Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 11:58:31 [X360/PS3] Test Drive Unlimited 2 vasta tsitaadiga

Test Drive Unlimited 2



  • Koduleht: testdriveunlimited2.com
  • Arendaja: Eden Games
  • Väljaandja: Atari
  • Stiil: M.O.O.R. - Massively Open Online Racing
  • Väljalaske kuupäev: 24. september 2010
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Test Drive Unlimited 2 expands on the traditional racing experience providing gamers with M.O.O.R.: Massively Open Online Racing; immersing drivers in a persistent online environment and revolutionizing multiplayer racing communities as players compete, team up, and share their achievements and creations online. Unlike any other driving game, TDU2 blends the open world experience with realistic vehicles and performance dynamics and for the first time, TDU2 features vehicle damage, weather effects, day and night cycles, and a brand new island to explore.

  • Multiplayer: jah
  • Uudised ja eelvaade: Gamespot
  • Ülevaade: Gamespot
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gamespot



viimati muutis SKG 31.05.2010 09:49:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 16:37:58 vasta tsitaadiga

Ilus graafika tundub küll piltidelt. Eks näis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.03.2010 16:41:30 vasta tsitaadiga

Ibiza saarel siis tegevus.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 18:38:22 vasta tsitaadiga

Oi!
bananadance2.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 14:26:25 vasta tsitaadiga

tähelepanek, et:

Oahu oli 1545 km² ja ~1600km eest teid.
Ibiza saar on 571 km². Aga viimane asub Baleaaride saarestikus, mis moodustavad kokku 4992 km².
Spoiler Spoiler Spoiler


Kust näeks mitu kilomeetrit teid on Ibiza saarel/Baleaaridel?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.03.2010 14:27:49 vasta tsitaadiga

Pigem parem just et väiksem saar, saab ehk paremad teed mitte konstantsed hüpekad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.03.2010 14:29:32 vasta tsitaadiga

Ibiza üksi oleks väike pettumus, kuna seal pole korralikke kiirteidki. Mallorcaga koos oleks enam-vähem, aga see on üksi juba 3600km2, mis on üle 2 korra suurem kui Oahu. Kahtlane ühesõnaga.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 14:31:28 vasta tsitaadiga

Loodan, et nad suurendavad online mängijate arvu 8 pealt vähemalt 16-le.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.03.2010 15:32:28 vasta tsitaadiga

Keegi võiks tõlkida tähtsamad kohad: http://www.gamereactor.fi/artikkelit/75747/Test+Drive+Unlimited+2+-+el%E4m%E4+on+luksusta/

Saan aru, et räägitakse kaardist, mis peaks olema 2.5 korda suurem kui esimeses osas.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 15:55:38 vasta tsitaadiga

seal veel kirjas, et co-op'is on teine mängija kaardilugejaks
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 16:12:42 vasta tsitaadiga

Mis asja! icon_biggrin.gif
See on küll väga omapärane lähenemine mängule icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.03.2010 16:14:07 vasta tsitaadiga

See võib päris hea olla isegi. 2 co-opi võistkonda üksteise vastu. Juhid teekonda ei näe, vaid saavad instruktsioonid sõidu ajal. Nalja võib isegi saada.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 16:43:39 vasta tsitaadiga

no nii ma saan aru:
tsitaat:
Luvassa on esimerkiksi kaverin kanssa suoritettavia yhteistyötehtäviä esimerkiksi toisen ajaessa ja toisen toimiessa kartanlukijana samassa autossa.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 04.03.2010 16:50:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
no nii ma saan aru:
tsitaat:
Luvassa on esimerkiksi kaverin kanssa suoritettavia yhteistyötehtäviä esimerkiksi toisen ajaessa ja toisen toimiessa kartanlukijana samassa autossa.
Tõlgiks selle nii:
tsitaat:
Näiteks lubatakse sõbraga tehtavad koostööid, kus ühes neist üks sõidab ja teine on samas autos kaardilugejaks.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 16:56:56 vasta tsitaadiga

soundtrack võib päris hea tulla, inspireeritud Ibiza kuulsatest ööklubidest ja kui seal veel õige 24h day/night cycle ka tuleb, siis võib valgustuse poolelt öösel väga kena vaatepilt olla...

kui õigesti mäletan, siis esimeses osas kestis päev 07:00 - 19:00
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.03.2010 18:34:06 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Keegi võiks tõlkida tähtsamad kohad: http://www.gamereactor.fi/artikkelit/75747/Test+Drive+Unlimited+2+-+el%E4m%E4+on+luksusta/

Saan aru, et räägitakse kaardist, mis peaks olema 2.5 korda suurem kui esimeses osas.


Artikkel võeti maha.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 13:30:41 vasta tsitaadiga


http://www.flickr.com/photos/woodruff_/sets/72157623552241618/


edit:
mäng siis 2,5 korda suurem kui esimene osa. lisatud SUV-id ja masinate damage. 24h day/night cycle.
veel infot: http://www.allgamesbeta.info/2010/03/test-drive-unlimited.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.03.2010 13:38:03 vasta tsitaadiga

Mäng 2.5 korda suurem, mitte kaart?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 13:42:52 vasta tsitaadiga

sealt loeks välja nagu teid oleks 2,5 korra eest rohkem ehk siis jah kaart
tsitaat:
More than 1500 kilometres of road was available to drive on, located on Oahu in Hawaii. This feels like nothing compared to Test Drive Unlimited 2 which is a whole 2.5 times bigger and is enacted on the Spanish island of Ibiza, mostly known for its gigantic beach parties.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 15.03.2010 17:35:52 vasta tsitaadiga

Vahe on selles, kas kaart on 2.5 korda suurem või on teid 2.5 korda rohkem. Hawaii oli ikkagi päris tühimik enamuse kohtades. SW corner? Üksik sirge tee mägedesse - fun icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.03.2010 17:47:50 vasta tsitaadiga

Pigem ma arvan, et teid on 2.5 korda rohkem.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 17:58:51 vasta tsitaadiga

samas kui nüüd ka SUV-id sisse tulevad pole ehk maastiku läbimine pain in the ass? icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 15.03.2010 18:10:13 vasta tsitaadiga

Sellega saavutabki selle 2.5 korda suurem mängumaa icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 18:16:07 vasta tsitaadiga

võibolla. mu arust peamine on see, et nad ikka suurenadaks mängijate arvu. 8 inimest lahmakal Oahu mapil oli ikka vähe mis vähe. 16 peaks ikka minimaalselt olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.03.2010 18:21:29 vasta tsitaadiga

Vast tuleb intelligentseb see online süsteem selles võtmes, et sinuga matchitakse need, kes on sinule lähedal (a la 10km raadiuses vms).
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.03.2010 19:51:55 vasta tsitaadiga

Põhiline et teed siledamaks saaksid. Viperiga oli ikka porno rallida ringi kui pool ajast rattad maad ei puudutanud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2010 09:47:51 vasta tsitaadiga

Veidi on lekkinud uut infot:

* 24h tsükkel võtab mängus aega 2 tundi ja 30 minutit (onlines on tsükkel kasutajate vahel sünkroniseeritud)
* Tormid ilmastikuoludena
* Teed kohandatud vastavalt saarele - pole kindel, kas siin on mõeldud siledamaid teid või mängu sobivamate teede genereerimist saare kuju arevestades
* XP kogumine 4 erineval moel: võistlemine, sotsiaal (online), avastamine ning kogumine
* 20-30 minutit ühest saare äärest teise, 40 minutit tiiru tegemine
* Autode kohandamine (a la Forza 3) + vinüülid (vist)
* Parem kompromiss arkaadi ja simu vahel
* DLC planeeritud
* 8 mängijat onlines - arvuti valib sõidu lõpp-punkti ise

Mingi autode list hakkab ka tekkima juba:

tsitaat:

Audi:
- TT-S

Dodge:
- Charger SRT8
- Viper SRT-10

Gumpert:
- Apollo Sport

Pagani:
- Zonda C12S
- Zonda Cinque
- Zonda F
- Zonda Roadster

McLaren:
- MP4-12C ( exclusive of clubs)

Spyker:
- C8 Aileron Coupe
- C12 Zagato
- Peking to Paris (SUV)

Saleen:
- S5S Raptor
- S7 Twin Turbo

Mercedes:
- SLR McLaren Roadster 722 S
- SLR Z199 (Stirling Moss)


E:

Esimene pilt kaardist siis:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mining531
HV vaatleja
mining531

liitunud: 25.10.2008




sõnum 30.03.2010 17:26:12 vasta tsitaadiga

Tundub ikka ülisuur map olevat. Ja see kodu näeb ka seal pildil hea välja thumbs_up.gif
_________________
GT: karl kreevald
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 22:38:12 vasta tsitaadiga

Selles artiklis ju räägib mapi suurusest 380(ruut)km?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 01.04.2010 23:41:29 vasta tsitaadiga

DumptyLook kirjutas:
Selles artiklis ju räägib mapi suurusest 380(ruut)km?


lisaks veel, et teedevõrgustik on 930km ja off-road osa pikkus 310km
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.04.2010 09:42:45 vasta tsitaadiga

Eelmises osas oli teid ju 1600km?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 00:15:05 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
DumptyLook kirjutas:
Selles artiklis ju räägib mapi suurusest 380(ruut)km?


lisaks veel, et teedevõrgustik on 930km ja off-road osa pikkus 310km

Off-road osa?
Äkki siis km2 vms. sest esimeses osas oli offroad ikka suht lõputu icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 04.04.2010 10:06:01 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Bumer kirjutas:
DumptyLook kirjutas:
Selles artiklis ju räägib mapi suurusest 380(ruut)km?


lisaks veel, et teedevõrgustik on 930km ja off-road osa pikkus 310km

Off-road osa?
Äkki siis km2 vms. sest esimeses osas oli offroad ikka suht lõputu icon_razz.gif


ju siin ikka teid mõeldakse. esimeses osas võisid rohu peal sõita küll, aga mingeid teid ju ei olnud. igal pool olid vist ainult asfaltteed. seekord peaks nüüd ka mitte asfaltkattega teid olema 310km ulatuses
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.04.2010 08:53:34 vasta tsitaadiga

Veeb uuendatud + uued pildid: http://www.testdriveunlimited2.com/
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.04.2010 18:00:30 vasta tsitaadiga

Kodulehe andmetel on over 2,000 miles of roadway and back roads
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 13:50:09 vasta tsitaadiga

http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?35587-Oahu-is-apparently-in-TDU2-as-well

kui see tõsi, siis ikka küll ülivinge
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 08:39:51 vasta tsitaadiga

Ma vist ootan TDU2-te suurema põnevusega, kui Forza 3 ootasin. icon_smile.gif

Väga raju mäng tõotab tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 11:39:00 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ma vist ootan TDU2-te suurema põnevusega, kui Forza 3 ootasin. icon_smile.gif

Väga raju mäng tõotab tulla thumbs_up.gif

sama siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.04.2010 12:45:02 vasta tsitaadiga

Või GT5 icon_smile.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 09:35:03 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kas juba teada detailid, aga siin nad on:
tsitaat:
...fans want depth in the sequel, 'not graphics'.

tsitaat:
...the reason TDU2 doesn't look three times prettier than the first game is that fans will better appreciate the game's larger scale and physics system.

tsitaat:
...the physics in the first one were effectively a sequel to those of the V-Rally games, so we decided to rewrite them from the ground up.

tsitaat:
...practically infinite draw distance...

tsitaat:
...it'll take 20 minutes to drive across Test Drive's version of Ibiza in the game's fastest car.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=244450
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 09:41:07 vasta tsitaadiga

Väga õige ajastus mängu riliissiks, sügisel kui rannahooaeg läbi ja ilmad kehvad... icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.04.2010 12:28:16 vasta tsitaadiga

Siia ka treiler: http://ps3.ign.com/dor/objects/18326/test-drive-unlimited-2/videos/testdriveunlim_trl_trailer1_42810.html?show=hi
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 20:50:40 vasta tsitaadiga

huvitav, kas nüüd saab tõesti igalpool mere äärde ka sõita, et pole enam neid betoonääri ja nähtamatuid seinu nagu esimeses osas. tundus nagu vabam see liikumine treileri põhjal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 21:11:56 vasta tsitaadiga

tahaks loota, sest nüüd on mängus ka maastikautod icon_smile.gif ei kurat kui kõik need öö-päeva vahetumised, vihmasajud jne ikka mängus sees, on krt mida oodata icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.04.2010 12:42:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
so it's including "cruise chains," a small HUD that pops up as drifts, jumps and other "daring" feats are chained together, racking up money in the process. Hit something, though, and whatever's been earned during the chain is forfeited.


See ei kõla väga hästi.

--

http://www.gametrailers.com/video/first-look-test-drive/65137

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 11:14:41 vasta tsitaadiga

uued screenid: http://www.vg247.com/2010/05/04/test-drive-unlimited-2-new-screens

edit:
http://www.gametrailers.com/video/exclusive-the-test-drive/65329
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 12:03:13 vasta tsitaadiga

Kena thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 14:25:31 vasta tsitaadiga

Nii vähe on mänge kus kässar, sidur, pidur ja gaas käituvad nii nagu peaksid kohapeal seistes või väikestel kiirustel. Loodame sellest mängust midagi head... Äkki lõpuks ometi nähakse reaalsusega vaeva icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 14:59:15 vasta tsitaadiga

Sest mängust pole mõtet reaalsust oodata. Samuti üübergraafikat. Rõhk tundub olema sotsiaalsel online mängul ja FUN-il.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 16:36:19 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sest mängust pole mõtet reaalsust oodata. Samuti üübergraafikat. Rõhk tundub olema sotsiaalsel online mängul ja FUN-il.

Fun ongi normaalselt burnouti ja doughnutse keerutada sotsiaalsel tasandil.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Test Drive Unlimited 2 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.