Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 537, 538, 539 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kardin
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 23.01.2010 16:22:49 vasta tsitaadiga

pmst wotlk alguses oli free transfer nendesse uutesse realmidesse mis tulid uue expansioniga, ise seda ei kasutanud, kuid nüüd kui cataclysm tuleb, plaanis minna kuhugi uude kohta. tahtsin teada kas võimalik palju chare viia sinna nii järjest, korraga pole võimalik seda tean, ja ikak tasuta
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 23.01.2010 20:25:57 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas on olemas mingit ühtset addoni millega saaks dotide timeri? Näiteks kaua on flameshock,living bomb,serpening string jne.


Tõmba Satrina Buff Frames cursest.
Ma tegin 2 frame, buffs ja debuffs
Buffid tegin enda charri kohta ja debuffid, et näitab targeti debuffe, mis on minu poolt castitud.Samuti ka aeg + debuffi nimi kirjas.Kuna hiljem oli rohkem healerina raidimist, siis panin sinna juurde ka buffid, mida mina olen inimesele castinud.Aga see ei sega sugugi, erinevate värvidega ja pvp-s nkn vastasele buffe ei pane. icon_smile.gif

Kui abi vaja, küsi julgelt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 23.01.2010 21:50:08 vasta tsitaadiga

forteexorcist minuarust päris hea lisa igast self ja targetbuffide jälgimiseks (oma ajastatud procid, lühikesed buffid friendlide peal ala hotid jms, targite peal nähtavad buffid jne)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 24.01.2010 15:01:58 vasta tsitaadiga

kumb paremini raha sisse tooks?
http://www.wowhead.com/?item=52023 või http://www.wowhead.com/?item=52022
ise arvan arrow, aga kumba hunterid rohkem kasutavad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 24.01.2010 16:49:43 vasta tsitaadiga

Tormentor kirjutas:
kumb paremini raha sisse tooks?
http://www.wowhead.com/?item=52023 või http://www.wowhead.com/?item=52022
ise arvan arrow, aga kumba hunterid rohkem kasutavad?

Minu realmis(defias brotherhood) on kuulid kallimad (15g stack, arrowid 11g stack)
Endal kotis mõlemaid nii arroweid kui ka kuule(varurelv on vibu)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003




sõnum 24.01.2010 16:50:52 vasta tsitaadiga

Sellisel tasemel, kui valida nende vahel, ei tohiks niikuinii rahamuret ammu olla.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 24.01.2010 17:27:36 vasta tsitaadiga

Tormentor kirjutas:
kumb paremini raha sisse tooks?
http://www.wowhead.com/?item=52023 või http://www.wowhead.com/?item=52022
ise arvan arrow, aga kumba hunterid rohkem kasutavad?


oleneb ka ju kumb engineering oled ?, gnomish>arros, goblin>bullets ?
parandage kui eksisin.

aga jah bullet müün vist kallimalt, iseasi kas müüb ka.
ise alustasin arrowde müüki 30-35g stack, (olin esimene turul) icon_cool.gif
siis kukkus 15 peale ja nüüd on 8g .
bullet vist miski 10g
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 01:08:58 vasta tsitaadiga

kas kõik vanad, näiteks üle aasta kasutamata kontod on blizz ära kustutanud? või teen ma midagi valesti..

tahtsin täna huvi pärast oma wowi konto üle vaadata, tuli välja, et nüüd on mingi battle.neti värk... taastasin passwordi ( olin vana ära unustanud ) aga ega rohkemat teha ei osanud, battle.net sait pakkus mulle aint mingit 10-päeva wow trialit, ei märkigi wowi olemasolevast kontost.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 26.01.2010 01:10:31 vasta tsitaadiga

Tee omale Battlenet konto , ja seal konto managementis merge wowi konto battleneti omaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 01:12:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Tee omale Battlenet konto , ja seal konto managementis merge wowi konto battleneti omaga (y)


see su välja pakutud merge = add a new game ja siis sisestan sinna kasti wowi game key?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 26.01.2010 01:14:39 vasta tsitaadiga

vist oli jah nii kui õieti mäletan sai oma merge suht ammu tehtud võis ka acc name olla ei mäleta täpselt
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 01:38:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
vist oli jah nii kui õieti mäletan sai oma merge suht ammu tehtud võis ka acc name olla ei mäleta täpselt


edit. vist leidsin õige asja üles ;)

ei mingi jama on ikka , ta ei aktsepteeri mu accoundi nime.. kuidas seda kontrollida, et see ikka õige on ? ma ise olen 100% kindel, et on õige.

midakuradit, kui passwordi taastan siis raibe aktsepteerib mu kontonime, kui tahan mergeda siis ei aktsepteeri.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 26.01.2010 03:16:45 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
vist oli jah nii kui õieti mäletan sai oma merge suht ammu tehtud võis ka acc name olla ei mäleta täpselt


edit. vist leidsin õige asja üles icon_wink.gif

ei mingi jama on ikka , ta ei aktsepteeri mu accoundi nime.. kuidas seda kontrollida, et see ikka õige on ? ma ise olen 100% kindel, et on õige.

midakuradit, kui passwordi taastan siis raibe aktsepteerib mu kontonime, kui tahan mergeda siis ei aktsepteeri.

Ja praegu samalajal hoiab mingi vend kahe käega pead kinni, et tema acc on häkitud, sest ei saa vana parooliga sisse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 26.01.2010 14:34:28 vasta tsitaadiga

Mul 1 mure ... kui healin siis ennast tavaliselt ei märka ja suren maha:) Kindlasti 1 noobi tunnuseid aga kas enda elu riba saaks samamoodi rivisse nagu party oma mitte et ta on kõige üleval ja suur nagu defaultis?icon_smile.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 26.01.2010 14:36:55 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mul 1 mure ... kui healin siis ennast tavaliselt ei märka ja suren maha:) Kindlasti 1 noobi tunnuseid aga kas enda elu riba saaks samamoodi rivisse nagu party oma mitte et ta on kõige üleval ja suur nagu defaultis?icon_smile.gif



Mina kasutasin retri palaga sellist asja nagu powerauras icon_smile.gif Ma olin alati nii aktsiooni täis, et unustasin hp vaadata ja kärvasin ning ei jõudnud mulli popida.
Powerauraga panin, et kui hp kukub 30% peale, siis ekraanile lendab suur lumehelbeke. Väga hästi toimis ja peale seda enam pole sellist probleemi olnud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 26.01.2010 14:52:44 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mul 1 mure ... kui healin siis ennast tavaliselt ei märka ja suren maha:) Kindlasti 1 noobi tunnuseid aga kas enda elu riba saaks samamoodi rivisse nagu party oma mitte et ta on kõige üleval ja suur nagu defaultis?icon_smile.gif


aga sa mingit healerite addonni ei kasuta? nagu healbot v. grid+clique

kui ma healin kuskil suures partys siis tavaliselt vaatan, et mingi shammy hakkab surema.. viskan kähku heali.. ja siis avastan et see olin minaise icon_razz.gif
(mudugi, ma ikka üritan meelde jätta kuskohas ma olen, aga kui gruppe koguaeg ümber tõstetakse siis asukoht addonnis muutub)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2010 15:04:41 vasta tsitaadiga

Sama siin, kui midagi healin siis ikka läbi grid'i, ka 5-manides. Varem kui kasutasin lihtsalt harilikke raid/unitframesid kus sa ise teiste sekka ei läinud siis kärvasin vägagi tihti icon_smile.gif


Huvi pärast küsin et kas teised gildid kes vähe ICC's ilma teevad on samuti täheldanud et spriestid on suts üle keskmise head? Kui ennist oli korraliku spriesti kohtamine üsna harv nähtus siis viimase paari nädalaga suutsin koperdada kahe vägagi kõva tegija otsa kes suutsid ära teha neist parema geariga core raideritele. Nüüd ei teagi oletada et kas lihtsalt loll juhus või tõepoolest oli too 3.3 buff suts liiga suur.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 26.01.2010 15:10:34 vasta tsitaadiga

Vuhdo ftw
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 26.01.2010 15:16:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sama siin, kui midagi healin siis ikka läbi grid'i, ka 5-manides. Varem kui kasutasin lihtsalt harilikke raid/unitframesid kus sa ise teiste sekka ei läinud siis kärvasin vägagi tihti icon_smile.gif


Huvi pärast küsin et kas teised gildid kes vähe ICC's ilma teevad on samuti täheldanud et spriestid on suts üle keskmise head? Kui ennist oli korraliku spriesti kohtamine üsna harv nähtus siis viimase paari nädalaga suutsin koperdada kahe vägagi kõva tegija otsa kes suutsid ära teha neist parema geariga core raideritele. Nüüd ei teagi oletada et kas lihtsalt loll juhus või tõepoolest oli too 3.3 buff suts liiga suur.


Kindlasti nad teevad nüüd paremat dps, aga noo ärgem kiirutagem kusagile. SP ei oma ikkagi nii head taset hetkel, kui DK-d, lockid jne, aga muidgui silmad punnis maximum välja endast tulistada, siis heas gildis vasat top 7 mahutab ära ennast küll.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2010 15:21:21 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
lockid
Tõesti? Ma pole üsna ammu ühtki kohanud, ehkki enne 3.3'e olid samad mängijad vägagi tegijad. Roogid-dk'd on muidugi klass omaette, selle vastu ei vaidle. Samas on väga harv juhus kus ma ei näe sprieste kõrgeima dammiga casterite koha peal, seda nii guildrunides kui ka pugides kus olen paari priesti kohanud.

Aga eks sul vist ole õigus, peab kannatama kuni rahvas saab high-end geari selga ning võitlused selgeks, enne ei ole eriti lihtne midagi konkreetset väita icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 26.01.2010 15:30:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
logitech13 kirjutas:
lockid
Tõesti? Ma pole üsna ammu ühtki kohanud, ehkki enne 3.3'e olid samad mängijad vägagi tegijad. Roogid-dk'd on muidugi klass omaette, selle vastu ei vaidle. Samas on väga harv juhus kus ma ei näe sprieste kõrgeima dammiga casterite koha peal, seda nii guildrunides kui ka pugides kus olen paari priesti kohanud.

Aga eks sul vist ole õigus, peab kannatama kuni rahvas saab high-end geari selga ning võitlused selgeks, enne ei ole eriti lihtne midagi konkreetset väita icon_smile.gif



eks jah, hetkel on asjad nii pudised icon_smile.gif
Uued kaklused on kohati päris segadust tekitavad, et nii mõnelgi käredal dpsrli võtab nupud kinni ja poiss hakkab mõtlema, kas nüüd joosta või mis icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 18:27:56 vasta tsitaadiga

Kelleltki või kuskilt kiiremas korras mänguaega saab osta? icon_rolleyes.gif

Tuli isu peale wowile eluvaim sisse puhuda.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kardin
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 26.01.2010 19:03:12 vasta tsitaadiga

enne sind postitanud isik just müüb mänguaega, loe allkirja icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 26.01.2010 19:47:24 vasta tsitaadiga

Paksu talve tulekuga otsutsasin korra uuesti siis wowi proovida ning peaks ütlema, et võrreldes esimese korraga(nii aasta, poolteist tagasi) on mäng paremaks muutunud, vähemalt minu arust. Tasapisi on üks druid leveldatud 70ni ning arvatavasti olen paar nädalat 70 peal - teen erinevaid TBC dungeone ja raide ning siis suundun wotlk peale üle. Seepärast tekkis mul juba varakult küsimus, et mida arvata druidest end-game raidides? Enamus vist arvatavasti resto ja healivad, kuid ise kipun rohkem moonkini poole, kuigi iseenesest healimine vastukarva ei ole. Nii palju kui ma seda teemat jälgin, siis pole väga näinud, et moonkini kuskil raidi dps graafikutel väga ees oleks. Siit ka küsimus, kas on mõtet moonkini geari juba varakult kokku ajada või peaks resto poole vaatama arvestades raididesse saamisega/vajalikkusega? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 19:50:29 vasta tsitaadiga

Kribu kirjutas:
Paksu talve tulekuga otsutsasin korra uuesti siis wowi proovida ning peaks ütlema, et võrreldes esimese korraga(nii aasta, poolteist tagasi) on mäng paremaks muutunud, vähemalt minu arust. Tasapisi on üks druid leveldatud 70ni ning arvatavasti olen paar nädalat 70 peal - teen erinevaid TBC dungeone ja raide ning siis suundun wotlk peale üle. Seepärast tekkis mul juba varakult küsimus, et mida arvata druidest end-game raidides? Enamus vist arvatavasti resto ja healivad, kuid ise kipun rohkem moonkini poole, kuigi iseenesest healimine vastukarva ei ole. Nii palju kui ma seda teemat jälgin, siis pole väga näinud, et moonkini kuskil raidi dps graafikutel väga ees oleks. Siit ka küsimus, kas on mõtet moonkini geari juba varakult kokku ajada või peaks resto poole vaatama arvestades raididesse saamisega/vajalikkusega? icon_rolleyes.gif
'

Moonkin on ka väga populaarne ning paugutab ka päris hästi oma laseritega, pole midagi halba öelda icon_smile.gif.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 537, 538, 539 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.