Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 16:29:59 vasta tsitaadiga

ma hoidsin asja sedasi elus et valisin koha kus kohast ründasin, lasin ehitisi võimalikult peeneks et keegi varjuda ei saaks ning gunner pidi selle eest hoolitsema et keegi juurde ei hiiliks. Majade vahelt suht hiilisin ja andsin tuld.. kui liiga kuumaks olek läks tõmbasin eemale, parandasin tangi ära ja läksin uuele rünnakule. Need idioodid kes muidugist kohe keset lahinguvälja täristama hakkavad võetakse jah suht mõne hetkega maha icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.02.2010 16:51:18 vasta tsitaadiga

No võrreldes betaga on tank demos ikka nõrk. Betas võisid ühe tankiga esimesest baasist lõpuni välja sõita, kui biiti mõistsid. Demos tanki killimine suht easy. Hiili tankile seljataha ja anna tuld icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2010 17:15:40 vasta tsitaadiga

Laheda frustratsiooni tekitab see kui istud tankis kuulipilduja taga, positsioon on hea ja kille muudkui kukub ja siis tankistist võitluskaaslane otsustab lambist tanki kuhugi kõige idiootsema koha peale juhtida ja sinna tule alla jätta, siis tekib selline jõuetu viha oma tiimikaaslaste suhtes icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.02.2010 17:19:02 vasta tsitaadiga

Selle jaoks on squad icon_wink.gif Võõrastega on üldiselt raske normaalselt mängida. Harva, kui satud mõne asjaliku vennaga kokku
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2010 17:27:39 vasta tsitaadiga

See tähendab nüüd siis headset'i ostmist ilmselt
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:41:16 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem kardan et SP saab pettumus olema. Nagu COD MW kus ka panustati vist ainult MP peale...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:56:32 vasta tsitaadiga

jesus99, asjata kardad. Ega sealt midagi ulmelielt revolutsioonilist pole oodata (palju sa ikka saad sama toitu erinevalt serveerida - FPS'i siis), aga kindlasti on tegu korraliku asjaga. MW/MW2 story'idel pold väga häda midagi. lihtsalt see hüplik storytelling on häiriv jälgida.

kui mängid niisama MP'd, pole mikrit vaja.
kui mängid kindla rahvaga squadis, kohustuslik.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 10.02.2010 23:26:00 vasta tsitaadiga

Mida rohkem ma Demo mängin seda rohkem hakkab see ka meeldima. Kahju on ainult sellest, et konkreetse mängu kõige suurem pluss on ka kõige suurem miinus. Nimelt meeldib mulle väga rõhk koostööle(suunitlus missiooni täitmisele), mitte üksikisiku skoorile. Kahjuks on umbes 60% juhtudest tegemist debiilikutest tiimikaaslastega.

Tüüpilised näited:

-Ajuhiiglane rabab helikopteri ja lendab sellega esimesse võssa või merre.(5 minuti pärast on sama idioot sama helika roolis ja kordab sama tegevust)
-Ajuhiiglane 2 rabab tanki ja sõidab sellega keset lahinguvälja või kõige avatumale künkale.( Järgneb plahvatus)
-On olukordi kus 90% meeskonnast on snaipriga kuskil põõsas ja ja ülejäänud 10% peavad tegelema missiooni täitmisega.

Sarnaseid näiteid esineb veel ja veel.

Ühesõnaga kõik oleneb tiimist kellega sa kokku saad....Mäng võib kujuneda täielikuks naudinguks või tohutuks mindfuckiks.

Seega olen mina fulli ostmise suhtes natuke skeptiline. Nimelt pole mul piisavalt sõpru kellel oleks Xbox, et ühist tiimitööd teha. Jääb ainult lootus, et fullis sorteerib mäng kõrgema rankiga mängijad madalama skooriga mängijatest eraldi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 00:00:59 vasta tsitaadiga

kindlasti leiad endale sobivad sõbrad sinna, kellega koos korralikult mängida saab.
lepite siin mingi mängu kokku ja kellega hakkab hästi klappima, saategi hää squadi kokku.

mul pole sõbralist väga suur, aga siiski on rohkem kui ühe squadi jagu mängijaid. kindlam tiim on ka kokku pandud, kellega jookseb mäng ka ilma mikrita täitsa hästi.

PS: kui ma julgesin seda helikopteri asja arvutimängude foorumis mainida, sain rämedalt pähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 00:11:16 vasta tsitaadiga

helikaga võssa lendamine ju must do... not. Ise ei ole ühtegi korda seda helikat saanud... tahaks korraks proovida mis värk sellega on. Aga alati kui mängin on asi nagu "kadunud" tangi saab heal juhul kui sedagi... samas ma ei ole ka see tainas kes keset lahingu välja tankiga kõmmutab ... seega olen camper. Ehk siis kasutan strateegiat mida oletan et tankiga mängides peaks kasutama... RTS'idest vist külge saanud selle "kombe".
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 08:03:34 vasta tsitaadiga

Mul kopter mitu korda nina ette spawninud, aga ise pole lendu läinud. Tavaliselt squadis mul ikka oskajamaid inimesi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 08:31:06 vasta tsitaadiga

Miks see pult niimoodi peab värisema, koguaeg selline tunne justkui keegi tulistaks kuskilt? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.02.2010 09:18:16 vasta tsitaadiga

Plahvatused etc.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 11.02.2010 10:51:12 vasta tsitaadiga

Üldjuhul nii ongi, et paremate lahingmasinate õigesti kasutamises peitubki võidu võti. Kahjuks leidub hulk inimesi, kes need lihtsalt ära raiskab. Tank ongi mõeldud kaugelt toetustuld andma. Oskuslik piloot suudab helikopteriga tohutul määral kaost külvata. Üldiselt võiks fullis nii olla, et konkreetsete masinate kasutamiseks võiks mingisuguse kooli läbida ning vastavalt sellele võiks saada loa neid kasutada. Siis see vähendaks seda olukorda, kus pooled ,,pilootidest,, teevad õppelende kriitilistel lahinguhetkedel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.02.2010 11:04:24 vasta tsitaadiga

Ehee...ma vahepeal võtan tanki ja pargin endale kaitseks Bravo ette esimeses baasis. Seda juhul, kui vastane campib statsionaarsete relvade taga ja enda poolel pole kedagi, kes neid seal minema suudaks peksta.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.02.2010 11:42:12 vasta tsitaadiga

Samas ehk demo ongi hea koht kus erinevaid juhtimisvõtteid harjutada. Loodetavasti on päris mängus siis sedalaadi katsetamist vähem ja kes kuhugi rooli taha ronib see ka teab, mida teeb seal. Ise pole helikopterit veel proovinud aga kavatsen seda demos veel teha ja usun, et ajan nii mõnelgi mehel närvi mustaks kui helikopteri korduvalt rusuhunnikuks muudan...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.02.2010 11:56:43 vasta tsitaadiga

Õige aeg harjutamiseks on laupäeva hommik näiteks, siis ikka rahvast väga vähe sees ja kui joppab, siis mängid üksi ründajana icon_biggrin.gif Ise pole veel viitsind seda proovida. Maa peal mõnusam mürtsu teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 12:04:15 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Üldjuhul nii ongi, et paremate lahingmasinate õigesti kasutamises peitubki võidu võti. Kahjuks leidub hulk inimesi, kes need lihtsalt ära raiskab. Tank ongi mõeldud kaugelt toetustuld andma. Oskuslik piloot suudab helikopteriga tohutul määral kaost külvata. Üldiselt võiks fullis nii olla, et konkreetsete masinate kasutamiseks võiks mingisuguse kooli läbida ning vastavalt sellele võiks saada loa neid kasutada. Siis see vähendaks seda olukorda, kus pooled ,,pilootidest,, teevad õppelende kriitilistel lahinguhetkedel. icon_rolleyes.gif


aga tavaliselt arukalt "lahingu pidamine" toob kaasa igasugu titte sea kisa... camper... camper... cheater... haxxor... etc. Peab ju nagu ühtne idioodi kari platsile jooksma ja siis surma saama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.02.2010 12:15:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
aga tavaliselt arukalt "lahingu pidamine" toob kaasa igasugu titte sea kisa... camper... camper... cheater... haxxor... etc. Peab ju nagu ühtne idioodi kari platsile jooksma ja siis surma saama.


BC's pole veel sellist asja ette tulnud, aga WaW'i mängides tuli küll "hatemaile" icon_biggrin.gif Ehk on Battlefieldi mängiva inimese keskmine vanus natuke kõrgem?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 13:00:46 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
angel kirjutas:
aga tavaliselt arukalt "lahingu pidamine" toob kaasa igasugu titte sea kisa... camper... camper... cheater... haxxor... etc. Peab ju nagu ühtne idioodi kari platsile jooksma ja siis surma saama.


BC's pole veel sellist asja ette tulnud, aga WaW'i mängides tuli küll "hatemaile" icon_biggrin.gif Ehk on Battlefieldi mängiva inimese keskmine vanus natuke kõrgem?


Või siis mul on asjadest vale arusaam. Ise olen sellist jama kohanud -> Wolf ET, CS S (kiddy dumbfuck fest enamasti seal), DoD S ... ja ehk veel mõni mis ei meenu. Seega suht koht igas fps'i mp's.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 11.02.2010 13:36:20 vasta tsitaadiga

See on jah natuke kahtlane arusaam osadel pubekatel, et taktiline lahing võrdub automaatselt campimisega. OLen kohanud idikaid, kes oma baasis hävitab tanki koheselt ära sest õiged mehed jooksevad ise kahurilihana keset platsi ringi ning näitavad oma ,,SKILLI,, . Igaljuhul kui on Xbox´i omanikest arukaid sõjahuvilisi, kes ei ütle ära taktilisest lõbimõeldud lahingupidamisest, siis palun lisage mind oma sõbralisti. TombcaT

OLeks meeldiv pärast pikka tööpäeva natuke neid kõva ,,skilliga,, supperkangelasi pulbriks lasta icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 18:33:01 vasta tsitaadiga

kus sa seda hala saad? sõnumina? mängus sees on ju suhtlus ainult oma squadi vahel. teised võivad omaette pomiseda. ise olen MW2 saanud hatemaili, aga no see pigem mõnus huumor kui mingi peavalu.

samuti ma ei arva, et taktikaline teamplay võrduks campimisega. pigem just jookseb kuskil ringi, muidugi mitte arutult mingi kuulipilduri ette, vaid ikka läbimõeldult. siiski väga liikuva üksusena. sniper on muidugi teine teema. samas on BC's ikka nii, mida kauem sa ühe koha peal istud, seda tõenäolisemaks su surm muutub. alati on keegi, kes su kogemata avastab või meelega peale killi sulle noaga tuleb tervitusi jagama.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 18:37:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mida kauem sa ühe koha peal istud, seda tõenäolisemaks su surm muutub. alati on keegi, kes su kogemata avastab või meelega peale killi sulle noaga tuleb tervitusi jagama.

just. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 18:06:51 vasta tsitaadiga

BC2 teema langenud 2. lehele. Nono..

Hea round oli icon_cool.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 18:16:42 vasta tsitaadiga

PLAYSTATION 3 meestele:


Oleks siis selline jutt.
Plaanis tellida Battlefield: Bad Company 2'te, kui mäng välja tuleb.
Saab kindlasti odavamalt, kui rohkem inimesi telllib.
Esialgne orienteeruv hind oleks vast 750.- nägu.
Mängu saaks kuskil 2 nädalaga kätte, kuna plaanis tellida USA'st mängudega kaupleva tuttava käest.
Võtke ühendust kui huvi.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 13.02.2010 18:21:38 vasta tsitaadiga

MUl oli ka nüüd paar korda võimalus teha ühise tiimiga ning peaks mainima, et asjal on nii isegi jumet. Headsetist on ka päris palju kasu. Sooviks varsti juba mingit uut maailma...see talv hakkab ära tüütama. icon_biggrin.gif Enivei jään fulli ootama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 18:22:56 vasta tsitaadiga

asdasd, hommikul tegin 46/11 k/d icon_smile.gif
peaks su juurde tulema ja sa peaks rasket vihma vaatama tulema.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 18:45:52 vasta tsitaadiga

helga, Screenshots or it didn't happen icon_biggrin.gif
TombcaT, sinuga mängides oli mõnes roundis ikka tunne, et me lihtsalt sõitsime üle vastastiimist. Päris kiiresti läksid roundid ja neil polnud enamus ajast mingit koostööd ka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 13:15:40 vasta tsitaadiga

Kuidas see view distance korraliku LCD peal välja näeb? Ise pean paraku hetkel vana CRT telekaga toksima seda ja suht raske on vaenlast näha ikka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 19:50:37 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 22:25:08 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kuidas see view distance korraliku LCD peal välja näeb? Ise pean paraku hetkel vana CRT telekaga toksima seda ja suht raske on vaenlast näha ikka.


täitsa korralikult näeb aga natuke liiga "sakiline" tundub kogu see asi. Aga kärab kah. Jutt on konsooli omast... PC beta'le ei ole keegi kutsunud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 10:36:12 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-battlefield-bad/62211


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 15:57:12 vasta tsitaadiga

Eile sain mingit meili GAMEist, et mu ltd edition pre-order varsti saadetakse välja või midagi, loodan et esmaspäeval saadavat juba, et reedeks saaks juba kätte.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 05:32:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Anyhoo, word is floating around that bullet damage has been slightly increased for retail, as with the C4 crate count, from 12 to 15 to destroy a M-COM Station. Juicy info too, will be that engineers can now repair M-COM Stations!

Sellise info otsa komistasin.. ei tea kas see üldse tõsi on. (vb pc teemast läbi käind ka)
Kahju, et demo "kinni" on..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 12:00:58 vasta tsitaadiga

pakun et see siiski pigem pc verisooni kohta ainult.
m-com'i meil pole kunagi seal saanud 4-5 C4'jaga õhku lasta. samuti pole damage'iga probleeme olnud. pc'l aga mõlema üle oli koguaeg mingi hala. see repairimine... korra nagu proovisin, aga miskit ei toimunud...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.03.2010 11:10:01 vasta tsitaadiga

Pandi teele icon_biggrin.gif

Gamest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.03.2010 12:26:33 vasta tsitaadiga

Hmm... no mul näitab Game veel:

Order status log
02/03/2010 Your order is currently held as a Preorder

Aga lootus on ikkagi nädalavahetuseks asi kätte saada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 13:20:25 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on huvi, siis mul on pakkuda 2 tükki, 900.- tükk eest (kahjuks küll mitte kohe) icon_eek.gif

Et see mingi müügi post ei oleks, siis olen väga suur MW ja MW2 fänn olnud ning BF:BC'st väga lugu ei pidanud, story tegin ära ja paar online achievmenti kah (XBox 360 peal), aga uut ei jõua ära oodata. Tahaks plaadi juba PS3 lükata ning online'is vaheldust nautida.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 16:34:18 vasta tsitaadiga

Just sain meili GAMEist, et saadeti välja thumbs_up.gif kahjuks saan nüüd kätte ainult esmaspäeval icon_mad.gif lootsin oma tervet vabat nädalavahetust online mängida
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 20:39:53 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-battlefield-bad/62540
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.03.2010 20:46:31 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/videos/digitalfoundry-battlefield-bad-company-2-ps3-vs-pc-face-off?size=hd

Keda huvitab, digitalfoundry video ps3 vs PC@DX 11.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 21:10:26 vasta tsitaadiga

mp demo ps3 peal tagusin siis nii sile küll asi ei tundunud kusagilt otsast... ps3'ele on selgeks tehtud et 1080p reso võib kasutada kui mäng lubab.

aga jah, täitsa asjalik ja kena mootor isegi tüüpidel käes... suht üllatav võrreldes millise saastaga enamasti tänapäeval lagedale tullakse...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 21:12:31 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
http://www.eurogamer.net/videos/digitalfoundry-battlefield-bad-company-2-ps3-vs-pc-face-off?size=hd

Keda huvitab, digitalfoundry video ps3 vs PC@DX 11.

Misasja, kohati jääb mulje et ps3mel pilt isegi kenam icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.03.2010 21:19:08 vasta tsitaadiga

PS3-l näebki asi vast kõige korralikum välja kuna nö lead-platformiga tegemist, kes viitsib tutvuda siis on siin olemas ka face/off BC2-st kõigil platvormidel: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-faceoff-battlefield-bad-company-2

Igal omad head ja vead, võrdlus screenide kaust on kah seal olemas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 21:23:18 vasta tsitaadiga

... alles nüüd jagate matsu et kogu see dx10 ja dx11 on üks M$'i propaganda ja mage soust... ja PS3 ei tea minuteada sellist asja üldse nagu "directX"... icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.03.2010 21:29:10 vasta tsitaadiga

Ega ei tunnegi, aga sellegipoolest klassifitseeritakse konsoolide API-d dx 9 ja 10 spetsifikatsioonide vahepeale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 11:00:51 vasta tsitaadiga

Kust spetsid bc2 ostnud ps3le on? icon_razz.gif
TÄpsustaks, et mis värk selle demoga muidu on? Kui palju seda mängida saab?

Mul bc2 muidu pc'le ära preorderdatud, aga tahaks nüüd platvorme vahetada ja ps3'el hakata mängima icon_razz.gif
Ai siit tuleb nii palju feili, kui ma puldiga mängima hakkan.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 11:09:10 vasta tsitaadiga

Timberg, eks suur osa ole tellinud game.co.uk'st (endal ka sealt, mõlemad, ps3 ja 360, välja saadetud juba), sest sealt sai beta koodi. enam sellest kasu pole - otsi koht kust kõige odavamalt saad - limited edition eelistatud.
demo on hetkel suletud ja mängida ei saa, võibolla kunagi avatakse uuesti. teoreetiliselt peaksid saama BC1 demo SP's proovida - saaksid mingi pulditunnetuse kätte.

puldiga algul on harjumatu ja võib allaandmise tunde tekitada. tegelikult pole seal midagi keerulist ja kui pult ise on käe järgi harjunud (suudad kõiki nuppe vajutada nii, et ei peaks mõtlema ja vaatama), siis on kõik korras juba.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 11:58:51 vasta tsitaadiga

aight helga, thx selle bc1 demo soovituse eest. katsetan ära.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 03.03.2010 16:29:57 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
PS3-l näebki asi vast kõige korralikum välja kuna nö lead-platformiga tegemist, kes viitsib tutvuda siis on siin olemas ka face/off BC2-st kõigil platvormidel: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-faceoff-battlefield-bad-company-2

Igal omad head ja vead, võrdlus screenide kaust on kah seal olemas.

Mis ajast PS3 lead-platform on icon_neutral.gif ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.