|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.02.2010 13:36:23
|
|
|
| jerome kirjutas: |
| oliver989 kirjutas: |
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu EU alla ja seetõttu võib lisanduda tollimaks, kui tellimus on üle 22 EURi.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hut_Group |
Tegelikult ei tohiks lisanduda.
Kolm kroonivaldust ei kuulu EL-i, see on tõsi, kuid tulenevalt liitumisleppest rakendub neile kaupade vaba liikumise põhimõte. See tähendab, et tolli pole. Seetõttu kolivadki paljud UK postimüügietevõtted Kanalisaartele, kus käibemaks on null. |
mine räägi seda EV tollile
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
15.02.2010 13:53:07
|
|
|
| helga kirjutas: |
mine räägi seda EV tollile  |
Kas Sulle väänati toll otsa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.02.2010 13:59:38
|
|
|
| ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
15.02.2010 14:23:00
|
|
|
| helga kirjutas: |
| ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel. |
| malukas kirjutas: |
| mulle pandi tollimaks otsa pakile mis saadeti Kanalisaartelt. (zavvist tellisin). |
malukas, oled kindel, et see oli tollimaks, mitte käibemaks?
Mani saar, Jersey ja Guernsey on EL-i tolliterritooriumi osad. Kaks viimast ja Gibraltar aga ei ole EL-i käibemaksuterritooriumi osad.
Kuigi jah, maksja seisukohalt ei ole vahet, mis nime kannab raha, mille ära pead andma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
15.02.2010 14:40:17
|
|
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr4cula
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2006
|
21.02.2010 17:49:52
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida God Of War ultimate editioni ehk siis selle Pandora box variandi? Game's kunagi nagu oli, aga nüüd ei leia enam kuskilt ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
paanz
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr4cula
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2006
|
22.02.2010 20:01:05
|
|
|
See on US ultimate versioon, EU-s lastakse välja Ultimate Trilogy selle toreda Pandora laekaga ... Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
22.02.2010 20:07:07
|
|
|
| dr4cula kirjutas: |
| Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU |
No asi see siis sul Soomes ära pole käia? Või mõni sõber ikka on kes ise soomes aegajalt käib...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr4cula
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2006
|
22.02.2010 20:16:04
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| dr4cula kirjutas: |
| Kirjutasin ühele Soome poele ja sealt vastati, et nad ei shipi suuremaid asju välismaal. FUUUUUUUUUUUU |
No asi see siis sul Soomes ära pole käia? Või mõni sõber ikka on kes ise soomes aegajalt käib... |
No keset kooliaega ikka ei anna nii suvalt ära käia ning ühtegi tuttavat kah ei ela Soomes. Kurat, ei leia mitte ühtegi saiti Euroopas, mis pakuks seda varianti :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.02.2010 20:31:13
|
|
|
Kas mu postituse teiselt lingilt õnnestub see Eestisse saada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
22.02.2010 20:45:48
|
|
|
| carlking, ei saa seda. uk's müüb ka läbi saksa ja eesti ei saadeta. amazon on vahendajaks, tegelikult müüb Musikhaus-Korn.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
24.02.2010 01:14:50
|
|
|
Keegi antud lehelt on tellinud midagi : http://www.dealextreme.com/ ?
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
24.02.2010 01:52:31
|
|
|
Olen. Paljud teised HV-lased on ka.
Pakid tulevad kohale küll. Täitsa normaalne koht.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
24.02.2010 12:30:10
|
|
|
Kellelgi veel viimastel päevadel Game`ist tehtud tellimus viibib? Tavaliselt tulnud pakk nädalapäevadega, kuid seekord hakkab tiksuma juba kolmas.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.02.2010 12:56:52
|
|
|
| aCe kirjutas: |
| Kellelgi veel viimastel päevadel Game`ist tehtud tellimus viibib? Tavaliselt tulnud pakk nädalapäevadega, kuid seekord hakkab tiksuma juba kolmas. |
nädal tagasi sain game paki kätte alla nädala...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
24.02.2010 15:53:09
|
|
|
Eelmise nädala kolmapäeva hommikul tellitud pakk oli reede lõunaks käes (2 päeva ) ja reedel tellitud pakk saabus eile, seega ka paar kolm päeva. Ütleks hoopis, et kuidagi imeliselt kiiresti on seal asjad liikuma hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.02.2010 16:02:22
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
Eelmise nädala kolmapäeva hommikul tellitud pakk oli reede lõunaks käes (2 päeva ) ja reedel tellitud pakk saabus eile, seega ka paar kolm päeva. Ütleks hoopis, et kuidagi imeliselt kiiresti on seal asjad liikuma hakanud. |
Game'ist vä? No ilmselt on Eesti Post hakanud end kiiremini liigutama. Minul vaevlesid seal tavaliselt asjad 1 päeva Game'is ja nädal aega Eesti Posti käes.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
24.02.2010 16:29:55
|
|
|
Ise veel lärmi ei tõsta, kuid kui teistel jõuavad pakid paar-kolme päevaga ( ) ning minu oma veel seikleb, paneb õige pisut muretsema küll. Ok, kes kannatab see kaua elab.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
24.02.2010 18:53:36
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Game'ist vä? |
Gamest jah, nii ruttu pole kunagi ükski pakk sealt tulnud, ei tea jah mis värk selle eesti postiga oli. Tellin homme jälle, vaatab kui ruttu see jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
24.02.2010 18:55:03
|
|
|
kellelgi GAME-i offer code-i on pakkuda? oleks tänulik
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.02.2010 19:29:27
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Kas mu postituse teiselt lingilt õnnestub see Eestisse saada? |
| helga kirjutas: |
| carlking, ei saa seda. uk's müüb ka läbi saksa ja eesti ei saadeta. amazon on vahendajaks, tegelikult müüb Musikhaus-Korn. |
krt mul hädasti vaja sellist isendit ja mis krdi haige asi see amazzon on kui eestisse ei postita?
kas mõni AHV äkki on siis inglismaal või saksamaal kes saaks selle mingi tasu eest siia toimetada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
24.02.2010 19:32:04
|
|
|
Aga sa räägi selle pundiga, kes lähevad Cebitile...
Lase mõne tüübi nimel tellida selle hotelli aadressil kus nad Cebiti ajal ööbivad.
Asi tuleb muidugi ka hotelliga kooskõlastada, aga Saksa aadressil peaks neil asi ka kiiresti liikuma Deuche Post-i poolt õigeks ajaks kohal olema.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
24.02.2010 21:33:40
|
|
|
Kümnetest UK'st (game, gameplay, zavvi, thehut) tellitud mängudest on ainult üks kord jäänud saadetis venima, 4 nädalat võttis aega, enne kui kohale jõudis. Tavaliselt läheb nädal, mõned aastad tagasi läks veel 10-14p.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
24.02.2010 22:13:06
|
|
|
| Mul ka viimasel ajal tulnud kõik asjad keskmiselt 2 nädalaga...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlidah
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2004
|
28.02.2010 18:43:25
|
|
|
selline asi, et tahaks zavvist tellida 21 eur. maksva mängu. kas siis sellele läheb tollimaks peale või ei. ja kui läheb siis kui palju? ei saanud teemat sirvides ikkagi aru täpselt.
a ja seda ka kas seal selle ueti virtuaalse krediitkaardiga saab maksta?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
28.02.2010 18:58:59
|
|
|
zlidah, vituaalse krediitkaardiga saab maksta kõigis Visa kaarti aksepteerivatest poodides; üks neist ka Zavvi. Maksuvabad on kuni 22.- eurot maksvad saadetised; seega 21.- eurost ei maksustata...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
28.02.2010 19:01:25
|
|
|
| saatmist sinna summa sisse ei arvutata. correct?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
28.02.2010 19:14:48
|
|
|
helga, kui paki väärtus on üle 22.- euro, siis maksustatakse kogusumma (toode + post); Zavvi õnneks postikulu (milleks küll vaid 0,99 naela) pakile ega sees olevale arvele ei märgi (tegelikult märgib, kuid selleks on 0.-)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlidah
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2004
|
28.02.2010 19:15:22
|
|
|
| just vaatasin jah et koos saatmisega on 22.10 eur. aga see ei mõjuta?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
01.03.2010 08:50:56
|
|
|
| Tollimaksu ei maksaks sa niikuinii, see summa jääb sinna 2300 kanti millest alates maksma peab, 22EUR ja edasi on vaja tasuda käibemaks + vist olid ka mingit vormistamise tasud. Kui kõik nii nagu beastbeats ütles, ei tohiks sul mingeid probleeme tekkida.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
01.03.2010 16:16:29
|
|
|
| zlidah, tollideklaratsioon esitamine ja käibemaksu/tollimaksu tasumine puudutab Euroopa Liidu välisest riigist saabuvaid saadetisi. Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.03.2010 16:24:04
|
|
|
| leki kirjutas: |
| zlidah, tollideklaratsioon esitamine ja käibemaksu/tollimaksu tasumine puudutab Euroopa Liidu välisest riigist saabuvaid saadetisi. Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood. |
ja korduvalt juba öeldud, et asju ei saadeta UK maismaalt vaid maksuvabalt kanalisaartelt (zavvi Guernsey'st).
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
01.03.2010 16:24:08
|
|
|
| tsitaat: |
Zavvi on teatavasti Suurbritaania veebipood...
|
... kes saadab oma kaubad Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL, kuigi on UK alluvuses.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
01.03.2010 16:37:12
|
|
|
| tsitaat: |
... kes saadab oma kaubad Kanalisaartelt, mis ei kuulu EL, kuigi on UK alluvuses.
|
..hmm, pole Zavvi ümbrikke selle pilguga tsekkinudki Kui nii, siis rakendub jah ühendusevälise kaubasaadetise maksustamise kord.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.03.2010 22:29:49
|
|
|
| DealExtreme'st ootan juba kolm nädalat pakki, vaikselt tikub masendus peale tulema.. Ühtegi märki ega teadet ka pole. Teele pandi juba 09.02...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.03.2010 22:31:49
|
|
|
_marek, ma sain reedel paki mis pandi hongkongist detsembris teele. kannatust
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
01.03.2010 22:38:08
|
|
|
See aasta üldse tulevad need pakid Hong Kong-st väga kaua kuidagi. Eelmine aasta sai tellitud päris hulga ning 90% kordadel oli peale teele panekut 2 nädalaga kohal. Nüüd uimavad nagu ma ei tea mis asjad.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
01.03.2010 22:40:15
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| DealExtreme'st ootan juba kolm nädalat pakki, vaikselt tikub masendus peale tulema.. Ühtegi märki ega teadet ka pole. Teele pandi juba 09.02... |
mulle pandi sealt teele 3.12, viimati olin kirjavahetuses ja öeldi, et varuge kannatust. Kui kahe nädala jooksul ei saabu, siis andke teada, hakkame otsima
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
01.03.2010 23:07:27
|
|
|
| tsitaat: |
See aasta üldse tulevad need pakid Hong Kong-st väga kaua kuidagi.
|
Endal sai täna 3 nädalat täis, kui Play-Asia paki teele pani - enne kui 4 nädalat täis saab, pole kliendituge mõtet tülitada...
Duckhead, HK Posti kodukal oli enne pühi pressiteade, kus mainiti, et pühade perioodil liiguvad pakid tavapärasest kauem. Samas pole ka välistatud, et su pakk on lihtsalt kaduma läinud.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.03.2010 00:07:59
|
|
|
no Hiina uusaasta on ka "püha" ju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.03.2010 21:51:11
|
|
|
kiire küsimus, valisin 3 asja mida amazon.co.uk-st tellida ja hinnaks: £120.97.
pole varem midagi tellinud, lihtsalt teen £121 peale SEB virtuaalkaardi või sellele lisandub mingi transpordikulu veel?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
02.03.2010 21:53:07
|
|
|
pole kuulnud, et Amazon eestisse tasuta midagi saadaks
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.03.2010 21:53:53
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
kiire küsimus, valisin 3 asja mida amazon.co.uk-st tellida ja hinnaks: £120.97.
pole varem midagi tellinud, lihtsalt teen £121 peale SEB virtuaalkaardi või sellele lisandub mingi transpordikulu veel? |
tee tellimus ära koos transaga ja siis näed kohe palju läheb. viimase kinnitusega alles läheb asi ametlikuks.
amazonist tellinuna läheb sinna korralik post otsa veel. oleneb asjast ka muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
03.03.2010 11:17:20
|
|
|
Nitrub, enne lõpliku checkout'i näitab kogusumma ära (kauba väärtus + käibemaks + transport)
EDIT:
| tsitaat: |
Endal sai täna 3 nädalat täis, kui Play-Asia paki teele pani - enne kui 4 nädalat täis saab, pole kliendituge mõtet tülitada...
|
Eile sain kätte
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.03.2010 15:51:48
|
|
|
| Millised on kõige asjalikumad välismaised netipoed, kust konsoolidele mänge ja muud nänni tellida ja miks? thx
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
03.03.2010 16:13:36
|
|
|
| Endale meeldib kõige rohkem Shopto.net, on küll postikulu 3.5£, aga tuleb tähitud kirjaga ja saab rahuliku südamega saadetist jälgida nii royal maili, kui eesti posti veebisaitidel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.03.2010 17:26:51
|
|
|
Oskab keegi äkki öelda.
Kui game.co.uk lehelt sai paar asja ostetud ja viskas seal errori,et pangaga mingi jama.(raha oli arvel olemas)
Peale seda tegin sama tellimuse uuesti ja võttis raha maha ilusti.
Nüüd vaatasin uuesti,et on topelt võtnud raha ehk siis asju ka topelt.
Sai ruttu ära canceldatud ja kirjutab seal,et raha pole maha võetud kuid tegelikult on ju.
Et mis selle asjaga nüüd saab?Kannavad mulle raha tagasi krediitkaardile või mis?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
04.03.2010 17:38:04
|
|
|
jah
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|