Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 27.02.2010 23:29:39 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Vastasmaja katusel on ca 40cm paks lumekiht, ootan huviga millal see sealt alla sõidab. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks julge autoomanik on enda masina sinna alla parkinud. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Näib, et mõned ootasid ära :
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=230570
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 23:40:35 vasta tsitaadiga

vot nii http://www.jt.ee/?id=230189
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.02.2010 02:09:04 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Vastasmaja katusel on ca 40cm paks lumekiht, ootan huviga millal see sealt alla sõidab. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks julge autoomanik on enda masina sinna alla parkinud. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Näib, et mõned ootasid ära :
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=230570
Kena lumevall on ka autodel ees välja manööverdamisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 02:29:30 vasta tsitaadiga

See on vist jah kõige suurem mure nende autode omanikel
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 28.02.2010 07:18:43 vasta tsitaadiga

tänase ööga olen kahte pauku kuulnud allasadavast lumest - õhtul vajus hoovi peal ühele audi80'le kapoti peale suurem hang - tagajärjeks suured mõlgid ja murdunud kojamehed... praegu käis tänava peal pauk ning mingi hoda prelude omab katkist tuuleklaasi nüüd.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.02.2010 08:33:21 vasta tsitaadiga

Edu sellistele vendadele, kes pargivad sinna kuhu lumi alla kukub.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 28.02.2010 10:47:20 vasta tsitaadiga

sajab tihedat vihma, lumest on 1/3 kadunud, nagu nõiaväel thumbs_up.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 28.02.2010 10:50:10 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Edu sellistele vendadele, kes pargivad sinna kuhu lumi alla kukub.

Ma mötlen ka seda, praegu ju just oht, ime veel et seisma ei lähe kuskile jääpurikate alla icon_rolleyes.gif . Aga meil sajab vihma suure hooga. thumbs_up.gif , lund on kahanenud silmnähtavalt

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2010 10:53:59 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
sajab tihedat vihma, lumest on 1/3 kadunud, nagu nõiaväel thumbs_up.gif

Mitmetes suure lumega kohtades on põld tõesti juba pea paljas. Linnas aias püsib liialtki hästi icon_smile.gif
Kuna maapind tundub olema all peaaegu sula, siis suurem osa vett ikka vist läheb suht kergelt maasse. Seal kus savi all muidugi hakkab ikka lugema veekogus ja pinnase filtratsioonivõime. Lisaks teatud aladel loeb ka põhjavee seis....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.02.2010 10:57:07 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
sajab tihedat vihma, lumest on 1/3 kadunud, nagu nõiaväel thumbs_up.gif
Ülimalt rahul. icon_cool.gif Kuigi tänavatel on küll kohati järve mõõtu lombid. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.02.2010 11:51:57 vasta tsitaadiga

Keegi sellist nalja ka see aasta proovinud on ? Kunagi kooliajal sai u 3 korruse tasemelt hange hüpatud. Koolimaja vahekäigu katuselt, mööda tuletõrjeredelit ülesse ja allatuisanud hange alla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2010 11:53:35 vasta tsitaadiga

Samuti koolis sai sama lollust tehtud icon_redface.gif Nüüd mõtlen küll,et parajad lollpead olime,ime,et keegi vigaseks ei jäänud.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 12:00:44 vasta tsitaadiga

ah pole seal miskit ohtlikku kui lumehunnik suur ja ikka õigesse kohta hüppad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 12:02:05 vasta tsitaadiga

Njaa, lumi ikka läheb korralikult. Hetkel +5 ning ikka tubli 10-15 sentimeetrit juba kate õhemaks jäänud. Katused ka puhtad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2010 12:02:30 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Samuti koolis sai sama lollust tehtud icon_redface.gif Nüüd mõtlen küll,et parajad lollpead olime,ime,et keegi vigaseks ei jäänud.

Mõtlesin sel aastal ära proovida, aga ilmselt jääbki selles elus proovimata icon_biggrin.gif
Pärast all hanges sumbates vaatasin küll, et poleks midagi juhtunud - kohev lumi all ja see alla loobitud lumi ei lähe ka kohe tihedaks.
Iseasi teema on need suurte majade juures olevad kuhjad - kus sa sa tead, et see hang pole sinna kokku lükatud....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 12:05:50 vasta tsitaadiga

hunnik tuleb ikka ise kokku lükata mitte kuskile karupiixu hüpata.
paar päeva tagasi lükkasin ka katuselt lund maha ja alla sai tuldud ikka hüpates
aga maja polnud eriti kõrge kah, mingi 5-6m ainult
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 19:12:10 vasta tsitaadiga

Ajasin just koduse kõnnitee jääst puhtaks.. aega kulus ~2 tundi, aga nüüd ei murra vähemalt kodus luid ära, kui külm peaks uuesti tulema nagu lubatud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:26:49 vasta tsitaadiga

Tubli .
Täna sai isegi tavalise jopega väljas käidud ... lõpuks hakkas külm aga vahepeal oli täitsa OK olla .
Mugavam ka kui mantliga thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:29:37 vasta tsitaadiga

No miks sa aru ei saa, et mantel on mingi wannabee tiinekate teema, kes tahavad tähtsamad välja näha lõpuklassis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:37:17 vasta tsitaadiga

Mantel hoiab sooja paremini ja erinevalt teiste riietusesemetest hoiab ka reied soojas thumbs_up.gif .
Praeguste ilmadega muidugi seda sooja niiväga vaja pole .
Jope mida ma kandsin on tegelikult mõeldud selliste +10 kraadiste ilmade jaoks jms . Aga kuna mul hakkab kahtlaselt kiiresti palav kannangi õhemaid riideid kui ilmad tegelikult ette näeks .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:46:18 vasta tsitaadiga

reied? Mingi daam oled?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:47:27 vasta tsitaadiga

Sul algavad jalad siis põlvedest ? icon_eek.gif
Või oled ka daam kel on reied ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:49:03 vasta tsitaadiga

No et reied soojad oleks, tuleb püksid jalga panna, mitte otse palja torso peal mantlit kanda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 20:50:58 vasta tsitaadiga

Kurjam , selle peale polegi tulnud .
Peab proovima icon_exclaim.gif
Tegelikult -15 vms kraadidega hakkab üsna jahe kui vaid teksapüksid jalas siiski .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 28.02.2010 21:29:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
No et reied soojad oleks, tuleb püksid jalga panna, mitte otse palja torso peal mantlit kanda.

üks variant on veel liputaja, kes kannab mantlit palja keha peal icon_rolleyes.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:00:15 vasta tsitaadiga

Kõik kohad vedelat pläga täis, räme. Eriti autoga metsavehteel sõita kus löga paitab kõhtu ning roolist tuleb hammastega kinni hoida.
Võiks külmaks tagasi minna
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.02.2010 22:02:26 vasta tsitaadiga

Jää- ja lumelaviin purustas Väike-Ameerika tänaval autosid - huvitav, kas laurxi liikur terve veel.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:13:44 vasta tsitaadiga

Käisime nädalavhetusel Otepäe kandis, üks meile vajalik tee oli ära blokitud metsaveo rekka poolt, kes ei saanud oma suverehvidega nõlvast üles ja oli üle poole tunni seal juba jeblanund. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Ütlesin juhile, et las ma proovin ta välja tõmmata, mul üks hea köis mis vajab testimist, küsis, et millega ma tõmban...ütlesin cayenniga, ta ei tahtnud eriti nõustuda aja raiskamise pärast...aga no vaadake ise videost mis edasi sai icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 28.02.2010 22:23:04 vasta tsitaadiga

sel ei läinudki palju vaja icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:24:46 vasta tsitaadiga

hea cöis ikka!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2010 22:30:43 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
sel ei läinudki palju vaja icon_rolleyes.gif

Tundus päris lihtne jah - sellest esimesest liikuma pääsemisest piisas juba(aga köis tõesti hea - sellist raskust nii tõmmata thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:32:19 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No miks sa aru ei saa, et mantel on mingi wannabee tiinekate teema, kes tahavad tähtsamad välja näha lõpuklassis


"Heade mõtete linnas" kannavad ka väga palju noori seda totrat süsimusta mantlit, mis oleks nagu paksust kardinast kokku õmmeldud. Nahkmantlid vist Matrixi fännide teema või siis prostidel, kes mantli all midagi ei kanna.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 28.02.2010 22:33:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
(aga köis tõesti hea - sellist raskust nii tõmmata thumbs_up.gif )
see vist nn. benji köis? Need, mis üldse ei veni, rebid selle linoleumimaasturi taguotsa küljest icon_lol.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:33:59 vasta tsitaadiga

Terastross thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 22:43:19 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
Magic kirjutas:
(aga köis tõesti hea - sellist raskust nii tõmmata thumbs_up.gif )
see vist nn. benji köis? Need, mis üldse ei veni, rebid selle linoleumimaasturi taguotsa küljest icon_lol.gif


Mis mega hummeriga sa siis ringi sõidad? Cayenne/Touareg täiesti viisakate maastiku omadustega ju. Isegi suurt lennukit jõuab puxeerida. 99% nende masinate omanikest lihtsalt ei ole kuskile maastikule sattunud nendega. otsi pilti kus wirxi cayenne on pidurisupportiteni mudas

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 28.02.2010 22:53:31 vasta tsitaadiga

millega mina sõidan ei ole siinkohal oluline. Igasugu plekist kuudid käituksid siinkohal ühtemoodi...
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2010 23:23:35 vasta tsitaadiga

OT: huvitav tegelikult vaadata, et rekkamehed ei oska ka Eestis enam sõita - peab ikka koba olema, et sinna kinni jääda.
Ise siin ootan külma - vaja teatud pärapõrgutes käia, hetke kleepuva lägaga küll sumpama ei kutsu. Maa all ju sula...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 28.02.2010 23:27:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
OT: huvitav tegelikult vaadata, et rekkamehed ei oska ka Eestis enam sõita - peab ikka koba olema, et sinna kinni jääda.
Ise siin ootan külma - vaja teatud pärapõrgutes käia, hetke kleepuva lägaga küll sumpama ei kutsu. Maa all ju sula...


Peab ikka koba olema, et linnas suudetakse 50km/h posti sõita.
Peab ikka koba olema, et suudetakse libedaga konte murda.

Põhimõtted samad. Tegijal ikka juhtub.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:33:14 vasta tsitaadiga

rekkadel on suverehvid all, vähemalt enamusel, neile ei toodetagi eriti talvekaid. Suvekas aga on väga libe külma ilmaga, eriti kui lumi on märg, ma olen kunagi jäänud täiesti kinni ~2cm lume sisse sõiduauto ja suvekatega, aga mul ei olnud mitu tonni kaaluvat haagist järgi icon_wink.gif
btw rekkad jäävad pidevalt igasugustele tõusudele kinni, kui piisavalt hoogu pole ja no suht raske on hooga minna, kui pime ristmik ees, rekka mehel küll selles nüüd mingit süüd polnud, et kinni jäi libedaks sõidetud nõlvale.
Duckhead, see köis kannatab julgelt üle 10t, kas sul on tõesti nii head silmad, et näed sellest videost, kui suure tõmbe jõuaga tõmbas icon_eek.gif
Samas ei vaidle üldse vastu ka, et ei läinud palju vaja...ma ei pidanud isegi aeglustit ja erinevaid diffri lukke kasutama...mis on ju kõikidel linoleumi maasturitel standardis olemas icon_lol.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:34:39 vasta tsitaadiga

Kas rekkadel mitte ühed ja samad rehvid lihtsalt pole? Ei ole neil konkreetselt "suve" ega "talve" omi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:36:31 vasta tsitaadiga

võimalik, ei tea täpselt, aga nii mulle rekka mees rääkis vähemalt
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:38:20 vasta tsitaadiga

Reedel sai ilus lõpuüritus talvele tehtud. 3 tundi lumesaani safarit Paabu juures thumbs_up.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:38:53 vasta tsitaadiga

Küsin kohe Uuno käest järgi, paneb hetkel koomrat peale. icon_idea.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.02.2010 23:47:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
OT: huvitav tegelikult vaadata, et rekkamehed ei oska ka Eestis enam sõita - peab ikka koba olema, et sinna kinni jääda.
Ise siin ootan külma - vaja teatud pärapõrgutes käia, hetke kleepuva lägaga küll sumpama ei kutsu. Maa all ju sula...

Antud videot vaadates tuleb öelda, et see polnud just otstarbekas masin metsaveoks.
Sellised ühe sillaga sadulveokid on rohkem bahni jaoks asfaldit neelama mõeldud.
Sitemal juhul ei saa nad suvel muru pealt kah minema.
Sa proovi sõita sellisega vahelduseks.
Üldiselt on metsaveok kahe tagasillaga kus omakorda saab mõlema silla kõik rattad vedama panna.
Lisaks on peal fiskars mis taguotsale raskust lisab.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 23:50:43 vasta tsitaadiga

Kas täna öösel läheb miinusesse ka?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2010 23:56:55 vasta tsitaadiga

Seda kindlasti ja väidetavalt polnud ka rehv kohane...
Pigem mõtlesin kohta kuhu kinni jäädi - rekka pöörderaadius on nii hea, et alla mäge välja keerates puhta tee peale oleks saanud ilusti vältida seda lolli kohta.
Selge on see, et kui hoog maha läheb ongi korras... ja siis pole teha midagi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 00:02:23 vasta tsitaadiga

Seletage kui noorele ja lollile miks rekkal talverehvid ei pea olema?
Või on sama teema nagu sõiduauto lamellidega?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 00:02:47 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas rekkadel mitte ühed ja samad rehvid lihtsalt pole? Ei ole neil konkreetselt "suve" ega "talve" omi.


Jah, veoautol, mille registrimass ületab 3,5 t ei ole talverehvide kasutamine kohustuslik. Erinõuded kehtivad veel liinivedudel kasutatavatele bussidele, milledel ei pea küll talvel kasutama talverehve, kuid kasutatavate rehvide mustri jääksügavus peab olema minimaalselt 3,0 mm.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 01.03.2010 00:04:22 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Seletage kui noorele ja lollile miks rekkal talverehvid ei pea olema?
Või on sama teema nagu sõiduauto lamellidega?


Kaal teeb oma töö.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 01.03.2010 09:36:45 vasta tsitaadiga

Absona kirjutas:
krusu70 kirjutas:
Seletage kui noorele ja lollile miks rekkal talverehvid ei pea olema?
Või on sama teema nagu sõiduauto lamellidega?


Kaal teeb oma töö.

nagu ka antud juhul ehedalt võis tähele panna icon_lol.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.