|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
01.02.2010 18:36:20
|
|
|
| "In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.02.2010 18:39:43
|
|
|
| Lovvi on lootust, et need seaded tulevad. Battlefield Heroesis olid need täiesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
01.02.2010 18:40:35
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| "In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega... |
pool tõmmet ja 720kraadine pööre
anyways...steamist ostes saab ka beta key?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
01.02.2010 18:57:16
|
|
|
| Bensiin kirjutas: |
| Lovvi kirjutas: |
| "In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega... |
pool tõmmet ja 720kraadine pööre
anyways...steamist ostes saab ka beta key? |
kuidas saab nii mängida ? ükskõik mis mäng mul sens alati nii madal et teen vähem kui pool pööret ( sama lai kui roccat taito matt )
saab küll
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
01.02.2010 20:15:33
|
|
|
Soovitan kasutada Thompsonit.Super hea relv
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.02.2010 20:22:11
|
|
|
| Kutsu, kaugelt mitte, küll aga close combatis.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
01.02.2010 20:35:02
|
|
|
<15m pealt on efektiivseim Saiga-12, eriti kui pumppüssi salvemahtu suurendav perk peal on. 0-25m peal on M1911 loom.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.02.2010 21:11:29
|
|
|
kaks päeva HV-s ei käi jättis siia teemasse 700 posti mida lugenud pole.
Kuigi sisu on sama mis esimesel õhtul peale beta reliisi
epic
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
01.02.2010 21:13:49
|
|
|
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah.
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
01.02.2010 21:31:57
|
|
|
| Angryhead kirjutas: |
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah.
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi. |
game.co.uk tundub jah hetkel kõige odavam olevat 18*25=450 eek + 30 eek teenustasu krediitkaardiga maksmisel = ~480 eek Mis moodi see game.co.uk süsteem toimib...kas release date päeval saad download lingi ja cd-key ning kõik? Või on võimalik kuidagi karbitoode endale eestisse saada?
Tõenäoliselt võtan endale ka selle ligi game.co.ukst...kui ükskord oma kasti kokku saan
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
01.02.2010 21:32:25
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Angryhead kirjutas: |
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah.
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi. |
game.co.uk tundub jah hetkel kõige odavam olevat 18*25=450 eek + 30 eek teenustasu krediitkaardiga maksmisel = ~480 eek Mis moodi see game.co.uk süsteem toimib...kas release date päeval saad download lingi ja cd-key ning kõik? Või on võimalik kuidagi karbitoode endale eestisse saada?
Tõenäoliselt võtan endale ka selle ligi game.co.ukst...kui ükskord oma kasti kokku saan  |
Karbi toode tuleb ikka eestisse
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.02.2010 21:51:46
|
|
|
| tsitaat: |
Karbi toode tuleb ikka eestisse
|
Võid ka digitaalse koopia võtta
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.02.2010 21:53:26
|
|
|
| Samas, olen ühte negatiivset kuulnud game.co.uk kohta, et keegi ootab miskit mängu üle kuu juba vms. Ise ostsin D2D-st download versiooni ja väga viis.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
01.02.2010 21:56:58
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Samas, olen ühte negatiivset kuulnud game.co.uk kohta, et keegi ootab miskit mängu üle kuu juba vms. Ise ostsin D2D-st download versiooni ja väga viis. |
Tellisin Mass Effect 2-e just game.co.uk-st, 29-l oli ametlik release date. 25-l pandi posti ja täna sain kätte. Igatahes BFBC2-le ka sealt pre-order tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.02.2010 22:04:14
|
|
|
Jagan siis ka teiega oma taktikat Bravo Mcomi hävitamiseks, mis töötab 80% juhtudest: (ainult siis, kui oled ründaja)
Vaja läheb:
- võimalikult palju C4
- 1 ATV
- sõiduoskust
- natuke õnne
Kohe roundi alguses hüppad ATVsse, (soovitatavalt võta juba langevarjuga langemise ajal C4 välja).
Seejärel sõidad täiskiirusel vasakult poolt alla (mere poolne tee), siis sõidad B juures asuvate kastide taha (võid ka ATVga aia maha sõita), jooksed alla kasti juurde, loobid sellele terve oma C4 varu (topelt ei kärise ). Ning seejärel lased ennast õhku.
Muidugi võid ka eemale joosta, ning siis õhkida, aga selleks ajaks on keegi sind juba arvatavasti sihikule võtnud ja tulistama asunud...
Sellega saavutad siis B punkti hävitamise, pluss 350 punkti B õhkimise eest ( 100p hävitamine + 250p sellele kahju tegemisest)
Muidugi võid ka oma ATV C4 täis laadida, aga sellega ei pruugi iga kord õnnestuda...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.02.2010 22:13:39
|
|
|
patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab.
seda c4 asja on terve juutuub juba täis
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
01.02.2010 22:22:51
|
|
|
eesti919,
heh see juba ammu avastatud, hea kiire ja vaikne töö. Muide see ATV variant on kiirem sinna Bravosse, sest ega sul seal aega neid c4-si erit loopida ei ole, atv esiots täis ja sõidad sinna vastu, hüppad maha ja boom. Samuti piisab majades kui kõik seinad puruks lasta ja maja kokku kukub, boom, valmis.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.02.2010 23:00:08
|
|
|
| Crossfires pidi piixult jooksma. FPS märgatav.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.02.2010 23:06:23
|
|
|
eesti919, oma 20 lehte tagasi juba tutvustasin seda "taktikat"
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
01.02.2010 23:31:17
|
|
|
keegi viitsib 2 tunniks accounti laenata, tahaks vähemalt proovida hetkeks.
tipptund aga äkki keegi?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
01.02.2010 23:44:59
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi. |
Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
02.02.2010 00:05:04
|
|
|
| miks ma näen ühte tühja serverit, mingi FR Ness test server vms?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.02.2010 01:14:11
|
|
|
Killzone88, pane see saast spoilerisse, punnitab välja vähe
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.02.2010 01:16:55
|
|
|
| Keegi seal mänginud ka, kuidas on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
02.02.2010 01:38:51
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| Keegi seal mänginud ka, kuidas on? |
Rank on jälle 1.
Minimapi näeb siis kui tabi vajutad.
Sureb kergemini.
Friendlyfire on off...või ma ei tea On..ühesõnaga saad omasid killida.
Sihikut pole.
Harcore nagu ikka
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
02.02.2010 01:42:17
|
|
|
| invension kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
| Keegi seal mänginud ka, kuidas on? |
Rank on jälle 1.
Minimapi näeb siis kui tabi vajutad.
Sureb kergemini.
Friendlyfire on off...või ma ei tea On..ühesõnaga saad omasid killida.
Sihikut pole.
Harcore nagu ikka  |
Peaks vaatama järgi mis seal toimub, äkki hakkab meeldima.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
02.02.2010 02:34:23
|
|
|
Soovitan seda HC serverit, ainuke euroopas.
Spoiler 
Lisage C:\Documents\BFBC2Beta\GameSettings ja seal FavoriteGames=HARDCORE
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
02.02.2010 11:07:55
|
|
|
Muide kas Steamis see limited edition on praktiliselt ikka tavaline BF:BC2 ? Mõtlen ise sealt osta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
02.02.2010 11:42:04
|
|
|
| helga kirjutas: |
| patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab. |
mis game.co.uk shipping hinnaks tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
02.02.2010 11:52:13
|
|
|
| inc kirjutas: |
| helga kirjutas: |
| patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab. |
mis game.co.uk shipping hinnaks tuleb? |
£2.95
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antis
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
02.02.2010 12:16:11
|
|
|
| siimp kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi. |
Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte. |
Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud lahe!!!
Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
02.02.2010 12:18:25
|
|
|
| No mul pole krediitkaarti, et EA,st osta. Steami kaudu saaks Giftiga ..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
02.02.2010 12:19:19
|
|
|
| Antis kirjutas: |
| Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key? |
Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
02.02.2010 12:34:54
|
|
|
| Antis kirjutas: |
| siimp kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi. |
Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte. |
Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud lahe!!!
Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key? |
Tellisin sealt ja beta keyd ei saa
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antis
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
02.02.2010 12:46:15
|
|
|
| Mutiq kirjutas: |
| Antis kirjutas: |
| siimp kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi. |
Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte. |
Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud lahe!!!
Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key? |
Tellisin sealt ja beta keyd ei saa |
Telisin ikkagi EA´st ära, key olemas!!
Õhtul läheb siis madistamiseks!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
02.02.2010 13:57:14
|
|
|
Õhtul lööks ka kampa
Eile tegin natuke, väga segane asi hetkel kuulid vihisevad pidevalt ja koguaeg sain surma aga mingi 3 killi tegin ka ära:D
_________________ Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu! |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
02.02.2010 14:18:11
|
|
|
minu tänane eesmärk on võtta carl gustaviga helikopter alla
kas seda mängu muidu confitakse ka juba? tahaks mingit eriti halva graafikaga confi. hetkel menüüst kõik minimum ja fps 6-20 umbes
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
02.02.2010 14:20:21
|
|
|
Suht haige, game.co.uk's on karbitoode 25naela, downloaditav toode aga 35 naela
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
02.02.2010 15:49:46
|
|
|
BD2 juba väljas?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
02.02.2010 15:51:26
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| BD2 juba väljas? |
Mis see veel on?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
02.02.2010 15:51:52
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| BD2 juba väljas? |
Kui sa mõtlesid BC2, siis ei, väljastatakse alles 2. märts.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.02.2010 15:58:24
|
|
|
kuidagi kahtlane on see mäng
snipriga lased pähe ja surma ei saa
samas teiste relvadega sisse zoomida siis ei saa aru kuidas sihtida et pihta saaks
kõva mäng on küll muidu eriti just selles osas et majad ja puud kukuvad ikka maha jne
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
02.02.2010 16:00:42
|
|
|
| Sureb küll ära kui pähe lased ja kuul pihta läheb. Vahest liikuvatele märklaudadele millegipärast pihta ei saa, isegi kui nad Sinust lihtsalt eemale jooksevad..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.02.2010 16:03:18
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
kuidagi kahtlane on see mäng
snipriga lased pähe ja surma ei saa
samas teiste relvadega sisse zoomida siis ei saa aru kuidas sihtida et pihta saaks
kõva mäng on küll muidu eriti just selles osas et majad ja puud kukuvad ikka maha jne |
Siin mängus on bullet drop. Et kui teisest mapi otsast pähe sihid, siis tabab kuul rindkeret.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|