Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist bowserit kasutad?
Internet Explorer
6%
 6%  [ 30 ]
Mozilla Firefox
44%
 44%  [ 208 ]
Google Chrome
24%
 24%  [ 115 ]
Safari
4%
 4%  [ 19 ]
Opera
17%
 17%  [ 81 ]
Mõni muu...
2%
 2%  [ 13 ]
hääli kokku : 466

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 12:59:42 vasta tsitaadiga

Mõnda aega juba Chrome kasutaja.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 13:06:54 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kõlab uskumatuna, enamik inimesi kasutavad mu arust ikkagi Internet Eksploorerit. Igati positiivne nähtus siis, et FF peale kolitakse ümber thumbs_up.gif

tsitaat:
Of course, Firefox's lead is only when counting each discrete browser version as a separate entity. With all versions of Internet Explorer moved under the same category, Microsoft is still the leader.
icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.12.2009 14:07:55 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kõlab uskumatuna, enamik inimesi kasutavad mu arust ikkagi Internet Eksploorerit. Igati positiivne nähtus siis, et FF peale kolitakse ümber thumbs_up.gif

IE8 on kusjuures täiesti kõlbulik, nii veebi kasutaja kui arendaja koha pealt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 14:17:40 vasta tsitaadiga

keegi võiks uue küsitluse teha. kindlasti on paljud uusi eelistusi leidnud ja browserit vahetanud:)
ise nüüd siis Chrome/Chromium peal 3-4 kuud olnud, enne seda ~7 aastat Opera kasutaja

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 15:43:45 vasta tsitaadiga

ikka Firefox thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 16:31:20 vasta tsitaadiga

Mozilla ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 19:57:54 vasta tsitaadiga

Chrome
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 22.12.2009 21:46:59 vasta tsitaadiga

See küsitlus on juba 5 aastat vana, selle järgi ei ole enam mõtet arutada brauserite kasutamist.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2009 02:09:46 vasta tsitaadiga

Kodus on IE8 ja tööl Firefox
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poiss4
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2009




sõnum 26.12.2009 18:25:53 vasta tsitaadiga

Poisid kasutavad firefox 3.5
_________________
[img:aa79927c97]http://www.demoz.net/images/myspace-signatures/6/167.jpg[/img:aa79927c97]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2009 18:59:21 vasta tsitaadiga

90% Opera, 10% Firefox... lihtsalt vaja netimänge lahti hoida. Tööjuures ise kasutan Operat't - vajab vähem ressurssi kui Firefox...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 19:16:02 vasta tsitaadiga

70% Firefox- igapäevaselt kasutamiseks, enamikul ajal 7-8 tabi lahti
20% Opera 10.10 kasutan põhliselt kuna meeldib Unite teenus, vahel mõned lehed ka lahti, mida vaja tihti jälgda, siis hea kohe vaadata, ei pea tabidest otsima
10% Chrome peaeesmärk erandolukorrad, nt vaatan sellega pdf vaile, kuna FF ja Foxit ei tee mul koostööd.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 19:16:32 vasta tsitaadiga

99% Firefox, 1% muu jama
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 11:53:55 vasta tsitaadiga

FireFox, pole IE-d aastaid näppinud..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:02:17 vasta tsitaadiga

Firefox siinpool kah.
IE'd kasutan siis, kui toimub windowsi reinstall, kuidagi on vaja ju FF arvutisse saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:12:15 vasta tsitaadiga

firefox , vahel harva kui firefoxi tirida vaja või mõni debiilne leht ei tööta siis ka IE
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:18:09 vasta tsitaadiga

puik17, ma siis tõmbaks FF installeri lihtsalt arvutisse , paneks mälupulgale vms ja siis Windowsi reinstall icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:23:23 vasta tsitaadiga

Kusjuures, mul mitu aastat juba firefox install fail mälupulgal... koos paljude teiste install failidega, mida peale formatit tüütu internetis taga ajada..

mälupulgal kaustas, kaust hidden, et jalgu ei jääks icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:24:35 vasta tsitaadiga

Lauri0112, hee hee sama siin ( kuigi formati tegemist üldiselt väldin ) , aga ei ole hidden . icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:27:53 vasta tsitaadiga

mõned kuud tagasi vahetasin FF'i Chrome vastu
esialgu vägagi rahul thumbs_up.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 01:34:48 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
puik17, ma siis tõmbaks FF installeri lihtsalt arvutisse , paneks mälupulgale vms ja siis Windowsi reinstall icon_razz.gif .

Mul on see täitsa olemas, ja nii mõndagi veel, aga ega mälupulka pole aega välja otsida ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poiss4
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2009




sõnum 29.12.2009 23:13:38 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Kusjuures, mul mitu aastat juba firefox install fail mälupulgal... koos paljude teiste install failidega, mida peale formatit tüütu internetis taga ajada..

mälupulgal kaustas, kaust hidden, et jalgu ei jääks icon_smile.gif

Ma ei tee oma windowsi arvutile juba kaua aega formatit.
Ma kasutan firefox 3.5.x ja ei peagi kunagi tegema.
Sest clamwin ja firefox hoiab arvuti puhtana.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.12.2009 01:35:07 vasta tsitaadiga

Siiani pole IE mind veel alt vedanud, mäki peal safari ja rebane icon_smile.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-ordi-
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 30.12.2009 19:35:48 vasta tsitaadiga

Firefox ikka, hiljuti nägin tuttaval Windows 7 peal IE 8 jooksmas, no kurat aeglasemat browserit pole ennem näinud, kasutajaliides on ka eriti nõme, aga see on juba teine teema, üldiselt Konqueror tundub ka oluliselt parem olevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 04.01.2010 23:37:13 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:

IE8 on kusjuures täiesti kõlbulik, nii veebi kasutaja kui arendaja koha pealt.

Your statement is flawed!

http://jhop.me/ie8-bugs näiteks, ses suhtes ega FF'il leidub ka küllaga "FF only" bugisid kuid IE (s.h siis ka IE8) paneb siiski tihedamalt webmasteri kiruma kui mõni muu browser
kuid tõdema peab et kasutamiskõlblikuse ja valideerumise kohapealt on ikkagi suured hüpped edasi, niiet lootust on shocking.gif

EDIT:
ise kasutan siis suurem osa ajast FF'i, kuid väga tihti ka Operat, kuna see browser on lihtsalt sigakiire
vahel harva kasutan ka Chrome't - mis võib küll olla üks kiireim browser mis hetkel turul on, kuid see UI mulle lihtsalt ei meeldi ja ma ei saa sinna midagi parata - kahju vaid et FF samasuguseks saada tahab icon_sad.gif

_________________


viimati muutis raul72 04.01.2010 23:49:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2010 23:37:50 vasta tsitaadiga

Matti, Mozilla prefers that Firefox be abbreviated as Fx or fx, though it is often abbreviated as FF.


Tähenärimine, aga proovime siis neile meelepärased olla
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 12:47:42 vasta tsitaadiga

Raidomarek, ma pole veel kuskil näinud, et FireFox lühendataks Fx. Ikka FF igalpool kasutusel sõltumata sellest, mida Mozilla eelistaks näha.
Muidu endal FF kasutusel alates v1.0 ja olen väga rahul. Kuuldavasti pidi Chrome küll parem olema aga nagu ka raul72ile ei meeldi ka mulle selle UI.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 07:34:46 vasta tsitaadiga

üldiselt oleks uut küsitlust vaja, sest too on peaaegu 6 aastat vana icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.01.2010 14:07:00 vasta tsitaadiga

Saksamaa valitsus ei soovita kasutada Internet Explorer-it.

German government warns against using MS Explorer
http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8463516.stm

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 14:26:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Microsoft rejected the warning
Seda poleks nüüd küll oodanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 18.01.2010 20:19:20 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:
Microsoft rejected the warning
Seda poleks nüüd küll oodanud.

Ei imesta. Paanika tekitaja oli ju Sophos Anti-Virus esindaja. Ime ka kui selline viirustõrje midagi avastaks. Kahtlen kas Sophosel üleüldse on tuge IE jaoks.
Hmm, kas tõesti üldsegi on olemas selline tõrje nagu Sophos või olen ma seda kusagil põnevusfilmis kuulnud? icon_razz1.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 21:40:19 vasta tsitaadiga

Ramones, sa pole lihtsalt huvi tundnud icon_wink.gif

Lihtsalt sa järgned massile, kõik eeldavad et nii kirjutatakse, teadmata tausta ja sellest saab mood.
Ametlik leht
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/releases/1.0.6.html#FAQ

"How do I spell Firefox? How do I abbreviate it?
Firefox is spelled F-i-r-e-f-o-x - only the first letter capitalized (i.e. not FireFox, not Foxfire, FoxFire or whatever else a number of folk seem to think it to be called.) The preferred abbreviation is "Fx" or "fx"."
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.01.2010 21:09:33 vasta tsitaadiga

Kuna täna tuli Firefox 3.6 välja, siis üks katse

http://acid3.acidtests.org/

Mozilla Firefox 3.6


Opera 10.50 alpha

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 22.01.2010 02:07:38 vasta tsitaadiga

AJ, miks sa meile võrdluspiltidest, mitte päris testi tulemustest, screenshotte näitad?
ahjaa. Fx 3.7 Build 20100118943638 ei läbi testi. 95/100
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.01.2010 02:46:27 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:

http://acid3.acidtests.org/

Opera 10.50 alpha


ääh... opera 10.10 saab ka 100/100

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 04:35:41 vasta tsitaadiga

Mul saab uusim FF 93/100 .
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.01.2010 06:36:01 vasta tsitaadiga

opera 10.10 saab jah 100/100
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 10:53:48 vasta tsitaadiga

Opera 10 betade ajast juba tulid acid 100/100 tulemused, pole siin midagi imestada, see oli ka üks eesmärkidest.. enam vist peale IE eriti ebaõnnestujaid polegi. Nüüd on rohkem see juba peacekeeperi pärusmaa neid brausereid võrrelda, kes siis kiiremini suudab. 10.5 annab väga ilusaid tulemusi, mu kõige viimane test näitas, et pisut veel ja chrome 4-st astutakse ette ja võetakse kõige kiireima brauseri tiitel...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 22.01.2010 11:12:16 vasta tsitaadiga

Firefoxi alati kasutanud thumbs_up.gif
IE'd väga harva vaja läinud.

Miks te seda reference linki vajutate...seal kõigil 100/100 või mul browser ei suuna sinna lehele pärast testi lõppu?
3.0.14 sai 72/100

IE 8 ...nojah


viimati muutis Renyr 22.01.2010 11:13:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 22.01.2010 11:16:43 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Opera 10 betade ajast juba tulid acid 100/100 tulemused, pole siin midagi imestada, see oli ka üks eesmärkidest.. enam vist peale IE eriti ebaõnnestujaid polegi. Nüüd on rohkem see juba peacekeeperi pärusmaa neid brausereid võrrelda, kes siis kiiremini suudab. 10.5 annab väga ilusaid tulemusi, mu kõige viimane test näitas, et pisut veel ja chrome 4-st astutakse ette ja võetakse kõige kiireima brauseri tiitel...

Kõige kiirem on ikkagi teksti kujul webi vaatamine. Aga muidu sõltub asi ikka rohkem netikiirusest ja arvuti võimsusest. Kiirus ei saavutata mingi ime läbi, vaid browser hakkab lihtsalt ennem näitama kui omadega lõpule jõuab. See on lihtsalt illusoorne efekt et on kiire.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 11:19:15 vasta tsitaadiga

Kasutan Google Chrome'i.

Imelik, miks see nimistust väljas?

Hetkel kõige kiirem veebilehitseja, vähemalt minu kogemuse põhjal.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.01.2010 12:46:09 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Kasutan Google Chrome'i.

Imelik, miks see nimistust väljas?


sest see küsitlus on vanem kui google chrome.
äkki võiks nullida ja uuendada?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 23.01.2010 21:23:02 vasta tsitaadiga

CHROME!

Kle tegelt ka nullige see küsitlus, aeg on edasi liikunud, no c'mon kes kasutab praegu netscape või Konqueror ? Olge mõistlikud...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.01.2010 17:10:15 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Opera 10 betade ajast juba tulid acid 100/100 tulemused, pole siin midagi imestada, see oli ka üks eesmärkidest.. enam vist peale IE eriti ebaõnnestujaid polegi. Nüüd on rohkem see juba peacekeeperi pärusmaa neid brausereid võrrelda, kes siis kiiremini suudab. 10.5 annab väga ilusaid tulemusi, mu kõige viimane test näitas, et pisut veel ja chrome 4-st astutakse ette ja võetakse kõige kiireima brauseri tiitel...

Opera 10 jah algusest peale 100/100 tulemusi saanud
AJ kirjutas:


Opera 10 alpha


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 17:20:55 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
Kasutan Google Chrome'i.

Imelik, miks see nimistust väljas?


sest see küsitlus on vanem kui google chrome.
äkki võiks nullida ja uuendada?
+1
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SvHu
HV vaatleja
SvHu

liitunud: 02.11.2009




sõnum 24.01.2010 17:23:03 vasta tsitaadiga

Opera on mind juba pikka aega väga hästi teeninud. Senikaua kui Google Chrome alles arenemisjärgus on jätkan Opera kasutamist ja eks siis tulevikus paista, kumb parem on... icon_smile.gif

http://www.hiprank.com/google-chrome-vs-internet-explorer-vs-mozilla-firefox-vs-opera.html

Hetkel on Opera üheks suurimaks eeliseks väga lihtsalt organiseeritav Speed Dial ning atraktiivne välimus. icon_smile.gif Kasutegur ka muidugi 5+. Kõik lehed avanevad probleemideta (va WebCT Blackboard, mis vaevleb mingite sertifikaadi errorite käes ega avane korralikult ühegi brauseriga.)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 24.01.2010 17:26:20 vasta tsitaadiga

1. google chrome
2. firefox
3. IE8
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.01.2010 17:26:38 vasta tsitaadiga

gandalf kirjutas:
AJ, miks sa meile võrdluspiltidest, mitte päris testi tulemustest, screenshotte näitad?
ahjaa. Fx 3.7 Build 20100118943638 ei läbi testi. 95/100

Minefiels 3.7a1pre 20100123051022 saab 96/100


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 21:08:24 vasta tsitaadiga

Macil kasutan Safarit, PC-l Firefoxi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 12:40:36 vasta tsitaadiga


Internet Explorer 8 Officially Becomes World’s Most-Used Browser
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.