Mul pole siiani ühestki õnnestunud, sellest ka küsimus.
MP kohapealt päris rohelist tuld kah igale asjale anda ei saa, ilmselt sellepärast ka see nii tehtud...
LightsabeR kirjutas:
ki55eLL kirjutas:
Eks nad ise testivad seda mängu 100mb/s või kiirema ühendusega ja server list uuendub kiirelt
Kahtlen, et selle taga asi on. Eks neil ikka niipalju mõistust on peas, et sätivad asju n.ö tavakasutaja järgi. Paraku enamik maailmast veel 100mb ühenduse otsas ei istu.
Tundub lihtalt, et see server browser on tehtud tõmbama kogu infot korraga ning siis läbi kah veel pingima mingi suurema osa....
Enamus mängudel käib see streamides aga jah... veider..
viimati muutis ottf 04.03.2010 17:58:28, muudetud 1 kord
See oli betas täiesti õudne, kui reastamise nupud on olemas, aga ei tööta lihtsalt.
Kusjuures natuke muigama paneb. Absurdihuumor. Pmst mängitavuse (keskkonna hävitamine korrlaikus fpsis) suhtes on bc2 samm edasi. Server brwoseri suhtes samm tagasi. go figure
Tegelikult paneb tõesti mõtlema, mis mõtted DICE meestel peas liikusid, kui nad server browserit progesid...
Keegi oli vist enne lapiku sisse võtnud, ning siis tulid sellised "huvitavad" mõtted
Nimelt vahepeal läks quadidega ralliks ja siis üks squadist ütles, et ta omaks kõik snowmobilega maha ja selle peale vastati, et "snowmobiles are for pussies" Suht hea laks MW2'le
Tundub nii, samas dice on ju kogemust serveri browserite tegemisega. (erinevad bf seeriad)
Äkki ei viitsitud seekord sellega tegeleda ja võeti port konsooli pealt.
Daedroth kirjutas:
Suht koom asi jäi SP mängides silma:
Spoiler
Nimelt vahepeal läks quadidega ralliks ja siis üks squadist ütles, et ta omaks kõik snowmobilega maha ja selle peale vastati, et "snowmobiles are for pussies" Suht hea laks MW2'le
Daedroth, huvitav mitu korda nad seda nalja seljuhul teevad. Heartbeat sensors are for pussies, snowmobiles are for pussies jne. Jäi vist 2009 E3'el karp lahti ja nüüd toppisid mängu mõnitavaid viiteid täis selle kohta.
A ok, see heartbeat ei jõudnud esimese korraga kohale, kuna polnud eriti kasutanud seda MW2's . Aga jah, mõnusalt humoorikas ikka. Ja oih, öeldi sissies, mitte pussies; eks kõrv kuuleb seda mida tahab .
viimati muutis Daedroth 04.03.2010 18:42:58, muudetud 1 kord
Ma loodan, et nad teevad selle server browsi korda. Võiks midagi taolist tulla nagu seda Battlefield 2-s oli.
BF2 eelviimane patch enne viimast sai ühe klikkiga serveri ära refreshitud, selline funktsioon aga kadus peale järgmist paika, edaspidi peab kahe serveri vahet tõmmeldes klikkima et näha mängijate arv või muud vajalikku infot _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Huvitav miks server browseris filtri all on "ranked" ? Nigunii kõik ju ranked servud? Sest nagu aru sain rahvale hetkel ei jagata ded. servu värki.
Kuskilt nagu mingiaeg jäi silma, et pidid tulema 128 slotised servud? Hetkel on max 32 igalpool, kas siis suuremaid ei tulegi? _________________ Web3 | ERC721A
Pidin EA live support chati minema ja sain oma võtme poole tunniga kätte. Tellides EA euroopa poest oli order details all mängu taga unlock code "blank". Osadel on veel taolist probleemi olnud.
Server browser on suht masendav ja esineb random dissconnecte EA serverist... maybe teevad midagi?
väga kahtlane, mängus High settingute peal fps 30-50 ja kui jõhker sõda toimub (palju plahvatusi jms) siis dropib kuskile 20+ . MPs sageli selline värk toimubki ja tahaks et fps oleks stabiilselt 40-60 umbes, aga no panen MED graafika, fps sama ja ikka dropib. Panen graafika isegi LOW peale ja ikkagi dropib ja fps sama...
Nimelt vahepeal läks quadidega ralliks ja siis üks squadist ütles, et ta omaks kõik snowmobilega maha ja selle peale vastati, et "snowmobiles are for pussies" Suht hea laks MW2'le
väga kahtlane, mängus High settingute peal fps 30-50 ja kui jõhker sõda toimub (palju plahvatusi jms) siis dropib kuskile 20+ . MPs sageli selline värk toimubki ja tahaks et fps oleks stabiilselt 40-60 umbes, aga no panen MED graafika, fps sama ja ikka dropib. Panen graafika isegi LOW peale ja ikkagi dropib ja fps sama...
Siin pole midagi kahtlast, kui prose pidurdab, siis ei aita ka graafika vähendamine.
olen kõrbe maaelmas tuleb kaks elikopterit alla lasta aga kuidas nii raske pihta saada bazooka on siis see bazooka relv mis maa peal on. Võimatu pihta saada nad ainult liiguvad. Juhitavat raketti ei saa lasta?
viimati muutis RK2.0 05.03.2010 16:53:30, muudetud 1 kord
ei saa hiirt tööle ja üleüldse, peale kükitamise mul selles mängus ei toimi, rünnata ei saa, relvi vahetada ei saa ehk siis ei toimi miski? Ehk oskate nõu anda......?
ei saa hiirt tööle ja üle<b>ül<font color=red>d</font>se</b>, peale kükitamise mul selles mängus ei toimi, rünnata ei saa, relvi vahetada ei saa ehk siis ei toimi miski? Ehk oskate nõu anda......?
Aitab see, kui ostad originaal mängu mitte ei pira.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.