|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ZoojaPuhur
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2003
|
02.10.2003 02:55:58
muul imeb vilinal |
|
|
| mul ajab muul neti ühendused umbe. jumala võimatu on väikekontori ühendusega surfata, kui muul sisselülitatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
02.10.2003 06:37:45
Re: muul imeb vilinal |
|
|
| ZoojaPuhur kirjutas: |
| mul ajab muul neti ühendused umbe. jumala võimatu on väikekontori ühendusega surfata, kui muul sisselülitatud. |
Kas sa preferences -> connctioni alt ikka sättisid endale piisava upload ja download kiiruse nii et ta sul muud netti umbe ei jooksuta?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
02.10.2003 14:40:08
|
|
|
| tantzu kirjutas: |
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret.. |
Mis jutt see siis jälle on? Tulevad kurjad onud ja viivad arvuti ära???
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tantzu
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2003
|
02.10.2003 16:09:34
|
|
|
nii siis, umbes kuuaega tagasi ma sain telefoni kõne interneti teenuse pakkujalt "tere, olen blaa blaa blaa, oleme märganud et teie kasutate programmi edonkey, helistame teile sellepärast et ELi autoriõiguste seaduses on keelatud piraat tarkvara tõmbamine ja levitamine. Palume teil võtta edonkey kasutuselt ära, vastasel juhul kontakteerume uuesti advokaatite poolt"
Kontrollisin numbri kah ära mis ekraanile tuli ja see tõesti oli mu interneti pakkuja nr.
Selline on siin soomes, millal eestisse jõuab? ei tea... aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema.
_________________ -----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back... |
|
| tagasi üles |
|
 |
tantzu
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2003
|
02.10.2003 16:14:27
|
|
|
| deusexum kirjutas: |
| tantzu kirjutas: |
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret..
ma natu töötlesin koodi ymber nii et emule kasutaks rohkem porte et ei märgataks yhte porti suunduvat liiklust. |
Siis kui läheme siis jah tuleks ettevaatlikumaks muutuda. Edonkey on yldse igand juba. Kuda sa seda koodi siis töötlesid (et ametlik mod on ka või ja kas seda siis proovida ka saaks, äkki paned ed2k lingi siia)? Aga mis kasu sellest, kui näiteks kodu atlasega on ainult 113 port lahti, teistega annab kõikdega lowid ja siis pole enam vahet sest see ei näita kohe su ipd niikuinii (või eksin?). Ja oma märgi jätad niikuinii maha ju. Siis oleks ainuke võimalust vist freenetti kasutada mis peaks olema anonüümseim kuid jube aeglane.
Aga mida sa siis soovitad kasutada, (lihtsalt huvi pärast küsin)? |
noo ma vaatan äkki saan selle täna tehtuks
see kasutab erinevaid porte et seda ei märgata kui just erikontrolli all pole, ja 24-7 emule serveris kinni pole...
_________________ -----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back... |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
02.10.2003 17:34:33
|
|
|
| tantzu kirjutas: |
| aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema. |
Minu andmetel on Eesti riigiks, mis esimese endise sots. maana mustast nimekirjast maha võeti. Sellest siis, kus piraatlusega väga pahasti on.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tantzu
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2003
|
02.10.2003 20:54:01
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
| tantzu kirjutas: |
| aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema. |
Minu andmetel on Eesti riigiks, mis esimese endise sots. maana mustast nimekirjast maha võeti. Sellest siis, kus piraatlusega väga pahasti on. |
iga kuu on vähemalt 7uut uudist meedias "toll võttis vahele......"
ega see olukord eriti päikseline pole...a keda uvitab..mind uvitab see et kohtusse ei lääks selle pärast et tahan säästa natu raha...ja siis maksta suuri trahve...
aga noh selleni on aega..kuni longhorni saame
_________________ -----------------------------------------------
i've been there..and i'm going back... |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
03.10.2003 10:33:04
|
|
|
| tantzu kirjutas: |
| deusexum kirjutas: |
| tantzu kirjutas: |
siiskui euroopa liitu lähme...ei soovita enam E-MULEt kasutada
ja e-donkeyt kah mitte... mitte seda originaal progret..
ma natu töötlesin koodi ymber nii et emule kasutaks rohkem porte et ei märgataks yhte porti suunduvat liiklust. |
Siis kui läheme siis jah tuleks ettevaatlikumaks muutuda. Edonkey on yldse igand juba. Kuda sa seda koodi siis töötlesid (et ametlik mod on ka või ja kas seda siis proovida ka saaks, äkki paned ed2k lingi siia)? Aga mis kasu sellest, kui näiteks kodu atlasega on ainult 113 port lahti, teistega annab kõikdega lowid ja siis pole enam vahet sest see ei näita kohe su ipd niikuinii (või eksin?). Ja oma märgi jätad niikuinii maha ju. Siis oleks ainuke võimalust vist freenetti kasutada mis peaks olema anonüümseim kuid jube aeglane.
Aga mida sa siis soovitad kasutada, (lihtsalt huvi pärast küsin)? |
noo ma vaatan äkki saan selle täna tehtuks
see kasutab erinevaid porte et seda ei märgata kui just erikontrolli all pole, ja 24-7 emule serveris kinni pole... |
See oleks hea kui saaks selle implementida Kademliaga. Lükka ed2k lingina siiasamma üles või PM-i mulle.
Off topic: 0.40c13 väljas. Connect ja search kadis on parem. Näitab kadi kasutajate arvu sulgudes userite taga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
08.10.2003 04:51:14
0.40d.15 väljas |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
08.10.2003 18:03:46
|
|
|
| tantzu kirjutas: |
nii siis, umbes kuuaega tagasi ma sain telefoni kõne interneti teenuse pakkujalt "tere, olen blaa blaa blaa, oleme märganud et teie kasutate programmi edonkey, helistame teile sellepärast et ELi autoriõiguste seaduses on keelatud piraat tarkvara tõmbamine ja levitamine. Palume teil võtta edonkey kasutuselt ära, vastasel juhul kontakteerume uuesti advokaatite poolt"
Kontrollisin numbri kah ära mis ekraanile tuli ja see tõesti oli mu interneti pakkuja nr.
Selline on siin soomes, millal eestisse jõuab? ei tea... aga eesti on üks euroopa suurimaid piraat software maid et midagi kindlasti hakatakse tegema. |
See on küll jamajutt, edonkey ise ei ole mingi piraat-asi ja selle kasutamist ei saa mingi seadusega keelata. Seal levivad failid on need, mis on seadusevastased. Edonkey võrk on aga nii hästi ehitatud, et erinevate failinimede taga võivad peituda hoopis mingid muud failid ja nii ei saa kasutajat süüdistada, kui ta mõne ebaseadusliku programmikese endale tõmmanud on. Sharereactoris oli sellest just juttu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
12.10.2003 14:49:37
|
|
|
Üks küsimus veel eMule kasutajatele! Seni kuni kasutasin eDonkey-t polnud konnektimisega mingeid probleeme, kuid kui täna proovisin kasutada ka seda eMule programmi, siis saan igasse serverisse connektimise korral teate:
12.10.2003 14:37:06: Error (193.111.198.137:4242) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted.
Ise kasutan ADSL kodu paketti, nii et IP peaks dünaamiline olema!!! Ja 5min enne seda eMule connecti sai eDonkey sinna servusse igati korralikult ligi!
Oskab keegi ideid anda kuidas seda "head" programmi siis ka kasutada saab? Või seda ADSL otsas võimatu teha?
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
12.10.2003 15:07:38
|
|
|
| muhv kirjutas: |
Üks küsimus veel eMule kasutajatele! Seni kuni kasutasin eDonkey-t polnud konnektimisega mingeid probleeme, kuid kui täna proovisin kasutada ka seda eMule programmi, siis saan igasse serverisse connektimise korral teate:
12.10.2003 14:37:06: Error (193.111.198.137:4242) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted.
Ise kasutan ADSL kodu paketti, nii et IP peaks dünaamiline olema!!! Ja 5min enne seda eMule connecti sai eDonkey sinna servusse igati korralikult ligi!
Oskab keegi ideid anda kuidas seda "head" programmi siis ka kasutada saab? Või seda ADSL otsas võimatu teha?
 |
See et probenprintz.de nr3 on sinu dynaamilise IP bänninud , ei ole kohe mitte eMule programmi viga.
Proovi mõnda teist serverit, eMule puhul ei ole eriti oluline, et sa oleksid ühendatud justnimelt "kõige paremasse-suuremasse"serverisse.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
12.10.2003 15:11:26
|
|
|
See oli lihtsalt näide! Ma saan igast serverist sellise vastuse, või kui pole see vastus, siis on vastuseks Server is Full!
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
12.10.2003 15:15:40
|
|
|
Mis versiooni pruugid?
...ikka ametlikku ja ristiinimesele kohast
Ainust ja õiget originaal versiooni ?
*Lisa
Üldjuhtudel on heaks tavaks mitte downloadida liiga palju korraga, ca 10-15 faili korraga,
samuti mitte välja jagada liiga palju väikseid faile.Kui on palju faile jagatud/downloadimisel(eriti väikesed failid),
siis see koormab servereid ülemääraselt ja nad võtavad kasutusele kaitsemeetodid.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
12.10.2003 16:31:18
|
|
|
Kasutan ikka seda õiget versiooni!
Tänks, paistab et miski aitas, kuna peale Disconnecti/Connecti ADSL-ga hakkas asi koralikult tööle
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
12.10.2003 17:53:55
|
|
|
| Kas siis 0.40 ei ole mitte ka õige versioon, kuigi katsetamisjärgus?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
12.10.2003 20:42:23
|
|
|
0.40 versioon on Kademlia netwerkz'i alfa test,st :lihtsurelikud ei peaks seda eriti pruukima, targem oleks kasutada nn"official release" klienti.(0,30b)
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
12.10.2003 21:01:02
|
|
|
| muhv kirjutas: |
See oli lihtsalt näide! Ma saan igast serverist sellise vastuse, või kui pole see vastus, siis on vastuseks Server is Full!  |
Vaheta IP ära siis. Äkki keegi on sellega pahandust teinud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
13.10.2003 00:19:16
|
|
|
| TzigaLind kirjutas: |
| 0.40 versioon on Kademlia netwerkz'i alfa test,st :lihtsurelikud ei peaks seda eriti pruukima, targem oleks kasutada nn"official release" klienti.(0,30b) |
Seda'p ma tean juba, aga kui ise kasutad siis tead, et asi on olnud stabiilne alates 0.40a-st juba. Mis rasket siin enam kui kõik muu sama ainult Kad juures.
BTW, mida rohkem "lihtsurelikke" seda parem. Network ainult suureneb.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
13.10.2003 02:26:57
|
|
|
| tsitaat: |
| et asi on olnud stabiilne alates 0.40a-st juba |
Hmmm.... 2 protokolli muutust, kummaliselt suur netimüra,jms.
alpha on alpha, see tähendab, et see on testversioon.
Ainult need isikud, kes jagavad arvutiasjandust ja jälgivad proge
arengut lähedaselt võiksid seda kasutada.
Lihtsurelikul pole veel sellega asja.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
19.10.2003 00:02:21
0.40f.26 |
|
|
NOTE: Toolbar skins have changed. Therefore the older skins will not work..
Here's the changelog...
----------------------
- Oct 16th, 2003 -
----------------------
bluecow: Fixed GDI resource leaks in video preview dialog.
bluecow: Added more functions for icon customizing (see documentation in Template.eMuleSkin.ini file)
----------------------
- Oct 15th, 2003 -
----------------------
bluecow: Added more icons for Kademlia windows [this and other eye candy icons were made all by Daan]
bluecow: Fixed bug in friend list/control.
bluecow: Added sorting to friend list control.
bluecow: Fixed more context menus (search listview, queue list, client list,...)
----------------------
- Oct 14th, 2003 -
----------------------
bluecow: Fixed shutdown freezing bug
bluecow: Fixed bug with View Shared Files command
bluecow: Fixed glitches in Kademlia listviews
bluecow: Added icons for Kademlia listviews
bluecow: Fixed toolbar strings for customizing dialog
bluecow: Fixed context menu for friend listview
bluecow: Added keyboard shortcuts for friend listview (Del=Remove friend, Ins=Add Friend)
bluecow: Fixed context menu for shared files listview
bluecow: Added icon/color customization for all main listviews/treeviews
bluecow: Reduced GDI resource usage for all image lists
Unk: Fixed a bug introduced when changing how we published.
Unk: Adjusted the Server and Kademlia window a little.
----------------------
- Oct 13th, 2003 -
----------------------
Unk: Publishing of sources is now seperate from publishing keywords. This allows better control.
Unk: We now rotate the sources to a key better making sure the freshest sources are always first.
Unk: We also only index up to 50 sources per file since we only send a max of 50 sources to save memory.
----------------------
- Oct 12th, 2003 -
----------------------
Ornis: Webinterface: better connection separation of both networks
Ornis: Webinterface: displaying statistics fixed
viimati muutis deusexum 19.10.2003 08:43:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.10.2003 00:03:25
Re: 0.40f.26 |
|
|
| deusexum kirjutas: |
 |
täpsustada ei taht natu?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
19.10.2003 08:48:58
|
|
|
| see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.10.2003 10:24:47
|
|
|
| konn kirjutas: |
| see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna |
No aga, kui kõik paneks uploadi 0 siis pleks enam mõtet ka progel . siis võid ftp'st ja ircu kaudu sikutada, kui ainult leechida tahad.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.10.2003 10:53:44
|
|
|
varsti ei jää siinmail enam muud üle kui leechida
uploadi lubamist võivad peale panna omale inimesed riikides, kus asjad pole veel nii julmad mitte et see Eestis juba nii oleks...
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.10.2003 11:26:08
|
|
|
| konn kirjutas: |
| see on saast ju ei saa asju normaalselt ajada, st uploadi kinni panna |
mõttetu mees
minu suhe on ligemale 1/4'le... ainuke viis emuula elus hoida, tee järgi
viimati muutis Scart 19.10.2003 11:38:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003
|
19.10.2003 11:34:31
|
|
|
| ega jah, konn, sa ka muidu ei saaks tõmmata kui teised saaks kinni panna, kui nad seda teeks, imho ongi nii hea, kindel süsteem..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
19.10.2003 16:54:59
|
|
|
| no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piperider
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2002
|
19.10.2003 17:01:15
|
|
|
| konn kirjutas: |
| no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada. |
Selle jaoks ongi ISP'd teinud erinevad paketid, leecher!
Kui ei meeldi ära kasuta!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
19.10.2003 17:07:56
|
|
|
konn, pane siis netlimiter peale
seal saad uploadi piirata
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
19.10.2003 17:16:39
|
|
|
| tsitaat: |
| no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada. |
Vana hea ütelung:
Sa saad seda mille eest maksad.
s.t. Trollipiletiga ei maksaks Mersu mugavust nõuda.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
19.10.2003 17:58:53
|
|
|
no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piperider
HV kasutaja
liitunud: 02.11.2002
|
19.10.2003 18:20:55
|
|
|
| konn kirjutas: |
no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem  |
WTF Sinul oli ju probleem, et sa ei saa leech'ida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
19.10.2003 18:55:27
|
|
|
| konn kirjutas: |
no jah ja sellep2rast ma seda emulet ei kasutagi? milles on probleem  |
Ära vingu siis siin. Kasuta kazaad. Seal saad kõik ära disableida
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
19.10.2003 21:43:33
|
|
|
| Tegelt kasutab emule krediidisüsteemi, ehk siis kes rohkem uploadib, see pääseb ka enne tõmbama ja saavutab seega paremaid allalaadimiskiirusi. Aga sellised vennad, kes uploadi kinni keeravad, et jumala eest keegi midagi ei saaks, võivad küll põlema panna ennast.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.10.2003 22:47:56
|
|
|
| konn kirjutas: |
| no vaat asi selles et normaalne ju et korraliku yhendusega inimesed lasevad teistel sikutada, mina oma 64/32 yhendusega küll ei saa seda omale lubada. |
muhahaha, mina saan oma 64/32 yhendusega vabalt max kiirusedki k2tte hoolimata sellest et mus upload on 30 peale keeratud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neap
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2002
|
22.10.2003 00:33:12
|
|
|
| ytelge mõmi server kust saab ikka midagi. ok kusagilt keegi uploadib minult midagi aga miks ei saa mina teistel downloadida ytleb et waiting seal downloadi taga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
22.10.2003 02:07:44
|
|
|
eMule töötab aeglaselt aga kindlalt.
Server eMule njetwjöörgis ei kanna mingeid faile, vaid on treffpunktiks klientidele.
Kõik failide uploadid-downloadid toimuvad klientide vahel, server ainult ütleb kus keegi on ja mis failid saadaval.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
30.10.2003 00:47:37
|
|
|
| mirrormade kirjutas: |
| ytelge mõmi server kust saab ikka midagi. ok kusagilt keegi uploadib minult midagi aga miks ei saa mina teistel downloadida ytleb et waiting seal downloadi taga. |
Sa oled järjekorras, ja ootad oma juppi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
03.11.2003 11:28:05
|
|
|
Kas keegi on proovinud seda Mobilemule-i http://mobil.emule-project.net
et saad nagu oma mobla pealt vaadata, mis kodus emule-is toimub.
Selleks on vaja muidugi Java toetusega telefoni ja soovitatavalt värvilise ekraaniga. LowID puhul ei tööta.
Mind huvitab, kas keegi selle ka tööle on saanud, sest ise proovisin(3510i) aga ei õnnestunud, kala võib ka teenusepakkujas olla?
edit:mnjah, minu viga, sellelt samalt lehelt tuleb spets emule endale tõmmata, kuna momendil pole tavalisse versiooni Mobilemule protokoll paigaldatud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom-nr3
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2003
|
04.11.2003 11:08:50
|
|
|
Kas see on normaalne kui peale eMule kinni panemist näitab Nortoni tulemüüri statistika ikka et eMule connection
on üleval? Versioon on 0.30c.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
26.11.2003 18:37:16
|
|
|
| kas kodu adsl tähendab põhimõtteliselt seda, et high id pole võimalik saavutada ???
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
26.11.2003 18:40:57
|
|
|
mul on küll see päris pask. rohkem uploadin kui downloadin. hetkel 20gb uploadi ja 10gb downloadi
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
26.11.2003 18:56:01
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| kas kodu adsl tähendab põhimõtteliselt seda, et high id pole võimalik saavutada ??? |
saab ikka...preferensis-konnektion-clientport tcp 113
mul laksas kohe hi-id ette
ja Emjuul on
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
26.11.2003 18:58:34
|
|
|
| ma panin siin omale mingi lsd mod'i peale aga mul upload 307mb download 200mb
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
26.11.2003 19:21:39
|
|
|
| muutsin tcp pordi 113, ikka on low id
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
26.11.2003 19:24:45
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| muutsin tcp pordi 113, ikka on low id |
oled otse modemi otsas või on mõni rooterinäkats ka vahel?
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
26.11.2003 19:35:06
|
|
|
| olen otse ja modemis
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
26.11.2003 20:05:58
|
|
|
| riaak kirjutas: |
mul on küll see päris pask. rohkem uploadin kui downloadin. hetkel 20gb uploadi ja 10gb downloadi  |
Normaalne ju.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
26.11.2003 20:19:27
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| olen otse ja modemis |
vot siis ei tia...näppisin kunagi mingeid registreid kah a ei usu et see sellest oli :s
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|