Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 466, 467, 468 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 02:27:19 vasta tsitaadiga

Ei vaadanud peale formatit aga google ütleb ka et 228GB. 250GB is amazing (actual 228 GB on console)
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:04:32 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5487221/xbox-360-hard-drive-transfer-kit-now-sold-separately
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 13:15:21 vasta tsitaadiga

Hull asi kah. Neid unofficial kitte müüakse 10$ eest juba ammu. icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 14:14:58 vasta tsitaadiga

endal ka üks unofficial olemas mõnda aega juba... minuarust oli isegi odavam icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 15:25:13 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda äkki kas see pakkumine veel kehtib mis siin on.xbox ja 4 mängu http://www.gamestop.fi/ ???
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 15:30:36 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis oleks parim vahend mängukarpide / kontrolleri puhastamiseks?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 15:54:19 vasta tsitaadiga

Pehmete harjastega pintsel ja suruõhk
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 07.03.2010 16:09:51 vasta tsitaadiga

DumptyLook, mis mäng sul display on?

Andreas
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 16:20:33 vasta tsitaadiga

j2mm, antiseptik + pehme lapp thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 16:38:09 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
j2mm, antiseptik + pehme lapp thumbs_up.gif

Ikka viin, viin, viin ja kui 80' seda parem!
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 07.03.2010 18:22:05 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
DumptyLook, mis mäng sul display on?

Andreas


Forza 3
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 18:27:05 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis oleks parim vahend mängukarpide / kontrolleri puhastamiseks?
Sülg ja vetsupaber icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 18:35:28 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Keegi oskab öelda äkki kas see pakkumine veel kehtib mis siin on.xbox ja 4 mängu http://www.gamestop.fi/ ???

Kui seda kirbusitta sealt alt lugeda, siis sain aru et pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 07.03.2010 18:41:10 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
andreas123 kirjutas:
DumptyLook, mis mäng sul display on?

Andreas


Forza 3

PGR 4
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 20:41:29 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Xen0n kirjutas:
andreas123 kirjutas:
DumptyLook, mis mäng sul display on?

Andreas


Forza 3

PGR 4


PGR4 Jah, Nürburgring+Ferrari+Vihm beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 08.03.2010 00:35:44 vasta tsitaadiga

DumptyLook kirjutas:
andreas123 kirjutas:
DumptyLook, mis mäng sul display on?

Andreas

PGR4 Jah, Nürburgring+Ferrari+Vihm beer_yum.gif

Tundub mõnus, on huvitavam kui nt Forza 2? icon_biggrin.gif
Ma ei suuda endale Forza 2 asemele head kimamis mängu leida. See Forza on lihtsalt niiii igav kui mingi aeg on mängitud.

Andreas
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 12:10:35 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 08.03.2010 16:58:11 vasta tsitaadiga

Kuidas xboxi tulevik on? Kaua sellele koos PS3 ja PC'ga mänge välja lastakse?(millal raud nõrgaks jääb uutele mängudele)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 17:02:00 vasta tsitaadiga

kaalu8, seda ei tea keegi veel praegu öelda, kaua 360 ja PS3 platvorme toetatakse. arvan, et 5 aastat veel kindlasti. raud nõrgaks ei jää, kuna mängud toodetakse kindlat konfi silmas pidades.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 23:40:39 vasta tsitaadiga

kaalu8 kirjutas:
Kuidas xboxi tulevik on? Kaua sellele koos PS3 ja PC'ga mänge välja lastakse?(millal raud nõrgaks jääb uutele mängudele)

Üks hetk, kohe hõõrun oma kristallist kuuli ja siis vaatan sellelt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 00:10:45 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
kaalu8 kirjutas:
Kuidas xboxi tulevik on? Kaua sellele koos PS3 ja PC'ga mänge välja lastakse?(millal raud nõrgaks jääb uutele mängudele)

Üks hetk, kohe hõõrun oma kristallist kuuli ja siis vaatan sellelt.

mõttekam oleks pöörduda Pendlimees Feeliksi poole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 13:21:11 vasta tsitaadiga

X360 Slim plaanis/tulekul?

Ballmer Teases New Xboxes at University Q&A
TomsHW
tsitaat:
...for that big screen device here's a piece of hardware that we build, there's no diversity. You get exactly the Xboxes that we build for you. We may have more form factors in the future that are designed for various price points and options, but we think it's going to important.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 17:30:51 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
kaalu8 kirjutas:
Kuidas xboxi tulevik on? Kaua sellele koos PS3 ja PC'ga mänge välja lastakse?(millal raud nõrgaks jääb uutele mängudele)

Üks hetk, kohe hõõrun oma kristallist kuuli ja siis vaatan sellelt.

C'mon, kaua sa hõõrud seda nüüd!? Inimene ootab vastust. doh.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 17:48:34 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Olaf kirjutas:
kaalu8 kirjutas:
Kuidas xboxi tulevik on? Kaua sellele koos PS3 ja PC'ga mänge välja lastakse?(millal raud nõrgaks jääb uutele mängudele)

Üks hetk, kohe hõõrun oma kristallist kuuli ja siis vaatan sellelt.

C'mon, kaua sa hõõrud seda nüüd!? Inimene ootab vastust. doh.gif

homsest viskan xboxi mängud ja tarvikud tootevalikust välja

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 17:54:22 vasta tsitaadiga

Kes remondib Tartus ikspokse?
Või ka Rakveres näiteks?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juiced
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 18:49:27 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Kes remondib Tartus ikspokse?
Või ka Rakveres näiteks?

Jackinthex
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 11:20:05 vasta tsitaadiga

Juhtus see ka muidugi minuga. Xbox keeras ennast mängimise ajal vertikaalist horisontaali, trayst tuli jubedat häält ja ME2 plaadil ilutseb kena rõngas. Oleks kellelgi vastava inimese/asutuse kontakti, kes tegeleks plaadi lihvimisega? Kriimustus tundub küllaltki pindmine, ehk õnnestub see ära parandada.

Tänud juba ette.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2010 11:41:30 vasta tsitaadiga

Siin foorumis minu arust juba mustmiljon korda läbi käinud, et ärge toppige oma kasti vertikaali. Millest inimesed siis aru ei saa?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 11:58:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin foorumis minu arust juba mustmiljon korda läbi käinud, et ärge toppige oma kasti vertikaali. Millest inimesed siis aru ei saa?


Aitäh, sellest on kõvasti abi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2010 12:00:28 vasta tsitaadiga

haart kirjutas:
tsitaat:

Siin foorumis minu arust juba mustmiljon korda läbi käinud, et ärge toppige oma kasti vertikaali. Millest inimesed siis aru ei saa?


Aitäh, sellest on kõvasti abi.


Räägi Jackinthex'iga. Ta tegeleb konsoolidega ja ehk oskab sind aidata!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 12:12:18 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Siin foorumis minu arust juba mustmiljon korda läbi käinud, et ärge toppige oma kasti vertikaali. Millest inimesed siis aru ei saa?

Vertikaalis võib ta olla, kuid mängimise ajal liigutada ei tasu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.03.2010 12:39:33 vasta tsitaadiga

haart kirjutas:
Juhtus see ka muidugi minuga. Xbox keeras ennast mängimise ajal vertikaalist horisontaali, trayst tuli jubedat häält ja ME2 plaadil ilutseb kena rõngas. Oleks kellelgi vastava inimese/asutuse kontakti, kes tegeleks plaadi lihvimisega? Kriimustus tundub küllaltki pindmine, ehk õnnestub see ära parandada.

Tänud juba ette.
Mismoodi keerab Xbox ennast?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 12:57:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mismoodi keerab Xbox ennast?


Mängus oli loomne element. Tänud abi eest. Üldjuhul seisab ta televiisori all kapis ilusti horisontaalis. Juhtus seekord seoses ümberpaigutamisega kapi kõrval püsti olema ja kohe sai rumalus karistada icon_smile.gif


viimati muutis haart 10.03.2010 13:11:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 10.03.2010 12:59:18 vasta tsitaadiga

vertikaal= |
horisontaal= --
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 13:12:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vertikaal= |
horisontaal= --


Jusht. Läks segamini. Tänud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 18:14:14 vasta tsitaadiga

Juiced kirjutas:
puik17 kirjutas:
Kes remondib Tartus ikspokse?
Või ka Rakveres näiteks?

Jackinthex

Jack ei vasta PSile sugugi.
Kedagi teist ei tea?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 19:34:16 vasta tsitaadiga

puik17, äkki vaataksid üle kas oled üldse midagi saatnud?
Kõik kes midagi saadavad on vastuse saanud.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 19:46:53 vasta tsitaadiga

haart, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5676285#5676285
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 17:55:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

haart, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5676285#5676285



Aitäh, sain juba abi Oliver989 käest icon_smile.gif Töö kiire ja korralik, plaat jälle töökorras.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:02:55 vasta tsitaadiga

Üldiselt soovitaks mängu installida HDD peale, siis ei ole asi nii hull kui konsool külili käib mängimise ajal... plaati loetakse ainult mängu käivitamise ajal (kontrollitakse et sul originaal plaat olemas on)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:22:59 vasta tsitaadiga

ma keerasin edal fifa 09 plaadi niimodi tuksi, et mingi teine plaat oli sinna alla ununenud ja asetasin fifa selle peale. vurr ja sellised kriimud olid peal, et polnud enam midagi teha. ps3'ga õnneks sellise lolluse eest karistada ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.03.2010 22:17:02 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
ma keerasin edal fifa 09 plaadi niimodi tuksi, et mingi teine plaat oli sinna alla ununenud ja asetasin fifa selle peale. vurr ja sellised kriimud olid peal, et polnud enam midagi teha. ps3'ga õnneks sellise lolluse eest karistada ei saa icon_biggrin.gif

Endal ka 2 plaati korraga sees ära käinud kogemata, aga kummagiga ei juhtunud muffigi. Head raginad käis ka läbi xboxi, kuid kõik jäi terveks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 00:35:10 vasta tsitaadiga

Mitu promilli siis sees oli, kui kaks plaati konsooli sisse sai "juhuslikult" pandud? icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 11:19:18 vasta tsitaadiga

Ei ole seal midagi rasket. Konsool on täpselt nii, et plaati sahtlis ei näe ja viskad teise sisse. Isegi paar korda nii teinud. PS3'e ja Wiiga õnneks see võimalik ei ole icon_razz.gif
Arvutile kah nõnda plaate sisse pandud icon_biggrin.gif Alati kainena icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 11:55:22 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Ei ole seal midagi rasket. Konsool on täpselt nii, et plaati sahtlis ei näe ja viskad teise sisse. Isegi paar korda nii teinud. PS3'e ja Wiiga õnneks see võimalik ei ole icon_razz.gif
Arvutile kah nõnda plaate sisse pandud icon_biggrin.gif Alati kainena icon_razz.gif


mina olen wii'le suutnud 2 plaati korraga sisse panna:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.03.2010 12:01:00 vasta tsitaadiga

minu casino royale blu-ray topiti ükskord samsungi slot-loading dvd mängijasse kui lotri dvd seal juba ees oli, pidin hooldusesse minema, et asjad kätte saada :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 12:04:14 vasta tsitaadiga

Miks üldse blu-ray dvd mängijasse topiti?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.03.2010 13:57:31 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Miks üldse blu-ray dvd mängijasse topiti?

võhikud vaatasid, et ohhoo casino royale dvd!!1 toppisid selle suurest erutusest dvd mängijasse kus oli juba plaat ees (kuidas see õnnestus ma siiani ei tea, ei tohiks lasta üldse teist plaati toppida sinna)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 14:23:12 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Miks üldse blu-ray dvd mängijasse topiti?

võhikud vaatasid, et ohhoo casino royale dvd!!1 toppisid selle suurest erutusest dvd mängijasse kus oli juba plaat ees (kuidas see õnnestus ma siiani ei tea, ei tohiks lasta üldse teist plaati toppida sinna)


jõuga toppides saab äkki kolm tükki ka sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 14:38:41 vasta tsitaadiga

Tegelt võiks ju konsoolid teha üldse dvd/br-boxiga, mingi viiene karusell võiks olla, siis saad plaate vahetada nupuvajutusega nagu muusikakeskustel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 466, 467, 468 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.