|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.03.2010 23:40:54
|
|
|
| tsitaat: |
See jah kummaline
|
Fudzilla
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
10.03.2010 00:10:31
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
See jah kummaline
|
Fudzilla |
Paistab, et see ei ole Fudzilla väljamõeldis vaid selline silt oli CeBIT-il Biostar-i stendil.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.03.2010 00:11:36
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
See jah kummaline
|
Fudzilla |
Paistab, et see ei ole Fudzilla väljamõeldis vaid selline silt oli CeBIT-il Biostar-i stendil. |
GIGABYTE-l pidi ka mingi uus ema tulema, AM2 ja DDR3
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.03.2010 16:15:25
|
|
|
Huvitav kuna see eestisse tuleb Ja kust seda osta saaks.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.03.2010 22:26:02
|
|
|
Just. Oli plaan 785g/sb710 kiviga võtta kuna int graafikaga saaks kokku hoida aga nüüd tundub se graafika parem 500mhz vs 700mhz Vahe on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
10.03.2010 22:37:21
|
|
|
Uuemate platede eelis pigem SB850-is. 890GX ei ole 790GX-ist eriti parem.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.03.2010 12:13:54
|
|
|
| Jann1, seda ikka tead et int HD 4200-l saad vajaduse korral core 700 Mhz peale lükata ? Ja suht kindel et see vähemalt sinnamaani kellub .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
11.03.2010 13:43:13
|
|
|
Enamike 785 mobode HD4200 IGP läheb vabalt kuni 900MHz ja üle selle. Päris mitmetel kuni 1000MHz.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
12.03.2010 10:59:32
|
|
|
minule ja ühele kaas AHVile stay tuned
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
12.03.2010 11:16:52
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
minule ja ühele kaas AHVile stay tuned  |
Mõnna
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.03.2010 12:25:59
|
|
|
[Exclusive] Thuban II X6 comes as a Phenom 1000-series
link
Spoiler 
| tsitaat: |
| As we have learned from an anonymous source, the 6-Kerner, code-named "Thuban" in the Phenom 1000-Series II X6 appear. Wie aus einem Dokument, das ATi-Forum.de vorliegt, hervorgeht, wird es zum Start drei Modelle namens Phenom II X6 1035, Phenom II X6 1055 und Phenom II X6 1075 mit einer TDP von 95 Watt bzw. 125 Watt erscheinen. As a document, there is the ATi-Forum.de showing, it will appear to launch three models II X6 named Phenom 1035, Phenom 1055 and Phenom II X6 II X6 1075 a TDP of 95 watts and 125 watts. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
12.03.2010 15:34:16
|
|
|
| Olen tähele pannud et T täht on erinevate uute Phenomite taha roadmappides juba mõnda aega märgitud. Kuna X6 on Turbo vms dünaamiliselt kella tõstva omadusega, siis pole raske arvata mida see T seal tähendab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.03.2010 21:35:03
|
|
|
Sai venna arvutile uus SB710-ga mobo võetud ning X4 810-l sai loomulikult kinnikeeratud 2MB L3 cachet lahti
3.2GHz alla 1.3v-ga pole samuti väga kehva.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
13.03.2010 12:14:40
|
|
|
Ju ma ikka õnnelik pole Praegu.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.03.2010 12:35:54
|
|
|
| kus stabiilsustestid on?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
13.03.2010 12:39:17
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| kus stabiilsustestid on? |
Teen hetkel Prime95 4. tuuma viskab punaseks, kui volt madalam viskab 3 tuuma. Pean uue jahuti muretsema siis tõstan veel volti äkki saab siis stabiilseks.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
13.03.2010 13:37:01
|
|
|
| Mõni aeg tagasi panin kokku integreeritud graafikaga arvuti. Täspemalt P2 X4 965, Asus m4a785td-v evo, DDR3 jne. Kuna kodus PS3 mõtlesin, et arvuti peal mängimisega ei tegele. Nüüd aga sattus kätte MW:2 PC variant ja mõtlesin proovida. Nagu arvata võis, see integreeritud junn välja midagi ei vea. Mõtlesin odavale upgradele ja avastasin et emmel Hybrid CrossFireX™ Support. Googeldamine suht tulemusi ei andnud. Kas Hybrid CrossFireX-i kohta kuskil on ka mingeid benchmarke, et kas selline asi tasuks ära? Samas ei leidnud ka milliseid graafika kaarte integ HD4200 toetab. Idee oleks nagu mingi odav GPu juurde osta... max 1k. Jörksu kellelgi 785G chipsetiga sellist asja teinud ja oskab nõu anda.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
13.03.2010 14:31:25
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| kus stabiilsustestid on? |
HV on parim stabiilsus test!!
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
13.03.2010 16:23:57
|
|
|
| Oskab keegi aidata kuida see unlockitud asi stabiilseks saada, saan aru ,et voldi tõsmisega ,aga kas midagi veel vaja tõsta?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.03.2010 16:57:09
|
|
|
Võid närvide rahustamiseks pudelit tõsta , aga muidu peaks voldi mõistlikust lisamisest piisama. Kui stabiilseks ei saa siis on järelikult asjaeest tuumad välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
13.03.2010 17:01:47
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Oskab keegi aidata kuida see unlockitud asi stabiilseks saada, saan aru ,et voldi tõsmisega ,aga kas midagi veel vaja tõsta? |
Sageduse alla laskmisega äkki
_________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
13.03.2010 17:44:11
|
|
|
| adister kirjutas: |
| Mõni aeg tagasi panin kokku integreeritud graafikaga arvuti. Täspemalt P2 X4 965, Asus m4a785td-v evo, DDR3 jne. Kuna kodus PS3 mõtlesin, et arvuti peal mängimisega ei tegele. Nüüd aga sattus kätte MW:2 PC variant ja mõtlesin proovida. Nagu arvata võis, see integreeritud junn välja midagi ei vea. Mõtlesin odavale upgradele ja avastasin et emmel Hybrid CrossFireX™ Support. Googeldamine suht tulemusi ei andnud. Kas Hybrid CrossFireX-i kohta kuskil on ka mingeid benchmarke, et kas selline asi tasuks ära? Samas ei leidnud ka milliseid graafika kaarte integ HD4200 toetab. Idee oleks nagu mingi odav GPu juurde osta... max 1k. Jörksu kellelgi 785G chipsetiga sellist asja teinud ja oskab nõu anda. |
See hybrid vms värk ei tasu eriti ära.
~1k eest saab kasutatud HD3800/4600 või nVidia GF9600 seeria kaardi
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
13.03.2010 18:30:06
|
|
|
Kas clocki alandamine tõesti määrab stabiilsust? Minu teada kas voldid ei määra.
Ja kas HT voldi tõstmine ei aita või mis seal kõik veel on Northbridge volt jms.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.03.2010 18:39:00
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Kas clocki alandamine tõesti määrab stabiilsust? Minu teada kas voldid ei määra. |
Ja pinge, mitte volt.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.03.2010 18:39:17
|
|
|
Kui protsessoril taktsagedus vähendada võib ta tõesti stabiilsemaks minna, nii Intel/AMD ju protsessoreid eri nimelisteks valivadki - mõni töötab stabiilselt kõrgemal sagedusel kui teine. Teine variant oleks ju iga sageduse jaoks eraldi protsessor toota ja see läheks natuke kalliks ma kardan.
Ja voldid ei määra stabiilsust.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
13.03.2010 20:36:51
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
Kas clocki alandamine tõesti määrab stabiilsust? Minu teada kas voldid ei määra.
Ja kas HT voldi tõstmine ei aita või mis seal kõik veel on Northbridge volt jms. |
Mul PII 550 unlockituna stock (3.1GHz) oli ebastabiilne, prime-ga bsod. Kuid kui alandasin sageduse 2.7GHz-le muutus stabiilseks
_________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
15.03.2010 17:31:55
|
|
|
Niisiis 3 tuuma on stabiilne 6MB cachega ,aga 4 pole veel saanud. Kui uue jahutuse saan siis proovin volte rohkem hetkel olen proovinud kuni 1.50 peale tõsta on see normaalne?
Nõu on teretulnud igastahes.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.03.2010 17:42:40
|
|
|
mismõttes ta stabiilne on, sa pole ju minutitki primet lasnud
ju siis on neljas tuum vigane aga hea, et peidetud l3 cachega prose sattus
e: panin ühe gigabyte ma78gm-s2h ja x4 955 c3 kasti kokku.
müstika mis volte mobo prosele annab.
paned biosist 1.4v ja asi annab 1.65v ning voolutarv on METSIK
e2: tra klokkimata annab 1.52v prosele kuigi biosis näitab defiks 1.375v
ja voolutarve on endiselt metsik.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
15.03.2010 17:50:18
|
|
|
| Ennem viskas khoe alguses Prime punaseks, ja eks ma tunnen kasutades ka kas ebastabiilne või ei. Aga voltide kohast kas kui 1.32 ikka üle 1.5 tõstan on see metsik või normaalne?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.03.2010 15:56:32
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
mismõttes ta stabiilne on, sa pole ju minutitki primet lasnud
ju siis on neljas tuum vigane aga hea, et peidetud l3 cachega prose sattus
e: panin ühe gigabyte ma78gm-s2h ja x4 955 c3 kasti kokku.
müstika mis volte mobo prosele annab.
paned biosist 1.4v ja asi annab 1.65v ning voolutarv on METSIK
e2: tra klokkimata annab 1.52v prosele kuigi biosis näitab defiks 1.375v
ja voolutarve on endiselt metsik. |
gägapait saatis mailile vastuse ja ütles, et mobo ei toeta AM3 955-e ning, et ärge seda kasutage.
Eriti normaalne värk ikka, P2 920, P2 925, P2 940, P2 945 C2 ja C3 on support listis ja 955 töötaks ka vabalt
aga poisid ei viitsi ametlikku supporti kirjutada ja ongi asi fakt app
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
16.03.2010 17:25:03
|
|
|
| Keegi viitsiks mõned õpetussõnad Phenom X4 965 rev. C2 OC kohta anda, et mida tuleb muuta. Pole peale 939 aja näppinud biose enam eriti ja suht kõvasti asju on ka sinna juurde tulnud, plate on 790XT-UD4P. Stock jahutus ka hetkel. Kas muudan ainult FSB, lasen mälusid alla ja panen prosele pinget juurde või tuleb midagi veel timmida ? Ja palju pinget normaalne anda on prosele ? Mälud liigutavad end hetkel 1600mhz peal ja 1.75v.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.03.2010 18:03:26
|
|
|
| tõsta kordaja 18.5 või 19 peale ja jäta kõik muu muutmata ja vaata mis teeb
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
16.03.2010 19:00:28
|
|
|
Vägagi kenasti käib 3,7 GHz peal ainult kordajat tõstes, lasin prime 15 minutit ja tundus ok olevat. Aga stock läheb päris kuumaks, nagu def kelladelgi, ilmselt pinge juurde keeramisest ei tule juttugi
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
16.03.2010 19:34:16
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Vägagi kenasti käib 3,7 GHz peal ainult kordajat tõstes, lasin prime 15 minutit ja tundus ok olevat. Aga stock läheb päris kuumaks, nagu def kelladelgi, ilmselt pinge juurde keeramisest ei tule juttugi  |
65 kraadi kandis hakkab phenom pangestuma nagu mulle varem väideti. ise sain 3.8ghz (kordajatega tõstetud) mis on täiesti stabiilne stock voldiga
ise istun ka hetkel stock jahutuse taga tellisin küll uue ja hea jahuti, kuid modikomp ei vasta et kuna kohale jõuab
Tahaks uusi ja paremaid tulemusi taga ajada
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
16.03.2010 19:51:19
|
|
|
ma lasin 73 ja käis siis ka väga ilusti veel
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
17.03.2010 01:55:55
|
|
|
| maxman321 kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Vägagi kenasti käib 3,7 GHz peal ainult kordajat tõstes, lasin prime 15 minutit ja tundus ok olevat. Aga stock läheb päris kuumaks, nagu def kelladelgi, ilmselt pinge juurde keeramisest ei tule juttugi  |
65 kraadi kandis hakkab phenom pangestuma nagu mulle varem väideti. ise sain 3.8ghz (kordajatega tõstetud) mis on täiesti stabiilne stock voldiga
ise istun ka hetkel stock jahutuse taga tellisin küll uue ja hea jahuti, kuid modikomp ei vasta et kuna kohale jõuab
Tahaks uusi ja paremaid tulemusi taga ajada  |
Mis jahuti võtsid? Endal 965 140W peal Xigmatek S1283, aga selle kaasasolnud pastaga olid tembid ikka 60 ringis. Kui vahetasin Arctic Silveri (Ceramique vist) vastu, siis enam oma väikeses kastis üle 55 pole näinud, kaasaarvatud 60 min OCCT testi.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
17.03.2010 12:32:33
|
|
|
| maxman321 kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Vägagi kenasti käib 3,7 GHz peal ainult kordajat tõstes, lasin prime 15 minutit ja tundus ok olevat. Aga stock läheb päris kuumaks, nagu def kelladelgi, ilmselt pinge juurde keeramisest ei tule juttugi  |
65 kraadi kandis hakkab phenom pangestuma nagu mulle varem väideti. ise sain 3.8ghz (kordajatega tõstetud) mis on täiesti stabiilne stock voldiga
ise istun ka hetkel stock jahutuse taga tellisin küll uue ja hea jahuti, kuid modikomp ei vasta et kuna kohale jõuab
Tahaks uusi ja paremaid tulemusi taga ajada  |
Ära aja pada . Ma suutnud 69 kraadini kütta prime95-ga ja pole ebastabiilsusest mingit märki olnud... seda muidugi stock kelladel , ei julge juurde keerata inboxiga .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.03.2010 17:11:38
|
|
|
| Huvitav et peale kordaja tõstmist lasevad vendid koguaeg max pööretel :O
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
17.03.2010 17:21:10
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| maxman321 kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Vägagi kenasti käib 3,7 GHz peal ainult kordajat tõstes, lasin prime 15 minutit ja tundus ok olevat. Aga stock läheb päris kuumaks, nagu def kelladelgi, ilmselt pinge juurde keeramisest ei tule juttugi  |
65 kraadi kandis hakkab phenom pangestuma nagu mulle varem väideti. ise sain 3.8ghz (kordajatega tõstetud) mis on täiesti stabiilne stock voldiga
ise istun ka hetkel stock jahutuse taga tellisin küll uue ja hea jahuti, kuid modikomp ei vasta et kuna kohale jõuab
Tahaks uusi ja paremaid tulemusi taga ajada  |
Ära aja pada . Ma suutnud 69 kraadini kütta prime95-ga ja pole ebastabiilsusest mingit märki olnud... seda muidugi stock kelladel , ei julge juurde keerata inboxiga . |
4 kraadi vahe tsiiisas,prosed on erinevad osad juu siis panevad ennem pange kui teised..
Oleks,et sa lasid 79c või 89c,siis oleks vahe olnud märgatav
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.03.2010 17:29:50
|
|
|
Mingit odavamat normaalset jahutust ka AM3-le on ? mingi 300-400kr eest. Et saaks kergelt pinget juurde anda ja saaks ~4ghz peal tööle selle 24/7 ? Tundub et stock isegi defis suht hädas sellega, panin MX-2 ka vahele, natuke läks paremaks aga 70c kütab ikka üles
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|