Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:40:35 vasta tsitaadiga

Tomel kirjutas:
kindel? et asi pole riistas?

Ei tea su riista kohta midagi öelda kui sa pole seda avalikuse ette toonud
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.03.2010 21:42:57 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Kui just eelmise sajandi lõpupoolest ei pärine, siis ei tohiks probleeme olla
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomel
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 04.03.2010 21:45:39 vasta tsitaadiga

tahate näha icon_biggrin.gif? Computer:
Computer Type ACPI x64-based PC
OS Service Pack [ TRIAL VERSION ]
Internet Explorer 8.0.7600.16385
DirectX DirectX 11.0
Computer Name ARVUTIH-PC
User Name Arvutih
Logon Domain [ TRIAL VERSION ]

Motherboard:
CPU Type DualCore Intel Core 2 Duo E8600, 3333 MHz (10 x 333)
Motherboard Name Intel Bonetrail DX38BT (2 PCI, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Motherboard Chipset Intel Beachwood X38
System Memory 4 Gb
BIOS Type Intel (07/01/09)

Display:
Video Adapter ATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:47:14 vasta tsitaadiga

Tomel, Osta originaal. Piraga ongi sellised jamad. Riistaga pole siin midagi pistmist.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:47:49 vasta tsitaadiga

Tomel kirjutas:
tahate näha icon_biggrin.gif? Computer:
Computer Type ACPI x64-based PC
OS Service Pack [ TRIAL VERSION ]
Internet Explorer 8.0.7600.16385
DirectX DirectX 11.0
Computer Name ARVUTIH-PC
User Name Arvutih
Logon Domain [ TRIAL VERSION ]

Motherboard:
CPU Type DualCore Intel Core 2 Duo E8600, 3333 MHz (10 x 333)
Motherboard Name Intel Bonetrail DX38BT (2 PCI, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Motherboard Chipset Intel Beachwood X38
System Memory 4 Gb
BIOS Type Intel (07/01/09)

Display:
Video Adapter ATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)

Pikkust piisavalt thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:48:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Internet Explorer 8.0.7600.16385

tsitaat:

User Name Arvutih

Need osad tuleks küll uuemate vastu ringi vahetada.
Muu mant on enam-vähem.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:48:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tea kas asi selles piraski on

on on usu mind
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:49:05 vasta tsitaadiga

vahepeal sai isegi mängitud tükk aega. Nüüd on selline asi, et ühtegi serverit ei leia ja historys on ka kõik offline. WTF
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:50:05 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

tea kas asi selles piraski on

on on usu mind

Nähtud tehtud?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomel
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 04.03.2010 21:50:05 vasta tsitaadiga

ok selge tänud

need osad katsun vahetada ja eks pean siis orika leidma kuskilt !!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:51:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
wanawoll kirjutas:
tsitaat:

tea kas asi selles piraski on

on on usu mind

Nähtud tehtud?

ikka,siit teemast like 25 korda läbikäinud beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:52:14 vasta tsitaadiga

TanelJ, vb EA jebib midagi serveritega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:54:18 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
wanawoll kirjutas:
tsitaat:

tea kas asi selles piraski on

on on usu mind

Nähtud tehtud?

ikka,siit teemast like 25 korda läbikäinud beer_yum.gif

My bad. Ei suuda kõiki poste lugeda, siin teemas vaatan poste üldse pea üle 5 kuna täielik OT mis siin on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 04.03.2010 21:55:19 vasta tsitaadiga

Vapustavalt totter on mängida, kui mõlemad meeskonnad ainult snaiprid on. Ticketid jooksevad ja mingit actionit ei toimu. Kui oma nina välja pistad kuskilt automaadiga, saad koheselt 16 lasku otsaette.

Kahjuks on see tõusev trend, viies serveris kuuest on kõik sellised "i'm a sniper - i'm a sniper - i'm a sniper" vennad. Kui leiaks vaid mõne variandi, kus reconi klass keelatud on.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 04.03.2010 21:59:12 vasta tsitaadiga

Btw kui kiiresti mäng kohale peaks jõudma? Tellisin game.co.uk lehelt, valisin selle tavalise delivery vms ja tellisin vist esmaspäeval. Kangesti näpud sügelevad juba mängu järele. icon_biggrin.gif
Ja palju EA servereid ise mudida laseb? Kas oleks võimalik näiteks servu kus saab ainult õhulahinguid pidada jne? icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:03:56 vasta tsitaadiga

Tomel, täitsa tipp topp "riist" icon_smile.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:04:28 vasta tsitaadiga

g3n1us, Kas ma tunnen postist pettumuse hõngu?
Munapea, See et nad on ranked ja dedid ei tähenda et neid piiramatult konfida saab.
Kui keegi teab täpsemalt (servu omanikud või co omanikud siis huvitaks ennast kah) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:08:41 vasta tsitaadiga

Tomel kirjutas:
ok selge tänud

need osad katsun vahetada ja eks pean siis orika leidma kuskilt !!

"leia" siis juba kõigile kes veel ilma icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:09:00 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Tomel, täitsa tipp topp "riist" icon_smile.gif

Üle eesti keskmise icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:20:00 vasta tsitaadiga

Sai ka endale see uhke mäng soetatud. Tundus väga 5+ olevat, aga tuleb välja et mu HD 3870 jääb lahjaks koos 4gb rammiga icon_sad.gif. Arvuti on muidugi mingi 3a vana, aga jah. Low detailide peal saab mängida, aga
kelle elamus see enam on.

Kui keegi tahab võin ära anda oma mängu odavalt.

Huvi siis msn : sportlife_5@hotmail.com
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 04.03.2010 22:25:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Seal mõned pildid otse mängust, minu rondiga siis.

Hoiatus : osad pildid spoilivad täiega !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:32:14 vasta tsitaadiga

Ei tea mille järgi see EADM asja kätte annab? Ostsin kokku kolm võtit. Eile sai üks sisestatud ja andis teate: Releasing in 4h + min. Täna sisestasin teise ja viskas kirja: Releasing in 10h + min. Ja nüüd õhtupoole sai ka kolmas sisse pandud, mis aga hakkas kohe mängu tõmbama. Huvitav just oli see, et esimese kahe releasing aeg oli täpselt kella üheks öösel.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.03.2010 22:34:34 vasta tsitaadiga

Mul tõmbas kohe ära nagu key panin. Täna mingi 17 ajal.
Aga küsimus oleks,et kuhu see EADM selle mängu faili downloadib? Pmst manageri enda kaustas pole asja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 22:40:45 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mul tõmbas kohe ära nagu key panin. Täna mingi 17 ajal.
Aga küsimus oleks,et kuhu see EADM selle mängu faili downloadib? Pmst manageri enda kaustas pole asja icon_rolleyes.gif


Ava Settings nupp EADMis ja seal on kirjas. Tavaliselt on C:\xxx
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.03.2010 22:46:35 vasta tsitaadiga

Tänud icon_redface.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 04.03.2010 22:52:14 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif

viimati muutis RK2.0 04.03.2010 23:39:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 04.03.2010 23:15:03 vasta tsitaadiga

See AM tähendabki Aeg Maha nagu kasutaja RK2.0l? Ja mida seda 60 seal tähistab? 60 tundi, päeva?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:16:29 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
See AM tähendabki Aeg Maha nagu kasutaja RK2.0l? Ja mida seda 60 seal tähistab? 60 tundi, päeva?


60 minutit icon_biggrin.gif
60 päeva oleks küll reaalne icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

Munapea, üks huvitav link sulle: http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Korduma_Kippuvad_K%C3%BCsimused

1h. veel ja käes icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:21:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ee AM tähendabki Aeg Maha nagu kasutaja RK2.0l? Ja mida seda 60 seal tähistab? 60 tundi, päeva?

Austusega Meistritelt 60 kasti õlut HV poolt pez platna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.03.2010 23:30:41 vasta tsitaadiga

Sai tehtud tunnike Mpd nüüd,krt kui mõnus tundub,betaga võrreldes lasevad ikka kuulid pihta ja tapavad ka(või oli see HC dunno).
Uhh juba hirmuga mõtlen seda nolifemist mis selle mänguga kaasneb icon_neutral.gif Jookseb ka maru libedalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:35:27 vasta tsitaadiga

keegi ei vaevle connectimise probleemi ees "connection to the game server has been lost" olen ainus eestlane selle murega? icon_sad.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:36:12 vasta tsitaadiga

Ahh kuramus. Pean homseni ootama veel.
Ila tilgub teie jutte lugedes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:39:52 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Sai tehtud tunnike Mpd nüüd,krt kui mõnus tundub,betaga võrreldes lasevad ikka kuulid pihta ja tapavad ka(või oli see HC dunno).
Uhh juba hirmuga mõtlen seda nolifemist mis selle mänguga kaasneb icon_neutral.gif Jookseb ka maru libedalt thumbs_up.gif

1aprillist olen ka platsis ja siis sul paarimees olemas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 23:53:36 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Sai tehtud tunnike Mpd nüüd,krt kui mõnus tundub,betaga võrreldes lasevad ikka kuulid pihta ja tapavad ka(või oli see HC dunno).
Uhh juba hirmuga mõtlen seda nolifemist mis selle mänguga kaasneb icon_neutral.gif Jookseb ka maru libedalt thumbs_up.gif

Seda minagi, betat ei tohiks liiga lihtsalt jagada. Paljud satuvad paanikasse ja kiruvad siin mängu maa põhja thumbs_down.gif samas kohustused beta ees jätavad täitmata. Final on alati teine tera thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.03.2010 00:04:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Sai tehtud tunnike Mpd nüüd,krt kui mõnus tundub,betaga võrreldes lasevad ikka kuulid pihta ja tapavad ka(või oli see HC dunno).
Uhh juba hirmuga mõtlen seda nolifemist mis selle mänguga kaasneb icon_neutral.gif Jookseb ka maru libedalt thumbs_up.gif

1aprillist olen ka platsis ja siis sul paarimees olemas icon_razz1.gif

Sobib,siis ongi paarimees olemas icon_cool.gif beer_yum.gif
Voyage, mängus all jookseb tekst "õpetusega" kui kellelgi connectioniga jama,esimene soovitus oli vist eemaldada Beta ja kui see juba eelnevalt tehtud siis PunkBuster reinstall. Kui need asjad ei toimi siis ei tea kahjuks.
Vähemalt midagi sellist jäi seal silma mulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:06:39 vasta tsitaadiga

Eset tegi just trikke ja lükkas karantiini EADM tõmmatava faili icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.03.2010 00:09:58 vasta tsitaadiga

Ei tohiks seal miskit hullu olla icon_smile.gif Eset vast peksab vähe segast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 05.03.2010 00:11:41 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
g3n1us, Kas ma tunnen postist pettumuse hõngu?


Tunned!

See "i'm a sniper!" probleem on battlefieldi seeriat vaevanud vist juba 1942'st saati, mulle tundub. Igatahes, leidsin omale ühe super serveri, kus idlemise eest kickitakse, seega no more douchebags, huzzah! icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:15:53 vasta tsitaadiga

IMO on tänu spottimise süsteemile alates BF2'st snaiprid suhteliselt väike probleem. BC2s on see eriti lihtsaks tehtud. BC2s saab ainult HCs natuke campida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 05.03.2010 00:16:47 vasta tsitaadiga

Snipreid on tundub tõesti palju olevat. Enamus surmad olid mul snipri pärast icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:34:59 vasta tsitaadiga

Mis jama see nüüd?
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii EADM´ist ja faili asukohast setup.exe´t käivitades sama error. Ei tea kas Eset keeras midagi kokku. Äkki keegi upiks oma setup.exe ja ma prooviksin sellega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:35:54 vasta tsitaadiga

kriist, proovi uuesti allalaadida. Ja selleks ajaks keera eset kinni.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:36:22 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Mis jama see nüüd?
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii EADM´ist ja faili asukohast setup.exe´t käivitades sama error. Ei tea kas Eset keeras midagi kokku. Äkki keegi upiks oma setup.exe ja ma prooviksin sellega. icon_rolleyes.gif


Palju sul seal faile kokku on? Äkki mõni puudu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:39:54 vasta tsitaadiga

Nu noored kuidas üldiselt tuju on, parem kui betas? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:41:37 vasta tsitaadiga

patrick615, alla laadimine võtaks liiga palju aega icon_rolleyes.gif
DefXtreme, Faile, koos kaustadega kokku 52.
Siiski prooviks kellegi .exe´t ja kui abi pole, siis peab seda .iso proovima millest siis ei räägita icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:47:28 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:

DefXtreme, Faile, koos kaustadega kokku 52.
Siiski prooviks kellegi .exe´t ja kui abi pole, siis peab seda .iso proovima millest siis ei räägita icon_wink.gif


Ei ma mõtlen faile üldse kokku (N: mul 1574). Vali sealt kaustast kõik failid ja kaustad, parem klikk ja properties.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:48:16 vasta tsitaadiga

kriist, kui tahad kohe exe faili siis võin saata sulle kas läbi msn vms.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:53:16 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nu noored kuidas üldiselt tuju on, parem kui betas? icon_smile.gif

Parem, parem
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:57:42 vasta tsitaadiga

keegi seda SP'd ka mängib/mänginud on? jubedalt scriptitud ja lineaarne ikka, täiesti õudne! icon_confused.gif lausa mänguisu läks ära ja tuli teha ragequit icon_eek.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.