Tundub mõnus, on huvitavam kui nt Forza 2?
Ma ei suuda endale Forza 2 asemele head kimamis mängu leida. See Forza on lihtsalt niiii igav kui mingi aeg on mängitud.
kaalu8, seda ei tea keegi veel praegu öelda, kaua 360 ja PS3 platvorme toetatakse. arvan, et 5 aastat veel kindlasti. raud nõrgaks ei jää, kuna mängud toodetakse kindlat konfi silmas pidades.
Ballmer Teases New Xboxes at University Q&A TomsHW
tsitaat:
...for that big screen device here's a piece of hardware that we build, there's no diversity. You get exactly the Xboxes that we build for you. We may have more form factors in the future that are designed for various price points and options, but we think it's going to important.
Juhtus see ka muidugi minuga. Xbox keeras ennast mängimise ajal vertikaalist horisontaali, trayst tuli jubedat häält ja ME2 plaadil ilutseb kena rõngas. Oleks kellelgi vastava inimese/asutuse kontakti, kes tegeleks plaadi lihvimisega? Kriimustus tundub küllaltki pindmine, ehk õnnestub see ära parandada.
Juhtus see ka muidugi minuga. Xbox keeras ennast mängimise ajal vertikaalist horisontaali, trayst tuli jubedat häält ja ME2 plaadil ilutseb kena rõngas. Oleks kellelgi vastava inimese/asutuse kontakti, kes tegeleks plaadi lihvimisega? Kriimustus tundub küllaltki pindmine, ehk õnnestub see ära parandada.
Mängus oli loomne element. Tänud abi eest. Üldjuhul seisab ta televiisori all kapis ilusti horisontaalis. Juhtus seekord seoses ümberpaigutamisega kapi kõrval püsti olema ja kohe sai rumalus karistada
viimati muutis haart 10.03.2010 13:11:52, muudetud 1 kord
Üldiselt soovitaks mängu installida HDD peale, siis ei ole asi nii hull kui konsool külili käib mängimise ajal... plaati loetakse ainult mängu käivitamise ajal (kontrollitakse et sul originaal plaat olemas on)
ma keerasin edal fifa 09 plaadi niimodi tuksi, et mingi teine plaat oli sinna alla ununenud ja asetasin fifa selle peale. vurr ja sellised kriimud olid peal, et polnud enam midagi teha. ps3'ga õnneks sellise lolluse eest karistada ei saa
ma keerasin edal fifa 09 plaadi niimodi tuksi, et mingi teine plaat oli sinna alla ununenud ja asetasin fifa selle peale. vurr ja sellised kriimud olid peal, et polnud enam midagi teha. ps3'ga õnneks sellise lolluse eest karistada ei saa
Endal ka 2 plaati korraga sees ära käinud kogemata, aga kummagiga ei juhtunud muffigi. Head raginad käis ka läbi xboxi, kuid kõik jäi terveks.
Ei ole seal midagi rasket. Konsool on täpselt nii, et plaati sahtlis ei näe ja viskad teise sisse. Isegi paar korda nii teinud. PS3'e ja Wiiga õnneks see võimalik ei ole
Arvutile kah nõnda plaate sisse pandud Alati kainena
Ei ole seal midagi rasket. Konsool on täpselt nii, et plaati sahtlis ei näe ja viskad teise sisse. Isegi paar korda nii teinud. PS3'e ja Wiiga õnneks see võimalik ei ole
Arvutile kah nõnda plaate sisse pandud Alati kainena
mina olen wii'le suutnud 2 plaati korraga sisse panna:P
minu casino royale blu-ray topiti ükskord samsungi slot-loading dvd mängijasse kui lotri dvd seal juba ees oli, pidin hooldusesse minema, et asjad kätte saada :(
võhikud vaatasid, et ohhoo casino royale dvd!!1 toppisid selle suurest erutusest dvd mängijasse kus oli juba plaat ees (kuidas see õnnestus ma siiani ei tea, ei tohiks lasta üldse teist plaati toppida sinna)
võhikud vaatasid, et ohhoo casino royale dvd!!1 toppisid selle suurest erutusest dvd mängijasse kus oli juba plaat ees (kuidas see õnnestus ma siiani ei tea, ei tohiks lasta üldse teist plaati toppida sinna)
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.