Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 04.03.2010 17:55:46 vasta tsitaadiga

peaks oma serverlist firma tegema ^^ gamespy vist on selline?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.03.2010 17:56:10 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Mul pole siiani ühestki õnnestunud, sellest ka küsimus.


MP kohapealt päris rohelist tuld kah igale asjale anda ei saa, ilmselt sellepärast ka see nii tehtud...

LightsabeR kirjutas:
ki55eLL kirjutas:
Eks nad ise testivad seda mängu 100mb/s või kiirema ühendusega ja server list uuendub kiirelt icon_rolleyes.gif

Kahtlen, et selle taga asi on. Eks neil ikka niipalju mõistust on peas, et sätivad asju n.ö tavakasutaja järgi. Paraku enamik maailmast veel 100mb ühenduse otsas ei istu.


Tundub lihtalt, et see server browser on tehtud tõmbama kogu infot korraga ning siis läbi kah veel pingima mingi suurema osa....

Enamus mängudel käib see streamides aga jah... veider..


viimati muutis ottf 04.03.2010 17:58:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 17:57:46 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Reastada nüüd saab õnneks.

See oli betas täiesti õudne, kui reastamise nupud on olemas, aga ei tööta lihtsalt.

Kusjuures natuke muigama paneb. Absurdihuumor. Pmst mängitavuse (keskkonna hävitamine korrlaikus fpsis) suhtes on bc2 samm edasi. Server brwoseri suhtes samm tagasi. go figure
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 17:59:16 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nad teevad selle server browsi korda. Võiks midagi taolist tulla nagu seda Battlefield 2-s oli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 04.03.2010 17:59:25 vasta tsitaadiga

Kaldun pigem arvama, et asi on meie kolmanda maailma riigi staatuses. Siia jõuab ikka ja alati kõik suure viivitusega. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 04.03.2010 17:59:31 vasta tsitaadiga

Jube jama ikka mängida, Küll viskab välja, küll kickib, siis ei sa ühegi serveriga ühendust, ei leia servereid ülesse jne. Ülekoormus vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.03.2010 18:01:02 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Jube jama ikka mängida, Küll viskab välja, küll kickib, siis ei sa ühegi serveriga ühendust, ei leia servereid ülesse jne. Ülekoormus vist icon_rolleyes.gif

Kõik ju pelavad nüüd, hülgasid MW2 ja kolisid BC2 peale, pole ime et asi koomas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.03.2010 18:03:30 vasta tsitaadiga

Tegelikult paneb tõesti mõtlema, mis mõtted DICE meestel peas liikusid, kui nad server browserit progesid...
Keegi oli vist enne lapiku sisse võtnud, ning siis tulid sellised "huvitavad" mõtted icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 18:04:18 vasta tsitaadiga

Tundub nii, samas dice on ju kogemust serveri browserite tegemisega. (erinevad bf seeriad)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 04.03.2010 18:04:47 vasta tsitaadiga

Suht koom asi jäi SP mängides silma:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.03.2010 18:07:37 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Tundub nii, samas dice on ju kogemust serveri browserite tegemisega. (erinevad bf seeriad)

Äkki ei viitsitud seekord sellega tegeleda ja võeti port konsooli pealt.
Daedroth kirjutas:
Suht koom asi jäi SP mängides silma:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.youtube.com/watch?v=Ck325kilXj0


viimati muutis hendrik32 04.03.2010 18:08:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 18:07:43 vasta tsitaadiga

Daedroth, huvitav mitu korda nad seda nalja seljuhul teevad. Heartbeat sensors are for pussies, snowmobiles are for pussies jne. Jäi vist 2009 E3'el karp lahti ja nüüd toppisid mängu mõnitavaid viiteid täis selle kohta.

Ja nüüd olen ma arvatavasti MW2 fanboy. icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 18:14:02 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kõik ju pelavad nüüd, hülgasid MW2 ja kolisid BC2 peale, pole ime et asi koomas.

JJep, ma üks neist. Omamoodi uhke tunne. Ühe mängu beta tuli välja, teine sai uninstalli. Varem pole nii "radikaalne" eriti tihti olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.03.2010 18:39:18 vasta tsitaadiga

Panin ka asja EADM-st tulema icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 04.03.2010 18:41:38 vasta tsitaadiga

A ok, see heartbeat ei jõudnud esimese korraga kohale, kuna polnud eriti kasutanud seda MW2's icon_redface.gif. Aga jah, mõnusalt humoorikas ikka. Ja oih, öeldi sissies, mitte pussies; eks kõrv kuuleb seda mida tahab icon_lol.gif .

viimati muutis Daedroth 04.03.2010 18:42:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2010 18:42:15 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Ma loodan, et nad teevad selle server browsi korda. Võiks midagi taolist tulla nagu seda Battlefield 2-s oli.

BF2 eelviimane patch enne viimast sai ühe klikkiga serveri ära refreshitud, selline funktsioon aga kadus peale järgmist paika, edaspidi peab kahe serveri vahet tõmmeldes klikkima et näha mängijate arv või muud vajalikku infot

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 19:59:17 vasta tsitaadiga

Mitu kaarti mängus on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:01:13 vasta tsitaadiga

Timberg, 8 ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.03.2010 20:12:34 vasta tsitaadiga

ma pakun, et auth servud on suht koomas atm... ei kujuta ette mis saab kui "rest of the world" reliis toimub ehk siis reedel 02:00

viimati muutis ottf 04.03.2010 21:08:30, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:15:00 vasta tsitaadiga

Homme lisandun mina kah, lõpuks ometi!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.03.2010 20:21:48 vasta tsitaadiga

ma ka homme aga jah mitu map on olemas?
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:26:45 vasta tsitaadiga

Huvitav miks server browseris filtri all on "ranked" ? Nigunii kõik ju ranked servud? Sest nagu aru sain rahvale hetkel ei jagata ded. servu värki.
Kuskilt nagu mingiaeg jäi silma, et pidid tulema 128 slotised servud? Hetkel on max 32 igalpool, kas siis suuremaid ei tulegi?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:28:03 vasta tsitaadiga

Tuleviku pärast siis sel juhul see ranked valik?
tsitaat:

Huvitav miks server browseris filtri all on "ranked" ?


Hakkaks seda KKK-d kah siis kokku ajama, äkki keegi viitsib näiteks minuga koos rääkida/arutada ja koos valmis teha?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:44:47 vasta tsitaadiga

Pidin EA live support chati minema ja sain oma võtme poole tunniga kätte. Tellides EA euroopa poest oli order details all mängu taga unlock code "blank". Osadel on veel taolist probleemi olnud.
Server browser on suht masendav ja esineb random dissconnecte EA serverist... maybe teevad midagi?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.03.2010 20:46:05 vasta tsitaadiga

Tüüpiline uue mängu reliis.. chillax icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:51:54 vasta tsitaadiga

Milleks seal see "Reedem Code" vms asjandus on? Sellega saab mingeid unlocke?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:53:27 vasta tsitaadiga

väga kahtlane, mängus High settingute peal fps 30-50 ja kui jõhker sõda toimub (palju plahvatusi jms) siis dropib kuskile 20+ . MPs sageli selline värk toimubki ja tahaks et fps oleks stabiilselt 40-60 umbes, aga no panen MED graafika, fps sama ja ikka dropib. Panen graafika isegi LOW peale ja ikkagi dropib ja fps sama...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 20:55:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Milleks seal see "Reedem Code" vms asjandus on? Sellega saab mingeid unlocke?

VIP koodi jaoks.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 04.03.2010 20:58:13 vasta tsitaadiga

Daedroth kirjutas:
Suht koom asi jäi SP mängides silma:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tegelt ta ütles "Sissies", mitte "Pussies" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.03.2010 20:59:55 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole kuhu serverisse proovid sisse minna ,see error ees. icon_rolleyes.gif
Manus

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:00:23 vasta tsitaadiga

Kas download versiooni ostnud saavad kah vip koodi ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:01:15 vasta tsitaadiga

T1m kirjutas:
väga kahtlane, mängus High settingute peal fps 30-50 ja kui jõhker sõda toimub (palju plahvatusi jms) siis dropib kuskile 20+ . MPs sageli selline värk toimubki ja tahaks et fps oleks stabiilselt 40-60 umbes, aga no panen MED graafika, fps sama ja ikka dropib. Panen graafika isegi LOW peale ja ikkagi dropib ja fps sama...
Siin pole midagi kahtlast, kui prose pidurdab, siis ei aita ka graafika vähendamine.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 04.03.2010 21:01:57 vasta tsitaadiga

Suht jama, kohe ~300mb patch :/ Mul kui suht aeglase neti omanikul ei ole just eriti hea.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:02:38 vasta tsitaadiga

Cracker, mõnda sõpra pole, kes ära aitaks tõmmata ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:02:43 vasta tsitaadiga

Just hea ju, et kohe fixid tulevad icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 04.03.2010 21:04:00 vasta tsitaadiga

patrick615, ei usu, et maal( 30km Tartust) kellelgi kiiremat netti pole icon_biggrin.gif mingi 1.5h läheb aega, vbl kauemgi icon_biggrin.gif eks ma ootan ära siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:04:31 vasta tsitaadiga

Cracker, pane ööseks alla kakkuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 04.03.2010 21:04:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis RK2.0 05.03.2010 16:53:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2010 21:04:59 vasta tsitaadiga

Killzone88, Betas raius algul sama msg pidevalt, hiljem kadus kuidagi vaikselt ära
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 04.03.2010 21:07:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:05:57 vasta tsitaadiga

RK2.0, dart pistol on selleks. Otsi koht, kus kopter campib (juhul kui on piloot kes kusagil passib) siis pane dart külge ja CG-ga takka.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:07:32 vasta tsitaadiga

patrick615, SP-s pole dart pistolit ju?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 04.03.2010 21:08:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:09:28 vasta tsitaadiga

ki55eLL, aa oih ma mõtlesin, et ta räägib MP-st
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomel
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 04.03.2010 21:33:18 vasta tsitaadiga

Härrased aidake

ei saa hiirt tööle ja üleüldse, peale kükitamise mul selles mängus ei toimi, rünnata ei saa, relvi vahetada ei saa ehk siis ei toimi miski? Ehk oskate nõu anda......?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:34:18 vasta tsitaadiga

Tomel, kasutad versiooni "Mille nime ei tohi öelda" ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 04.03.2010 21:37:53 vasta tsitaadiga

GOd damn it, ma oleks seda juna ammu mängida saanud. Keegi unustas mulle key saata. Pidin EA chatti minema ja sealt anti kohe cdkey lol.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 21:38:03 vasta tsitaadiga

Tomel, vähem pira jah thumbs_up.gif
loe readme-d
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomel
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 04.03.2010 21:38:12 vasta tsitaadiga

tahtsin proovida jah icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 04.03.2010 21:38:53 vasta tsitaadiga

Tomel kirjutas:
Härrased aidake

ei saa hiirt tööle ja üle<b>ül<font color=red>d</font>se</b>, peale kükitamise mul selles mängus ei toimi, rünnata ei saa, relvi vahetada ei saa ehk siis ei toimi miski? Ehk oskate nõu anda......?


Aitab see, kui ostad originaal mängu mitte ei pira.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomel
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 04.03.2010 21:39:29 vasta tsitaadiga

kindel? et asi pole riistas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.