Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 25.03.2010 11:25:38 vasta tsitaadiga

maksavadki, aga maailmaturult võid leida küll odavamalt. Mul pole hetkel aega linki üles otsida, küsi ircust.

Q1 maja peaks saama odavamalt kui 5g ka. Mul praegu kiire, ma vaatan mis ma õhtul leian sulle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 25.03.2010 11:35:18 vasta tsitaadiga

homme peaks esimese q3 maja valmis saama
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 25.03.2010 14:09:43 vasta tsitaadiga

kasutajalt peavalu peaks saama odavalt q2 maja, küsige talt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 25.03.2010 18:41:04 vasta tsitaadiga

-Liitlane-, palju sul kulda on? 9g eest saaks ühelt eestlaselt Q2 maja, aga kui odavamalt siis mingi välismaalane müüb 7g Q2 maja, kellega mul tutvusi ei ole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 18:54:02 vasta tsitaadiga

Cracker, 7g q2 maja eest on täielik pettus odavamalt saad ka
endal peaks homme 15g tulema jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 25.03.2010 19:00:40 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, kusjuures ei ole. Q2 maja hind maailmaturul on ~12g.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 19:22:50 vasta tsitaadiga

Cracker, nojamh, tänu sellele tobedale uuendusele siis, ise erepis kohe lvl 16, 7 xp puudu
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 19:42:01 vasta tsitaadiga

Ärge siis unustage täna riigikogu valimast.


PS! Mina ootan Teie hääli Põhja-Eestis ELE nimekirjas.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 20:21:17 vasta tsitaadiga

Olemas

viimati muutis Fiocchi 25.03.2010 22:16:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 20:42:50 vasta tsitaadiga

Keegi mulle Q3 maja hea hinnaga ei taha müüa? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 25.03.2010 21:11:10 vasta tsitaadiga

homme panen müüki maailmaturu hinnaga
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 21:17:20 vasta tsitaadiga

Müüa G2 maja. Äkki keegi oskab õiglase hinna ka öelda, ma ei suuda leida =/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 21:34:02 vasta tsitaadiga

Fiocchi kirjutas:
Kas leidub sellist lahket inimest, kes kingiks mulle, kasutaja Ymeramees, 9 x q1 kinki, et saaks welnessi jälle kord 100 peale? Hüvitaks 21EEKuga või donateks 9 kinki tagasi.

Kanna mulle 21eeki ja ma ajan selle pisiasja korda
kasutaja bbad
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 25.03.2010 22:01:27 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Müüa G2 maja. Äkki keegi oskab õiglase hinna ka öelda, ma ei suuda leida =/

9-10 kulda, hetkel turul odavaim pakkumine 12G
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 22:16:36 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
Fiocchi kirjutas:
Kas leidub sellist lahket inimest, kes kingiks mulle, kasutaja Ymeramees, 9 x q1 kinki, et saaks welnessi jälle kord 100 peale? Hüvitaks 21EEKuga või donateks 9 kinki tagasi.

Kanna mulle 21eeki ja ma ajan selle pisiasja korda
kasutaja bbad
Tänud pakkumast, aga juba sai korda aetud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 25.03.2010 22:43:47 vasta tsitaadiga

Kuidas kulda saab teenida ? icon_smile.gif Peale tööl käimise ja raha eest ostmise? icon_smile.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.03.2010 22:49:11 vasta tsitaadiga

Firma tegemist igatahes ei soovita... panin endal rauaka kinni, 3 zombiet jäi siiski, et kui turg stabiliseerub.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 25.03.2010 22:56:38 vasta tsitaadiga

Maailm, suht varsti peaks saama iga leveli eest 5g, siis Hard Worker, riigikokku saamise eest, iga 5str tagant jne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 00:14:55 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Maailm, suht varsti peaks saama iga leveli eest 5g, siis Hard Worker, riigikokku saamise eest, iga 5str tagant jne.

Ma tõlgin siis selle ära, kui kellelgi arusaamatuks jäi:
1) Kui jõuad level 6, siis saad 5 kulda, edasi level 16-st saab igale uuele levelile jõudmisel kulda juurde
2) Kui teed kuu aega järjest iga päev tööd, saad 5 kulda (ei pea töötama ühes ja samas firmas)
3) Kui sind valitakse riigikokku, saad 5 kulda
4) kui sa ennast sõjaliselt arendad, siis saad iga 5 jõu leveli tagant 5 kulda
5) Kui sa meelitad mõne sõbra mängima ja see jõuab level 6-ni - 5 kulda
7) Kui sa meelitad kokku 10 sõpra mängima - 5 kulda
8) Kui su ajalehte tellib vähemalt 1000 inimest - 5 kulda

Esialgu ei tulegi rohkem meelde
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 00:29:33 vasta tsitaadiga

roostevaba icon_smile.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 00:46:03 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
Cracker kirjutas:
Maailm, suht varsti peaks saama iga leveli eest 5g, siis Hard Worker, riigikokku saamise eest, iga 5str tagant jne.

Ma tõlgin siis selle ära, kui kellelgi arusaamatuks jäi:
1) Kui jõuad level 6, siis saad 5 kulda, edasi level 16-st saab igale uuele levelile jõudmisel kulda juurde
2) Kui teed kuu aega järjest iga päev tööd, saad 5 kulda (ei pea töötama ühes ja samas firmas)
3) Kui sind valitakse riigikokku, saad 5 kulda
4) kui sa ennast sõjaliselt arendad, siis saad iga 5 jõu leveli tagant 5 kulda
5) Kui sa meelitad mõne sõbra mängima ja see jõuab level 6-ni - 5 kulda
7) Kui sa meelitad kokku 10 sõpra mängima - 5 kulda
8) Kui su ajalehte tellib vähemalt 1000 inimest - 5 kulda

Esialgu ei tulegi rohkem meelde


Lisan veel omaltpoolt, et alates lvl20st muutub exp ysna mõttetuks kuna levelite vahed on juba nii suured et igapäevase mängimise korral tulevad järgmised levelid alles a la poole aasta möödudes.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 10:06:20 vasta tsitaadiga

keegi 6'te kinki tahab vahetada? kasutaja on linnapea
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 26.03.2010 10:35:41 vasta tsitaadiga

Kes siit siis riigikokku pääses?


BTW, endiselt kulla vastu vahetada MW2/BC2 ning kasutamata AC2 key!!!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 12:16:44 vasta tsitaadiga

Müügiks siis Q2 maja 9 kullaga.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 26.03.2010 13:46:02 vasta tsitaadiga

Soome pühitakse kaardilt vist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnC
HV vaatleja
CnC

liitunud: 25.03.2010




sõnum 26.03.2010 13:51:14 vasta tsitaadiga

Müüa veidi kulda. 1G / 3,5 EEK.
Saatke email või ps icon_biggrin.gif
Või lisage mind msn-is (chandco@live.com)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 13:53:12 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
keegi 6'te kinki tahab vahetada? kasutaja on linnapea

Saada mulle 13,50.- ja ma saadan sulle 6 kinki
kasutaja bbad
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 26.03.2010 14:22:55 vasta tsitaadiga

Kuidas ma parandan ennast? No ei ole seda "heal" nuppu enam kuskil ... võitlesin ühel päeval viis korda, lootes, et 5* hospital annab homseks 50healthi tagasi, täna health kuskil 30 juures, ja midagi ei saa teha.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 26.03.2010 14:37:46 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Kuidas ma parandan ennast? No ei ole seda "heal" nuppu enam kuskil ... võitlesin ühel päeval viis korda, lootes, et 5* hospital annab homseks 50healthi tagasi, täna health kuskil 30 juures, ja midagi ei saa teha.

peale lahingut oota paar mintsi, viimasel ajal jah junksinud,et heal nuppu pole. Haigla annab ainult nii palju tervist tagasi kui see päev võideldes kadunud (max 50).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 15:16:51 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Kuidas ma parandan ennast? No ei ole seda "heal" nuppu enam kuskil ... võitlesin ühel päeval viis korda, lootes, et 5* hospital annab homseks 50healthi tagasi, täna health kuskil 30 juures, ja midagi ei saa teha.

Haiglat saab kasutada samal erep päeval ainult. Järgmisel päeval kaotatud tagasi teha ei olegi võimalik ning heal nuppu ei tulegi. Pead hakkama sööma. icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 17:17:24 vasta tsitaadiga

Ostan Q3 maja. Pakkumised PS-i
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 26.03.2010 21:24:48 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/article/-maja-mis-miks-kuidas--1272055/1/20

Sain sellise käkiga hakkama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 26.03.2010 22:37:56 vasta tsitaadiga

Investeeriks kuhugi ettevõttesse 50G-d lootuses tulevikus natuke ise ka sealt plussi joosta:P(selgitus: ei viitsi ise eriti tegeleda ettevõtetega jne)
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kimaroi
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 27.03.2010 00:57:08 Kuld vasta tsitaadiga

Ostan natuke kulda 3.5 eek tüki eest , oleks huvitatud 50 tükist.EREPi kasutaja - ants vanapagan -
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 27.03.2010 09:14:01 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
Investeeriks kuhugi ettevõttesse 50G-d lootuses tulevikus natuke ise ka sealt plussi joosta:P(selgitus: ei viitsi ise eriti tegeleda ettevõtetega jne)

parema kvaliteediga toidu hinnad maru kõrgeks tõusnud e-Eestis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 09:25:10 vasta tsitaadiga

Ostan samuti kulda .. lauale laon 300 eeku reaalset raha icon_smile.gif
Pakkuge.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 10:21:39 vasta tsitaadiga

kellelgi Q2 maja on müüa?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2010 10:39:54 vasta tsitaadiga

lorch kirjutas:
djelton kirjutas:
Investeeriks kuhugi ettevõttesse 50G-d lootuses tulevikus natuke ise ka sealt plussi joosta:P(selgitus: ei viitsi ise eriti tegeleda ettevõtetega jne)

parema kvaliteediga toidu hinnad maru kõrgeks tõusnud e-Eestis.

Eks ole ka palgad tõusnud... thumbs_up.gif
Paljud ärid lõi see haigla muutus ikka totaalselt segi...
mul oleks ka seis suht hapu, kui poleks tootmine nii laiali üle eri riikide. Eestis valitsus teinud ka suht lahmivaid liigutusi, nii et kuigi tasuks siia investeerida, siis ilmselt jääb 2 viljakat piiriks. Õnneks riigist kolimisele ei mõtle kuna osa ärimehi suudab maksta ka väga head palka võrreldes sama Q palkadega job marketis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 27.03.2010 11:04:12 vasta tsitaadiga

on keegi 1000 raua myygist huvitatud? kiirelt oleks vaja
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 27.03.2010 11:24:45 vasta tsitaadiga

mis hinda pakud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 27.03.2010 12:26:12 vasta tsitaadiga

kas 4,5 g on normaalne?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 12:27:11 vasta tsitaadiga

Tere!
kas täna on mõni lahing kah kus võidelda?
Ise nagu ei leia ja see eVenemaa rünnaks eSoome vastu on kah vist lõppenuks loetud?
Et kas keegi saab seletada, et kuidas ja kus saaksin võidelda?

_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 27.03.2010 12:31:41 vasta tsitaadiga

-Liitlane- kirjutas:
Tere!
kas täna on mõni lahing kah kus võidelda?
Ise nagu ei leia ja see eVenemaa rünnaks eSoome vastu on kah vist lõppenuks loetud?
Et kas keegi saab seletada, et kuidas ja kus saaksin võidelda?


My places --> Training Grounds ja sealt Battles you can fight in

viib sellisele lingile http://www.erepublik.com/en/battles/mybattlelist

Hetkel üks lahing kirjas seal aga see on juba lõppenud. Kui veab siis ehk tuleb mõni aga ei pruugi.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 27.03.2010 12:34:34 vasta tsitaadiga

vex kirjutas:
kas 4,5 g on normaalne?
sobib - kasutaja HV trade
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.03.2010 14:50:11 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/it/article/kuidas-teha-m-ng-omale-kergemaks--1134482/1/20

-Liitlane- ja ka teised, kasutage seda esimest programmi icon_smile.gif Olete eEestile rohkem kasulikud icon_smile.gif Plus ka muidu väga hea asi, soovitan selle ka peale panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 22:44:05 vasta tsitaadiga

Keegi odavalt Q5 leiba müüb? 10.5 tk on natuke ülepaisutatud hind?
Või on tõesti turg nii pöördesse läinud
ostaks muidu mingi 10tk.
nimi : profiil
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 27.03.2010 22:48:56 vasta tsitaadiga

ratsasrikkaks http://www.erepublik.com/en/organization/1503150
8 eek tk
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tullamore
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2010




sõnum 27.03.2010 23:55:04 vasta tsitaadiga

Ostan kulda reaalse krooni eest.Pakkumised oodatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2010 13:32:51 vasta tsitaadiga

Ostaks 2k rauda. Pakkumised privasse.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 28.03.2010 14:09:25 vasta tsitaadiga

mixkamitte, sul muidu plaanis kunagi poliitmaastikule naasta ka?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.