Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2010 14:29:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Esimest osa oled kunagi mänginud.

Ei
ot:
tsitaat:

RA3 oli ka õnneks kõva mäng nii et polegi väga hull võrdlus

Ei vaidle vastu, fun mäng oli, lihtsalt need screenid tuletasid esimese asjana ra3 meelde
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 01.03.2010 14:33:15 vasta tsitaadiga

Pilte ja gameplayd vaadates olen ma väga rahul selle värvi lahendusega. Ilus ,terav ja sünge mitte nagu mingi värviline käkk RA3 mis oli täielik pettumine (minge nüüd on vs teemaga mujale)
Rääkige parem kuidas kaamera liikumine on? Rahuldav?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2010 14:40:13 vasta tsitaadiga

Pole väga teemal silma peal hoidnud, kuid mis sai sellest et alguses tuleb terran, siis vist zerg ja siis protoss ???
Oli see ainult campaign kohapealt ja tavalisi skirmishe saab siiski teha ?
Kui nii siis Jabadabaduuuu ! icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.03.2010 14:41:49 vasta tsitaadiga

Minu arusaamist mööda tuleb mäng kolme episoodiga, igaüks sisaldab ühe rassi singleplayer campaign'i kuid MP's saad ükskõik kellega mängida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 01.03.2010 15:16:13 vasta tsitaadiga

Paneks siis kah nibin nabin üht-teist kirja.

Need kes siin asjalikult väidavad, nagu tegu oleks ümbertehtud sc1-ga polnud ilmselt kunagi kuigi pikaajalised sc-i mängijad sest võrreldes juba ajajooksul tehtud "pisimuudatusi" mida tehti sc1 puhul, siis juba mõne uniti parameetri 1-2 "nõksukese" muudatus võis oluliselt muuta kogu mängu kulgu. Siinkohal on sc1 muidugi tõenäoliselt üks kõige balanseeritumaid rts-e.
Seege on ilmselge, et terve uue unit'i loomine uute "võimetega" on StarCrafti maailmas ikkagi kapitaalne muutus. Rääkimata siis mitmest.
Nüü kui võrdlema hakata, siis loomulikult on "vigu" sc2-s rohkem. Seda lihtsalt seepärast, et tegu on "parimaks tembeldatud" RTS-iga üldse.

Isiklikult häirib SC2-e puhul
1. Unitid juuksevad kobarasse nagu W3-s
2. "Käärid-paber-kivi" mängustiili on ilmselgelt üle rõhutatud. see muudab strateegilised võtted pigem "vedamiseks".
3. Graafiline aspekt, kus juba väiksem kobar üksuseid muutub "ühtlaseks seguks" millest on pea võimatu midagi mõistliku aja jooksul eristada.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.03.2010 15:24:48 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
Need kes siin asjalikult väidavad, nagu tegu oleks ümbertehtud sc1-ga polnud ilmselt kunagi kuigi pikaajalised sc-i mängijad
sc1't on mängitud oioi kui palju, lihtsalt SC2't pole veel proovida saanud icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.03.2010 18:19:15 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel ei taha zergide droidid pesast eemale minna, et tuleb üksikult välja noppida. Protoss on kõigist märksa tugevam isegi ilma tolle Mothershipita.
Terranil ma ei saa aru, miks ma pean SVC-l igat hooned ühekaupa teha laskma. Hoonete ehitamine on terranil sama nõme nagu esimeses osas. Juba aoe1 oli see korras võiks selle SC2 ka ära parandada.
Muidu ressursside korjamine ja uute otsimine on siin ilusti paigas nagu vanas osas. thumbs_up.gif Sellepärast on RA3-st asi väga kaugel!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 01.03.2010 22:09:28 vasta tsitaadiga

SCV'd kaovad majade taha peitu, kui ehitamise lõpetavad icon_confused.gif Siis otsi neid sealt draggides taga..
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 01.03.2010 22:50:14 vasta tsitaadiga

whoohoo overtime icon_biggrin.gif , optionsis peaks olema mingi funktsioon mis muudab üksused ehitistest läbipaistvamaks ning all vaskus nurgas on idle SCV tähis - valides selle valib automaatselt random SCV kui neid on rohkem kui üks
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheDumbass
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 01.03.2010 22:59:51 vasta tsitaadiga

sc oli hea mäng hiljuti sai ka veel klassivennaga netis mängitud aga sc2 ma aravan et mäng võib olla hea(niipalju kui ma gameplaysid olen näinud) aga kõik need turvameetmed ja 3 osa eraldi välja laskmine on jama
ja mis põhiline beeta võiks ikka olla tasuta kodukal alla laaditav kõogile

_________________
shit happens
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.03.2010 23:28:16 vasta tsitaadiga

Sai ka siis täna mängitud mingi aja, hästi palju on sarnast esimesele SCle, mis on muidugi hea, kuna esimene oli ikka tase.
Jään täismängu ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.03.2010 00:49:03 vasta tsitaadiga

proovisin kõik klassid ära, kahju, et ei saa madistada masina vastu, miskipärast ehita aint omale ja noti oma mehi icon_wink.gif
aga...
mis krdi pärast blizzardil kaua aega võtab, graafika on 1:1 WC3-st copy-tud SC2-te (üldiselt, muidugi on nähtud vaeva masinate kallal ja efektid on ka tasemel), klasside balanseerimine ei tohiks ju neil kaua võtta kui kogemused olemas.
samas, mäng ise on mõnus ja ootan täisversiooni. kuigi beta võiks juba ka siin olla ametlikult, mõttetu venitamine ju...
aaaaarghhh, tahaks juba madistada.....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2010 01:24:31 vasta tsitaadiga

Andkem aega meistrile.... ma olen ammu kaotanud selle tunde, et saaks juba valmis ja võiksid kiirustada, parem kaua tehtud iludus, kui miskine nt tüüpiline EA käkk, kus pannakse aasta aega varem tähtaeg paika ja siis kui valmis ei saada lastakse poolik asi välja.

Isegi sai proovitud siin nö "AI" vastu ja ka sandboxi. Väga palju on sarnasusi esimese SCga aga siiski on täielik rebuild toimunud. Samas miks parandada asju, mis pole katki. Ühesõnaga on võetud paremus esimesest osast, uuendatud neid ja täiustatud erinevate uute innovatsioonidega. Kasutajasõbralikkust on kõikjal näha ja palju ikka asja on läbi mõeldud. Võiks öelda, et minumeelest on selle mängu beta tunduvalt stabiilsem ja korralikum kui enamus mängude finalid.

Kusjuures nt fine touchist mainides on mulle jäänud enim silma zergi võmalused (kuna ma ka enamasti seda rassi kasutan). Nt saab eraldi rally pointi sättida nii töölistele, kui ka muudele meestele. Lisaks nt kui sa teed larvast mingi "olevuse", st seisus, kus on tegu veel kookoniga saad igale kookonile eraldi rally poindi panna. Nt tehes 7 drone'i võid igaühe panna eraldi minerali lüpsma enne kui nad valmivad jne.

Ei jamh, ma alguses pisut kahtlesin, et kas ikka ostan selle mängu... nüüd olen igastahes kindel, et ostan selle esimesel võimalusel ära. Tõsiselt mõnusa asjaga on hakkama saadud. Miskil põhjusel tegelikult kahtlustan, et uued mängijad ei suuda sellest fenomenist niivõrd aru saada või siis kui multiplayeris väga kiiresti pähe saavad, siis pisut kurvastavad icon_razz.gif Tegu on äärmiselt entusiastide mänguga ja minu kõige suuremaks rõõmuks pole mängu ära rikutud uuendusega, vaid uut elu antud originaalile.

Kõrvalise märkusena soovitaks nt vaadata HuskyStarcrafti ja HDstarcrafty videosid. Huskystarcraft on rohkem selline humoorikas ja pisut maha tegerv teisi mängijaid, kuid naerda saab vägagi palju kommentaaride peale. HDstarcraft on rohkem professionaalne ja palju on näha sellised tõsiseid tournamente, st umbes nii nagu starcraft olema peabki (nii pingeline, et vaja f1 piloodi reaktsiooni ja 150+ IQ näitu icon_razz.gif). Samas jällegist on seal äärmiselt asjalik arutelu sõdade kohta ja päris palju huvitavat.
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft

E: kes siin märkas WC3 sarnasusi, siis endalegi kargasid need pähe... kahju pisut, samas ei riku nad mängu ära ja enamvähem isegi sobivad. Eelkõgie märkasin seda nendes "looduslikes rohelistes" mappides.... õnneks mujal eriti pole. Lisaks ka sisse zoomides oli pisut kahtlane hp bar (+shield jne) tegelikult tõesti võin nõustuda, et graafika oleks võinud pisut detailsem olla aga samas pole SC kunagi olnud graafika peale mäng, pigem just sõltuvust tekitav ja selline tournament mäng, kus oskused tõesti proovile panna. Micromanagement on äärmiselt tähtsal kohal siin...

Kusjuures eile nt vaatasin HDstarcrafti ühte sõda... soovitan ka, annab päris hea aimduse neile, kes pole veel päris asjaga kursis, miks see mäng nii eriline on:
http://www.youtube.com/watch?v=I_3huc2AAwg&fmt=22 Part 1/3 2vs2
http://www.youtube.com/watch?v=-t0ZIxkCjw8&fmt=22 Part 2/3 2vs2
http://www.youtube.com/watch?v=1AhEfQqu-uU&fmt=22 Part 3/3 2vs2
Panin otse 720p lingid, on ka 1080p ja SD olemas, neile kes huvituvad.. Videod on siis kommentaaridega mängijalt endalt ja otse mängu enda salvestus, mitte miskise replay omad.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.03.2010 01:27:49 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
klasside balanseerimine ei tohiks ju neil kaua võtta kui kogemused olemas.
SC1 sai balanseerivaid muutusi enam kui dekaad peale releaset icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.03.2010 21:51:36 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
FD kirjutas:
klasside balanseerimine ei tohiks ju neil kaua võtta kui kogemused olemas.
SC1 sai balanseerivaid muutusi enam kui dekaad peale releaset icon_razz.gif

no seda ma räägingi, et sc1 ajal on suurem töö tehtud, tehku ka siis copy-paste sc2-te. icon_wink.gif
ei, ma ei virise sellepärast, olen ikka positiivselt meelestatud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 03.03.2010 19:26:25 vasta tsitaadiga

vaatan siin neid screenshotte ja tekkis kohe küsimus, et kas kaamera ongi kogu aeg nii ligidal? Kaugemale ei saa toda nihutada? Paistab, et väga vähe "näeb" korraga
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.03.2010 19:48:08 vasta tsitaadiga

KillerXP, starcraft on küll olnud ka graafika peale mäng. ainuke häda, et seda oli see 10 aastat tagasi icon_razz.gif
FD, nsr uudisteagentuuri teatel saab ka arvuti vastu mängida, kuigi ai on selline nagu ta on.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.03.2010 19:52:19 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
FD kirjutas:
klasside balanseerimine ei tohiks ju neil kaua võtta kui kogemused olemas.
SC1 sai balanseerivaid muutusi enam kui dekaad peale releaset icon_razz.gif

no seda ma räägingi, et sc1 ajal on suurem töö tehtud, tehku ka siis copy-paste sc2-te. icon_wink.gif
ei, ma ei virise sellepärast, olen ikka positiivselt meelestatud. beer_yum.gif


Ei saa ju copy-paste teha kui paljudes aspektides mäng muutunud ja uued viisid sõjapidamiseks. Ja minu arust on see isegi hea, kuigi lihtsalt warcraft 3 mootoril vana hea SC oleks ka huvitav vaheldus, vähemalt värskem pilt - siis selleks et vähemalt sama hea mäng teha, on vaja midagi ikka muuta ka.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.03.2010 21:19:26 vasta tsitaadiga

Graafika on täitsa asjalik, võiks muidugi parem olla aga harjub ära. Rassid on kõik väga kihvtid ja mu lemmik zerg on nüüd veelgi kiirem ja ohtlikum.
Loodan väga, et mäng tuleb varsti välja. Tahaks nii väga zergide campaingut teha, kus asjalikum vastane.

FD, netis on kräkid, mis lubavad ka AI vastu mängida. Suurem asi ei ole kuna peale esimest suuremat rünnakut muutub AI jällegi passiivseks. Twilight map koos kolme AI vastasega on päris raske, kuna vastane kohe sinu kõrval ja hakkab päris alguses sulle sõdureid saatma. Hea trenn online mängudeks, kus kiirus tähtis.

_________________
zero


viimati muutis 486 04.03.2010 03:17:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005




sõnum 03.03.2010 21:48:47 vasta tsitaadiga

tänud kõigile infi eest. nüüd näpud treenima, on aeg meelde tuletada neile strateegianuppe icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 03.03.2010 23:59:10 vasta tsitaadiga

Kuidas soundi ja muusikaga on ? Muutub pikapeale tüütavaks või nakkab meeldivalt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.03.2010 00:40:20 vasta tsitaadiga

Aah, muusika vahest katkeb mõneks ajaks, siis jälle hakkab pihta. See tüütabki ära, et ei ole pidevat muusikat icon_razz.gif Sound oleks nagu copy paste esimesest osast. AI vastu sõdimine on igatahes väga lahe, minujaoks on Starcraft II igatahes väljas, ainus asi mida Beta-s ple on SP ja see on nagunii täiesti mõttetu ja ülimalt lühike kuna ainult üks rass icon_mad.gif thumbs_down.gif

Siiamaani olen ainult lutti saanud arvuti käest icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.03.2010 10:25:34 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
Ja minu arust on see isegi hea, kuigi lihtsalt warcraft 3 mootoril vana hea SC oleks ka huvitav vaheldus, vähemalt värskem pilt - siis selleks et vähemalt sama hea mäng teha, on vaja midagi ikka muuta ka.
Paraku puhtalt üksi mootori muutmine muudab ühtlasi ka mängumehaanikat ning tuleb otsast pihta hakata ikkagi balansseerima asju
PlatoonSgtElias kirjutas:
ainus asi mida Beta-s ple on SP ja see on nagunii täiesti mõttetu ja ülimalt lühike kuna ainult üks rass icon_mad.gif thumbs_down.gif
Kusagilt mäletan, et iga rassi kohta pidi tulema 30 missiooni vs SC ja BW kus oli per-rass kummagis 10.

Kui mälu ei peta, siis originaalis sain tolle kõige viimase ja uuendatud AI vastu veel üsna rahulikult hakkama 1vs2, 1vs3 vajas juba pisut õnne icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.03.2010 11:28:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho, 1vs3 teen pidevalt icon_razz.gif ja pidevalt lendavad kaks seppa peale icon_lol.gif Ei jõua nagu armeed teha nii kiiresti
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.03.2010 17:47:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ho Ho, 1vs3 teen pidevalt icon_razz.gif ja pidevalt lendavad kaks seppa peale icon_lol.gif Ei jõua nagu armeed teha nii kiiresti

Njaa, mõtled et endal juba piisavalt mehi, kui vastanse sõidab sulle Carrieride või Battlecruiseritega sisse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.