Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 15.01.2010 11:30:57 vasta tsitaadiga

/\Miks nii,kõik autod ju peaksid ned samad olema mida ise valida saad(ega jah ilmselt kõigis pole nii palju lihtsalt nendes kus vaja),ma pold üllatund selles,et ooo pleikar nii võimas ja pla pla,sesmõttes hull on see kui palju tööd võtab see kui täpseks nad on ikka asja ajand 500k polysi tähendab ikka pigem seda kui täpsed koopiad ned masinad päris masinatele on ja kui hull töö juba neid teha on,võimsuse kohapealt peaks see ka ikkagi savi olema autod on alati palju polysi võtnud isegi ps2 oleks puhtalt polyde kohapealt selle ära pressind vist...kuidagi...või siis mitte,uba nagu peakski selles peituma,et paljud mängude tegijad võiksid oma tegelastesse,majadesse jne. rohkem polysi toppida,et täpsem oleks aga see lihtsalt metsik ajakulu ju ja saab muud moodi ka üle lasta,autod pm ei liigu ka ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2010 11:34:24 vasta tsitaadiga

SaImu85, sellepärast et PS3 ei jõuaks iga autot nii suure detailsusega sulle ette joonistada 60fps peal. LOD'i on kasutatud minevikus, kasutatakse praegu ja kasutatakse ka edaspidi, see ei muutu. Iga asja pealt tegelikult üritatakse võimalikult palju polysid säästa ja see su kurtmine et miks nad ei tee detailsemat keskkonda, inimesi jne on just seetõttu et konsool ei jõua seda ära vedada. Objekti liikumine kusjuures ei mängi mitte mingit rolli siinjuures kuna kaamera liigub objekti suhtes ja seetõttu tuleb iga freimi jaoks ju kõik need polyd uuesti renderdada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 15.01.2010 12:49:31 vasta tsitaadiga

Polygonid ei tohiks tegelt nii hirmsad asjad ju olla(neid nii palju ju ka pole ala 100m või nii ühes freimis),efektid,valgustus(kui tasemel)peaksid kõvasti hirmsamad rauale olema,ma jah sellest saan aru,et teised masinad,neil pole sisu ja muud nipet näpet vaja,mida sa ei näe niikuinii,aga niipalju kui olen mängu näinud ei saa aru küll,et teised masinad enda omast väljastpoolt jamamad välja näevad ja gt on ka pm nii lineaarne kui olla saab,kindel kitsas rada,mida vaja pm aint valgustada,tänapäeval ma leian,et see oleks täitsa norm.(ok normi tipp vb)neid polysi,automängus,tänapäeval,ok neid on ikka palju aga samas kui annaks mingi EA või kes iganes palju raha ja palju aega mingile oma seltskonnale siis ma usun,et nad tuleksid ka sarnaste tulemustega lagedale.
Koos rajaga vb kõige rohkem polysi freimis ma ei oskagi öelda pakuks,et mingi jäävad äkki 3-8 milli vahele pole ju sugugi nii palju,arvestades,et lihtsalt sõidad autoga kitsal teel kus tegelt midagi ei juhtu,niipalju peaks ikka ju jõudu olema praegustel konsoolidel,lihtsalt tööd palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 13:44:42 vasta tsitaadiga

reaalselt väljajoonistatud polygone ehk 100-200K auto kohta. ülejäänud tekitatakse tessellatsiooniga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 15.01.2010 14:13:24 vasta tsitaadiga

/\ mis see on ? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 14:16:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 15.01.2010 16:49:24 vasta tsitaadiga

AAAAA ok sellist asja ka kindlasti,aga see rohkem nagu sellline ääääm icon_confused.gif ilunipp või nii,aga see mida Yamauchi rääkis,et 500k polyt ja mis minuarust kõige vingem/hullem sella asja juures on,on see,et noh ma usn,et vägeva ja ilusa/elutruu masina saaks palju vähesemate polydega ka valmis,need hullud aga suvatsesid iga peensuseni kõik välja ehitada nagu lego klotsidest,ma ei peagi silmas seda kui head ned masinad välja näevad,vaid kui täpsed koopiad nad on ja ma tean,tavaliselt mängu tegijad armastavad üle Pakkuda ja rääkida ikka kui vägevad nad on,see aga tavaliselt pole nii jaapanlaste puhul nad kuidagi ausamad,sellepärast ma ei usugi,et Yamauchi lihtsalt äge mees tahab olla nad on ikka tõsist vaeva näinud.


EDIT: link

Veel mingi intervjuu,räägib onlinest,nagu ma aru sain saab oma klubisi teha(nagu lada klubi vms icon_biggrin.gif )
Question: Various rumors recently pointed to a track editor. Is that so?
Answer: We'll see. Currently, this is a rumor. (Yamauchi answered the question with a smile on his face.)
icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 17:05:22 vasta tsitaadiga

track editor - minu meelest mõttetu lisa. korralike asju tehtaks heal juhul 1:100000.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 17:12:50 vasta tsitaadiga

trackmania's sai küll väga prosid asju tehtud nähtud .... kui asi sama kerge oleks kasutada siis oleks väga über asi icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 15.01.2010 21:05:38 vasta tsitaadiga

aJA Trackmanias toimis see see täiega hästi. Samamoodi on see trackeditor paljudes mängudes olnud ja ennast täiega õigustanud. Näiteks V-Rally kunagi PS2'l. Väga hea asi oli... ja tolle sajandi kohta töötasid oma tehtud rajad ikka väga hästi.
Kui saaks veel trackeditioniga mingeid ebareaalseid hille ja jumpe teha, oleks lihtsalt super.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 02:36:21 vasta tsitaadiga

academys
tuned 1:39
normal 1:51
2100 koht üldises

detsembri keskel oli sub05 samade aegadega 183 koht... "natukene" on vahepeal inimesi juurde lisandunud mängu icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 16:56:44 vasta tsitaadiga

Gran Turismo 5 - Nissan GTR @ Nurburgring Nordschleife

http://www.youtube.com/watch?v=uwLtnur5F84&feature=player_embedded
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 17:20:27 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Gran Turismo 5 - Nissan GTR @ Nurburgring Nordschleife

http://www.youtube.com/watch?v=uwLtnur5F84&feature=player_embedded


Mäletan ma õigesti, et käisid jutud teemal: "rohelist põrgut" GT5-te ei tule? Ja nüüd siiski paistab, et tuleb? Väga thumbs_up.gif oleks.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 17:41:34 vasta tsitaadiga

GT5-s tundub kiiruse tajumine nagu reaalsem kuidagi minu meelest, forzas kuidagi nagu ei kandu see minuni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 20.01.2010 12:59:06 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5s-data-logger-visualization-tech-demo/#more-5088
Naljakas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.01.2010 16:43:08 vasta tsitaadiga

Mis seal nalja sulle pakub ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.01.2010 17:06:32 vasta tsitaadiga

Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 17:23:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema?


ära trolli ja mine mängi FM3'me.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.01.2010 17:34:35 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema?


ära trolli ja mine mängi FM3'me.
icon_question.gif
Vaata ise seda viimast videot, IRL ja GT5 kõrvuti, ütled et ei tundu tuhm GT5? Ometi on ju mõlemas päikesepaisteline ilm.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 18:08:54 vasta tsitaadiga

võibolla võiks küsida hoopis niipidi, et miks irl ei ole niisugune kui gt5? tegelt kas see mitte ükspuha pole kas tundub tuhm või mitte.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.01.2010 20:38:10 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
võibolla võiks küsida hoopis niipidi, et miks irl ei ole niisugune kui gt5? tegelt kas see mitte ükspuha pole kas tundub tuhm või mitte.
IRL on IRL, seda ei saa muuta, küll aga on küsimus et miks just selline tuhm? Mis sellises valguses parem on sellest kui üritaks reaalsust rohkem simuleerida? Oskab keegi miskit head põhjendust tuua?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 21:34:53 vasta tsitaadiga

võimalik et pd ei sihigi "real weather simulator" nimetust. irl saab muidu videos väänata küll... kehv kaamera, kehv operaator... kehvake veebivideo... jne
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 21:53:31 vasta tsitaadiga

ausaltöeldes on pooled mängud liiga tuhmid (või siis blOOmiga täiega üle lastud), ilmselt on trend selline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 21:59:19 vasta tsitaadiga

dog shiit brown ja bloom puudu muud midagi thumbs_up.gif

kuid endale tundus et tegemist nagu mingi "filmime telekat" videoga... või eksin? GT5 Pro. küll sellist tuhmust nagu stabiilselt ei mäletaks... või ei osanud siis märgata.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 22:03:40 vasta tsitaadiga

Mingisuguste videote põhjal ma ei hakka küll midagi oletama.
Kui asi käes eks siis näeb. Nõustun Angeliga- Ise ka sellist asja GT5P ei ole näinud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.02.2010 10:40:29 vasta tsitaadiga

Nüüd siis sügis. Naeruväärne.

http://www.gtplanet.net/sony-exec-gran-turismo-5-launching-this-fall/

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 11:10:19 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Nüüd siis sügis. Naeruväärne.

http://www.gtplanet.net/sony-exec-gran-turismo-5-launching-this-fall/

tsitaat:
but not yet decided
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 17:13:23 vasta tsitaadiga

Nagu ka CVG kommentaarides öeldi: küllap ilmub ühes karbis koos Duke Nukem Foreveriga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 21:17:04 vasta tsitaadiga

Pange tähele et ei tule see aasta ka thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 22:07:26 vasta tsitaadiga

Nad ei lasegi seda välja. Kasutavad seda edaspidi ka ainult uute Ferrarid reklaamimiseks ja teaser'ite välja laskmiseks.
_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 22:10:12 vasta tsitaadiga

Koomikud. Sellel aastal tuleb välja küll.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 10:32:59 vasta tsitaadiga

mina igatahes usun alles siis kui on müügis. ja mitte ainult Jaapanis vaid ikka siin regioonis.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2010 16:23:17 vasta tsitaadiga

Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 17:07:05 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis?


Demo ainult GT mõistes, üldiselt aga on Prologue sama mahukas kui mõni täismäng.

Las teevad kaua teevad, pooliku mänguga lagedale tulles oleks ka hala taevani. Kas teil tõesti pole midagi mängida enam, et iga edasilükkamine nii raskelt üle elatakse? icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:04:22 vasta tsitaadiga

see edasilükkamine on üldse populaarseks viimasel ajal saanud icon_eek.gif icon_biggrin.gif lubadusi ikka võiksid pidada,huvitav kas nad siis ei näe ette et neil läheb veel aasta aega mängu teha? icon_smile.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.02.2010 19:08:49 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
see edasilükkamine on üldse populaarseks viimasel ajal saanud icon_eek.gif icon_biggrin.gif lubadusi ikka võiksid pidada,huvitav kas nad siis ei näe ette et neil läheb veel aasta aega mängu teha? icon_smile.gif


See väljalaskmine on sony enda otsustada. Ei tasu siin mängutootjaid ainult süüdistada. Kui PD saab mänguga valmis näiteks aprillis, võib sony selle ikka müüki paisata alles kümne aasta pärast. Kazunori on juba korduvalt maininud, et mäng saab kõikide piirkondade jaoks valmis üheaegselt, see millal aga see mujal kui Jaapanis välja tuleb, otsustab Sony.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2010 20:12:40 vasta tsitaadiga

Aga kas Gran Turismo 5 Prologue on ikka enamvähem nagu shift, et peab rajad läbi tegema ja siis saab uued autod ja rajad lahti? Et nagu mängul mõte ka sees? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 21:01:53 vasta tsitaadiga

Dave20, pole nagu Shift...GT kordi parem mäng kui juhitavus midagi tähendama peaks sulle, ning raha süsteem ning ühikutes auto harakteristika pole speed ja power kriipsukesed.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:24:32 vasta tsitaadiga

no gt5p sa pead raha nimel ikka vaeva ka nägema, shiftis võidad paar sõitu ja edasi võid suvalt asju osta (number nurgas pigem moe pärast).
täpselt samasuur mõte, kui igas teises automängus.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:26:58 vasta tsitaadiga

jep, ja shiftis müüd auto maha saad sama klotsi mis maksis, GT5P mingi väga hale % ainult.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 23:49:44 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis?

Njaa...ma ostsin pea 3a tagasi PS3 selle mõttega, et saaks kohe-kohe välja tulevat GT5 mängida icon_lol.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 04.02.2010 00:16:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis?

Njaa...ma ostsin pea 3a tagasi PS3 selle mõttega, et saaks kohe-kohe välja tulevat GT5 mängida icon_lol.gif

x2

P***et küll, ärgu pangu siis üldse seda release date, kui asi nii poolik veel on.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 04.02.2010 13:42:18 vasta tsitaadiga

Mängu kohta mis veel väljas pole on siin teemas küll palju lehekülgi/postitusi. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.02.2010 13:44:18 vasta tsitaadiga

Peaaegu 5 aastat vana teema ka :O
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2010 19:53:00 vasta tsitaadiga

prologue on ju väljas, sellest saab ka ju rääkida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.02.2010 15:52:17 vasta tsitaadiga

AGA kui Gran Turismo 5 Prologue on põhim ju üks terve gran turismo osa ja veel shifstist parem ka, siis tasub vist mul papud jalga panna ja poodi minna icon_biggrin.gif
Põhim. siis on ikka ju sellest mängust üks osa tulnud nende aastatega välja!
PS. vaatasin, et siin linkil lubab ka september http://www.shopto.com/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3GR04-Gran%20Turismo%205.html

Üks asi veel, vaatasin youtubes sellest mängust videosid ja mingid vennad ajavad seal ,et see mäng "lagib" koguaeg, on, siis nii, või etgu on xboxi inimestega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 16:09:12 vasta tsitaadiga

GT pole mul küll kordagi lagginud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.02.2010 16:27:53 vasta tsitaadiga

Dave20, GT5P ei anna kuidagi GT4'ja mõõtu välja ju.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.02.2010 19:03:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Dave20, GT5P ei anna kuidagi GT4'ja mõõtu välja ju.


Ee, ei mõista, pole gt4jast rääkinud.

Aga kõigile selline küsimus, et need mängud mida otse väljamaalt osta, kas nendel ongi nii, et on vahest pakend ka teistsugune, kui eestist ostetud mängudel?Isegi pildid on teised.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 19:21:55 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Aga kõigile selline küsimus, et need mängud mida otse väljamaalt osta, kas nendel ongi nii, et on vahest pakend ka teistsugune, kui eestist ostetud mängudel?Isegi pildid on teised.

USA-l on karbil 1 pilt, EU-l teine, EU siseselt ei tohiks erineda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.