Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.01.2010 18:58:48 vasta tsitaadiga

geisha, Rannas ilusaid naisi vaadata ja beer_yum.gif juua sõpradega. Fantast. icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 30.01.2010 19:25:03 vasta tsitaadiga

Oeh, pole ammu midagi uut siia postitanud, panen paar paremat pilti, mis olen viimase kuu, paari jooskul teinud siis ka siia üles icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid, kriitika on oodatud nagu alati icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.01.2010 19:30:00 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Kommentaarid, kriitika on oodatud nagu alati icon_smile.gif

Ma ei tea, kas see ainult tundub mulle, kuid mitmel pildil on horisont häirivalt viltu. Muidu väga kenad!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 30.01.2010 19:32:32 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Oeh, pole ammu midagi uut siia postitanud, panen paar paremat pilti, mis olen viimase kuu, paari jooskul teinud siis ka siia üles icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid, kriitika on oodatud nagu alati icon_smile.gif

Neljas pit on seff thumbs_up.gif

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.01.2010 20:01:08 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
05ula kirjutas:
Kommentaarid, kriitika on oodatud nagu alati icon_smile.gif

Ma ei tea, kas see ainult tundub mulle, kuid mitmel pildil on horisont häirivalt viltu. Muidu väga kenad!


Minu arvates on siin see viltune horisont ikka tükk maad häirivam:

Härra kirjutas:
Sorteerisin ja monteerisin pilte icon_smile.gif Midagi suvest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 21:33:02 vasta tsitaadiga

geisha, teine tundub kuidagi tuttav olema icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 30.01.2010 21:38:06 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
geisha, teine tundub kuidagi tuttav olema icon_rolleyes.gif

??? icon_eek.gif

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 31.01.2010 11:19:56 vasta tsitaadiga

05ula, väga kõva thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 14:56:32 vasta tsitaadiga

Natuke offtopic'ut:

Tahan saada pilditöötlusprogrammi. Kunagi kasutanud ja kuulen pidevalt, et kõige parem selliseks tööks oleks Adobe Photoshop.
Kuid milline?
http://www.adobe.com/products/
See?
http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshopextended/?promoid=DTENB
Või on mõni uuem versioon, mida seal saidil veel pole.
Või soovitate hoopistükkis midagi paremat.
See ei loe, kas tasuline või tasuta, kui ikka ikka ülekõige töötlus proge, siis ostame ja õpime.
Aitähh, ette:)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 14:59:27 vasta tsitaadiga

No ega photoshopist midagi paremat eriti ei ole icon_razz.gif
Ja CS4 peaks kõige uuem olema.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.01.2010 16:01:47 vasta tsitaadiga

radok, see maitseasi mis kõige parem. Mina näiteks ei kasuta Adobe photoshopi üldse kasutan 95% Jasc Paintshop Pro-d.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 16:08:08 vasta tsitaadiga

geisha kirjutas:
DonNiger kirjutas:
geisha, teine tundub kuidagi tuttav olema icon_rolleyes.gif

??? icon_eek.gif


Koht on tuttav. Ei vaidlusta sinu pildi autoriõiguseid icon_lol.gif Vbl keegiteine näidanud, vbl ise kohal käinud. Kus tehtud?

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 31.01.2010 16:31:13 vasta tsitaadiga

DonNiger, panid pildi autoriga puusse? mõtlesid äkki 05ula postitatud pilte?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 17:14:22 vasta tsitaadiga

Õige jah icon_redface.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 31.01.2010 17:21:21 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
geisha kirjutas:
DonNiger kirjutas:
geisha, teine tundub kuidagi tuttav olema icon_rolleyes.gif

??? icon_eek.gif


Koht on tuttav. Ei vaidlusta sinu pildi autoriõiguseid icon_lol.gif Vbl keegiteine näidanud, vbl ise kohal käinud. Kus tehtud?



See teine pilt on ilmselt tuttav äkki HDR-i teemast? Seal on ta esimene pilt.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5638179#5638179

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 11:02:11 vasta tsitaadiga

Midagi ilusat ja värvilist talvepiltide vahele :)

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 03.02.2010 00:12:07 vasta tsitaadiga

Mart352, Täiesti võimalik. Pilt tehtud Prantsusmaal, teel Chamoinix-st Genfi icon_smile.gif

Lisan ühe pildi ka, mis täna koduaias tegin icon_smile.gif. Kuradima ilus lumi on ikka.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.02.2010 14:20:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 15:07:07 vasta tsitaadiga

05ula, väga seff!
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 05.02.2010 20:00:58 vasta tsitaadiga

05ula,

paistab olevat lahe väike taru ja pilt on viimasepeal hästi välja tuld thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 07.02.2010 23:42:06 vasta tsitaadiga

Tänan kiituse eest ja lisan selle nädalavahetuse suursündmusest paar parimat pilti icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 23:47:47 vasta tsitaadiga

Viimane on parim, teised mõjuvad rämestaatiliselt. Liikumist olgu ikka näha thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.02.2010 13:19:37 vasta tsitaadiga

05ula, mis aadressilt galerii leiab?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 08.02.2010 22:46:24 vasta tsitaadiga

jungleman, saatsin pildid ära oma tööandjale, Uuno raadiole, aga pildid pole üles jõudnud. Kogu album on aga mu orkutis üleval: http://www.orkut.com:80/Main#Album?uid=3958388283017512781&aid=1265547911
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 21:53:37 vasta tsitaadiga

Unrated

Midagi ebatasast vahelduseks.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 00:20:12 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Unrated

Midagi ebatasast vahelduseks.


Ning mis on foto sõnum vaatajale?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 00:22:03 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Unrated

Midagi ebatasast vahelduseks.


Igati thumbs_up.gif pilt aga minu mõistus ei võtnud seda pannalt seal üleval nurgas kinni..Kuidas see nootidega seotus on icon_lol.gif ?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 11.02.2010 01:57:49 vasta tsitaadiga

Ülesäri häirib.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 11.02.2010 14:43:25 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Ülesäri häirib.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 15:01:26 vasta tsitaadiga

Mulle tundub jällegi, et fookus on liiga kaugel icon_smile.gif . Pildi keskele (fookusesse) vaadates hakkab pildi vasak alumine nurk silme ees kuidagi värelema, kuidagi üldse ei saa vaadata. Ei saa aru millest see efekt tekib.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.02.2010 22:00:48 vasta tsitaadiga

http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=411

Tehtud Ljubitel 166B, 30 aastat aegunud GOST-64 filmiga ja käsitsi ilmututatud aegunud Tentenali paberile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 11.02.2010 23:43:55 vasta tsitaadiga

SilverR, mõnus Retro icon_smile.gif. Kihvt, et keegi viitsib laisal digiajastul ka pärispimikusse kobida icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 23:46:43 vasta tsitaadiga

SilverR, Tõesti thumbs_up.gif et keegi viitsib selliste asjadega vel mässata
Aga focus oleks võinud veidi uisutajatel olla icon_wink.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 12.02.2010 00:24:44 vasta tsitaadiga

Seal pole kaugemast fookusest väga abi enam. Säri nõnda pikk olnud. Vähemalt esiplaan olemas:D
_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.02.2010 19:49:54 vasta tsitaadiga

Fookus oli lõpmatusse keeratud.

EDIT:

Mõningad stuudios sama kaamera ja materjalidega tehtud pildid kah.

http://reinart.pri.ee/joseph_inch/index.php/ljubitel/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:11:16 vasta tsitaadiga

lahe vorstipidu thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:18:36 vasta tsitaadiga

Vorstipidu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.02.2010 20:34:50 vasta tsitaadiga

Tegu on ühe bändiga. See pole minu süü, et seal ainult meessoost isikud on icon_lol.gif

Sai nendega ka tavapärase tehnikaga pilte tehtud. Need on veel arvutist korralikult läbi laskamata, aga üks näide:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 13.02.2010 16:17:15 vasta tsitaadiga

SilverR, miski väga häirib sel pildil. Ilmselt see parempoolne tühi nurk, samuti see keskelolev tühi ala. Tehniliselt on muidu korras nagu, aga kõik see paigutus ja staatilisus häirib.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 13.02.2010 23:17:00 vasta tsitaadiga

Ei saa sellest Ljubiteli teemast aru.
Ebakvaliteetne, mustvalge pilt, kriimude ja jamaga on lahe? (samuti ei saa ma ka tänapäeva Lomo'st aru)
Omal ajal ilmutati neid ju päris kvaliteetselt ja korralikult.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 14.02.2010 00:47:15 vasta tsitaadiga

Esimesed arglikud katsetused...

Maailma lõpus on kiosk

Spoiler Spoiler Spoiler


Aeg peatub

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 14.02.2010 01:18:07 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Bishop kirjutas:
Umblu saar Kaberneeme sadama poolt
Spoiler Spoiler Spoiler



See kuu on seal super thumbs_up.gif



See on Rohusi icon_smile.gif Umblu on ime tilluke,rohusist paremale poole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.02.2010 15:37:50 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
Ei saa sellest Ljubiteli teemast aru.
Ebakvaliteetne, mustvalge pilt, kriimude ja jamaga on lahe? (samuti ei saa ma ka tänapäeva Lomo'st aru)
Omal ajal ilmutati neid ju päris kvaliteetselt ja korralikult.


Kahtlemata on võimalik ka käsitsi väga kvaliteetselt ilmutada, ei vaidle vastu.

Kuid antud hetkel ei olnud eesmärk saada mitte über kvaliteetseid kaadreid vaid pigem just sellist retrot ja lo-fi'd. Oleks ma tahtnud saada väga selget ja kriimuvaba ja kvaliteetset tulemust, oleks ma ostnud uue filmi, mis ei ole aegunud, oleksin kasutanud paberit, mis pole aegunud ja võtnud nende kaadrite tegemiseks kõvasti rohkem aega. LOMO ja sellise lo-fi värgi eesmärk ongi minu arvates mitte perfektne tehniline külg, vaid just see, et mingil määral saab sitast saia teha. Minu arvates on neil piltidel ju hing sees? Ja see ongi LOMO mõte.

Ma ei mäleta, kas olen siin näidanud, aga LOMO tehasest tulnud SMENA 8M'il on minu arvates lausa fantastilised värvid, kuigi taas pole tehniline külg jälle kõige perektsem ja kvaliteet pole just kõige parem. Kuid enamik inimesi siiski näevad LOMOs midagi. Nagu ma ütlesin- pildil oleks just kui hing sees. Üldse, enamasti näevad filmile pildistatud pildid ilusamad välja puhtalt filmi suurema dünaamilise ulatuse tõttu, kui enamikel digipeeglitel.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 16:04:17 vasta tsitaadiga

Bastardo, Kell võiks täpselt 10.00 olla icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Muidu thumbs_up.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 14.02.2010 22:45:43 vasta tsitaadiga

sain ka midagi talvist pildistada








tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 22:50:47 vasta tsitaadiga

okasnotsu, kolmas meeldib icon_wink.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 22:55:47 vasta tsitaadiga

okasnotsu, Kolmas jah thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 14.02.2010 23:10:13 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Bastardo, Kell võiks täpselt 10.00 olla icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Muidu thumbs_up.gif


Aitäh icon_cool.gif

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 15.02.2010 01:00:40 vasta tsitaadiga

SilverR, thumbs_up.gif thumbs_up.gif
okasnotsu, kõik peale esimese meeldivad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 15.02.2010 20:16:49 vasta tsitaadiga

okasnotsu, mulle meeldib teine thumbs_up.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.