Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autokoolid ja Transpordiamet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 21:48:03 vasta tsitaadiga

Ihv, jep thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:03:10 vasta tsitaadiga

Piimkaid minu teada vaid B'le antaksegi icon_question.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2010 22:04:36 vasta tsitaadiga

A1 on ka ju? (kuni 18a, alla 11kW)
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:11:52 vasta tsitaadiga

Lõppaste pidi kevadest kallimaks minema icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 23:15:16 vasta tsitaadiga

Mingi uudis ka selle kohta on, et riik tõstab lõivu? Või on see jälle suvaline lambad saunas rääkisid jutt?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 26.02.2010 13:59:55 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
A1 on ka ju? (kuni 18a, alla 11kW)


96 kui load sain oli nii, et A-kati sain esmased load
B-kat oli piimane

_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2010 23:29:08 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida A2 ja C1 kat koolitus hindu?


Keegi pole lähiajal neid kat-te teinud?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 02:49:43 vasta tsitaadiga

C1 on ju täiesti mõttetu, oota natuke ja tee kohe C. Muidu pead C jaoks uuesti kooli minema ja uued eksamid tegema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 01.03.2010 09:53:54 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks B-katile kirja pandud, märtsi lõpus hakkab pihta. Haja autokooli, pidi hea olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:08:48 vasta tsitaadiga

Mulle käib pinda see, et kui nüüd tahan teha C-kati ära (B olemas), siis pean hakkama nullist peale. Nagu LE oleks C-kati jaoks hoopis teine.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:16:37 vasta tsitaadiga

a ga on sama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 10:35:32 vasta tsitaadiga

See on suhtelist nõme jah, paar nädalat tagasi sooritasin C teooria ühe veaga, see nädal peaks sõidueksami ka tehtud saama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:39:00 vasta tsitaadiga

ka mõte c tegema hakata, a kasulikum vast c ja ce koos teha, on keegi sellist asja teinud ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 12:45:33 vasta tsitaadiga

Vahepeal pead arkis käima sooritma C teooria ja sõidu, ning peale seda saad sooritada E teooria ja sõidu.
Koos tehes ilmselt räägitakse kogu jama järjest ära, ei pea kaks korda sama asja kuulama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2010 12:46:00 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
ka mõte c tegema hakata, a kasulikum vast c ja ce koos teha, on keegi sellist asja teinud ?

Kui CE ka plaanis siis pigem tee korraga C ja CE (täitsa saab niimoodi), odavam ta sul siiski ei tule, st. CE kategooria aluseks on siiski olemasolev C ning nõutakse eraldi C ja CE teooriat ja õppesõitu.

Muidugi saab teinekord kooliga rääkides mõistlikuma hinna kaubelda, kui C ja CE (ning veel parimal juhul ka kutseõpe lisaks - so. paber mis lubab autojuhina töötada) koos.

Üldiselt reeglina on CE (ehk siis C ja C järelkäruga) oluliselt kasulikum, kui puhas C, lihtsalt tööpakkumisi rohkem, ning tagasi teenimise võimalus kordades parem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 13:15:34 vasta tsitaadiga

Kui sa teed C ja CE ning hilisemas staadiumis saad D kätte, kas siis buss + haagise jaoks pead veel eraldi DE õppesõitu või olemasolev CE kehtib ka bussi jaoks?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 13:21:23 vasta tsitaadiga

e kat kehtib küll kõigile, kui seda muudetud pole icon_rolleyes.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 13:49:41 vasta tsitaadiga

Et isegi BE puhul hiljem C saades võid E-käru taha ikka lükata?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2010 13:56:51 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Et isegi BE puhul hiljem C saades võid E-käru taha ikka lükata?

Ei,

BE ei anna õigust C omamisel CE-ga sõita, küll aga saad DE (ehk siis haagisbussi ja lõõtsaga bussi/trolli) juhtimisõiguse peale mingit stažeerimist (ma nüüd ei mäleta kas see tuli automaatselt mingi X aastaga või pidid töötama kutselise bussi- ja CE juhina mingi aja...)

Igatahes oma 2-aastase D ja CE-ga ma veel DE-d juhtida ei tohi aga samas ei pea ma DE saamiseks eraldi eksamitele minema ARKi... (nii vähemalt suvel juhiluba vahetades ARK tädi ütles)


viimati muutis ref 01.03.2010 13:57:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 13:57:24 vasta tsitaadiga

Kus neid C ja E kategooriaid teha saab üldse ja mis summadest jutt?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2010 13:58:59 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kus neid C ja E kategooriaid teha saab üldse ja mis summadest jutt?

Suvaline asjalik autokool, näiteks ma tegin Haja-s (eelpool mainiti):

C kat on praegu 7100, CE 7700, viimati oli mingi ale, kui noid kahte koos tegid... Väga mõistlikud õpetajad/omanik.

Ja link ka: http://autokoolhaja.ee/?pid=19&lang=1
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 15:06:29 vasta tsitaadiga

Ise käisin 5 nädalavahetust kohalikus ametikoolis ja sain tasuta C ja ametikoolituse, eksamite ja lubade väljastamise eest pean ainult maksma thumbs_up.gif .

ref kirjutas:

Igatahes oma 2-aastase D ja CE-ga ma veel DE-d juhtida ei tohi aga samas ei pea ma DE saamiseks eraldi eksamitele minema ARKi... (nii vähemalt suvel juhiluba vahetades ARK tädi ütles)


Isal on terve tähestik peale DE, suvel lube käis vahetamas siis öeldi et niisama ei saa DE, kuigi CE on käes olnud 20 aastat.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 01.03.2010 15:18:40 vasta tsitaadiga

Viimati uurisin, siis C maksis 5300.- ning CE 5300.-. Kogu kompoti saab umbes 12 000.- kätte (koos lõivudega ja eksamitega).

Ning 17 000.- saab nii C+CE+D

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2010 18:56:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
ref kirjutas:
Igatahes oma 2-aastase D ja CE-ga ma veel DE-d juhtida ei tohi aga samas ei pea ma DE saamiseks eraldi eksamitele minema ARKi... (nii vähemalt suvel juhiluba vahetades ARK tädi ütles)

Isal on terve tähestik peale DE, suvel lube käis vahetamas siis öeldi et niisama ei saa DE, kuigi CE on käes olnud 20 aastat.

Samas sai liiklusseadusest järgi vaadatud:
http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13260378
tsitaat:

§ 22. Juhtimisõigus
...
(3) C1E-, CE-, D1E- või DE-kategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka BE-kategooria autorongi. CE-kategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka DE-kategooria autorongi, kui isikul on D-kategooria auto juhiluba.


Sellest järledan, et meil kummalgi polnud õigus ja CE ja D annab kokku õiguse juhtida DE autorongi (lõõtsaga ja järelkäruga bussi), seega ei tea teps, mis teemat ARK suvel ajas ja/või miks mul siis CE ja D kõrval juhilubadel DE-d pole märgitud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 19:07:03 vasta tsitaadiga

ref, siis saadan isa arki õigust nõudma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 01.03.2010 19:10:09 vasta tsitaadiga

ma tegin ka CE ja D korraga,
bussile käru ju sappa ei pandud aga E kehtib mul kõigile kat-idele

_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2010 19:19:58 vasta tsitaadiga

sorts, sul juhiloal ka kenasti D1E ja DE märgitud ? (tagaküljel)
Mul on ilusasti ja kenasti BE, C1E ja CE; D1E ja DE järel on kenasti kolm tärni... Samas juhiloa esimesel küljel on kenalt BCDE (punkt 9, sõidukite kategooriad)

Kuna nagunii vaja ühe kindlustuse möödapaneku tõttu ARKi külastada siis peab vist uurima, kas ja mis teema selle DE-ga on...

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 01.03.2010 19:33:38 vasta tsitaadiga

mul vanad load veel ja seal taga kõik kategooriad kirjas ( kuupäevad taga millal saadud)
ja ees CE ja DE ka kirjas

_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 23:09:34 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, ca 4 aastat tagasi jäi lubade tegemine pooleli. Autokooli teooria eksam sai ära tehtud, sõidueksam jäi tegemata, sõidutunde oli võetud ilusti üle 40ne.

Nüüd plaanis tagasi minna, kas saab jätkata sealt kus pooleli jäi? Või peab algusest alustama ???
Tänud kui keegi teab vastust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 23:25:54 vasta tsitaadiga

jätkad, mul mitmed tuttavad nii teinud, oleneb muidugi autokoolist. aga eks kindlasti soovitakse esmapilgul rohkem raha sinult pumbata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 23:42:13 vasta tsitaadiga

carlking, Hea teada. thumbs_up.gif Peab hakkama vaikselt autokoolidel silma peal hoidma.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:35:49 vasta tsitaadiga

kas isik, kes on kantud sõiduki reg. tunnistusele kaaskasutajana, võib volitada teist juhti sõitma?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 22:51:00 vasta tsitaadiga

Amphor, ei.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 23:26:49 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Amphor, ei.

Kindel?
Tegemist siis firma autodega, kuid pank oli omanik ja firma esimees oli kasutaja. Tema omakorda volitas sõidukeid.


viimati muutis Olaf 10.03.2010 23:29:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 23:29:22 vasta tsitaadiga

lillatäpp
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 00:17:03 vasta tsitaadiga

Juriidilise isiku kohta ei tea päris täpselt, aga füüsiline isik kes on kasutaja, ei oma õigust kellelegi edasi volitada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 01:04:54 vasta tsitaadiga

loen välja, et kui juriidiline isik või fie on kaaskasutaja, siis võib
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 16:02:11 vasta tsitaadiga

C kat. koos ametikoolitusega käes, kokku koos riigilõivudega kulus ~2500.-
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 16:30:11 vasta tsitaadiga

ehk keegi teab,
kas peab selle esmaabi koolituse läbi tegema, kui on olemas mõni sarnane tunnistus või med-haridus vms ?
endal kaitseväe parameediku tunnistus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:17:46 vasta tsitaadiga

kolleeg-RPEKlane thumbs_up.gif mul oli ka parameediku tunnistus ja ei olnud vaja rohkem midagi, võeti ilusasti vastu see dokument ARK-is. ainult kui õigesti mäletan siis ei tohi tunnistuse väljastamisest olla möödas üle kolme aasta. samas mine tea, äkki on nüüd aastatega kord karmimaks läinud. igaks juhuks võid üle kontrollida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:21:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi läks oü autosõitu kolmapäevasele kursusele?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:22:08 vasta tsitaadiga

ARK ei kontrolli esmaabi tunnist, ainult autokoolis on seda vaja. ARK tahab tervisetõendit.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:24:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ARK ei kontrolli esmaabi tunnist, ainult autokoolis on seda vaja. ARK tahab tervisetõendit.

mul küll tehti ARK-is parameediku tunnistusest koopia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:25:04 vasta tsitaadiga

äkki käisid ise pakkumas seda? ARK eeldab et autokool on asjaga juba tegelenud sest kui pole ei saa sa ARKi eksamit tegema minna.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:26:42 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

ARK ei kontrolli esmaabi tunnist, ainult autokoolis on seda vaja. ARK tahab tervisetõendit.

mul küll tehti ARK-is parameediku tunnistusest koopia icon_rolleyes.gif


Küsiti ainult tervisetõendit ja autokooli tunnistust ja raha. Käisin c kati teooriat ja sõitu tegemas hiljuti, keegi ei küsinud seda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:27:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki käisid ise pakkumas seda? ARK eeldab et autokool on asjaga juba tegelenud sest kui pole ei saa sa ARKi eksamit tegema minna.

helistasin ARK-i ja küsisin, et kas see tunnistus sobib ja ega pole vaja läbida seda esmaabi lühikursust, mis mitte midagi juurde ei anna ju. öeldi et pole vaja tõesti ja kaitseväe parameediku tunnistus sobib. ARK-is tehti tunnistusest koopia ja kogu moos.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:31:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kolleeg-RPEKlane


RPEK, KPEK, AAEK -lane icon_cool.gif

sel juhul õnnestub mul see 350.- kokku hoida ja pääseda selle nuku pumpamisest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roosa Tibuuu
HV kasutaja
Roosa Tibuuu

liitunud: 12.12.2009




sõnum 17.03.2010 17:53:12 vasta tsitaadiga

Nii muuseas julgen kõigile hädalistele soovitada enda kunagist sõiduõpetajat, Villi Kaasik mob. 50 101 86.Tegemist endise ARK-i EKSAMINEERIJAGA ja superhea õpetajaga thumbs_up.gif . Ise juhuslikult sattusin ta peale ja tulemus oli: esimese korraga nii teoorias kui ka sõidul ARK-is läbi. Kindlasti aitab nt. kui oled mujal koolis hätta jäänud (minul oli täiesti sõge mutt; endine rallisõitja, kuid oma õpetajatöös natuke läbipõlenud) või kui tahad lihtsalt lisatunde. Ühesõnaga, see et ta ise ARK-is töötas räägib juba palju enda eest. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 17:57:21 vasta tsitaadiga

ARK's ei küsita enam esmaabitunnistust. Autokool peab seda kontrollima, kas on esmaabikoolitus tehtud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 18:45:51 vasta tsitaadiga

Teate see sõiduõpetajate soovitamine on täiesti mõttetu tegevus. Minu sõiduõpetaja nt küll kuskilt otsast rahulik ei olnud, läks närvi kui midagi valesti tehtud sai ja ega ta ei õpetanud ka eriti, iga päev sõitsin täpselt samu lõike. Teooria ja sõidu sain sellegipoolest mõlemad esimese korraga.

Pealegi enamus inimesi pole üle 1-2 sõiduõpetajaga sõita saanud, niiet objektiivsus puudub täiesti.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autokoolid ja Transpordiamet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.