Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 540, 541, 542  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.03.2010 23:39:04 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Sinihallitusjuustu- šokolaadi kreem on suurepärane thumbs_up.gif


Wow, ma PEAN seda proovima!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.03.2010 00:11:32 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
pacho kirjutas:
Sinihallitusjuustu- šokolaadi kreem on suurepärane thumbs_up.gif


Wow, ma PEAN seda proovima!

Otsi "Heston Blumenthal Chocolat coulant".


Eilsele ülitervilikule kapsasupile tasakaalustamiseks klassikaline eesti toit- hakklihakaste.
Vaja läheb:
400g veise hakkliha
1/2 liitrit piima
50g võid
3 spl jahu
100g hapukoort
1 väike sibul
1 küüslauguküüs
Soola pipart
Peotäis murulauku

Sulata või pannil. Ole ettevaatlik, et võid ära ei kõrveta. Prae peeneks hakkitud sibul ja purustatud küüslauk keskmisel kuumusel. Kui sibul muutub klaasjaks ja toores lõhn kaob lisa hakkliha pannile. Pruunista hakkliha. Vähenda kuumust ja lisa jahu. Sega liha ja jahu. Hakka aeglaselt lisama eelnevalt soojendatud piima (u. 2 min mikrolaineahjus peaks sellise koguse piima parajalt soojaks tegema). Lisa piima vaid siis kui jahu on kogu vedeliku imanud. See võimaldab jahul küpseda ja annab kastmele mõnusalt kreemja tekstuuri. Kui kogu piim on segatud on kaste endiselt suhteliset paks. Edasiseks vedeldamiseks kasuta kuuma vett. Kui kastme paksus paras maitsesta, lisa hapukoor ja murulauk. Lase veel korraks keem ja kaste ongi valmis.
Kartuleid peaks igaüks oskama keeta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:13:56 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Sinihallitusjuustu- šokolaadi kreem on suurepärane thumbs_up.gif

icon_eek.gif
Sama nagu pitsa peale vahukoort panna ju icon_lol.gif , ei tohiks sealt idee poolest midagi head tulla .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:22:57 vasta tsitaadiga

Mnjah, ajad on keerulised. Kõigepealt laseme juustu siniseks ja seejärel hallitama ning kõige tipuks peksame juustutüki šokolaadiga vahtu, et paha maiku peita. Hämmastav. icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:28:50 vasta tsitaadiga

Nuubid koos. Kõige ekstreemsemad asjad koos ongi tihtipeale parimad.
Näiteks üks mu lemmik asjadest maamunal on vedela meega üle kallatud rootsi stiilis heeringas sinepikastmes.
Mmmm....
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:36:46 vasta tsitaadiga

Ainus asi mis sealt maitsev on ongi see mesi . Sinepit ja heeringat ei söö icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:37:34 vasta tsitaadiga

Sinepikastmes heeringaga pole meile tuntud sinepil mingit seost.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:38:12 vasta tsitaadiga

mul piisab juba sõnast "hallitus" - see välistab igasuguse isu tekke icon_lol.gif ennem suren nälga kui sellist kraami näost sisse ajan icon_razz1.gif
kalast (s.h. need karpi surutud kilud) võin bitchida elunatukese lõpuni icon_lol.gif kõik mereannid on toredad täpselt võrku jäämiseni - sel hetkel nad võiksid heleda leegiga põleda, miski self-destruct-programmi raames või nii icon_cool.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2010 00:39:12 vasta tsitaadiga

müstiline või mitte, kuid kaks täiesti erinevat ja absoluutselt kokkumittesobivamat toiduainet võivad kokku anda parima maitseelamuse
nõnda on võimalik ka kalast maasika maitse välja võluda icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:52:58 vasta tsitaadiga

Nagu kusagil filmis hästi öeldi. "Heeringas maasika moosiga on väga hea, kuna mul sellised mälestused oma naisega olemisest" vms... täpselt ei mäleta, mingi inglise teema oli
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:53:43 vasta tsitaadiga

Makaronid moosiga icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 00:54:49 vasta tsitaadiga

Ma söön mõnikord tegelikult popkorni meega. Ei, päriselt ka, suht mõnusa maitse saab.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:00:38 vasta tsitaadiga

See pole midagi imelikku, täitsa hea.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:07:49 vasta tsitaadiga

arm2004, shame on you! Saarlane peab kala armastama. Sprotid, räimed tomatis, suitsukala, vürtsikilu. Mees, sa oled poolest elust ilma jäänud icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:15:26 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Nagu kusagil filmis hästi öeldi. "Heeringas maasika moosiga on väga hea, kuna mul sellised mälestused oma naisega olemisest" vms... täpselt ei mäleta, mingi inglise teema oli

mul ühel sõbral hea ütlus: "Tahaks miskit soolast, heeringat või v***u lakkuda!"!" icon_lol.gif

erinevate asjade koosmõjust: aeg-ajalt (nii umbes 5x dekaadis) saab proovitud maakoha suvise naabrinaise soovitust - must leib + või + misiganes kodune moos. huvitav, aga igapäevaselt tarbima just ei kutsu icon_smile.gif

edit;

Taux007 kirjutas:
arm2004, shame on you! Saarlane peab kala armastama. Sprotid, räimed tomatis, suitsukala, vürtsikilu. Mees, sa oled poolest elust ilma jäänud icon_biggrin.gif.

ma pole saarlane, ma olen pool-muhulane ja kaheksandik-rootslane icon_lol.gif
su mainitud produktidest ennem tarbin tsüaniidi icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2010 01:21:08 vasta tsitaadiga

siin selveris vahepeal müüdi mingit punutud mütsiga teravat mangokastet
see oli selline magus keedis sisuliselt
aga sašlõkiga oli nagu parim

algul nagu oleks moos, aga siis tuli see habanero välja icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:32:54 vasta tsitaadiga

arm2004, jajah, selle loogika järgi olen ma ka muhu, pärnu, saaremaa ja kes teab veel mille segu. icon_biggrin.gif Aga teine kord, kui peaks trehvama (no äkki järgmise 10 aasta jooksul), siis toon sulle sprotikarbi ja sööd selle kenasti ära, eks! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:41:22 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
arm2004, jajah, selle loogika järgi olen ma ka muhu, pärnu, saaremaa ja kes teab veel mille segu. icon_biggrin.gif Aga teine kord, kui peaks trehvama (no äkki järgmise 10 aasta jooksul), siis toon sulle sprotikarbi ja sööd selle kenasti ära, eks! icon_biggrin.gif

minu kala söömine on sama tõenäoline kui USA tuumakas Jaapanisse, jälle icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:44:42 vasta tsitaadiga

Haha, arvad? Serveerime asjad nii, et sa ei saagi aru, kas on kala või mitte toidus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2010 02:01:06 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Haha, arvad? Serveerime asjad nii, et sa ei saagi aru, kas on kala või mitte toidus icon_biggrin.gif
ma arvan, et iga mõttetu HV tegelase pärast pole vaja kokkuleppeid sõlmida, las hull tegutseb ääremail
pole vaja äärmuslasi kiusata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 02:11:00 vasta tsitaadiga

libe, ja mis sind nüüd mõttekaks teeb? See, et sa oled seal keskel ja sööd kala?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2010 02:41:59 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
libe, ja mis sind nüüd mõttekaks teeb? See, et sa oled seal keskel ja sööd kala?
ma ei rääkinud mõttetu isikuliselt, vaid umbisikuliselt
suvaline nimi foorumis on sama mis mingi suvaline bot

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 02:45:21 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Haha, arvad? Serveerime asjad nii, et sa ei saagi aru, kas on kala või mitte toidus icon_biggrin.gif

seda ei juhtu, tunnen kala ka toodetes kus teda tegelikult olla ei tohiks icon_lol.gif

ütlemata raske on trükkida sellises asendis icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 07.03.2010 08:27:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
müstiline või mitte, kuid kaks täiesti erinevat ja absoluutselt kokkumittesobivamat toiduainet võivad kokku anda parima maitseelamuse
nõnda on võimalik ka kalast maasika maitse välja võluda icon_razz.gif

ma ei ole veel kokkusobivust täheldanud,
kusagil anti sealihakastet metsmaasikatega vms. no ei olnud hea icon_rolleyes.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 08:35:51 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Makaronid moosiga icon_exclaim.gif

sprottidega ikka icon_exclaim.gif
(Meil sõjaväes tehti mitmelgi korral seda jms improsid)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 10:12:22 vasta tsitaadiga

Kunagi tõi onu kuskilt teisest maailmaotsast erinevaid hallitusjuuste. Sinihallitusjuustud on kökimöki võrreldes mõne ekstreemsema vohamisega magusa juustuga. Pidavat seal kust toodi söödama magustoiduna. Üleni punakas ja puuviljatükid sees. Vormitud oli ümara keeksi vormiga. Magus, kuid suhtelist läila järelmekk. Kohukest selle vastu ei vahetaks. Üldiselt jäävad enamus hallitusjuustudest enda huviorbiidist liigsete ekstreemsuste pärast välja. Las gurmaanid nokivad oma pikantset tuvisitta, mina tahan kõhu täis süüa ja seda ilma okserefleksita. Mõned hallitusjuustud seevastu on lihtsalt head ja sobivad maitse poolest igale poole juurde/vahele panna.

Külmkapis on ikka mingi väike tükike sinihallitusjuustu. Seda ei pea ju poolekilost latti ostma, piisab 100g küll. Kui omletti teen läheb vahele peamiselt tavaline juust ja maitse poolest sinakat juustu. Enam ilma hallituseta omletti ei taha. Tulemus on niivõrd parem.
Eile tegin täidetud kanafileed. Sisse läksid singitükid, ja sinihallitusjuust. Maitse oli imehea.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.03.2010 11:07:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 07.03.2010 10:46:33 vasta tsitaadiga

Verikäkk pohlamoosiga on ju väga levinud asi. Endale ei maitse icon_mad.gif . Täna jätkan oma tortillade söömist ilma moosi ja meeta icon_razz.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.03.2010 15:57:33 vasta tsitaadiga

Mmm, verikäkk. Alguses arvasin ka et mingi jamps a tuleb välja et suht nämm.

Täna aitasin issil teha forelli ja kaks salatit, mõnus tunne on kui saab kedagi aidata.

1 versioon on hapukoor + kurk + tomat + till ja sutsu soola

Teise tegin sibulast (Need pikad sibulad, mitte ümamrgused) ja hapukoor + sool

Maitsev.

Isa tegi lõhet, toppis ahju, soola tilli ja majoneesi peale. Vaatab mis välja tuleb. natuke sidrunit ka

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.03.2010 16:14:27 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
...sibulast (Need pikad sibulad, mitte ümamrgused)

porrulaugust räägid?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 16:27:57 vasta tsitaadiga

Roheline sibul äkki
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 07.03.2010 17:07:03 vasta tsitaadiga

sibulapealsed on nende asjade nimi icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 17:37:07 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mmm, verikäkk. Alguses arvasin ka et mingi jamps a tuleb välja et suht nämm.

Täna aitasin issil teha forelli ja kaks salatit, mõnus tunne on kui saab kedagi aidata.

1 versioon on hapukoor + kurk + tomat + till ja sutsu soola

Teise tegin sibulast (Need pikad sibulad, mitte ümamrgused) ja hapukoor + sool

Maitsev.

Isa tegi lõhet, toppis ahju, soola tilli ja majoneesi peale. Vaatab mis välja tuleb. natuke sidrunit ka

Ja nii saigi forellist lõhe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 07.03.2010 18:36:59 vasta tsitaadiga

Mingit mexico padarooga teen, hea lihtne teha, pruunistad hakkliha ja viskas selle potti, kus keeb see maitsestatud mexico riisi möll.
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 20:55:07 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
sibulapealsed on nende asjade nimi icon_idea.gif icon_rolleyes.gif


Parditiigi kandis ehk jah kutsutakse sibulapealsed, ent Lõuna-Eestis olen ka kuulnud ainult kas "valge" või "roheline" sibul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 07.03.2010 21:03:43 vasta tsitaadiga

aga punane? kuhu see siis kvalifitseerub?
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.03.2010 21:04:51 vasta tsitaadiga

Lõuna-Eestis on punane sibul saatanast ja kõik tarvitajad läbivad nõiatesti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 07.03.2010 21:06:19 vasta tsitaadiga

Soomes on valge sibul küüslauk icon_rolleyes.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:20:29 vasta tsitaadiga

geisha kirjutas:
Soomes on valge sibul küüslauk icon_rolleyes.gif


Soomes on Elle Kulli perekonnanimi ka ropp.

Palju sul siin Eestis punast sibulat niiväga õgitakse. Võid ju mugulsibul ka öelda, kui ei saa värvuse järgi tõesti öelda.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 07.03.2010 21:28:26 vasta tsitaadiga

Punane sibul üks mu lemmikutest, väga hea mahe sibul toorsaltisse panna või tortilla vahele toorelt. Mega hea ja tervislik thumbs_up.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:30:37 vasta tsitaadiga

Praetud valge sibul koos praelihaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 07.03.2010 21:31:31 vasta tsitaadiga

või kukeseentega thumbs_up.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2010 23:38:08 vasta tsitaadiga

täna juba 3 pakki rannamõisa suitsutatud kalkuni rinnafileed söönud thumbs_up.gif
panen vist kohe neljanda ka hakkama, maruhea ikka thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 11:08:16 vasta tsitaadiga

Olen koolis ja tahaks süüa, hommikul sain ainult tass koffi icon_sad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 12:11:00 vasta tsitaadiga

Keegi mulle süüa viitsib teha ? Ise ei viitsi icon_cry.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 13:40:08 vasta tsitaadiga

kiire töölõuna

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:21:26 vasta tsitaadiga

Aga mina sain enda lõunatoidu kätte ja enam ei olegi kõht nii tühi icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:24:09 vasta tsitaadiga

All vasakus nurgas on mingi toorsalat?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:29:55 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
All vasakus nurgas on mingi toorsalat?

ikka jah, home-made icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.03.2010 17:01:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
kiire töölõuna


k6ht läks tühjaks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 17:18:10 vasta tsitaadiga

SKG, sa ikka viitsid jaurata selle söögitegemisega päris palju. Naisel paha tuju pole, kui pliidi äärde ei saa? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 540, 541, 542  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.