Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 13:36:23 vasta tsitaadiga

jerome kirjutas:
oliver989 kirjutas:
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group


Tegelikult ei tohiks lisanduda.
Kolm kroonivaldust ei kuulu EL-i, see on tõsi, kuid tulenevalt liitumisleppest rakendub neile kaupade vaba liikumise põhimõte. See tähendab, et tolli pole. Seetõttu kolivadki paljud UK postimüügietevõtted Kanalisaartele, kus käibemaks on null.


mine räägi seda EV tollile icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jerome
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.02.2010 13:53:07 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:

mine räägi seda EV tollile icon_smile.gif


Kas Sulle väänati toll otsa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 13:59:38 vasta tsitaadiga

ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 15.02.2010 14:04:32 vasta tsitaadiga

mulle pandi tollimaks otsa pakile mis saadeti Kanalisaartelt. (zavvist tellisin).
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jerome
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.02.2010 14:23:00 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel.

malukas kirjutas:
mulle pandi tollimaks otsa pakile mis saadeti Kanalisaartelt. (zavvist tellisin).


malukas, oled kindel, et see oli tollimaks, mitte käibemaks?
Mani saar, Jersey ja Guernsey on EL-i tolliterritooriumi osad. Kaks viimast ja Gibraltar aga ei ole EL-i käibemaksuterritooriumi osad.
Kuigi jah, maksja seisukohalt ei ole vahet, mis nime kannab raha, mille ära pead andma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2010 14:40:17 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Paki peal oli kleebis kus peal kirjas midagi, et ei kuulu EL tollimääruste [mingid numbrid] alla

Jutt käib siis sellest:
http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31977L0388:ET:HTML

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr4cula
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2006




sõnum 21.02.2010 17:49:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida God Of War ultimate editioni ehk siis selle Pandora box variandi? Game's kunagi nagu oli, aga nüüd ei leia enam kuskilt ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 21.02.2010 23:59:06 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.com/God-War-III-Ultimate-Playstation-3/dp/B002UZT4PU

Ei taheta veel EU-s vist välja lasta, seepärast ei leia äkki.

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr4cula
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2006




sõnum 22.02.2010 20:01:05 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
http://www.amazon.com/God-War-III-Ultimate-Playstation-3/dp/B002UZT4PU

Ei taheta veel EU-s vist välja lasta, seepärast ei leia äkki.


See on US ultimate versioon, EU-s lastakse välja Ultimate Trilogy selle toreda Pandora laekaga ... Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:07:07 vasta tsitaadiga

dr4cula kirjutas:
Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU

No asi see siis sul Soomes ära pole käia? Või mõni sõber ikka on kes ise soomes aegajalt käib...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr4cula
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2006




sõnum 22.02.2010 20:16:04 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
dr4cula kirjutas:
Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU

No asi see siis sul Soomes ära pole käia? Või mõni sõber ikka on kes ise soomes aegajalt käib...


No keset kooliaega ikka ei anna nii suvalt ära käia ning ühtegi tuttavat kah ei ela Soomes. Kurat, ei leia mitte ühtegi saiti Euroopas, mis pakuks seda varianti :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:31:13 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Küsin amazoni kohta.

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&qid=1266748083&sr=8-2&condition=new
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

ise eriline germaani keelte spetsialist ei ole ja amazoni võtsin ka esimest korda pmst lahti. Ühendkuningriikide saidilt lugesin välja, et saadab Eestisse kah

Küsin, et kas seda junni Eestisse ka saab sealt tellida?


Kas mu postituse teiselt lingilt õnnestub see Eestisse saada?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:45:48 vasta tsitaadiga

carlking, ei saa seda. uk's müüb ka läbi saksa ja eesti ei saadeta. amazon on vahendajaks, tegelikult müüb Musikhaus-Korn.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 01:14:50 vasta tsitaadiga

Keegi antud lehelt on tellinud midagi : http://www.dealextreme.com/ ?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 01:52:31 vasta tsitaadiga

aigararu kirjutas:
Keegi antud lehelt on tellinud midagi : http://www.dealextreme.com/ ?

Olen. Paljud teised HV-lased on ka.
Pakid tulevad kohale küll. Täitsa normaalne koht. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.02.2010 12:30:10 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel viimastel päevadel Game`ist tehtud tellimus viibib? Tavaliselt tulnud pakk nädalapäevadega, kuid seekord hakkab tiksuma juba kolmas.
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 12:56:52 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Kellelgi veel viimastel päevadel Game`ist tehtud tellimus viibib? Tavaliselt tulnud pakk nädalapäevadega, kuid seekord hakkab tiksuma juba kolmas.


nädal tagasi sain game paki kätte alla nädala...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 15:53:09 vasta tsitaadiga

Eelmise nädala kolmapäeva hommikul tellitud pakk oli reede lõunaks käes (2 päeva icon_exclaim.gif ) ja reedel tellitud pakk saabus eile, seega ka paar kolm päeva. Ütleks hoopis, et kuidagi imeliselt kiiresti on seal asjad liikuma hakanud.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 16:02:22 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Eelmise nädala kolmapäeva hommikul tellitud pakk oli reede lõunaks käes (2 päeva icon_exclaim.gif ) ja reedel tellitud pakk saabus eile, seega ka paar kolm päeva. Ütleks hoopis, et kuidagi imeliselt kiiresti on seal asjad liikuma hakanud.
Game'ist vä? No ilmselt on Eesti Post hakanud end kiiremini liigutama. Minul vaevlesid seal tavaliselt asjad 1 päeva Game'is ja nädal aega Eesti Posti käes.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.02.2010 16:29:55 vasta tsitaadiga

Ise veel lärmi ei tõsta, kuid kui teistel jõuavad pakid paar-kolme päevaga ( thumbs_up.gif ) ning minu oma veel seikleb, paneb õige pisut muretsema küll. Ok, kes kannatab see kaua elab. icon_rolleyes.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 18:53:36 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Game'ist vä?


Gamest jah, nii ruttu pole kunagi ükski pakk sealt tulnud, ei tea jah mis värk selle eesti postiga oli. Tellin homme jälle, vaatab kui ruttu see jõuab.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 18:55:03 vasta tsitaadiga

kellelgi GAME-i offer code-i on pakkuda? oleks tänulik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 19:29:27 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
carlking kirjutas:
Küsin amazoni kohta.

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&qid=1266748083&sr=8-2&condition=new
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used
või
http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B000N94RXE/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

ise eriline germaani keelte spetsialist ei ole ja amazoni võtsin ka esimest korda pmst lahti. Ühendkuningriikide saidilt lugesin välja, et saadab Eestisse kah

Küsin, et kas seda junni Eestisse ka saab sealt tellida?


Kas mu postituse teiselt lingilt õnnestub see Eestisse saada?

helga kirjutas:
carlking, ei saa seda. uk's müüb ka läbi saksa ja eesti ei saadeta. amazon on vahendajaks, tegelikult müüb Musikhaus-Korn.


krt mul hädasti vaja sellist isendit ja mis krdi haige asi see amazzon on kui eestisse ei postita?

kas mõni AHV äkki on siis inglismaal või saksamaal kes saaks selle mingi tasu eest siia toimetada?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 19:32:04 vasta tsitaadiga

Aga sa räägi selle pundiga, kes lähevad Cebitile...

Lase mõne tüübi nimel tellida selle hotelli aadressil kus nad Cebiti ajal ööbivad.

Asi tuleb muidugi ka hotelliga kooskõlastada, aga Saksa aadressil peaks neil asi ka kiiresti liikuma Deuche Post-i poolt õigeks ajaks kohal olema.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 24.02.2010 21:33:40 vasta tsitaadiga

Kümnetest UK'st (game, gameplay, zavvi, thehut) tellitud mängudest on ainult üks kord jäänud saadetis venima, 4 nädalat võttis aega, enne kui kohale jõudis. Tavaliselt läheb nädal, mõned aastad tagasi läks veel 10-14p.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:13:06 vasta tsitaadiga

Mul ka viimasel ajal tulnud kõik asjad keskmiselt 2 nädalaga...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlidah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 18:43:25 vasta tsitaadiga

selline asi, et tahaks zavvist tellida 21 eur. maksva mängu. kas siis sellele läheb tollimaks peale või ei. ja kui läheb siis kui palju? ei saanud teemat sirvides ikkagi aru täpselt.
a ja seda ka kas seal selle ueti virtuaalse krediitkaardiga saab maksta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2010 18:58:59 vasta tsitaadiga

zlidah, vituaalse krediitkaardiga saab maksta kõigis Visa kaarti aksepteerivatest poodides; üks neist ka Zavvi. Maksuvabad on kuni 22.- eurot maksvad saadetised; seega 21.- eurost ei maksustata...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 19:01:25 vasta tsitaadiga

saatmist sinna summa sisse ei arvutata. correct?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2010 19:14:48 vasta tsitaadiga

helga, kui paki väärtus on üle 22.- euro, siis maksustatakse kogusumma (toode + post); Zavvi õnneks postikulu (milleks küll vaid 0,99 naela) pakile ega sees olevale arvele ei märgi (tegelikult märgib, kuid selleks on 0.-)...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlidah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 19:15:22 vasta tsitaadiga

just vaatasin jah et koos saatmisega on 22.10 eur. aga see ei mõjuta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 08:50:56 vasta tsitaadiga

Tollimaksu ei maksaks sa niikuinii, see summa jääb sinna 2300 kanti millest alates maksma peab, 22EUR ja edasi on vaja tasuda käibemaks + vist olid ka mingit vormistamise tasud. Kui kõik nii nagu beastbeats ütles, ei tohiks sul mingeid probleeme tekkida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 16:16:29 vasta tsitaadiga

zlidah, tollideklaratsioon esitamine ja käibemaksu/tollimaksu tasumine puudutab Euroopa Liidu välisest riigist saabuvaid saadetisi. Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 16:24:04 vasta tsitaadiga

leki kirjutas:
zlidah, tollideklaratsioon esitamine ja käibemaksu/tollimaksu tasumine puudutab Euroopa Liidu välisest riigist saabuvaid saadetisi. Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood.


ja korduvalt juba öeldud, et asju ei saadeta UK maismaalt vaid maksuvabalt kanalisaartelt (zavvi Guernsey'st).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2010 16:24:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood...

... kes saadab oma kaubad Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL, kuigi on UK alluvuses.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 16:37:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... kes saadab oma kaubad Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL, kuigi on UK alluvuses.


..hmm, pole Zavvi ümbrikke selle pilguga tsekkinudki icon_redface.gif Kui nii, siis rakendub jah ühendusevälise kaubasaadetise maksustamise kord.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 22:29:49 vasta tsitaadiga

DealExtreme'st ootan juba kolm nädalat pakki, vaikselt tikub masendus peale tulema.. Ühtegi märki ega teadet ka pole. Teele pandi juba 09.02...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2010 22:31:49 vasta tsitaadiga

_marek, ma sain reedel paki mis pandi hongkongist detsembris teele. kannatust
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 01.03.2010 22:38:08 vasta tsitaadiga

See aasta üldse tulevad need pakid Hong Kong-st väga kaua kuidagi. Eelmine aasta sai tellitud päris hulga ning 90% kordadel oli peale teele panekut 2 nädalaga kohal. Nüüd uimavad nagu ma ei tea mis asjad.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 01.03.2010 22:40:15 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
DealExtreme'st ootan juba kolm nädalat pakki, vaikselt tikub masendus peale tulema.. Ühtegi märki ega teadet ka pole. Teele pandi juba 09.02...

icon_lol.gif mulle pandi sealt teele 3.12, viimati olin kirjavahetuses ja öeldi, et varuge kannatust. Kui kahe nädala jooksul ei saabu, siis andke teada, hakkame otsima icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2010 23:07:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See aasta üldse tulevad need pakid Hong Kong-st väga kaua kuidagi.

Endal sai täna 3 nädalat täis, kui Play-Asia paki teele pani - enne kui 4 nädalat täis saab, pole kliendituge mõtet tülitada...
Duckhead, HK Posti kodukal oli enne pühi pressiteade, kus mainiti, et pühade perioodil liiguvad pakid tavapärasest kauem. Samas pole ka välistatud, et su pakk on lihtsalt kaduma läinud.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 00:07:59 vasta tsitaadiga

no Hiina uusaasta on ka "püha" ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 21:51:11 vasta tsitaadiga

kiire küsimus, valisin 3 asja mida amazon.co.uk-st tellida ja hinnaks: £120.97.

pole varem midagi tellinud, lihtsalt teen £121 peale SEB virtuaalkaardi või sellele lisandub mingi transpordikulu veel?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 02.03.2010 21:53:07 vasta tsitaadiga

pole kuulnud, et Amazon eestisse tasuta midagi saadaks icon_eek.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 21:53:53 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
kiire küsimus, valisin 3 asja mida amazon.co.uk-st tellida ja hinnaks: £120.97.

pole varem midagi tellinud, lihtsalt teen £121 peale SEB virtuaalkaardi või sellele lisandub mingi transpordikulu veel?


tee tellimus ära koos transaga ja siis näed kohe palju läheb. viimase kinnitusega alles läheb asi ametlikuks.
amazonist tellinuna läheb sinna korralik post otsa veel. oleneb asjast ka muidugi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2010 11:17:20 vasta tsitaadiga

Nitrub, enne lõpliku checkout'i näitab kogusumma ära (kauba väärtus + käibemaks + transport)

EDIT:
tsitaat:

Endal sai täna 3 nädalat täis, kui Play-Asia paki teele pani - enne kui 4 nädalat täis saab, pole kliendituge mõtet tülitada...

Eile sain kätte thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 15:51:48 vasta tsitaadiga

Millised on kõige asjalikumad välismaised netipoed, kust konsoolidele mänge ja muud nänni tellida ja miks? thx
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 03.03.2010 16:13:36 vasta tsitaadiga

Endale meeldib kõige rohkem Shopto.net, on küll postikulu 3.5£, aga tuleb tähitud kirjaga ja saab rahuliku südamega saadetist jälgida nii royal maili, kui eesti posti veebisaitidel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 17:26:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki öelda.
Kui game.co.uk lehelt sai paar asja ostetud ja viskas seal errori,et pangaga mingi jama.(raha oli arvel olemas)
Peale seda tegin sama tellimuse uuesti ja võttis raha maha ilusti.
Nüüd vaatasin uuesti,et on topelt võtnud raha ehk siis asju ka topelt.
Sai ruttu ära canceldatud ja kirjutab seal,et raha pole maha võetud kuid tegelikult on ju.
Et mis selle asjaga nüüd saab?Kannavad mulle raha tagasi krediitkaardile või mis? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 04.03.2010 17:38:04 vasta tsitaadiga

jah
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.