Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.01.2010 18:51:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
miles per second icon_razz1.gif

Geniaalne icon_biggrin.gifthumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 19:02:13 vasta tsitaadiga

elate üle näpuka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 19:03:05 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Heineken kirjutas:
janek5, see on eestisisene ülikiire nett . Välismaalt midagi tõmmates vist selliseid kiiruseid ei näe nagu ma aru olen saanud ?


Saab küll, ühel tuttaval inimesel on ja ta saab torrentist üle 10mbps kätte... , mis teeb üle 80mb

e: viga

Ahsoo ... siis on küll põhjust mul kade olla icon_mad.gif icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 19:18:11 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Heineken kirjutas:
janek5, see on eestisisene ülikiire nett . Välismaalt midagi tõmmates vist selliseid kiiruseid ei näe nagu ma aru olen saanud ?


Saab küll, ühel tuttaval inimesel on ja ta saab torrentist üle 10mbps kätte... , mis teeb üle 80mb

e: viga

Screens or it didnt happen icon_smile.gif

Iga kell enne Elioni 100M kui see Starmani lombakas thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 21:18:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Heineken kirjutas:
janek5, see on eestisisene ülikiire nett . Välismaalt midagi tõmmates vist selliseid kiiruseid ei näe nagu ma aru olen saanud ?


Saab küll, ühel tuttaval inimesel on ja ta saab torrentist üle 10mbps kätte... , mis teeb üle 80mb

e: viga

Screens or it didnt happen icon_smile.gif

Iga kell enne Elioni 100M kui see Starmani lombakas thumbs_up.gif


Üritan selle screeni hankida kui ühendust saan aga jutt oligi elionist.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.01.2010 22:00:11 vasta tsitaadiga


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2010 14:23:05 vasta tsitaadiga



Arvasin, et on suurem, aga tohoh tonti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2010 18:29:58 vasta tsitaadiga


kahju et aint eesti sisene link selline, välis link ikka 8/8mbps icon_sad.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2010 20:07:01 vasta tsitaadiga

Mul jäi arusaamatuks, mis netti tahetakse küsitluses?
Üleslaadimine ja allalaadimine on eraldi ju.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.01.2010 20:14:29 vasta tsitaadiga

eks ikka allalaadimise kohta
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2010 21:55:38 vasta tsitaadiga

Timo1337, sa oma Korrusmaja said 2/1 peale?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2010 22:40:17 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Timo1337, sa oma Korrusmaja said 2/1 peale?

Pole rohkem uurinud icon_biggrin.gif
tahaks hyperkiiret aga paps ei võta kuidagi vedu :/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 15.01.2010 01:17:15 vasta tsitaadiga

Huhh, ma ka nüüd õnnelik STV klient.

Eesti sisene ->



väline peaks ikka olema 10/10, aga torrent laksib ikka maksimumiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 16.01.2010 16:45:42 vasta tsitaadiga

STV

Download Speed: 3222 kbps (402.8 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 24 kbps (3 KB/sec transfer rate)

PING:
8 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 6998ms (hinnavaatlus.ee)
8 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 7000ms (Postimees.ee)
5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 4007ms (google.com)
5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 4197ms (delfi.ee/)

Näide kiirusest:
Download (Postimees.ee) 3 minutit ja 5 sekundit
Teised leheküljed sama aeglased
---------------

Peale firefoxi uploadi kinni panemist teises arvutis on asi ok.
FF bug vist nagu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 22.01.2010 10:28:41 vasta tsitaadiga

Aasta on 2010, ajaga tuleb kaasas käia.

_________________


viimati muutis Gunnar19 01.02.2010 22:44:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.01.2010 13:11:08 vasta tsitaadiga

Tööl hetkel selline

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 22.01.2010 13:38:48 vasta tsitaadiga

Praktikal proxy taga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.01.2010 21:38:38 vasta tsitaadiga

Peaks ise ka vaatama parema operaatori thumbs_up.gif (siinseid kiiruseid vaadates)
endal praagast 24/1 icon_redface.gif
allalaadimisega olen rahul aga yleslaadimine on thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.01.2010 21:49:20 vasta tsitaadiga

mul on 1/1 ka ei oska nagu kiiremat tahta icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 23.01.2010 18:48:44 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
Peaks ise ka vaatama parema operaatori thumbs_up.gif (siinseid kiiruseid vaadates)
endal praagast 24/1 icon_redface.gif
allalaadimisega olen rahul aga yleslaadimine on thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Mis asi sul 24/1 pakub ja mis hinnaeest ?

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 24.01.2010 16:22:45 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
janek5 kirjutas:
Peaks ise ka vaatama parema operaatori thumbs_up.gif (siinseid kiiruseid vaadates)
endal praagast 24/1 icon_redface.gif
allalaadimisega olen rahul aga yleslaadimine on thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Mis asi sul 24/1 pakub ja mis hinnaeest ?


Elan soomes ja elisa pakub 24/1 39 euri (600 eeku) kuu ja kus juurde tuli interneti pulk (gprs/3g) nagu eestis kõu icon_confused.gif
siin on neti teenus päris kirves thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 24.01.2010 17:28:56 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
janek5, see on eestisisene ülikiire nett . Välismaalt midagi tõmmates vist selliseid kiiruseid ei näe nagu ma aru olen saanud ?


torrentist olen saanud ise ka kuskil 60mbit kätte allalaadides lisaks samal ajal veel ~25mbit/s eesti serverist allalaadimist, lisaks laadis ülesse ftpsse 70mbit/s+ netis sain täitsa rahulikult käia, msnid jms lahti, mina pole suutnud seda ühendust kooma ajada icon_biggrin.gif

E: Jah muidugi kui tõmmata näiteks ala 3dguru.com mingi asi siis jääb kindlalt seisma 1-1.2mb/s piiri peale, torrentiga paneb ikka vahest tugevalt üle lubatu, ma ei tea kuidas ja miks..

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.01.2010 17:40:08 vasta tsitaadiga

elioni digitv

blokib kuidagi

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 17:48:35 vasta tsitaadiga

djpvx, selline ta ongi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5490673#5490673
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 24.01.2010 19:38:01 vasta tsitaadiga

Muidu oleks nagu 10mbit ühendus super aga see upload on küll tähemehel ja elionil BS

EDIT:
Veits sättisin oma wifi ruuterit ja oh seda imet, läbi wifi on PING 0 icon_biggrin.gif


Muidugi jah, mäkk toetab mul N wifit, antud läpakas kõigest G ja sellegi max kiirust ei näita, 20 peal jääb kenasti pidama ja edasi ei lähe icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 01.02.2010 22:43:56 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dannu
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2007




sõnum 02.02.2010 00:54:04 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:24:48 vasta tsitaadiga

Suht eemal kõigist kaablitest nii et kiiret netti mulle veel ei jagu:P
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:39:26 vasta tsitaadiga

Minu neti kiirus. Varsti peaks 6Mb/s ka minu piirkonda jõudma. Ma vähemalt loodan, et jõuab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
communique
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 02.02.2010 01:51:26 vasta tsitaadiga

Ei kurda. icon_lol.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 02.02.2010 01:54:40 vasta tsitaadiga

ongi selline pakett veel kasutusel või mingi muu põhjus? Mul 3-4a tagasi oli elioni ADSL sama kiirusega ja mingi 450.- kuus vms icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 15:48:49 vasta tsitaadiga

Töö juures internet just tormaja pole.

Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 03.02.2010 20:08:23 vasta tsitaadiga



Ei kurda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 20:45:56 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 03.02.2010 20:49:55 vasta tsitaadiga

EMT ja saab asjad aetud...

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:42:01 vasta tsitaadiga

likoor kirjutas:


Ei kurda. icon_biggrin.gif


Sellise tormajaga ei kurdaks keegi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 22:49:00 vasta tsitaadiga

mul sama:


aga igaksjuhuks märgin ära, et see kiirus puudutab ainult välisvõrgu http'd (ehk netis surfamist). torrent ja ftp liiguvad 4Mbit/2Mbit ja sisevõrgus on kiirus 50Mbit/50Mbit.
edit: täna tõsteti kiiruseid - torrent, ftp jne liiguvad välisvõrgus nüüdsest 8Mbit alla ja 4Mbit üles, http-liiklus jätkuvalt 50/20 icon_cool.gif

_________________
nooope!


viimati muutis arm2004 18.02.2010 17:50:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 17:11:21 vasta tsitaadiga


Elioni DigiTV. Boxid ja muuled töötavad, pärast proovin ilma ka.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 18:34:52 vasta tsitaadiga



töö nett icon_lol.gif
tegelik ISP ei ole Elion, vaid üks kohalik firma - EQ Computers. analoogset ühendust nad pakuvad ka eraklientidele, kallimalt, kui mu eelmises postis olev nett icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 27.02.2010 22:06:26 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 00:29:38 vasta tsitaadiga


Rahuldab kuidagi vajadused ära... icon_wink.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.02.2010 00:45:21 vasta tsitaadiga


Hetke KÕU oma täies hiilguses
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 00:58:13 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tough
HV kasutaja
Tough

liitunud: 04.01.2007




sõnum 01.03.2010 09:31:20 vasta tsitaadiga



tööl, siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 20:07:41 vasta tsitaadiga



Hetkel nii, tihti halvem. Võiks parem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 02:18:55 vasta tsitaadiga


Nii siis saturn üle wifi läbi vana wl500g, mis ilmselgelt miskit kinni pigistab .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 05:58:06 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 19:35:21 vasta tsitaadiga


icon_cool.gif põmst hüperkiire lubatud väärtused peaaegu käes ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 03.03.2010 20:46:04 vasta tsitaadiga


Elioni korrusmaja lahendus.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 04.03.2010 04:00:00 vasta tsitaadiga



Ilus number, aga ei ole kusagil kasutada eriti, pole veel saiti ja serverit kohanud, mis sellist kiirust välja annaks. Kui, siis torrentitega ainult... icon_razz.gif

Ja Soome server... icon_eek.gif


_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.