|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.01.2010 09:08:58
|
|
|
| Niikaua kui ei ole softipuhul netist mingi äpp tõmmatav mille USB'i pealt käima lased ja ketta pealt plaadi imidž töötab pole midagi huilata.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
28.01.2010 23:38:31
|
|
|
| Selline küsimus, et kas selline asi on normaalne, et ps3 teeb mängides pidevalt "plõks", ei teagi kas ketas või midagi muud?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
28.01.2010 23:42:51
|
|
|
Mul üks xbox tegi kah... on hirmus küll aga harju ära, sest midagi hullu ei tohiks olla
Ps3 ei ole plõksutanud. Ainult sisse ja välja lülitades.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
29.01.2010 02:25:48
|
|
|
Mu sõbral pidi slim plõksuma kui ta välja lülitatud,päriselt ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
29.01.2010 02:39:52
|
|
|
| Kõvakettad plõksuvad äkki?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Superman-
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
29.01.2010 08:49:02
|
|
|
Plõksumist põhjustab plastik korpus.Sisselülitamisel hakkab soojenema ja väljalülitades jahtuma.Natuke veel füüsikat otsa uurida,siis saab päris täpse vaste sellele protsessile.
Mina olen sellega harjunud.Sõber proovis veel niimodi plõksumist likvideerida,et keeras kruvisi natukene lahti.Ei aidanud see.
Jääb üle veel loota,et mõne update ga viga likvideeritakse
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.01.2010 09:13:57
|
|
|
| Extsy kirjutas: |
Jääb üle veel loota,et mõne update ga viga likvideeritakse  |
Ma jään siis seda update ootama, mis mu fatist slimmi teeb ja samas ps2-e mängude toe säilitab.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
29.01.2010 11:26:20
|
|
|
Kui suured need laiendused on võrreldes originaal mänguga (ajalises mõttes just)?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.01.2010 12:03:44
|
|
|
Noh.. Lost and Damned võttis mul ~10h + uued MP moded.
Teist osa pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
29.01.2010 12:14:22
|
|
|
| SaImu85 kirjutas: |
Mu sõbral pidi slim plõksuma kui ta välja lülitatud,päriselt ka.  |
Slim teeb plõksu jah, Fat tegi kah vahest.
Reaalselt tekib plõksumine kuumenemisest ja seejärel jahenemisest. Ei tea kas PS3 puhul sama lugu.
Kui Fati kuumapüssiga parandada üritasin, siis emaplaat plõksus kah jahtumisel, aga seda oligi oodata või noh õpetustes oli se kah kirjas!
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
29.01.2010 13:54:03
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Kui suured need laiendused on võrreldes originaal mänguga (ajalises mõttes just)? |
see tähendab seda, et tuleb GTA4 osta uuesti, et asi ikka 100% oleks. hea mäng oli ka, pole kahju uuesti mängida. kui savegame ei ole kas siis saab neid lisasi normaalselt mängida üldse?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.01.2010 14:00:31
|
|
|
| aise kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
Kui suured need laiendused on võrreldes originaal mänguga (ajalises mõttes just)? |
see tähendab seda, et tuleb GTA4 osta uuesti, et asi ikka 100% oleks. hea mäng oli ka, pole kahju uuesti mängida. kui savegame ei ole kas siis saab neid lisasi normaalselt mängida üldse? |
Kui selle Episodes of Liberty City paki ostad, siis saad neid otsekohe plaadilt mängida ilma GTA4 plaadi või seivita. Kui PSN'ist ühe episoodi ostad, siis sul peab olema GTA4 plaat, aga savegame'i pole ikka vaja.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.01.2010 14:13:54
|
|
|
http://uk.playstation.com/ps3/games/
EU Stores ka demo olemas. Polegi vist enne ühtegi nii jurakat (3GB) olnud.
edit: Kogemata vale link sattus jah Uncharted 2-e mõtlesin.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
viimati muutis ivokas 29.01.2010 15:24:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
29.01.2010 14:23:19
|
|
|
et teised ka aru saaks, siis mõtleb ta hetkel uncharted 2 demo.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
29.01.2010 14:57:06
|
|
|
kas see 1.83 giga pole mitte? vähemasti psu.com andmetel...
siiani suurim minu nähtud demo PSNis on olnud Lair, mis oli 2.5 giga
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
29.01.2010 15:16:45
|
|
|
| ma alagselt ei saanud aru, millest ivokas räägib ja käisin storest läbi, u2 ja 3GB.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
29.01.2010 16:10:47
|
|
|
| InQbus kirjutas: |
| SaImu85 kirjutas: |
Mu sõbral pidi slim plõksuma kui ta välja lülitatud,päriselt ka.  |
Slim teeb plõksu jah, Fat tegi kah vahest.
Reaalselt tekib plõksumine kuumenemisest ja seejärel jahenemisest. Ei tea kas PS3 puhul sama lugu.
Kui Fati kuumapüssiga parandada üritasin, siis emaplaat plõksus kah jahtumisel, aga seda oligi oodata või noh õpetustes oli se kah kirjas! |
Nojh, see on ragisemine pigem.
Ma mõtlen just sellist otsest "plõksu" ise arvan ka, et ketas kuna seda teeb mingi elektroonikavidin aga kellelgi veel?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
29.01.2010 18:20:26
|
|
|
| Mul teevad PS3, telekas ja kodukino kõik konkreetselt plõksu, juba aastaid(ps3 küll pool aastat, sest see pole kauem olnud). Pole vaja põdeda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.01.2010 18:41:45
|
|
|
| kas see mitte ei või olla kuuma/külma suhtest tekitatud plastmassi praksatus? mul praksub telekas öösiti seina peal:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.01.2010 19:36:49
|
|
|
| Mul ka Slim teeb päris valju plõksu iga jumala kord kui sisse lülitan, usun ka et tegemist on ikka korpuse tekitatud heliga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
29.01.2010 21:00:21
|
|
|
Huvitav
PS3'e bränd.
"PLÕKS! - Tähendab, et asi töötab!"
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
29.01.2010 21:26:31
|
|
|
siin nagu ennist oli jutt, et need vigased konsoolid mis tehasesse tagasi saadeti, need juhused olid ainult nagu ma aru saan siis nende masinatega mis alguse aegadel välja tulid, kui präägu uuena osta siis üldiselt selliseid asju karta ei ole vaja?
ja siis küsiks veel, et millist mudelit soovitaksite pigem, plaanis osta ilmsetl 3.põlvkonna 80gb mudel mille rootsist saaks uuena ~4000.-EEK eest või tasuks präägu ikkagi pigem võtta juba 4.põlvkonna oma. Mis varianti ise soovitaksite, või ei ole erilist vahet?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.01.2010 22:05:14
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
siin nagu ennist oli jutt, et need vigased konsoolid mis tehasesse tagasi saadeti, need juhused olid ainult nagu ma aru saan siis nende masinatega mis alguse aegadel välja tulid, kui präägu uuena osta siis üldiselt selliseid asju karta ei ole vaja?
ja siis küsiks veel, et millist mudelit soovitaksite pigem, plaanis osta ilmsetl 3.põlvkonna 80gb mudel mille rootsist saaks uuena ~4000.-EEK eest või tasuks präägu ikkagi pigem võtta juba 4.põlvkonna oma. Mis <b>varianti</b> ise soovitaksite, või ei ole erilist vahet?  |
... ps3 slim. väiksem voolu tarve, väiksem purk etc.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
29.01.2010 22:26:40
|
|
|
Oh jah, ütlen veelkord, et see ei ole korpuse plõks, võibolla ketas kolksub, midagi sellesarnast mõtlen...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.01.2010 22:32:50
|
|
|
Ei oska kaasa rääkida selle kolksu koha pealt. Pole kordagi kuulnud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.01.2010 22:42:45
|
|
|
ma ei kujuta ette, mis asjad teil plõksuvad seal. mul on klaasuksega kapis (tagant kolmandiku osas suletud) riiulitel suhteliselt väikeste õhuvahedega (ülalt alla) vana yamaha receiver, pioneeri vana dvd-mängija vana yamaha cd-karusselli kukil, ps3 ja wii kõrvuti ning kõige all igivana digiboks pluss juhtmepuntrad. kapp on seinast 5 cm kaugusel ning ühtegi õhku ringi ajavat asja peale ps3-e ventika ei ole. telekas on vana 37pfl7332 (mille toide undab vaikselt umbes esimesest kuust). telekas on spetsiaalse riiul/aluse sees nagu nišis, ülalt lahti, teleka tagaosa aluse seinast 20 cm kaugusel. tolmu pühkisin korralikult viimati siis, kui kola kappi tõstsin.
vahel on nii, et üks laps lõpetab ja teine alustab, siis jätkab kallis kaasa. vahel saab mõne seebi pool hooaega järjest bluray pealt ära vaadatud. mitte midagi ei plõksu, kriuksu, nagise ega lurtsu.
ilmselt olen ise wärdjas.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
29.01.2010 23:12:11
|
|
|
No mul tegi üks Xkast sama kammi... MA tean, et see on päris hirmus
Aga pole miskit teha kahjuks kui ainult kurta.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.01.2010 23:35:47
|
|
|
Ohsaraks kui palju häält suudab see elukas teha, kui tolmu natuke paljuvõitu sees on
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
29.01.2010 23:46:58
|
|
|
Tehase poolt juba termopastat sitasti pandud.
Või siis keegi sosssepp ise nikerdanud ja ei oska termopastaga ringi käia.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
29.01.2010 23:48:28
|
|
|
| my best guess on et masin seest veits tolmune sellepärast on jahutamine raskendatud ja siis ventikas paneb täiega rauaga et masin üle ei kuumeneks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
29.01.2010 23:49:29
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
No mul tegi üks Xkast sama kammi... MA tean, et see on päris hirmus
Aga pole miskit teha kahjuks kui ainult kurta. |
Aga see ei tule kettast? Võibolla peab välja vahetama?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
30.01.2010 00:24:37
|
|
|
http://www.wipeoutzone.com/
Kurb uudis,liverpool oli 1 sony vanemaid stuudioid ja nüd pandi uksed kinni,loodan,et tüübid ikka tööd kuskilt leiavad viimane wipeout ja fury olid ikk ülivinged.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
30.01.2010 00:30:27
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ohsaraks kui palju häält suudab see elukas teha, kui tolmu natuke paljuvõitu sees on |
Ma kuulsin sellist häält viimati suvel, kui väljas päike lõõmas ja katuse (ärklikorrus) praepanniks küttis. Poiss mängis mitu tundi järjest battlefieldi niiet higi voolas ja konsool mühises taustaks.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
30.01.2010 01:10:32
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada mingit võimalikult lihtsat wifi ieee 802.11n vastuvõtjat, mille saaks PS3 etherneti/USB porti panna?
Juhtme vedamine ei ole hetkel võimalik ning sisseehitatud wifi on multimeedia jaoks natuke liiga aeglane (just siis kui on vaja streemitavat filmi kerida).
EDIT: Tundub, et leidsin, mida vaja http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/WET610N
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Midigi
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2007
|
30.01.2010 03:21:24
|
|
|
Täna oli ka esimene plõks ära, ps3 paar kuud vana
loodan parimat 
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
30.01.2010 03:56:24
|
|
|
| otto123 kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
No mul tegi üks Xkast sama kammi... MA tean, et see on päris hirmus
Aga pole miskit teha kahjuks kui ainult kurta. |
Aga see ei tule kettast? Võibolla peab välja vahetama? |
Kui õigesti mäletan sis minu konsooli puhul ei olnud kettas, sest xboxi saab ka ilma kettata käima panna ja proovisin. Mis just eriti häiris oli see , et need plõksud olid jube kõvad, et ei saanud ilma hinge närimata mööda lasta
Aga proovi PS3 ketas välja võtta ja lülita konsool sisse. Ära ta ennast ei buudi aga vaata kas äkki teeb ikka plõkse.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
30.01.2010 11:44:10
|
|
|
See plõksumine käib minu Slim'il kah. XBox'i aegadest on juba selline tunne, et kui masin mingit teist häält teeb, siis peab midagi valesti olema.
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
30.01.2010 11:51:23
|
|
|
vahest öösel kui on väga vaikne (elan tartu mnt. kõrval, nii et päeval on seda müra koguaeg kuulda) ikka teeb prõksu peale kinni panemist, nii pleikar kui ka telekas. ei pööra väga tähelepanu...
aga sellega seoses tuleb meelde selline asi. kui elasin soomes, siis seal oli toal hästi suur aken. ja vot see prõksis väga häälekalt koguaeg. samamoodi päike päeval küttis ja öösel jahtus. aga hirmu skaalal on ps3'me prõks selle kõrval köömes. suur aken, sina selle all vaatad telekat ja prõksub nii nagu kohekohe lendaks kildudeks...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
31.01.2010 01:23:15
|
|
|
Mina katsin PS3 üldse kinni! Tähendab, kooli ajal eriti mängimiseks aega pole, nii et siis ei sega see kedagi, kui PS3 ilusti kaitstud on. Vähemalt ei satu see suure tolmukoorma alla samas kui ülejäänud tuba läbi tolmab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slachy
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2009
|
31.01.2010 03:49:41
|
|
|
ma täna panin ps3-e kinni umbes 30 min hiljem uuesti tööle ja mul tuli YLOD nii et kas keegi oskab parandada või öelda kuidas parandada mul garantii läbi ja 80gb ja kui kaua umbes aega läheb parandamiseks?...
:EDIT!: ok pole vaja ma praegu proovisin kas pole overheat ja mul vedas praegu maailma õnnelikuim inimene loodan et rohkem ei juhtu.....
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
31.01.2010 21:17:10
|
|
|
Naudi oma õnne kuni saad,pill tuleb pika ilu peale
OK tegelt loodame,et ka su lapselapsed saaksid mängida temaga kunagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kertl
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2009
|
02.02.2010 01:43:37
|
|
|
Tervist!
Kuna asjas väga algaja siis ärge pahandage kui väga lolle küsimusi küsin.
Küsimus selline, et kas ps3-le saab ka kuidagi piraat mänge netist tõmmata või osta.
Ise olen kunagi kusagilt kuulnud midagi sellist, et netist tõmmatuid mänge saab kirjutada aga mingi spets kirjutajaga. Kas see on nii ja kust võiks saada sellisel juhul seda kirjutajat jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kertl
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2009
|
02.02.2010 02:10:31
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| kertl, Kiire ja lühike vastus: PS3 peal ei saa piraat mänge mängida. |
Aga kust oleks võimalik kõige odavamalt mänge saada? luges.in, et kuidagi saab shareda psn mänge aga kuidas see toimib ja kuidas seda tehakse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.02.2010 02:15:58
|
|
|
Loe Gamesharing teemat.
Mänge saad odavalt siit samast foorumist kasutatud kujul või siis tellid UK'st. (Kasutatud mängud circa 80.- ~ 400.- eek / uued 300.- ~ 600.- eek)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.02.2010 02:37:25
|
|
|
Tere minu suured sõbrad konsooliomanikud.
Ma ei ole nüüd kindel, kas tegu on ps3 või xbox360 mänguga, aga tahaksin selle nime teada, et gameplay videosid veidi vaadata.
Pmst Tegevus toimus sellises... vist vanemas ajas, aga võin ka eksida. Mängus sai endale erinevaid uniteid osta ja midagi tuli kaitsta või rünnata või kurat seda teab. Maailm oli selline hästi kirgas jms ja graafika oli selline.. lapsik on vist vale sõna, aga... kirgas. Äkki oli nimes sõna "Princess" ja äkki olid pooled "punased" ja "sinised"... ei mäleta.
Tõenäoliselt on tegemist 2007-2008 aasta mänguga. Võibolla ka 2009 (aga kahtlen selles).
Kui keegi oskab öelda, mis mänguga võiks tegu olla, siis võite vabalt PS visata, kui siia teemasse vastamine genereeriks liigset läbu.
TÄNUD!
Lisaks võiks mõni konsoolispets mulle öelda, millised on tõsiselt kaasahaaravad, funnid ja kõva replay väärtusega PS3 mängud, mida saab kahekesi korraga ÜHE konsooli taga mängida. Žanri piiranguid ei sea.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|