Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2010 22:42:43 vasta tsitaadiga

rabaks heameelaga aga pole vajadust nagu enam icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 28.01.2010 22:43:11 vasta tsitaadiga

Pilt icon_biggrin.gif



viimati muutis Vello. 28.01.2010 22:49:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:45:38 vasta tsitaadiga

Kahjuks pean vist selle beta vahele jätma kuna 10fpsi pole eriti võimalik mängida icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:46:49 vasta tsitaadiga

faak, id3.net hakkas näkku panema, 1h23min veel
Panin naise läpparile torrenti lutsuti otsa. ehk joppab kiiremini.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.01.2010 22:47:02 vasta tsitaadiga

Kui ma olen key saanud ja pole veel klienti, et kas mu key ei või selle ajaga "raisku" minna?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:48:17 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kui ma olen key saanud ja pole veel klienti, et kas mu key ei või selle ajaga "raisku" minna?

Kui keegi regab su key ära, siis jah.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:49:06 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kui ma olen key saanud ja pole veel klienti, et kas mu key ei või selle ajaga "raisku" minna?


Ei lähe ta halvaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.01.2010 22:49:41 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Kui ma olen key saanud ja pole veel klienti, et kas mu key ei või selle ajaga "raisku" minna?

Kui keegi regab su key ära, siis jah.

Kus seda regada saab üldselt? Mul endal juba ammusest ajast mingi EA kasutaja olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 28.01.2010 22:49:41 vasta tsitaadiga

23% veel ja soovige mulle edu!
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:50:54 vasta tsitaadiga

Ma olen ainuke kellel massiivne lag on mängus ? Liigud kümme meetrit edasi ja vaatad, et mõne hetke pärast oled alguses tagasi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2010 22:50:56 vasta tsitaadiga

Artedest sain lahti videoka driverid uuendades,kuid heli on ikka olematu ragin jakrigin icon_neutral.gif Helikaarti ei hakka küll välja kiskuma selle pela pärast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 28.01.2010 22:50:59 vasta tsitaadiga

kellelgi ühte keyd pole üle ?
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:51:27 vasta tsitaadiga

Mängu kohta nii palju, et esmamulje on super. Mängitavus on mugav. Beta esimene bug oli see, et resodega minu masinal probleem (kui paned resoks 1024 nt, siis pilt on väga väike ja 24% monitori keskel nagu kirbu s... ). Kui leian poe, kust saan paypaliga ära osta, siis tellin kohe ära.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2010 22:52:00 vasta tsitaadiga

jube tõesti, alles eile või selle nädala alguses oli 15 lehte (endal 50 posti lehe kohta sättitud) nüüd 31 juba, paari päevaga sama kogus poste mis teema alustamisest kogunes
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:53:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellelgi ühte keyd pole üle ?


Timberg siin törts maad tagasi jagas, kui saad kohe regada siis peaks vast veel mõni olema vaba
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 28.01.2010 22:53:04 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Etz kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Killzone88, aga kui lükkad AA ja AF maxi ?
Siis ei saa pelada suht halb lagg.
'

Mul profiilikastiga jookseb nagu siid igatahs 8xAA/16xAF kõik maxed out, nii min. 50FPS thumbs_up.gif
Muidugi sul parem masin ka ju.



Killzone mis setup sul on?


GIGABYTE GA-P35-DS3L
CLUB 3D Radeon HD 4870@815/925(asus top bios)
Western Digital Caviar SE 2500AAJB 250GB
Intel Core 2 Duo E8400 @ 3GHz
2x A-DATA 2GB DDRII 16C-128Mx8 DDR800
Thermaltake silent 775D cpu jahutus
BenQ g2420hdbe 24" FULL HD
Logitech premium ultraX EST
Razer Death Adder 1800dpi
Steelseries mouse pad S&S
Logitech X-530 , 5.1
Chieftec CFT-500-A12S 500W
Windows 7 Ultimate (x64)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:54:01 vasta tsitaadiga

Kus serverites pelate ? ise Patrick[EST] nimega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.01.2010 22:55:02 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel pilte tahab, siis sai katsetuseks pandud iga 30 sek tagant pilti tegema. Üritasin ise teha, aga action on nii tihe, et ei tulnud kahe roundi ajal kordagi meelde.
http://www.upload.ee/gallery/2058/Bad_Company_2.html
Puu taha varjumine ei tundu eriti kasulik pärast seda, kui kaks tanki üle künka tulevad samaaegselt. icon_eek.gificon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:57:29 vasta tsitaadiga

Kuidas BF2 hirm Hitboxid on ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:58:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin, sul serverites lag on ? Äkki annab kusagilt kruttida mingit connection type vms ? AHF sellised asjad puuduvad icon_biggrin.gif Sai päris palju grenade launcheriga ringi uhatud.

viimati muutis Pätu 28.01.2010 22:58:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 28.01.2010 22:58:16 vasta tsitaadiga

http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Lähevad kiirelt!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:02:33 vasta tsitaadiga

Map on ikka päris suur krt thumbs_up.gif
Tahaks nii näha max pildiga seda asja ja DX11 kaardiga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 28.01.2010 23:03:21 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Lähevad kiirelt!


sain ka sealt just key thumbs_up.gif

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.01.2010 23:03:58 vasta tsitaadiga

Na pagan võtaks mind ja mu lollust- unustasin peale paarinädala tagust formatit arvutil sleep timerit maha kruttida- tulemuseks see, et browseri kaudu läks umbes 90% kaduma...
Nüüd panin torrentiga tõmbama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.01.2010 23:07:54 vasta tsitaadiga

patrick615, ühe korra on lag'i esinenud, kui 10m tagasi teleporteerusin. Ping tundub täiesti arvestatav olevat, sest vastastele saab pihta isegi distantsilt ja liikumise pealt.

Mäng crashib pärast roundi lõppu ja twitteri reklaami. icon_sad.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 28.01.2010 23:08:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:08:21 vasta tsitaadiga

Sain ka key fileplay.net 'st
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:09:31 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
right kirjutas:
võtit otsin. Võin maksta ka selle eest

http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Raha võid ukse taha tuua icon_smile.gif

21 keyd järel icon_lol.gif Kui ma 4 min tagasi sinna vaatasin oli mingi 370+


viimati muutis Ahf 28.01.2010 23:09:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.01.2010 23:09:53 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Angryhead kirjutas:
right kirjutas:
võtit otsin. Võin maksta ka selle eest

http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Raha võid ukse taha tuua icon_smile.gif

21 keyd järel ^^


0 juba
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:11:12 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ahf kirjutas:
Angryhead kirjutas:
right kirjutas:
võtit otsin. Võin maksta ka selle eest

http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Raha võid ukse taha tuua icon_smile.gif

21 keyd järel ^^


0 juba

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
http://www.fileplay.net/keys
tehke endale tasuta kasutaja ja sealt peaks ka veel saama
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:18:26 vasta tsitaadiga

enx kirjutas:
Angryhead kirjutas:
http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Lähevad kiirelt!


sain ka sealt just key thumbs_up.gif


sain kah sealt veel käpelt 2 tükki,kui majas ära ei kasutata paiskan siia,PS-i ärge punnige,lihtsalt lasen deliiti beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2010 23:20:59 vasta tsitaadiga

Krt igatahes hoolimata sellest,et heli mul pole mängul,on see ikka väga ilgelt pandav mäng thumbs_up.gif
Lähen võtan Steamist ära omale icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:22:17 vasta tsitaadiga

Yep, fileplay'st saab siiamaani. Kõigil, kes soovivad, peaks juba nüüd kindlasti üks olema.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:26:29 vasta tsitaadiga

Torrentiga tuleb hetkel ~500 kB/s thumbs_up.gif Nüüd vaja beta key ka veel saada icon_rolleyes.gif

Muide ärge sellel saidil korduvalt SUBMIT nuppu vajutage, sain oma 70 spammi kirja EA,lt mailile icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:29:35 vasta tsitaadiga

Mängurid, andke siis pidevat tagasisided thumbs_up.gif
Minu puhul siis kahjuks jääb see beta proovimata(nii palju nägin kui oma 10-15fpsi läbi laggisin)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 28.01.2010 23:34:09 vasta tsitaadiga

sellise konfiga 15 fpsi ? Nalja teed icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 28.01.2010 23:35:10 vasta tsitaadiga

99% tehtud
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:35:15 vasta tsitaadiga

Selle profiilis oleva arvutiga 15fps on küll kahtlane. Endal väga sujuv.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.01.2010 23:35:54 vasta tsitaadiga

Kus seda võtit sai regada, nii et see kaduma ei läheks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:39:34 vasta tsitaadiga

Hull lääg on ikka icon_neutral.gif
Üldse ei saa mängida.. icon_cry.gif

E: -DG-Fenrir- olen mängus
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2010 23:40:29 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Hull lääg on ikka icon_neutral.gif
Üldse ei saa mängida.. icon_cry.gif

rääkimata connection lostist, game browserist on välja jäetud restamine mänijate arvu, ping järgi ...

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 28.01.2010 23:40:39 vasta tsitaadiga

Kes veel seda mäletab: http://www.youtube.com/watch?v=G7zG0JXig8k
Selle võitsin mina icon_biggrin.gif ja võin selle key ära anda...vajalik siis EA Download manager.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 28.01.2010 23:40:56 vasta tsitaadiga

Võimatu mängida, mingi hullem lagfest.

/bs

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
right
HV kasutaja
right

liitunud: 06.11.2005




sõnum 28.01.2010 23:44:00 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Kes veel seda mäletab: http://www.youtube.com/watch?v=G7zG0JXig8k
Selle võitsin mina icon_biggrin.gif ja võin selle key ära anda...vajalik siis EA Download manager.


´ja selel hind on või tasuta icon_razz.gif


viimati muutis right 28.01.2010 23:48:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.01.2010 23:46:55 vasta tsitaadiga

Proovisid mingit uut serverit ja seal oli küll tunda kerget lag'i. Enne istusin koguaeg ID3 FRA serverites ning väga sujuv. Soovitan proovida nendel, kellel probleemi.

Veel pilte: http://www.upload.ee/gallery/2059/Bad_Company_2_2.html
Uppumissurm icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 28.01.2010 23:47:41 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kus seda võtit sai regada, nii et see kaduma ei läheks?

Keegi teab, ei tahaks võtmest ilma jääda, kui jään
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:49:21 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Selle profiilis oleva arvutiga 15fps on küll kahtlane. Endal väga sujuv.

Kes rääkis profiili arvutist....läpakaga rsk icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 28.01.2010 23:49:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi hiir ka uimab liiga palju? ning kas kellelgi läheb lampi heli ka ära vahepeal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:51:23 vasta tsitaadiga

Iga server kuhu ma joinida üritan, saan loadi ajal "You have been kicked from the game"
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:51:39 vasta tsitaadiga

On kellelgi Beta key,d jagada?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 23:54:56 vasta tsitaadiga

Oleks ka ühe võtme võtja, kui keegi on nii lahke ja jagab.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.