Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.02.2010 16:54:02 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Miks Thomson 780 mulle ennenägematut füüsilist ühendust näitab?
Varem pole seda eksisteerinud - kustutades ilmub ise tagasi. ruuteril on taga ainult kaks sülearvutit ja tegemist pole ka digiboksiga. icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Unknown-00-00-5e-00-01-03
90.191.212.1
Ethernet Interface unknown

kas sa ei arva, et see võib olla elioni seade, see kust sina internetti üldse saad icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 16:58:25 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Miks Thomson 780 mulle ennenägematut füüsilist ühendust näitab?
Varem pole seda eksisteerinud - kustutades ilmub ise tagasi. ruuteril on taga ainult kaks sülearvutit ja tegemist pole ka digiboksiga. icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Unknown-00-00-5e-00-01-03
90.191.212.1
Ethernet Interface unknown

kas sa ei arva, et see võib olla elioni seade, see kust sina internetti üldse saad icon_cool.gif

Võib küll olla, mina mõistan võrgu toimimist üsna puudulikult veel. Mõtlesin, et seal all näidatakse ikka neid seadmeid, mis pöörduvad ise ruuteri poole ühenduse saamiseks. Tean, et varem pole seda olnud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 18:01:37 vasta tsitaadiga

MarioA., no kas elioni dslam ei pöördu siis sinu ruuteri poole. Ega koguaeg ei voola andmed sinult ju üles, kui downloadid, siis tulevad andmed ju elioni seadmest sinu ruuterisse, kui uploadid, siis vastupidi icon_wink.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 18:44:16 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Miks Thomson 780 mulle ennenägematut füüsilist ühendust näitab?
Varem pole seda eksisteerinud - kustutades ilmub ise tagasi. ruuteril on taga ainult kaks sülearvutit ja tegemist pole ka digiboksiga. icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Unknown-00-00-5e-00-01-03
90.191.212.1
Ethernet Interface unknown

Kui oled PPPoE'ga Elioniga ühenduses, siis polegi seda. Kui aga ühendus tehakse DHCP'ga, siis on ka see ühendus seal.
Tegelt Elion hakkas juba päris ammu DHCP peale üle minema, sulle on muutus hilja kohale jõudnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:32:14 vasta tsitaadiga

Poes nillisin HD digiboxi. Kas sellega paraneb tavaliste kanalite pilt ka? Kodulehelt sain aru, et ainult 4 kanalit on HD ja needki 39kr kanal. Ühtegi muud kanalit siis polegi HD nagu nt ETV2 vms?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 19:00:46 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Kodulehelt sain aru, et ainult 4 kanalit on HD ja needki 39kr kanal. Ühtegi muud kanalit siis polegi HD nagu nt ETV2 vms?
sa oled täiesti õigesti aru saanud
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 20.02.2010 19:43:01 vasta tsitaadiga

Hmm , miks mu Motorola box NIIIIII aeglane on?

Puldil OK-d vajutades tuleb kanalivalik mingi ~7 seki pärast alles ette.
Kanalite vahetus on aeglane, numbritega kanalit vahetada ei saa.

Kõik toimingud võtavad metsikult kaua aega :S
HD kanalit vaadates on minu arust täiesti võimatu boxiga midagi teha. Siis on reageerimisaeg ~15 sekki thumbs_down.gif

Ma ainuke? Või kellelgi veel sellist probleemi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 19:55:46 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Poes nillisin HD digiboxi. Kas sellega paraneb tavaliste kanalite pilt ka? Kodulehelt sain aru, et ainult 4 kanalit on HD ja needki 39kr kanal. Ühtegi muud kanalit siis polegi HD nagu nt ETV2 vms?
ETV2 pole kunagi HD olnudki icon_rolleyes.gif

omang kirjutas:
Hmm , miks mu Motorola box NIIIIII aeglane on?

Puldil OK-d vajutades tuleb kanalivalik mingi ~7 seki pärast alles ette.
Kanalite vahetus on aeglane, numbritega kanalit vahetada ei saa.

Kõik toimingud võtavad metsikult kaua aega :S
HD kanalit vaadates on minu arust täiesti võimatu boxiga midagi teha. Siis on reageerimisaeg ~15 sekki thumbs_down.gif

Ma ainuke? Või kellelgi veel sellist probleemi?
Tee restart boxile. Ehk aitab.
Ja kui telekat ei vaata siis box samamoodi kinni nagu telekaski.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 21:11:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
Poes nillisin HD digiboxi. Kas sellega paraneb tavaliste kanalite pilt ka? Kodulehelt sain aru, et ainult 4 kanalit on HD ja needki 39kr kanal. Ühtegi muud kanalit siis polegi HD nagu nt ETV2 vms?
ETV2 pole kunagi HD olnudki icon_rolleyes.gif


Sellepärast ma küsisingi, et ma ei teadnud. Näiteks valisin ETV2 just sellepärast, et see on uus eesti kanal. Pole vaja siin silmi keerutada.


Igastahes box sai ära ostetud, pildikvaliteedis on ka ülejäänud kanalitel tuntav vahe sees. HD kanalid samuti väga ilusa pildiga. icon_smile.gif 990 krooni eest (klientidele soodus) võib täitsa osta. Olemasoleva amino asemele ostmine on küll igaühe enda valik, aga kui on plaanis teine vaatajakoht võtta, siis igaljuhul HD. Ostuga väga rahul. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.02.2010 22:53:15 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Hmm , miks mu Motorola box NIIIIII aeglane on?

Puldil OK-d vajutades tuleb kanalivalik mingi ~7 seki pärast alles ette.
Kanalite vahetus on aeglane, numbritega kanalit vahetada ei saa.

Kõik toimingud võtavad metsikult kaua aega :S
HD kanalit vaadates on minu arust täiesti võimatu boxiga midagi teha. Siis on reageerimisaeg ~15 sekki thumbs_down.gif

Ma ainuke? Või kellelgi veel sellist probleemi?



mul on sama jama (Motorola VIP1903 ) digiboksiga + kodulahendus (see lahendus mis 462 eek )
hetkel koik paketid sest elion nii lahkelt lubas thumbs_up.gif 1 kuu tasuta vaadata peale uue boksi ostmist icon_lol.gif

mingi aeg läheb kanalite vahetus või menyydes liikumine nii aeglaseks et ei saa yldse aru mis numbrit voi klahvi vajutati
mul oli enne amino 110 ( sama lahendus ja paketid ) sellist pidurdamist pole iial märganud

jah restart on hetkeline lahendus ja mingi aja pärast , umbes tund aega .. siis jälle sama jama
elioni pole veelise helistand , vaatasin nende epoes selle seademele lisatud kommentaare - seal keegi rääkis et sama mure
( https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=289&ta=&t2=&ttt=10747&special=kommentaarid&Smenyy=1374 )

aga ilmselt veel lahendust pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:41:31 vasta tsitaadiga

Uimase keskkonna vastu aitab puldil olev "refresh" nupp. Väheke kiirem lahendus, kui restarte kogu aeg teha.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 22:32:27 vasta tsitaadiga

Suhtlesin mingi pool aastat tagasi miski elioni vennaga kes oli mõnusalt abiks. Kahjuks ps-id läinud ja ei suuda nime meenutada. Oleks vaja kergelt nõu/abi. Kui Keegi siit teemast sõnavõtja oled, siis palun anna märku.

Ette tänades thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.02.2010 23:49:31 vasta tsitaadiga

pakun, et Pailaps
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 22.02.2010 00:00:59 vasta tsitaadiga

Tervist,
Kuidas troubleshootida ühendust, et välja uurida, miks nett tihti katkeb, aegajalt teeb ruuter restarte ning peale hard reseti tegemist on netikiirus 12mbit asemel ainult max 6 mbit'i?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2010 00:31:32 vasta tsitaadiga

NeroEST, mis logi pärast ruuteri restarti räägib ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 00:32:42 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Tervist,
Kuidas troubleshootida ühendust, et välja uurida, miks nett tihti katkeb, aegajalt teeb ruuter restarte ning peale hard reseti tegemist on netikiirus 12mbit asemel ainult max 6 mbit'i?


mis ruuuter on?

minul on thompson speedtouch, ja tema vooluadapter oli väga tundlik voolukõikumisele. ei saanud uut vooluadapterit elionist kuna see oli sel ajal popp kaup aga majale lasin uue elektrikilbi ja uued liinid panna, siis kadus probleem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 22.02.2010 23:24:24 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:

mis ruuuter on?

minul on thompson speedtouch, ja tema vooluadapter oli väga tundlik voolukõikumisele. ei saanud uut vooluadapterit elionist kuna see oli sel ajal popp kaup aga majale lasin uue elektrikilbi ja uued liinid panna, siis kadus probleem.

Speedtouch 780 WL

Patrick615 kirjutas:
mis logi pärast ruuteri restarti räägib ?


Peale hard resetti ei ole ruuter restarti teinud, pole ise selle peale mõelnud, et võiks sealt midagi välja lugeda.

Kummaliseim probleem on igatahes see kiiruse kahanemine. Mitte, et see reaalselt kõlaks, kuid kas 15 meetrine telefonikaabel, mis nüüd seinast ruuterini jookseb, võib seda mõjutada?
Edit: Proovisin nüüd vana lühikest juhet ja kiirus on endine. Ühendus hetkel otse seinast ruuterisse. Et kas siis 15 meetrine juhe on lihtsalt liiga pikk või töötab ta siis ainult filtriga hästi?

Edit2: Isegi selle vana juhtmega on stabiilsus kaheldav. Pingides mingeid saite näiteks 154 pakiga, siis üks package on vähemalt lost või siis tracert commandiga vähemalt üks hop on timed out.
Lisaks, mis varem ei olnud kunagi probleem, siis nüüd youtubest HD videosid ei saa enam otse vaadata, pead minuti ette laadima ( siis kui mitte miski muu internetti ei kasutanud ) ja hetk peale seda proovisin torrentit, tiris 1,0mb'ga. Vanasti oli 1,1 või harva 1,2. Kas see filter on nii oluline või peaksin ma kutsuma kohale elioni tehniku?


viimati muutis NeroEST 23.02.2010 00:32:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 23:26:07 vasta tsitaadiga

Natuke loll küsimus, aga kuidas on võimalik digitv välja lülitada arvutist nii, et nett alles jääks?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydsekas
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 00:40:46 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Natuke loll küsimus, aga kuidas on võimalik digitv välja lülitada arvutist nii, et nett alles jääks?

Lülita digibox välja, aga arvutist seda teha vist ei saa. Kui digibox on välja tõmmatud, mitte ruuter siis on arvutis nett ju alles.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 11:43:17 vasta tsitaadiga

aga kui digipoks on eemal kuskil ja ei viitsi jalutada teise majja?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 11:53:29 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
aga kui digipoks on eemal kuskil ja ei viitsi jalutada teise majja?


ruuterist boksi kaabel välja

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.02.2010 12:26:17 vasta tsitaadiga

Tahaks hetkel teist vaatajakohta tellida. Ostaks selle motorola boxi ära ... aga siis vaja see seeria nr. teatada elioni eks. Aga kui ma ära kolin ja enda nimele uue ühenduse teen kas saan sama boxi uuesti enda nimele ka regada või see peab jääma selle ühenduse taha kuhu esimest korda regan?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 12:27:54 vasta tsitaadiga

Kas teistel Amino AmiNET 530 HD kasutajatel jääb ka ventilaator käima kui box standby-s? See ventikas küll niimoodi 24/7 tööd tehes kaua vastu ei pea. Lisaks on see ventikas ikka suht lärmakas. Garantiiajal ise ventikat vahetada ei tohi aga peale garantiiaja lõppu peaks sinna sisse küll vaiksema ventilaatori üritama panna.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.02.2010 12:43:49 vasta tsitaadiga

Palju netikiirust teise vaatajakoha lisandumisel alles jääb ja kuidas see pingile mõjub? Hetkel kui digiboks tööle panna, siis tõmbab kiiruse kuskile 5 Mbit/s peale ja ping on kuskil 18 ms.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 12:49:58 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
Palju netikiirust teise vaatajakoha lisandumisel alles jääb ja kuidas see pingile mõjub? Hetkel kui digiboks tööle panna, siis tõmbab kiiruse kuskile 5 Mbit/s peale ja ping on kuskil 18 ms.


Ping on kogu aeg sama olenemata sellest, kas on 1 või 2 vaatajakohta ning kas digiboxid on sees või mitte.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 23.02.2010 13:30:10 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Tahaks hetkel teist vaatajakohta tellida. Ostaks selle motorola boxi ära ... aga siis vaja see seeria nr. teatada elioni eks. Aga kui ma ära kolin ja enda nimele uue ühenduse teen kas saan sama boxi uuesti enda nimele ka regada või see peab jääma selle ühenduse taha kuhu esimest korda regan?

saad ikka sama boksi enda nimele ka regaa, kuid vanal tootel peab siis teise vaatajakoha ka enne ära lõpetama

aatomik kirjutas:
Palju netikiirust teise vaatajakoha lisandumisel alles jääb ja kuidas see pingile mõjub? Hetkel kui digiboks tööle panna, siis tõmbab kiiruse kuskile 5 Mbit/s peale ja ping on kuskil 18 ms.

aasta on minul ilusasti vastu pidanud ja pole probleemi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.02.2010 13:35:30 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
aasta on minul ilusasti vastu pidanud ja pole probleemi icon_rolleyes.gif


Seda küll, aga palju keskmised kiirused on kui mõlemad boksid töötavad?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 14:12:58 vasta tsitaadiga

hornet kirjutas:
Kas teistel Amino AmiNET 530 HD kasutajatel jääb ka ventilaator käima kui box standby-s? See ventikas küll niimoodi 24/7 tööd tehes kaua vastu ei pea. Lisaks on see ventikas ikka suht lärmakas. Garantiiajal ise ventikat vahetada ei tohi aga peale garantiiaja lõppu peaks sinna sisse küll vaiksema ventilaatori üritama panna.
Sul jääb standby-s ka kõvaketas tööle, ju ta seda jahutab...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 23.02.2010 14:33:00 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest aru, kui pingida www.gametrailers.com näiteks, siis tulemus on see:
Ping statistics for 217.212.252.152:
Packets: Sent = 190, Received = 190, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 25ms, Maximum = 46ms, Average = 26ms

Et ühendus oleks nagu stabiilne. Digibox on välja lülitatud, kasutan 2 meetrist telefoni juhet, ostsin filtri ka vahele, kuid gametrailersis näiteks HD videot ei lae enam korralikult ära. Peab ootama, sama on nüüd ka youtubega. Selle ühendusega pole seda varem kunagi juhtunud.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 14:38:28 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Ma ei saa sellest aru, kui pingida www.gametrailers.com näiteks, siis tulemus on see:
Ping statistics for 217.212.252.152:
Packets: Sent = 190, Received = 190, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 25ms, Maximum = 46ms, Average = 26ms

Et ühendus oleks nagu stabiilne. Digibox on välja lülitatud, kasutan 2 meetrist telefoni juhet, ostsin filtri ka vahele, kuid gametrailersis näiteks HD videot ei lae enam korralikult ära. Peab ootama, sama on nüüd ka youtubega. Selle ühendusega pole seda varem kunagi juhtunud.
sa sellele pole mõelnud et ehk tegu rohkem gametrailers ja youtube serverite probleemiga?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 23.02.2010 15:12:59 vasta tsitaadiga

aatomik kirjutas:
darkside kirjutas:
aasta on minul ilusasti vastu pidanud ja pole probleemi


Seda küll, aga palju keskmised kiirused on kui mõlemad boksid töötavad?


-----------
eks kiirused on vist asukohast sôltuvad kaa ?
mingit statistikat pole teinid, seega keskime kiirus ? ei tea


ehk on abiks see inf ...

mul hetkel 2 vaataja kohta ( lasnamäe, mitte korrusmaja lahendus ... aga see 462eeki kuu, kodulahendus )
ruuter on Speedtouch 5x6 *ilma wifita variant
1- amino 110
2- motorola vip1903

hetkel
motorala taga telekas - mängib - History HD
amino taga telekas - mängib - ETV2
* samas on 1 arvuti internetis ( browser lahti, mingit tirimist ei toimu icon_rolleyes.gif )

-------------
Configuration: Service Name: PPPoE + IPTV (modified by user)

logs->
speedtouch ruuterist -> / DSL Connection :

Uptime: 0 days, 22:18:44
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 767 / 15.996
Data Transferred (Sent/Received) [KB/KB]: 0,00 / 0,00

----

ruuter.ee - kiiruse test

Kulunud aeg - 5.285 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti
4761942.7 bit/sec
4650.3 Kbit/sec
4.5 Mbit/sec
581.3 KB/sec

----------------------------
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 16:32:19 vasta tsitaadiga

gametrailers hd kui ka youtube hd videod jooksevad puhtalt ning allalaadimine näib liikuvat 2-3korda kiiremini kui mängimine. 2xstb kodulahendus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.02.2010 21:58:41 vasta tsitaadiga

Elion saatis sms-i ,et homsest näeb tasuta Eesti dokk filme.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 22:36:22 vasta tsitaadiga

Mul siuke probleem et viimasel ajal neti kiirus on vägagi aeglane....tavaliselt speedtest.net andmetel 5,7 mbps aga nüüd vahest on norm ja vahest läheb talumatult madalaks 0,2 jne mbps.
Nett on naabriga jagatud ja temal on ka digitv.Enne sellist jama pole olnud...mis viga võib olla?

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2010 22:39:04 vasta tsitaadiga

Thetommi, liinid on korras ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 00:12:53 vasta tsitaadiga

Neti juhet mõtled?? pean otsima mingeid füüsilisi vigastusi?
Väike testi pildike ka
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: üks targem vend vaatas asja üle ja suure tõenäosusega viga kaablis...

Panin veel tähele et sellel neti pistikul mis arvuti küljes asus vilgub nüüd tavapärase rohelise tulukese asemel oranž tuluke.

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2010 14:27:36 vasta tsitaadiga

Mul netil viimasel ajal mingi jama. Nimelt ei saa vahel ühelegi interneti lehele enam ligi. Samas xfire ja msn töötavad korralikult, ruuterile saan ligi, aga kui minna nt HV esi lehele, siis ütleb looking up ja lõpuks server connection has been lost. Ruuteri logides pole erilist midagi kirjas, uptime DSL-il on korras, ruuter restarti ei tee. Ja peale arvutile restardi tegemist on hoopis internet läinud. Aitab ainult ruuteri reset nupu vajutamine. DTV on kahe vaataja kohaga. Ja nt kui ma ei saa enam interneti saitidele ligi, siis ei anna ka pingida midagi command promptist. Kellelgi mingeid ideid ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 15:13:44 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:10:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2010 15:15:03 vasta tsitaadiga

nesta, kus see dial on demand on ? Ruuteriks TG784
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 15:19:47 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:09:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2010 15:43:05 vasta tsitaadiga

Ei funka selle 780 õpetusega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:10:38 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Elion saatis sms-i ,et homsest näeb tasuta Eesti dokk filme.... thumbs_up.gif


Mõtlesin ka et lahe, aga tundub et Elioni arvates on Eesti dok. filmide paremik Vasha tegemine ja mingi dok film tulest.
Hea meelega oleks vaadanud ajaloolisi filme, aga noh...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:28:24 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Elion saatis sms-i ,et homsest näeb tasuta Eesti dokk filme.... thumbs_up.gif


Mõtlesin ka et lahe, aga tundub et Elioni arvates on Eesti dok. filmide paremik Vasha tegemine ja mingi dok film tulest.
Hea meelega oleks vaadanud ajaloolisi filme, aga noh...

http://tv.elion.ee/videolaenutus/filmid.php?id=2245
http://tv.elion.ee/videolaenutus/filmid.php?id=2317
jne???

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:30:45 vasta tsitaadiga

Sinimäed 20EEK jne.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:48:54 vasta tsitaadiga

ei ole ju laenutuses endas on tasuta.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 23:32:29 vasta tsitaadiga

Mul on kõik peale eelpool mainitud vasha ja tule värgi kõik tasuline.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 23:37:43 vasta tsitaadiga

ma nagu loll lappasin need draamad/docfilmid läbi ja ei leidnud yhtegi tasuta filmi, vaid mingi 1-2 doc filmi yldse oligi ja need ka tasulised.
lylitasin ka boxi välja/sisse, aga ei midagi icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 23:50:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma nagu loll lappasin need draamad/docfilmid läbi ja ei leidnud yhtegi tasuta filmi, vaid mingi 1-2 doc filmi yldse oligi ja need ka tasulised.
lylitasin ka boxi välja/sisse, aga ei midagi icon_confused.gif
Uued videod all on mingi hunnik neid tasuta...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 00:19:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ma nagu loll lappasin need draamad/docfilmid läbi ja ei leidnud yhtegi tasuta filmi, vaid mingi 1-2 doc filmi yldse oligi ja need ka tasulised.
lylitasin ka boxi välja/sisse, aga ei midagi icon_confused.gif
Uued videod all on mingi hunnik neid tasuta...



yep isegi 6tk, aga ma ei osanud sinna kuidagi vaadata icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 25.02.2010 01:16:09 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Elion saatis sms-i ,et homsest näeb tasuta Eesti dokk filme.... thumbs_up.gif


Mõtlesin ka et lahe, aga tundub et Elioni arvates on Eesti dok. filmide paremik Vasha tegemine ja mingi dok film tulest.
Hea meelega oleks vaadanud ajaloolisi filme, aga noh...


Sinna laenutusse võiks tekkida: "Eesti aja lood"
Sarja autor on Mati Talvik, režissöör Indrek Kangur, toimetaja ja produtsent Renita Timak.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.