Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 19:30:04 vasta tsitaadiga

LightsabeR sa üpris spets fps mängija, räägi, mida sinu silmis on bc2'st oodata ja milles peamised erinevaused seisnevad codiga. Ise olen rohkem utd mänginud minevikus ja cod4 sai ka veidi, bf seeriast ainult bfhd toksinud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 19:47:18 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Vastu pole midagi mõtet ajama hakata kuna tuleks mõttetu vaidlus icon_lol.gif Ma nüüd MW2 mängima beer_yum.gif

LightsabeR kirjutas:
Käid oma argumendid välja ja siis ütled, et palun ärge mulle vastu vaielge, kuna vaidlus on mõttetu. Tubli! thumbs_up.gif


Just see mis sa tegid oli see mida silmas pidasin. 90% oli BS icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 20:39:39 vasta tsitaadiga

MW2hes on vähemalt sniper sniper. Saab ennast heina sisse nii ära peita ,et vaenlane komistab sulle otsa.
COD4jas sellist võimalust ei olnud. Kõik olid ühtemoodi hallid.

ja see tactical knife on ikka ülikõva thumbs_up.gif kuigi ma ei saa ikka aru kuidas ta seal nuke tegemise videos http://www.youtube.com/watch?v=JqGhgSjHoNs
nii vabalt ringi jookseb icon_eek.gif
Kui sa ikka oled juba pool vastastiimist mitu korda ära killinud siis hakkavad juba kõik sind taga otsima.
Ise sain mingi 10 kõige rohkem.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 20:43:51 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub ,et claymore on suht lihtsalt läbi jookstav-ülehüpatav. Pole sellst vidinast erilist tolku ei rünnates ega kaitses. Mängin põhiliselt lippude tassimist. icon_cool.gif
Cod4-as juba naljalt clayst üle ei hüpanud ja oli ikka paras nuhtlus kui vastas team oli neid hulgim laotanud.

Kuskohast saab teada kes host on? Oli küll siin teemas juttu aga ei viitsi otsida.... sorry icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 20:45:06 vasta tsitaadiga

Vaatad kellel kõige rohkem rohelisi pulki on .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 20:48:42 vasta tsitaadiga

Ok.

Üksikmängu juurde tagasi tulles, kuhu jäi KORRALIK snaipri missioon. Oi kuidas sai nauditud cod4 snaiperdamist, tuulega jändamist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.01.2010 22:53:23 vasta tsitaadiga

Seda rohelist pole mõtet küll jälgida kellel rohkem.. Ise mängin siis enamus mängud kõigil pulgad põhjas icon_rolleyes.gif
Lahkudes avastan tihti,et ohoo,olin ise host.. Pmst mänge kus kellelgi pulki vähem on 1:20
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 22:55:57 vasta tsitaadiga

omgwtf, Pulga häkk on peal sul ikka v icon_question.gif
Ilma selleta ongi kõigil kaikad püsti
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.01.2010 22:58:20 vasta tsitaadiga

Ei ole häkki peal icon_redface.gif Ma suht lihtne poiss,rebin õlli ja vaatan jämedaid pulki icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 23:10:19 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ei ole häkki peal icon_redface.gif Ma suht lihtne poiss,rebin õlli ja vaatan jämedaid pulki icon_lol.gif

No vott siis ongi kõik ilus ja roheline, pane häkk peale ja naudi thumbs_up.gif
Koduse netiga olin suht hea host kui sai paar korda mängitud. Homme võiks proovida jälle kellel huvi millegi sellisega
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 00:35:20 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ja sul on tuhandeid FPS mänguritest tuttavaid? Mitte, et ma sinu sõnas kahtlen, kuid äkki räägid lähemalt, kuidas sa neid tuhandeid FPS mängureid tead ja kuidas nemad sind teavad?

Said küll irooniast aru.

LightsabeR kirjutas:
Mind huvitab, sest väide, et kõik mängivad on vale.

Ma sain alles nüüd aru, mida sa mõtlesid.


Täna oli väga osav IWnet.. torrent tiris/uploadis ning endiselt valis mind hostiks. See pole naljakas enam, kuidagi keelata ei saa seda? (portide kinnikeeramine ei ole võimalus, lag tekib)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 00:36:53 vasta tsitaadiga

mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 16.01.2010 01:18:37 vasta tsitaadiga

Mõistlik tegevus Steami poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 16.01.2010 02:27:37 vasta tsitaadiga

pool tundi oli jama ja läheb vanat viisi edasi....great job
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 03:30:01 vasta tsitaadiga

Kust ja mis hinnaga seda mängu osta saaks? icon_razz1.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 04:11:51 vasta tsitaadiga

Mängisin 8h järjest , täiesti nullist alustasin. pooled mängud olin host, whine polnud ( 1mb net 1up 1dl)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 10:51:52 vasta tsitaadiga

Krdi läppar ei vea mängu välja icon_neutral.gif 800x600 resol saan mingi 25-30 fpsi
Spoiler Spoiler Spoiler

Võiks ju vähe rohkem olla icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 10:56:28 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif

Selgitad äkki kuidas või on link anda?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 11:11:02 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:

Täna oli väga osav IWnet.. torrent tiris/uploadis ning endiselt valis mind hostiks. See pole naljakas enam, kuidagi keelata ei saa seda? (portide kinnikeeramine ei ole võimalus, lag tekib)


äkki teil kõigil oli taustal torrentz lahti ja sa olidki parim.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 11:35:54 vasta tsitaadiga

helga icon_lol.gif

xxlmaster "tweakides" saab enamus efektid mängust eemaldada, võiksid ka videokaardi control panelit näppida, teha uue windowsi kasutaja, kellel on võimalikult puhas taustal jooksvate programmide list, arvuti ketta ära defragida, ja registri puhastada - saaksid fps juurde.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.01.2010 13:49:18 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
Ollaz kirjutas:

Täna oli väga osav IWnet.. torrent tiris/uploadis ning endiselt valis mind hostiks. See pole naljakas enam, kuidagi keelata ei saa seda? (portide kinnikeeramine ei ole võimalus, lag tekib)


äkki teil kõigil oli taustal torrentz lahti ja sa olidki parim.
On jah nii olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 13:50:55 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif

Selgitad äkki kuidas või on link anda?

mis seal selgitada, nagu ma kuulsin, pani steam eile 172 versiooni kinni ja kui piraadid kolisid 174 versioonile siis pandi see umbes 20minutiga kinni. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 14:02:37 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
LightsabeR, sa võid alati ju unistallida ja seda teemat ignoreerida, kui ei meeldi siis keegi ei käse sul seda mängida. icon_rolleyes.gif

Kas sul on selektiivse lugemise sündroom või? See rida jäi kahe silma vahele? "CoD4'jast sai lihtsalt kõrini ja MW2 on selline ajaviite mäng, seni kuni BF: BC2 ja uus MoH välja tulevad."
Timberg kirjutas:
LightsabeR sa üpris spets fps mängija, räägi, mida sinu silmis on bc2'st oodata ja milles peamised erinevaused seisnevad codiga. Ise olen rohkem utd mänginud minevikus ja cod4 sai ka veidi, bf seeriast ainult bfhd toksinud.

Ma ei tea kas ma just spets olen, aga suurim pluss BC2 juures on minu jaoks see, et on olemas dedicated serverid. Niipalju, kui ma gameplay videoid olen vaadanud, tundub mäng ise suht hea. Lisaks sellele on pikemat aega kestnud PS3 open beta ning tulemas ka PC beta. Minu jaoks näitab see seda, et mängu tootjad on oma mängus kindlad, ning ei karda isegi beta staadiumis mängu avalikult näidata ja proovida lasta. See omakorda tähendab, et ei pea n.ö siga kotis ostma, nagu tänapäeval paljude mängude puhul on reegliks kujunenud (kui just illegaalselt mängu ei "proovi").
-RaiTz- kirjutas:
Just see mis sa tegid oli see mida silmas pidasin. 90% oli BS icon_biggrin.gif

Aga ole hea ja lükka mu väited ümber. See, et sa ütled, et 90% oli BS, tõestab vaid fakti, et sa ei suuda midagi vastu öelda.

Sa kurdad, et ei leidnud CoD4'jas häid servereid. See on täiesti oma viga. Sinusuguste mängijate jaoks, kes on nii rumalad (vabandust väljendi eest), et ei saa serverite leidmisega hakkama, ongi IWnet hea, ning ma ei imesta, et sa sellega rahul oled.
villu70 kirjutas:
Kas ainult mulle tundub ,et claymore on suht lihtsalt läbi jookstav-ülehüpatav.

Lightweight perkiga on ta jah läbijoostav.

Kuid ka ilma Lightweight'ita õnnestub mul päris paljudest claymore'dest kõrvale põigata, enamasti seetõttu, et vastasmängijad paigutavad neid rumalalt. Kui sa näiteks jooksed nurga tagant välja claymore'i detection ala keskel, mitte ääre peal, siis on võimalik sellest lihtsalt üle sprintida. Eks tänu sellele, et ma Marathon perki kasutan ja pea koguaeg sprint nuppu all hoian, ongi tekitanud olukorra, et ma tihti neid claymore'sid vältida suudan.
omgwtf kirjutas:
Ei ole häkki peal icon_redface.gif Ma suht lihtne poiss,rebin õlli ja vaatan jämedaid pulki icon_lol.gif

See polegi mingi häkk, vaid lihtne conf faili muutmine. Algsete settingutega on see pingi näitamine on täiesti mõttetu. Iga bar tähendab 100 ping. Kui sul on 4 bari, siis on su ping 0-100. Kui on 3, siis on 100-200. 2 bari tähendab 200-300 ja 1 bar üle 300'ja. Juba 3'me bariga mängimine on suhteliselt mõttetu, kuna üle 100 ping on FPS mängudes paras piin.

config_mp failis (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players) tuleb muuta cg_ScoresPing_Interval "20" (algselt on "100") ja cg_ScoresPing_MaxBars "10" (algselt on "4"). Faili saad avada notepad'iga. Seejärel tähistab iga bar 20 pingi. Ehk siis 10 bari näitab, et ping on 0-20, 9 bari 20-40, 8 bari 40-60 jne.


viimati muutis LightsabeR 16.01.2010 14:07:47, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 14:02:39 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif

Selgitad äkki kuidas või on link anda?

mis seal selgitada, nagu ma kuulsin, pani steam eile 172 versiooni kinni ja kui piraadid kolisid 174 versioonile siis pandi see umbes 20minutiga kinni. icon_biggrin.gif

ja siis kolisid piraadid 175 ja lasevad lõbusalt edasi
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.01.2010 14:19:47 vasta tsitaadiga

Mutiq kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif

Selgitad äkki kuidas või on link anda?

mis seal selgitada, nagu ma kuulsin, pani steam eile 172 versiooni kinni ja kui piraadid kolisid 174 versioonile siis pandi see umbes 20minutiga kinni. icon_biggrin.gif

ja siis kolisid piraadid 175 ja lasevad lõbusalt edasi
175 ei tööta õieti! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 16.01.2010 15:39:59 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Mutiq kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
Lovvi kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif

Selgitad äkki kuidas või on link anda?

mis seal selgitada, nagu ma kuulsin, pani steam eile 172 versiooni kinni ja kui piraadid kolisid 174 versioonile siis pandi see umbes 20minutiga kinni. icon_biggrin.gif

ja siis kolisid piraadid 175 ja lasevad lõbusalt edasi
175 ei tööta õieti! icon_neutral.gif


Ei saa kurta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 16.01.2010 16:46:40 vasta tsitaadiga

Crackitud vendadel jah elu raskeks tehtud...
Endale tundub, et 175 puhul on see matchmaking VEELGI aegalsem.

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 16.01.2010 17:07:50 vasta tsitaadiga

Piraate ajavad küll taga, aga IMO võiks siiski rohkem häkkerite VAC-bannimisele keskenduda, kui võimalik. Viimaseid on minumeelest kõvasti juurde tulnud. Piraadid vähemalt ei riku mängu ära, nagu need kuradi idikad, kes häkivad. Neid pole küll väga palju, aga kardan, et asjad võivad muutuda, kui midagi ette ei võeta...

Üks asi mis mulle FPS (ja ka teiste) mängude puhul ei meeldi, on see, et kui pole veidi aega üldse mänginud, siis uuesti mängima hakates tundub kõik väga harjumatu, nagu mängiks esimest korda. Pole see nädal mänginud ja eile sai esimest korda nädala jooksul pelatud ning ei suutnud üldse keskenduda mängus icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 17:14:23 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Piraate ajavad küll taga, aga IMO võiks siiski rohkem häkkerite VAC-bannimisele keskenduda, kui võimalik. Viimaseid on minumeelest kõvasti juurde tulnud. Piraadid vähemalt ei riku mängu ära, nagu need kuradi idikad, kes häkivad. Neid pole küll väga palju, aga kardan, et asjad võivad muutuda, kui midagi ette ei võeta...

Sul ei tule targa mängimine eriti välja, miks peaksid originaalmängu omajad rohkem koodima kui piraadid? Olen rohkem kui kindel, et väga suur protsent koodijatest on piraadid.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 17:24:24 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Piraate ajavad küll taga, aga IMO võiks siiski rohkem häkkerite VAC-bannimisele keskenduda, kui võimalik. Viimaseid on minumeelest kõvasti juurde tulnud. Piraadid vähemalt ei riku mängu ära, nagu need kuradi idikad, kes häkivad. Neid pole küll väga palju, aga kardan, et asjad võivad muutuda, kui midagi ette ei võeta...

Piraadid teevad IW'le otseselt kahjumit, häkkerid vaid kaudselt (peletades ausaid mängureid eemale). Järelikult on kasulikum keskenduda piraatidega võitlemisele. Kõik on raha taga kinni, tegemist on ju ikkagi äriga.
RedFusion kirjutas:

Üks asi mis mulle FPS (ja ka teiste) mängude puhul ei meeldi, on see, et kui pole veidi aega üldse mänginud, siis uuesti mängima hakates tundub kõik väga harjumatu, nagu mängiks esimest korda. Pole see nädal mänginud ja eile sai esimest korda nädala jooksul pelatud ning ei suutnud üldse keskenduda mängus icon_confused.gif

Endal on küll palju pikemat pausi vaja, vähemalt kuu või kaks, et mäng harjumatu tunduks.

Palju rohkem mõjutab see, kui mängida mõnda teist FPS'i näiteks nädal aega ja siis üritada jälle vana mängu juurde tagasi minna.
Tonsor kirjutas:

Sul ei tule targa mängimine eriti välja, miks peaksid originaalmängu omajad rohkem koodima kui piraadid? Olen rohkem kui kindel, et väga suur protsent koodijatest on piraadid.

Mida sa ajad? Ta ju ei väitnud, et originaal mängu omajad rohkem häkivad.

Ja su arvamus, et väga suur protsent koodijatest on piraadid on väga mööda. Originaal mängu omanikke (kes online mängivad) on kordades rohkem, kui piraate. See tähendab omakorda, et isegi kui piraadid kipuvad rohkem häkkima (mis on arvatavasti tõsi, kuna neil pole vaja karta Steam konto kaotamist), on suurem osa häkkereid originaal mängu omanikud, kuna neid on lihtsalt nii palju rohkem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 16.01.2010 17:53:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üks asi mis mulle FPS (ja ka teiste) mängude puhul ei meeldi, on see, et kui pole veidi aega üldse mänginud, siis uuesti mängima hakates tundub kõik väga harjumatu, nagu mängiks esimest korda. Pole see nädal mänginud ja eile sai esimest korda nädala jooksul pelatud ning ei suutnud üldse keskenduda mängus icon_confused.gif


Mul oli just vastupidi icon_biggrin.gif Nädala aega ei mänginud ja kui mängima läksin tuli kohe esimese mänguga kohe alguses AC icon_biggrin.gif Peale AC sain paar korda surma ja skoor jäi suht norm :=)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.01.2010 18:05:24 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Piraate ajavad küll taga, aga IMO võiks siiski rohkem häkkerite VAC-bannimisele keskenduda, kui võimalik. Viimaseid on minumeelest kõvasti juurde tulnud. Piraadid vähemalt ei riku mängu ära, nagu need kuradi idikad, kes häkivad. Neid pole küll väga palju, aga kardan, et asjad võivad muutuda, kui midagi ette ei võeta...

Üks asi mis mulle FPS (ja ka teiste) mängude puhul ei meeldi, on see, et kui pole veidi aega üldse mänginud, siis uuesti mängima hakates tundub kõik väga harjumatu, nagu mängiks esimest korda. Pole see nädal mänginud ja eile sai esimest korda nädala jooksul pelatud ning ei suutnud üldse keskenduda mängus icon_confused.gif
Kuule ära nuta siin paljud on banni saanud ,lugesin just callofdutyhacks.com foorumis... icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 18:12:23 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Piraate ajavad küll taga, aga IMO võiks siiski rohkem häkkerite VAC-bannimisele keskenduda, kui võimalik. Viimaseid on minumeelest kõvasti juurde tulnud. Piraadid vähemalt ei riku mängu ära, nagu need kuradi idikad, kes häkivad. Neid pole küll väga palju, aga kardan, et asjad võivad muutuda, kui midagi ette ei võeta...

Üks asi mis mulle FPS (ja ka teiste) mängude puhul ei meeldi, on see, et kui pole veidi aega üldse mänginud, siis uuesti mängima hakates tundub kõik väga harjumatu, nagu mängiks esimest korda. Pole see nädal mänginud ja eile sai esimest korda nädala jooksul pelatud ning ei suutnud üldse keskenduda mängus icon_confused.gif
Kuule ära nuta siin paljud on banni saanud ,lugesin just callofdutyhacks.com foorumis... icon_confused.gif

paras kui bänni saavad. icon_evil.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 19:28:31 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Just see mis sa tegid oli see mida silmas pidasin. 90% oli BS icon_biggrin.gif

Aga ole hea ja lükka mu väited ümber. See, et sa ütled, et 90% oli BS, tõestab vaid fakti, et sa ei suuda midagi vastu öelda.

Mida ma siin ümber lükkama pean hakkama? Ainuke asi millest sina räägid on dedicated serverid ja selle eelised. Kuna sina preeretad ühes serveris koguaeg ja ei ta mis teistes toimub, siis
pole mõtet sinuga edasi arutada asja, kuna ajad nagunii oma paska edasi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2010 19:40:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sul ei tule targa mängimine eriti välja, miks peaksid originaalmängu omajad rohkem koodima kui piraadid? Olen rohkem kui kindel, et väga suur protsent koodijatest on piraadid.

Puhtalt eelarvamus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 20:28:08 vasta tsitaadiga

Peale 175 patchi olen saanud kõvasti kiiremini mängima kui enne.. asjad arenevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 20:37:10 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Peale 175 patchi olen saanud kõvasti kiiremini mängima kui enne.. asjad arenevad thumbs_up.gif


mulle ka tundub et kuidagi kiiremini käib see match making, samas vahest tuleb ikkagi mingi 5 connection losti järjest, võta näpust icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 16.01.2010 23:12:47 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Peale 175 patchi olen saanud kõvasti kiiremini mängima kui enne.. asjad arenevad thumbs_up.gif
Kui tegu originaalmänguga, siis peaks Steam avanemisel automaatselt kohe selle patchi peale laskma mängule? Ega midagi manuaalselt ise tegema ei pea, et seda uuendust mängule saada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 17.01.2010 00:39:59 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Peale 175 patchi olen saanud kõvasti kiiremini mängima kui enne.. asjad arenevad thumbs_up.gif
Kui tegu originaalmänguga, siis peaks Steam avanemisel automaatselt kohe selle patchi peale laskma mängule? Ega midagi manuaalselt ise tegema ei pea, et seda uuendust mängule saada?

Kui originaalmäng siis jah.
Võid muidu kontrollida Steamist, kas ta lisab uuendused automaatselt peale.
1. Ava Steam, paremklikk mängule ja Properties.
2. Updates tulba alt kontrolli, kas seal seisab:"Always keep this game up to date". Kui jah, siis pole ise midagi vaja teha, Steam laeb kõik uuendused alla automaatselt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 01:28:43 vasta tsitaadiga

RedFusion, vahepeal steam ei pane uuendust tähele, siis paremklõps, properties, local files ja verify integrity of game cache ning siis peaks nagu ära tegema. Versiooninumbrit näed mängust (all paremas nurgas). Praegune versioon on 1.0.175.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 01:31:47 vasta tsitaadiga

Vähe OT siia teemasse aga keegi mingit läpakat ei oska soovitada mis MW2 viled põhjas ära mängiks ja saaks ka hakkama tuleva BC2ga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 01:42:22 vasta tsitaadiga

xxlmaster, mõni alienware icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 03:23:34 vasta tsitaadiga

suht 18-19h mänginud kahe päevaga ja lvl 40 :/ , viimased 4 lvlit noa glitciga ringi lasknud :d :d
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 04:36:58 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Mida ma siin ümber lükkama pean hakkama? Ainuke asi millest sina räägid on dedicated serverid ja selle eelised. Kuna sina preeretad ühes serveris koguaeg ja ei ta mis teistes toimub, siis
pole mõtet sinuga edasi arutada asja, kuna ajad nagunii oma paska edasi. icon_lol.gif

Asi on selles, et sa ei saa aru, et ühes (või siis nn lemmik serverites - mitmuses) mängimine pole mitte halb, vaid hea asi. Kui sulle meeldib iga päev otsida uusi suvalisi servereid ja siis vinguda selle üle, et administratsioon on halb või et on mingi imelik mod peal, siis see on sinu, mitte mängu, probleem.

Mulle meedlib mängida sõprade ja tuttavatega koos, ning tahes-tahtmata tekivad nad siis, kui sa pidevalt samasid lemmik servereid külastad. Kuid nagu näha, siis see pole sinu maitse. Sa eelistad mängida mingite suvaliste inimestega, mille vastu mul pole muidugi mitte midagi - igale oma. Aga sa kurtsid eelnevalt, et ei saa aru, miks inimesed MW2 match making süsteemi üle kurdavad. Kui sa sellest siiani aru pole saanud, siis on vist suhteliselt lootusetu sulle midagi seletada.

Ja see, et sa ütled, et mina "peeretan ühes serveris" ja "ajan paska" on ikka väga nõrk arugment. Anna andeks noormees, aga kas sa oled mingi 10 aastane, et ei suuda midagi targemat suust välja ajada?

Ehk siis kokkuvõtteks. Kui midagi tarka öelda pole, siis ole parem vait. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 11:28:30 vasta tsitaadiga

Endale tundub see 175 päts päris hästi sobivat. Mingi 5-6 mängu peale 10 sekki ootama pole pidanud. Kas kohe paugust sees v siis viskab kuskile matchmakingusse kus mäng algamas.
Aga jah ei ole eriti huvitav mängida kui kaadri kiirus on 30 fpsi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 17.01.2010 12:33:56 vasta tsitaadiga

Matchmaking VS DS

Idee oli neil hea ,aga teostus si**.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.01.2010 13:36:23 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
suht 18-19h mänginud kahe päevaga ja lvl 40 :/ , viimased 4 lvlit noa glitciga ringi lasknud :d :d



noaga on jah jummala lahe ringi lasta ise ka hiljuti avastasin selle enda jaoks icon_biggrin.gif sain selle mingi silentstepsi ka nüüd vahest on hea keegi ei kuule su samme saab vaikselt juurde hiilida icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 13:39:47 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal olen ma sattunud ka mängudesse, kus mul on normaalne ping ja nii on kõigil, kes serveris on. Nii on palju toredam mängida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 13:43:16 vasta tsitaadiga

See on nüüd kindlasti platseebo, aga patch tegi mängu saamise ja pingi paremaks küll.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 13:57:56 vasta tsitaadiga

Tuleb tunnistada jah, et see uuem patch on asja paremaks teinud. Kui suur osa sellest 1 miljardist bugide parandamisse suunatakse icon_biggrin.gif ?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.