Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 12:45:01 vasta tsitaadiga



Natuke PlayStationi nänni. Teine pult sai ostetud selleks, et Twisted Metal 2 co-opi mängida. No hea küll, võib-olla Army of Two'd ka natuke.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 20:55:52 vasta tsitaadiga

pikka aega pole miskit postitanud, kuid väikene ports träni on juurde tulnud:


kogu collection, wishlist ja vahetus kraam on veebis ka nähtav: http://homepage.mac.com/janrist/deliciouslibrary/gamecollection.html

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 00:39:49 vasta tsitaadiga

Gots another crappy game, mon


Noh, lehmmees kutsub sõbrad kokku ja siis mingi ebasurnu kukub kohe selga noaga surkima. Hea sõber küll, ma ütlen.

Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 31.01.2010 03:02:04 vasta tsitaadiga

Godhand, väga ägedad nukud. Hullumeelne detailsus icon_smile.gif


Link


Väike blogipost kah asja juurde: http://retropeldik.blogspot.com/2010/01/quick-look-at-my-game-boy-collection.html

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 08:27:49 vasta tsitaadiga

Sul läheb varsti suuremat lauda tarvis! icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.01.2010 10:52:41 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Godhand, väga ägedad nukud. Hullumeelne detailsus icon_smile.gif


Link


Väike blogipost kah asja juurde: http://retropeldik.blogspot.com/2010/01/quick-look-at-my-game-boy-collection.html


Äge kogu. Video preview pilt meenutab nagu Mahjonginuppe icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 12:59:51 vasta tsitaadiga

Uuendan konsoolide nimekirja, mis kollektsioonis olemas. Kui kellelgi midagi sellist ülearu, mida mul nimekirjas pole, siis alati on head müügipakkumised teretulnud.

Kolmas põlvkond:
NES
NESi kloon

Neljas põlvkond:
Sega Mega Drive II + Mega-CD II (PAL)
SNES
Game Boy

Viies põlvkond:
Sega Saturn
PSone
Nintendo 64
Game Boy Color

Kuues põlvkond:
Dreamcast
Playstation 2 (slim)
Xbox
Nintendo Gamecube
Game Boy Advance
Game Boy Advance SP

Seitsmes põlvkond:
Xbox 360
PlayStation Portable
Nintendo DS Lite
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 13:02:50 vasta tsitaadiga

Ice, tahame pilte näha...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 13:11:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Ice, tahame pilte näha...


Püüan siis organiseerida ka pildid...
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 09.02.2010 23:56:12 vasta tsitaadiga

Ma tean, et kisub üksluiseks, aga ehk elate üle.


Link


Tegelikult tean ma veel mõnesid platvorme peale classic Game Boy icon_wink.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 16:58:14 vasta tsitaadiga

vägev, lihtsalt vägev... pigem üks asi põhjalikult ette võtta kui sada asja "natukene" icon_wink.gif

loodetavasti tulevikus saame näha veel täiendusi sellele kogule icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 04:01:12 vasta tsitaadiga

terry kas ma ei näe selgelt, sest ... või sa oled tõesti oma elukaaslase saanud endaga koos videol mänge laduma? HA!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.02.2010 09:57:30 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
terry kas ma ei näe selgelt, sest ... või sa oled tõesti oma elukaaslase saanud endaga koos videol mänge laduma? HA!
Nonäed icon_smile.gif Kusjuures laduja ei ole mitte ainult elukaaslane, vaid suisa abikaasa. Seda enam ma hindan tema panust ladumises, millega kaasnes umbes 50 minutine ümbriste avamine. Tegelikult ei jäänud tal ka palju valikuid, sest mul oleks üksi lihtsalt kaks korda kauem läinud. GB dust casede avamine ei ole lihtsate killast.

marko, tänks, kindlasti lisandub icon_wink.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 11:08:15 vasta tsitaadiga

terry, thumbs_up.gif bow.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 18:27:34 vasta tsitaadiga

Kuna mu DSi ei oska ilusaid pilte teha ja pilti õiget pidi keerata ka ei suuda, siis peate leppima sellega:



Tatsunoko VS Capcom!!! ja mingi eriti suur Bioshock 2 karp lähevad täna minuga koju.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.02.2010 19:53:21 vasta tsitaadiga

See muusika nendelt videotel hakkab küll ajapikku ajudele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:31:39 vasta tsitaadiga

Nõrgad ajud siis!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:39:11 vasta tsitaadiga

Godhand, kodus sellest Bioshock'i karbist ja sisust detailsemaid pilte viitsid teha, oleks väga thumbs_up.gif
P.S vabarna, pigem liiga suur "kõlakoda" selle ümber icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:59:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kui sa kannatada ei viitsi, siis viskasin spoilerisse video sellest Bios. editionist

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 15:50:12 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
beastbeats kui sa kannatada ei viitsi, siis viskasin spoilerisse video sellest Bios. editionist

Spoiler Spoiler Spoiler


Xbox360, imo parem vid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 16:18:16 vasta tsitaadiga

Hehe, Bioshock istub siiani kiletatult minu riiulil, eile võttis Tatsunoko VS Capcom kogu mu aja ära. Täiesti fantastiline mäng icon_smile.gif Aga jah, karp peaks sisaldama vinüülplaati Bioshocki esimese osa muusikaga (millega mul pole midagi peale hakata, vinüülimängijal sussid püsti), CDd Bioshock 2 muusikaga, raamatut ja plakateid. Loodetavasti mängu kah.

Kui millalgi karpi avama hakkan, siis saab pilte kah.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tursa
HV kasutaja
tursa

liitunud: 14.08.2008




sõnum 14.02.2010 10:09:21 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/396796/pelad.jpg uued mängud.
_________________
"And what about discount?"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 00:48:26 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 00:56:19 vasta tsitaadiga

Jamm, kust selle sebisid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 01:27:44 vasta tsitaadiga

Taaviup, hehe, onusid-tädisid mul 2K-s igatahes ei tööta icon_razz.gif

Kel huvi, siis sisust ka paar pilti:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2010 20:27:18 vasta tsitaadiga

Vahepeal on mõned asjad lisandunud:





Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 17.02.2010 22:12:28 vasta tsitaadiga


Tellimise peale pildid Mafia karbist: 3 cd'd, suht korralik manual ja...

suur linnakaart, mille teisel küljel on mängu plakat.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 18.02.2010 00:14:28 vasta tsitaadiga

The Man, ma annan teada, et lisaks detailsetele piltidele, mis sa hiljem lisasid, meeldib mulle ka sinu blogi. Viimane ülevaade on väga mõnus, kuigi ma mängu ennast mänginud pole. Jätka samas vaimus icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppargma
HV vaatleja
ppargma

liitunud: 17.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 00:39:29 vasta tsitaadiga

minu pelad digitaalsel kujul

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2010 12:07:17 vasta tsitaadiga

The Man, tänud, väga mõnus thumbs_up.gif

Leidsid Eesti lettidelt sellise?

"Mafia" logo kerge kõrgendusega välja toodud ja puha icon_eek.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.02.2010 16:26:19 vasta tsitaadiga

Ma sain nänni ühelt sõbralt

Kõige armsam asi




_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 00:41:55 vasta tsitaadiga

GTA 4
GT5
The Simpsons Game
Cod 5
Resistance 2
Need for Speed Shift
Call of Duty MW2

+
Need for Speed Undercover
Bioshock2

Tulemas varsti kümnes mäng ja siis lisan ka pildi mängudest
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 23:46:16 vasta tsitaadiga

Pole siia tükk aega postitanud, kuid siin viimased ostud - kõik soetatud aastalõpu aegsete või järgsete allahindlustega:

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.03.2010 08:53:08 vasta tsitaadiga

Yeaah! Ootasin ProGamesis 2h et seda mängu saada as fast as possible. Vist essa kes sellele mängule käed külge sai xD.

Väga fun on!

Niisiis lisandus mu kollektsiooni selline asi:


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 01:38:47 vasta tsitaadiga

viimase aja nänn ehk

Itteeh bitteeh kitteeh game pile guard committeeh...

Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 07:39:48 vasta tsitaadiga

oi kui vägev kitteeh indeed, parimates aastates. thumbs_up.gif ...ah, mingid mängud olid kah ve, ei normaalne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.03.2010 10:20:39 vasta tsitaadiga

Awwwwwwwwww Godhand, see kass on nii nunnu. Vagev pilt (USA klaviatuur siin, pole kodus)
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 21:07:35 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Vagev pilt (USA klaviatuur siin, pole kodus)

(no siis kirjuta ladina tähtegega eesti keelt)

@mblik / a"mblik
6un / o~un
ylane / u"lane
66bik / o"o"bik
icon_razz1.gif

Sorry for OT but I am in a bitching mood. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 12.03.2010 01:03:19 vasta tsitaadiga

ot:
Või siis copy-paste "ä" näiteks eelnevast postitusest või teema nimest.
Also in a bitching mood. icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 02:06:19 vasta tsitaadiga

ot:
and the OT continues... saaks ka kasutada Google Translate ja copy-paste abi...

http://translate.google.com/#en|et|apple --> õun
http://translate.google.com/#en|et|spider --> ämblik
jne.

icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morph1n
HV vaatleja
Morph1n

liitunud: 06.12.2006




sõnum 14.03.2010 00:25:51 vasta tsitaadiga

Xbox360:
GTA IV
NBA 2k8
Gears of War 2
Colin McRae DiRT
GTA IV Episodes from Liberty City

hetkel rohkem polegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 14.03.2010 15:09:32 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Flacko kirjutas:
Vagev pilt (USA klaviatuur siin, pole kodus)

(no siis kirjuta ladina tähtegega eesti keelt)

@mblik / a"mblik
6un / o~un
ylane / u"lane
66bik / o"o"bik
icon_razz1.gif

Sorry for OT but I am in a bitching mood. icon_smile.gif

ot:
2mblik
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 09:30:09 vasta tsitaadiga

Millisel ahvil on kõige suurem ps3 mängude kogu? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 12:48:39 vasta tsitaadiga

OT:
Timberg, on sel mingit tähtsust icon_rolleyes.gif
...ja kui on, siis mis kriteeriumite alusel suurim - puht matemaatiliselt ja numbriliselt oleks igav; IMO kuna 1 väga "haruldane"/"hea"/"ilus" jne. mäng on etem kui 100 "keskpärast" icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 13:20:26 vasta tsitaadiga

Mulle on. Muidu ei küsiks. Tahan näha, mis mängud seal on.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 13:34:24 vasta tsitaadiga

Timberg, tutvu siis selle teema vanemate postitustega - edu thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 14:05:14 vasta tsitaadiga

95 lehte postitusi läbi käia? tänan ei. kui keegi teab ja on nõus infot jagama, siis tänan.
kui ei, siis läheb elu ka ilma selleta edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 19.03.2010 14:06:25 vasta tsitaadiga

Vanade postitustega on see probleem, et need ei ole enam up-to-date. Mõnel juurde tulnud, mõnel vähemaks läinud. Minu viimane nimekiri on siin, kuid tegelik nr hakkab koos Live asjadega juba 250-le lähenema...
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 14:38:55 vasta tsitaadiga

Timberg, keegi ei oska öelda "näe sellel kodanikul on kõige rohkem mänge".
selleks ongi trophy/achivement süsteem hea, lähed ja surfad oma sõbralistis (või niisama netis kohatud mängijate profiilis) ja näed kohe ära mis mänge nad mänginud on ja mitu % läbi tehtud on.
sõpru lisa https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=337476 teemast.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2010 12:45:04 vasta tsitaadiga

Thx qodopob, see sinu kogu on ikka täiesti jõhker icon_smile.gif

Mõtlesin, et ehk saan kogenud mängurite kogust inspiratsiooni oma tulevaste ps3 mängude ostusoovide jaoks, aga paistab, et sul on rohkem nagu mängude ladu icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.