Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.02.2010 22:38:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
NFS Shift Simulation SK MOD V2.7 proovisin aga mäng ei tööta.
Käivitades on must pilt lihstalt ees ja hiire kursor on näha ja saab liigutada.
seal tuleb shift lahti pakkida ja -loose parameetrit kasutada

G25'ga on päris ok mängida
paistab et on seadistatud 900° peal asi
ehk siis seadetest on 900° ja lineaarsusega mängitud

Kas selles mod`is saab selle bluri/bloomi kuidagi tagasi peale ka keerata? Mulle tundub sedasi mäng reaalsem (fookuspunkti koondumine suurtel kiirustel jne.).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 00:22:10 vasta tsitaadiga

Mis rooli setingutega te mängite?

PS! Driftimine lausa võimatu ju....sitaks raske!!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 10:38:11 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Mis rooli setingutega te mängite?

PS! Driftimine lausa võimatu ju....sitaks raske!!
Ma ei tea, palju sellest abi on, aga selles postituses, mis ma kunagi iidsel ajal siia teemasse tegin, linkisin ma kuhugi väljamaa foorumisse, kus oli väga pikk ja põhjalik arutelu teemal, et kuidas rooli korralikult tööle saada.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 22:11:56 vasta tsitaadiga

mäng ei käivitu kaugemale kui esimene loading screen. edasi tuleb lihtsalt must pilt.
kellel veel sama ikaldus olnud, kuidas lahenes?

demo töötas ilusasti.
värske install, 1.02 patch.
koduloom profiilis.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.02.2010 00:23:46 vasta tsitaadiga

Vabandust ei viitsi tervet teemat läbi kammida aga vaatasin siin ringi ja erinevad car packid on DLC pakkuda... aga ei silmand kas PC ka autosid ja asju juurde saab? Endalgi täitsa mäng ostetud aga PC peal ... icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2010 00:35:05 vasta tsitaadiga

dlc pack on pc peale. 5 autot tuleb juurde.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.02.2010 14:13:48 vasta tsitaadiga

Maailma kõige ilusamad autod icon_biggrin.gif

http://www.gametrailers.com/video/ferrari-racing-need-for/61920

ei tea kas tuleb siis pc peale ka ikka iksboksi omanikele on asi saadaval juba vist icon_cry.gif EA sa veel kahetsed kui PC peale seda lisapaketti ei lase icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 17.02.2010 14:18:23 vasta tsitaadiga

Ferrari mulle meeldib! icon_biggrin.gif

Ainuke, et ma ei saa 5 teari edasi, kuna suht võimatu sõita, kui just tanki ei mängi.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.02.2010 14:58:24 vasta tsitaadiga

tahad radu juurde icon_evil.gif eriti korralike drifti omasid nagu tokyo circut
algus tundus küll drift ulmeline kõige kõrgema raskusastmega kuid lõpus tuli vägagi hästi välja icon_smile.gif
kuid ikkagi ära tüütab kuna kurvid jäävad liiga hästi meelde ja tean kuna peab gaasi pressima hakkama

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 17.02.2010 21:40:13 vasta tsitaadiga

Kui ma replay-s pilti teen ega siis need pildid ei salvestu ise kuskile?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 16:08:01 vasta tsitaadiga

tra küll, viitsimine hakkab otsa saama. viskasin nodvd kräki peale (drm teatavasti arvab, et process monitor on saatanast) ja jääb mingi lambitegevusega loopima, ehk siis vähemalt pealtnäha registrys powersettingute kallal:

HKLM\Software\Policies\Microsoft\Power\PowerSettings - RegOpenKey, Failure (name not found)
HKCU\Software\Policies\Microsoft\Power\PowerSettings - RegOpenKey, Failure (name not found)
HKLM\SYSTEM\Setup\SystemSetupInProgress - RegQueryValue, Success (0)
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\User\PowerSchemes\ActivePowerScheme - RegQueryValue, Success (381b4222-f694-41f0-9685-ff5bb260df2e)
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\User\PowerSChemes\381b4222f694-41f0-9685-ff5bb260df2e\245d8541-3943-4422-b025-13a784f679b7\ACSettingIndex - RegQueryValue, Success (2)
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\PowerSettings\245d8541-3943-4422-b025-13a784f679b7\ValueMin - RegQueryValue, Failure (name not found)
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\PowerSettings\245d8541-3943-4422-b025-13a784f679b7\2\SettingValue (22 42 1B 28 94 F6 F0 41 96 85 FF 5B B2 60 DF 2E)

esimesed paar peaks olema legacy jubinad.
ValueMin/ValueMax/ValueIncrement on tuumade parkimise settingud, eelkõige w7 omad.

testides sain isegi korra nii kaugele, et esimese sõidu loadimine hakkas... ja seal jäi sama asja otsa loopima.


edit:
täiesti lahe. totaalselt lambist nüüd siis mäng töötab. omast arust midagi ei muutnud, sama settingute clear katsetuste vahel.

mäng ikka on siiski kuratlikult lahe.

edit2:
paar küsimust:
- keegi invitational veyroni sõidus nordschleifel clean lapiga hakkama ka saanud on?
- kuidas kurat saada lahti logitech profileriga kaasnevast rooli pendeldamisest. sirgel teel sõites kisub rooli pendeldama. spring efektid profilerist maha kiskudes läks natukene paremaks aga mitte päris normaalseks.
asi ei ole ei roolis ega mängus, pööramine töötab ilma logitechi softita väga mõnusalt aga teatavasti shift ei söö logitechi roole ilma profilerita.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 00:11:18 vasta tsitaadiga

Pärast videokaardi uuendust (hd5870) on mängus fps 10 - 25. Milles võib probleem olla? Patchid peal.
Eelmise kaardiga (8800GTX) jooksis nagu siid.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2010 01:32:44 vasta tsitaadiga

Uusimad drivud panid ikka peale? Või lased default Windows drivudega? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 08:30:37 vasta tsitaadiga

NiFF kirjutas:
Pärast videokaardi uuendust (hd5870) on mängus fps 10 - 25. Milles võib probleem olla? Patchid peal.
Eelmise kaardiga (8800GTX) jooksis nagu siid.

Nvidia drivud swiipisid üle ikka korralikult?
See võib ka mingit jama põhjustada vahel.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 15:13:53 vasta tsitaadiga

Koju jõudes swiipin, loodan et aitab.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.02.2010 10:05:15 vasta tsitaadiga

minul on sweepides kgu aeg anomaaliad tekkinud ATI kaardiga
ise soovitan värske op süsteemi installi icon_wink.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 23.02.2010 16:29:11 vasta tsitaadiga

Mul seda microshutteringi kurat suht palju. icon_sad.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:25:38 vasta tsitaadiga

SAvegame asukohta teab keegi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:33:19 vasta tsitaadiga

my documents ehk? blink.gif

EDIT: My Documents - NFS SHIFT
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:29:39 vasta tsitaadiga

destiny12, sul ilmselt OS ammu hapuks läinud - väga paljudes teemades näinud et kurdad halba perfi .
Ja muidugi RAMi üsna vähe icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 23.02.2010 23:33:34 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
destiny12, sul ilmselt OS ammu hapuks läinud - väga paljudes teemades näinud et kurdad halba perfi .
Ja muidugi RAMi üsna vähe icon_neutral.gif .


Need ammused probleemid juba möödased, Shiftis ka mingit erilist jama ei ole aga see ms lihtsalt natuke häirib.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 23:35:33 vasta tsitaadiga

Nojah . Pane pätsid peale ja muretse 2 giga mälu juurde ja probleemid kaovad vast icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 14:23:48 vasta tsitaadiga

Mis asja shiftis maha peab võtma, et ta enne kurve ei pidurdaks ? :S
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 26.02.2010 15:15:49 vasta tsitaadiga

options->gameplay->steering assist etc
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 15:38:05 vasta tsitaadiga

See krdi piduri assist on rämemõttetu - paljudes kurvides pidurdab kus on väikse roolinõksuga abiga võimalik täie hooga läbi sõita. Kuna ise mängin puldiga siis aint veojõukontroll oli natuke peal, aga see ei takista gaasiga kurve korrigeerimast- kõik täiesti OFF vajab juba rooli ja pedaale, et oleks mänguruumi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 22:51:10 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
options->gameplay->steering assist etc

Mida see steering assist siia puutub? brakeing assist ikka banaan
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 01:03:32 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
caarel123 kirjutas:
options->gameplay->steering assist etc

Mida see steering assist siia puutub? brakeing assist ikka banaan

oli jah braking assist , enivei 1 auto sobib mulle ja see on EVO IX , teisi ma ei suuda juhtida icon_biggrin.gif , mängisime lan's 3kesi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 19:45:02 vasta tsitaadiga

Mis see Ferru DLC oli ka PCle?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReikoR
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2007




sõnum 27.02.2010 20:19:46 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Mis see Ferru DLC oli ka PCle?


Ei, ainult Xbox 360-le.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 20:22:57 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 20:33:38 vasta tsitaadiga

[b]xxlmaster,[/b]

varsti ehk on meil PC omanikel ka võimalik seda saada icon_wink.gif

tuleb olla entusiastlik!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 20:35:01 vasta tsitaadiga

metallika, Ja ja jaa Grid 8Balli ootan siiamaani icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 20:52:37 vasta tsitaadiga

nu mõnede mängude puhul võidki ootama jääda

aga vaevalt nüüd NFS SHIFT puhul nii läheb! icon_razz.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 22:13:53 vasta tsitaadiga

Kumb parem on kas kõrge torque või madal torque autodel icon_neutral.gif ? ( sorry kui rumal küsimus)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 27.02.2010 22:14:20 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
metallika, Ja ja jaa Grid 8Balli ootan siiamaani icon_neutral.gif


Mis see endast kujutab?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 22:16:39 vasta tsitaadiga

destiny12, http://lmgtfy.com/?q=grid+8+ball
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 22:33:07 vasta tsitaadiga

mida rohkem seda uhkem/parem!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 14:28:58 vasta tsitaadiga


Formula One for Need for Speed Shift – Beta Released
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 18:11:09 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan, siis leiti just PC-versiooni failidest Ferrari näidikute tekstuurid.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.02.2010 23:24:48 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan, siis leiti just PC-versiooni failidest Ferrari näidikute tekstuurid.


Mitte just, vaid juba suisa kuid tagasi icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.03.2010 00:05:01 vasta tsitaadiga

paar kena pic vahepeale icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 00:12:28 vasta tsitaadiga

ilusad jah hevi.gif

done it all by yourself? icon_razz.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.03.2010 17:27:28 vasta tsitaadiga

metallika, jeap thumbs_up.gif icon_wink.gif
kontrastiga mängisin veits kuid kahjuks on ääred natuke karvased icon_smile.gif

e:üleüldse võiks keegi teema teha kuhu saaks uploadida ilusaid auto pilte mängudest
siis näeks ära mis kelle maitse on icon_razz.gif

e2:kuna mängu tuurid tulid jälle peale sis tekkis küsimus.
mida ma pean settingutest käppima et auto oleks sirgelt tee peal.
ma ei saa aru mis jama see shift kokku keeranud on et rooli seadistamine niivõrd raske on.
rooliks siis logitech logitech formula force ex

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2010 14:43:23 vasta tsitaadiga

Ülikõva lisapakett tulemas siis see kuu. Mingid uued eksootilised superautod ja vist üks uus rada.Loodan et PC peale ka ikka tuleb päris vinged autod on küll hevi.gif

http://www.gametrailers.com/video/exotics-racing-need-for/62827
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.03.2010 14:52:59 vasta tsitaadiga

see mäng küll niipea välja ei sure thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tundub et hakkab neid radu ka tulema mis on ainult positiivne
+ bmw m1 beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 15:08:22 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu vist isegi mainisin, et "miks ei oles seda ja seda masinat"

nüüd lõpuks on mul unistus täitumas icon_razz.gif BMW M1 PRO RACE CAR thumbs_up.gif beer_yum.gif

ning vana hea keskmootoriga NSX on ka thumbs_up.gif

kõik autod on ägedad icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 15:14:35 vasta tsitaadiga

tõesti lahedad autod, peaks kah mängu uuesti peale panema icon_biggrin.gif
keegi mingit pulti oskaks soovitada ? klaviatuuriga oli üsna halb sõita aga rooliga mulle ei meeldi sõita kuigi see olemas :S võiks alla 500.- jääda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2010 15:21:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda treilerit mingi 5 korda läbi nüüd icon_lol.gif Väga kihvtid autod on küll tulemas ja see rada mis treileris näitas tundus vist Monaco olevat kui ma ei eksi ? icon_rolleyes.gif ei tea kas see lisapakett tuleb tasuline kuigi mis sellest hangin ikka selle kuna väga ägedad autod olid küll, eriti meeldis see mersu freakin sweet tõesti icon_smile.gif Üldse see needforspeed on üks parimaid sellest seeriast üle tüki aja,kuigi mäng peaaegu läbi tehtud.. mängin seda ikka vahest (need drifti sõidud on natuke rasked minu jaoks icon_confused.gif ) Kuigi jah radasi oleks võinud rohkem olla ,selles mõttes nagu muutus natuke üksluiseks mingi aeg ...aga hea jah et toovad lispakettidega radu ja autosi juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReikoR
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2007




sõnum 10.03.2010 15:26:48 vasta tsitaadiga

See märtsi DLC kahjuks PC-le ei tule. Selle kohta võib lugeda siit foorumitest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2010 15:31:40 vasta tsitaadiga

nojah tore siis thumbs_up.gif Palju Õnne mulle icon_confused.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.