|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
14.10.2003 12:53:28
|
|
|
nitro toimib ka nagu paremini
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
14.10.2003 15:42:03
|
|
|
| ja kas vana pach peab ka peal olema???
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
14.10.2003 16:12:38
|
|
|
selge tnx krt aga seda esimest IE-ga tõmbamisel jääbki ootama
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
15.10.2003 01:10:31
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
| uus patch jälle vigane, ok vahepeal jookseb kokku, kuid näiteks punases tiimis on vastsed lausa ulmeliselt rasked. 8.50 aegu sõidavad, ise olen parimaks 9.40 saanud. |
ühe korra viskas mind ka välja ROC'ist, muidu jooxeb normaalselt. Punases tiimis esimese mehe aeg oli mul 8,midagi , ülejäänud sõitsid üle 9 sekundilisi aegu...
Baierniga siis ka uus rekord - 7,5 sekundit 1/4 mile ja 1 mile top kiirus 396km/h beat this!
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.10.2003 13:54:35
|
|
|
| tsitaat: |
ühe korra viskas mind ka välja ROC'ist, muidu jooxeb normaalselt. Punases tiimis esimese mehe aeg oli mul 8,midagi , ülejäänud sõitsid üle 9 sekundilisi aegu...
|
ROC on ikka väga vigane ... esimesed anomaaliad tekivad pärast teise round'i esimest sõitu - vahest viskab mängust välja vahest muudab kõik näidud ja numbrid valgeteks kuubikuteks.
Krt 1 sõit jäi puudu ROC'i võidust ja ... mis juhtus - loomulikult viskas mäng vedru välja
tegemist ikka 2.1.5 Pätsiaegse mänguga
edit : veel bug'e : mõlemad jaapanlased suretavad alati stardis mootori välja, sama teeb ka emer nonus. ROC'i tundub hetkel olevat võimatu läbi teha - iga kord on mäng kokku jooksnud mingi roundi esimesel sõidul.
Autod : Põhiline Duhen - ja
Einvagen - (667HP 8) ) ja , pole sellega veel maksimumi proovinud !
Ära tõin -
Parim aeg ROC'is -
Välja viskab mäng iga roundi esimeses sõidus vist vaid siis kui hoida all sidurit peale finishit (jälle bug)
| IceUul kirjutas: |
| uus patch jälle vigane, ok vahepeal jookseb kokku, kuid näiteks punases tiimis on vastsed lausa ulmeliselt rasked. 8.50 aegu sõidavad, ise olen parimaks 9.40 saanud. |
Kasutada saab ju difficulty level slider'it. Rasked vastased ning head ajad tulenevad põhiliselt vastaste suurest nitro tagavarast.
Veel : ASR ja ABS slider'id peavad olema igastahes vasakul, muidu on absoluutselt võimatu normaalset sõitu teha.
viimati muutis Elof 15.10.2003 22:36:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.10.2003 18:24:09
|
|
|
mul on SL2 mingi jama et kui mängu käima panen tuleb ilusti mängu menüü ette küll ja new career või mis iganes annab panna ka aga kui tuleb see garaaziga pilt ette siis kui klikkida sinna auto ostmis kohta või kuhugi siis viskab poole loadimise pealt välja. Mõnikord ei tule see garaaziga piltki ette et nagu viskab juba esimese loadimise käigus välja. Muud mängud ja asjad üldiselt töötavad... Graafika kaardiks on GeForce 2 MX400 (ma ise arvan et mingi graafika probleem) DirectX 9 on kah muidu olemas
Äkki keegi oskab aidata hullult tahaks seda mängu mängida
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
16.10.2003 18:30:55
|
|
|
| ega sul dx9b pole ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.10.2003 18:37:07
|
|
|
oli küll vahepeal...
võib jama siis selles olla.
Noh tegelikult on 9a ka peale seda uuesti installitud.
Kuidas ma siis probleemi lahendada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
16.10.2003 21:40:30
|
|
|
| mul dx9b ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
17.10.2003 00:19:00
|
|
|
mootor
rekordid
Autoks siis Baiern Coupesport 2.5,Emer GT2 võllidega,fuel rail -14
pöörded kuni 10250
414km/h
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
17.10.2003 15:12:41
|
|
|
| General kirjutas: |
mootor
rekordid
Autoks siis Baiern Coupesport 2.5,Emer GT2 võllidega,fuel rail -14
pöörded kuni 10250
414km/h  |
hobuseid on küll normalselt, aga ajad on nigelad...endal 661HP ja 7,3 1/4 mile aeg. kasutad ikka nitrot ka?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
17.10.2003 15:43:21
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| General kirjutas: |
mootor
rekordid
Autoks siis Baiern Coupesport 2.5,Emer GT2 võllidega,fuel rail -14
pöörded kuni 10250
414km/h  |
hobuseid on küll normalselt, aga ajad on nigelad...endal 661HP ja 7,3 1/4 mile aeg. kasutad ikka nitrot ka? |
nitrot siis ei kasutanud,muidu ringi aeg võiks parem olla ,sest 400km/h on ikka päris raske sõita
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
17.10.2003 16:06:37
|
|
|
| osta parem vedrustus autole ja suuremad veljed/kummid siis saab ka kiirusel 400km/h suht normaalselt sõita. Strut bar pane kah peale.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
18.10.2003 11:22:42
|
|
|
ma tegin ROC-i esimese katsega läbi ja aega läks ~20 mintsa. Kumme vahetasin kolmel korral. Autoks siis Duhen, tippkiirusega 411kph (tee l6ppes otsa, rohkem ei saanud), 1/4 mile aeg ilma nitrota 9.5 sek ja hobuj6ude 896. Kätte sain siis ka Prime DLH 500, millelt mina sain maksimaalsed 904 hp (rohkem ple minu teada sellest junnist v6imalik saada)
Garaazis seisavad ka emer nonus ja super duty. Emer nonusel heppasid 700 kanti, super dutyl 886 ja tippkiirus 408kph
Kui viitsib, teen hiljem screenshotte ka..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
20.10.2003 15:42:20
|
|
|
| mismoodi te neid engine kitte saate?? mul pole yhtki
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
20.10.2003 18:06:13
|
|
|
| pane need beeta pätsid peale siis näed.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.10.2003 16:41:30
|
|
|
| Kas nitro tööle saamiseks piisab lihtsalt nitro ja selle pulga(nitro jaox mõeldud fuelrail või mis iganes) ostmisest ? või on mingeid juppe veel vaja peale nende kahe?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
21.10.2003 16:49:44
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Kas nitro tööle saamiseks piisab lihtsalt nitro ja selle pulga(nitro jaox mõeldud fuelrail või mis iganes) ostmisest ? või on mingeid juppe veel vaja peale nende kahe? |
ei pea jah.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
21.10.2003 16:50:45
|
|
|
| NO2 Rail peale, paar ballooni ka ning nitro on peal, rail'i saab loomulikult tune'ida. Nitro kasutamiseks all hoida N'i.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.10.2003 21:56:52
|
|
|
mis siis peaks tegema kui keegi ei taha minuga sellel kiirendusvõistlusel võistelda... noh et olen auto kenasti ära tuuninud ja siis kui võistlema lähen tuleb tekst et come back later või mis iganes ? on selliseid olukordi võimalik vältida... närvi lihtsalt ajab
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
21.10.2003 22:00:31
|
|
|
| tsitaat: |
Keegi võiks siia kribada parima Duhen mootori settingud. Koos lõpptuuningu infoga
|
Lõpptuning ju ikka enda teha, parim mootor on siin juba kirjas olnud.
| tsitaat: |
mis siis peaks tegema kui keegi ei taha minuga sellel kiirendusvõistlusel võistelda... noh et olen auto kenasti ära tuuninud ja siis kui võistlema lähen tuleb tekst et come back later või mis iganes ? on selliseid olukordi võimalik vältida... närvi lihtsalt ajab
|
Ainuke võimalus kui seda teemat pole läbi lugenud, 2.1.5 Päts
viimati muutis Elof 21.10.2003 22:30:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
21.10.2003 22:38:10
|
|
|
krt, on keegi saanud Baierni GTIII ka kätte poest? päris tõsiselt on kopp ees seal poes kogu aeg edasi-tagasi sebida, et seda autot saada. Sain kätte Emer Nonus GT2'e ja MC GT Limited Editioni, kuid siiamaani on Baiern ikka kiiruselt ka igas muus asjas parim olnud
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 17:42:53
|
|
|
| kas te saate split race teha...ma ainult rahapeale saan....hetkel einvagenist 532hp välja pigistanud. Raha nagu ei jätku et teisi autosid osta.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.10.2003 17:52:04
|
|
|
| Peale patchimist pole Pink Slipse saanud teha...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.10.2003 18:02:15
|
|
|
Tõesti pärast 2.1.5(ka 2.1.4) Päts'u ei saa pink slipsi sõita.
Veel : kui ROC on läbi tehtud, siis on praktiliselt võimatu poest saada isegi Emer Nonust. Pole veel poes näinud ka Duhen'i nelikveolist varianti, oli vist Duhen SDVC vms.
Graafikalist poolt on pätsidega natuke parandatud, nagu ka mängukäiku, ent palju igavamaks on ikka ka muudetud - isegi kui on raha siis vajaliku auto poest muretsemine on ikka äärmiselt (mõtetult) raske.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 18:23:25
|
|
|
| 559hp nüüd golfarist...aga mängusst pilllub välja vahest
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxxracer
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2003
|
23.10.2003 18:43:10
|
|
|
| tsitaat: |
plizzz aitake ma installisin patchi ära aga siis kui tahan mängima hakata ütleb: !JVM::compileSource: recompilation needed of "system\Scripts\lang\src\String.java" but source not exists ma ei tea mida teha....kas see fail mul puudu wä ja kui on kas siis keegi saaks seda mulle anda?Aitake...
|
_________________ This is the new life....... |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
23.10.2003 18:44:31
|
|
|
| tsitaat: |
plizzz aitake ma installisin patchi ära aga siis kui tahan mängima hakata ütleb: !JVM::compileSource: recompilation needed of "system\Scripts\lang\src\String.java" but source not exists ma ei tea mida teha....kas see fail mul puudu wä ja kui on kas siis keegi saaks seda mulle anda?Aitake...
|
mul sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 18:46:53
|
|
|
milliseid rehve golfaril kasutate...ja veljed??....kui panna mingi 18tolli...äheb kergelt üle katuse.Ja mis rõhuga
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.10.2003 18:53:12
|
|
|
| tsitaat: |
| milliseid rehve golfaril kasutate...ja veljed??....kui panna mingi 18tolli...äheb kergelt üle katuse.Ja mis rõhuga |
DTM veljed ja soft seguga rehvid
Kui fail puudu siis kõigepealt proovi reinstalli (puhast, kataloog kustutada jne)
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 18:55:23
|
|
|
| tnx...aga ka teenite siis mõne tonni kaupa kuni raha koos et uut autot osta???
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 19:10:54
|
|
|
selline küimu veel...Käigukat??? ee MC kast sinna ei sobi ju...ps. g3 567hp
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
23.10.2003 19:41:42
|
|
|
Einvagen 110 GT 645 HP
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 19:42:16
|
|
|
| mismoodi??? Tahan ka teada....
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
23.10.2003 19:44:50
|
|
|
| shimu intake manifold,duhen DVC int/ex,sl tuners methanol fuel rail 16.00:1,int/ex -13/-12,golfi enda käigukas
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
23.10.2003 19:44:55
|
|
|
Krt siin teemas ju puhas etteütlemine ma mõtsin, et seda ka ei tohtind olla, vähemalt reeglite järgi .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 19:49:22
|
|
|
| General kirjutas: |
| shimu intake manifold,duhen DVC int/ex,sl tuners methanol fuel rail 16.00:1,int/ex -13/-12,golfi enda käigukas |
mul kõik sama...aga fuelraili ei saa panna 16:1 ütleb et mootoris kompressioon väike vms
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkxs
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
23.10.2003 19:53:20
|
|
|
| kas nitro kasutamiseks tuleb eraldi miskit nuppu litsuda
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
org340
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
23.10.2003 19:55:39
|
|
|
| tsitaat: |
kas nitro kasutamiseks tuleb eraldi miskit nuppu litsuda
|
n tähte tuleb litsuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
org340
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
23.10.2003 19:56:25
|
|
|
| mis jama on et peale patchi ei saa enam mc käigukasti panna teistele peale??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
org340
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
23.10.2003 19:57:24
|
|
|
kas keegi on saanud 2.1.5 patchi aegse mänguga roc läbi teha?
mul nagu küll ei õnnestu viskab peale kahte võitu välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 20:02:32
|
|
|
krt kus te seda raha võtate et autosid vahetada....istun oma golfaripeal miski 15000.-...ja 570hp ja kogu moos...nenede racind kummidega ka niikergelt üle katuse
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.10.2003 20:02:35
|
|
|
On läbi tehtud ROC 2.1.5'ga.
| tsitaat: |
| Välja viskab mäng iga roundi esimeses sõidus (ROC'is) vist vaid siis kui hoida all sidurit peale finishit (jälle bug). |
| General kirjutas: |
Einvagen 110 GT 645 HP
|
667 väänab ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.10.2003 20:03:25
|
|
|
| tsitaat: |
krt kus te seda raha võtate et autosid vahetada....istun oma golfaripeal miski 15000.-...ja 570hp ja kogu moos...nenede racind kummidega ka niikergelt üle katuse
|
Vastus peitub vedrustuses/amortides
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 20:03:34
|
|
|
| Elof kirjutas: |
On läbi tehtud ROC 2.1.5'ga.
| tsitaat: |
| Välja viskab mäng iga roundi esimeses sõidus (ROC'is) vist vaid siis kui hoida all sidurit peale finishit (jälle bug). |
| General kirjutas: |
Einvagen 110 GT 645 HP
|
667 väänab ka ära. |
mismoodi niipalju hobuseid...ma sain ainult 567hp
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
23.10.2003 20:23:00
|
|
|
| ppg kirjutas: |
mismoodi niipalju hobuseid...ma sain ainult 567hp |
kurat ära spämmi siin ... umbes 10 postitust või rohkemgi enam vähem järjest sul õpi ise ära nori koguaeg või küsi privas kellegi käest
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.10.2003 20:39:19
|
|
|
jube asi nüüd küll...aa läbu jne. onja...lihtsalt ma ei saa superduty extrast jagu oma 567hp-ga...üritan õppida üritan...ära loe kui ei meeldi (ja olen küsinud ka privas)
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|