|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.10.2003 17:45:43
|
|
|
tundub, et see pcmark CPU test on igast muudest asjadest ka mõjutatud ja kõrgem MHz ei tähenda alati paremat tulemust seal. mõjutavad ka chipset, emaplaat, cache, FSB, biose seaded, nädalapäev jne. sest ta seal oma testides teeb neid jpeg compressimisi ja ma ei tea mida veel, niiet platvormil tervikuna ka sõna sekka öölda. Sisoftsandraga näiteks paistab lugevat ainult prose MHz, muu teda eriti ei koti. samal taktil käiv täpselt identne prose peavad ju üksteisega võrdsed olema!
näiteks mul töötas tbred 2438MHz peal ja minu rig sai ikka vähem CPU punne 7269 . sisoftiga aga ma arvan oleks skoor aga samasse auku. paras müstika on see pcmark.
klokkisin ka veel tiba. a krt, enne vist lähen bartonile üle, kui külmataadi jõuab ära oodata. eriti juurde ei pressinud, kuid midagi siiski.
1700+@217x11,5=2475MHz
CPU: 7392
mem: 4900
sisoft CPU benchmark sama kiiruse juures oli 9433/3898 ja superpi 1M tegi 44sek
kt333ga sain windoozasse ka 220MHz juures (pci/agp=88/44) aint toitekas hakkas jamama ja ei tahtnud buutida eriti. 2500 juures hakkas ka autorebuuti tegema, kuigi winis see disabletud. posti nägin ka 2625MHz juures aint sealt edasi ei läinud, see muidu peaks olema märk heast emaplaadist kui niimoodi POST'ida suudab. 1,6v tbredi kohta käib küll. tuleks külma ilma saaks kasutaja jaan 2500MHz rekordi ületada kasutaja DOS vist sai ka üle 2500MHz juures veel screenshotti teha, aint ei mäleta enam, kas mingit benchmarki ka tegi või ei. Bartoni meestele ei tohiks 2,5 eriline probleem nagu olla, niiet pakase tulekuga vast muutub see thread jälle populaarsemaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
11.10.2003 00:43:29
|
|
|
Katsetan siin parasjagu ühe mehe arvutit, Barton XP2500+@3200+ (11x200MHz; 1,7V), Epox 8RDA+, 2x256MB PC3200 mälud (defaultis, Optimal):
CPU: 6698
MEM: 5944
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1547175
Ei taha nagu teist rohkem timmida, kindlasti annaks palju rohkemgi välja.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.10.2003 22:52:19
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
CPU - 5593
Memory - 3237
HDD - 834
|
No see kõvaketta skoor oleneb kui täis sul see kõvaketas on ja kui fragmenteerunud, kuid prose ja mälu tulemused on sul kuidagi väiksed Mina oma APX1800@2200 saan:
CPU - 5741
Memory - 4846(Vana kt400 chipiga sain 4600 @pc2700 kiirusel)
HDD - 1036 (suht täis ketas, pole defragi ammu juba teinud)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.10.2003 14:00:41
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Fast&Furious kirjutas: |
pigistan viimast siis veel: 8)
CPU 6777 @ 200×11 ja 1,75V
MEM 5386 @ 3-2-2-2 ja 1,9V
HDD 1365 |
ma ei saa aru kuidas sa nii vähe punkte saad? ma saan 2200mhz-i peal ligi 1000 punkti rohkem, kuigi mul singel channel mode... või tahate öelda, et bartoni ja tbred-i vahe on nii suur? ma sain samal taktil tbred-i ja bartoniga täpselt samu punkte  |
no ma teen ühe testi veel, kus BIOS on ära "tuunitud"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.10.2003 22:05:47
|
|
|
tegin veel veidike klokki
11,5x217=2496MHz
cpu 7479
mem 4674
AMD prosede seas peaks nüüd voltci järel teine olema. kloki poolest peaks olema suurim MHz, millega siin pcmark tehtud
ehh, sain stabiilselt windoozasse ka 222MHz, mälul olid enne liiga madalad timingud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
15.10.2003 22:17:04
|
|
|
CPU- 6726
memory - 5399
hdd - 1126
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.10.2003 02:23:21
|
|
|
mystika - pcmark valetab
kust perses sa mälu nii palju said? mul 6-2-2-2.5 ja 333mhz pulk- 5399
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.10.2003 10:46:52
|
|
|
sellise kettaga Maxtor DiamondMax Plus 9 80GB 7200rpm UDMA/133 8MB 996 punkti?! kuidagi vähe pole?ketas on defragmenteritud,on dma peal,kaabel on korralikult,enable write caching on the disk-linnuke ees,midagi veel?
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.10.2003 11:29:00
|
|
|
| digweed kirjutas: |
sellise kettaga Maxtor DiamondMax Plus 9 80GB 7200rpm UDMA/133 8MB 996 punkti?! kuidagi vähe pole?ketas on defragmenteritud,on dma peal,kaabel on korralikult,enable write caching on the disk-linnuke ees,midagi veel? |
selle ketta kohta normaalne score ju?!
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.10.2003 11:54:51
|
|
|
| mul seagate 7200.7 80gb 2mb sai rohkem ja seh maxtor peaks nagu vähe kiirem olema!
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
16.10.2003 12:41:09
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| mul seagate 7200.7 80gb 2mb sai rohkem ja seh maxtor peaks nagu vähe kiirem olema! |
hmm, nende 7200.7 PATA seagatedega on üldse üks kahtlane värk. nimelt on mul võimalik saada isegi 2000 punktine hdd testi skoor nimetatud kettaga... kuigi tegelikkuses on 7200.7 seeria näol tegemist turul ühe aeglaseima mudeliperega
ja ka riistvara.ee hdd testi tabelites võib kõrgetel kohtadel figureerimas näha just nende samade ketaste omanikke
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.10.2003 14:08:07
|
|
|
| no jah aga point selles ongi,et mu uus ketas Maxtor DiamondMax Plus 9 80GB 7200rpm UDMA/133 8MB peaks ikke kõvasti rohkem punkte saama kui 7200.7 aga näed ei!
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.10.2003 14:23:45
|
|
|
| nuujah, eks ta üks populaarteaduslik bench ole ja peale tommi riistvara seda jama ei kasutagi keegi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
16.10.2003 15:15:27
|
|
|
| krt.Arvo Cobrietti sul vist õigus,nüüd sain 1116 punkti!
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.10.2003 15:45:37
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| krt.Arvo Cobrietti sul vist õigus,nüüd sain 1116 punkti! |
ega jah - see test näitab küll aiateibaid
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.10.2003 20:29:24
|
|
|
| Noname kirjutas: |
mystika - pcmark valetab
kust <b>piixus</b> sa mälu nii palju said? mul 6-2-2-2.5 ja 333mhz pulk- 5399 |
ei ole siin mingit müstikat
ma sain isegi pc2700 mäluga üle 6000 punkti:
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1504191
ja kui ma varsti windowsi uuesti peale lasen, video ära modin ja mobole voltmodi teen siis näete siin ilusaid numberid
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1härra
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2003
|
18.10.2003 12:39:36
|
|
|
microlink-i mobilex sülekas
CPU- 4344 Pentium M 1,4
MEM 3900 2x256 SO-DIMM
HDD 593 40gb 5400 rpm hitachi travelstar
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.10.2003 00:01:15
|
|
|
Profiilis oleva masinaga !
CPU:3000
Mälu:3400
Ketas:1300
On see norm ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
19.10.2003 01:03:15
|
|
|
| no nii, athlon xp 2400 ja 512mb pc2700 ddramiga sain vastavalt 6233 cpu ja 3889 memory. on seda vähe?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.10.2003 09:02:28
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| 3889 memory. on seda vähe? |
kuidagi vähe tundub tõesti, mis timinguid kasutasid? ma sain oma pc2700 mäluga ja 195-se fsb-ga üle 6000 ja seda singel ddr modes
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
19.10.2003 09:41:52
|
|
|
Panen ka kaks tulemust kirja. Üks on 209 siiniga ja teine 200-ga
AXP 2500+ @ 209x11=2308 1.7V
PCMark 2002
CPU score 7094
Memory score 5190
HDD score 477
AXP2500 @ 200x11.5=2305 1.65V
PCMark 2002
CPU score 7041
Memory score 5053
HDD score 500
HDD on vist juust aga vaikne
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
19.10.2003 09:43:22
|
|
|
| tsitaat: |
kuidagi vähe tundub tõesti, mis timinguid kasutasid? |
ma saan 166fsb' ga 4K midagi, nii et 133fsb'ga võib olla küll selline tulemus.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
19.10.2003 10:21:28
|
|
|
| ärge näkku lööge - fsb on 136
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
19.10.2003 10:59:48
|
|
|
Default settingud
CPU 5846
MEM. 5592
HDD 1346
OC settingud
CPU 6517
MEM. 6071
HDD 1344
mäluks PQI 256MB pc2700 333MHz
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
19.10.2003 11:29:44
|
|
|
CPU score: 6059
Memory score : 4599
HDD score : 794
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
20.10.2003 19:51:37
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
mystika - pcmark valetab
kust <b>piixus</b> sa mälu nii palju said? mul 6-2-2-2.5 ja 333mhz pulk- 5399 |
ei ole siin mingit müstikat
ma sain isegi pc2700 mäluga üle 6000 punkti:
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1504191
ja kui ma varsti windowsi uuesti peale lasen, video ära modin ja mobole voltmodi teen siis näete siin ilusaid numberid  |
siis on ikkagi tegu aiateivastega ju...
kui bench sõltub win'ist sis ei saa ta ju kuidagi õieti näidata.
Futuremark in my ass
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
20.10.2003 20:19:45
|
|
|
Miks ta ei saa siis õigesti näidata.
Win paneb ju by default meeletult ressurssi nahka.
Krutid veits kellasid ja vilesid maha ja cpu'l ja mem'il tuleb kohe 4 sotti otsa.
Enne benchi väike diski defrag ja lisa kümned kukuvad.
Siin asja võlu ju ongi, et kes rohkem välja pigistab.
update:
Taskmanager'ist tuleb ka kõik mittevajalik ära killida
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
20.10.2003 22:08:34
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| 3889 memory. on seda vähe? |
kuidagi vähe tundub tõesti, mis timinguid kasutasid? ma sain oma pc2700 mäluga ja 195-se fsb-ga üle 6000 ja seda singel ddr modes  |
a mu emaplaat ei võimalda neid dual ddram jne asju. praegu panin 166fsb sain 3976 memory. ligi sada rohkem
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
20.10.2003 22:20:53
|
|
|
link :: Project
Nuh eks ma siis lisa ka oma käkid lauale
CPU Score 7413 (MAX 7498)
Memory Score 7964
HDD Score 817
*Seda siis profiilis oleva masinaga. Maybe lasen varsti veel ühed tulemused peale kui viitsimist tekib juhuslikult...Muide see on Kingston PC2700 pulkadega ja peris kobakas skoor
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
21.10.2003 14:07:47
|
|
|
Kuidas te selliseid scoore enda pc2700 mäludega saate ?
Ma saan mingi 4.5k ainult
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
21.10.2003 14:55:32
|
|
|
täitsa tavaliselt
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
21.10.2003 15:09:51
|
|
|
| aga kas mul võib olla probleem selles, et emaplaat on nagu asja pudelikael? siin nagu enamusel vendadest on nforce kiviga emaplaat, a mul kt400. võibolla hoiab see asja võimsust kinni?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
21.10.2003 15:41:35
|
|
|
| monk kirjutas: |
Kuidas te selliseid scoore enda pc2700 mäludega saate ?
Ma saan mingi 4.5k ainult |
a) mul on need DualDDR'is
b) nad peaksid olema clockitud olekus (prose fsb on igastahes 150 hetkel, rammide kohta ei oska pakkuda. Võiks oletada et 400 kanti)
c) moboks on ASUS P4P800 Deluxe mis on testides ennast nagu suhteliselt üks parimatest. AnandTech'i andis II koha kuigi esimesega vahe oli olematu suhteliselt.
*Eks need ka vist enamus põhjustest....nu 3GHz pole kah kõige väiksem kiirus peaks mainima Loomulikult on ka 2GHz võimsamaid nähtud
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
21.10.2003 16:20:32
|
|
|
| monk kirjutas: |
Kuidas te selliseid scoore enda pc2700 mäludega saate ?
Ma saan mingi 4.5k ainult |
Mul on endal selline mälu:
APACER 512MB PC-2100 cl2 / NANYA / NT5DS32M8AT-6
Kui keegi suudab samasugust mulle orgunnida, siis oleks väga tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Above The Rim
HV vaatleja
liitunud: 28.08.2003
|
21.10.2003 17:32:30
|
|
|
CPU 5801
MEM 6655
HDD 1267
Vot siis selline tuli minul
_________________ Sündides olime näljased, hirmul ja külmunud, siis aga hakkas kõik allamäge minema! |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
21.10.2003 17:49:01
|
|
|
| Above The Rim kirjutas: |
CPU 5801
MEM 6655
HDD 1267
Vot siis selline tuli minul |
mis arvutiga?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
22.10.2003 19:56:11
|
|
|
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1566349
CPU 6838
Memory 5820
HDD 1131
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
23.10.2003 12:25:08
|
|
|
| mul pole dual DDRis ja on mingi pussu ECS emme peal
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
23.10.2003 14:19:46
|
|
|
Võtsin siis täna jälle prosest viimast.....
8000 piir jäi ikka alistamata ... .~7869
Prose temp: 62'C
Põhjasilla radiaator: 42'C
Toa temp (kastil kaas maas): 24'C
Vcore: 1,42V +15%
cpu:ram - 4:3
Midagi kärssas ka (lõhn selline) .... otsin hetkel veel, mis asi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.10.2003 16:58:09
|
|
|
tundub, et punktid hdd pealt kakutud
miks su 8cache hdd nii vähe punkte sai?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kammkala
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.10.2003 20:34:10
|
|
|
| Noname kirjutas: |
tundub, et punktid hdd pealt kakutud
miks su 8cache hdd nii vähe punkte sai? |
selleks sai nii vähe, et tal oli 1gb vaba aint ja defragment juba pool aastat tegemata...
igast jura ju koguneb alati kettale
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.10.2003 21:20:03
|
|
|
CPU Score 7357
Memory Score 6517
Xp2500+ @ 2383mhz Hynix D43 @ 454mhz 8-4-4-2.5
peaaegu Eesti mälu rekord, 12 punkti vähem kui Criticu rekord
küll varsti üle teen vaja vaid natuke veel oc-d katsetada
cpu rekord AMD-ga nagunii juba minu käes, mälu oma varsti samuti
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1569670
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
24.10.2003 23:57:22
|
|
|
kunagi v6iks korraldada eesti parima klokkija valimise
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.10.2003 00:35:44
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
kunagi v6iks korraldada eesti parima klokkija valimise  |
hmmz...kes meil need võimsad mehed oleks kah?...iceuul ja lamp peris kõvad tegijad igastahes
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
25.10.2003 00:39:08
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
kunagi v6iks korraldada eesti parima klokkija valimise  |
antakse kõigile võistlejatele 486-ed kätte ja võidab see kelle arvud on kõige suuremad?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
25.10.2003 19:05:14
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
kunagi v6iks korraldada eesti parima klokkija valimise  |
hmmz...kes meil need võimsad mehed oleks kah?...iceuul ja lamp peris kõvad tegijad igastahes  |
no mida parem toorik, seda parema asja sellest välja treib
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
25.10.2003 19:15:07
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
kunagi v6iks korraldada eesti parima klokkija valimise  |
hmmz...kes meil need võimsad mehed oleks kah?...iceuul ja lamp peris kõvad tegijad igastahes  |
no mida parem toorik, seda parema asja sellest välja treib  |
duronid + vedel lämmastik või mis iganes valitakse
oc arvestatakse % üle stocki
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|