|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
01.02.2010 00:05:35
|
|
|
Ei hakkagi aega raiskama ja vastu vaidlema, tõin lihtsalt välja omadused, mis mind häirivad. Sellegipoolest on antud olukorras huvitav jälgida, kui tuliselt ühte mängu kaitstakse, nägemata kasvõi ühte negatiivset külge või viga. Selline pimestav ülistamine mõjub kuidagi... võõrastavalt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
01.02.2010 00:08:09
|
|
|
| No ma tõin ka välja selle mis mulle meeldib ja mis on miinuseks, lihtsalt mind ei häirinud eriti ükski muudatus otseselt. Nad tegid pigem mängu mugavamaks ja selle tõttu on story edasi andmine kah kuidagi parem, imo.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
01.02.2010 00:58:15
|
|
|
| dstar kirjutas: |
Ei hakkagi aega raiskama ja vastu vaidlema, tõin lihtsalt välja omadused, mis mind häirivad. Sellegipoolest on antud olukorras huvitav jälgida, kui tuliselt ühte mängu kaitstakse, nägemata kasvõi ühte negatiivset külge või viga. Selline pimestav ülistamine mõjub kuidagi... võõrastavalt.  |
Kui sa leiad ühe mängu millel ühtegi viga ei ole siis palun ütle meile ka. Asi pole selles, et me ei teaks ME vigu või puudujääke... asi on lihtsalt selles, et kuna mäng ise on niivõrd hea kompott, siis üksikute osade väärtus polegi nii oluline.
Sinu argumendid olid täiesti mõttetud. Ma võiksin tuua 5x pikema nimekirja selle kohta, kuidas mäng on parem võrreldes ME1-ga.
Kes otsib vigu see ka leiab. Sellise suhtumisega aga ei saa elu nautida. Ma võin endale Ferrari osta ja siis päev otsa foorumites kiruda ja kisada, et ilgelt rõve on, et uuel mudelil on spidomeeter hoopis seal, mitte aga seal nii nagu vanasti. Et KW on vähem ja üleüldse mootori heli ei meeldi ja reklaamides oli teistmoodi.
Millele tuleks keskenduda on see, et sul on Ferrari baby... spidomeeter võib olla kasvõi tooli all minu poolest
ME-ga samamoodi. Tehtud muutused on maitse asi, kuid enamikele meeldib. Mõni kisab, et ilge dumbed down versioon - hui ta on. ME2 on kordades raskem ning taktikaliselt keerulisem. ME1 oli RPG mõistetes paras nali. Hunnik state ja loot'i millel puudus igasugune reaalne mõte. Mängus oli 2 armorit Predator/Colossus ning peale nende saamist ei olnud mõtet midagi muud enam peale panna. Oli mingi 3 erinevat armorit ning siis muutusid ainult värvid. Ning iga kõrgem lvl armor andis nati paremad statid. Mis seal huvitavat on, kui on paika pandud see mida sa pead selga panema ja millega laskma. Nii kui Spectre gear käes siis polnud ühtegi teist relva mõtet enam kasutada. Niivõrd lineaarne RPG ei ole see mida peaks ülistama.
Mako teemat ma üldse ei puudutagi. Ise olen suhteliselt erapooletu aga nagu keegi mainis siis "jetski on land" efekt oli küll. Iga planeet oli samuti nagu mingi mäestik ilma sileda platsita isegi kui gravity oli mitu korda üle keskmise.
Kaaslased on ülikõvad. Kust otsast nad sul Dragon Age-s rohkem rääkisid? Minul küll missiooni ajal suhtlevad omavahel ja dialoogile räägivad vahele. Ning mingit inventory pole tõesti vaja. Keset lahingut sul nüüd Shepard võtab rekkatäie armoreid ja relvi ning hakkab kaaslaste vahel jagama. Käsib Kroganil särgi seljast võtta ja pugeda mingisse muusse hunjaasse.
Skillid olid ka ME1-s suht mõttetud. Tegelikult ei olnud neid skille ju üldse rohkem kui ME2-s. Pm Täpselt sama palju. Mis on vahe on see, et ei ole enam seda, et iga "aktiveeritava ability" vahel on mingi 3 ranki tühjust mille iga punkt annab mingi 1% dämmi juurde. Väga vajalik.
Nüüd on lihtsalt iga skill kohe olemas ja annab ikka reaalselt asju juurde kohe. Mingi 10% health, 25% dämm jne. Mitte, et võtad 5 ranki soldieriks olemist ja saad iga rangiga mingi 2% healthi. Ja siis 6-nda korraga saad ability.
Veidi mõttetu see vaidlus on, aga mis teha. Mäng on hea ja väärib heada punktide välja toomist. Kuna ME2 on tegelikult päris drastiliselt erinev ME1-st siis on loomulik, et osad inimesed ei jaga kohe matsu lahti ning kukuvad kisama, et mis nüüd mänguga tehti. Kui veidi pelada siis jõuab enamikele kohale, et muutused on kõik positiivsed ning enamik asju on kohe kõvasti paremad.
Minu poolest annaks ME2-le juba 10/10-st selle eest, mis dialoogi Joker ja EDi räägivad või Mordin
Joker: " I fractured my thumb on the mute button, but I think I made my point" , "It's real leather Commander... real leather"
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 01:15:45
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti naljakas oli veel üks moment kus EDI keerutas jokeri istet kontrollimatult icon_lol.gif
|
Kuigi pidi ainult relvastuse ja electronic warfare üle kontroll olema
Gethi tantsu panin ka ise tähele ingames, tundub et gethid on ikka lõbusad sellid Afterlife klubis ütles ka legion mulle, et ei gethid saa aru, miks elusorganismid ennast toksiliste ainetega mürgitavad. Citadeli pubis sai ka ennast pildituks juua. Shepard sai blackouti ja ärkas neljakäpukil peldikus peale krogani likööri.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
01.02.2010 01:17:18
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Eriti naljakas oli veel üks moment kus EDI keerutas jokeri istet kontrollimatult icon_lol.gif
|
Kuigi pidi ainult relvastuse ja electronic warfare üle kontroll olema
Gethi tantsu panin ka ise tähele ingames, tundub et gethid on ikka lõbusad sellid Afterlife klubis ütles ka legion mulle, et ei gethid saa aru, miks elusorganismid ennast toksiliste ainetega mürgitavad . |
Kui Citadelis baari kogu aeg juua küsid siis mingi 4-s kord annab kõvemat kraami. Kui küsid veel siis annab veel hullemat. Kui mingi 6-s või 7-s kord küsid siis pakub pm puhast mürki. Shepard vastab siis midagi taolist elu purjus häälega "Yeah gimme... that stuff, that goes into the thing,... stuff... yeah gimme.."
Voice Actor peaks fcking oscari saama selle lause eest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 01:20:23
|
|
|
Viies ongi too krogani liköör kui ikka veel ütlesid "yeah gimme that!" siis too turian baarimees ütles selle peale "its your funeral"
voice actingutest rääkides, siis see Omega bossu Aria voice actress on Matrixi filmist "Trinity" näitleja.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
01.02.2010 07:49:37
|
|
|
| Mulle meeldib Jokeri hääl täiega, Seth Green ftw. Julm hästi sobib imo.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 10:17:19
|
|
|
| veso kirjutas: |
| Mulle meeldib Jokeri hääl täiega, Seth Green ftw. Julm hästi sobib imo. |
Batman: Archam Asylumis kah Jokeri voice acting polee paha
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
01.02.2010 11:30:01
|
|
|
minuarust Joker meenutab ka välimuselt Seth Greeni.Häälest sain kohe aru et väga tuttav näitleja
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.02.2010 13:13:04
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Tore ongi.Kogu relvasüsteem on palju puhtam nüüd.ME1-s oli pidevalt sada asja inventoris ja siis pool tundi pärast igat missiooni võrdlesid kumb versioon sellest relvast nüüd parem on ja millised omnigeeliks muuta .Mingil hetkel sai kogu inventori lihtsalt sodi täis ja siis pidid terve tunni pusima, et aru saada mis on mis. |
It's called an RPG. Ma vahetasin ME1s kogu mängu vältel ammot ja asju vastavalt missioonile. Ju siis ma olin vähemuses
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2010 13:26:55
|
|
|
Samas pole loogiline sellise koguse tavaari kaasas tasimine
Eks kuna mäng on muutunud ongi mõningaid harjumatusi ja asju, mille suhtes tahaks kriitikat teha, samas selle korvavad teised elemendid.
ME2 taktika mulle igatahes meeldib - ME1's polnud ma sunnitud seda kasutama.
Keegi võiks parem öelda, mis eeldusel saad valida ME1 salvestuse ületoomisel vabal valikul 1 skilli juurde ?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 13:33:31
|
|
|
| Mismõttes mis eeldusel? Isegi kui ME2 korra läbi tehtud on, saad lisaskilli valida. Ise võtsin Shredder Ammo, 80% dmg to organic enemies.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2010 13:44:18
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mismõttes mis eeldusel? Isegi kui ME2 korra läbi tehtud on, saad lisaskilli valida. Ise võtsin Shredder Ammo, 80% dmg to organic enemies. |
Imelik siis...mina seda valikut 3 teise tegelase puhul ei näinud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
01.02.2010 13:56:33
|
|
|
| Insanity ja Adept on suht raske, Mirandaga kordamööda loobime Warpe, et armor maha saada. Tulistamisvõimalust polegi, korra pea välja pistad, suht surnud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.02.2010 14:03:28
|
|
|
Aga kui kõik medalid käes, siis sellest saad ka mingi boonuse ME3 jaoks?
või see pigem lihtsalt fun teema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 14:15:48
|
|
|
Ei usu, et saad. Need medalid on need Xboxi pointid vms tegelt, nagu Assassins Creedi puhul lippude korjamine ei andnud ka midagi. Lihtsalt goalid, mida võid võtta endale eesmärgiks. Kui ME1-s on lvl 60 character, siis saad 10 000 kõiki 4 ressursse, paar levelit boonuseks juba ette ning natukene raha ka hinge taha (50 kilo, kui oled rich person, siis 100 000).
Ise importisin lvl 50 characteri ja sain 5000 kõiki ressursse + 100k pappi, ning muidugi neid metalle omakorda 50 000, sest olin eelnevalt ME2 korra läbi teinud.
Suurim advantage siiski IMO importida ME1 savegame on, et kajastab ikkagi neid valikuid, mida ise tegid. Kui oled ruthless ja lased kõigil kärvata, siis pole vahet. Ent ma säästan tihtipeale diplomaatiaga nii palju elusid kui võimalik ja ME2-s senimaani päris palju äratundmisrõõme olnud .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.02.2010 17:33:20
|
|
|
Alguses on mingid valikud, EarthBorn jne ning siis veel mingi Warhero ja asjad. Kas need mõjutavad ka midagi kuidagi?
Ning siis veel galaktika kaardil olles on osadel sihtkohtadel mingi xx% juures? Mida see näitab.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
01.02.2010 17:35:47
|
|
|
Lõpuks ometi jõudis plaat Game-st kohale
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 17:43:30
|
|
|
Terror, annavad kas paragoni või renegade pointe boonusena juurde. Colonist Lone survival ei anna midagi, Spacer Warhero annab paragoni (hea maine) ning earth ruthless renegade (badass mainet).
Protsent näitab, palju planeete oled sa külastanud protsentuaalselt tähesüsteemi clusterites.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
01.02.2010 17:56:03
|
|
|
Tegelikult ma mõtlesin päikesesüsteemi all tähesüsteeme, ehk siis parandan oma küsimust.
Kas on ka mõnda tähesüsteemi kuhu minnes leiad planeetide skännimisel mõne nn annomaalia (majakas, abikutsun vms) ning kohale hüpates leiad ala mis otseselt mängu looga pole üldsegi seotud ?
Endale üldse Bioware mängud meeldivad kuid esimese osaga võrreldes pole ME2 sellist väljakutsumist - kus terve ümbrus on tundmatu ning sa oled vastastest ning liitlastest vähem arenenud. (Ehk siis - järsku leiab midagigi millega enda sõna kehtima panna - praegu aga on Cerebus tasemel kus nad võiksid ka iidsetele astu hakata)
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.02.2010 18:10:08
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on ka mõnda tähesüsteemi kuhu minnes leiad planeetide skännimisel mõne nn annomaalia (majakas, abikutsun vms) ning kohale hüpates leiad ala mis otseselt mängu looga pole üldsegi seotud ?
|
Jah.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
01.02.2010 18:56:16
|
|
|
Ma nõustun kah nende inimest arvamusega kelle meelest Esimene osa oli Võimsam/Meeldejäävam kogemus.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
01.02.2010 20:38:34
|
|
|
Esimene oli võimas elamus aga teine osa on ikka päris tõsiselt ära rikutud. Esimesega oli neid VAU momente ikka palju aga siin ainuke tõsine moment kus oli vau oli see, kui said teada kes need collectorid tegelikult olid ja tegelikult see reaperi laeva avastamine oli ka võimas. Lõpp oli täiesti jabur, no midagi tobedamat annab välja mõelda, lõpus ma vaatasin seda asja juba nii küüniliselt, mingid platvormid lendavad sinu juurde kolle täis - nagu wtf? Ikka räigelt väljamängitud. Lõpukolli ma isegi ei kommenteeri, no mida veel. Üleüldiselt puudus see mis esimeses osas oli - loo eepiluses ja võimsus.
Vigadest konkreetselt mainiks -
1. Xp süsteem on muudetud mõttetuks.
2. Skillide süsteem on ära kastreeritud.
3. Relvi jms nänni pole praktilsielt.
4. Omni gel tgasi tuua, ei viitsi kogu aeg mingit minimängu pelada.
5. Heat-clipid imevad sajaga, ülekuumenevad relvad olid palju paremad,
Plusse oli muidugi ka alustuseks juba ühesuguste mõttetute sidemissioonide ärakaotamine aga miinused on ikka palju rohkem. Kurat ma olen pettunud, see võinuks nii palju parem olla.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.02.2010 20:42:26
|
|
|
esimene osa oli minu arvates kaunis üksluine ja tüütu
teine pisut pingsam
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
01.02.2010 20:49:35
|
|
|
| Essa oli täiega win ja planeete oli võimas esimest korda avastada aga see oli natuke igavavõitu, et enamasti kõik baasid olid suht samad :/ NPC'd oli ka pmst samamoodi paigutatud, niiet sai nagu ühte encounteri teha mitmeid kordi aint erinevatel planeetidel.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
01.02.2010 22:11:22
|
|
|
haha, ma nii naersin.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
01.02.2010 22:22:42
|
|
|
Sai ka natukene mängitud seda. Igatahes see on minu meelest palju parem mäng kui esimene. Kõik need üleliigsed RPG elemendid (kellele üldse see ME1 inventory meeldis?) olid ära korjatud, mis tegi selle mängu natukene rohkem tempokamaks. Enam ei pea kontrollima et enne igat encounterit kas kõigil on ikka shredder või tungsten ammo peal ning kas on ikka parimad relvad/upgraded/armorid equipitud. Lisaks üllatab mind see kui palju ME1-s tehtud valikuid ME2-te üle kandus. No iga väiksemgi pisiasi kandus üle ja sellele vastavalt on ka mäng erinev. Side questid on ka, erinevalt ME1-st, huvitavad.
Ja enda vanade tiimikaaslastege on ka ikka väga lahe uuesti kohtuda. Eriti hea moment oli siis, kui avastasin, kes see Archangel tegelikult oli. Seda ma ei osanud oodata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
02.02.2010 12:53:11
|
|
|
sai ka proovitud , mitte plaju aga piisavalt, täielik pettumus, segane menüü, karakteriarendamine on mööda, kaart kahtlane või seda polegi, porno gameplay, suur ootus ja lootus, ühesõaga rikkusid siga hea mängu ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.02.2010 13:20:15
|
|
|
| Maailmad on siin ikka tõesti nii suured, et kaardita hakkama ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
02.02.2010 13:43:34
|
|
|
| Kahju, et ME2's custom arme pole. Mu renegade tegelane oli nii badass suure armiga üle näo, nüüd ma pean lihtsalt mitte parandama hetke armid.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
02.02.2010 15:38:14
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
sai ka proovitud , mitte plaju aga piisavalt, täielik pettumus, segane menüü, karakteriarendamine on mööda, kaart kahtlane või seda polegi, porno gameplay, suur ootus ja lootus, ühesõaga rikkusid siga hea mängu ära  |
Ma siin sõbraga naerame juba pikemat aega... No mitte ei jõua kohale kust otsast ME2 halvem kui ME1 on? Tema on XBOX-i kasutaja, mina PC. Ja mõlemad oleme 100% kindlad, et ME2 on igast nurgast kordades parem.
Oh well. Your loss.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
02.02.2010 15:54:32
|
|
|
Tegin ka lõpuks läbi, aega läks 33 tundi. Oleks kauemgi läinud, aga EA Store ei saada DLC koode ning customer support ei reageeri. Ärge ostke sealt midagi.
Nõustun Archangeliga, teine osa oli esimesest igati parem. Kuigi olen peamiselt RPG fänn ja shootereid ei mängi, siis ME1-s oli kogu inventory ja skillide süsteem kohmakas ja aeglane. ME2-s on rohkemgi arenguruumi upgrade'ide näol ning iga oskus annab ka tuntavama vahe. Ei oskakski mängu kuidagi paremaks teha ausalt öeldes. Nüüd on selline tühi tunne, ükski teine mäng ei paku enam huvi . Jään ootama kolmandat osa.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
02.02.2010 16:28:48
|
|
|
Sain ka läbi - Ei ütle midagi halba v.a. kaks asja mis jäi nn "Torkima"
Sinu otsused tegelikult midagi erilist ei muuda (erinevalt AOD-s) - sellest on kahju, oleks ikka mõned Baaris peksa oma käitmise eest saada või siis mõned jaamas lausa "COP-ide" käest tina.
Samuti oleks tahtnud midagi uurida - puurida nn "kõrval missioone" aga eriti jura oli lõpp, ehk siis kui kõik ME 2 meeldis. Viimane ala ei meeldinud aga üldse !.
Demond olid head... mõte Collectorite ja Reaperite koha oli hea... Vahe klipid olid head, oma võiskonna laiali pillutamise mõte oli hea... aga nii suure ala peale nii kiire läbimine ning ebarealistlikult nõrgad vastased, kes ilmusid ei tea kust ilma erilise sihita oli täiesti jama. Sisuslist pointi tervel sellel alal ei olnud, ehk siis miks nad seal üldse tolkneisd miks baas nii oli ehitatud jne (Erinevalt Citadellist).
No ja see viimane "koll". Välimus HALE - ajuvaba ! Ehitamine ja olemus olid samuti ajuvaba ja tema hävitamine oli veel ajuvabam !
Ja oleks tahtnud ikkagi ME1 osast saada tunda seda tunnet, et liikuma on aetud suur masinavärk ning sina vaikselt uurid ja torgid kõrvalt olles vähemuses. (Gethide arhioloogide rünnakud, või siis jäisel alal tolle tehase uurimine). Kahjuks ME2-s oli sellist maoga peale lendamist liiga palju..
Loodan väga ME3 pingelisemat sisu, ehk seda RPG-lisust, sest tegemist peaks olema ikka ennekõige RPG-ga ja siis Shooteriga ! Ausalt öelda et saanudki ma aru miks nad nii hästi algava mängu lõpu nii kiiresti läbivaks pläustiks tegid.
Ma ei taha uskuda, et ka tõsihinselise fännile - to lõpplahendus ei tundunud vajaka jäävat....
Ja to Kriss Si-Fi tordi tipust puudust ei tundnud olevat.
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
02.02.2010 16:33:23
|
|
|
Hetkel siis käsil MW1 (esimest korda), alguses oli ikka päris raske sellele inventari menüüle pihta saada ja milliseid laenguid konkreetse vastase pihta lasta, kuid vähehaaval olen ree peale saanud ja mäng meeldib. Mõnusalt massiivne. Meenutab väheke Stalkerit, ainult teises keskkonnas.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
02.02.2010 17:27:58
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
Nüüd on selline tühi tunne, ükski teine mäng ei paku enam huvi . Jään ootama kolmandat osa. |
Jep, mul kadus isegi Dragon Age: Awakening isu ära ME pärast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
02.02.2010 19:12:38
|
|
|
Mul seda probleemi ei ole igatahes, et kaardita hakkama ei saa, uurin pigem ise iga väiksema koha läbi ja lähen alles siis sinna, kuhu peaksin
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.02.2010 19:59:17
|
|
|
| Sarkasm, kõik missioonid on corridor walk ja muidu niisama külastatavad kohad on ka tillukesed.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
02.02.2010 20:02:24
|
|
|
iseennesest positiivne et anomaaliatesse on investeeritud rohkem kui eelmises osas. iga anomaalia on omaette stoori, vahest isegi naljakas. ei ole copypaste enviroment nagu esimeses osas igal planeedil. isegi kohe tahtmine kõiki planeete kylastada, muidugi abiks ka see et kaardil on näidatud protsentuaalselt iga systeemi kohta kui palju planeete kylastanud oled. planeetide skännimine on etem kui pinnal sõitmine - võtab oluliselt vähem aega ja omab mõtet. Uraanuse skänn on hea .
kuna nädal aega enne ME2 välja tulekut lõpetasin ME1(kange tahtmine oli karakter yle tuua) siis hea võrrelda neid kahte mängu. see et relvadega vähem majandamist on isegi positiivne, eelmises osas tõesti sai liiga palju aega kulutatud sorteerimisega ja upgreidimistega. ometigi relvade valik võiks suurem olla. sama käib armori kohta - puhtalt välimuse muutmine kaaslastel ei anna kuigi palju juurde. skillide vähendamine mu silmis ei ole hea samm aga saan sellega elada, kogu komplekt on siiski parem kui ME1 ja mäng meeldib igal juhul rohkem. stoori pakub kah huvitavaid momente(Samara vs tema tytar, Legion...). esitlus on 5+. Lahingud on kah head, intensiivsemad. Ammo on hea.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
02.02.2010 21:45:08
|
|
|
30h mängitud ja lõppu veel ei paista. Vähemalt veerand süsteeme läbi uurimata, üks tegelane saamata ja mingi 4 loyalty questi vaja teha + muud teemad. Oi raisk, kui hea mäng. Mis imeinimene selle mängu kiiremini läbi tegi või ME1-te pikemaks peab ei saa aru. Pole kuskil niisama passinud - lihtsalt pidevalt lendab lisaqueste. Osad "linnad" kus juba käidud tekkis vahepeal mõni quest lambist juurde
Resursse on veidike paljuvõitu. Ei ütleks, et planeete palju skänniks, ainult suuremad leiukohad korjan ära ning enamik planeete Depleted ei tee. Mõni on isegi jäänud Good, sest mõni koht jäi arvatavasti avastamata. Pole kuhugi resursse panna. Samas, eks mõned upgraded on tegemata. Loodetavasti kulub moon marjaks ära
Väikene paus, natuke sööki ja jooki sisse ning jätkan
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
02.02.2010 21:50:18
|
|
|
| Kellelgi juhtub olema trainer, millega saab squad punkte mingi lõpmatuseni vms?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
02.02.2010 22:45:53
|
|
|
| Miks kaarti ikka vaja on, korra vajutad M tähte ja ta näitab radarit ja noolt kuhu poole vaja liikuda... :/ See punaste täppide teema oli natuke liiga lihtsaks tehtud ka ME1's. Nägid kohe ära mis sind ees ootab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|