Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 01:29:56 vasta tsitaadiga

tomorrow, sul on asi käpas, ole meheks ja kirjuta mängu exe või mis iganes vajalik asi nii ümber, et saaks mängida ka teiste tiimiliikmetega!?! pretty pliiiz icon_rolleyes.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 20:51:02 vasta tsitaadiga

tegin siis teist korda mängu läbi... seekord sain level 30 kätte, eelmine oli 29. (40 tundi + 36 tundi - omg kahe töönädala jagu icon_biggrin.gif)
Spoiler Spoiler Spoiler


Hea mäng. vb kunagi hiljem mängin korra veel läbi icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 19.02.2010 09:26:53 vasta tsitaadiga

mul ka veel teine mänguring soolas- ME1 renegade tegelasega.
ma ei hakka tegelasi tegema "otse" ME2's kuna ME1'st tuleb meeldivalt palju pisidetaile kaasa. põnevusega ootan millised kõrvaltegelased järgmises üles astuvad.

rachnid kindlasti (kui ellu jätsite esimeses osas), kuna teises oli ainult õrn kokkupuude nendega ning nad lubasid aidata kui häda tuleb.
iseenesest lahe kui otsus mis sai tehtud esimeses osas, omab kolmandas suurt tähtsust.

sellise ülesehitusega mänge võiks igatahes rohkem olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2010 11:15:59 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kui kolmandas läheb Galaktikasõjaks lahti, siis kõik need päästetud massid lähevad arvesse. Nii rachni kui ka heretic gethide ülekirjutamine.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 12:36:01 vasta tsitaadiga

Muide ma avastasin huvitava asja.Nimelt ME2 Save Game Mod Tool vms thumbs_up.gif

tsitaat:
This is an EARLY RELEASE and is NOT very user friendly yet.

SUMMARY:
Makes more stuff editable, not very user friendly but now you can play directly with the head morph data (and other data). Plot data is now editable.

Note: editing face code does not change the face, if you want a new face, either edit the head morph data under Squad > Player > Appearance > Head Morph, or import a head morph from another save the Toolbox tab.


http://mod.gib.me/masseffect2/saveedit_rev25.zip

Kasutamise õpetus:
http://www.masseffect2faces.com/index.php?show=tutorials&tutorial=saveEdit

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.02.2010 13:48:07 vasta tsitaadiga

Mis siis saab kui sul on ilusti ME1 ja ME2 tehtud läbi nii, et kõik oled kürmavereliselt maha tapnud? Kohe ME3 algul saad lihtsalt lõuga Reaperitelt? See oleks natuke kurb nende mitte-nii-heade-valikutega RPG mängijate jaoks ju? icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 14:23:55 vasta tsitaadiga

selline algajalik küsimus aga jõudsin sinna kosmoselaeva ja enam ei saa aru, mis seal tegema peab, olen kõik 4 korrust lifitga läbi sõitnud aga ei ole ikka veel asjale päris pihta saanud:)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 14:28:28 vasta tsitaadiga

siimi, 2-sel korrusel on galaktika kaart. Kasuta seda icon_wink.gif

Paganarh, isegi kasutaks ME1 tegelast. sain ME2 mängida vägagi mustvalgelt - kaks äärmusliku valikut. Paraku mul on ainult 1 ME1 karakter, negatiivne. Samas ME3-ni on aega. Vb teen veel yhe tiiru 'hea' mehega ME1-ME2 icon_smile.gif

_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 19.02.2010 14:30:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubZer0
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 14:29:31 vasta tsitaadiga

siimi kirjutas:
selline algajalik küsimus aga jõudsin sinna kosmoselaeva ja enam ei saa aru, mis seal tegema peab, olen kõik 4 korrust lifitga läbi sõitnud aga ei ole ikka veel asjale päris pihta saanud:)


Kui sa mõtled Normandyt siis mine 2 korrusele, seal on galatika kaart. Vali seal mission kuhu minna ja hakka järjest tegema.

Teistele korrustele lähevad su tiimikaaslased

Edit: korruseid loetakse ylevalt alla laevas


viimati muutis SubZer0 19.02.2010 14:34:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 14:30:55 vasta tsitaadiga

korruseid loetakse ylevalt alla laevas imho icon_wink.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 20.02.2010 14:37:35 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng thumbs_up.gif
(need tegelased, oleks võinud ka FO3-e teha...saanuks väärilise järje.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.02.2010 21:43:51 vasta tsitaadiga

Kas see planeetidelt stuffi leidmine on iga uus mäng random või sama. Mõtlen seda, et näiteks mingil planeedil X on iga uue mänguga ja tegelasega samades kohtades ja samapalju resursse? icon_rolleyes.gif Ise mängu ei oma aga sõber siin küsib.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 00:23:50 vasta tsitaadiga

raske öelda... samas ressurssi on lademetes igal pool, sadu kordi rohkem kui seda reaalselt vaja läheb. vaevalt et see nii oluline on?
või sõber mõtles ikka neid anomaaliaid? mu meelest nende kohad ei olnud random. ei ole 100% kindel kuid selline mulje jäi küll...

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2010 01:31:27 vasta tsitaadiga

mutabor, kahjuks ei oma sellest mängust eriti aimu. Natuke sain sõbra juures näppida. Aga mis anomaaliatest jutt käib? icon_redface.gif Lihtsalt oleks huvitav teada.
Esmamulje mängust jäi küll väga 5+. Tundub, et peab ka ostma. Aga niipalju kui ma veebisaiti vaatasin, siis seal mingid erinevad lisad (DLC) ning osadele neist vaja ,et oleks DA:O mäng näiteks olemas või collectors edition vms. ...kas neid kuidagi kõiki ei saagi siis muudmoodi? Peabki mingi collectors editioni vms. muretsema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 03:20:59 vasta tsitaadiga

Planeete skännides leiab anomaaliaid - väiksed missioonid kus saab maanduda ja natuke madistada.
DLC peaks saama eraldi osta.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 04:09:56 vasta tsitaadiga

samas neid anomaaliaid (lisacontenti mängule) on ikka haledalt vähe viitsitud teha! mina skännisin umbes 60% planeetidest lõpuks just ainult selle põhjusega, et leida mingi lisamiss...aga no äkaselt harva leidis midagi icon_neutral.gif päris mõttetu tunne oli...mis siis, et ei pidanud vähemalt tervet planeeti selle "skänneriga" läbi lappama anomaalia leidmiseks icon_lol.gif

aga vb nende lisapakkidega tekib missioone juurde planeetidele, vms...sellega ei ole kursis.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.02.2010 07:55:01 vasta tsitaadiga

Väge aga see eest on nad väga lahedad icon_razz.gif Mind pani täiega käima see MSV Estevanico.
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga ega neid nii väga palju pole, mingi iga süsteemi peale 1 vist(kui mitte rohkem või pole üldse). Hetkel võtan selle save gamega ME2'st viimase välja. Üritan kõik sidequestid ära teha. Absull kõik materjalid ära koguda icon_biggrin.gif praegu on kõike alles mingi 450 tuhande kandis ja EEZO't on 100k. Mingi pool galaktikast ainult avastatud. Valmistan Shepardit ilusti ME3 jaoks. icon_smile.gif Ma usun, et materjale on vaja ainult nii palju, et upgraded kõik ära teha saada aga savi, igavusest ikka scannib ilusti süsteeme tühjaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 08:20:40 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Väge aga see eest on nad väga lahedad icon_razz.gif Mind pani täiega käima see MSV Estevanico.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 18:01:45 vasta tsitaadiga

veso, sul on ikka VÄGA igav vist!? icon_lol.gif ise skännisin ka omale liiga palju ressurssi (üle 100k ja 50k eezot), aga see oli siiski eesmärgiga, et hiljem ei peaks enam jamama selle asjaga (et saaks kõik upgrade'd ilusti kenasti ära teha).
samas tean tüüpi, kes mängis mängu nii läbi, et skännis ÜHE planeedi millalgi alguses! ilmselt ta ei teinud muidugi kõiki upgrade ka, aga päris palju vist siiski. tõtt öelda siis peale nende upgrade'de tegemist oli lõpuks ikka selline tunne, et "noh kena, aga eriti mingit vahet nagu pole!" ...ma ei tea, üldse see ME2 oli selline mäng, kus vabsee ei tunnetanud mingit vahet võitluses, ükskõik kui palju upgrade sul peal oli (eriti käib see relvade ja erineva "kaitse" kohta)...okei, võib ju mõelda nii, et ju siis vastased olid aina tugevamad, mida mäng edasi. aga no samas, s*tta nad olid tegelikult icon_rolleyes.gif poor implementation minumeelest.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.02.2010 18:05:07 vasta tsitaadiga

No oleneb raskustasemest, hardcore peal muudavad need upgraded ikka päris kõvasti su karakteri tugevust. Laeva upgrade peaks nii või naa tegema selleks, et Omega 4 Relay's ellu jääda. Aga jah, ma ei tea isegi miks ressursse kogun heh, ainult väikene tükk sellest läheb edasi ME3'e vist. Kui juba alustasin kõikide planeetide kaevandamist siis miks mitte ka see lõpuni ära teha? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 22.02.2010 18:19:07 vasta tsitaadiga

"lõpusnaiper" niitis ikka korralikult, abiks oli ka näiteks mingi lisakaitse - kui shield oli maas siis tegid aktiivseks ja jäid ellu. Energia kiirem taastumine oli ka tuntav abi.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:02:13 vasta tsitaadiga

no ei tea jah, ise mängisin vist üks aste nõrgemaga kui hardcore (äkki oli mingi veteran vms)...osad upgrade'd, täpsemalt siis powerite täiustamine andis tunda küll. laeva omad oli üldse omaette teema (teoreetiliselt oli neist vist kasu jah, aga ise seda ju tunda kuidagi ei saanud).

kes või mis see lõpusnaiper on? icon_eek.gif ma ise ei näinud seal mängus ühtegi otsest snaiperit peale garruse nagu...mõned vandid istusid kuskil näks kaugemal mingi serva taga peidus, aga noh kõiki neid sai siiski vabalt oma assault rigle'ga maha tõmmata + powerid.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.02.2010 20:20:23 vasta tsitaadiga

Ei ta mõtleb sniper relva ikka icon_smile.gif Igatahes jah, veteran oli suht lebo. Sellega sai esimene kord läbi tehtud oli suht lihtne. Hardcore nõuab juba rohkem taktikat aga enamus kohad ikka suht faceroll tho.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 23.02.2010 01:27:34 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Ei ta mõtleb sniper relva ikka icon_smile.gif Igatahes jah, veteran oli suht lebo. Sellega sai esimene kord läbi tehtud oli suht lihtne. Hardcore nõuab juba rohkem taktikat aga enamus kohad ikka suht faceroll tho.


FACEROLL icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Jah,kindlasti tuleb mängida ülemise raskusastmega,siis ikka pakub shooting pool pinget ka:P Mõnus mäng,väga ilusad vaated paljudes kohtades. Illium on kena,samuti Omega klubi afterlife:P väga hea:P
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 08:59:54 vasta tsitaadiga

Mass Effect 2 Patch v.1.01 on saadaval:
http://www.gamershell.com/download_56124.shtml

tsitaat:
- Fixed video hitching and crashes related to single core machines.
- Single core users may experience short periods of black screen that may last up a few seconds between level loads, cinematic transitions or movies.
- In rare cases, some single core users may notice dialog lines in certain conversations may be delayed up to a few seconds.
- Fixed an issue where it appears ammunition can be picked up, but can't.
- Fixed an issue where all Codex entries were marked as 'viewed', even if the player chose not to view them.
- Fixed an issue where weapon icons are re-organized after downloadable content is used.
- Fixed an issue where pressing F9 after the mission completion screen reset Shepard to Level 1.
- Fixed an issue where remapping the right mouse button blocks camera control in the command HUD.
- Fixed an issue where remapping the 'use' command affects the decryption minigame.
- Fixed an issue where users were not prompted to restart when logging in to a different EA Online account.
- Fixed an issue where movies do not play in DLC.
- It is recommended that players reset their keyboard mapping to default values to ensure proper vehicle control.
- Added useful messaging during the ME1 save game import.
- Weapon icon for henchmen never changes from Collector Assault Rifle.
- Czech language – Issues with Czech localization (subtitles) were amended, all text was corrected and improved.
- Fixed an issue where the Mass Effect 2 launcher was being associated with files that have no extension.
- Fixed an issue where uninstalling the game under Windows Vista or Windows 7 might uninstall Mass Effect 1.



tsitaat:

- Fixed an issue where it appears ammunition can be picked up, but can't.
- Weapon icon for henchmen never changes from Collector Assault Rifle.
- Fixed an issue where uninstalling the game under Windows Vista or Windows 7 might uninstall Mass Effect 1.

Need 3 esinesid ka endal.Eriti viimase puhul oli kena WTF? moment icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 12:24:31 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on seda teise osa viimast missiooni võimalik nii mängida, et keegi ei saaks surma ? Et valikud või siis kiirus vms ?? Minul sai näiteks surma kaks tegelast - üks nendest oli veel minu nn "kallim" icon_biggrin.gif
Mingeid emotsioone küll ei järgnenud - nagu lihtsalt Casual icon_wink.gif

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 13:16:38 vasta tsitaadiga

sektor1 kirjutas:
Kas tõesti on seda teise osa viimast missiooni võimalik nii mängida, et keegi ei saaks surma ?

Jah on küll thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 14:06:07 vasta tsitaadiga

Kas nende ellujäämin oleneb ainult...... viimasest ülesannetest (Kui hästi / kiiresit ma läbi jooksen või mis valikuid ma valin) või mingitest tasemetest, upgreatest vms ?
JA mis neetud otstarve nendel Laeva modimistel ikkagi on - ma ei näinud mingit vahet :S !!

Ise alustaisn teist ringi - hea mäng - kui paremat ei ole beer_yum.gif Kuigi peale esimese teiskordset lõpetamist - pean nentima, et esimese sisu oli IKKAGI parem thumbs_up.gif

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.02.2010 14:10:31 vasta tsitaadiga

sektor1, laevade modimine on üks põhjustest, kas keegi surma saab. Näiteks kui puudub mingi upgrade ja lähed omega 4 relay'st läbi ja sind rünnatakse, siis saab keegi teamist surma. Ka lojaalsus avaldab mõju ning inimesed, kelle sa valid seal torudes liikuma, shieldi hoidma, fire-teami juhatama icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 23.02.2010 14:45:32 vasta tsitaadiga

Google->mass effect 2 last mission no deaths
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 23.02.2010 15:01:09 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:



- It is recommended that players reset their keyboard mapping to default values to ensure proper vehicle control.


Väike vihje, et varsti hammerheadi oodata?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 15:14:31 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
tomorrow kirjutas:



- It is recommended that players reset their keyboard mapping to default values to ensure proper vehicle control.


Väike vihje, et varsti hammerheadi oodata?

Vist küll sest ühtegi teist juhitavat sõidukit hetkel mängus ju pole(kui v.a Normandy) icon_smile.gif
Lisaks on juba praegu animatsioon Normandy-s liikudes Level 2(CIC)-->Level 5(Cargo Hold) ja vastupidi.Ootaks ka järgmist DLC tegelast kelleks siis Kasumi thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.02.2010 21:52:23 vasta tsitaadiga

Üliseff mäng on ikka! thumbs_up.gif Täiega sõltuvuses praegu icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 08:32:51 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Üliseff mäng on ikka! thumbs_up.gif Täiega sõltuvuses praegu icon_lol.gif beer_yum.gif

+1 AHV konverditud ME usku icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 10:15:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
+1 AHV konverditud ME usku icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif


Ma ise ka suur fänn juba esimesest osast olnud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 18:48:20 vasta tsitaadiga

Arvate, et pole riski?
Arvate, et nüüd kus endgame läbi hullem möödas?

Külastage Morinth-i ja saate elu šoki icon_eek.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.02.2010 18:52:51 vasta tsitaadiga

Et ei jäänud ellu icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 20:23:12 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Arvate, et pole riski?
Arvate, et nüüd kus endgame läbi hullem möödas?

Külastage Morinth-i ja saate elu šoki icon_eek.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


ha, lahe. proovisin oma renegade tsikkiga kah. tulemus sama. paistab et seal on yks ainus variant kuda see lõppeda võib icon_razz.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 20:31:55 vasta tsitaadiga

Kellel viskab kopa ette piiratud casual riiete valik mängus:

Spoiler Spoiler Spoiler


Vaja see fail alla laadida ja tõsta Mass Effect 2\BioGame\Config\PC\cooked
thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.02.2010 04:24:43 vasta tsitaadiga

Just mõtlesin, et krt miks nii vähe riideid on garderoobis. Tänud tomorrow thumbs_up.gif beer_yum.gif
Btw, kui ma ei eksi, siis need riided pärinevad mängust endast teistelt tegelastelt? Ise just panin tähele, et Thane`l järgi käies oli ühel sellel sinisel tegelasel seljas üks neist kostüümidest (sry ei ole rass meeles).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 09:43:25 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Just mõtlesin, et krt miks nii vähe riideid on garderoobis. Tänud tomorrow thumbs_up.gif beer_yum.gif
Btw, kui ma ei eksi, siis need riided pärinevad mängust endast teistelt tegelastelt? Ise just panin tähele, et Thane`l järgi käies oli ühel sellel sinisel tegelasel seljas üks neist kostüümidest (sry ei ole rass meeles).

Need pärinevad teistelt jah.Naljakas on see Illusive Man ülikond.See tehtud spetsiaalselt talle.Kui Shepard selle selga paneb kõlgub pea õhus icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 15:30:53 vasta tsitaadiga

Keegi teab kus graafikat üksikasjalikumalt sättida saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.02.2010 16:07:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 17:56:56 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Keegi teab kus graafikat üksikasjalikumalt sättida saab?

...\Mass Effect 2\Binaries\MassEffect2Config.exe thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


"I dont have time for this" - Shepard icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2010 18:03:05 vasta tsitaadiga

Toda Jacki ma vihkasin, oleksin ta hea meelega sealt Zaeedi ruumist koos prügiga absoluutse nulliga vaakumisse lennutanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.02.2010 19:52:38 vasta tsitaadiga

Beh Jack on minuarust üks väga tore tiimikaaslane. Enne ME2 mängimist arvasin kah, et ei taha sellist bitchi omale tiimi. See personal mission pani mu meelt muutma, eks ta ise ei tahtnud jah eriti selline vast olla, pigem kasvatati ta selliseks psühhopaadiks(narkootikumid, piinamine, kaklustesse panemine ja muu).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 22:07:35 vasta tsitaadiga

kes ei teadnud. Miranda voice actor:
http://www.imdb.com/media/rm3259733504/nm2088803
tuttav nägu või mis icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.02.2010 22:48:17 vasta tsitaadiga

Nad on rohkematel karakteritel teinud näo voice actori järgi nii palju kui ma tean.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.02.2010 01:15:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.02.2010 01:18:52 vasta tsitaadiga

Jack oli jube vastik kaaslane. Ei tea miks selline elukas sinna storysse sisse pandi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.