Jep hull näeb välja ikka see kogu kupatus,midagi nii suurt pole ennem küll kuskil mängudes tehtud,isegi filme pole ilmselt palju,Shadow of the Colossuses tundusid ned colossid suured kunagi küll aga kui siin võrrelda siis keskelt läbi on colos titaani käelaba suurune.
Mingi järgmine nädal või veits hiljem on GT TV SM studios ja tuleb pikem saade GOW3est
Hüdrast oli asi kaugel, olevusel oli kõigest üks pea....mis minule mingil huvitaval kombel meenutas hobuse oma, aga see selleks.
Sellegipoolest oli tegu üpriski eepilise treileriga! _________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Seda elukat nimetatakse Leviathiks näete siin on juttu ja video selle eluka mudeli tegemisest http://blogs.ign.com/SCE_GodOfWar/2010/02/08/137370/
Tegelikult peaks ta nimi Hippocamp vms olema se oli hobuse peaga vee elukas kelle abil poseidon ringi müttas,Leiviathiks võib pm igasugu suuri elukaid kutsuda(põhiliselt vee elukaid)
Kui seda "kirstu" editionit tellida ei saa siis jääb millestki väga suurest ilma? Need challange mode'id eriti huvi ei pakku kuna... ei saa eriti hakkama seal god 1, god 2 ega psp omas _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
PlatoonSgtElias, palun ära spoili mänge (kasuta vähemalt spoilereid).. :/
Üks asi, mis jäi silma oli WW2 level vms Bad Company 2'es koos piltidega. Kujutan ette, et palju põnevam oleks sellist aja inimestel endil avastada - arvestades veel, et mängu tegijad spetsiaalselt ei tahtnud, et keegi sellest midagi teaks.
Ja hetkel jääb mulle selline mulje, et Kratos saab surma või juhtub midagi, mis ei võimalda järgmisi mänge eksisteerida. :/ _________________ TALUSILDID
mängu tegijad mäletamist mööda ütlesid et nad lõpetavad seeria ära aga jätavad endale võimaluse vajadusel ka seda jätkata... kes GoW mänginud siis teavad ju et Kratos on ju ennegi surma saanud ja tagasi tulnud...
tea just hiljuti mängisin 2 esimest osa läbi ja minuarust suht koht epic. Leveli ehitus, gameplay, story? (ei taha mingit seebi ooperit vms... kõigile molli ja F'uk it), graafika. Näis mis silmailu siis 3'as osa näitab kui mäng lõpuks välja lastakse ja posti visatakse _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
mängu tegijad mäletamist mööda ütlesid et nad lõpetavad seeria ära aga jätavad endale võimaluse vajadusel ka seda jätkata... kes GoW mänginud siis teavad ju et Kratos on ju ennegi surma saanud ja tagasi tulnud...
Mainiti, et Kratose karakter piirdub triloogiaga, samas mõne muu/uue tegelasega võib seeria jätkuda... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Plaanis endalgi see mäng soetada. Esimesed kaks on mul, ning ma kujutan ette, et ka teistelgi, PS2he mängude topis.
Loodetavasti ei jää mäng lühikeseks. Ülevaates mainiti, et jääb tiba GoW II-le pikkuse poolest alla.
Mitte et viimane just lühike oleks olnud. Oleneb ka muidugi mängustiilist jne. ~9h vist on 3nda pikkus, kui ma õigesti mäletan videost.
Aga lihtsalt oli lootus, et selle mängu kestvus oleks kahekohalises tundide arvus.
Sellegipoolest on tegemist kahtlemata ülima mänguga!
Maailma parim häälenäitlemine + maailma parim seksistseen üldse Hahahahaha.....hõk..ha.
Ei, noh, mäng ilmselt on isegi enam-vähem mängitav, kuigi tundub selline sama vana God of War, mille esimest osagi ma ei viitsinud päris läbi teha. Kaua sa seda ruudunuppu ikka piinad...
Mis selle ruudu nuppuga seotud on? Need kes vaid ruutu kargasid said seal tappa... mäng läks lõppu poole kenasti raskemaks ning pidi mingi % combosid oskama et vastastest jagu saada...
Aga kui GoW on pask siis tahaks teada mis on sellest käkkist parem? Ei pea silmas natuke teist sugust gameplay mehaanikaga mänge nagu DMC4 või Ninja Gaiden 2. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
angel, ruuduga on seal ju kõik seotud Lõpu poole ei läinud vastased raskemaks, vaid suuremaks ning mõni oskas isegi blokkida. Siis oli vaja ta õhku paisata ja siis taas ruutu raiuda. Okei, QTEde ajal võis ka ruudule rahu anda.
Ära saa palun minust valesti aru, ma ei ütle ju, et GoW on piiks mäng. Ma ütlesin, et see peaks olema ju isegi enam-vähem mängitav, mitte ainult prügikasti viskamiseks. Sarja fännidele meeldib kindlasti, mulle... not so much. Ja see lihakirvehäälega seksistseen ei pannud mind just meelt muutma
/\Mh miks tuled siis GOW3e teemase rääkima,et ok 3mas vist pole prügikasti viskamiseks,lihtsalt huvi pärast küsin,et mis mängud siis sulle pinget pakuvad?
Kas kuskil on mõni reegel kirjutatud, et mängu diskussioon peab ainult ülistav olema ja karvasemad kriitikanooled tuleks põõsasse visata?
Mis mängud mulle pinget pakuvad? Heavy Rain, Mass Effect, NBA Live 10, Gran Turismo PSP ..neid siis mängin praegu. Ilmselt ostan täna ära ka Final Fantasy XIII PS3-versiooni.
SaImu85, rahune maha - ma saan aru, et mäng kohe-kohe välja tulemas ja närvid pingul, kuid... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Ei mitte seda aga saa aru(usun,et saad küll)siin ilmselt paljud inimesed väga ootavad seda mängu ja kui sa tuled ja räägid pm,et esimesed 2 paras prügikasti visata ja kolmas on vb isegi veits mängitav siis see ei aita seda teemat väga kaasa,karvasemal kriitikal pole viga aga see,et nende koht pügikastis on ja vb kolmandat osa ei peagi sinna viskama on ju enamvähem tüli norimine ma lihtsalt ei saa sellest hästi aru,et miks tulla mängu teemasse mille mäng ei meeldi ja pm lihtsalt öelda,ei tea mulle ei meeldi,prügikasti.
Story on mõnus loomulikult. Maailm on mõnus - vana kreeka mütoloogial põhinev. Ja gameplay lihtsus. Ei pea ära ennast nikastama, et mingit combot teha. See kaameranurk, mille pärast kõik halavad ei häiri mind absoluutselt.
See kaameranurk, mille pärast kõik halavad ei häiri mind absoluutselt.
Aastal 2010 see häirib juba (+ nuppude "toksimise" asemel oleks võinud ka Sixaxis'e võimalusi ära kasutada); kuid ostan ikkagi, kõik eelmised osad ju läbitud ja riiulis... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Ei haavand tundeid,lihtsalt kuna see siin on mängu foorum ja ilmselt inimesed kes on nõus natuke oma ajast ohverdama,et siin postitada ja infi jagada,võtavad oma hobi veits tõsisemalt ja ei tohiks üllatusena tulla,et kellelegi ei meeldi kui keegi tahab nende lemmikuid mänge prügikasti visata.
GOWi mängin kuna hack&slach on pm mu lemmik žanr ja leian,et gow on sealt kõige parem:DMC,NG ja Bayoneta kõik väga vinged mängud ja julgeks isegi väita,et combat nendes veits parem kui gowis,samas aga jäävad maha pm igalpool mujal story,tegelased,üleüldine presentatsioon jne.
Minujaosk küll ei olnud GoW mingi ruudu kepp. Alati sai mõeldud mis moodi neid vante kõige "meeldivamalt" maha peksta jne. Ehk siis combosid oli vaja teha ja enese lõbuks sai ka tehtud. Osades kohtades see nuppu kargamine ei aidanud üldse. Tehti 1:0 ja vsio. Kui sul oli mäng liiga nuppu peks siis seal on selline asi nagu raskusastme valik. Ehk siis kui easy'ga oli liiga easy on valida ka teisi raskusastmeid. JAH GoW tundub olevat minuarust lihtsam kui mingi Ninja Gaiden kus on nuppu peks suht masendav ja tulutu (paar combot või süsteemi pead ära õppima muidu läbi ei tee eriti naljalt, vähemalt mina jäin hätta). Aga kui sa suudad normaliga vähemalt teha kogu mängu läbi kasutades vaid hüppe nuppu ja ruutu siis näita ette... õpiks huviga seda kunsti. Mina jäin igatahes hätta kuigi tõsi -> algul vist peksin kah suht 1-2 nuppu kuna vastased olid nõrgad ja tulin toime. Hiljem võtsin lahti manuaali ja vaatasin mis moodi combosid teha kuna ei saanud mängus edasi. Ja siis läks asi palju värvikamaks ja lahedamaks kui see "vajuta ühte nuppu, vastane kaob -> korrata".
GoW on meelepärane kogu kompott. Vähemalt 2 esimeses osas. Tundub nagu oleks "hingega" tehtud ja kvaliteetne. Leveli ehitus on hea, graafika on hea, gameplay on tasakaalus, mõnus keskkond etc. Kogu see kupatus kokku lihtsalt moodustab nagu terviku. Kuigi 2 osa jäi minu jaoks natu lühikeseks... või siis poolikuks (just siis kui huvitavaks läks tulid ette lõppu tiitrid). Kogu see võitlus, veri etc on lihtsalt hästi välja tulnud. Ei tundu odav käkk olevat nagu üks firma alles tegi...
SixAxsis minuarust on üks meh. Või ei ole ma ühtegi mängu näinud mis seda korralikult kasutaks. Mingi puldiga vibutamine ja vehkimine ei ole minu teema. Ma vibutan ja vibutan ja aina idiootsem tunne tekib sellega tõmmelda. Või siis vibutan ja vibutan ja siis piix ja lendab vastu seina.
Godhand. > vaadates su mängu listi siis tundub, et sulle sedasorti mängud üldse peale ei lähe. Mina näiteks ei saa aru seda jaapani "mehed on nagu naised" mängust nimega final fantasy. Olen üritanud sarnast tüüpi mänge mängida aga ei tundu olevat minujaoks. Sama kehtib ka nende sport mängude kohta. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
beastbeats, kaamera oli jah ajuvaba aga mida ikka tahta. Graafika sul küll paremaks ei lähe Tekstuurid olid kõik ok. Sul silmanägemine ple korras lihtsalt.
veits vale teema aga kiire god of war 1 küsimus, suht lõpupoole (vist architects tomb vms) on seal koht, kus mingid kolm nuppu peab alla vajutama ühe ukse avamiseks.
ühele lükkad selle kuju, teisele lased kraana peale, kolmas on ajaga eksole? aga kurat kui ma sinna astun ja siis oma suurimat kiirust näitan (ilma peatumata otse platvormilt platvormile) siis umbes kolmandalt neljandale hüpates näen seda va ust sulgumas. teen ma midagi totaalselt valesti või milles asi?
mingeid walkthroughsi lugesin google abiga aga neis ka midagi tarka pole, ütlevad et hüppa kiiremini. mul praegu aga vaevalt pool teed läbitud kui raibe juba sulgub :(
Ühele läks kuju, kraanaga peksid sisse selle "ruumi" ning tõstad uuesti kraana ülesse ning asetad sinna "nupule". Ise alguses kah ei jaganud matsu ära loe -> arvasin et piisavalt aega on et jõuda sinna teisele poole, vajutada nupule ning hüpata läbi ukse. Proovisin aga ei jõudnud. Pärast jagasin matsu ära aga...
Endal oli seal kohas väike mõnus, meeldiv bug. Nimelt sain selles hüppe ja jooksu kohas surma. Ning oh imet -> mind spawniti otse teisele poole ning uks oli lahti jäätud Tea kas oli bug või mitte aga sedasi tundus. Samas ei olnud tea mis raske koht. Seal oli raskemaid ja närve söövamaid kohti _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
eijah, tegingi kraanaga augu, lükkasin kuju alla, kraana sellele teisele nupule, aga no kurat selle kolmanda nupu pealt ei jõua mingi valemiga nendelt liikuvatelt platvormidelt üle ja sealt ustest läbi joosta :(
eijah, tegingi kraanaga augu, lükkasin kuju alla, kraana sellele teisele nupule, aga no kurat selle kolmanda nupu pealt ei jõua mingi valemiga nendelt liikuvatelt platvormidelt üle ja sealt ustest läbi joosta
Hm mis kolmas nupp? Pms peaks olema ju nõnda (mäletan häguselt sutsu sry) et vajutad kõik nupud alla ja siis jääb sul vaid see "kaugel" olev nupp. Lähed sellele nupule ja timer algab. Siis silkad üle nende takistuste ja põrutad otse sellest uksest läbi. Või oli seal ees veel nupp? Siis sellele jõuab vabalt pihta minna imo. Kasuta "kiirendust". Ise alguses mängus ei jaganud matsu, et selline asi on (sama ka kui kujusid jalaga lükata @ hoida all + vees ujumine).
Endal õnnestus see suht kergelt (suuresti tänu sellele "bugile" ). Peab vaid valima "õige" momendi kuidas nendest takistustest üle minna. Suht õnne mäng _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
ok see on lihtsalt mingi katkine koht, laadisin uuesti mängu tööle ja nüüd tegin esimese korraga ilma probleemideta ära, enne läks asi liiga vara kinni miskipärast.
sain just kätte, e3 demost on asi ikka kõvasti edasi arenenud.
motion blur ja AA on väga vinged asjal igatahes ja sissejuhatus awesome, tuleb pikk tööpäev :P
sain kah täna kätte mängu ja võiks öelda ühe sõnaga mängu kohta seni (nu tõsi, 20 min taotud) -> EPIC
Graafika kohta algselt e3 demos nähes natuke "kahtlesin" aga fullis on asi ikka kena... väga kena. Esimene koht levelis on juba sellise "vana hea god of war'i feelinguga" minuarust. Verd lendab nagu suppi, tondid saavad molli etc. Muusika vms on kah vägev... peaks vist oma Z5500 külge ühendama PS3'ele et saaks täit soundi nautida.
köh... tea kuidas keegi üldse suudab god of war 1'tegi võrrelda sellise pasaga nagu dante's inferno... imo see on käkk mis käkk igast otsast nii graafiliselt, mängitavuselt, leveli ehituse poolest etc. Nu on hale god'i koopia ja vsio. Sama hea kui True Crap üritas GTA'd järgi teha ja failis rämedalt... isegi GTA SA's mõnitati seda mängu ühel plakatil _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
kuna kasutan praegast teise ekraani taga ps3'e ning Z5500 on arvuti küljes. Kuigi kõlarid on suht PS3'e lähedal siis saaks küll ühendada aga siis oleks nõnda -> eest kostvad helid tulevad 2'est kõlarist mis jäävad minust paremale ja tagant kostvad helid mis tulevad jäeks minust vasakule (proovitud, väga naljakas oli midagi teha kui helid tulid kõik valest kohast). Ärgem nüüd öelge et see on kuidagi kergesti ümber confitav ilma et peaks juhtmeid tõstma hakkama... lihtsalt ei ole võimalik kõlareid teisiti paigutada... Oleks vaja vaid teha selgeks "süsteemile", et üks esimene vasak ja tagumine vasak = esimesed soundi kõllid ja üks parema esimese ja tagumise soundi kõll= tagumise soundi kõllid. Supakas on vist suht savi kui küljepeal laua all karjub.
või oot... all vist saab juhtmed ringi tõsta kuid siis pean iga kord kui PC taha ronin tagasi tõstma Uurinud PS3'e menüüd ja seal ei leia et softi kaudu seda selgeks teha saaks.
PS: God of War 3 ei olegi enam mingit "default" väärtust et kui video settingutega liiga palju lolli sai mängitud saaks panna tagasi "tehase" seaded? ... otsisin aga ei leidnud ja enamasti mängudel selline asi olemas. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Aga see kes väitis et GoW saab taguda kasutades ainult ühte ruudu nuppu võiks proovida... normal tasemega. Tahaks tõsiselt näha kuidas ta mängu läbi teeb ainult seda ruutu karates.... Osad kohad on seal suht rämedad ja segased nagu pudru ja kapsad Mingi 5-6x vist juba pakub mäng mulle easy taset _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Noh, ma praegu läbin God of War I-te nii tasapisi, normal-tasemega, kusjuures, ja siiamaani pole peale ruudunupu raiumise ja kohatise blokkimise pidanud miskit tegema. Surma olen saanud ainult tänu väga kangele hüppemehaanikale ja ühe korra siis, kui Ateenas mingi 6 seda maa sees uitavat nugakätega ussmeest kanni kinni kargas.
GoW 3 on sarnased tondid vastas kes olid GoW 2'es ehk siis mingid "kitsed?" kellel kaikad käes millel on mõlemal pool terad. Need on suht rõvedad tondid... plokkivad alati kõik ära kui peksad ja siis tõmbavad sind konksu otsa ja viskavad vastu maad. Kui lisada veel paar teistsugust vägilast sinna siis ongi suht rõve.
Tundub et GoW3 on pandud natuke sihti relvadele... osade vastaste puhul tunduks et toimivad teised relvad paremini. Rusikatega näiteks on hea laamendada kui mingid tugevad tondid vastas....
Tea eks sa siis oled nii pro et saad hakkama (või sa ei ole gow eriti mänginud ja oled alles alguses kus on lille pidu suht). Ise küll tegin mingeid combosid... hüppasin õhku ja tegin seal igasugu tsirkust ja siis pasteerisin vastastega seinu. Ehk siis kratist kinni, ribadeks. Mõõkadega peksad ülesse, õhkus krattist kinni etc. Kõige parem seni on olnud see, et kui suudad õhus piisavalt kaua püsida ja pidevalt combosid/vastaseid haarta siis ei lähe ka elud minema.
GoW 3 on aga üks asi imo kergemaks tehtud (tõtt öelda meeldib) et ei pea enam nii rämedalt seda nuppu peksma nende "mini game" aegadel.. ise vihkan seda nuppu kargamist osati vast ka selle pärast et ei suuda seda nuppu nii kiiresti peksta + endal tekib veider tunne sedasi tõmmelda.
Tõsi ninja gaiden sigma'ga võrreldes on GoW suht "kerge" ja combod ei ole ka mahult @ raamat. Põhi rõhk on tugev rünnak (mõttega sa seda ruutu kargad? peksa parem kolmnurka doh) ja siis natuke ruudukest. Ning väga tähtis osa on vastaste haaramisel ja õhus peksmisel. Muidugist kui vajadust on võid kasutada ka "võimeid" mis mängu jooksul kätte antakse. Aga kui mäng kerge siis alati on olemas hard mode
ps: endal toimib see "kargame ruutu ja ei viitsi mängida" vaid siis kui kergemad vastased olid... neil tõesti rohkem vaja ei olnud. Samas võis nendega katseid teha ja harjutada. Suurte ükssilmade jms värdidega see ruut oli suht kasutu. Kõik rünnakud pidid olema tugevad muidu tehti kiiresti ots peale. GoW 3 antakse sul ühes kohas MÕNUGA neid suuri tonte kah ette. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 27.03.2010 18:43:48, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.