Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:23:14 vasta tsitaadiga

Tra no üldse ei saa mängida, pidevalt loob ekraani valgeks ja peale seda mingi PB möga või "you banned ... bla-bla".
Juba kartsin, et videokaart läheb keema.... kontrollisin tempe kõik tundub norm.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:24:54 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ma mõistan, miks häkkimine võib paha olla jms. Kuid mu küsimus on hetkel selles, et kui mina üritan lihtsalt mõnusat õhtupoolikut pub'is mängides veeta, siis mis mul sellest, kas vastane on lihtsalt väga hea või ta konkreetselt näeb mind tulemas üle künka? Eeldusel, et ta mängib piisavalt hästi, et tema häkid pole koheselt märgatavad. Minu jaoks ju mänguelamus ei muutu.

Kuidas sinu jaoks mängutulemus ei muutu? Tänu sellele, et teine mängija kasutab häkke, laseb ta su maha. Kui ta häkke poleks kasutanud, siis oleks tõenäosus suurem, et sina oleks teda maha lasknud. Come on... common sense, man.

See on sama hea, et jooksed 100m võistlustel ja saad teise koha, kuna esikoha vend kasutas dopingut ja siis väidad, et selle kasutamine sinu tulemust ei mõjutanud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 21.03.2010 16:37:43 vasta tsitaadiga

Krt kas automaatne teamide võrdsustamine üldse ei tööta või milles asi on? WDC's viimased 2h olid tiimid koguaeg nii, et peale esimeste MCOMide õhku laskmist kadus 10 matsi ründajate poolele üle. Masendav.

Või noh, kas just masendav, aga väga pingeline oli küll suure ülekaalu vastu võidelda.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:44:28 vasta tsitaadiga

Eile/täna mänginud ikka küllalt rõõmsalt. Hetkel on ikka asi karvane ja üritan selgust saada mis ja kus, aga vähemalt on lõbus ja mäng minu õnneks pole kordagi pange pannud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:46:36 vasta tsitaadiga

Mul on kah filtritest pandud punkbuster kuid kui mängu lähen hakkab jälle kisa pihta. Huvitav , kas kickimise vastu pole cheate? icon_smile.gif Americas Armys kunagi nägin kuidas tüübi nimi hakkas äkki vahetuma ja välja kickimisest ei saanudki asja , tüüp sitsis aga lennuki luugil ja kogu moos icon_smile.gif

viimati muutis Erik_Est 21.03.2010 16:48:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:47:25 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Krt kas automaatne teamide võrdsustamine üldse ei tööta või milles asi on? WDC's viimased 2h olid tiimid koguaeg nii, et peale esimeste MCOMide õhku laskmist kadus 10 matsi ründajate poolele üle. Masendav.

Või noh, kas just masendav, aga väga pingeline oli küll suure ülekaalu vastu võidelda.

Ei tööta jah korralikult. Lisaks sellele ei ole admin tools'iga võimalik mängijaid ühest tiimist teise tõsta ka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:47:39 vasta tsitaadiga

baasidel pole täpseid piire, adminn mõtleb endale mingi osa sinna? osadel map'idel on baasi minek niikuinii piiratud kaitsel rushis.
istud oma snipri või m60ga seal "näilises" baasis ja teised sind lasta ei tohi, sest baserape?
mis isla inocentas kolmandas baasis kaitse hind'i üldse siis kasutada ei tohi? võid ainult seal oma kastide koha paigal hõljuda ja ründe rpg'sid püüda? icon_biggrin.gif

vanad te olete seal, adminnid?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 16:57:43 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Mul on kah filtritest pandud punkbuster kuid kui mängu lähen hakkab jälle kisa pihta. Huvitav , kas kickimise vastu pole cheate? icon_smile.gif Americas Armys kunagi nägin kuidas tüübi nimi hakkas äkki vahetuma ja välja kickimisest ei saanudki asja , tüüp sitsis aga lennuki luugil ja kogu moos icon_smile.gif


minuarust Punkbusteriga serveri leiab just siis kui sa punkbusterit ei selecti filtritest... vähemalt WDC leidsin sedasi üles. ja igakord kui ma punkbusteri ette linnukese panen, siis serverisse logides näitab PB off
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 17:05:10 vasta tsitaadiga

LightsabeR, sa oled ju korduvalt väitnud, et kõvemad häkkerid mängivad niimoodi, et poleks arugi saada, et neil häkid peal. See tähendab ju seda, et nad peavad teistega üsna samal tasemel mängima. Minu jaoks on siis tema vastu mängimine sama hea kui lihtsalt oskaja inimesega lahingu pidamine.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:06:34 vasta tsitaadiga

Samas on ka häkkereid, kes hullu panevad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:12:49 vasta tsitaadiga

Marduuhin,
tsitaat:

Minu jaoks on siis tema vastu mängimine sama hea kui lihtsalt oskaja inimesega lahingu pidamine.

ega see et ta ennast nüüd "tagasi tõmbab vähe" ei tähenda et ta lolli nüüd mängima hakkab kui te vastamisi olete icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 17:16:15 vasta tsitaadiga

xxlmaster, aga selleks et mitte silma paista peab ta ju piisavalt "lolli mängima", et tema mängustiil oleks eristamatu lihtsalt heast mängijast.
patrick615, nemad ei puutu hetkel üldse teemasse, sest nende käitumisele järgneb kiire ban.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:17:59 vasta tsitaadiga

Marduuhin,
wtf? icon_rolleyes.gif
Sa nagu ei kujuta endale üldse pilti ette kuidas see asi võiks olla v?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:18:44 vasta tsitaadiga

Defineerige mulle vahe "hea mängija" ja "häkker" palun.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:26:57 vasta tsitaadiga

Kellega tegu? icon_biggrin.gif http://bfbcs.com/stats_pc/Bu.Rogers
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:27:26 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Defineerige mulle vahe "hea mängija" ja "häkker" palun.

No hea mängija eusa_think.gif oskab kõiki olukordasid keerata enda kasuks, hindab kõiki olemasolevaid ohtusid jne
Xiiter- emmm küsi Timbergi käest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:28:18 vasta tsitaadiga

Erik_Est, vana statpadder ja hacker ja niisama huinjaa vend. Battlefield 2 aegadest meeles. Üks video kah http://www.youtube.com/watch?v=Z3h25MgcuWA
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:30:43 vasta tsitaadiga

No ega see asi päris "akuraat" ei tundund jah , eila õhtal jäi kotkas peale , mõtlesin ,et mida vi..u..... icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:32:32 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
No ega see asi päris "akuraat" ei tundund jah , eila õhtal jäi kotkas peale , mõtlesin ,et mida vi..u..... icon_eek.gif

Mis teema siis oli? Aimbot?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:33:19 vasta tsitaadiga

xxlmaster, No vaata vennal on 32k killi ja 800+ midagi surma. Ega ta eriti puhas pole.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 17:37:07 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Marduuhin,
wtf? :roll:
Sa nagu ei kujuta endale üldse pilti ette kuidas see asi võiks olla v?

Ma kujutan ette ilmselge häkkeri vastu mängimist. See ei ole eriti lõbus. Kuid mu arutelu käib häkkerite kohta, kes varjavad oma tegevust piisavalt nii hästi, et teised inmesed ei saa arugi, kas nad häkivad või mitte.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 21.03.2010 17:41:14 vasta tsitaadiga

heh.. kui ma selle bu.rogersi scoori nägin oli kohe esimene asi mis pähe hyppas... xiiter icon_sad.gif

ja ongi.. stat padding.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:48:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kellega tegu? icon_biggrin.gif http://bfbcs.com/stats_pc/Bu.Rogers

Olen selle vanaga koos mänginud ja isegi maha saanud ta.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 17:58:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
No ega see asi päris "akuraat" ei tundund jah , eila õhtal jäi kotkas peale , mõtlesin ,et mida vi..u..... icon_eek.gif

Mis teema siis oli? Aimbot?

Ei ole ise piisavalt pädev ,et määratleda kindlalt aimbote ja cheatimist , kuigi kisendada tahaks vahel valjul häälel icon_smile.gif Tuiasin niisama niisama neti lehtedel ja otsisin mõnd arvestatavat lehte kus oleks korralik ülevaade statsidest. Siis äkki OHHOO , selline "MEES" suure M-iga icon_biggrin.gif
Eks selliseid abordijäänuseid on ikka võimalik "mahavõtta", isegi Pihkva dessantväelast ei tee triibuline särk kuulikindlaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:03:24 vasta tsitaadiga

Marduuhin, ma ei saa aru, kui puust ja punaselt peab asja selgeks tegema sulle...

Häkker näeb kõiki sinu tiimi vendasid, seega teab kust te tulete ja oskab ju tänu sellele paremini spottida ja oma tiimi juhendada. Sul ei ole võimalik sellest aru saada, kas ta tõesti ka nägi sind sealt kivi tagant pead välja pistmas ja spottis su ära või tal on hackid peal.

Vastaste tapmisest ei hakka ma üldse rääkima. Hacker teab täpselt, kus vastased liiguvad ja saab ju alati oma sihiku valmis panna ja kui keegi nurga tagant välja tuleb, ta maha lasta. Keegi ei saa selle põhjal väita, et tegemist on häkkeriga, kuna sama hästi võib olla tegemist lihtsalt hea mängijaga, kes eeldas, et vastased sealt kaudu tulevad või kuulis samme, või hoopis võib arvata, et nägi teisi, kuna nad olid spotitud (vastas tiimis olles sa ju ei tea, millal sind on spotitud).

Kogu see jutt ja ma pole veel isegi aimbot'ist rääkima jõudnud hakata ja tegelikult pole natukenegi kompetentsele mängijale aimbotti vaja, vaid piisab juba nendest teistest hackidest, mida mu eelnevas postis olevast nimekirjast lugeda võid.

Ja ma tõesti ei saa aru, kuidas sa saad väita, et see sinu mängimist ei mõjuta. Täiesti mõistmatu suhtumine minu jaoks.. icon_confused.gif


viimati muutis LightsabeR 21.03.2010 18:05:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:05:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Legendaarsed kommentaarid icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 21.03.2010 18:08:25 vasta tsitaadiga

Oeh.. korralikult siiber ees.. ei tea kas asi on R7 või milles.. uues patchis? Aga noh beta hit detection on tagasi... ruberbanding ja.

Lihtsalt epic kuidas ea/dice juba ei suuuuda seda asja korda saada.

Tra.. ns2000-ga lased teisest mapiotsast snipri maha ja ninaall 2m eemal sniprile kütad 4 laksu kerre... lõpuks pead ikka nuga andma sest midagi ei juhtunud lihtalt...


mw2 oma sita host süsteemi ja sita pingiga oli nagu ta oli aga krt kui ikka vastasele pirukasse ära panid siis oli pandud kah.
Mingit krdi lolli hit detection jama polnud vähemalt - ja koguaeg üksteise maha laskmine.

kuradi mismoodi saab 5m peal üksteist maha lasta kui ma näen konkreetselt, et too teine vend oli minule küljega või seljaga... no ei ole ju reaalne - saan aru nagu eile olime Scartiga vastamisi, panin talle peldikutorust tuutuga näkku, ta lasi vist miskit muust tukist mind samal ajal maha.. ok reaalne aga no.. tegelt.

selliseid olukordi on hullumoodi palju kus ma näen, et vastane kukub ja siis ma kukun 0.5 sec hiljem kohe otsa.. no tegelt nii kaua ka 5m peal kuulid ei lenda ju.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:12:17 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on ottf, selliseid probleeme kohtan ise ka pea igas roundis. Tuleb lihtsalt praegu leppida sellega ja lohutada ennast faktiga, et teistel on samad probleemid. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 18:22:35 vasta tsitaadiga

LightsabeR, ma tean, mis on aimbot ja wallhack ning mis eeliseid nad annavad. Kuid sa rääkisid, et korralik häkker peab oskama bänni vältimiseks mängida piisavalt hästi, et teised seda ei märkaks. Ma loen sellest seda välja, et ta ei tohi liiga hästi lasta, vastast kindla nurga tagant oodata jms. Kuid kui see nii on, siis on sellest häkist temale nii palju kasu, et saab lihtsalt oskajama mängjana näida. Teiste jaoks tunduks ta lihtsalt hea mängijana, kuigi ta seda olla ei pruugi. Ehk siis minu poolt vaadates pole vahet, kas ma mängin hea mängija vastu või häkkeri vastu, kes üritab märkamatuks jääda.
Ma ei pea seda seljas, kui mingi vend ilmub järsku vastaste selja taha ja kütab neli venda nelja kuuliga maha peaaegu silmapilkselt. See mängija saaks tõenäoliselt bänni, isegi kui ta oleks lihtsalt väga luck või pro mängija, kes on pub'i ära eksinud.

ottf, sul vist neti või serveri valikuga mingid probleemid siis. Endal esineb seda väga harva. Ja need paar korda saan välja vabandada sellega, et ega kuuli saades pole esimene mõte päästikut lahti lasta. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 21.03.2010 18:25:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 21.03.2010 18:29:39 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ma juba ootan, millal kellelgi TNT adminnidest siiber saab ja EAle ametlik report tehakse:P


Et mis põhjusel? Serveris olevad reeglid on kooskõlas ROE-ga ju.

xxlmaster kirjutas:

BS- BaseRape


khm-khm ... ma usun, et R ja S on tähestikus kõrvuti, aga vahet võiks neil siiski teha. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

LightsabeR kirjutas:

Osaliselt tänu HV inimestele hoidis TNT server rankingus päris pikka aega esikümne kohta (ja korraks ka esimest positsiooni). Ma ei taha öelda, et selle pärast peaks serveri adminnid nüüd läbi põlevate rõngaste hüppama ja meie soove täitma, kuid niipalju võiks ikka end kokku võtta, et viisakalt oma seisukohta põhjendada. icon_rolleyes.gif


Sulle on seda ju põhjendatud, aga sa jätkad oma jama ajamist. Kui sulle põhjendus ei meeldi, siis on see juba sinu tragöödia, mitte kellegi teise tegematajätmine.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:31:53 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
LightsabeR, ma tean, mis on aimbot ja wallhack ning mis eeliseid nad annavad. Kuid sa rääkisid, et korralik häkker peab oskama bänni vältimiseks mängida piisavalt hästi, et teised seda ei märkaks. Ma loen sellest seda välja, et ta ei tohi liiga hästi lasta, vastast kindla nurga tagant oodata jms. Kuid kui see nii on, siis on sellest häkist temale nii palju kasu, et saab lihtsalt oskajama mängjana näida. Teiste jaoks tunduks ta lihtsalt hea mängijana, kuigi ta seda olla ei pruugi. Ehk siis minu poolt vaadates pole vahet, kas ma mängin hea mängija vastu või häkkeri vastu, kes üritab märkamatuks jääda.

Aga see ju mõjutab sinu mängu tulemust, kui keegi mängib paremini tänu häkkidele. Näiteks üritad sa vastaste tiimi flankida, et salaja MCOM plantida, kuid tänu sellele, et nende tiimis on üks häkker, spotib ta su ära ja ongi kõik.

Jälle, see on vaid üks näide ja soovi korral võin sulle veel 10 tükki tuua neid.

Mida sa üritad selgeks teha siis? Et häkkerid on toredad poisid, kui nad külma kõhuga üle mapi aimbot'idega headshotte ei lase?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 18:38:20 vasta tsitaadiga

Hea mängija suudab jälgida oma seljatagust ning korralikul tiimil peaksid küljed kaitstud olema.
Ma üritan selgeks teha oma hüpoteesi, et heal mängijal ja heal häkkeril pole teiste mängijate jaoks suurt vahet, kuni nad ei tea, kas keegi häkib või mitte.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:40:43 vasta tsitaadiga

no vahe on see, et kui häkker ei häkiks, siis ta poleks hea mängija tasemel ja jääks sinule alla. oletame et sa mängid ausalt ja vastas on sinust küll nõrgemad tüübid, aga kasutavad mingit häkki, võrdsetes oludes sa võidaks neid, aga nüüd jääd alla ja kaotad.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 18:43:21 vasta tsitaadiga

helga, nõustun. Kuid niikaua kuni ma ei tea, kas ta on häkker, kes muidu oleks üsna nõrk, või lihtsalt hea mängija, ei muutu minu jaoks mänguelamus. Teoreetiliselt küll -- muidu oleksin samadest mängijatest üle sõitnud, kuid nüüd jäin alla. Samas kui ma ei tea, kas seda põhjustasid häkid või skill, siis pole mul ju millegi üle kurta. Jääb üle ainult eeldada, et alati on võitjad häkkerid või seda, et ise mängisin halvemini.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:50:24 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Sulle on seda ju põhjendatud, aga sa jätkad oma jama ajamist. Kui sulle põhjendus ei meeldi, siis on see juba sinu tragöödia, mitte kellegi teise tegematajätmine.

Nagu ma seal bf2.pri.ee foorumis ütlesin:
"Arvuliselt võrdsete tiimide puhul pole ma baserape'i kohanud. Milleks siis neid lisa reegleid veel peale suruda, mis ei võitle probleemiga (ebavõrdsed tiimid) vaid hoopis tagajärgedega (baserape)."

Sellele väitele ma ühtegi vastuargumenti pole näinud.

Minu silmis on sõidukite varastamine taktika, TNT serveri adminnide arust ei ole. Seal pole midagi vaielda. Kuid baserape on otseselt seotud tiimide ebavõrdsusega.

Ja minu jaoks ei ole see tragöödia, ma võin vabalt teistes serverites mängida. Ma lihtsalt heast tahtest üritasin läbi loogilise arutelu TNT adminnidele selgeks teha, miks selliste reeglite peale surumine pole hea mõte. Kuid eks nad teavad kindlasti palju paremini, mis on hea. Mis see serveri rank nüüd oligi viimati? Midagi 300 kanti? Mis ta oli enne, kui neid reegleid hakati jõudsalt peale suruma?
Marduuhin kirjutas:
Hea mängija suudab jälgida oma seljatagust ning korralikul tiimil peaksid küljed kaitstud olema.
Ma üritan selgeks teha oma hüpoteesi, et heal mängijal ja heal häkkeril pole teiste mängijate jaoks suurt vahet, kuni nad ei tea, kas keegi häkib või mitte.

/facepalm

See on ju mingi haige filosoofiline lähenemine. Umbes sama hea, et kui metsas puu langeb ja keegi seda ei kuule, kas siis tegelikult ka puu langes? Jääme ikka konkreetselt mängu juurde, mitte ära hakka mingit imeliku häma ajama.

Point on selles, et kui mängija hackib, siis ta mängib paremini, kui tema loomulikud oskused lubavad. Kui sinu meelest on see piisav vabandus, et teised head mängijad on sama tugevad, kui see hacker, ja see õigustab teda hacke kasutama, siis edu sulle. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:50:38 SÕBRALIST kuidas toimima saada? vasta tsitaadiga

Tere.. mix sõbralist ei toimi olen lisanud sõbra ja tema minu, kuid kummagile ei ilmu requesti....


Ja mängust nii palju et liikumine on KANGE oleks MF2 liikumine oleks thumbs_up.gif game... õnneks gamepoest sai väga odavalt mängu, et väga kahju rahast pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:53:34 vasta tsitaadiga

Mis kuradi häkkimise teema käib..

Kedagi ei koti see ausalt öeldes.Kui just mingit invisible sheald peal pole,et kuulid läbi lähevad või jookseb noaga ning kütab HS-se kõigile.Siin hui teeb keegi vahet kas on häkker või mitte. beer_yum.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 18:56:03 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
Mis kuradi häkkimise teema käib..

Kedagi ei koti see ausalt öeldes.Kui just mingit invisible sheald peal pole,et kuulid läbi lähevad või jookseb noaga ning kütab HS-se kõigile.Siin hui teeb keegi vahet kas on häkker või mitte. beer_yum.gif

Ja sinu meelest on siis asi ok, kui sa aru ei saa, et keegi hackib? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 18:58:59 vasta tsitaadiga

LightsabeR, ma ei ürita väita, et see õige on. Ma väidan seda, et reaalselt pole mängija jaoks vahet, kas vastane kasutab häkki või mitte, kui ta kokkuvõttes mängib lihtsalt hea mängija tasemel.
Õige analoogia metsas puu kukkumisega. Puu kukkumine tekitab hääle (mängija häkib), kuid kui keegi seda ei kuule (ei märka), siis ei huvita kedagi, kas see puu teeb kukkudes hääle või mitte...
laulasmaa tabas mu jutu pointi.

Ma tõesti loodan, et keegi ei arva, et häkkimine õige on.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:00:22 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
LightsabeR, ma ei ürita väita, et see õige on. Ma väidan seda, et reaalselt pole mängija jaoks vahet, kas vastane kasutab häkki või mitte, kui ta kokkuvõttes mängib lihtsalt hea mängija tasemel.
Õige analoogia metsas puu kukkumisega. Puu kukkumine tekitab hääle (mängija häkib), kuid kui keegi seda ei kuule (ei märka), siis ei huvita kedagi, kas see puu teeb kukkudes hääle või mitte...
laulasmaa tabas mu jutu pointi.

Ma tõesti loodan, et keegi ei arva, et häkkimine õige on.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 21.03.2010 19:05:46 vasta tsitaadiga

Ma Marduga täitsa nõus ...
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:12:30 vasta tsitaadiga

Ehk lõpetaks selle häkkerite teema. Lahendate selle ehk PM-ide kaudu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 21.03.2010 19:15:49 vasta tsitaadiga

A miks seda siin arutada ei võiks ... ma saan aru, et kui keegi teist süüdistaks häkkimises või kiidaks häkkimist heaks.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.03.2010 19:18:55 vasta tsitaadiga

Ok. Uus teema:
Kui tihti http://bfbcs.com/pc lehel uuendused toimuvad?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 21.03.2010 19:19:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:19:04 vasta tsitaadiga

monty11, viimased 5 lehekülge on juba vaidlust täis.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 21.03.2010 19:30:36 vasta tsitaadiga

Mitte eriti tihti ... mul vist oli viivitus vahepeal 2 päeva. A see oli suht alguses, pole sinna hiljem piilunud enam.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:36:03 vasta tsitaadiga

Minu poolt igatahes 180 kraadi kursimuutus. Normal all the way. HC on korralikult jooksva ja juhitava Normali kõrval lihtsalt igav.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:41:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minu poolt igatahes 180 kraadi kursimuutus. Normal all the way. HC on korralikult jooksva ja juhitava Normali kõrval lihtsalt igav.


räägi siis lähemalt ka, millest selline suunavahetus.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:48:33 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:

räägi siis lähemalt ka, millest selline suunavahetus.


Mouse smoothing. Enne selle maha võtmist ei olnud lihtsalt võimalik hoida tulistava relva sihikut vastasel, sest hiir "ujus". Sellest ka minu HC lembus, sest seal tõmbad oma esimese tabava kahe kuuliga venna siruli ja kõik. Nüüd aga nopin normalis skalpe nagu HCs, sest mul on olemas 100% kontroll relva ja sihiku üle. Eile võtsin WDCis neli venda ühe UMPi pidemega maha, milles teatavasti on 25 kuuli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 19:50:56 vasta tsitaadiga

Scart, aga sul siis ei ole probleeme Hit detectioniga nagu ottf, il?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.