Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:11:31 vasta tsitaadiga

kas seda mitte ei saa oma maillile küsida mille regamisel sisse toksisid?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.02.2010 14:13:04 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Dave20, mu signatuurist leiad ühe kasuliku jubina.


Ehitusliku saematerjali? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:30:13 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
ivokas kirjutas:
Dave20, mu signatuurist leiad ühe kasuliku jubina.


Ehitusliku saematerjali? icon_biggrin.gif

Seda võid hulgim saada.
edit: Ma vist võtan selle YLOD-i fiximise ise ette. Netis videoid küll, kus asi puust ja punaseks ette tehtud. Seoses sellega: kas mõni termopasta on teistest tunduvalt parem, või suurt vahet pole, millist osta?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:45:20 vasta tsitaadiga

ivokas, kas signatuur mitte ei pidanud olema 3 rida pikk max?
Jah. MX2 on ainus mida soovitan
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:49:11 vasta tsitaadiga

Jackinthex, tänud info eest.

tsitaat:
Allkirja kasutamisele kehtivad järgmised piirangud:

* Allkiri võib olla maksimaalselt 255 tähemärgi pikkune ja
* 3 standardsuuruses tähemärgi kõrgune.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 14:49:43 vasta tsitaadiga

MX2 või MX3 Arctic Cooling'u oma.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 18.02.2010 15:00:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kas seda mitte ei saa oma maillile küsida mille regamisel sisse toksisid?

seda mõtlengi,et kas selline koht on olemas üldse kus saab e-mailile password tellida:D ega ise ei leidnud küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 15:06:15 vasta tsitaadiga

Ise olen sarnaselt selle YLOD fix'ile ühte läppari gpu parandanud... aga soojapuhuri asemel oli tavaline toa puhur mis suutis suht head kuumust tekitada.

Fix'is ära kenasti. Aga foorumis mainiti raudselt vastu et see ei sulata tina vms lihtsalt asi paindus tagasi või mida iganes. Aga jah ->sooja puhur, küta kuumaks, suru tagasi (ise surusin kuna natuke teine kivi kuigi seal õpetuses ei soovitata seega targem teha vast algselt nagu kästakse), pane kokku ja peaks töötama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 15:14:55 vasta tsitaadiga

-Re-Flex-, http://uk.playstation.com/home/
Homme vast linna asja, siis vaatan, mida kohalikes itipoodides pakutakse.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 18.02.2010 15:34:36 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Xen0n, fanboy, sest parandan kellegi ütlust? Maga end kaineks.

ot:
Kõige parem on veel see, et sa ise ei saa aru ka sellest milline fanboy sa oled. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.02.2010 16:08:27 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
iDemon kirjutas:
Xen0n, fanboy, sest parandan kellegi ütlust? Maga end kaineks.

ot:
Kõige parem on veel see, et sa ise ei saa aru ka sellest milline fanboy sa oled. icon_lol.gif

suurimad fanboyd on need kes teisi fanboydeks sõimavad, saa üle juba ja lõpeta teema risustamine.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.02.2010 16:49:27 vasta tsitaadiga

Xen0n, huvitav et mind näevad fanboyna ainult tulihingelisemad Xboxi sõbrad. / Või mis, Kevin? : )

/Ontopic - Capcomi PSN mängude soodukas tulemas.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.02.2010 17:12:34 vasta tsitaadiga

iDemon, kohati on välja ilmunud ka PS3'e leerist üksikuid kes sind fänniks on nimetanud, ära nüüd ürita hakata väitma et sinus puudub fanboy hing täielikult. Plusspunkte võib küll aga jagada sulle selle eest et oled nüüd rahulikumaks sellega võtnud ja seletad vaid PS3'e teemas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.02.2010 20:32:50 vasta tsitaadiga

Oleks vaja tõmmata selle "stremingu" jaoks firmware 1,8, et saaks ühendada läbi media pleieri arvuti ja ps3-e aga ei leia seda icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 20:39:19 vasta tsitaadiga

Millise "streamingu"?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.02.2010 20:41:03 vasta tsitaadiga

LINK: http://www.tomkiss.net/blog/how_to_stream_media_from_windows_xp_to_playstation_3
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 20:48:44 vasta tsitaadiga

http://ps3mediaserver.blogspot.com/
Head katsetamist.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 20:49:03 vasta tsitaadiga

Dave20, see artikel ju pea kolm aastat vana - nüüdseks PS3'l juba uuemad fw icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.02.2010 20:54:22 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/
Head katsetamist.


Tänud! Selle setupi peab ps3-es avama, nagu aru saan icon_razz1.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.02.2010 21:00:14 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
ivokas kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/
Head katsetamist.


Tänud! Selle setupi peab ps3-es avama, nagu aru saan :-P

saad valesti aru.
lase arvutis see programm tööle ja kui veab siis juba asi töötab ja me ei pea sulle edasi seletama :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 21:02:33 vasta tsitaadiga

Dave20, ei. PS3's ei tee mitte midagi, peale Media Serverite enable'mise.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 22:05:48 vasta tsitaadiga

[quote="iDemon"]Xen0n, huvitav et mind näevad fanboyna ainult tulihingelisemad Xboxi sõbrad. / Või mis, Kevin? : )
ot:
Ei pea ennast xboxi pooldajaks, ikkagi näen sind kõige jubedama fanboy näitena üldse ps3 vallas icon_lol.gif
Muidu oled tore ja värk särk aga mõni hetk pöörad täiesti ära icon_razz.gif
kellelgi teisel ei ole nii palju ps3 heaks öelda ja nii palju liste varukast võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 22:34:57 vasta tsitaadiga

Millest te räägite? icon_biggrin.gif Jumala mõttetu ju võrrelda kumb parem on... ps3 või xbox... Kunagi olid vennad mingis opeli klubis kaklema läind, et kas parem on SOHC või DOHC opel calibra (vist) Lõpuks tehti kaks eraldi foorumit, mõlemal oma fännid. icon_rolleyes.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 11:58:32 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
Millest te räägite? icon_biggrin.gif Jumala mõttetu ju võrrelda kumb parem on... ps3 või xbox... Kunagi olid vennad mingis opeli klubis kaklema läind, et kas parem on SOHC või DOHC opel calibra (vist) Lõpuks tehti kaks eraldi foorumit, mõlemal oma fännid. icon_rolleyes.gif


Double or nothing.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2010 22:08:06 vasta tsitaadiga

Mida siis The Testerist arvate? The Tester - tõsieluseriaal kus 11 inimest püüavad läbi võistluste saada Sony ametlikuks testeriks. Iga nädal lastake uus osa PSNi.

Ametlik site: http://www.thetester.com/

Eile tuli esimene osa ja juba 2 tükki visati välja, nii et järel 9. Esimeseks ülesandeks oli "leia erinevused 2 pildil"
Kohtunikud tundusid peris karmid olevat. Imestasin et osalejad olid suht "eakad".

mida tähendab GuitarHero's "world ranked player"? mingi tsikk on seal "pro-gamer" ja seesamune icon_smile.gif


viimati muutis Anisse 20.02.2010 01:26:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.02.2010 00:34:03 vasta tsitaadiga

Annab seda kuidagi PS3'e väliselt ka vaadata?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 02:06:35 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
Mida siis The Testerist arvate? The Tester

Sarja ennast ei ole vaadanud, aga nägin selle tutvustust. Miske mõne minutiline klipp oli.

Arvan, et sony reklaamiosakond on väga oma palka väärt, sest mõtlesid välja uut moodi võimaluse, kuidas oma tooteid reklaamida. Tõsiselusarjad on hetkel väga populaarsed - ajastus super. Lisaks on majanduslangus, mis kindlasti ka sony'l kusagilt tüki välja-kaksanud. Pmst... kindlasti on panustatud ka sellele, et sarja tõmmatakse ja selline levitamine ei maksa sonyle enam midagi. Inimesed vabatahtlikult vaatavad sony reklaami icon_smile.gif

Veel kord, super töö sony poolt. Sari ise jättis tutvustuse järgi nagu rialitisari ikka. Iseenesest väga äge, mida rohkem rialitisarju, seda parem. Ma ise ootan aega, mil tehakse miske americas next top "callgirl" vms stiilis asi. Seda oleks kindlasti huvitavam vaadata.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 20.02.2010 12:06:49 vasta tsitaadiga

Eks ta natuke topicust välja kisub ma kahtlustan, aga ei näinud mõtet eraldi teemat ka teha. Niisiis kas kellelgi on aimu kust saaks osta uut PS3 puldi laadijat? Kuidagi oskasin ära kaotada icon_lol.gif Vaatasin Sonycenteri kodukalt, midagi asjalikku seal ei olnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 12:21:26 vasta tsitaadiga

Mismõttes laadijat, juhe kadund või mõtled seda alust kuhu paned puldi peale ja laeb?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 12:27:16 vasta tsitaadiga

kaabel tavaline mini-USB. Saadaval onoffides, euronicsites, vast telefoninduse putkades , fotopoodides
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 20.02.2010 12:31:17 vasta tsitaadiga

Jah seda juhet mis ühendad PS3 ja puldiga, siis hakkab laadima. Aitäh Anisse icon_biggrin.gif Lähen ostangi ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.02.2010 16:37:13 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik, et Sony lisab eesti ka kunagi valikutesse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:05:46 vasta tsitaadiga

Kas PS3'ega mõni teine pult kah asjalikult töötab nagu originaal? Nimelt need triger vms nupud on ikka räme rõvedad. Pead nagu näppu "pinges" hoidma et sealt minema ei libiseks... sry aga xbox puldi trigger nupud on kõvasti paremad (pc taga kasutan). Või on kuulda olnud et sony plaanib oma pulti natuke ümber teha? Lihtsalt võrgus vms "pingeliselt" tagudes midagi on see ps3 pult sutsu käkk... plastik libiseb, trigerid jurad.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:10:59 vasta tsitaadiga

endal pole probleemi olnud "libisevate sõrmedega". vahes ülemist hoides registreerib ka alumise vajutuse (näpp veidi alumise vastu läinud).
samas on alumiste jaoks müügil aftermarket "kannused" mis saad nupude peale panna ja ajab need "kikki".
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 20.02.2010 17:13:04 vasta tsitaadiga

Höhöhöh höhöhö ta ütles"kikki"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:17:32 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
endal pole probleemi olnud "libisevate sõrmedega". vahes ülemist hoides registreerib ka alumise vajutuse (näpp veidi alumise vastu läinud).
samas on alumiste jaoks müügil aftermarket "kannused" mis saad nupude peale panna ja ajab need "kikki".


minuarust ebaaus et pean X hunnik lisasid ostma et asi "toimiks". Tean et logitech tegi mingi puldi aga see vist ei funka nii hästi et tasuks ostmist ? Minuteada nii piixu see asi veel läinud ei ole et puldi trigeri disain patenteeritud on. Logitech'i puldil kah need drigerid xbox'i moodi ja tundub et mugavam.

... pole proovinud veel mida PS3 siis teeb kui Xbox360 puldi talle külge ajaks icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.02.2010 17:20:39 vasta tsitaadiga

Isegi tunnen vahel mängides, et need kangid on suht ebamugavad, aga vähemalt kumm on ju nendel peal icon_biggrin.gif Need kangid tunduvad nagu liiga kõrged ja selle pärast sõrm vajub ka ära. Kahjuks peab tõdema jah, et xboxil on kõvasti mugavam ja kuidagi toekam pult icon_confused.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.02.2010 17:25:00 vasta tsitaadiga

angel, selle jaoks on eraldi seade. XCM Cross Battle Adapter.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 20.02.2010 17:31:11 vasta tsitaadiga

Oleneb sellest ka mida mängida SF4ja on päris hirmus mängida Xboxi puldiga ja mõnda mängu jälle mugavam,kui ise mängin järjest kaua,kaua aega siis hakkavad pihud küll leemendama,aga ma olen igasusugu veidrusi endale sisse harjutand,näit.paremakäe pöidla parema seene pealt lükkan vasaku seene peale ja pöidla alumine osa on veel vasaku seene peal,samalajal hõõrun kätt rõvedast niiskusest pükste külge kuivaks ja vastupidi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.02.2010 17:44:07 vasta tsitaadiga

Otsisin kodus sahtlist välja, sellise puldi.
LINK: http://tevami.com/gallery/logitech_rumblepad_2.jpg

Pult on juhtmevaba, sai proovitud ja karp vajus lahti, kõik töötab icon_lol.gif Vähemalt uncharted2 sai proovitud ja ps3 menu töötab ka. Pult on muidu mugav ja hea, aga need kangid on põhim. sama.
Vähemalt nüüd 2 pulti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:47:42 vasta tsitaadiga

rumblupad 2 endal olemas juhtmega aga tal ei ole neid "trigereid" nende asemel on vaid nupud. Seega kui vaja mingit autu mängu mängida või gta 4' ja kus on tähtsust kui tugevalt sa seda trigerit vajutad on see pult kasutu oma nupuga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.02.2010 17:58:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
rumblupad 2 endal olemas juhtmega aga tal ei ole neid "trigereid" nende asemel on vaid nupud. Seega kui vaja mingit autu mängu mängida või gta 4' ja kus on tähtsust kui tugevalt sa seda trigerit vajutad on see pult kasutu oma nupuga.


Siis mul lausa vedas, et need "trigereid" on ka icon_razz1.gif Aga üllatus oli suur, kui tööle hakkas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 20:37:41 vasta tsitaadiga


Kas the testerit saab ka kusagil väljaspool PSN võrku vaadata? Nähtavasti sony jagab seda tasuta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 23:18:48 vasta tsitaadiga

Proovisin just juhtmega Rumblepad 2'te ja menüüs töötab kenasti. Aga kui mängu käima ajasin siis vaikus thumbs_down.gif Ta ei leia üldsegi pulti (PS3 enda oma oli tuttu läinud ja ei töötanud).

Loota võib siis, et Sony teeb mingi asjalikuma puldi valmis kui see mis praegast. Väga hull ei ole (need nupud isegi meeldivad) aga nagu tahaks paremat eriti trigerite kohapealt icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 21.02.2010 00:01:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nimelt need triger vms nupud on ikka räme rõvedad. Pead nagu näppu "pinges" hoidma et sealt minema ei libiseks...

Mingid nisanäpud olete või? Pole täheldanudki seda libisemist. Nii nagu praegu on, on ka hea. Triggeritele lisavidinad müügil, mis ei ole üüratu summaga ja aitavad ''libenäpud'' hädast välja.

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 00:21:19 vasta tsitaadiga

asi selles et neid on ebamugav vajutada või hoida. proovi xbox360 omasid näiteks... minuarust kõvasti paremad. käsi ei libise, mugavam hoida ja kontrollida. PS3 omal nagu hoia "pingega" näppu peal. Ja kui käed peaks veel higised olema siis on kööga... libiseb ära või näpp väsib. Ütleme nii et kärab kah aga miks leppida asjaga kui on olemas parem lahendus. Ja ma mingeid lisa vidinaid ei hakka ostma... selle asemel võiks sony toota kohe asjalikuma puldi.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 03:18:59 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
tsitaat:

Nimelt need triger vms nupud on ikka räme rõvedad. Pead nagu näppu "pinges" hoidma et sealt minema ei libiseks...

Mingid nisanäpud olete või? Pole täheldanudki seda libisemist. Nii nagu praegu on, on ka hea. Triggeritele lisavidinad müügil, mis ei ole üüratu summaga ja aitavad ''libenäpud'' hädast välja.
paanz omas ära icon_biggrin.gif aga minu arust on pult hea pole sellist jama et näpud libiseksid ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 12:48:49 vasta tsitaadiga

keegi teab, kuidas saada PS3 media server wini avamisel kah automaatselt avama? igapäevaselt kasutatav asi, võiks ju koguaeg joosta
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:24:44 vasta tsitaadiga

http://www.cinemassacre.com/new/?p=4707
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 13:33:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja ma mingeid lisa vidinaid ei hakka ostma... selle asemel võiks sony toota kohe asjalikuma puldi.

"Naljatilk" - foorumis vinguda on lihtsam, kui probleemile lahendus leida thumbs_down.gif Kui see xBox'i pult nii mugav on, siis "lao" PS3 puldi sisu ümber ja naudi - netist leiad õpetusi...
Ise kasutan Gioteck Real Trigger'eid ja olen rahul - sain mingi mänguajakirjaga kaasa thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.