Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 02:41:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

millised on tõsiselt kaasahaaravad, funnid ja kõva replay väärtusega PS3 mängud, mida saab kahekesi korraga ÜHE konsooli taga mängida.

Motorstorm 2

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 02:50:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

millised on tõsiselt kaasahaaravad, funnid ja kõva replay väärtusega PS3 mängud, mida saab kahekesi korraga ÜHE konsooli taga mängida.

Motorstorm 2


Army Of Two 40th day ja esimene osa ka

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.02.2010 03:00:02 vasta tsitaadiga

fat princess?
tho ei olnud nii hea kui ootasin, ehk on nüüdseks ära patchitud vms, pole ammu proovinud enam.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 04:24:03 vasta tsitaadiga

fat princess thumbs_up.gif

Spetsid rääkige, kuidas ps3 trend muidu on? Kas tehakse veel ka selliseid mänge, mida koos ühe konsooli taga on fun/võimalik mängida või on rõhk mujal?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 09:25:46 vasta tsitaadiga

Zen pinballi on tegelikult ju ka võimalik koos mängida. icon_smile.gif Kordamööda. Mäng, mis mulle isiklikult väga meeldib ja pikemat aega juba pinget pakub.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 10:25:27 vasta tsitaadiga

Timberg, kasuta sellist lehte nagu http://www.co-optimus.com , seal enamus co-op mänge olemas ja kirjas ka kas saab ühe kosooli taga co-op teha või peab üle neti mängima.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.02.2010 10:48:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
fat princess thumbs_up.gif

Spetsid rääkige, kuidas ps3 trend muidu on? Kas tehakse veel ka selliseid mänge, mida koos ühe konsooli taga on fun/võimalik mängida või on rõhk mujal?

pixeljunk monsters, eden, shooter, proovi demosi enne.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 02.02.2010 10:57:07 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Lisaks võiks mõni konsoolispets mulle öelda, millised on tõsiselt kaasahaaravad, funnid ja kõva replay väärtusega PS3 mängud, mida saab kahekesi korraga ÜHE konsooli taga mängida. Žanri piiranguid ei sea.


Madagascar kartz icon_cool.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2010 12:14:53 vasta tsitaadiga

Timberg, Resident Evil 5 on üks selline mis kahekesi ühe masina taga mängides pikaks ajaks pinget pakub, isiklikult meeldis rohkem kui Army of Two.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 13:22:17 vasta tsitaadiga

Mhmh, tänud. RE5 olen isegi mänginud PC peal co-opis ja tõesti oli kaasahaarav. Ainuke prob oli kergelt ebamugav juhitavus.

Mingit kõva replay väärtusega ps3 mängu pole, mida saaks mängida ühe konsooli taga samaaegselt 2 inimest?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 13:26:34 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mhmh, tänud. RE5 olen isegi mänginud PC peal co-opis ja tõesti oli kaasahaarav. Ainuke prob oli kergelt ebamugav juhitavus.

Mingit kõva replay väärtusega ps3 mängu pole, mida saaks mängida ühe konsooli taga samaaegselt 2 inimest?


CoD:MW2 icon_biggrin.gif

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 02.02.2010 13:36:52 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2010/02/01/the-tester-reality-series-debuts-on-psn-feb-18/
Vaadake,ma ei hakka valetama see on 1 hirmsamaid asju mida ma olen hiljuti näinud ja 1s mu sõber saadab mulle koguaeg väga rõvedaid pilte,aga see on lihtsalt ÖÄK
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 17:25:05 vasta tsitaadiga

Little Big Planet'it saab kah koos taguda. Ninja Gaiden Sigma 2 oli vist kah? Motostorm 2, Resident Evil 5, Soulcalibur 4.. midagi veel mis ei meenu kohe.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 03.02.2010 21:56:58 vasta tsitaadiga

Ai kurja, angel jõudis ette, tahtsin ka LBP-d mainida.
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.02.2010 19:54:10 vasta tsitaadiga

SaImu85 kirjutas:
http://www.joystiq.com/2010/02/01/the-tester-reality-series-debuts-on-psn-feb-18/
Vaadake,ma ei hakka valetama see on 1 hirmsamaid asju mida ma olen hiljuti näinud ja 1s mu sõber saadab mulle koguaeg väga rõvedaid pilte,aga see on lihtsalt ÖÄK


rofl.gif


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 19:59:24 vasta tsitaadiga

SaImu85 kirjutas:
http://www.joystiq.com/2010/02/01/the-tester-reality-series-debuts-on-psn-feb-18/
Vaadake,ma ei hakka valetama see on 1 hirmsamaid asju mida ma olen hiljuti näinud ja 1s mu sõber saadab mulle koguaeg väga rõvedaid pilte,aga see on lihtsalt ÖÄK


Breikija on tiimis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Tegi seal hand hoppe.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 02:05:32 vasta tsitaadiga

kas mitte heavy rain demo ei pidanud see nädal PSN poodi müüki tulema?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 02:41:54 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
kas mitte heavy rain demo ei pidanud see nädal PSN poodi müüki tulema?

Ei, järgmine nädal:
http://www.joystiq.com/2010/01/21/heavy-rain-demo-to-fall-on-europe-february-11/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 04:31:44 vasta tsitaadiga

tegin väikese vea ka. mitte müüki vaid tõmbamiseks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 10:13:43 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
millised on tõsiselt kaasahaaravad, funnid ja kõva replay väärtusega PS3 mängud, mida saab kahekesi korraga ÜHE konsooli taga mängida. Žanri piiranguid ei sea.


See lehekülg on suuresti abiks olnud www.co-optimus.com Päris põhjalikult on välja toodud milliseid co-opi võimalusi millise mänguga tulevad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 10:21:45 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Timberg, kasuta sellist lehte nagu http://www.co-optimus.com , seal enamus co-op mänge olemas ja kirjas ka kas saab ühe kosooli taga co-op teha või peab üle neti mängima.


icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 10:38:21 vasta tsitaadiga

Tunnistan oma viga. Äkki esimene kord ei kuulnud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 18:48:33 vasta tsitaadiga

Sony "actively thinking" about PSN charges
Destructoid

tsitaat:
"It's been our philosophy not to charge for it from launch up until now, but Kaz recently went on the record as saying that's something we're looking at," says Sony's Peter Dille. "I can confirm that as well. That's something that we're actively thinking about. What's the best way to approach that if we were to do that? You know, no announcements at this point in time, but it's something we're thinking about."
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.02.2010 19:15:45 vasta tsitaadiga

Mida tugevamaks Sony positsioon muutub, seda "ohtlikumad" otsused sealt kasutajate suhtes tulla võivad. Tüüpiline käitumine.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.02.2010 20:30:21 vasta tsitaadiga

Kummaline on see tants aurukatla ümber mis selle PSN'i maksustamisega käib. Isegi kui see asi näit kolme kuu pärast reaalsuseks saab ei õigustaks see ikkagi kogu seda kisa ja kära mis selle ümber siiani käinud on. Pigem tekib tunne, et neid uudiseid lihtsalt kasutatakse turunduse tarvis hetkel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2010 12:53:32 vasta tsitaadiga

Pole seda teemat lugenud, aga nüüd hakkas huvi, et mis krdi ohtlikud otsused ja värgid jälle? Sai ka ps3 ostetud ja sooviks teada. icon_eek.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2010 13:08:33 PS3 music maker? vasta tsitaadiga

Tere, selline küsimus, et kas ps3-el on ka mingi music maker millega saaks muusikat teha? PS1 peal oli mul kunagi mtv music maker.
Küsiks ka siin teemas ära, et kas ps3 toetab ka ps1 mänge, kui nii, siis äkki kellelgi on seda ps1 music makerit (originaali)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 15:05:12 vasta tsitaadiga

Saadn m2ngida ps1 m2nge kui PSN'ist ostetud, aga plaate vast ei m2ngi
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 19:17:51 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Saadn m2ngida ps1 m2nge kui PSN'ist ostetud, aga plaate vast ei m2ngi
Plaadilt mängib maha mängu väga väga edukalt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.02.2010 19:50:49 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole seda teemat lugenud, aga nüüd hakkas huvi, et mis krdi ohtlikud otsused ja värgid jälle? Sai ka ps3 ostetud ja sooviks teada. icon_eek.gif
sony centerist tulevad kapid kohale ja võtavad kõik su raha ära, astuvad koera saba peale ja söövad kõik võileivad külmkapist ära. see on manuali tagaküljel väikeses kirjas ära toodud, et kohe, kui oled karbi lahti teinud, oled sellega automaatselt nõus.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 07.02.2010 19:58:20 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Sony "actively thinking" about PSN charges
Destructoid

tsitaat:
"It's been our philosophy not to charge for it from launch up until now, but Kaz recently went on the record as saying that's something we're looking at," says Sony's Peter Dille. "I can confirm that as well. That's something that we're actively thinking about. What's the best way to approach that if we were to do that? You know, no announcements at this point in time, but it's something we're thinking about."


Playstationi suurim trump ongi olnud et PSN on tasuta olnud. PSN maksustamine on Playstationile enesetapp eusa_think.gif ,sest siis hakkavad gamerid küsima et kui ma pean netis mängimise eest nagunii maksma siis miks mitte valida konsool millel on ka rohkem mänge - xbox360
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 08.02.2010 00:48:40 vasta tsitaadiga

Kus kohas saab näha kui palju vaba ruumi su kettal veel on?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 01:30:02 vasta tsitaadiga

Settings - System Settings - System Information
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 08.02.2010 01:54:00 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
Settings - System Settings - System Information

Tänud...Kuid aru ma ei saa...milleks mõni mäng on suur ala 20mb ja mõni mäng on lausa 4GB suur icon_confused.gif millest selline erinevus???ja imelik ,et kui tahtsin uue mängu peale installida ,ütles,et vaba ruumi pole...kustutasin siis ala 2-3 demot ära mille suurus oli kokku umbes 3gb siis lasi mängu ära installida ja kui nüüd siis vaatasin palju mul vaba ruumi on näitab ,et 47GB -80-st icon_neutral.gif
Mängude saveingud ei tohiks üldse ju ruumi võtta?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.02.2010 02:05:05 vasta tsitaadiga

-Re-Flex-, paljud mängud nõuavad esimesel käivitamisel installeerimist, mille käigus suur ports andmeid kopeeritakse kõvakettale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 08:20:47 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-Re-Flex-, paljud mängud nõuavad esimesel käivitamisel installeerimist, mille käigus suur ports andmeid kopeeritakse kõvakettale.

Ja see on üks suur miinus
http://www.destructoid.com/forced-installs-and-the-ps3-are-they-here-to-stay--70718.phtml
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 11:13:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-Re-Flex-, paljud mängud nõuavad esimesel käivitamisel installeerimist, mille käigus suur ports andmeid kopeeritakse kõvakettale.

Korrektsem oleks öelda, et osad mängud icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 15:52:17 vasta tsitaadiga

final fantasy XIII nüüd classicuna müügis stores,huvitav kas 9-ndat on ka oodata? icon_razz.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 08.02.2010 16:06:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-Re-Flex-, paljud mängud nõuavad esimesel käivitamisel installeerimist, mille käigus suur ports andmeid kopeeritakse kõvakettale.


sellepärast ma vahetasing omal 40gb ketta 250gb vastu icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 08.02.2010 16:07:10 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
final fantasy XIII nüüd classicuna müügis stores,huvitav kas 9-ndat on ka oodata? icon_razz.gif

Mõtled Final Fantasy VIII vist ikka? icon_razz1.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 08.02.2010 17:05:39 vasta tsitaadiga

tere kas oleks mõnda beta koodi saada ps3 mängu oma saada?
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 17:52:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõtled Final Fantasy VIII vist ikka?

VIII mõtlesin jah icon_lol.gif
aga on mingeid jutte palju neid tehakse ümber?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 23:20:48 vasta tsitaadiga

Kas PS3 slim on aeglasem tegelane kui vana PS3?
Kuidagi jube aeglane tundub installides jne....3 kuud vana alles icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 08.02.2010 23:28:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas PS3 slim on aeglasem tegelane kui vana PS3?
Kuidagi jube aeglane tundub installides jne....3 kuud vana alles icon_neutral.gif

Mina pole küll aru saanud, et oleks aeglasem.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 09:35:03 vasta tsitaadiga

EI usu et tasuline tuleb muidu.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 14:38:56 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
tsitaat:
Mõtled Final Fantasy VIII vist ikka?

VIII mõtlesin jah icon_lol.gif
aga on mingeid jutte palju neid tehakse ümber?

vanu PS/PS2 mänge pidavat olema väga raske HD-ks portida
tsitaat:
The God of War HD remake for the PS3 has been very popular in the US and people in Europe are very much looking forward to it. Do you have any interest in creating an HD remake of a PS1 or PS2 Final Fantasy game?

We don’t know the details about the HD remake of God of War. If it’s just a case of attaining high resolution graphics, only, then that wouldn’t be that difficult, but if we were to achieve the same graphical standard as in XIII with a PS1 title, then that would be a huge, huge task. Almost unrealistic. Even with a PS2 title it would be difficult. In the case of God of War, there weren’t really that many characters in the game — the main character and some monsters, maybe ten people or so. That would not be unachievable.

As with Final Fantasy titles in the past, like on PS1, even just the main characters amount to around 10 people. Then you have all the NPCs, you’re probably looking at about 200 characters total. All with individual textures for the skin, plus costumes, facial features and everything. That would be a really tricky job.

http://blog.eu.playstation.com/2010/02/08/an-interview-with-final-fantasy-xiiis-kitase-and-toriyama/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 15:04:06 vasta tsitaadiga

SKG, ta mõtles vast, et mitu PSOne versiooni PSN veel tuleb...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 15:42:11 vasta tsitaadiga

ooo! kui FF8 PS3 peale ümber tehakse siis lähen tipa-tapa poodi jälle icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:03:19 vagrant story ps 3el vasta tsitaadiga

ei tea kui hea pildiga need ps one mängud on? et kas nagu tetris, võibolla on keegi proovinud?
vaatasin et vagrant story on müügi, tahaks toda mängida, jäi kunagi pooleli
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:06:42 vasta tsitaadiga

no final fantasy 7 oli isegi PSP peal väga väga kole rääkimata siis PS3'st ja suurest fullhd telekast. Peab olema tõeline story freak, et seda mängida:)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.