Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.02.2010 20:30:17 vasta tsitaadiga

mäkk ei toeta jpg-d ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:36:12 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
mäkk ei toeta jpg-d ?

toetab, aga screenshot tuleb hästi lihtsalt ühe klahvikombinatsiooniga otse desktopile, ei pea selleks photoshopi ega midagi avama. ja see juhtumisi on png. mis sulle ei meeldi?


viimati muutis M00t 05.02.2010 20:46:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:41:03 vasta tsitaadiga

sest et millegipärast laeb png-d palju kauem lahti kui jpg-d...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:48:25 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Sai ka OS X desktopi natuke uuendatud

sheeri tausta

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 20:55:06 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
lu1de kirjutas:
Sai ka OS X desktopi natuke uuendatud

sheeri tausta

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/details/2153/maldivian_night.html
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2010 23:13:15 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 06.02.2010 11:43:59 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Macil windowsi all:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sai installitud GTA SAMP mängimise jaoks. Jätsin 25GB windowsi partitsiooniks ja hetkel 5GB vaba. (Peale windowsi installi oli juba ainult 11GB vaba)
tausta?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.02.2010 21:09:05 vasta tsitaadiga

Hetkel siis selline:


OS W7x64
Wall enda tehtud Crysis`e ingame skriinidest. Kui keegi tahab küsigu, on olemas hästi suure resoga fail.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2010 22:41:18 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
lu1de kirjutas:
Macil windowsi all:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sai installitud GTA SAMP mängimise jaoks. Jätsin 25GB windowsi partitsiooniks ja hetkel 5GB vaba. (Peale windowsi installi oli juba ainult 11GB vaba)
tausta?

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/details/1474/apple_arabesque.html
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 22:21:54 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 09.02.2010 18:11:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 09.02.2010 22:52:40 vasta tsitaadiga

ot: luide tõmba superdocker sellega sai vist muuta seda mis formaadis tuleb icon_smile.gif

_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 02:21:37 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Windows 7


wp ? palun ?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 09:02:55 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
xpander kirjutas:
Windows 7


wp ? palun ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:45:59 vasta tsitaadiga

ramses007 kirjutas:
ot: luide tõmba superdocker sellega sai vist muuta seda mis formaadis tuleb icon_smile.gif

mis vahet mul on mis formaadis tuleb?

(kui tuleks .bmp's vms siis jah) kaspar lihtsalt tahtis naljakas olla.


viimati muutis M00t 11.02.2010 11:19:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:50:31 vasta tsitaadiga

osx10.6.2
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:55:50 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
osx10.6.2

PC on nüüd prügimäel? icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:56:38 vasta tsitaadiga

miks ma korraliku arvuti prügimäele peaks viskama?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:58:56 vasta tsitaadiga

või siis maha müüdud - ühesõnaga sa kasutad ainult Maci nüüd?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 11:01:51 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 16:33:23 vasta tsitaadiga

Windows 7 Ultimate
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.02.2010 17:40:05 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
kaspar lihtsalt tahtis naljakas olla.


ema sul tahtis. esimene postki ütleb et pole mõtet mingeid gigabaidiseid pilte üles toppida
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 12.02.2010 13:44:13 vasta tsitaadiga

DayDream, tausta saaks?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:20:19 vasta tsitaadiga

Sai väheke puhtama desktopi kallal nokitsetud


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:29:32 vasta tsitaadiga

olen ka mõelnud sellistele ribale kus ikoonid on nagu kasutajal salatoimik üleval servas, mis need söövad rohkem ressurssi kah ja kas koguaeg peab siis mingi programm taustal jooksma?(mitte et arvuti lahjaks jääks vaid, segab kui vaatad et mälu palju kasutuses)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:31:23 vasta tsitaadiga

Jah, koguaeg jookseb proge taustal. Mul võtab rocketdock 6 663 K. Ei ütleks, et väga hull.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:35:00 vasta tsitaadiga

hetkel näitab 2 936k (objectdock)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 12.02.2010 20:42:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
hetkel näitab 2 936k (objectdock)

1252 objectdock - eks sõltbu sus seadetest ja ikoonide mahust ka.
Kuid väga hull just ei ole jah
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 20:47:11 vasta tsitaadiga

aa ok, ükskord enda laiskuse kokku suudan võtta siis üritan kah peale saada siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.02.2010 21:15:19 vasta tsitaadiga



Rocketdock võtab mul 8879
E: Ok nüüd juba 10000.

Kurat, miks nii palju?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 21:22:53 vasta tsitaadiga

mälukasutus ei huvita tänepäeval enam vast kedagi.
andmete requestimine tekitab ketta- ja cputarvet. need on vähe valusamad olenevalt mida näidata vaja.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipredator
HV vaatleja
ipredator

liitunud: 06.08.2009




sõnum 12.02.2010 21:39:21 vasta tsitaadiga

Windows 7 Ultimate
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 12.02.2010 23:45:35 vasta tsitaadiga

ramses007, JAGA TAUSTA MEES!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2010 09:14:39 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
DayDream, tausta saaks?

Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 14.02.2010 12:45:45 vasta tsitaadiga

ipredator,
kust sellise teema said icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 13:03:26 vasta tsitaadiga

ipredator on eriti suur 2001 fänn ma vaatan. icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 13:09:14 vasta tsitaadiga

salatoimik, tausta viitsid sheerida ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 14.02.2010 13:17:22 vasta tsitaadiga

salatoimik, kuidas need asjad läbipaistvaks tehakse....või on see siin teemas juba räägitud asi icon_rolleyes.gif
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipredator
HV vaatleja
ipredator

liitunud: 06.08.2009




sõnum 14.02.2010 13:47:50 vasta tsitaadiga

Taust on googeldatud, ülejäänud on erinevatest kohtadest kokku klopsitud imageres.dll ja shell32.dll faili ressursihäkkeriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.02.2010 13:52:57 vasta tsitaadiga

ipredator kirjutas:
kokku klopsitud imageres.dll ja shell32.dll faili ressursihäkkeriga.

Äkki oskad linki jagada õpetusele kuidas neid asju ise "häkkida" või siis kirjuta W7 tweaking teemasse kui viitsid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=419513&start=125
beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 14:01:25 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
salatoimik, tausta viitsid sheerida ?

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/details/1178/chicago_at_night.html

blas kirjutas:
salatoimik, kuidas need asjad läbipaistvaks tehakse....või on see siin teemas juba räägitud asi icon_rolleyes.gif

By default on need juba mul sellised (muidugi paremklõpsuga saab avada menüü ja sealt läbipaistvust muuta (nagu windowsi enda vidinate puhul).

http://customize.org/rainmeter <--- leiab igasuguseid endale dekstopile icon_smile.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipredator
HV vaatleja
ipredator

liitunud: 06.08.2009




sõnum 15.02.2010 14:30:23 vasta tsitaadiga

Ma pole suurem asi kirjanik aga umbes nii see asi käib, et kõigepealt vaja mingi programm .dll faili avamiseks.
Windows 7 failid Kus on mida muuta leiab siit:
http://www.askvg.com/list-of-windows-7-system-files-to-be-hacked-using-resource-hacker/

Ikoonide vahetamiseks sobib näiteks Recource Hacker: http://www.angusj.com/resourcehacker/ .
Sellega avad faili, näiteks imageres.dll, seal asuvad enamus süsteemi ikoone.
Asendad seal windowsi ikoonid endale sobivatega ja salvestad faili .
Väike inglisekeelne juhend on Recource Hackeri jaoks siin:
http://www.askvg.com/tutorial-all-about-resource-hacker-in-a-brief-tutorial/

Kes ei julge ise sellega tegeleda või ei viitsi siis Virtual Customs foorumis http://virtualcustoms.net/viewtopic.php?f=9&t=12 on olemas ka valmis ikoonide pakid koos installskriptiga Windows 7 jaoks.

Kasulikku lugemist leiab ka näiteks siit:
http://www.sevenforums.com/customization/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.02.2010 23:29:53 vasta tsitaadiga

ipredator, tänud infi eest beer_yum.gif

Hetkel töölaud selline:


OS: W7x64
Wall enda tehtud crysis warhead ingame skriinsott. Kes tahab küsigu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 11:34:10 vasta tsitaadiga

See on siit kindlasti läbi käinud, aga esmapilgul ei leidnud.
Et kuidas selle My Computeri ja Recyle BINi superbarile saab?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 13:22:54 vasta tsitaadiga

Windows 7

Heh võsapetsi reporter käib.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.02.2010 13:34:34 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, W7 tweaking teema on HV-s täitsa olemas.
Recycle Bin ja My Computer: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5418242#5418242
Endale meeldib see Recycle Bin teise lingi variant rohkem kuna see nö. ei venita taskbari suuremaks. Miinuseks on see, et
paremklikk ikoonil menüüst ei saa empty recycle bin teha aga imo on see isegi hea kuna klikkad ikoonil avaneb prügikast ja näed ikka enne kustutamist mis seal on (empty rec bin on üleval menu bar`il kohe nähtaval ja käib samuti kiiresti).
Üksikud folderid ja failid/programmid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5479065#5479065
Loe too teema läbi ja leiad muudki kasulikku icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 16.02.2010 19:05:57 vasta tsitaadiga

ipredator,

Tänks thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


seadsin selliseks icon_redface.gif icon_redface.gif

hetkel!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2010 21:40:00 vasta tsitaadiga

Hoiatus: suur pilt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.02.2010 15:20:14 vasta tsitaadiga

maxsimiljo, võiksid väheke compressida seda faili imo. 7MB pilti foorumisse linkida on ebanormaalne icon_rolleyes.gif

e: ei ole ju raske pilt korra kasvõi paintis avada ja jpg-na salvestada (~1MB tuleb sinu pildi puhul tulemuseks).

e2: Praegu selline:



OS: W7x64
Wall: Perfume film
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2010 17:24:18 vasta tsitaadiga



OS: XP
Teema: Windows Classic
Taust: stand alone
Vidinad: Rainmeter
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.