Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ZoojaPuhur
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 02.10.2003 02:55:58 muul imeb vilinal vasta tsitaadiga

mul ajab muul neti ühendused umbe. jumala võimatu on väikekontori ühendusega surfata, kui muul sisselülitatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 02.10.2003 06:37:45 Re: muul imeb vilinal vasta tsitaadiga

ZoojaPuhur kirjutas:
mul ajab muul neti ühendused umbe. jumala võimatu on väikekontori ühendusega surfata, kui muul sisselülitatud.


Kas sa preferences -> connctioni alt ikka sättisid endale piisava upload ja download kiiruse nii et ta sul muud netti umbe ei jooksuta?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 02.10.2003 14:40:08 vasta tsitaadiga

tantzu kirjutas:
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret..

Mis jutt see siis jälle on? Tulevad kurjad onud ja viivad arvuti ära???
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tantzu
HV vaatleja
tantzu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.10.2003 16:09:34 vasta tsitaadiga

nii siis, umbes kuuaega tagasi ma sain telefoni kõne interneti teenuse pakkujalt "tere, olen blaa blaa blaa, oleme märganud et teie kasutate programmi edonkey, helistame teile sellepärast et ELi autoriõiguste seaduses on keelatud piraat tarkvara tõmbamine ja levitamine. Palume teil võtta edonkey kasutuselt ära, vastasel juhul kontakteerume uuesti advokaatite poolt"
Kontrollisin numbri kah ära mis ekraanile tuli ja see tõesti oli mu interneti pakkuja nr.

Selline on siin soomes, millal eestisse jõuab? ei tea... aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema.

_________________
-----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tantzu
HV vaatleja
tantzu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.10.2003 16:14:27 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
tantzu kirjutas:
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret..

ma natu töötlesin koodi ymber nii et emule kasutaks rohkem porte et ei märgataks yhte porti suunduvat liiklust.


Siis kui läheme siis jah tuleks ettevaatlikumaks muutuda. Edonkey on yldse igand juba. Kuda sa seda koodi siis töötlesid (et ametlik mod on ka või ja kas seda siis proovida ka saaks, äkki paned ed2k lingi siia)? Aga mis kasu sellest, kui näiteks kodu atlasega on ainult 113 port lahti, teistega annab kõikdega lowid ja siis pole enam vahet sest see ei näita kohe su ipd niikuinii (või eksin?). Ja oma märgi jätad niikuinii maha ju. Siis oleks ainuke võimalust vist freenetti kasutada mis peaks olema anonüümseim kuid jube aeglane.

Aga mida sa siis soovitad kasutada, (lihtsalt huvi pärast küsin)?


noo ma vaatan äkki saan selle täna tehtuks icon_smile.gif
see kasutab erinevaid porte et seda ei märgata kui just erikontrolli all pole, ja 24-7 emule serveris kinni pole...

_________________
-----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2003 17:34:33 vasta tsitaadiga

tantzu kirjutas:
aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema.

Minu andmetel on Eesti riigiks, mis esimese endise sots. maana mustast nimekirjast maha võeti. Sellest siis, kus piraatlusega väga pahasti on.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tantzu
HV vaatleja
tantzu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.10.2003 20:54:01 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
tantzu kirjutas:
aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema.

Minu andmetel on Eesti riigiks, mis esimese endise sots. maana mustast nimekirjast maha võeti. Sellest siis, kus piraatlusega väga pahasti on.


iga kuu on vähemalt 7uut uudist meedias "toll võttis vahele......"
ega see olukord eriti päikseline pole...a keda uvitab..mind uvitab see et kohtusse ei lääks selle pärast et tahan säästa natu raha...ja siis maksta suuri trahve...
aga noh selleni on aega..kuni longhorni saame

_________________
-----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 03.10.2003 10:33:04 vasta tsitaadiga

tantzu kirjutas:
deusexum kirjutas:
tantzu kirjutas:
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret..

ma natu töötlesin koodi ymber nii et emule kasutaks rohkem porte et ei märgataks yhte porti suunduvat liiklust.


Siis kui läheme siis jah tuleks ettevaatlikumaks muutuda. Edonkey on yldse igand juba. Kuda sa seda koodi siis töötlesid (et ametlik mod on ka või ja kas seda siis proovida ka saaks, äkki paned ed2k lingi siia)? Aga mis kasu sellest, kui näiteks kodu atlasega on ainult 113 port lahti, teistega annab kõikdega lowid ja siis pole enam vahet sest see ei näita kohe su ipd niikuinii (või eksin?). Ja oma märgi jätad niikuinii maha ju. Siis oleks ainuke võimalust vist freenetti kasutada mis peaks olema anonüümseim kuid jube aeglane.

Aga mida sa siis soovitad kasutada, (lihtsalt huvi pärast küsin)?


noo ma vaatan äkki saan selle täna tehtuks icon_smile.gif
see kasutab erinevaid porte et seda ei märgata kui just erikontrolli all pole, ja 24-7 emule serveris kinni pole...


See oleks hea kui saaks selle implementida Kademliaga. Lükka ed2k lingina siiasamma üles või PM-i mulle.

Off topic: 0.40c13 väljas. Connect ja search kadis on parem. Näitab kadi kasutajate arvu sulgudes userite taga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 08.10.2003 04:51:14 0.40d.15 väljas vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 08.10.2003 18:03:46 vasta tsitaadiga

tantzu kirjutas:
nii siis, umbes kuuaega tagasi ma sain telefoni kõne interneti teenuse pakkujalt "tere, olen blaa blaa blaa, oleme märganud et teie kasutate programmi edonkey, helistame teile sellepärast et ELi autoriõiguste seaduses on keelatud piraat tarkvara tõmbamine ja levitamine. Palume teil võtta edonkey kasutuselt ära, vastasel juhul kontakteerume uuesti advokaatite poolt"
Kontrollisin numbri kah ära mis ekraanile tuli ja see tõesti oli mu interneti pakkuja nr.

Selline on siin soomes, millal eestisse jõuab? ei tea... aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema.

See on küll jamajutt, edonkey ise ei ole mingi piraat-asi ja selle kasutamist ei saa mingi seadusega keelata. Seal levivad failid on need, mis on seadusevastased. Edonkey võrk on aga nii hästi ehitatud, et erinevate failinimede taga võivad peituda hoopis mingid muud failid ja nii ei saa kasutajat süüdistada, kui ta mõne ebaseadusliku programmikese endale tõmmanud on. Sharereactoris oli sellest just juttu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 12.10.2003 14:49:37 vasta tsitaadiga

Üks küsimus veel eMule kasutajatele! Seni kuni kasutasin eDonkey-t polnud konnektimisega mingeid probleeme, kuid kui täna proovisin kasutada ka seda eMule programmi, siis saan igasse serverisse connektimise korral teate:

12.10.2003 14:37:06: Error (193.111.198.137:4242) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted.

Ise kasutan ADSL kodu paketti, nii et IP peaks dünaamiline olema!!! Ja 5min enne seda eMule connecti sai eDonkey sinna servusse igati korralikult ligi!

Oskab keegi ideid anda kuidas seda "head" programmi siis ka kasutada saab? Või seda ADSL otsas võimatu teha? icon_sad.gif

thumbs_down.gif

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 12.10.2003 15:07:38 vasta tsitaadiga

muhv kirjutas:
Üks küsimus veel eMule kasutajatele! Seni kuni kasutasin eDonkey-t polnud konnektimisega mingeid probleeme, kuid kui täna proovisin kasutada ka seda eMule programmi, siis saan igasse serverisse connektimise korral teate:

12.10.2003 14:37:06: Error (193.111.198.137:4242) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted.

Ise kasutan ADSL kodu paketti, nii et IP peaks dünaamiline olema!!! Ja 5min enne seda eMule connecti sai eDonkey sinna servusse igati korralikult ligi!

Oskab keegi ideid anda kuidas seda "head" programmi siis ka kasutada saab? Või seda ADSL otsas võimatu teha? icon_sad.gif

thumbs_down.gif


See et probenprintz.de nr3 on sinu dynaamilise IP bänninud , ei ole kohe mitte eMule programmi viga.
Proovi mõnda teist serverit, eMule puhul ei ole eriti oluline, et sa oleksid ühendatud justnimelt "kõige paremasse-suuremasse"serverisse.
beer_yum.gif

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 12.10.2003 15:11:26 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt näide! Ma saan igast serverist sellise vastuse, või kui pole see vastus, siis on vastuseks Server is Full! icon_sad.gif
_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 12.10.2003 15:15:40 vasta tsitaadiga

Mis versiooni pruugid?
...ikka ametlikku ja ristiinimesele kohast
Ainust ja õiget originaal versiooni ?

*Lisa

Üldjuhtudel on heaks tavaks mitte downloadida liiga palju korraga, ca 10-15 faili korraga,
samuti mitte välja jagada liiga palju väikseid faile.Kui on palju faile jagatud/downloadimisel(eriti väikesed failid),
siis see koormab servereid ülemääraselt ja nad võtavad kasutusele kaitsemeetodid.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 12.10.2003 16:31:18 vasta tsitaadiga

Kasutan ikka seda õiget versiooni! icon_smile.gif

Tänks, paistab et miski aitas, kuna peale Disconnecti/Connecti ADSL-ga hakkas asi koralikult tööle icon_smile.gif

thumbs_up.gif

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 12.10.2003 17:53:55 vasta tsitaadiga

Kas siis 0.40 ei ole mitte ka õige versioon, kuigi katsetamisjärgus?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 12.10.2003 20:42:23 vasta tsitaadiga

0.40 versioon on Kademlia netwerkz'i alfa test,st :lihtsurelikud ei peaks seda eriti pruukima, targem oleks kasutada nn"official release" klienti.(0,30b)
_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 12.10.2003 21:01:02 vasta tsitaadiga

muhv kirjutas:
See oli lihtsalt näide! Ma saan igast serverist sellise vastuse, või kui pole see vastus, siis on vastuseks Server is Full! icon_sad.gif

Vaheta IP ära siis. Äkki keegi on sellega pahandust teinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 13.10.2003 00:19:16 vasta tsitaadiga

TzigaLind kirjutas:
0.40 versioon on Kademlia netwerkz'i alfa test,st :lihtsurelikud ei peaks seda eriti pruukima, targem oleks kasutada nn"official release" klienti.(0,30b)


Seda'p ma tean juba, aga kui ise kasutad siis tead, et asi on olnud stabiilne alates 0.40a-st juba. Mis rasket siin enam kui kõik muu sama ainult Kad juures. icon_rolleyes.gif
BTW, mida rohkem "lihtsurelikke" seda parem. Network ainult suureneb.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.10.2003 02:26:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
et asi on olnud stabiilne alates 0.40a-st juba


Hmmm.... 2 protokolli muutust, kummaliselt suur netimüra,jms.
alpha on alpha, see tähendab, et see on testversioon.
Ainult need isikud, kes jagavad arvutiasjandust ja jälgivad proge
arengut lähedaselt võiksid seda kasutada.
Lihtsurelikul pole veel sellega asja.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 19.10.2003 00:02:21 0.40f.26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
NOTE: Toolbar skins have changed. Therefore the older skins will not work..

Here's the changelog...

----------------------
- Oct 16th, 2003 -
----------------------
bluecow: Fixed GDI resource leaks in video preview dialog.
bluecow: Added more functions for icon customizing (see documentation in Template.eMuleSkin.ini file)

----------------------
- Oct 15th, 2003 -
----------------------
bluecow: Added more icons for Kademlia windows [this and other eye candy icons were made all by Daan]
bluecow: Fixed bug in friend list/control.
bluecow: Added sorting to friend list control.
bluecow: Fixed more context menus (search listview, queue list, client list,...)

----------------------
- Oct 14th, 2003 -
----------------------
bluecow: Fixed shutdown freezing bug
bluecow: Fixed bug with View Shared Files command
bluecow: Fixed glitches in Kademlia listviews
bluecow: Added icons for Kademlia listviews
bluecow: Fixed toolbar strings for customizing dialog
bluecow: Fixed context menu for friend listview
bluecow: Added keyboard shortcuts for friend listview (Del=Remove friend, Ins=Add Friend)
bluecow: Fixed context menu for shared files listview
bluecow: Added icon/color customization for all main listviews/treeviews
bluecow: Reduced GDI resource usage for all image lists
Unk: Fixed a bug introduced when changing how we published.
Unk: Adjusted the Server and Kademlia window a little.

----------------------
- Oct 13th, 2003 -
----------------------
Unk: Publishing of sources is now seperate from publishing keywords. This allows better control.
Unk: We now rotate the sources to a key better making sure the freshest sources are always first.
Unk: We also only index up to 50 sources per file since we only send a max of 50 sources to save memory.

----------------------
- Oct 12th, 2003 -
----------------------
Ornis: Webinterface: better connection separation of both networks
Ornis: Webinterface: displaying statistics fixed


viimati muutis deusexum 19.10.2003 08:43:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 00:03:25 Re: 0.40f.26 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
thumbs_up.gif thumbs_up.gif


täpsustada ei taht natu? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 19.10.2003 08:48:58 vasta tsitaadiga

see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 10:24:47 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna


No aga, kui kõik paneks uploadi 0 siis pleks enam mõtet ka progel icon_wink.gif. siis võid ftp'st ja ircu kaudu sikutada, kui ainult leechida tahad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 10:53:44 vasta tsitaadiga

varsti ei jää siinmail enam muud üle kui leechida icon_confused.gif
uploadi lubamist võivad peale panna omale inimesed riikides, kus asjad pole veel nii julmad icon_razz1.gif mitte et see Eestis juba nii oleks...

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 11:26:08 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna


mõttetu mees icon_evil.gif

minu suhe on ligemale 1/4'le... ainuke viis emuula elus hoida, tee järgi


viimati muutis Scart 19.10.2003 11:38:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 11:34:31 vasta tsitaadiga

ega jah, konn, sa ka muidu ei saaks tõmmata kui teised saaks kinni panna, kui nad seda teeks, imho ongi nii hea, kindel süsteem..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 19.10.2003 16:54:59 vasta tsitaadiga

no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.10.2003 17:01:15 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada.


Selle jaoks ongi ISP'd teinud erinevad paketid, leecher!
Kui ei meeldi ära kasuta!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 19.10.2003 17:07:56 vasta tsitaadiga

konn, pane siis netlimiter peale
seal saad uploadi piirata

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 19.10.2003 17:16:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada.


Vana hea ütelung:
Sa saad seda mille eest maksad.
s.t. Trollipiletiga ei maksaks Mersu mugavust nõuda.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 19.10.2003 17:58:53 vasta tsitaadiga

no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.10.2003 18:20:55 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem icon_question.gif icon_eek.gif


WTF icon_question.gif Sinul oli ju probleem, et sa ei saa leech'ida icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 19.10.2003 18:55:27 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem icon_question.gif icon_eek.gif


Ära vingu siis siin. Kasuta kazaad. Seal saad kõik ära disableida
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 19.10.2003 21:43:33 vasta tsitaadiga

Tegelt kasutab emule krediidisüsteemi, ehk siis kes rohkem uploadib, see pääseb ka enne tõmbama ja saavutab seega paremaid allalaadimiskiirusi. Aga sellised vennad, kes uploadi kinni keeravad, et jumala eest keegi midagi ei saaks, võivad küll põlema panna ennast.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.10.2003 22:47:56 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada.
muhahaha, mina saan oma 64/32 yhendusega vabalt max kiirusedki k2tte hoolimata sellest et mus upload on 30 peale keeratud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 22.10.2003 00:33:12 vasta tsitaadiga

ytelge mõmi server kust saab ikka midagi. ok kusagilt keegi uploadib minult midagi aga miks ei saa mina teistel downloadida ytleb et waiting seal downloadi taga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 22.10.2003 02:07:44 vasta tsitaadiga

eMule töötab aeglaselt aga kindlalt.
Server eMule njetwjöörgis ei kanna mingeid faile, vaid on treffpunktiks klientidele.
Kõik failide uploadid-downloadid toimuvad klientide vahel, server ainult ütleb kus keegi on ja mis failid saadaval.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 30.10.2003 00:47:37 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
ytelge mõmi server kust saab ikka midagi. ok kusagilt keegi uploadib minult midagi aga miks ei saa mina teistel downloadida ytleb et waiting seal downloadi taga.

Sa oled järjekorras, ja ootad oma juppi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.11.2003 11:28:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud seda Mobilemule-i http://mobil.emule-project.net
et saad nagu oma mobla pealt vaadata, mis kodus emule-is toimub.
Selleks on vaja muidugi Java toetusega telefoni ja soovitatavalt värvilise ekraaniga. LowID puhul ei tööta.
Mind huvitab, kas keegi selle ka tööle on saanud, sest ise proovisin(3510i) aga ei õnnestunud, kala võib ka teenusepakkujas olla?

edit:mnjah, minu viga, sellelt samalt lehelt tuleb spets emule endale tõmmata, kuna momendil pole tavalisse versiooni Mobilemule protokoll paigaldatud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom-nr3
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2003




sõnum 04.11.2003 11:08:50 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne kui peale eMule kinni panemist näitab Nortoni tulemüüri statistika ikka et eMule connection
on üleval? Versioon on 0.30c.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 26.11.2003 18:37:16 vasta tsitaadiga

kas kodu adsl tähendab põhimõtteliselt seda, et high id pole võimalik saavutada ???
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2003 18:40:57 vasta tsitaadiga

mul on küll see päris pask. rohkem uploadin kui downloadin. hetkel 20gb uploadi ja 10gb downloadi thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.11.2003 18:56:01 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
kas kodu adsl tähendab põhimõtteliselt seda, et high id pole võimalik saavutada ???

saab ikka...preferensis-konnektion-clientport tcp 113
mul laksas kohe hi-id ette

ja Emjuul on thumbs_up.gif

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 26.11.2003 18:58:34 vasta tsitaadiga

ma panin siin omale mingi lsd mod'i peale aga mul upload 307mb download 200mb
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 26.11.2003 19:21:39 vasta tsitaadiga

muutsin tcp pordi 113, ikka on low id
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.11.2003 19:24:45 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
muutsin tcp pordi 113, ikka on low id


oled otse modemi otsas või on mõni rooterinäkats ka vahel?

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 26.11.2003 19:35:06 vasta tsitaadiga

olen otse ja modemis
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 26.11.2003 20:05:58 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
mul on küll see päris pask. rohkem uploadin kui downloadin. hetkel 20gb uploadi ja 10gb downloadi thumbs_up.gif

Normaalne ju.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.11.2003 20:19:27 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
olen otse ja modemis

icon_rolleyes.gif vot siis ei tia...näppisin kunagi mingeid registreid kah a ei usu et see sellest oli :s

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.