|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
13.01.2010 21:15:14
|
|
|
Ei kao? Hmm, ma koguaeg arvanud, et kaovad Ei ole jälginud ka seda nii.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
13.01.2010 21:20:59
|
|
|
| Mina laen ka peale igat väiksemat paugutamist. Kunagi ei tea mitu venda järgmise nurgataga on.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
13.01.2010 21:36:16
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
Ei kao? Hmm, ma koguaeg arvanud, et kaovad Ei ole jälginud ka seda nii. |
ei kao ei kao
ma alati peale laskmist reload. Kui reloadimisel keegi tuleb siis hiirel back nuppu ja saan kohe uuesti lasta
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
13.01.2010 21:41:34
|
|
|
Kellel UPnP sisse lülitatud kuid ikka näitab Strict:
Tõmba UPnP port mapper:
http://sourceforge.net/projects/upnp-portmapper/
Selle programmiga näed ilusti juba olemasolevaid UPnP'ga tehtud portidega suunamisi ja saad ise uusi lisada.
Vaata, et väline port 28960 oleks suunatud sinu arvutisse. Näiteks minul on arvutis võrgukaart ja teine virtuaalne võrgukaart ning seetõttu paneb loll CoD UPnP suunamise IPle, mis tegelikkuses internetti ei pääse (ei tea miks, muud programmid saavad õigesti hakkama).
Kui external port 28960 on juba kasutuses, siis võib selleks ka näiteks 28961 panna, internal jätta 28960.
Selle programmiga saad teha täpselt sellised pordi suunamised nagu ise tahad, isegi kui näiteks Elioni poolt on pordid kinni kuid UPnP on lubatud.
CoDi jaoks suuna UDP port 28960 enda arvuti IPle ja peaks toimima.
Sain nii enda Strict probleemist jagu.
viimati muutis indre 13.01.2010 21:47:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
13.01.2010 21:47:05
|
|
|
| tsitaat: |
ei kao ei kao icon_biggrin.gif
ma alati peale laskmist reload. Kui reloadimisel keegi tuleb siis hiirel back nuppu ja saan kohe uuesti lasta icon_biggrin.gif
|
Väga hea siis:) Ma tegin ka muidu niimoodi koguaeg, et peale igat kõmmutamist reloadi aga siis mõtlesin, et äkki saavad mul koguaeg kuulid sellepärast otsa, et ma laen pidevalt Aga kui alles jäävad, siis on sellesmõttes väga .
Tõsisemas shooteris aga võiks ikkagi need ära kaduda, kuna tahaks näha tüüpi kes hakkab intensiivses lahingus ühest salvest teise kuule ümber tõstma
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 22:36:37
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
Tõsisemas shooteris aga võiks ikkagi need ära kaduda, kuna tahaks näha tüüpi kes hakkab intensiivses lahingus ühest salvest teise kuule ümber tõstma  |
Mingis mängus oli niiet kadusid ära aga praegu ei suuda meenutada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.01.2010 22:43:05
|
|
|
Proovige PC peal nii järgi teha. Te jõuate väga vähe järgi joosta, kui esimene tüüp kuuleb, vaatab radarit ning seejärel keerab ümber ja annab nuga või kõmmutab natuke. Paras nali konsoolil ikka.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
13.01.2010 22:49:40
|
|
|
Lmao
Sellepärast ma konsoole ei kasutagi
| painkillah kirjutas: |
| ...ei istu kuskil nurgas nagu tükk sitta, et oodata vastaseid ja neid siis gibida. seep see mängu viga ongi, läbi löövad need kes istuvad terve mängu oma urus ja siis "naudivad" oma KS rewarde kuna vastastiim on lambaid täis. |
Jep, täitsa nõus, et campimiseks on liialt palju kohti (ja seetõttu ka palju campereid). Kohati, mõnda mappi mängides tekib tunne, et IW on mapi teinud spetsiaalselt selleks, et saaks hästi campida
viimati muutis RedFusion 13.01.2010 22:52:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 22:50:15
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Proovige PC peal nii järgi teha. Te jõuate väga vähe järgi joosta, kui esimene tüüp kuuleb, vaatab radarit ning seejärel keerab ümber ja annab nuga või kõmmutab natuke. Paras nali konsoolil ikka. |
naersin suht kõveras
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
13.01.2010 23:13:38
|
|
|
Camperite hirm
Spoiler 
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
13.01.2010 23:24:04
|
|
|
Täna mängisin üle tüki aja seda, mingi tund aega ja ütleks et seis on jube. Ma mõtlen nende cheaterite osas. Kui ma algul mängisin(kui mäng välja tuli), siis polnud üldse neid, nüüd igalpool. Saad surma,
vaatad kill cami, tüübil AIM.
Kaua see kill cam kestab, paar sekki. Selle ajaga suutis tüüp 6 venda koos minuga maha võtta(Vaatad sihik käib ühe vastase pea pealt teise peale).
Peale selle ühes mängus oli neid 4 tükki. Iga nime ees oli [AIM].
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.01.2010 23:30:24
|
|
|
Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.01.2010 23:32:41
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi  |
VÕibolla asi lagis või "spirndivad" + lag. Speedhack ei tohiks selles mängus eriti levinud olla hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
13.01.2010 23:36:29
|
|
|
| Kunagi sai tehtud lipu püüdmist eestlatega ja siis oli ka üks vend, kes ainult noaga maru kiirelt ringi müttas... ja seda koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.01.2010 23:45:51
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
VÕibolla asi lagis või "spirndivad" + lag. Speedhack ei tohiks selles mängus eriti levinud olla hetkel. |
No kokku on päris äge kompott, kus vennad warpivad mööda mappi ringi. Ja seda ka olukorras, kus minu ping on alla 80e. Olin ise ühes DMis Karachis, kus viimased 3 killi oli sellise noakangelase poolt, kes lendas mööda mäppi ringi nagu tuul ja võttis meid kolmekesti nii maha, et ma ei isegi ei näinud teda ja ta andis mulle nuga otse näkku. Alles killcamis oli "wtf is this shit?"
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.01.2010 23:47:37
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi  |
Story on lightweight+maraton+care package marker. Üldjuhul lasen nad enne maha, kui näen neid eest tulemas.. seljatagant ja küljepealt ei ole midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
14.01.2010 01:36:43
|
|
|
kellelgi veel probleem connectimisega on ? Mul ütleb error:unable to connect host ja kuskile sisse ei saa :/
edit : korras
viimati muutis Xenomorph 14.01.2010 02:06:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
14.01.2010 01:49:22
|
|
|
Paha värk: vist on rohkem häid mängijad hakanud COD6 mängima või on mul viimasel ajal rohkem ebaõnne vastastega... Pidevalt omab keegi ära mängu, päris mitu Nuket on nähtud nädala jooksul(muidugi vastaste oma, ise ma ei saaks seda iialgi, pole nii pro). Küll on mõni kiire noavend, küll mõni ulme kohas passiv snaiper, küll mõni granaadiheitjaga turakas. Kohe kuidagi ei taha enam minna mäng .Igatahes COD5 oli kergem, arvatavasti küll sellepärast, et ässad eelistasid COD4 mängida-ja sai siis rahulikult omasugustega mässata. Nojah, ja COD5-s oli see HC väga levinud, ikka mats ja mees- nüüd lase terve pide vastase pihta, enne, kui selle tapad. Peaks pausi tegema vist, ehk saab ebaõnn otsa.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
14.01.2010 02:06:49
|
|
|
| Sama siin , cod4 tundus ikka väga lihtne ja spreesid sai ka kergemini .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.01.2010 09:54:23
|
|
|
Nagu ma paar korda olen eelnevalt maininud, CoD4'ja ja WaW'i raskus, sõltus peamiselt ikka sellest, mis serveris sa mängisid.
Iga serveri ümber tekkisid tavaliselt regulaarsed mängijad ning nemad määrasid suuresti ka serveri taseme. Muidugi tuli vahepeal tugevamaid ja ka nõrgemaid mängijaid, kuid need liikusid reeglina edasi, kui avastasid, et keskmine mängija tase on liiga nõrk või siis liiga tugev. Muidugi leidus ka neid pub hero'sid, kes mängisid meelega nõrgemate vastastega ja siis "omasid".
MW2'es visatakse sind aga iga kord kokku erineva seltskonnaga, mis koosneb seinast seina tasemega mängijatest.
Ma olen kindel, et kui te oleks mänginud CoD4'ja korralikes promod serverites, siis tunduks MW2 väga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
14.01.2010 10:16:14
|
|
|
| Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
14.01.2010 11:23:59
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit? |
Ise just lõpetasin. Polnud mingit probleemi
Täna sain esimese nuke ka
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
14.01.2010 11:41:54
|
|
|
| No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.01.2010 12:53:08
|
|
|
Ma täna hommiku poole natuke mängisin. Täiesti mõttetu ikka. IWnet ühendab mind host'idega, kus mul on 120-160 ping. Lahkun serverist, otsin uue, jälle sama kõrge ping. Mingi 10+ hosti käisin läbi ja lõpuks leidsin ühe, kus oli ~100 ping, kuid siis host lahkus pärast ühte roundi.
Fucking tüütu on see match making...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.01.2010 17:32:47
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba |
"Verify integritiy of game cache..." tee ära.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
14.01.2010 20:12:21
|
|
|
Tegin endale sellise relvastuse :=>
Barret ja Magnum+tactical knife
Ning perkid olenevalt mapist:
Marathon Pro
Coldblooded Pro
Ninja Pro
Või:
Marathon Pro
Lightweight Pro
Commando Pro
Päris hea on vaenlasi rappida
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.01.2010 20:24:22
|
|
|
Barret ACOG + M93
Sleight of Hand
Stopping Power
Suht suva, mul on Ninja
epic.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.01.2010 23:03:10
|
|
|
Ma just lugesin täna hommikul lehest et Most pirated game
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
14.01.2010 23:08:27
|
|
|
Spoiler 
Leidsin sellise pildi omamoodi naljakas aga mäng on lahe
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
14.01.2010 23:19:08
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Spoiler 
Leidsin sellise pildi omamoodi naljakas aga mäng on lahe  |
Njaa, ega siis ilmaasjata selliseid pilte ei tehta, tõepõhi ikka all
| SogegaTyyp kirjutas: |
Paha värk: vist on rohkem häid mängijad hakanud COD6 mängima või on mul viimasel ajal rohkem ebaõnne vastastega... Pidevalt omab keegi ära mängu, päris mitu Nuket on nähtud nädala jooksul(muidugi vastaste oma, ise ma ei saaks seda iialgi, pole nii pro). Küll on mõni kiire noavend, küll mõni ulme kohas passiv snaiper, küll mõni granaadiheitjaga turakas. Kohe kuidagi ei taha enam minna mäng |
No põhjus võib olla ka selles, et kuna MW2 on juba 2 kuud väljas olnud, siis viimasel ajal arvatavasti uusi mängijaid vähe juurde tulnud, enamus on vanad kalad. See tähendab ju seda, et kogemustega mängijaid, kes on juba küllaltki head oskused omandanud, on rohkem
viimati muutis RedFusion 14.01.2010 23:19:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.01.2010 23:19:19
|
|
|
| Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.01.2010 23:23:14
|
|
|
se ei kiida ega laida,on asju mis totaalselt teevad meele mõrudaks ja samas on asju mis teevad südame soojaks.
Seega tugev harju keskmine ja enam vähem hea vaheldus COD4-le
WAW on selline nišši toode
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.01.2010 23:26:09
|
|
|
No isiklikult ei tunne väga millegist puudst seal MW2
Kui siis ehk see serveri värk oleks hea,saaks COD4 clanniga ehk mässata,kuid,kuna nagunii enam nii suur mängur ei ole,siis üksidna mängides ei ole vahet kuidas see server toimib.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.01.2010 23:28:24
|
|
|
| tsitaat: |
kuna nagunii enam nii suur mängur ei ole,siis üksidna mängides ei ole vahet kuidas see server toimib.
|
`
Sama siin.
Õlle kõrvale kõlbab täristada küll
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.01.2010 23:35:58
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad.. |
"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.
"Enamus kiidavad"? Ja mis siis? Kui sa enamuse arvamuse järgi tahad elada, siis edu sulle.
MW2 (ja vähemal määral CoD4) tegid FPS mängumaastiku jaoks sama, mida WoW tegi MMORPG žanris. Kõik lihviti väga ilusaks ja tehti kergesti arusaadavaks ka neile, kes kunagi varem pole sellist tüüpi mängu proovinud. Mäng ehitati üles viisil, et nii 7 aastane laps kui ka 70 aastane vanaema saaks tema mängimisega hakkama. Siis lisati sinna juurde veel suured reklaamikampaaniad ning oligi selline kompott valmis, mis tõi kõvasti raha sisse.
See on kõik äri. Kõiki otsused, mida MW2'e tootmise juures vastu võeti, vaadati peamiselt raha teenimise vaatevinklist. Mis tähendab seda, et tehti mäng nii, et ta läheks massidele hästi peale.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
15.01.2010 00:05:34
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad.. |
"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.
"Enamus kiidavad"? Ja mis siis? Kui sa enamuse arvamuse järgi tahad elada, siis edu sulle.
MW2 (ja vähemal määral CoD4) tegid FPS mängumaastiku jaoks sama, mida WoW tegi MMORPG žanris. Kõik lihviti väga ilusaks ja tehti kergesti arusaadavaks ka neile, kes kunagi varem pole sellist tüüpi mängu proovinud. Mäng ehitati üles viisil, et nii 7 aastane laps kui ka 70 aastane vanaema saaks tema mängimisega hakkama. Siis lisati sinna juurde veel suured reklaamikampaaniad ning oligi selline kompott valmis, mis tõi kõvasti raha sisse.
See on kõik äri. Kõiki otsused, mida MW2'e tootmise juures vastu võeti, vaadati peamiselt raha teenimise vaatevinklist. Mis tähendab seda, et tehti mäng nii, et ta läheks massidele hästi peale. |
Täiesti sulane õigus. Peaks veel lisama, et olen lõpuks aru saanud, miks MW2'l on IW.net, pole "moddimis" tööriistu, pole Dedicated Serverseid jne. Kõik on selleks, et mäng poleks muudetav mod kommuuni poolt. Mis omakorda annab IW'le võimaluse IW.net'i kraanid kinni keerata ja sundida mängureid ostma MW3'me; Niimoodi see lähebki edasi, ja mass muudkui ostab.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.01.2010 00:11:41
|
|
|
| LightsabeR, väga asjalik ja tõene jutt.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
15.01.2010 00:21:51
|
|
|
MW2 on räme pa*k mina mängin seda ainult selle pärast, et MW-s saan räigelt ouni
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
15.01.2010 00:42:17
|
|
|
Pmslt, täna mäng eriti pole läinud. Eile avastasin enda jaoks sniperi , ülikõva ikka...Ja noh, mõtlesin, et ok, Highrise, lemmik map, teeb ühe mängu siis tänase päeva lõpetuseks ja OI MILLINE MÄNG, tulemus:
Spoiler 
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.01.2010 14:07:26
|
|
|
Varem oli juttu aimboti ja wallhacki kasutamisest ning mängufoorumi reeglist nr 3.
| tsitaat: |
| Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid ja ei soovi rikkuda mängurite mängulõbu õpetustega, kuidas mänge läbida või petukoode kasutada. ... |
Kuigi reeglites seda otseselt kirjas ei ole, on siiski HV keskkonnas mängude häkkidest rääkimine keelatud. Täpsemalt ei ole määratletud, millised häkid keelatud on. Igal juhul kui kasutate häkke, siis HV ei ole koht, kus sellest rääkida.
Reegel kehtib nii tavakasutajatele kui moderaatoritele. Reeglitega vastuolus postitused kustutatakse ja korduva pahatahtliku reeglite rikkumise korral premeeritakse rikkujaid AM staatusega. Siinkohal retsept kasutajatele, kes suutsid minust selgemini lugeda ridade vahelt välja reegli nr 3 mõtte.
Tuletan meelde ka HV üldreeglit, mis kehtib kõigis HV alamfoorumites ja millega kõik kasutajad on nõustunud foorumiga liitumisel:
| tsitaat: |
| Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega vastuolevaid postitusi. Vastasel juhul võidakse sinu kasutajanimi koheselt kustutada ning sind püsivalt bannida. |
Kui on isklikikud probleemid mõne kasutajaga, siis lahenda need PSi teel. Igal juhul avalik foorum ei ole oma tunnete väljaelamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.01.2010 16:22:24
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad.. |
"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad. |
Ma tean tuhandeid FPS mängureid oma tutvustest, kes mängivadki MW2-te. Keda huvitab?
Väidetavalt uus patch parandas texture häkke.. ei tea, kas ka tegelt? Elevatorid kaodati ka ära, enam ei ole taevajooksjaid.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.01.2010 16:58:58
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad.. |
"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad. |
Ma tean tuhandeid FPS mängureid oma tutvustest, kes mängivadki MW2-te. Keda huvitab? |
Mind huvitab, sest väide, et kõik mängivad on vale.
Ja sul on tuhandeid FPS mänguritest tuttavaid? Mitte, et ma sinu sõnas kahtlen, kuid äkki räägid lähemalt, kuidas sa neid tuhandeid FPS mängureid tead ja kuidas nemad sind teavad?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.01.2010 17:39:42
|
|
|
Ni nii palju kui on sõpru kes mängivad arvutiga,need ka mängivad MW2
Sa ise siis ei mängi? Mõttes oligi rohkem see,et need kes siin halasid ja kirusid on ikka ise ka mängijad..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
15.01.2010 17:50:26
|
|
|
hetkeseis / max täna TOP5
81,448 116,084 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer
63,586 90,252 Counter-Strike: Source
56,178 76,284 Counter-Strike
14,976 20,361 Team Fortress 2
14,028 18,212 Left 4 Dead 2
|
Ma niisama aga mängijaid ikka jagub .
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
15.01.2010 18:02:11
|
|
|
Ei no ma mängin ka.. aga ütlen ausalt, et iw.net on paras sitt küll
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dnl
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
15.01.2010 18:33:17
|
|
|
Ma ei saa aru miks siin vingutakse selle iw.net üle? Kui olid dedicated servud siis üle poole serveritest olid nagunii uuendamata ja sisse nendesse nagunii ei saanud. Paljud kuhu sai sisse olid mõttetu pingiga või mõttetu modiga, pooled panid aegajalt pange nagu praegu iw.net. Kui koguaeg ühes samas serveris peeretada siis muidugi ei tea mis mujal toimub. Lõpuks oli Doc4 nii, et ei leidnudki normaalsed S&D serverit kuna pooled olid vana softi peal.
Nüüd vähemalt saan seda mängida mida tahan. Ainuka miinus minu silmis on see, et HC pole kõikidel mode-del.
Vastu pole midagi mõtet ajama hakata kuna tuleks mõttetu vaidlus Ma nüüd MW2 mängima
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.01.2010 19:00:32
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Ni nii palju kui on sõpru kes mängivad arvutiga,need ka mängivad MW2 |
Inimeste sõprusringkonnad on erinevad. Näiteks on mu sõbra väikevennal kindlasti palju sõpru, kes legodega mängivad.
| omgwtf kirjutas: |
| Sa ise siis ei mängi? Mõttes oligi rohkem see,et need kes siin halasid ja kirusid on ikka ise ka mängijad.. |
Mängin ise, gametime on ~2 päeva. Kuid see, et ma mängin, ei tähenda, et ma rahul olen asjaga. CoD4'jast sai lihtsalt kõrini ja MW2 on selline ajaviite mäng, seni kuni BF: BC2 ja uus MoH välja tulevad.
See halamine ja kirumine oli täiesti õigustatud ja IWnet ja matchmaking on minu silmis täielik läbikukkumine ning suur samm tagasi dedicated serveritest.
| -RaiTz- kirjutas: |
| Ma ei saa aru miks siin vingutakse selle iw.net üle? |
Um... ok. Kui sa IWneti halbu külgi pole märganud, siis järelikult kuulud sa sinna inimeste gruppi, kelle jaoks IW rahastajad MW2'e tootsid. See grupp koosneb siis inimestest, kes ei ole eriti nõudlikud mängu kvaliteedi suhtes. Ma tean inimesi, kes mängisid rahumeeli CoD4'ja 150-200 pingiga (USA serverites) ja ütlesid, et nende meelest on kõik väga ok.
Isiklikult kuulun aga kasutajagruppi, kes eriti üle 50 pingi FPS mänge ei soovi mängida, kuna kõrge pingiga kaasnevad igasugu anomaaliad ning lisaks sellele on neil, kel on madal ping teiste ees suur eelis.
| -RaiTz- kirjutas: |
Kui olid dedicated servud siis üle poole serveritest olid nagunii uuendamata ja sisse nendesse nagunii ei saanud. |
CoD4'jas oli tuhandeid servereid. Sa said oma lemmikud välja valida (vastavalt mängu tüübile, mängijate tasemele, pingile, jne).
| -RaiTz- kirjutas: |
| Paljud kuhu sai sisse olid mõttetu pingiga või mõttetu modiga, pooled panid aegajalt pange nagu praegu iw.net. |
Miks sa mängisid siis mingites suvalistes serverites? Eestis ja selle lähiümbruses oli küllaldaselt häid servereid, kus ping oli minul alati 50 ringis või alla selle. Nendes serverites, kus mina mängisin, ei kohanud ma kordagi mingeid pange panekuid.
| -RaiTz- kirjutas: |
| Kui koguaeg ühes samas serveris peeretada siis muidugi ei tea mis mujal toimub. |
Miks mind peaks huvitama, mis mujal toimub? Igaüks sai endale ise oma maitse järgi serverid valida ning nendes mängida. MW2'es surutakse kõigile ühte ja sama standardit kurgust alla. Mul oli xfire favorites listis ~10 CoD4 serverit ning paar tükki neist olid need, mida ma pidevalt külastasin.
| -RaiTz- kirjutas: |
Lõpuks oli Doc4 nii, et ei leidnudki normaalsed S&D serverit kuna pooled olid vana softi peal. |
See on tõesti oma viga, kui ei oska servereid leida. Eks sinu suguste mängijate jaoks on match making hea asi jah.
| -RaiTz- kirjutas: |
Vastu pole midagi mõtet ajama hakata kuna tuleks mõttetu vaidlus Ma nüüd MW2 mängima  |
Käid oma argumendid välja ja siis ütled, et palun ärge mulle vastu vaielge, kuna vaidlus on mõttetu. Tubli!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
15.01.2010 19:12:10
|
|
|
LightsabeR, sa võid alati ju unistallida ja seda teemat ignoreerida, kui ei meeldi siis keegi ei käse sul seda mängida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|