|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
03.02.2010 17:51:45
|
|
|
Aga mis spec maagidel hetkel siis väga tegija on? Enamus on arcane mis ma näinud olen .. samas kui enda maagi seisma panin siis ma sain frsotfire speciga parimaid tulemusi. Cast aeglane oli aga criticale lendas ja suuri...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
03.02.2010 20:17:14
|
|
|
Fireball spec oli teatud olukordades parim vahepeal. Mul maagil oligi FF või FB build. Olenevalt bossust. Kus tuli rohkem liikuda, kasutasin FF buildi. FB build näitas enamasti siiski suuremaid numbreid, aga threat reduction 10% oli alla igasugu arvestust. Kui mul vigilance polnud, siis oli põhimõtteliselt 2 võimalust. Kas ootan ja lõpetan DPS listi põhjas või pommitan ja lõpetan kas siruli maas või nr1 DPSina. Tavaliselt valisin teise variandi, kuid repair bill läks kole suureks.
Arcane ruulis mingi aeg päris kõvasti, aga nerfiti ära. Hiljuti jälle buffiti ja nüüd on ta suht ok. Manaprobleeme on ka vähem. Pikemad bossfigtid ma usun on siiski FF parem.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
03.02.2010 20:43:41
|
|
|
FF on frostfire?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.02.2010 00:42:19
|
|
|
10 man normal on mingi eriline näitaja ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
04.02.2010 00:44:21
|
|
|
| No ma ei tea, taktika on ikka uus ja võõras ju? Mis teisel raididel/wingidel tehti ka essal õhtul 10-man normalid ära?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 10:40:59
|
|
|
| veso kirjutas: |
| No ma ei tea, taktika on ikka uus ja võõras ju? Mis teisel raididel/wingidel tehti ka essal õhtul 10-man normalid ära? |
10-man totgc10 insanity tehti ära esimesel päeval kui too boss lahti oli. 10man normalid maailma top5 gildi poolt ära teha pole eriti suur näitaja. Normalid on "casualitele" ja pugimiseks, hardmoded on need, kus gildid reaalselt mõõtu võtma hakkavad ning see trall läheb lahti järgmine nädal. 10-man hardmoded pole samuti eriline näitaja kui neid tehakse 25-man gearis. Nood gildid kes pole kogu wotlk ajal ühtki 25-man'i teinud näevad praegu kurja vaeva üsna mitmete bosside peal
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.02.2010 18:03:26
|
|
|
| kui see tõsi on blizzil ikka tõesti shit for brains , kui nad ise ei suuda pretestida asja siis on see nende probleem
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.02.2010 18:17:07
|
|
|
| PR seisukohalt kirjutas blizzard just alla üsna suurele accountide sulgemise lainele. Selliste guildide bännimine/quitimine mõjub üsna halvasti communitile.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
04.02.2010 18:18:38
|
|
|
| Paljud servud nagunii fullis pidevalt. Seega guild-2 ruumi rohkem ei tee ju paha.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 18:19:35
|
|
|
Kui see on tõsi siis tbh on bann igati õigustatud.
(Kerge spoiler LK võitluse mehaanika kohta)
Spoiler 
| tsitaat: |
The bug with the Lich king is simple. The sides that fall are created as contructs, when dealt damage they revert back to their default animation, as in "up".
Saronite bombs do damage to the sides because they do damage to constructs.
What Ensida fail to say is that they needed to be throwing bombs at the sides for them to come up, not the lich king. |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.02.2010 18:23:49
|
|
|
| clever use of game mechanics , kui blizz ei suuda testida ühtegi encounterit siis kelle süü see on ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.02.2010 18:25:27
|
|
|
väidetavalt kasutavad paljud saronite bombe oma dps rotationis ( ei oska kommenteerida, ei mängi enam sellisel tasemel). seega kui nad kasutavad neid bombe koguaeg, miks oleks pidanud nad nüüd selleks fightiks oma rotationit muutma? Kas oli öeldud, et saronite bomb'id on keelatud? Blizzard oleks pidanud enne patchi release saronite bomb damage ära võtma antud juhul. Siin on tegemist blizzardi Q/A puudumise ja katkise bossi mehaanikaga. Süüdistada siin saaks blizzard ainult ennast.
viimati muutis eShelobik 04.02.2010 18:26:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 18:26:55
|
|
|
Kelle süü on see, et probleemist raporteeriti alles peale killi? Jah, pomme kasutatakse kuid neid loobitakse ikka bossi pihta, mitte kusagile eemale et mingeid objekte paigal hoida.
Minu arvamus on, et süüst puhtad pole kumbki.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.02.2010 18:28:36
|
|
|
ise mõtlesin kah seda, et kui nad kirjutasid, et roogid kasutasid rotationis saronite kärakaid, siis lich king oli koguaeg neil eri platvormi nurkades? saronite kärakatel on 10yd RAADIUSEGA paugu suurus. st et heal juhul oleksid nad kaks platvormi üles "toonud". muidugi ei tea ma mehhaanikat nii täpselt, et kas on vaja arthast kiteda või liigutada (10man videos jäid silma mingid mustad augud). sel puhul võib isegi viable olla, et nö pooljuhuslikult. ei hakka ju ometi keset võitlust järgi jätma oma DPS rotationit (ei pole aimugi kui suurt lisa saroniidikärakad annavad).
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.02.2010 18:32:10
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kelle süü on see, et probleemist raporteeriti alles peale killi? Jah, pomme kasutatakse kuid neid loobitakse ikka bossi pihta, mitte kusagile eemale et mingeid objekte paigal hoida.
Minu arvamus on, et süüst puhtad pole kumbki. |
väidetavalt 10man encounteris sellist bug'i polnud. ehk siis nad väitsid, et neil oli encounter 10manist selge ja tegid 25man'is samamoodi.
Arvatavasti on neil oma süü ... aga blizzard on siin süüdlane oma katkiste patchide/bosside avalikus testimises. ehk siis süüdistame mängijaid Q/A osakonna puudumises?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 18:33:55
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| ehk siis süüdistame mängijaid Q/A osakonna puudumises? |
Ei, selles et nad märkasid toimumas midagi mida ei tohiks juhtuda kuid jätkasid tegevusega et boss tappa. See on praktiliselt sama kuidas tehti world first Yogg+0. "Ennäe, kui panna pala brainroomi ennast spamhealima siis addid evadevad ning saame bossi maha zergida. Clever use of game mechanics!".
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
04.02.2010 18:35:03
|
|
|
| siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
04.02.2010 18:52:48
|
|
|
| FD kirjutas: |
| siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast... |
Ma ei ole just väga kursis wowi-maailmaga, kuid kas mitte EULA ei anna õigused Blizzardile kõike teha? Mina arvan, et paras neile ning kõik, kes seal QQ'tasid, et quitivad, on nädala pärast tagasi oma daily fixi sisse ammutamas.
Just my $0.02
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 19:26:07
|
|
|
| FD kirjutas: |
| siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast... |
Mängu ning iga järgneva patchi installi ajal nõustud sellega, et blizz teeb wowiga mida iganes tahab. EULA lubab neil lambist serverid mõneks nädalaks kinni panna ning selle eest endiselt raha kasseerida. See, et nad üleüldse kohati tasuta päevi jagavad on nende puhas imago hoidmine, ükski asi neid selleks ei kohusta
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
04.02.2010 19:34:42
|
|
|
| FD kirjutas: |
| siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast... |
Loe aga litsentsi. Ehk kõikide firmade tingimused on selles suhtes samad (jäin just Google Chrome oma lugema, seal samamoodi ei vastutata mittemillegi eest ja kui midagi kokku keerad, oled ISE süüdi). Kuigi, tarkvarabugide tõttu tahaks isegi progejaid tuulduma riputada vahel ...
PS. Tasuta mängupäevi tuleb aastas ikka mitu kokku, kuigi, nädalat just ei saa.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
04.02.2010 19:40:41
|
|
|
| seetõttu miks siis blizz nii närvi läheb bugise mängu pärast, et gild saab bänni? eks omad vitsad peksavad. tegelt mul kah savi. kusjuures jah tean eulat niigi, asi on põhimõttes, aga kahjuks selles maailmas on ikka domineeriv raha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 19:51:56
|
|
|
Sest kui neid ei bannitaks hakkaks paljud buge otsima-kuritarvitama ning nood, kes seda ei tee viriseksid veel hullemini kui Ensidia fanclub.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2010 20:11:30
|
|
|
Mh? Praegu tegeleb ta ju üldise mängu disainiga mitte questide-bosside arendamisega.
Pealegi on ikka pisike vahe kas viriseda bugide pärast, mis mängu raskeks/võimatuks teevad või bugide üle mis trivialiseerivad teatud elemente. Jah, bugid on mõlemad kuid päris samma patta ma neid ei laoks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004

|
05.02.2010 11:06:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| ehk siis süüdistame mängijaid Q/A osakonna puudumises? |
Ei, selles et nad märkasid toimumas midagi mida ei tohiks juhtuda kuid jätkasid tegevusega et boss tappa. See on praktiliselt sama kuidas tehti world first Yogg+0. "Ennäe, kui panna pala brainroomi ennast spamhealima siis addid evadevad ning saame bossi maha zergida. Clever use of game mechanics!". |
Päris võrreldavad asjad ikka need pole. Esiteks, evade buggimine-teada kuidas see tekkis vs (väidetavalt) mitte teadlikult platvormi taastamine. Evade buggimine on ikka vana ja tuntud asi ja 100% kindel, et see on exploit.
Uus boss, varem mitte nähtud game mechanics ja mingi uus asi juhtub. Päris raske asja ühte patta panna.
Teiseks, limited attemts. Ei saa lihtsalt öelda, et buggis, wipege, minge uuesti. Kui Yogg0 prooviti kokku üle 400 korra(stars, 3 raidi samal ajal wipesid seal peal, et strateegiat välja töötada), siis nüüd oli 20 katset. Ei saa lihtsalt wipeda ja jätte pooleli, seda enam, kui tõesti ei tea, miks buggis.
Ei tea, palju siinkirjutajatest on ise mõne world first try peal olnud. Suht suur pinge tekib ikka. Tõsiselt, ei ole aega tähele panna, miks mingi pisidetail tekib. Ok, ensidia/nihilumi mehed on sellega rohkem harjunud, aga ikka, ei ole neil ka nii et walk-in-the-park ..yay world first.
Selle toc25-keegi ei tohi surra ..katse ajal oli mõnus paus iga bossi vahel, et saaks närve puhata ja kontsentreeruda. Nüüd oli w1 race, limited attempts . Ei näe tegelikult isegi võimalust try lihtsalt lampi wipeda, kui tõesti ei tea miks asi buggis.(kui nad teadsid, siis muidugi ..aga niipalju kui mina kuulsin, siis nad ei teadnud, try ajal vähemalt mitte..kõik guild memberid kes olid online olid ventis ka ja vähemalt ventis räägiti, et bugged, aga miks, seda ei teatud).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004

|
05.02.2010 12:12:06
|
|
|
400 korda taoti vastu seina sellepärast, et fight polnud veel nerfitud(või siis, normaliseeritud, et poleks vaja õnne spawnidega). St oli vaja saada lucky spawn combo, et üldse edasi proovida. Igal korral kui see saadi, siis ei tulnud jälle kõik muu välja jne. mitte ei joostud 400 korda proovima, et äkki mõtleme miskit välja poole fighti keskel.
See, kas limiteeritud katsed on hea või halb, on maitseasi, aga fakt on see, et selliste limiteeritud katsetega ei jäta keegi lambist fighti pooleli ja ei wipe, kui ei teata mis täpselt juhtus. See oli asja point.
Kui sa combat loge vaatad(mmo-champ on need välja toonud, ja tõi välja ainukese memberi, kes antud fightis kasutas pomme, mitte keegi teine ei kasutanud), siis näed, et mingit rotatsiooni ei kasutatud. Oli 1 vend,
kes kasutas iga 1 minuti järel normaalselt pommi lich kingi (või addi, oleneb kelle peal oli) peal ja oligi kõik.
Ja ei arutata iga wipe järel 20 minutit, et mis valesti läks. 10 manis oli boss maas, strateegia oli teada, kui miskit läks valesti, oli kohe näha,mis valesti ja pmst -> mis sitasti see uuesti teema. Ei uuri keegi katsete vahel meeletult tund aega combatlogi, et mida saaks parandada. Seda enam, et combatlogist ei saa välja lugeda, mis parandas platforme(0 siege damage done/) .
Tempo oli peal, tegu oli w1..pole seal aega tunde oodata, seda enam, kui strateegia on välja töötatud ja on vaja lihtsalt exectutida.
Loomulikult vennad näevad, et on bugine ..aga midagi pole teha, varemgi on bugiseid bosse maha võetud, see pole mingi exploitimine(vähemalt varasemalt) olnud. Midagi spetsiaalselt selleks ei tehtud, mängiti lihtsalt "oma mängu" ja oligi kõik.
Ei saa võrrelda exoduse yogg0, kus spetsiaalselt jäeti paladin brain ruumi ja sellega evade bugiti addid.
Pigem võib exploitimiseks lugeda anub'i first kille. Spetsiaalne paladinide stakkimine, et mööda hiilida 1st fighti aspektist.+ muidugi soulstone teema.
Aga siis ei jäänud see kellelegi ette ...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.02.2010 12:20:56
|
|
|
| 630 kirjutas: |
| mitte keegi teine ei kasutanud |
Kindel? Kiire ülevaatus nende raideritest näitas üsna mitut inseneri.
| 630 kirjutas: |
Pigem võib exploitimiseks lugeda anub'i first kille. Spetsiaalne paladinide stakkimine, et mööda hiilida 1st fighti aspektist.+ muidugi soulstone teema.
Aga siis ei jäänud see kellelegi ette ... |
Vanasõna ütles: "it was the last straw that broke camel's back". Ei tea kas põhjus on just nende kuulsuses või milles kuid just too gild kipub alatihti kõiksugu imeasjadega vahele jääma.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
05.02.2010 12:30:00
|
|
|
fight attempts omab mõningaid miinuesd imo.
lihtne näide > fighti ajal keegi dc-s, raid wipeib, tuleb tagasi online>elus>boss tagasi>notib su maha>katse raisus
shaman saab pala mulli, tuleb välja, kõik tore, oops, unustas totemid maha, > katse raisus
jne
ehk siis oleks normaalne kui katse läheks kirja näiteks kui combat kestab ala vähemalt 10 sec, või peab rohkem kui 1 player surema vms.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004

|
05.02.2010 12:36:16
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| mitte keegi teine ei kasutanud |
Kindel? Kiire ülevaatus nende raideritest näitas üsna mitut inseneri.
| 630 kirjutas: |
Pigem võib exploitimiseks lugeda anub'i first kille. Spetsiaalne paladinide stakkimine, et mööda hiilida 1st fighti aspektist.+ muidugi soulstone teema.
Aga siis ei jäänud see kellelegi ette ... |
Vanasõna ütles: "it was the last straw that broke camel's back". Ei tea kas põhjus on just nende kuulsuses või milles kuid just too gild kipub alatihti kõiksugu imeasjadega vahele jääma. |
Oli 4 inseneri raidis, kellest ainult see rogue kasutas.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.02.2010 12:48:24
|
|
|
| Ho Ho, mmo-championis olemas ju nende combat log'ist võetud damage output.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.02.2010 13:43:16
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Ho Ho, mmo-championis olemas ju nende combat log'ist võetud damage output. |
Combatlog on ainult tolle konkreetse roogi kohta ning ainult nende kohtade jaoks kus ta pommidega dammi tegi. Siege damage ei registreeru logides. Ehk siis too logi ei tõesta ega näita midagi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
05.02.2010 14:35:20
|
|
|
| Huvitav miks top guildis ainult 1 engineer kasutab täielikult selle professioni potentsiaalset dps ära, teised on võimelised ainult kinnaste haste enchanti macroma? Kes garanteerib, et seda combat logi enne WoL uploadimist ei ole muudetud? Võimalik, et see oli viimane piisk karikas nagu HoHo pakus. Näiteks Ensidia Hodiri flower poweri puhul pigistas Blizzard silma kinni aga kui mingi tundmatu mage Naxxi Military quaterit natuke varem solos bone armoriga siis sai kohe kammi turja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
05.02.2010 17:14:11
|
|
|
Talentidega fireballi või frostbolti castimise kiiremaks tegemine ei mõjuta ju frostfire castimis aega ?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
06.02.2010 00:41:09
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Talentidega fireballi või frostbolti castimise kiiremaks tegemine ei mõjuta ju frostfire castimis aega ? |
see on ju eraldi skill, miks see peaks seda mõjutama ?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
06.02.2010 10:07:26
|
|
|
Muide kas kellelgi on olnud au saada ajutist banni? Ma sain nimelt 48h sõimlemise eest. LFG süsteemiga tuli tank kes midagi ei oskanud ja tappis meid lihstalt 7 korda. Sellepeale paladin respecis ennast ja hakkas tankima aga meie warrior tank lihtsalt jooksis niisama kuni me 4menisimie instat .. ja needis kõike mida sai. EI lahkund ka ... ja kickida me ka ei saanud kuna süsteem teadas you can kick yet vms... õietas ja mögises ,et ma ei lähe ära jne. ja siis meie 4 kamp poetas paar kurjmat sõna ja selleeest saime 48h banni ... roppuste kasutamise eest vms:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
06.02.2010 12:31:05
|
|
|
Jõhker ... teeks ka screenshoti kui keegi mölisema kipub
Aga muide mul 2 account seisis ja tegin eile ära battle.net ühendamise ja sain 7 päeva mänguaega. Aga kui vaatan account statust näitab canseled. Mängida saan need 7 päeva aga miks canseled. Pea accountil näitab paymenth method freezed vms...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tenkes
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
06.02.2010 14:17:43
|
|
|
Mehed mis Serveris te mängite muidu?
Outland?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
06.02.2010 14:25:07
|
|
|
Wildhammer ...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
06.02.2010 14:51:09
|
|
|
/ignore nimi-servunimi
ja ever ei grupeeri LFG tool sind selle tropiga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
06.02.2010 14:52:01
|
|
|
| Ise pelan Defias Brotherhood'is.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
06.02.2010 15:25:13
|
|
|
Kõige huvitavam on see ,et sisse login on see 48h bann ... aga ei ole kirjas millal see algas või millal see lõppeb
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|