Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.02.2010 11:09:19 vasta tsitaadiga

Siin siis seletus, miks on mängus WW2 relvad

http://www.ps3vault.com/battlefield-bad-company-2-historic-warfare-9236
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 09.02.2010 13:41:57 vasta tsitaadiga

1943 tuleb ka kunagi pc-le ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.02.2010 13:45:30 vasta tsitaadiga

Lubati jah
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.02.2010 20:18:26 vasta tsitaadiga

Kõigile, keda Apache häirib : võtke snipriga juht maha icon_smile.gif

Lovvi sai minu snipri kuuli osaliseks, kui ta apaches oli icon_biggrin.gif
Praegu tuli meelde, juhtus suht ammu juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.02.2010 20:30:38 vasta tsitaadiga

seni kui vindiga helijuhti taga ajada on juba need 2 m-commi õhitud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.02.2010 20:32:40 vasta tsitaadiga

Nojah, aga me tegime mingi 3-4 kesi ja siis suht mõttetu üritada üksi, kui apache taevas on. Ta oskab suht hästi lennata ka ja tal oli gunner ka, niiet kõige mõistlikum variant oli lihtsalt helikas maha võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 21:51:38 vasta tsitaadiga

just thinking... BC2 on Battlefield mäng, see on ikka hoopis teine tükk kui CoD/MW mängud.
Dice teeb aga ka uut MOH'i MP'd. nii et pakun, et see tuleb otsesemalt MW turuosa kallale. näiteks saaksite sealt oma prone'i...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 21:57:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

näiteks saaksite sealt oma prone'i...

Võiks osata leani kah siis juba koodida,aga see on küll overpowered DICE jaoks kah vist thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.02.2010 21:59:23 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

näiteks saaksite sealt oma prone'i...

Võiks osata leani kah siis juba koodida,aga see on küll overpowered DICE jaoks kah vist thumbs_down.gif

Sama käib ka järelikult Modern KidFare 2 kohta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:00:58 vasta tsitaadiga

hea kommentaari leidsin ja nõustun 100%. icon_smile.gif

tsitaat:
noobs i repeat noobs do not hop in the damn chopper if you dont know how to fly the damn thing dammit
!!...the passenger actually dies along with your stupid ass if you didnt kno idiots!!!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:02:04 vasta tsitaadiga

eesti919, Miks see pole enam arenduses ju,räägime ikka tulevatest mängudest mida on veel võimalik muuta.
MW.s on vähemalt prone,mis BFBD2-l, et nagu WTF icon_eek.gif
Ammu sai räägitud mis sittadest võrrelda,igaüks eripärakuline.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:06:13 vasta tsitaadiga

Kes ei viitsi kusagil conf failis sobrada, siis on keegi valmis nikerdanud hea programmijupi. http://ohlawl.com/liseda.html
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.02.2010 22:20:50 vasta tsitaadiga

helga, jällegi : enamus mängijad mängivad mänge oma lõbuks, mitte sellepärast, et mingil tüübil teises maailma otsas oleks ka mõnus olla.

Samuti võiks sellel kõrvalolijal olla ka nii palju oimu, et õigel hetkel helikast välja hüpata ning BC2 on olemas - ülla-ülla - langevari. Enamasti ikkagi see õnnestub, vahepeal saab tõesti surma, kuid minu point jääb alles.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:29:28 vasta tsitaadiga

kui lennata ei oska ning esimese maja otsa kohe kobistad, siis mis mõttega sa sinna ronid üldse? kui ma olen kaasreisija, siis ma keskendun vaenlaste kõmmutamisele, mitte ei oota hetke kus "meistril" käest läks jälle. samuti pole sellest langevarjust mingit kasu, kui kopter on kuskil mere kohal või alast väljas.

veel idiootsusi:
1. kindlasti on väga tark oma poolpiduse tankiga mu eest ära kihutada, kui mul on parandamine käsil.
2. olles mõnes masinas ja vahepeal parandust teostades, leidub alati mõni naljatilk kes sult selle piistu paneb. tehes enamasti punkt 1 ja sõites vaenlase rakettide otsa.


viimati muutis jules 09.02.2010 23:56:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:31:17 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
helga, jällegi : enamus mängijad mängivad mänge oma lõbuks, mitte sellepärast, et mingil tüübil teises maailma otsas oleks ka mõnus olla.

Samuti võiks sellel kõrvalolijal olla ka nii palju oimu, et õigel hetkel helikast välja hüpata ning BC2 on olemas - ülla-ülla - langevari. Enamasti ikkagi see õnnestub, vahepeal saab tõesti surma, kuid minu point jääb alles.

Ma olen just viimastel päevadel neid eriti halbu kopteri piloote näinud, kuid nagu eelmine postitaja ütles, mängitakse oma lõbuks. Keegi ei kohusta sul kellegagi kopterisse istuda. Kui sured, see on ainult mäng. Kui välja ei jõua hüpata, siis oma viga icon_smile.gif

Ps, siin keegi härra rääkis oma kill death ratiost kontol enne, mis pidi olema väidetavalt 6 killi vs 1 surm suhtega statistika all. Kuidas selliseid tulemusi saadakse? Tuled baasist välja ainult tangi gunnerina või UAV'ga paugutad või oled snaiper ja puu taga? icon_razz.gif
helga kirjutas:
kui lennata ei oska ning esimese maja otsa kohe kobistad, siis mis mõttega sa sinna ronid üldse?

1. Et oleks lõbus
2. Et saaks lennata
3. Et õppida paremini lendama

helga, kui su laps õpib rattaga sõitma ja kukub, sa ju ei hakka ta peale karjuma stiilis "tra värd mis sa sinna ratta selga ronid, kui sõita ei oska" icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.02.2010 22:37:00 vasta tsitaadiga

nagu öeldakse, et paljudel tarvis siiski oma epeenist pikendamas käia ses mängus, seda värki pole lihtsalt võimalik välja juurida, see on meestele sisse kodeeritud ja kui aju on alla keskmise mõtlemisvõimeline siis oledki teiste peale hullult kuri kui keegi vähem "andekas" tema ego universumisse ära ei mahu. See on siiski mäng ja multiplayer, mitte singel, noobid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:40:39 vasta tsitaadiga

vaevalt tal endalgi lõbus oli... pigem on ise ka närvis, et kohe vastu seina pani. see pole lendamine kui esimese tahke objekti otsa kobistad. kui nad vaid õpiks... alustada võiks nuppude selgeks tegemisest menüüst. inverted controls näiteks on minu lendamise oskamise ja mitteoskamise vahe.

vahepeal siia tulnud mingi ego ja "alla keskmise mõtlemise" jutt. kas sulle meeldib kaotada? tegemist on tiimimänguga ja kõigil on hea meel kui võidetakse. ma olen täielik tiimplayer seal, andes igakülgselt abi oma meestele. aga kui tegeletakse jobudustega, mis kaotuseni viivad, siis on ka mul õigus pahane olla. loomulikult kõik õpivad juurde aja jooksul...

mu point on:
õhus olev kopter, mis teab mida teeb, on seal ikka väga vastik vastane ning on sedasi väga väärtuslik kogu tiimile. kui aga järjepidevalt neid sodiks sõidetakse, on see raiskamine.


viimati muutis jules 09.02.2010 22:50:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.02.2010 22:47:35 vasta tsitaadiga

helga, no kui nad ei võtaks seda kopterit, kuidas nad selle lendamise siis selgeks saaksid üldse? Klõpsivad niisama nuppe/vaatavad kuidas teised lendavad icon_biggrin.gif?

Sul on õigus pahane olla, aga lihtsalt see ei koti kedagi public servudes. Nagu Timberg ütles, public servudes pole loota mingit tiimitööd.


viimati muutis Cracker 09.02.2010 22:57:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:55:43 vasta tsitaadiga

helga - su jutt on nunnu, aga kui sa mängid suvaliste jorssidega, avalikus serveris, siis ei maksa oodata meeskonnatööd või seda, et inimesed mõtleks nagu sina.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 23:03:51 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:

tankiga


Ja väsimatult sa kirjutad tankiga , TANKI asemel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 09.02.2010 23:04:40 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 23:26:14 vasta tsitaadiga

Nice dragshootid Carl Gustaviga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 23:39:57 vasta tsitaadiga

helga, kõik tahavad mängus areneda ja selle mängu puhul tähendab see ka seda, et aegajalt tuleb kopteriga mööda põlde ringi lasta. Mis imeloom siis sina oled, et esimest korda kopterisse istudes sõitsid nagu 5 aastase kogemusega hävituslendur? Kui ei meeldi, siis ära roni kopterisse!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 23:55:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
muidu on noobide üle mölisemine siin päris pop (igast noobtube'd, shoty-clitch jne.), aga mu kopteri märkuse peale kohe selline kaitse... (ju tabas valusat kohta)

mulle meeldib kopteris, osakan ka lennata, nii et ei näe põhjust sinna mitte ronida.
kogu jura sai alguse kommentaarist, mis mulle tundus lihtsalt tabav. loomulikult avalik mänguruum ja igasugu sulelisi. mäng ka veel uus. loodame, et õpitakse oma crashidest.

rahu, head mängimist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2010 23:59:38 vasta tsitaadiga

Apache on jah tore asi seal, kuid battlefield 2 cobra juhitavus meeldis mulle veidi rohkem. Võimalik, et mul lihtsalt laagis. Suht harva satub kopterisse, aga ainuke viis seal õppida ongi ju nii. Sellel mapil vähemalt on kopter palju kergem sihtmärk, kui battlefield 2-es cobra oli. Mina igatsen hävitajaid icon_biggrin.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.02.2010 02:28:19 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et igakord kui ma viibin masinas ( tank, auto, vms ) samal hetkel kui see plahvatab ( lastakse õhku ) siis mäng viskab desktopile ilma ühegi veateateta. Lihtsalt mäng kaob ära.
_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 02:32:27 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Kas see on normaalne, et igakord kui ma viibin masinas ( tank, auto, vms ) samal hetkel kui see plahvatab ( lastakse õhku ) siis mäng viskab desktopile ilma ühegi veateateta. Lihtsalt mäng kaob ära.

Jep. Beta. Samas sa oled esimene kasutaja, kellelt sellist juttu kuulen.

1. Proovi peale panna uuemad/vanemad video draiverid.
2. Katsu jooksutada mängu teiste sätetega (dx10 või dx9, näpi teisi asju optionsitest, mis graafikaga seotud)
3. Proovi jooksutada mängu teise windowsi kasutaja all
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 10.02.2010 09:00:15 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

Kas see on normaalne, et igakord kui ma viibin masinas ( tank, auto, vms ) samal hetkel kui see plahvatab ( lastakse õhku ) siis mäng viskab desktopile ilma ühegi veateateta. Lihtsalt mäng kaob ära.


Täitsa tavaline, selleks ei pea isegi vehicle-s olema, lihtsalt ringi joostes juhtub sama moodi...
Timberg kirjutas:

2. Katsu jooksutada mängu teiste sätetega (dx10 või dx9, näpi teisi asju optionsitest, mis graafikaga seotud)


Kust seda kontrollida saab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.02.2010 11:44:34 vasta tsitaadiga

Sain endale G15 klaveri ja siin kõik olemas ping/kills jms.... thumbs_up.gif
edit: Kurat tabelis olen 8000 kohal alles.. icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 11:46:24 vasta tsitaadiga

Killzone88, ma siiralt loodan, et täisversiooni topitakse sinna score boardi, mis tabiga mängus näed ping. Killid ja surmad niipalju ei huvitagi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 11:47:07 vasta tsitaadiga

Vista või 7 puhul > D:\Users\karu\Documents\BFBC2Beta\settings.ini
DxVersion=9
või
DxVersion=10
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 11:50:09 vasta tsitaadiga

Svenx, samas võid ka seda programmijuppi kasutada http://ohlawl.com/liseda.html
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 11:58:13 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Svenx, samas võid ka seda programmijuppi kasutada http://ohlawl.com/liseda.html

Jah. Muidugi käib see kuldse "turvareegli" "ära paigalda kahtlast kolmandate tundmatute osapoolte poolt loodud softi oma arvutiss, kui saad sama asja notepadis ära teha" icon_razz.gif vastu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 12:00:14 vasta tsitaadiga

Timberg, Keegi ei käsi seda sul peale panna. Aga on olemas ju inimesi, kes ei viitsi kusagil notepadi avarustes mingeid ridu taga ajada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 10.02.2010 13:55:56 vasta tsitaadiga

Kas on mingit nippi või kanalit, kuidas saaks USAst mängu osta allalaaditavana? Saaks paar päeva varem kätte ja maksab nii 250kr vähem. Mul ju ometi pole vahet mis regioon see on, pole ju plaatigi kui mängu alla laen.
Siit, http://www.amazon.co.uk/Battlefield-Bad-Company-PC-DVD/dp/B0021AEKOY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1265797857&sr=1-1 saaks ju ka sama hinnaga, aga läheks otsa nii saatmiskulu kui -aeg.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silk45
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 14:00:34 vasta tsitaadiga

kas kellelgi oleks key-d anda, sõber tahtis ka proovida, kuid fileplay.net on kõik keyd otsas, ja sealt enam ei saa... kui keegi on nii lahke ja on vaba key siis võiks saata selle mulle PS.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 10.02.2010 14:18:03 vasta tsitaadiga

Proovisin graafika ideed, ja natuke isegi toimis, panin low peale ja sain mängida nii 5-10 minutit ennem kui disconnected tuli icon_smile.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 14:21:07 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Timberg, Keegi ei käsi seda sul peale panna. Aga on olemas ju inimesi, kes ei viitsi kusagil notepadi avarustes mingeid ridu taga ajada.

... aga nad viitsivad pärast sõber IT mehele 4-packi välja teha, kui see nende nuhkvara ja viiruseid täis arvutit korrastama tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.02.2010 14:42:59 vasta tsitaadiga

Kopteri jutu jätkuks.

Minu esimene "lendamine" oli päris humoorikas. Sain ilusti õhku(tuimalt pressisin W-d) ja kui korra manõõverdada proovisin, siis kaotasin jutavuse täielikult.
Kukkusin tagalas soomuki otsa ja võtsin paar oma sõdurit ka loojakarja. Selline mõnus "päris" tunne oli eisimest korda piloot olla icon_smile.gif

Nüüd juba veidi oskan lennata.


***


Tanki teema jätkuks. Need on jah toredad kes varastavad masina, kui ma parandama asun. Mõtlevad, et on surematud ja sõidavad täiega vaenlaste keskele icon_sad.gif
Ideaalne on parikada kuhugi veidi kaugemale ja hoida vastaseid pidevalt tules.... aga jah...


***



PS. Kas "selle" programmiga saab graafiak rohkem nulli lasta, kui mäng lubab?

_________________


viimati muutis Sarin 10.02.2010 14:50:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 14:44:14 vasta tsitaadiga

Timberg, see programm ei sisalda ühtegi pahavara ega viirust. Kuidas sa üldse saad netis ringi liikuda sellise suhtumisega ? Et iga teine programm / lehekülg sisaldab midagi halba.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.02.2010 14:48:17 vasta tsitaadiga

Mule meeldib MTLB-ga lammutada. Aedu maha sõita ja puudest läbi.
Vaenlase keskel ringi lasta icon_biggrin.gif
Väga kõvv.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.02.2010 14:53:15 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mule meeldib MTLB-ga lammutada. Aedu maha sõita ja puudest läbi.
Vaenlase keskel ringi lasta icon_biggrin.gif
Väga kõvv.


See on see pooletoobine AA tank?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 14:56:02 vasta tsitaadiga

aivo80, jah mis laseb neid granaate vms. Ja peal on õhutõrje vidin.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.02.2010 14:59:04 vasta tsitaadiga

See jah icon_lol.gif
Mulle tundub see AA tank küll suht kasutu... (kui just vaenlase kopter silmapiiril pole) Lisaks pole ma välja suutnud uurida, mis põhimõtte järgi selle mortar töötab- sihin ühtemoodi, sihin teistmoodi, vaenlasele pihta ikka ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 14:59:20 vasta tsitaadiga

patrick615 küsimus ei ole selles, kas iga sisaldab. Küss on selles, kas mõni üksik sisaldab ja kui selle otsa komistad, siis on pahandust kui palju. Igasuguseid kavalaid võtteid kasutatakse tänapäeval, et isikule X süsteemi pääseda - misiganes põhjusel. Üks lihtsaim moodus oleks third party softi loomine mõne populaarse mängu jaoks.

Nt täna jagan oma rapidshare kontol programmi, millega saab muuta ini faili, homme panen samasse kohta üles programmi, mis muudab ini faili ja ...

Pmst. Kui inimene ei jaga arvutitest või nende turvamisest palju, siis oleks TEMALE võibolla küll aeganõudvam, aga varem või hiljem ka odavam ja arukam suunata ta mööda igasugustest turvariskidest ning talle selgitada, kuidas mõne lahenduse saab juba olemasolevate vahaenditega ellu viia - seda ilma, et inimene peaks lootma anonüümse programmeerija heatahtlikele kavatsustele.


Kopterite kohta. Ise olen paar korda lennanud, kedagi hauda pole viinud, aga sõita nendega ei oska. Gunnerina saab ilusti hakkama icon_smile.gif


viimati muutis Timberg 10.02.2010 15:01:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.02.2010 15:00:11 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
aivo80, jah mis laseb neid granaate vms. Ja peal on õhutõrje vidin.


sellega on hea kolmandas punktis kaitses olla ja spammida seda "pudelikaela"

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 15:01:10 vasta tsitaadiga

Minuarust Apachet on juhtida kõvasti kergem, kui battlefield 2 koptereid.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.02.2010 15:03:38 vasta tsitaadiga

Apache juhitavus on kuidagi tuim, BF2SFis olin sellega päris hea piloot, aga siin "künnan põldu" sellega icon_smile.gif
Meenutan, et üks ütles BF2SFis Mi35 kohta, et:
tsitaat:
Nagu lendav külmkapp

Sama kehtib ka vist BC2 Apache kohta...

EDIT: Kui juba Apachel nii tuim juhitavus on, siis ei julge ma kujuteldagi, milline Mi-24 juhitavus tuleb icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.02.2010 15:15:35 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
aivo80, jah mis laseb neid granaate vms. Ja peal on õhutõrje vidin.


See mõnus easy catch engineri jaoks icon_biggrin.gif. 2 raketti tagan persse lasta ja kutu...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.02.2010 15:17:22 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
patrick615 kirjutas:
aivo80, jah mis laseb neid granaate vms. Ja peal on õhutõrje vidin.


See mõnus easy catch engineri jaoks icon_biggrin.gif. 2 raketti tagan <b>piixu</b> lasta ja kutu...


optimist. sinust jäävad ainult jäsemed järgi kui sa vähegi ligidale peaksid jõudma.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.