Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 01:10:07 vasta tsitaadiga

nu vennikesed mängivad ja irnuvad...

egas ta siis tulemata jääb... sügiseks võiks asja välja ikkagist lasta. Mingi jutt oli ju et kavatsevad teha FULL mängu ehk siis terviku, nagu vanasti hääl aegadel kus ei olnud mingeid pätse vaja vms DLC paska (lõikame fullist sisu välja et hiljem müüa). Aga eks näis kas peavad oma Jutust kinni...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 09:48:16 vasta tsitaadiga

autoneti asjatundjad thumbs_up.gif

"elektrooniliste mängude loojana tuntuks saanud Polyphony Digital lasi välja uue automängu GranTurismo 5 Nights"
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 12.03.2010 10:06:22 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ma ise jälle ei jaga autodest mitte muffigi aga mis teha naljakas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 12:50:47 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
autoneti asjatundjad thumbs_up.gif

"elektrooniliste mängude loojana tuntuks saanud Polyphony Digital lasi välja uue automängu GranTurismo 5 Nights"


Ju siis Google otsing käib üle jõu.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 12.03.2010 15:34:50 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
autoneti asjatundjad thumbs_up.gif

"elektrooniliste mängude loojana tuntuks saanud Polyphony Digital lasi välja uue automängu GranTurismo 5 Nights"


nad võiks ka natuke enne kontrollida või uurida kui igast asjast uudis tehakse

huvitav jah millal väljalaskmise kohta midagi täpsemalt teada saab. GDC'l öeldi küll, et tuleb kindlalt see aasta, aga jäeti mainimata kas tavainimese mõistes sel aastal või nende rahandusaastal
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2010 12:39:42 vasta tsitaadiga

oktoobris siis....
http://www.gtplanet.net/sony-rep-gt5-planned-for-october-2010/


edit:
http://www.examiner.com/examiner/x-12218-Video-Game-Examiner~y2010m3d22-New-Gran-Turismo-5-demo-incoming


edit2:
http://playstationlifestyle.net/2010/03/29/leaked-gran-turismo-5-replay-videos/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 03.04.2010 22:09:38 vasta tsitaadiga

http://playstationlifestyle.net/2010/04/03/gran-turismo-5-ai-to-be-improved/ Õnneks ikka võetakse midagi ette selle seebikarbindusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 12:48:44 vasta tsitaadiga

http://www.thesixthaxis.com/2010/04/26/gran-turismo-5-junejuly/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 26.04.2010 15:52:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
http://www.thesixthaxis.com/2010/04/26/gran-turismo-5-junejuly/


arvatavasti siiski puhas jama, nagu enamus välja pakutud kuid või kuupäevi
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 16:12:53 vasta tsitaadiga

Update: The June/July window, if indeed it is true, is probably referring to a 3D demo of the game for 3D TVs
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 16:20:49 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5530400/is-gran-turismo-5-done-yet
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 19:33:25 vasta tsitaadiga

"90% finished". kas ta seda mitte juba 4-5 kuud tagasi ei öelnud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.05.2010 19:37:26 vasta tsitaadiga

SKG, ei. Siis oli 65%. Seda on ka lingitud artiklis mainitud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 19:49:23 vasta tsitaadiga

Krt mina mäletan ka nagu et kuskilt oleks meelde jäänud 90% icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 04.05.2010 20:13:25 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Krt mina mäletan ka nagu et kuskilt oleks meelde jäänud 90% icon_rolleyes.gif


seda mainiti jah jaanuaris kui CES 2010 toimus
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 20:33:24 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
SKG, ei. Siis oli 65%. Seda on ka lingitud artiklis mainitud.

no 65 prossa oli ju 2009 septembris.

edit:
üles leidsin, mälu ei petnud, tüüp ütles juba jaanuaris, et 90 prossa done.
http://content.usatoday.com/communities/gamehunters/post/2010/01/talking-gran-turismo-5/1

hea kui selleks aastaks valmis saavad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:07:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hea kui selleks aastaks valmis saavad

Ei saa....ma olen juba nii loobunud nendest lubadustest...tüüp konkreetselt pressikonverentsil paneb sellist paska et jube. Kuida kurat seda nii kaua teha saab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:15:32 vasta tsitaadiga

Pre-Order on Axelmusicus juba olemas, prognoositav aeg: Novembri algus.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:52:19 vasta tsitaadiga

hahahahah, varsti võib filmi teha sellest, kuidas GT5 valmib, dragi-koomilise - väga kurb, et valmis ei saa, aga no naljakas on juba vaadata, et kaua võib teha...
ma mängin oma jaapani keelset proloogi hetkel, varsti on kõik kullad ka...korraliku tooli ja rooliga on kulla saamine ikka palju lihtsam, kui kunagi puldiga mängides...
ma kunagi mitu-mitu-mitu aastat tagasi PS3 just selle GT5 pärast ostsingi...rsk hea reklaami trikk oli ikka....võiksid selle 90% valmis asja välja lasta ja siis update peale nagu proloogilgi 2-3gb-sed updated muutsin mängu päris korralikult...hetkel veel teeb meele rõõmsaks see, et pole proloogi läbi saanud, aga no 4-5 kulda veel puudu - auto fine tuning on kõige lõbusam jaapani keelses versioonis, käigud, hj ja kaalust saan aru, ülejäänud 10 menüüd on müstifikatsioon icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 23:17:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aastat tagasi PS3 just selle GT5 pärast ostsingi

Sama siin +xbox Forza pärast
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2010 08:48:05 vasta tsitaadiga

*köh* Duke *köh* icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.05.2010 09:08:53 vasta tsitaadiga

PSP versiooniga oli sama lugu, GT for PSP oli üks esimesi mänge mida reklaamiti, lubati lausa PSP launch tiitliks.
Vahepeal käis läbi kolm generatsiooni PSP'sid, ning alles PSP Go launchi ajaks saadi mäng valmis. icon_lol.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 09:30:49 vasta tsitaadiga

mulle pakub nalja ka see pidev virin selle edasilükkamise üle. küll ta ükskord valmis saab, mänge küll mida mängida seni. eriti rõõmsaks teeb x360 sõprade suur mure GT pärast.

icon_cool.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 05.05.2010 12:05:12 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
mulle pakub nalja ka see pidev virin selle edasilükkamise üle.icon_cool.gif


Täpselt! Kuna siiani ei ole Euroopa kohta midagi väljalaskmise kohta öeldud, siis ei ole siiani ka ühtegi edasilükkamist toimunud, seega ei saa kurta asja üle mida ei ole olnud. Lisaks on PD öelnud, et väljalaskmise aeg on puhtalt Sony enda teha. Kui Sony arvab, et on nende arust parim aeg see müüki lasta ja sellega kenasti teenida, siis nad ka teevad seda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 15:46:47 vasta tsitaadiga

Sai viimati sisse võetud ports GT5 Prologe, ning just selletõttu, et neid rohkem ei toodeta juurde ja tegemist saadaval oleva viimaste eksemplaridega. Siit võib järeldada, et mäng on valmis saamas, et prologue korjatakse turult ära. Tegemist siis Sony poolse laoga.

Peaks andma fannidele natukene kindlust, et asi on tulemas ja ma ise arvan sügist või hiljemalt holiday season.

Enda jaoks väga huvi ei paku, kuid eks proovin asja ära, forza seeria hetkel käsil heameelega prooviks ka forza 3 suure konkurendi ära. Seda pläma muidugi ei oota nüüd kus hakatakse kisendama et GT5 on parem. Oma silm on kuningas ja heast automängust ära ei ütle.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.05.2010 15:53:50 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:


Enda jaoks väga huvi ei paku, kuid eks proovin asja ära, forza seeria hetkel käsil heameelega prooviks ka forza 3 suure konkurendi ära. Seda pläma muidugi ei oota nüüd kus hakatakse kisendama et GT5 on parem. Oma silm on kuningas ja heast automängust ära ei ütle.


icon_lol.gif

Anyway - http://www.gtplanet.net/yamauchi-discusses-reasons-for-gran-turismo-5s-delay/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 19:37:34 vasta tsitaadiga

Jah eks selleks ajaks peab endale ka vist rooli ära ostma. Muidu vist pole eriti mõtet online ronida. Muidugi arvatavasti tuleb ta meile turule ikkagi novembri lõpus nagu ta oli algul plaanitud... ainult aasta hiljem. Siis ju vaja osta kingitusi... ja enamus meie tuttavaid teab juba eelmisest novembrist mida meile kinkida, kes siin detsembrist alates virisenud on icon_lol.gif

Siin kohal küsiks, mis hinnast alates rooli üldse tasub osta. Kas ainukesed valikud on GT roolid või on ka midagi muud asjalikku?
Tean, et see on ennem läbi käind aga seal oli kuidagi poolik see.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 21:31:58 vasta tsitaadiga

annu333, Logitech G25/27 ja kindlasti Fanatec-i roolid väga kõrgelt hinnatud.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.05.2010 10:10:20 vasta tsitaadiga

http://www.qj.net/qjnet/playstation-3/new-penalty-system-for-gran-turismo-5-the-tire-grip.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 13:40:38 vasta tsitaadiga

uued screenid
http://us.gran-turismo.com/us/news/d5219.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.05.2010 14:06:46 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
http://www.qj.net/qjnet/playstation-3/new-penalty-system-for-gran-turismo-5-the-tire-grip.html
Imestada võiks pigem et seda varem sees polnud.

Live for Speedis on asi väga kenasti lahendatud, näitab indikaatoriga kenasti et kui määrdunud rehv on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 15:06:39 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
Tuleb jõuludeks 2010a. icon_biggrin.gif


Tundub et panin täppi icon_biggrin.gif Võiks nagu tulla küll, ära hakkab tüütama see edasi lükkamine juba...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 15.05.2010 10:43:01 vasta tsitaadiga

Vatan, et McLaren F1 ka mängu pandud, mis on minu jaoks suurepärane uudis. Tuletab vanu häid NFS2 aegu meelde.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.05.2010 13:11:26 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Vatan, et McLaren F1 ka mängu pandud, mis on minu jaoks suurepärane uudis. Tuletab vanu häid NFS2 aegu meelde.


Kus sa seda F1 näed?
Ma näen ainult Mclaren Mercedes SLRi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2010 14:47:47 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Kopz kirjutas:
Vatan, et McLaren F1 ka mängu pandud, mis on minu jaoks suurepärane uudis. Tuletab vanu häid NFS2 aegu meelde.


Kus sa seda F1 näed?
Ma näen ainult Mclaren Mercedes SLRi.

4. pilt SKG lingist icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.05.2010 17:25:29 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
Bumer kirjutas:
Kopz kirjutas:
Vatan, et McLaren F1 ka mängu pandud, mis on minu jaoks suurepärane uudis. Tuletab vanu häid NFS2 aegu meelde.


Kus sa seda F1 näed?
Ma näen ainult Mclaren Mercedes SLRi.

4. pilt SKG lingist icon_wink.gif


Ah kurat jah, ma vist sattusin ennist segadusse, mõtlesin kohe vormel 1'le.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 09:17:32 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=EinxqwJCK8o&feature=channel

Man Furismo Jive.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.05.2010 16:01:34 vasta tsitaadiga

Details! icon_lol.gif

http://kotaku.com/5543434/you-wont-believe-how-much-detail-gt5-has
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 16:04:23 vasta tsitaadiga

samas on need detailid siiski ju ainult sõidu reviewd vaadates, mängides on reso nõrgem ja detaile kordades vähem...varsti tuleb PS4 välja, siis ehk saab GT5 valmis ka ning mängus sees palju detaile näha icon_biggrin.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.05.2010 16:07:18 vasta tsitaadiga

Mäng ise saab olema 720p arvatavasti (nagu GT5 Prologue) / replay teema on 1080p.
Detailide kohta ei oska midagi öelda, eks näis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2010 16:21:01 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Details! icon_lol.gif

http://kotaku.com/5543434/you-wont-believe-how-much-detail-gt5-has
Niiiiii detailne, aga kuhu on teised autod peegelduste pealt jäänud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 16:29:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
iDemon kirjutas:
Details! icon_lol.gif

http://kotaku.com/5543434/you-wont-believe-how-much-detail-gt5-has
Niiiiii detailne, aga kuhu on teised autod peegelduste pealt jäänud?

Pildilt vaadates on see vasak peegel, autod on paremal icon_idea.gif Mis sa arvad et keegi sõidab ees põllu peal v?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2010 18:40:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster, vaata linki, seal on suur pilt näha.
Lausa nii detailne et suur tolmupilv ka ei peegelda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 19:07:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
xxlmaster, vaata linki, seal on suur pilt näha.
Lausa nii detailne et suur tolmupilv ka ei peegelda.

tolmupilv on auto taga doh.gif peegel peegeldab asju auto eest
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 19:23:16 vasta tsitaadiga

Ma just ise ka mõtlen et mis ajast ta tagant asju peaks peegeldama icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2010 19:24:06 vasta tsitaadiga

Krt nagu debiilidega räägiks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.05.2010 19:26:46 vasta tsitaadiga

mikk36, kas sa oled ufo?
Tolmupilv millest sa räägid on auto taga. Peegeldus millest artikkel räägib peegeldab auto ees olevat - ehk siis momendil rada ja päikest.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 19:27:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Krt nagu debiilidega räägiks.
Spoiler Spoiler Spoiler

No siis räägigi nii et debiil nüüd aru saaks!!! Kuidas saab tolmu peegeldus siin paista kui see on auto taga mitte ees? Peegeldavad kõik asjad ju mis jäävad autost ettepoole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2010 19:32:28 vasta tsitaadiga

iDemon, ainus asi mis seal detailne on on reflection map (loe: peegeldus on pildist mitte reaalsest 3D geomeetriast genereeritud). Reaalajas muutuvad objektid (autod, tolm jne) sellele ei jõua.
Kasutu on see ülikõrge detailsus kui see on kuiv ja sobib näitamiseks ainult screenshotidel.

Sellega seonduvalt on minupoolselt küsimus et kas tegu on video-capturega saadud pilt või spetsiaalse mängu võimaluse abil genereeritud pilt lihtsalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.05.2010 19:34:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.