Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 18:36:20 vasta tsitaadiga

"In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 18:39:43 vasta tsitaadiga

Lovvi on lootust, et need seaded tulevad. Battlefield Heroesis olid need täiesti olemas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 01.02.2010 18:40:35 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
"In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega...

pool tõmmet ja 720kraadine pööre thumbs_up.gif
anyways...steamist ostes saab ka beta key?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 18:41:54 vasta tsitaadiga

Kas kuskil pilte ka on sellest dx9 vs dx11?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 18:57:16 vasta tsitaadiga

Bensiin kirjutas:
Lovvi kirjutas:
"In Vehicle" võiks ka oma mouse settingud olla. Praegu on mul mouse speed 0.3 midagi, mis on minu jaoks paras, kuid tanki kahurit keerab üli aeglaselt, 5 tõmmet tuleb Roccat Taitol teha et 45kraadine pööre teha sellega...

pool tõmmet ja 720kraadine pööre thumbs_up.gif
anyways...steamist ostes saab ka beta key?

kuidas saab nii mängida ? ükskõik mis mäng mul sens alati nii madal et teen vähem kui pool pööret ( sama lai kui roccat taito matt )
saab küll
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 19:07:48 vasta tsitaadiga

Bensiin kirjutas:

anyways...steamist ostes saab ka beta key?


http://store.steampowered.com/app/901297/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 01.02.2010 20:15:33 vasta tsitaadiga

Soovitan kasutada Thompsonit.Super hea relv icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 20:22:11 vasta tsitaadiga

Kutsu, kaugelt mitte, küll aga close combatis.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.02.2010 20:35:02 vasta tsitaadiga

<15m pealt on efektiivseim Saiga-12, eriti kui pumppüssi salvemahtu suurendav perk peal on. 0-25m peal on M1911 loom.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:11:29 vasta tsitaadiga

kaks päeva HV-s ei käi jättis siia teemasse 700 posti mida lugenud pole.
Kuigi sisu on sama mis esimesel õhtul peale beta reliisi beer_yum.gif
epic
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 01.02.2010 21:13:49 vasta tsitaadiga

Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah. thumbs_up.gif
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 01.02.2010 21:31:57 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah. thumbs_up.gif
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi.


game.co.uk tundub jah hetkel kõige odavam olevat 18*25=450 eek + 30 eek teenustasu krediitkaardiga maksmisel = ~480 eek Mis moodi see game.co.uk süsteem toimib...kas release date päeval saad download lingi ja cd-key ning kõik? Või on võimalik kuidagi karbitoode endale eestisse saada?

Tõenäoliselt võtan endale ka selle ligi game.co.ukst...kui ükskord oma kasti kokku saan icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:32:25 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Angryhead kirjutas:
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah. thumbs_up.gif
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi.


game.co.uk tundub jah hetkel kõige odavam olevat 18*25=450 eek + 30 eek teenustasu krediitkaardiga maksmisel = ~480 eek Mis moodi see game.co.uk süsteem toimib...kas release date päeval saad download lingi ja cd-key ning kõik? Või on võimalik kuidagi karbitoode endale eestisse saada?

Tõenäoliselt võtan endale ka selle ligi game.co.ukst...kui ükskord oma kasti kokku saan icon_lol.gif

Karbi toode tuleb ikka eestisse
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:51:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Karbi toode tuleb ikka eestisse

Võid ka digitaalse koopia võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:53:26 vasta tsitaadiga

Samas, olen ühte negatiivset kuulnud game.co.uk kohta, et keegi ootab miskit mängu üle kuu juba vms. Ise ostsin D2D-st download versiooni ja väga viis.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:56:58 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Samas, olen ühte negatiivset kuulnud game.co.uk kohta, et keegi ootab miskit mängu üle kuu juba vms. Ise ostsin D2D-st download versiooni ja väga viis.

Tellisin Mass Effect 2-e just game.co.uk-st, 29-l oli ametlik release date. 25-l pandi posti ja täna sain kätte. Igatahes BFBC2-le ka sealt pre-order tehtud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.02.2010 22:04:14 vasta tsitaadiga

Jagan siis ka teiega oma taktikat Bravo Mcomi hävitamiseks, mis töötab 80% juhtudest: (ainult siis, kui oled ründaja)
Vaja läheb:
- võimalikult palju C4
- 1 ATV
- sõiduoskust
- natuke õnne icon_smile.gif

Kohe roundi alguses hüppad ATVsse, (soovitatavalt võta juba langevarjuga langemise ajal C4 välja).
Seejärel sõidad täiskiirusel vasakult poolt alla (mere poolne tee), siis sõidad B juures asuvate kastide taha (võid ka ATVga aia maha sõita), jooksed alla kasti juurde, loobid sellele terve oma C4 varu (topelt ei kärise icon_biggrin.gif ). Ning seejärel lased ennast õhku.
Muidugi võid ka eemale joosta, ning siis õhkida, aga selleks ajaks on keegi sind juba arvatavasti sihikule võtnud ja tulistama asunud...

Sellega saavutad siis B punkti hävitamise, pluss 350 punkti B õhkimise eest ( 100p hävitamine + 250p sellele kahju tegemisest)

Muidugi võid ka oma ATV C4 täis laadida, aga sellega ei pruugi iga kord õnnestuda...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:13:39 vasta tsitaadiga

patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab.

seda c4 asja on terve juutuub juba täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 01.02.2010 22:22:51 vasta tsitaadiga

eesti919,
heh see juba ammu avastatud, hea kiire ja vaikne töö. Muide see ATV variant on kiirem sinna Bravosse, sest ega sul seal aega neid c4-si erit loopida ei ole, atv esiots täis ja sõidad sinna vastu, hüppad maha ja boom. Samuti piisab majades kui kõik seinad puruks lasta ja maja kokku kukub, boom, valmis.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:00:08 vasta tsitaadiga

Crossfires pidi piixult jooksma. FPS märgatav.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:06:23 vasta tsitaadiga

eesti919, oma 20 lehte tagasi juba tutvustasin seda "taktikat" icon_wink.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 01.02.2010 23:31:17 vasta tsitaadiga

keegi viitsib 2 tunniks accounti laenata, tahaks vähemalt proovida hetkeks.
tipptund aga äkki keegi?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 01.02.2010 23:44:59 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.


Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 01.02.2010 23:46:44 vasta tsitaadiga

Nii, masin käes ja töökorras, kohe lasen peale ja proovin ka lammutamist icon_biggrin.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 02.02.2010 00:05:04 vasta tsitaadiga

miks ma näen ühte tühja serverit, mingi FR Ness test server vms?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.02.2010 01:09:20 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
njah lootusetu ei saagi proovida seda mängu võtit pole saada igale poole reganud ja maili ikka pole icon_sad.gif
Võta emme või issa krediitkaart tee pre-order ja saad oma võtme kätte ,pärast tühistad tellimuse ja raha ei lähe maha. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Hypernia serveris pidi olema hardcore mode peal.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Killzone88 02.02.2010 02:20:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:14:11 vasta tsitaadiga

Killzone88, pane see saast spoilerisse, punnitab välja vähe icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:16:55 vasta tsitaadiga

Keegi seal mänginud ka, kuidas on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 02.02.2010 01:38:51 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Keegi seal mänginud ka, kuidas on?

Rank on jälle 1.
Minimapi näeb siis kui tabi vajutad.
Sureb kergemini.
Friendlyfire on off...või ma ei tea On..ühesõnaga saad omasid killida.
Sihikut pole.
Harcore nagu ikka icon_smile.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:42:17 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Keegi seal mänginud ka, kuidas on?

Rank on jälle 1.
Minimapi näeb siis kui tabi vajutad.
Sureb kergemini.
Friendlyfire on off...või ma ei tea On..ühesõnaga saad omasid killida.
Sihikut pole.
Harcore nagu ikka icon_smile.gif


Peaks vaatama järgi mis seal toimub, äkki hakkab meeldima.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 02.02.2010 02:18:25 vasta tsitaadiga

Kas see mu netis viga või ongi nii, et aeg - ajalt kaotab ühenduse ?...
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.02.2010 02:34:23 vasta tsitaadiga

Soovitan seda HC serverit, ainuke euroopas.

Spoiler Spoiler Spoiler


Lisage C:\Documents\BFBC2Beta\GameSettings ja seal FavoriteGames=HARDCORE
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:07:55 vasta tsitaadiga

Muide kas Steamis see limited edition on praktiliselt ikka tavaline BF:BC2 ? Mõtlen ise sealt osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:15:18 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Muide kas Steamis see limited edition on praktiliselt ikka tavaline BF:BC2 ? Mõtlen ise sealt osta icon_wink.gif

EA-st otse tuleb odavamalt, samuti allalaaditav versioon:
http://eastore.ea.com/store/eaemea/en_GB/ContentTheme/pbPage.badcompany2uk
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 02.02.2010 11:42:04 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab.


mis game.co.uk shipping hinnaks tuleb?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:52:13 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
helga kirjutas:
patrick615, tõenäoliselt oli see jõulumöllu ajal, siis pakid liikusidki väga kaua. üldiselt ei tasu väga põhjapanevaid järeldusi teha kellelgi-kunagi-juhtus-nii-seal juttude põhjal. korduvalt tellitud koht, kõik töötab.


mis game.co.uk shipping hinnaks tuleb?


£2.95
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antis
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 02.02.2010 12:16:11 vasta tsitaadiga

siimp kirjutas:
patrick615 kirjutas:
äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.


Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.


Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud icon_smile.gif lahe!!!

Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:18:25 vasta tsitaadiga

No mul pole krediitkaarti, et EA,st osta. Steami kaudu saaks Giftiga ..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:19:19 vasta tsitaadiga

Antis kirjutas:
Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key?


Ei saa.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:34:54 vasta tsitaadiga

Antis kirjutas:
siimp kirjutas:
patrick615 kirjutas:
äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.


Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.


Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud icon_smile.gif lahe!!!

Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key?

Tellisin sealt ja beta keyd ei saa
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Antis
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 02.02.2010 12:46:15 vasta tsitaadiga

Mutiq kirjutas:
Antis kirjutas:
siimp kirjutas:
patrick615 kirjutas:
äss, Ei D2D võtab raha kohe maha. Ise tellisin D2D-st. Beta sain ilusti kätte ja polnud probleemi.


Ise tellisin sealt eile ja ei ole raha maha läinud. Beta võtme sain ka ilusti kätte.


Tellisin ka sealt (eile), kuid raha ei ole maha läinud ja ka key´d ei ole saanud icon_smile.gif lahe!!!

Kas game.uk.com´ist tellides saab ka beta key?

Tellisin sealt ja beta keyd ei saa



Telisin ikkagi EA´st ära, key olemas!!
Õhtul läheb siis madistamiseks! banana_dance.gif banana_dance.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 02.02.2010 13:57:14 vasta tsitaadiga

Õhtul lööks ka kampa icon_biggrin.gif

Eile tegin natuke, väga segane asi hetkel icon_biggrin.gif kuulid vihisevad pidevalt ja koguaeg sain surma icon_biggrin.gif aga mingi 3 killi tegin ka ära:Dicon_biggrin.gif

_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.02.2010 14:18:11 vasta tsitaadiga

minu tänane eesmärk on võtta carl gustaviga helikopter alla icon_biggrin.gif

kas seda mängu muidu confitakse ka juba? tahaks mingit eriti halva graafikaga confi. hetkel menüüst kõik minimum ja fps 6-20 umbes

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 02.02.2010 14:20:21 vasta tsitaadiga

Suht haige, game.co.uk's on karbitoode 25naela, downloaditav toode aga 35 naela thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.02.2010 15:49:46 vasta tsitaadiga

BD2 juba väljas?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.02.2010 15:51:26 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
BD2 juba väljas?
Mis see veel on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 02.02.2010 15:51:52 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
BD2 juba väljas?

Kui sa mõtlesid BC2, siis ei, väljastatakse alles 2. märts.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.02.2010 15:58:24 vasta tsitaadiga

kuidagi kahtlane on see mäng
snipriga lased pähe ja surma ei saa
samas teiste relvadega sisse zoomida siis ei saa aru kuidas sihtida et pihta saaks
kõva mäng on küll muidu eriti just selles osas et majad ja puud kukuvad ikka maha jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 16:00:42 vasta tsitaadiga

Sureb küll ära kui pähe lased ja kuul pihta läheb. Vahest liikuvatele märklaudadele millegipärast pihta ei saa, isegi kui nad Sinust lihtsalt eemale jooksevad..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.02.2010 16:03:18 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
kuidagi kahtlane on see mäng
snipriga lased pähe ja surma ei saa
samas teiste relvadega sisse zoomida siis ei saa aru kuidas sihtida et pihta saaks
kõva mäng on küll muidu eriti just selles osas et majad ja puud kukuvad ikka maha jne


Siin mängus on bullet drop. Et kui teisest mapi otsast pähe sihid, siis tabab kuul rindkeret.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.