Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2010 22:33:57 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks see, et kui ei kasuta ME1 salvestusi, siis kas saad ise oma nn. ajaloo valida?
Mängust endast ja storist ei tahagi väga teada... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 23.01.2010 01:03:33 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mind huvitaks see, et kui ei kasuta ME1 salvestusi, siis kas saad ise oma nn. ajaloo valida?
Mängust endast ja storist ei tahagi väga teada... icon_biggrin.gif


Seda tahaks ise ka teada... KOTOR 2s oligi vist ainult nii.

Asi selles, et voibla ostan mängu PC peale mitte xboxi, aga kui ei ole sellist valikut siis ilmselt ikkagi konsooli peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 20:23:33 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
wrx123 kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Ise alustasin ilma ME1 savita ja põhimõtteliselt tundus, et valida sai ainult samade valikute vahel mis olid esimese osa alguses antud. Kusagil ei näinud mingit võimalust valida selle vahel mis valikuid esimeses osa lõpuks olid teinud.

Mind huvitab, mis boonust saab, kui ME1 tegelane üle tuua. Mitte suhete poolest vaid just tegelase stattide. Äkki keegi oleks nõus enda savegame-i sulle saatma, et saaksid proovida? thumbs_up.gif

Statse ja selliseid asju ei saa, xp boosti vist sai, aga võin ka eksida.

Level 60 Soldieri ületoomisel sain sellised asjad:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Andykas kirjutas:
tomorrow, kas sul on antialiasing peal?

Nvidia Control Panelist on 2xAA peal jah ja mängu sätted kõik põhjas v.a Film Grain mida ma ka esimeses osas harva kasutasin:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mäng on tõesti eepiline.Ma mängisin esimesed 7 tundi non-stop ja lihtsalt ei saanud arvuti eest lahti
MatchMaker kirjutas:
kellelgi kes juba mängib, crashe ka esinenud on?

Kusjuures ei icon_eek.gif .Mäng on väga stabiilne ja jookseb hästi.Ei ühtegi crashi ega isegi bugi pole veel silma hakanud
Metsjeesus kirjutas:
Jääks ma paljust ilma, kui alustaks otse ME2'ga? Pikalt pelgasin seda sci fi värki, aga rollikad on armsad...

No võid alustada aga siis osa juttu jääb arusaamatuks.Soovitan tõsiselt ME1 läbi teha enne thumbs_up.gif
-=Px=- kirjutas:
Timberg kirjutas:
-=Px=- kirjutas:
Suurepärane mäng tundub olevat.
See planeetide scannimine ja grindimine on küll täielik bullshit

Mis planeetide skännimine ja grindimine`icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Oh please icon_rolleyes.gif .Te siin virisete, et peate veidi hiirt liigutama ja paar klõpsu tegema - Mina pidin ME1-s füüsiliselt planeedile minema.Tiimikaaslased valima.M35 Makoga kuskil kõrgmäestikus turnima, et mineraale leida jne.Praegu on asi ikka kordades lihtsam icon_lol.gif
MMx kirjutas:
Äkki oskad mingeid juhiseid anda, kuidas PDA-d häkkida... mingi tekst seal oli, selle klõpsasin kohe kinni ja häkkida ei oska nüüd. Seifi sain küll kohe lahti.

Ma ise kah tükk aega nuputasin.Probleem oli selles, et sain aru mida teha jms aga kuidagi ei õnnestunud teksti osasid valida mis ma leidsin.Tuli välja, et SPACE vajutades lukustab.Väldi punaseid ja jälgi, et aja piiresse jääks.

Üldine reegel on see, et vasakul üleval nurgas näitab teksti osa.Aknas hakkavad erinevad tekstiosad jooksma.Pead leidma ja valima selle tekstiosa mis vasakus nurgas näitab.Kokku tuleb 3 osa leida.
-=Px=- kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kes tahab siis see on täis meeskond.Punane ring tegelase all tähendab lojaalne:
Spoiler Spoiler Spoiler


See on väike pettumus icon_confused.gif (Spoiler ühe tegelase tiimis olemise kohta)
Spoiler Spoiler Spoiler


Rääkides asjadest milles veidi pettunud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Paar huvitavamat graafikanäidet.Tegelikult neid näiteid veel aga ma ei teinud kõigist pilte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

caarel123 kirjutas:
pea 10h ja põhivärk läbi icon_eek.gif lootsin pikemat icon_neutral.gif

Sa midagi korralikult läbi kah lugesid või lihtsalt suvalt toksisid valikuid?
Kiirustades ei sa mingit elamust ju kätte icon_neutral.gif

Shepardi lõplik välimus mul:
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpp oli ülivõimas ikka icon_biggrin.gif .Nüüd alustasin uut mängu eelmise seiviga Insanity tasemel.Vastased on nüüd nii võimsad, et isegi LOKI Mech-ga võideldes pead vahel taganema muidu on ülikiirelt lõpp icon_eek.gif
Ühtlasi ma ei tea kas see sõltub mingitest asjaoludest ja seega on iga seiviga erinev aga lõppmissioonis kui te tahate mõnedest tiimiliikmetest lahti saada pange nad:
[MAJOR SPOILER]
Spoiler Spoiler Spoiler


Väike bug kah.Nimelt esimese mängu ajal tuleb millalgi upgrade kus saad kütuse 1500 peale ja Sondid 60 peale.Nüüd teist korda kasutades esimese mängu seivi põhjana avaneb selline huvitav pilt icon_lol.gif .Ehk siis kütust on 1500 kuigi lubatud on 1000 ja Sonde on 60 kuigi lubatud on 30 icon_biggrin.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Muud boonused ME2 Seiviga alustamisel olid 200k raha ja 50k kõiki nelja mineraali.Loomulikult tase ja nii enda kui meeskonnapunktid alles ja alles ka kõik relvad.Lihtsalt upgrade-d ja research asjad tuleb uuesti külge monteerida/osta thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 20:47:03 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Väike bug kah.Nimelt esimese mängu ajal tuleb millalgi upgrade kus saad kütuse 1500 peale ja Sondid 60 peale.Nüüd teist korda kasutades esimese mängu seivi põhjana avaneb selline huvitav pilt icon_lol.gif .Ehk siis kütust on 1500 kuigi lubatud on 1000 ja Sonde on 60 kuigi lubatud on 30 icon_biggrin.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

Tahaks väga teada, kust? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2010 20:48:00 vasta tsitaadiga

see AA mängib rolli ka sellel?
vanasti Unreali mootoril AA ei mõikanud isegi kui väga tahtsid icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 21:08:31 vasta tsitaadiga

Veidi promo mängule veel:


Games(tm) - 10/10
OXM (UK) - 10/10
TeamXBOX - 10/10
Games2C - 10/10
CD-Action (Polish) - 10/10
X360 Magazine (UK) - 5/5
Burn360 - 5/5
Fancyless - 5/5
Gurdian (UK) - 5/5
NOW Gamer - 9.8
Game Hacks - 9.75
IGN - 9.6
OXM - 9.5
Gamepro - 93%
CVG - 9.3
IGN (AU) - 9.3
GamesAktuel (German) - 91%
1Up - A-
PC Gamer (UK) - 90%
Xbox World - 90%
Brave New Gamer - 9/10
Xbox Gamer - 9/10
Gamespot - 9.0 / Player Votes - 337 votes: 9.7 / Critics Score - 9.7
Gamestar (German) - 88/100
ZAP 2 it - no score (positive review)

Total Average Score: 95%

Metascore - 9.5 , based on 16 reviews / User Votes 9.2 , based on 18 votes
Gamerankings - 96.67% , based on 6 reviews

Üldiselt leiab sama ka XBox'i versiooni kohta. Ning mistahes veebilehele sa ka ei lähe leiad arvatavasti sellised skoorid.

Täna kell 2 öösel peaks esialgsete arvutuste järgi algama Steami pre-load. 48h enne väljalaset algas vist NA pre-load niiet loodame, et Steam ei vea alt. beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 21:25:44 vasta tsitaadiga

Üldiselt tundub, et sama crash ja freeze probleem mis oli esimeses osas on paljudel ka teises osas, endal kah, Ise suutsin mängu nii lõpuni vingerdada, et iga mingi aja tagant oli teade et ME2 stop responding. Kõik driverid on uuendatud, igasuguste asjadega registrid jne puhtaks kah lastud ning ikka ei paista aitavat. icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 21:27:46 vasta tsitaadiga

Rauaga siis mingi konflikt sul, endal ei esinenud mingeid probleeme, alt tabbi ka palju tahad, works like charmed ja midagi kooma ei tõmba.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2010 21:58:25 vasta tsitaadiga

see osa pisut etem kui esimene, samas osa asju on ikka hullemad ka

lugu huvitav eelkõige esimese osa pelajatele
teisest osast alustades on mingi hägune taustalugu ja siis hakkab mingi venimine pihta

lugu huvitav, aga kirjeldaks seda kui 2000 leheküljelist põnevikku
sittakanti igasugust actionit, aga liigapalju tühja juttu

ja seda planeetide skaneerimist võiks ka võrrelda nagu suvalistes koopa-rpg'des
kus otsitakse kirste ja aegajalt leitakse kirstudest midagi head, kuid me2's tuleb ilma kirstudeta koobas ruutmeeterhaaval läbi jalutada, lootes midagi huvitavat leida icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 22:11:25 vasta tsitaadiga

libe, see planeetidega tegelt nii hull asi pole nahu endalegi algul tundus. Materjalikulu on tegelikult väga väike ja skannimist tuleb vähe.

40h sai siis kokku taotud. Mind huvitaks, et mis juhtuks lõpus siis, kui ei oleks teinud laevale teatud uuendusi (nagu see advanced kahur, armor ja shield).
Mass Effect 1 vaja hakata taas mängima icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 22:22:59 vasta tsitaadiga

Imo suht igav mäng vms, algus oli juba eriti igav, mingi 15min passi tühja lihtsalt, ning siis kui mängimiseks läks siis tuli mingi star warsi teema, suht igav icon_rolleyes.gif Graafika oli muidu vinge, kui planeete nägi jms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2010 22:25:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
libe, see planeetidega tegelt nii hull asi pole nahu endalegi algul tundus. Materjalikulu on tegelikult väga väike ja skannimist tuleb vähe.
see on täpselt nii hull
kui eelmises tuli selle käruga skilli näidata ja offroadi teha, siis nüüd pead hiirega sirgelt joonestama ja ulmekannatlik olema
hea et nood matsid mõistsid, et scannimisele upgraded välja mõelda icon_rolleyes.gif

aga mareketingi jaoks on ju vaja gameplay aega tõsta

oleks võinud jooksmise ka veel aeglasemaks teha, kui see me2's on
krt pidevalt otsin sprint klahvi klaveril
aga selle sprindiga jaksab muidu vormis shepard ainult 10 meetrid üritada - motivatsiooniprobleemid?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 22:57:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see on täpselt nii hull

Ma paar tundi jebisin nende skännimistega ja siis piisas täielikult. Vb kulus isegi rohkem aega, täpne ajataju puudus mängimise ajal. Sprint oli jah üüratult lühikene, lisaks final boss fight oli ka üks kergemaid lahinguid üldse.
Syncmahv, vale game genre sinu jaoks siis lihtsalt icon_smile.gif
Surma sai ainult 1 meeskonnaliikmetest :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2010 23:00:34 vasta tsitaadiga

Seosed pole üldse pahad...Rachni päästmine vist tasub isegi ära icon_smile.gif
Aga eks näis...mängida on veel kõvasti.

Keegi teab, mis tingimustel Ashley tagasi tiimi saab? Mul see igatahes ei õnnestunud (see Love teema? )
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 23:07:46 vasta tsitaadiga

Ma tegin kõikide tegelaste sidequestid ära ja kedagi p*rse ei saatnud, lojaalsusega probleeme ei esinenud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 02:48:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Seosed pole üldse pahad...Rachni päästmine vist tasub isegi ära icon_smile.gif
Aga eks näis...mängida on veel kõvasti.

Keegi teab, mis tingimustel Ashley tagasi tiimi saab? Mul see igatahes ei õnnestunud (see Love teema? )


Ei saagi tagasi tiimi. Ükski LI ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 27.01.2010 09:57:00 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Imo suht igav mäng vms, algus oli juba eriti igav, mingi 15min passi tühja lihtsalt, ning siis kui mängimiseks läks siis tuli mingi star warsi teema, suht igav icon_rolleyes.gif Graafika oli muidu vinge, kui planeete nägi jms thumbs_up.gif


Pffft, ega sa 15mindiga ju mängu ära ei proovi, eriti Mass Effect, selle põhirõhk on ikka stooril, combat on ka väga lahe kui ära harjud. ME1 tee enne läbi ja siis mine ME2'e mängima. Minul oli nii võõras see ME2 gameplay algul, angu üldse teist mängu mängiks aga noh, ma olin essaga osaga nii harjunud, nüüd harjusin ME2'ga ära ja ... oi oi, juba olen suurest ärevusest püksid täis lasknud icon_biggrin.gif Parim asi mängude ajaloos raisk. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 11:26:06 vasta tsitaadiga

Kas Mass Effect 1 tõesti nii kallis siiamaani, et Andricos küsitakse selle eest release hinda (699.-) ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 11:47:52 vasta tsitaadiga

heretic helista Rocca Pro Gamesi ja uuri kas neil kohal on. Neil praegu kõik mängud -20%

Nii...sai siis ME2 läbi tehtud. Stoori oli über icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd siis importisin ME2 save ja alustasin otsast peale. Esimene kord oli love interest Miranda seekord usun, et tuleb Tali. Tahan lihtsalt näha kuidas see lööv temaga välja näeb icon_biggrin.gif

Lahe oli veel minuarust ka see abductioni koht kus pidid lonkama icon_biggrin.gificon_biggrin.gif Rohkem ei ütle sest ei viitsi spolierit panna icon_biggrin.gif Kes teab millest räägin see teab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 12:25:01 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas Mass Effect 1 tõesti nii kallis siiamaani, et Andricos küsitakse selle eest release hinda (699.-) ?


Läbi Steami on 15 euri. ca. 225kr seega. Vahepeal oli kampaania 5 euri. See oli päris hea icon_biggrin.gif

Aga no vana kurat küll. ME2 preload ei ole ikka veel käima läinud. 1d 15h jäänud releasini. Isegi kui praegu preload käima panna ei jõuaks vist õigeks ajaks tõmmatud. Steam on seekord küll ikka asja väga pekki ajanud.

Kõige naljakam on asja juures see, et kasutades spetsiaalseid "commande" saab installi tööle panna ja kõik failid saad arvutisse tõmmata. Tuhanded kasutajad on seda juba teinud. Umbes, et Steam ise ei suuda kuidagi mängu preloadi avada aga mingi suvaline tross mõtles välja, kuidas sellegi poolest seda teha.
Einoh normaalne. Ise ei viitsi mingi spets commandidega jamada. Pole mul selle mänguga nii kiire midagi. Kuna R ja L tööl siis niikuinii mängida eriti ei saa. Plaanin kogu mõnu Pühapäeva peale jätta icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 12:45:54 vasta tsitaadiga

EA Store'i preload algas juba eile hommikul. Mäng on tõmmatud ja installitud, aga tööle ei lähe enne reedet icon_sad.gif. DLC koodid tulevad ka alles pärast väljalaset. Maht oli 10 GB, nii et mõne tunniga tõmbas ära.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 14:40:40 vasta tsitaadiga

Läbi ASI, ALUSTAN UUESTI OTSAST. icon_lol.gif Hea asi väärib ostmist kui kuskil näen. STEAM kaudu osta on suht jura 5 arvutijaoks ainult. ja edasi võib lutsu visata.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 27.01.2010 14:43:32 vasta tsitaadiga

Mäng tiritud, tomorrowlt sain save game ka ning nüüd vaja tööpäev õhtusse veeretada. Kui teine on vähegi sama hea kui esimene siis saab ostetud ka. Tuleb üks unetu öö täna:D
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 14:47:33 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Läbi ASI, ALUSTAN UUESTI OTSAST. icon_lol.gif Hea asi väärib ostmist kui kuskil näen. STEAM kaudu osta on suht jura 5 arvutijaoks ainult. ja edasi võib lutsu visata.


See peaks olema ainult EA jura. Steam peaks pakkuma lõpmatuid downloade ja installe. Mille pärast on see ka üks populaarsemaid kohti kust netist osta. Esimesed päevad on alati rasked uuele mängule. Aga tulevikus on seda mugavam, kui võid iga kell uuesti mängu peale lasta ja pelada palju tahad. Ei kao su plaat ära ega lähe katki. Alati on uueim patch peal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:03:18 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Margus kirjutas:
Läbi ASI, ALUSTAN UUESTI OTSAST. icon_lol.gif Hea asi väärib ostmist kui kuskil näen. STEAM kaudu osta on suht jura 5 arvutijaoks ainult. ja edasi võib lutsu visata.


See peaks olema ainult EA jura. Steam peaks pakkuma lõpmatuid downloade ja installe. Mille pärast on see ka üks populaarsemaid kohti kust netist osta. Esimesed päevad on alati rasked uuele mängule. Aga tulevikus on seda mugavam, kui võid iga kell uuesti mängu peale lasta ja pelada palju tahad. Ei kao su plaat ära ega lähe katki. Alati on uueim patch peal.


Seda saad siis lõpmaitud installe teha kui poest ostad, steami kaudu ostes oli piirang minuarust 5te x arvutisse. Kui steam versiooni ostad poest ja aktiveerid saad lõpmatuid installe teha steami kaudu.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 27.01.2010 15:08:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:07:36 vasta tsitaadiga

Mängisin DLC packid ka läbi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:21:58 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Archangel kirjutas:
Margus kirjutas:
Läbi ASI, ALUSTAN UUESTI OTSAST. icon_lol.gif Hea asi väärib ostmist kui kuskil näen. STEAM kaudu osta on suht jura 5 arvutijaoks ainult. ja edasi võib lutsu visata.


See peaks olema ainult EA jura. Steam peaks pakkuma lõpmatuid downloade ja installe. Mille pärast on see ka üks populaarsemaid kohti kust netist osta. Esimesed päevad on alati rasked uuele mängule. Aga tulevikus on seda mugavam, kui võid iga kell uuesti mängu peale lasta ja pelada palju tahad. Ei kao su plaat ära ega lähe katki. Alati on uueim patch peal.


Seda saad siis lõpmaitud installe teha kui poest ostad, steami kaudu ostes oli piirang minuarust 5te x arvutisse. Kui steam versiooni ostad poest ja aktiveerid saad lõpmatuid installe teha steami kaudu.


Veel infi selle teema kohta:

Steam foorumi kasutajate sõnad selle kohta:


"On steam you can download as many times as you want."


"Indeed, there's 5 activations limitation but the "official EULA say about digital version (eastore)" :

You may launch and access the Software on no more than five (5) unique machines in any rolling 24-hour period.
So if you reach 6 activation in 24h00 (not possible for regular use in a solo game), you have to wait 24h00 to recover activation like DAO.
you can read it here : http://www.ea.com/portal/pdf/legal/E...27_50724_1.pdf.

Bioware Dev sõnad:

"Q: What sort of DRM will Mass Effect 2 employ?

* Mass Effect 2 will require a unique CD key to install on PC, and then you must have the disc in the tray to play the game. Additionally if you registered for the Cerberus Network, you must have an EA account to register your game too. If you purchased the digital version on PC, you will be able to install the game 5 times."


Tundub, et alla saab laadida lõpmatuseni. Kuid mängu saad 24h jooksul käima panna ainult 5-st erinevast masinast. Seega pm võime teha mänguga mis tahame. Kuna kes hakkab sul mängu 5-te erinevasse sõbra arvutisse laskma, et siis kordamööda sisse logides seda mängida.. icon_rolleyes.gif
Isegi kui piirang on tõesti 5 installi, siis olen kuulnud, et mitte kedagi pole ilma jäetud uutest koodidest, kui nad on Customer Supportilt palunud võimalust veel mängu 5 korda installida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:24:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:29:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.01.2010 15:32:31 vasta tsitaadiga

denis28,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:43:09 vasta tsitaadiga

heretic666, misasi on paragon option icon_eek.gif
Smoking, neid on siis veel või ? ennem jah ikka ma pole seda veel omega 4-ja kasutanud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:51:16 vasta tsitaadiga

Smoking,
Spoiler Spoiler Spoiler

denis28, paragon option noh, see sinine tekstivalik, vaidluse ajal ütlesin sinise tekstiga ja mõlemad leppisid omavahel ära. Punane tekstivalik on renegade.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 15:53:16 vasta tsitaadiga

hmm ma ei saanud siis kasutada sinist või punast tekstivalikut...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.01.2010 16:00:29 vasta tsitaadiga

heretic666,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 16:43:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 17:50:05 vasta tsitaadiga

kellelgi on save game kus kõik rahvas on lojaalne, aga omega 4 relayst pole veel läbi käinud ? ma vahepeal panin metsa tiba ja ei viitsi uuesti teha...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 18:16:29 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
kellelgi on save game kus kõik rahvas on lojaalne, aga omega 4 relayst pole veel läbi käinud ? ma vahepeal panin metsa tiba ja ei viitsi uuesti teha...
Ühte jäki pole suutnud uuesti lojaalseks saada võin save anda kus thane ja omega kohas lojaalsus tegemata aga collectorid varastasid pardal olijad see on tehtud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 18:16:46 vasta tsitaadiga

Kas esimese mängu valikud loevad siis? Ja kas saab uut tegelast tehes nedi valikuid uuesti teha (nagu KotOR2-s)?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 18:33:14 vasta tsitaadiga

Margus, anna see, proovin icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 18:43:20 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Kas esimese mängu valikud loevad siis? Ja kas saab uut tegelast tehes nedi valikuid uuesti teha (nagu KotOR2-s)?


Jah ja Jah. Kõiki valikuid, mis esimeses mängus olid uuesti teha ei saa. Tähtsamaid saab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 18:47:41 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Margus, anna see, proovin icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Küss kaa, kuidas illium kohas arvutit häkkida, kuhu joosta ma olen jooksnud seal siibrisse, 0 pole saanud 1 oli kõige nõrgem.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 27.01.2010 18:57:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2010 18:55:15 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Celos kirjutas:
Kas esimese mängu valikud loevad siis? Ja kas saab uut tegelast tehes nedi valikuid uuesti teha (nagu KotOR2-s)?


Jah ja Jah. Kõiki valikuid, mis esimeses mängus olid uuesti teha ei saa. Tähtsamaid saab.

Nii see on...tormata pole mõtet. Samas, kes on rohkem sõjamängur võib raskustaseme põhja keerata ja vaadata kuidas mäng sujub. Ise mängin Veteran tasemega ja ikka päris raske on võrreldes ME1-ga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 20:21:51 vasta tsitaadiga

Mängin hetkel Insanity peal ja tõesti mõnda asja peab 10x tegema.Ikka ränkraske icon_neutral.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 20:34:32 vasta tsitaadiga

Smoking,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marex
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 21:12:40 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Smoking,
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2010 21:20:05 vasta tsitaadiga

mul sai shepard viimases missioonis surma icon_neutral.gif
kolmandat osa vist ikkagi ei ole oodata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2010 21:27:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mul sai shepard viimases missioonis surma icon_neutral.gif
kolmandat osa vist ikkagi ei ole oodata

kolmas osa tuleb kindlasti ja sellest suremisest oli juba ammu juttu - öeldi ju, et ka Shepard või surra teatud otsuste tõttu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 21:29:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mul sai shepard viimases missioonis surma icon_neutral.gif
kolmandat osa vist ikkagi ei ole oodata

Kolmas osa tuleb kindlasti. Ametlikult ka välja öeldud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.01.2010 21:33:11 vasta tsitaadiga

mul sai shepard juba esimeses missioonis esimest korda surma
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 27.01.2010 21:34:06 vasta tsitaadiga

Kuskilt lugesin või vaatasin videot,et isegi kui juhtub see siis on võimalik mängida kolmandas osas ka Shepardiga kuid mitte selle samaga füüsilise isikuga kellega sai mängida esimeses ja teises osas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.