Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:17:42 vasta tsitaadiga

visalik, ise mängin neid PsOne Classic'uid PSP peal - HD telekaga pole suurt midagi teha...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:22:20 vasta tsitaadiga

beastbeats, täpselt. Ja eriti hea kui on veel remake nagu FFT.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:31:16 vasta tsitaadiga

Jackinthex, FFT on OK aga nt. FF I, FF II, FF IV remake'id on küll "äpardused" võrreldes originaaliga...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:01:18 vasta tsitaadiga

tänud , vennasel on psp kh olemas vb proovin isegi järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:38:39 vasta tsitaadiga

San Andrease konvert võiks tulla ps3 peale. Minuarust oli ikka igati kihvt mäng. Proovisin PC peal aga ei saand niihästi ikka hakkama kui puldiga. TV taga mugavam kah icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 20:27:01 vasta tsitaadiga

nu siis võiks, kui R* aega nagu muda üldse triloogia tulla PS3 peale -> GTA3, VC, SA icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.02.2010 20:27:11 vasta tsitaadiga

jesus99, arvutile annab ka pulti ühendada külge.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2010 20:28:50 vasta tsitaadiga

Keegi head mikriga headset'i oskab soovitada PS3'le?
Et kus hinna ja kvaliteedi suhe ilusti paigas oleks...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 09.02.2010 20:55:23 vasta tsitaadiga

Mul on ametlik pleikari bluetooth headset ja ei kurda kõik on siiamaani päris ponks old,ebayst tellisin ja mingi u. 400EEKi läks maksma,meil siin kallim,ei julgend mingit päris odavat osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 20:57:40 vasta tsitaadiga

euforia, PS3-ga võid suvalist "sinihambaga" headset'i kasutada thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.02.2010 21:23:10 vasta tsitaadiga

beastbeats, suvaline != hea.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 21:25:50 vasta tsitaadiga

Mul on mingi 150 kroonine jabra bluetooth headset ja toimetab nagu vana kala, heli on hea ja keegi teine ka kurtnud ei ole.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 09.02.2010 21:33:20 vasta tsitaadiga

Klge kui hästi see PSN ja Home töötab Eestis. Et kas saab näiteks filme osta ja rentida?

Endal varsti plaan PS3 slim osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 21:46:01 vasta tsitaadiga

kuna Eesti pole ametlikult olemas seal, siis pead ennast "peitma" kuhugi teise riiki. tavaliselt UK, imho mõttekam kui Soome.
filme seepärast ka ei saa.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:01:33 vasta tsitaadiga

Ja nt. UK kontoga lubab osta / rentida?

Selline 'jura' nagu 'regiooniblokk' puudub icon_smile.gif ?

Eelmise jutu jätkuks - on siinsest HV raffast paljudel headset'id olemas? Ehk keegi aktiivsem onlain-tegelane oskab infot anda icon_cool.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:05:31 vasta tsitaadiga

j2mm, ma ei mõika su pointi nüüd?! ütlesin just et ei saa filme, just nimelt regioonilukk. mingid läbi ussiM'i häkid ei loe.

headset on neil, kes mängivad aktiivselt onlines. täpsemalt väga ei usu, et saabki teada seda.
headseti kasutan siis, kui mängin omadega koos. võõrastega tühja möliseda ei näe pointi, samuti puberteedikute kombel kõiki kuhugi saata.


viimati muutis jules 09.02.2010 22:20:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:17:16 vasta tsitaadiga

Vähestel headset'e ma kardan. Või kui on siis eriti paljud ei kasuta.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:22:07 vasta tsitaadiga

Ei suuda kogu teemat läbi lugeda,aga kas on netis olemas ka eestikeelne ps3 manual. icon_redface.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:25:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
beastbeats, suvaline != hea.

euforia, postitusest/küsimusest jäi mulje, et hea = parim hinna/kvaliteedi suhtega toode. Vihjasin, et ei pea "paaniliselt" seda "parimat" otsima ainult sortimendi hulgast millel märge "for PS3" - nagu siin juba ka mainiti, siis võib sobiliku headset'i ka kordi odavamalt soetada, kui Sony enda mudeli eest küsib...
P.S Tundub, et sul on viimasel ajal palju vaba aega tekkinud - äkki suunad oma energia mujale, selle asemel, et siin teemas pidevalt "möliseda" icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.02.2010 22:31:53 vasta tsitaadiga

beastbeats, igasuvaline BT headset ei paku head kvaliteeti, jah, ei pea Sony oma ostma kuid on ka hiinakaid mille kvaliteet on alla arvestust. Mõistlik oleks seega osta selline headset mis toimib ka väljas mobiiliga kasutades mitte ainult toas hiirvaikuses.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 09.02.2010 22:34:30 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Vähestel headset'e ma kardan. Või kui on siis eriti paljud ei kasuta.

kui eestlastega MW2 mängin siis on ikka enamusel headset icon_smile.gif
samas kui suvalistega mängin siis ei vaevu headsetiga, nähtavasti ma ei ole ainus.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:36:38 vasta tsitaadiga

mikk36, sellepärast tulebki ennem uurida mida ostad ja teiste kommentaare lugeda. Mingit no-name hiinakat mille kohta keegi sõnagi öelda ei oska vaevalt, et keegi tõsiseltvõetav online mängur omale ostab.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:39:53 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Ei suuda kogu teemat läbi lugeda,aga kas on netis olemas ka eestikeelne ps3 manual. icon_redface.gif

Varem oli täitsa olemas - momendil kiiruga enam ei leidnud...
Mul see muidu PDF'ina olemas, kui huvi, saada PS'iga oma meiliaadress ja saadan sulle thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.02.2010 22:45:46 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
mikk36, sellepärast tulebki ennem uurida mida ostad ja teiste kommentaare lugeda. Mingit no-name hiinakat mille kohta keegi sõnagi öelda ei oska vaevalt, et keegi tõsiseltvõetav online mängur omale ostab.
Seleta seda beastbeatsile, mul pole veel kogemusi BT headsetidega, esimene peaks inglismaalt kohale jõudma, post tundub et viivitab.

viimati muutis mikk36 09.02.2010 22:47:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 22:46:22 vasta tsitaadiga

https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1382&tt=312&ttt=8922&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1374

Seal olemas kasutusjuhend, tooteinfos on link PDF-ile.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 09.02.2010 23:52:08 vasta tsitaadiga

Headsetidega selline lugu,kui hakkasin endale vaikselt nillima siis võttis ikka kirjuks küll,sest hindadel selline vahe mingi 5 naela kuni nii palju,et paha hakkas,nagu siin paljud soovitanud tuleb arvustusi lugeda ja kuskil foorumites silma peal hoida,ise nuhkisin tükk aega aga seda mida tahtsin ei saand http://www.amazon.co.uk/Logitech-Vantage-Bluetooth-Headset-PS3/dp/B0014VRRVY see peaks magus olema(sellise hinnaga peaks ülse arvestama,seal kandis nad on),lõpuks ostsingi pleikari ametliku,sest nii palju rahvast igal pool rääkis,et ei maksa igast suvalisi osta,ise hiljem kahetsed,käid mingi 5 suvalist läbi lõpuks pead ikka veits kallima ja asjalikuma ostma,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 10:39:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
igasuvaline BT headset ei paku head kvaliteeti, jah, ei pea Sony oma ostma kuid on ka hiinakaid mille kvaliteet on alla arvestust. Mõistlik oleks seega osta selline headset mis toimib ka väljas mobiiliga kasutades mitte ainult toas hiirvaikuses.


kisub vist ot aga
samas... kui ikka küsitakse asja kus "hinna ja kvaliteedi suhe on paigas" ja oletame et on kaks erinevat asja - ühe hind on 10 ja kvaliteet on 10 ning teise hind 1 ja kvaliteet 1. minu arusaamise järgi on siis neil hinna ja kvaliteedi suhe ühesugune icon_smile.gif
hind/kvaliteet="hinna ja kvaliteedi suhe" ehk siis 10/10=1 ning 1/1=1 ... et mõlema hinna ja kvaliteedi suhe on justkui sama (vahega et üks on kallis ja hea aga teine odav ning saast) icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2010 10:42:37 vasta tsitaadiga

Mis otsaga Headset ps3-el sobib, kas peene või jäme ots on sellel? Äkki sobib ka xboxi variant?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.02.2010 10:55:21 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
mikk36 kirjutas:
igasuvaline BT headset ei paku head kvaliteeti, jah, ei pea Sony oma ostma kuid on ka hiinakaid mille kvaliteet on alla arvestust. Mõistlik oleks seega osta selline headset mis toimib ka väljas mobiiliga kasutades mitte ainult toas hiirvaikuses.


kisub vist ot aga
samas... kui ikka küsitakse asja kus "hinna ja kvaliteedi suhe on paigas" ja oletame et on kaks erinevat asja - ühe hind on 10 ja kvaliteet on 10 ning teise hind 1 ja kvaliteet 1. minu arusaamise järgi on siis neil hinna ja kvaliteedi suhe ühesugune icon_smile.gif
hind/kvaliteet="hinna ja kvaliteedi suhe" ehk siis 10/10=1 ning 1/1=1 ... et mõlema hinna ja kvaliteedi suhe on justkui sama (vahega et üks on kallis ja hea aga teine odav ning saast) icon_smile.gif
Hinna-kvaliteedi suhe oli üks tingimus, teine tingimus oli et ka hea oleks mitte praht.
Dave20 kirjutas:
Mis otsaga Headset ps3-el sobib, kas peene või jäme ots on sellel? Äkki sobib ka xboxi variant?
USB/BT vist olid ainult toetatud ja Xboxi oma kindlasti ei sobi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.02.2010 12:45:11 vasta tsitaadiga

Tänud elava arutelu eest.
Leidsin säärase isendi: http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/bt2050

ebay.co.uk'st peaks ca 350 krooksuga kätte saama...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 10.02.2010 14:36:41 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Tänud elava arutelu eest.
Leidsin säärase isendi: http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/bt2050

ebay.co.uk'st peaks ca 350 krooksuga kätte saama...

kui juba nii palju maksad võta ps3 originaal, selle hq mode on üleprahi, ca 400 eeguga peaks kätte saama kui otsida.
muidu mul endal selline küsimus, et kui mingeid sellisi asju otsida -> link ebaysse, siis mis parim variant oleks? mw2'es on klappidega mängimine meeldima hakanud aga see va bluetooth headset ja klapid korraga pähe panna on nilbe, mingit kaks-ühes lahendust tahaks...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.02.2010 15:38:56 vasta tsitaadiga

Loodame! Demon's Souls 2 hints thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 15:54:51 vasta tsitaadiga

oleks tore jah. 2 osa võiks pikem olla ja vähem lineaarne.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 18:20:04 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
j2mm, ma ei mõika su pointi nüüd?! ütlesin just et ei saa filme, just nimelt regioonilukk. mingid läbi ussiM'i häkid ei loe.

icon_redface.gif kellegilt jäi kõrvu et end saab ka Eestisse registreerida ja seetõttu sain sellest UK alla "peitmisest" veidi valesti aru icon_rolleyes.gif ...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 18:33:35 vasta tsitaadiga

Juhhuuu... teine YLOD. Igavene piix... kollane piix thumbs_down.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.02.2010 18:50:57 vasta tsitaadiga

ivokas, milline mudel? Kui vana?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 19:02:42 vasta tsitaadiga

iDemon, 60GB fat, eelmise aasta 10-l märtsil sain andrico-st garantiilise, samuti YLOD-i kätte surnud pleissi vastu.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 19:52:55 vasta tsitaadiga

60gb.... tüüpiline icon_lol.gif
Uuesti garantiisse, mis muud. Piixutama peab siis kui garantiid ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:09:11 vasta tsitaadiga

Kuna vahetuskonsool (ehk siis praegune) on nn. "taastatud", siis garantiist pühkisin suu puhtaks.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.02.2010 10:30:42 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuna vahetuskonsool (ehk siis praegune) on nn. "taastatud", siis garantiist pühkisin suu puhtaks.


Proovi ise elu sisse puhuda, saad vähemalt saved kätte.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 10:46:11 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et pole nii kõva rauamees. icon_sad.gif Vast foorumlane Jackinthex aitab.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 15:09:37 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ma kardan, et pole nii kõva rauamees. icon_sad.gif Vast foorumlane Jackinthex aitab.
´

minu käest saad ka abi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 22:16:45 vasta tsitaadiga

Targemad pead, palun rääkige pulkadeks: mis vahe on YLOD-i fiximisel kuumapüssiga, või infrapuna ahjuga? Kas ühel meetodil on teise ees silmanähtavad/käegakatsutavad eelised?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 11.02.2010 22:19:10 vasta tsitaadiga

Siin nende YLOD'ide jutte kuuldes vaata et hakka varsti iga päev palvetama, et pleikar otsad ei anna icon_lol.gif
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 22:22:36 vasta tsitaadiga

paanz, kui sul 60GB mudel, siis hoia jah validool käepärast. icon_biggrin.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 11.02.2010 22:30:22 vasta tsitaadiga

No kahjuks/õnnex ei muretsenud endale 60-st vaid 40-se. Nüüdseks on juba Slim 250. Mõtlen just seda, et YLOD ei karga ainult 60-ste kraesse, eks ta teistega ka juhtunud on ma usun..uurinud ei ole. Igatahes ivokas, tunnen kaasa...truu sõber ikkagi ju
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2010 22:48:57 vasta tsitaadiga

Kusjuures... just sai väikese nostalgiahoo ajendil ostetud järelturult GT3 A-spec. See istub nüüd ilusti laibastunud konsoolis. icon_sad.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 11.02.2010 23:00:23 vasta tsitaadiga

Selle peaks saama kätte, aga vist riskides lugeja lõhkumisega. Eks seda varianti proovida vast viimasena kui enam elulooma masinast saa.
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 01:30:13 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
Siin nende YLOD'ide jutte kuuldes vaata et hakka varsti iga päev palvetama, et pleikar otsad ei anna icon_lol.gif

Ei... peab lihtsalt eraldi teema tegema nagu Xkasti puhul. Muidugi nii palju sisu ei tule aga vähemalt oleks ühes kohas.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2010 08:46:11 vasta tsitaadiga

PS3 to Get 3D Firmware Update in the Summer
TomsGuide

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.