Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Võimusus P.M.P.O?? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 31.01.2010 22:42:17 vasta tsitaadiga

Jah...

Aga resiiveril on väike konks siiski. See nomniaal(rms) võimsus on võimalik ainult kahele kanalile korraga, neljaga suudab praegused kõlarid veel maha suruda. thumbs_down.gif Kuigi võimendus osa on 7x~170W, on toite ahel tehtud nõrk. Ju on mõelud et muusika kuulamisel nagunii üle 4 kõlari ei kasuta vms. Filmide vaatamisel aga läheb suurem võimsus peakõlarile, ning subwoofer võtab suurema bassi osa enda kanda.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 31.01.2010 22:43:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muusika kuulamisel nagunii üle 4 kõlari ei kasuta


mis sul on miskid topelt stereo heliplaadid vä?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 01.02.2010 00:24:01 vasta tsitaadiga

carlking, Miks siis?
_________________
13700kf, z73, 4070ti, 64gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.02.2010 08:03:09 vasta tsitaadiga

carlking, Lisaks peakõlaritele mängivad ka Topelt esimesed tavaliselt, mis asuvad seljataga. Täidab ruumi heliga kenasti thumbs_up.gif

Ning vahel ka esimesed+taga kõlarid.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 01.02.2010 09:56:25 vasta tsitaadiga

Esikõlarid seljataga on suhteliselt mõistlik, väga hea helipildi saab nii. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 01.02.2010 10:28:04 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

muusika kuulamisel nagunii üle 4 kõlari ei kasuta


mis sul on miskid topelt stereo heliplaadid vä?
http://en.wikipedia.org/wiki/Quadrophonic
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.02.2010 10:54:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2010 12:12:22 vasta tsitaadiga

Eks paljud on oma kuulmise igasugu pseudo-surroundidega ära rikkunud ja peetaksegi seda normaalseks...
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 01.02.2010 13:03:13 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:

Mis sellel helipildil siis viga on? Autos tuleb ka tagant sama mis eest, kuulad ikka õnnelikult.

Heli lihtsalt rikkam ja ruum paremini täidetud. Mulle meeldib. Aga mõni eelistab endiselt mono, nii et....

Ei kuula autos õnnelikult tagant tulevat heli. Tagant on kõlarid välja pekstud ning ees on 3 riba.
Kui heli on salvestatud stereona, siis liigselt kanaleid ning valest suunast tulev heli rikub muusika ära.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.02.2010 18:00:38 vasta tsitaadiga

Noh, kui segab siis ei pea kuulama, ma pole nii hull heli manjakk. Kui asi paigas siis on hea thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.02.2010 18:55:37 vasta tsitaadiga

selle pseudosurroundi kasutamise vajadus sõltub ikka ruumi akustikast, paigutusest, võimendist, kõlaritest, muusikast ja selle kvaliteedist.

ise kasutan vahest 5channel stereo varianti, ehk siis 3 eesmist kõlli ja 2 tagumist. helipilti ma ei ütleks, et segamini lööks väga. natukese kuklapoole liigub kogu muusika lihtsalt, muud ei midagi. see, et midagi rikkalikumaks muutuks, seda küll ei ütleks, aga eks see ole rohkem ka subjektiivne, kes mida rikkalikuks peab. ja jällegi, kõik oleneb eelpool juba loetletud komponentidest.

üldiselt endal süsteem ikka toimib 2.1'na stereo materjali puhul. vahest, kui supaka välja olen lükkand ja sisse ei viitsi lülida, siis on tavaline stereo süsteem. subakas aitab mul väga madalaid sagedusi mängida sattidel, seega pole hullu, kui see välja jääb. näiteks igasuguste hüpersuper arvutikõllidega PEAB subakas sees olema, muidu pole isegi mitte keskmiste madalam ots esindatud, bassist rääkimata. proovitud, kuulatud, veendutud. Z-5500 peaks olema piisavalt pädev PC komplekt hindamaks taoliste kõllide võimekust. endale sellise süsteemi juures häirib see, et supakas peab mängima igasugu muud jura ka peale bassi ja paraku seni kogetu järgi ei suuda oluliselt võimsama reitinguga, 10" element, hiiglaslik inverter ja sutsu väiksem kast manada kuuldavale nii madalaid sagedusi, kui minu 8" elemendiga kast. võimalik, et parema tulemuse saaks läbi S/PDIF liidese ja kui element korralikult sisse mängitud. samas ei kuuland ka seda Z-5500 süsteemi täpselt samas ruumis ja võimalik, et praegu see supakas pole just kõige õigemas kohas. et keegi siin midagi kadetsemist või kurat teab mida mulle kaela määrima ei hakkaks, siis ütlen ära, et tegu on siis päris viisaka komplektiga ja just väga palju minu omale alla ei jää. SPL poolest ma sellega võistlema ei kipuks icon_lol.gif pole piisavalt kõvast terasest munad mul, et oma süsteemil lasta põhjas volüümiga mängida. skaalaks -80dB kuni +16dB ja sealt olen kõige rohkem lasknud -13dB ja see on minu kõrvade jaoks juba üsna piinarikas. max, millega valjut muusikat kuulan, on -15dB, tundub, et seda piiri ületades hakkab süsteem moonutama.

whoa, päris pikaks läks stereost rääkimise osa, surroundi kasutamise kohta tuleb vähem juttu.

surroundi kasutan siis, kui tegemist on DVD või blu-ray filmiga, millel vastav helirida DD või DTS kujul olemas. PC'le on antud selge käsk S/PDIF passthrough ja seda ta ka täidab. sama ka ressiiveriga. bass/treble windowsist keskel ja ressiiveril on sellel osal üldse bypass.

igasugustest music/movie mõudidest ja prooloogikutest hoian eemale. läbi on nad proovitud, aga minu jaoks on nad täiesti kasutud lisad DSP's. kasutusel siis ainult vahest 5channel stereo, kui tuleb isu muusikat valjult kuulata, ja DD/DTS dekooder filmide jaoks.

ka mängud on mul stereo, kuna XP peale tagasi minna pole mingit isu, esiteks, teiseks, W7 surroundiga hakkama ei saa niiehknaa, kui speaker test välja arvata, mis jällegi mõttetu julla minu jaoks, kuna ühendust kontrollin siiski ressiiveri enda testiga. kolmandaks, helikaardi DA osa ei usalda üldse ja üle S/PDIF pakkimata heli ei mahu rohkem kui 2 kanalit ja kuna mängud/windows/helikaart heli kokku ei viitsi pakkida, siis lihtsalt mängudes surroundi ei saa. thumbs_down.gif

kõvasti OT, aga kui jutt sinna suunda juba läks, siis tundsin vajadust omi mõtteid siinse rahvaga jagada.

edit: sa raks, kus sai ikka pikk jutt icon_neutral.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.02.2010 20:49:17 vasta tsitaadiga

saan aru tegelt, niisama trollisin teid siin, kuulan ka 5 kõlariga tavalist stereot (4.1... keskkõlar ei mängi) aga mingit prologicut ei viitsi küll kasutada muusika mängimisel
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Võimusus P.M.P.O?? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.