Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 09:27:22 vasta tsitaadiga

Terevisioonids eRepublik Praegu, sain sinna chati telekasse.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 09:32:34 vasta tsitaadiga

oli seal see sir_tõnis vä? suht normaalne tyyp oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2010 09:37:17 vasta tsitaadiga

Kes iganes seal polnud oli see väga hea algatus... iseasi palju vaatajaid ETV'l antud hetkel on - kooli ajal oleksin koolis ja tööpäeva osas saan süüdistada lihtsalt munemist, et nägin icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 09:38:03 vasta tsitaadiga

Sir tõnisoli jah, näitas ta oli sisselogitud ja minu shout paistis.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 09:59:28 vasta tsitaadiga

igati tore, et erepublik etv'sse jõudis ja tõnis oli ka normull, aga... kuidagi ei istu mulle see, et riigitelevisioonis reklaamitakse võõramaiseid kommertsprojekte, millel pole absoluutselt mingit seost kultuuriga või Eesti riigiga peale selle, et seda tekstilbaseeruvat mängu mängivad eestlased.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 10:07:09 vasta tsitaadiga

Ei tea kunas seda klipi netilehel näeb? Kui üldse näeb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 22.03.2010 10:13:39 vasta tsitaadiga

igal juhul poole tunniga kõik 20 töötajat olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 10:19:25 vasta tsitaadiga

lorch, mis sa hull oled icon_biggrin.gif? Võtad level 1 ja 2 pms Q5 firmasse tööle. Mõtle mis neist järele jääb. Et Q5 firmas wellnessi 95+ hoida, peab kasutama Q5 maja ja Q5 toitu... Otsi ikka suurem leveliga, küsi IRCist jne. Näiteks Michael Holdenil hea skill, 7+. Pakud normaalset palka ja ma usun, et ta tuleb sinu juurde tööle. Otsi natuke ikka suurema leveliga....muidu ei tule sul midagi välja. Q5 firma ei püsi üleval selliste töötajatega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 10:21:30 vasta tsitaadiga

Juba ~1750 elanikku, mingi 100 juurde tulnud.

9.12 mu skill, 19kr palk võite üle pakkuda, food jms skill.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 10:23:58 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Juba ~1750 elanikku, mingi 100 juurde tulnud.

9.12 mu skill, 19kr palk võite üle pakkuda, food jms skill.


Ma sain Eestis skill 7 24 eeku icon_biggrin.gif aga ta otsib muidu construction skilliga töötajaid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.03.2010 10:41:48 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Ei tea kunas seda klipi netilehel näeb? Kui üldse näeb.


Netimängus saab Eesti presidendiks 500 häälega --> http://uudised.err.ee/index.php?06197996

K3ndu kirjutas:
Sir tõnisoli jah, näitas ta oli sisselogitud ja minu shout paistis.icon_biggrin.gif


Minu shout paistis ka banana_dance.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 22.03.2010 10:58:41 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
lorch, mis sa hull oled icon_biggrin.gif? Võtad level 1 ja 2 pms Q5 firmasse tööle. Mõtle mis neist järele jääb. Et Q5 firmas wellnessi 95+ hoida, peab kasutama Q5 maja ja Q5 toitu... Otsi ikka suurem leveliga, küsi IRCist jne. Näiteks Michael Holdenil hea skill, 7+. Pakud normaalset palka ja ma usun, et ta tuleb sinu juurde tööle. Otsi natuke ikka suurema leveliga....muidu ei tule sul midagi välja. Q5 firma ei püsi üleval selliste töötajatega.


algul q3 firma palk lvl 0 ka päris hea, mis teha kui riik ei koolita ehitajaid icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 11:01:26 vasta tsitaadiga

lorch, sellepärast ei koolita, et eEestis pole neil tööd.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 14:59:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, palju see etv reklaam mängijaid meile juurde ka toob...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 16:19:58 vasta tsitaadiga

Mingi tõsine uuendus on tulemas ,et niikaua maas?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 16:29:29 vasta tsitaadiga

Juba üleval
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario57
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 22.03.2010 16:55:22 vasta tsitaadiga

Keegi pakuks head tööd?
manufacturing 4.26
level 15
You worked 45 days in a row.You have 15 more days until you receive a 'Hard Worker' Medal
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 17:25:12 vasta tsitaadiga

Kirjuta oma hetke wellness ka siia, see ka suht tähtis
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario57
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 22.03.2010 17:27:38 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
Kirjuta oma hetke wellness ka siia, see ka suht tähtis

89.46
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 19:11:02 vasta tsitaadiga

Total citizens 1900
New citizens today 326

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2010 19:12:21 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Total citizens 1900
New citizens today 326

thumbs_up.gif
See oli küll hea reklaam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:14:14 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks veel keegi Mihkel Raua ekspressi-saatesse ka saada, siis oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:16:14 vasta tsitaadiga

Meil pole kedagi nii tugevat panna sinna, kes Rauaga hätta ei jääks, kui see peaks mingi imevalemiga isegi õnnestuma, milles kahtlen.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:35:12 vasta tsitaadiga

Raual oa kindlasti paremaid teemasid kui erep aga Rauda kartma küll ei peaks nüüd kohe hakkama icon_cool.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 19:41:59 vasta tsitaadiga

Tervist, kas keegi saaks saata foodi või gifte, mul see transaction in progress error ning wellness on suht madal ja sööki pole:S osta ka ei saa.
mu kasutaja on firemark
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 22.03.2010 20:39:03 vasta tsitaadiga

kui keegi vajab q5 toitu odavamalt siis pakkuda 7 eek tk (ratsarikkaks)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.03.2010 20:46:30 vasta tsitaadiga

firemark, pöördu Sotsiaalteenuste poole!

Muidu, maja turg varsti normaliseeritud(loodetavasti), nüüd aeg vaja Q5 toidu turg kah korda saada. EstMXil jälle seal monopol.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 21:19:53 vasta tsitaadiga

Pakkuge q3 hütte ka icon_smile.gif
Mul ühel sõbral oleks vaja.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 23:12:37 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole pakkuda 10 kulla eest mõnda maja?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 23.03.2010 00:00:51 vasta tsitaadiga

construction skill 8.4 mis palka pakutakse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 23.03.2010 00:06:23 vasta tsitaadiga

Oleks vaja kolm päeva juti saada kümme gifti, kas keegi oleks nõus seda 80kr eest tegema? Ma nagu maksan kinni.

kasutaja sirius orion
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 00:11:32 vasta tsitaadiga

Ma võin seda teha, kulud maksad siis kinni
Kuna praegu ei saa erepile ligi, siis alates homsest võiks pihta hakata.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tullamore
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2010




sõnum 23.03.2010 04:53:30 vasta tsitaadiga

tegin kogemata uue teema aga kui keegi on huvitatud siis vt "üleliigne kuld".Vabandan ebamugavuste pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 23.03.2010 08:56:30 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
construction skill 8.4 mis palka pakutakse?

30 eek
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 23.03.2010 10:25:35 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
Ma võin seda teha, kulud maksad siis kinni
Kuna praegu ei saa erepile ligi, siis alates homsest võiks pihta hakata.

Okei, aga anna oma kasutajanimi, ma saadan selle 80kr ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 10:47:05 vasta tsitaadiga

bbad, enne lõunat saaks sulle esimesed 10 ära saata
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 23.03.2010 11:08:30 vasta tsitaadiga

Kandsin 80 eeku ära, kui kingihinnad tõusevad (hetkel ma ei saa aru mis erepubliku majanduses toimub:d) siis kompenseerin vahe ka. Tänud.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 23.03.2010 11:24:01 vasta tsitaadiga

kuna haigla ei enam welnessi ei taasta siis buum kõrge kvaliteediga toidus, kinkides ja maja ehituses, samas langus relva tööstuses süveneb. Enamus raha läheb nüüd welnessi hoidmisele, mis ei võimalda relvi enam soetada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 11:54:00 vasta tsitaadiga

Keegi 9 gifti tahab vahetada?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 12:35:23 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
Kandsin 80 eeku ära, kui kingihinnad tõusevad (hetkel ma ei saa aru mis erepubliku majanduses toimub:d) siis kompenseerin vahe ka. Tänud.

Tundub, et mul jääb raha ülegi sealt, praegu mul 10 gifti juba valmis ostetud ja ei usu, et homseks nii ruttu seal hind tõuseb, et puudu jääks
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 12:37:57 vasta tsitaadiga

Kus riigis on head tööpakkumised?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 12:50:28 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti pidi venemaal ehitajatele head palka makstama praegu.
Aga muidu on kõige paremad ikka eEestis icon_smile.gif

Selline huvitav küsimus tekkis, et kas haigla reaalse sõja korral ei ravi nii, nagu enne?
Praegu tundub soome ja venemaa vahel reaalne madin käivat.


viimati muutis bbad 23.03.2010 12:52:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 12:51:46 vasta tsitaadiga

eEestis olen mina teeninud endiselt 1eek päevas:D kus otsast sis hästi:D
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 12:54:00 vasta tsitaadiga

Kui kõrge su manufacturing skill on?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 23.03.2010 13:10:28 vasta tsitaadiga

haigla ravib ainult sõja haavu ühe päeva jooksul. Enam ei saa sõdida 10x.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 13:28:45 vasta tsitaadiga

minu skill on 3.45
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 13:29:47 vasta tsitaadiga

Keegi soovib minu kontot?
XP level: 20
National rank: 78
Raha: 244
Damage: 40700
Super soldier: 3
Hard worker: 3

Kasutaja: v3rm0n
Parool: suguahto
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 13:41:46 vasta tsitaadiga

kõrini sai mängust?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 15:02:06 vasta tsitaadiga

Kui su skill on 3.45, siis lahku sealt firmast ja vaata endale uus töökoht (Market - Job Market)
Praegu parim pakkumine on 3.- sinu skillile
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lorch
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 23.03.2010 15:30:43 vasta tsitaadiga

tegin väikse tabeli tervise kasvu kohta sõltuvalt toidu kvaliteedist ja hetke tervisest. Panin ka värviliselt juurde, millises firmas kannatab töötada, et tervis ei lange.
roheline q1
kollane q2
oranz q3
punane q4


Hetke seisuga tervis 80 juures ja Q3 toit parim + siis maja või teatud aja tagant kingid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.