|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
15.01.2010 11:30:57
|
|
|
| /\Miks nii,kõik autod ju peaksid ned samad olema mida ise valida saad(ega jah ilmselt kõigis pole nii palju lihtsalt nendes kus vaja),ma pold üllatund selles,et ooo pleikar nii võimas ja pla pla,sesmõttes hull on see kui palju tööd võtab see kui täpseks nad on ikka asja ajand 500k polysi tähendab ikka pigem seda kui täpsed koopiad ned masinad päris masinatele on ja kui hull töö juba neid teha on,võimsuse kohapealt peaks see ka ikkagi savi olema autod on alati palju polysi võtnud isegi ps2 oleks puhtalt polyde kohapealt selle ära pressind vist...kuidagi...või siis mitte,uba nagu peakski selles peituma,et paljud mängude tegijad võiksid oma tegelastesse,majadesse jne. rohkem polysi toppida,et täpsem oleks aga see lihtsalt metsik ajakulu ju ja saab muud moodi ka üle lasta,autod pm ei liigu ka ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.01.2010 11:34:24
|
|
|
| SaImu85, sellepärast et PS3 ei jõuaks iga autot nii suure detailsusega sulle ette joonistada 60fps peal. LOD'i on kasutatud minevikus, kasutatakse praegu ja kasutatakse ka edaspidi, see ei muutu. Iga asja pealt tegelikult üritatakse võimalikult palju polysid säästa ja see su kurtmine et miks nad ei tee detailsemat keskkonda, inimesi jne on just seetõttu et konsool ei jõua seda ära vedada. Objekti liikumine kusjuures ei mängi mitte mingit rolli siinjuures kuna kaamera liigub objekti suhtes ja seetõttu tuleb iga freimi jaoks ju kõik need polyd uuesti renderdada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
15.01.2010 12:49:31
|
|
|
Polygonid ei tohiks tegelt nii hirmsad asjad ju olla(neid nii palju ju ka pole ala 100m või nii ühes freimis),efektid,valgustus(kui tasemel)peaksid kõvasti hirmsamad rauale olema,ma jah sellest saan aru,et teised masinad,neil pole sisu ja muud nipet näpet vaja,mida sa ei näe niikuinii,aga niipalju kui olen mängu näinud ei saa aru küll,et teised masinad enda omast väljastpoolt jamamad välja näevad ja gt on ka pm nii lineaarne kui olla saab,kindel kitsas rada,mida vaja pm aint valgustada,tänapäeval ma leian,et see oleks täitsa norm.(ok normi tipp vb)neid polysi,automängus,tänapäeval,ok neid on ikka palju aga samas kui annaks mingi EA või kes iganes palju raha ja palju aega mingile oma seltskonnale siis ma usun,et nad tuleksid ka sarnaste tulemustega lagedale.
Koos rajaga vb kõige rohkem polysi freimis ma ei oskagi öelda pakuks,et mingi jäävad äkki 3-8 milli vahele pole ju sugugi nii palju,arvestades,et lihtsalt sõidad autoga kitsal teel kus tegelt midagi ei juhtu,niipalju peaks ikka ju jõudu olema praegustel konsoolidel,lihtsalt tööd palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.01.2010 13:44:42
|
|
|
| reaalselt väljajoonistatud polygone ehk 100-200K auto kohta. ülejäänud tekitatakse tessellatsiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
15.01.2010 14:13:24
|
|
|
/\ mis see on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.01.2010 14:16:26
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
15.01.2010 16:49:24
|
|
|
AAAAA ok sellist asja ka kindlasti,aga see rohkem nagu sellline ääääm ilunipp või nii,aga see mida Yamauchi rääkis,et 500k polyt ja mis minuarust kõige vingem/hullem sella asja juures on,on see,et noh ma usn,et vägeva ja ilusa/elutruu masina saaks palju vähesemate polydega ka valmis,need hullud aga suvatsesid iga peensuseni kõik välja ehitada nagu lego klotsidest,ma ei peagi silmas seda kui head ned masinad välja näevad,vaid kui täpsed koopiad nad on ja ma tean,tavaliselt mängu tegijad armastavad üle Pakkuda ja rääkida ikka kui vägevad nad on,see aga tavaliselt pole nii jaapanlaste puhul nad kuidagi ausamad,sellepärast ma ei usugi,et Yamauchi lihtsalt äge mees tahab olla nad on ikka tõsist vaeva näinud.
EDIT: link
Veel mingi intervjuu,räägib onlinest,nagu ma aru sain saab oma klubisi teha(nagu lada klubi vms )
Question: Various rumors recently pointed to a track editor. Is that so?
Answer: We'll see. Currently, this is a rumor. (Yamauchi answered the question with a smile on his face.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
15.01.2010 17:05:22
|
|
|
| track editor - minu meelest mõttetu lisa. korralike asju tehtaks heal juhul 1:100000.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.01.2010 17:12:50
|
|
|
trackmania's sai küll väga prosid asju tehtud nähtud .... kui asi sama kerge oleks kasutada siis oleks väga über asi
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
15.01.2010 21:05:38
|
|
|
aJA Trackmanias toimis see see täiega hästi. Samamoodi on see trackeditor paljudes mängudes olnud ja ennast täiega õigustanud. Näiteks V-Rally kunagi PS2'l. Väga hea asi oli... ja tolle sajandi kohta töötasid oma tehtud rajad ikka väga hästi.
Kui saaks veel trackeditioniga mingeid ebareaalseid hille ja jumpe teha, oleks lihtsalt super.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.01.2010 02:36:21
|
|
|
academys
tuned 1:39
normal 1:51
2100 koht üldises
detsembri keskel oli sub05 samade aegadega 183 koht... "natukene" on vahepeal inimesi juurde lisandunud mängu
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
19.01.2010 17:20:27
|
|
|
Mäletan ma õigesti, et käisid jutud teemal: "rohelist põrgut" GT5-te ei tule? Ja nüüd siiski paistab, et tuleb? Väga oleks.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
19.01.2010 17:41:34
|
|
|
GT5-s tundub kiiruse tajumine nagu reaalsem kuidagi minu meelest, forzas kuidagi nagu ei kandu see minuni
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
20.01.2010 16:43:08
|
|
|
| Mis seal nalja sulle pakub ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.01.2010 17:06:32
|
|
|
| Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
20.01.2010 17:23:34
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema? |
ära trolli ja mine mängi FM3'me.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.01.2010 17:34:35
|
|
|
| helga kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Miks GT5 nii masendavalt tuhm peab olema? |
ära trolli ja mine mängi FM3'me. |
Vaata ise seda viimast videot, IRL ja GT5 kõrvuti, ütled et ei tundu tuhm GT5? Ometi on ju mõlemas päikesepaisteline ilm.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
20.01.2010 18:08:54
|
|
|
| võibolla võiks küsida hoopis niipidi, et miks irl ei ole niisugune kui gt5? tegelt kas see mitte ükspuha pole kas tundub tuhm või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.01.2010 20:38:10
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| võibolla võiks küsida hoopis niipidi, et miks irl ei ole niisugune kui gt5? tegelt kas see mitte ükspuha pole kas tundub tuhm või mitte. |
IRL on IRL, seda ei saa muuta, küll aga on küsimus et miks just selline tuhm? Mis sellises valguses parem on sellest kui üritaks reaalsust rohkem simuleerida? Oskab keegi miskit head põhjendust tuua?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
20.01.2010 21:34:53
|
|
|
| võimalik et pd ei sihigi "real weather simulator" nimetust. irl saab muidu videos väänata küll... kehv kaamera, kehv operaator... kehvake veebivideo... jne
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
20.01.2010 21:53:31
|
|
|
ausaltöeldes on pooled mängud liiga tuhmid (või siis blOOmiga täiega üle lastud), ilmselt on trend selline
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.01.2010 21:59:19
|
|
|
dog shiit brown ja bloom puudu muud midagi
kuid endale tundus et tegemist nagu mingi "filmime telekat" videoga... või eksin? GT5 Pro. küll sellist tuhmust nagu stabiilselt ei mäletaks... või ei osanud siis märgata.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
20.01.2010 22:03:40
|
|
|
Mingisuguste videote põhjal ma ei hakka küll midagi oletama.
Kui asi käes eks siis näeb. Nõustun Angeliga- Ise ka sellist asja GT5P ei ole näinud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.02.2010 11:10:19
|
|
|
| tsitaat: |
| but not yet decided |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
02.02.2010 17:13:23
|
|
|
| Nagu ka CVG kommentaarides öeldi: küllap ilmub ühes karbis koos Duke Nukem Foreveriga.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.02.2010 21:17:04
|
|
|
Pange tähele et ei tule see aasta ka
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.02.2010 22:10:12
|
|
|
| Koomikud. Sellel aastal tuleb välja küll.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
03.02.2010 10:32:59
|
|
|
| mina igatahes usun alles siis kui on müügis. ja mitte ainult Jaapanis vaid ikka siin regioonis.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
03.02.2010 16:23:17
|
|
|
| Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
03.02.2010 17:07:05
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis? |
Demo ainult GT mõistes, üldiselt aga on Prologue sama mahukas kui mõni täismäng.
Las teevad kaua teevad, pooliku mänguga lagedale tulles oleks ka hala taevani. Kas teil tõesti pole midagi mängida enam, et iga edasilükkamine nii raskelt üle elatakse?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
03.02.2010 19:04:22
|
|
|
see edasilükkamine on üldse populaarseks viimasel ajal saanud lubadusi ikka võiksid pidada,huvitav kas nad siis ei näe ette et neil läheb veel aasta aega mängu teha?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
03.02.2010 19:08:49
|
|
|
| xeon kirjutas: |
see edasilükkamine on üldse populaarseks viimasel ajal saanud lubadusi ikka võiksid pidada,huvitav kas nad siis ei näe ette et neil läheb veel aasta aega mängu teha?  |
See väljalaskmine on sony enda otsustada. Ei tasu siin mängutootjaid ainult süüdistada. Kui PD saab mänguga valmis näiteks aprillis, võib sony selle ikka müüki paisata alles kümne aasta pärast. Kazunori on juba korduvalt maininud, et mäng saab kõikide piirkondade jaoks valmis üheaegselt, see millal aga see mujal kui Jaapanis välja tuleb, otsustab Sony.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
03.02.2010 20:12:40
|
|
|
Aga kas Gran Turismo 5 Prologue on ikka enamvähem nagu shift, et peab rajad läbi tegema ja siis saab uued autod ja rajad lahti? Et nagu mängul mõte ka sees?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
03.02.2010 21:01:53
|
|
|
| Dave20, pole nagu Shift...GT kordi parem mäng kui juhitavus midagi tähendama peaks sulle, ning raha süsteem ning ühikutes auto harakteristika pole speed ja power kriipsukesed.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
03.02.2010 23:24:32
|
|
|
no gt5p sa pead raha nimel ikka vaeva ka nägema, shiftis võidad paar sõitu ja edasi võid suvalt asju osta (number nurgas pigem moe pärast).
täpselt samasuur mõte, kui igas teises automängus.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
03.02.2010 23:26:58
|
|
|
| jep, ja shiftis müüd auto maha saad sama klotsi mis maksis, GT5P mingi väga hale % ainult.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
03.02.2010 23:49:44
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis? |
Njaa...ma ostsin pea 3a tagasi PS3 selle mõttega, et saaks kohe-kohe välja tulevat GT5 mängida
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
04.02.2010 00:16:22
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Sai mõni päev tagasi ps3 ostetud ja ostetud sai selle pärast, et tahaks just väga gran turismot mängida, kunagi oli ps1 peal lemmik mäng.Aga seda ma ei teadnud, et ühte mängu on tehtud nii kaua ja, et Gran Turismo 5 Prologue on mingi demo siis? |
Njaa...ma ostsin pea 3a tagasi PS3 selle mõttega, et saaks kohe-kohe välja tulevat GT5 mängida  |
x2
P***et küll, ärgu pangu siis üldse seda release date, kui asi nii poolik veel on.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaImu85
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2009
|
04.02.2010 13:42:18
|
|
|
Mängu kohta mis veel väljas pole on siin teemas küll palju lehekülgi/postitusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
04.02.2010 13:44:18
|
|
|
Peaaegu 5 aastat vana teema ka :O
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
04.02.2010 19:53:00
|
|
|
prologue on ju väljas, sellest saab ka ju rääkida
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
05.02.2010 15:52:17
|
|
|
AGA kui Gran Turismo 5 Prologue on põhim ju üks terve gran turismo osa ja veel shifstist parem ka, siis tasub vist mul papud jalga panna ja poodi minna
Põhim. siis on ikka ju sellest mängust üks osa tulnud nende aastatega välja!
PS. vaatasin, et siin linkil lubab ka september http://www.shopto.com/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3GR04-Gran%20Turismo%205.html
Üks asi veel, vaatasin youtubes sellest mängust videosid ja mingid vennad ajavad seal ,et see mäng "lagib" koguaeg, on, siis nii, või etgu on xboxi inimestega
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
05.02.2010 16:09:12
|
|
|
| GT pole mul küll kordagi lagginud
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.02.2010 16:27:53
|
|
|
| Dave20, GT5P ei anna kuidagi GT4'ja mõõtu välja ju.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
05.02.2010 19:03:14
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Dave20, GT5P ei anna kuidagi GT4'ja mõõtu välja ju. |
Ee, ei mõista, pole gt4jast rääkinud.
Aga kõigile selline küsimus, et need mängud mida otse väljamaalt osta, kas nendel ongi nii, et on vahest pakend ka teistsugune, kui eestist ostetud mängudel?Isegi pildid on teised.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
05.02.2010 19:21:55
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Aga kõigile selline küsimus, et need mängud mida otse väljamaalt osta, kas nendel ongi nii, et on vahest pakend ka teistsugune, kui eestist ostetud mängudel?Isegi pildid on teised. |
USA-l on karbil 1 pilt, EU-l teine, EU siseselt ei tohiks erineda
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|