Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.01.2010 21:15:14 vasta tsitaadiga

Ei kao? Hmm, ma koguaeg arvanud, et kaovad icon_biggrin.gif Ei ole jälginud ka seda nii.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 21:20:59 vasta tsitaadiga

Mina laen ka peale igat väiksemat paugutamist. Kunagi ei tea mitu venda järgmise nurgataga on.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 13.01.2010 21:36:16 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Ei kao? Hmm, ma koguaeg arvanud, et kaovad icon_biggrin.gif Ei ole jälginud ka seda nii.

ei kao ei kao icon_biggrin.gif
ma alati peale laskmist reload. Kui reloadimisel keegi tuleb siis hiirel back nuppu ja saan kohe uuesti lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 13.01.2010 21:41:34 vasta tsitaadiga

Kellel UPnP sisse lülitatud kuid ikka näitab Strict:
Tõmba UPnP port mapper:
http://sourceforge.net/projects/upnp-portmapper/

Selle programmiga näed ilusti juba olemasolevaid UPnP'ga tehtud portidega suunamisi ja saad ise uusi lisada.

Vaata, et väline port 28960 oleks suunatud sinu arvutisse. Näiteks minul on arvutis võrgukaart ja teine virtuaalne võrgukaart ning seetõttu paneb loll CoD UPnP suunamise IPle, mis tegelikkuses internetti ei pääse (ei tea miks, muud programmid saavad õigesti hakkama).
Kui external port 28960 on juba kasutuses, siis võib selleks ka näiteks 28961 panna, internal jätta 28960.

Selle programmiga saad teha täpselt sellised pordi suunamised nagu ise tahad, isegi kui näiteks Elioni poolt on pordid kinni kuid UPnP on lubatud.
CoDi jaoks suuna UDP port 28960 enda arvuti IPle ja peaks toimima.

Sain nii enda Strict probleemist jagu.


viimati muutis indre 13.01.2010 21:47:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.01.2010 21:47:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei kao ei kao icon_biggrin.gif
ma alati peale laskmist reload. Kui reloadimisel keegi tuleb siis hiirel back nuppu ja saan kohe uuesti lasta icon_biggrin.gif


Väga hea siis:) Ma tegin ka muidu niimoodi koguaeg, et peale igat kõmmutamist reloadi aga siis mõtlesin, et äkki saavad mul koguaeg kuulid sellepärast otsa, et ma laen pidevalt icon_biggrin.gif Aga kui alles jäävad, siis on sellesmõttes väga thumbs_up.gif.

Tõsisemas shooteris aga võiks ikkagi need ära kaduda, kuna tahaks näha tüüpi kes hakkab intensiivses lahingus ühest salvest teise kuule ümber tõstma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 22:36:37 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Tõsisemas shooteris aga võiks ikkagi need ära kaduda, kuna tahaks näha tüüpi kes hakkab intensiivses lahingus ühest salvest teise kuule ümber tõstma icon_biggrin.gif

Mingis mängus oli niiet kadusid ära aga praegu ei suuda meenutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 22:43:05 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=-HHO54B5gm4

Ideaalne näide, et konsoolil mäng on nii fail.

Proovige PC peal nii järgi teha. Te jõuate väga vähe järgi joosta, kui esimene tüüp kuuleb, vaatab radarit ning seejärel keerab ümber ja annab nuga või kõmmutab natuke. Paras nali konsoolil ikka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 13.01.2010 22:49:40 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=-HHO54B5gm4

Ideaalne näide, et konsoolil mäng on nii fail.
Lmao icon_lol.gif

Sellepärast ma konsoole ei kasutagi icon_wink.gif

painkillah kirjutas:
...ei istu kuskil nurgas nagu tükk sitta, et oodata vastaseid ja neid siis gibida. seep see mängu viga ongi, läbi löövad need kes istuvad terve mängu oma urus ja siis "naudivad" oma KS rewarde kuna vastastiim on lambaid täis.
Jep, täitsa nõus, et campimiseks on liialt palju kohti (ja seetõttu ka palju campereid). Kohati, mõnda mappi mängides tekib tunne, et IW on mapi teinud spetsiaalselt selleks, et saaks hästi campida icon_confused.gif

viimati muutis RedFusion 13.01.2010 22:52:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 22:50:15 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Tonsor kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=-HHO54B5gm4

Ideaalne näide, et konsoolil mäng on nii fail.

Proovige PC peal nii järgi teha. Te jõuate väga vähe järgi joosta, kui esimene tüüp kuuleb, vaatab radarit ning seejärel keerab ümber ja annab nuga või kõmmutab natuke. Paras nali konsoolil ikka.

naersin suht kõveras icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.01.2010 23:13:38 vasta tsitaadiga

Camperite hirm icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:24:04 vasta tsitaadiga

Täna mängisin üle tüki aja seda, mingi tund aega ja ütleks et seis on jube. Ma mõtlen nende cheaterite osas. Kui ma algul mängisin(kui mäng välja tuli), siis polnud üldse neid, nüüd igalpool. Saad surma,
vaatad kill cami, tüübil AIM.

Kaua see kill cam kestab, paar sekki. Selle ajaga suutis tüüp 6 venda koos minuga maha võtta(Vaatad sihik käib ühe vastase pea pealt teise peale).
Peale selle ühes mängus oli neid 4 tükki. Iga nime ees oli [AIM]. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:30:24 vasta tsitaadiga

Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:32:41 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi icon_rolleyes.gif

VÕibolla asi lagis või "spirndivad" + lag. Speedhack ei tohiks selles mängus eriti levinud olla hetkel.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:36:29 vasta tsitaadiga

Kunagi sai tehtud lipu püüdmist eestlatega ja siis oli ka üks vend, kes ainult noaga maru kiirelt ringi müttas... ja seda koguaeg
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:45:51 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

VÕibolla asi lagis või "spirndivad" + lag. Speedhack ei tohiks selles mängus eriti levinud olla hetkel.


No kokku on päris äge kompott, kus vennad warpivad mööda mappi ringi. Ja seda ka olukorras, kus minu ping on alla 80e. Olin ise ühes DMis Karachis, kus viimased 3 killi oli sellise noakangelase poolt, kes lendas mööda mäppi ringi nagu tuul ja võttis meid kolmekesti nii maha, et ma ei isegi ei näinud teda ja ta andis mulle nuga otse näkku. Alles killcamis oli "wtf is this shit?"
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 23:47:37 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas selle ulmekiire liikumisega on ka mingi story või need ka chiiterid?
Tean, et kui mingit packi käes hoida jookseb kiiremini, aga vahepeal lasevad vennad ikka maru kiirelt mööda mappi ringi icon_rolleyes.gif

Story on lightweight+maraton+care package marker. Üldjuhul lasen nad enne maha, kui näen neid eest tulemas.. seljatagant ja küljepealt ei ole midagi teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 14.01.2010 01:36:43 vasta tsitaadiga

kellelgi veel probleem connectimisega on ? Mul ütleb error:unable to connect host ja kuskile sisse ei saa :/
edit : korras


viimati muutis Xenomorph 14.01.2010 02:06:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 01:49:22 vasta tsitaadiga

Paha värk: vist on rohkem häid mängijad hakanud COD6 mängima või on mul viimasel ajal rohkem ebaõnne vastastega... icon_confused.gif Pidevalt omab keegi ära mängu, päris mitu Nuket on nähtud nädala jooksul(muidugi vastaste oma, ise ma ei saaks seda iialgi, pole nii pro). Küll on mõni kiire noavend, küll mõni ulme kohas passiv snaiper, küll mõni granaadiheitjaga turakas. Kohe kuidagi ei taha enam minna mäng thumbs_down.gif .Igatahes COD5 oli kergem, arvatavasti küll sellepärast, et ässad eelistasid COD4 mängida-ja sai siis rahulikult omasugustega mässata. Nojah, ja COD5-s oli see HC väga levinud, ikka mats ja mees- nüüd lase terve pide vastase pihta, enne, kui selle tapad. Peaks pausi tegema vist, ehk saab ebaõnn otsa.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 14.01.2010 02:06:49 vasta tsitaadiga

Sama siin , cod4 tundus ikka väga lihtne ja spreesid sai ka kergemini .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 09:54:23 vasta tsitaadiga

Nagu ma paar korda olen eelnevalt maininud, CoD4'ja ja WaW'i raskus, sõltus peamiselt ikka sellest, mis serveris sa mängisid.

Iga serveri ümber tekkisid tavaliselt regulaarsed mängijad ning nemad määrasid suuresti ka serveri taseme. Muidugi tuli vahepeal tugevamaid ja ka nõrgemaid mängijaid, kuid need liikusid reeglina edasi, kui avastasid, et keskmine mängija tase on liiga nõrk või siis liiga tugev. Muidugi leidus ka neid pub hero'sid, kes mängisid meelega nõrgemate vastastega ja siis "omasid".

MW2'es visatakse sind aga iga kord kokku erineva seltskonnaga, mis koosneb seinast seina tasemega mängijatest.

Ma olen kindel, et kui te oleks mänginud CoD4'ja korralikes promod serverites, siis tunduks MW2 väga lihtne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 10:16:14 vasta tsitaadiga

Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 11:23:59 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit?

Ise just lõpetasin. Polnud mingit probleemi icon_rolleyes.gif

Täna sain esimese nuke ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 11:41:54 vasta tsitaadiga

No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 12:53:08 vasta tsitaadiga

Ma täna hommiku poole natuke mängisin. Täiesti mõttetu ikka. IWnet ühendab mind host'idega, kus mul on 120-160 ping. Lahkun serverist, otsin uue, jälle sama kõrge ping. Mingi 10+ hosti käisin läbi ja lõpuks leidsin ühe, kus oli ~100 ping, kuid siis host lahkus pärast ühte roundi.

Fucking tüütu on see match making...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 17:32:47 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba

"Verify integritiy of game cache..." tee ära.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 20:12:21 vasta tsitaadiga

Tegin endale sellise relvastuse :=>

Barret ja Magnum+tactical knife

Ning perkid olenevalt mapist:
Marathon Pro
Coldblooded Pro
Ninja Pro

Või:

Marathon Pro
Lightweight Pro
Commando Pro

Päris hea on vaenlasi rappida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 20:24:22 vasta tsitaadiga

Barret ACOG + M93
Sleight of Hand
Stopping Power
Suht suva, mul on Ninja

epic.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 22:58:15 vasta tsitaadiga

Call of Duty: Modern Warfare 2» on sisse toonud üle miljardi dollari
Päris mehine summa icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 23:03:10 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Call of Duty: Modern Warfare 2» on sisse toonud üle miljardi dollari
Päris mehine summa icon_smile.gif

Ma just lugesin täna hommikul lehest et Most pirated game thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.01.2010 23:08:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Leidsin sellise pildi omamoodi naljakas aga mäng on lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 14.01.2010 23:19:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Leidsin sellise pildi omamoodi naljakas aga mäng on lahe icon_biggrin.gif
Njaa, ega siis ilmaasjata selliseid pilte ei tehta, tõepõhi ikka all icon_rolleyes.gif

SogegaTyyp kirjutas:
Paha värk: vist on rohkem häid mängijad hakanud COD6 mängima või on mul viimasel ajal rohkem ebaõnne vastastega... icon_confused.gif Pidevalt omab keegi ära mängu, päris mitu Nuket on nähtud nädala jooksul(muidugi vastaste oma, ise ma ei saaks seda iialgi, pole nii pro). Küll on mõni kiire noavend, küll mõni ulme kohas passiv snaiper, küll mõni granaadiheitjaga turakas. Kohe kuidagi ei taha enam minna mäng thumbs_down.gif

No põhjus võib olla ka selles, et kuna MW2 on juba 2 kuud väljas olnud, siis viimasel ajal arvatavasti uusi mängijaid vähe juurde tulnud, enamus on vanad kalad. See tähendab ju seda, et kogemustega mängijaid, kes on juba küllaltki head oskused omandanud, on rohkem icon_exclaim.gif


viimati muutis RedFusion 14.01.2010 23:19:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 23:19:19 vasta tsitaadiga

Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 23:23:14 vasta tsitaadiga

se ei kiida ega laida,on asju mis totaalselt teevad meele mõrudaks ja samas on asju mis teevad südame soojaks.
Seega tugev harju keskmine ja enam vähem hea vaheldus COD4-le thumbs_up.gif
WAW on selline nišši toode beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 23:26:09 vasta tsitaadiga

No isiklikult ei tunne väga millegist puudst seal MW2 icon_smile.gif
Kui siis ehk see serveri värk oleks hea,saaks COD4 clanniga ehk mässata,kuid,kuna nagunii enam nii suur mängur ei ole,siis üksidna mängides ei ole vahet kuidas see server toimib.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 23:28:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuna nagunii enam nii suur mängur ei ole,siis üksidna mängides ei ole vahet kuidas see server toimib.
`
Sama siin.
Õlle kõrvale kõlbab täristada küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 23:35:58 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..

"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.

"Enamus kiidavad"? Ja mis siis? Kui sa enamuse arvamuse järgi tahad elada, siis edu sulle.

MW2 (ja vähemal määral CoD4) tegid FPS mängumaastiku jaoks sama, mida WoW tegi MMORPG žanris. Kõik lihviti väga ilusaks ja tehti kergesti arusaadavaks ka neile, kes kunagi varem pole sellist tüüpi mängu proovinud. Mäng ehitati üles viisil, et nii 7 aastane laps kui ka 70 aastane vanaema saaks tema mängimisega hakkama. Siis lisati sinna juurde veel suured reklaamikampaaniad ning oligi selline kompott valmis, mis tõi kõvasti raha sisse.

See on kõik äri. Kõiki otsused, mida MW2'e tootmise juures vastu võeti, vaadati peamiselt raha teenimise vaatevinklist. Mis tähendab seda, et tehti mäng nii, et ta läheks massidele hästi peale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 15.01.2010 00:05:34 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..

"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.

"Enamus kiidavad"? Ja mis siis? Kui sa enamuse arvamuse järgi tahad elada, siis edu sulle.

MW2 (ja vähemal määral CoD4) tegid FPS mängumaastiku jaoks sama, mida WoW tegi MMORPG žanris. Kõik lihviti väga ilusaks ja tehti kergesti arusaadavaks ka neile, kes kunagi varem pole sellist tüüpi mängu proovinud. Mäng ehitati üles viisil, et nii 7 aastane laps kui ka 70 aastane vanaema saaks tema mängimisega hakkama. Siis lisati sinna juurde veel suured reklaamikampaaniad ning oligi selline kompott valmis, mis tõi kõvasti raha sisse.

See on kõik äri. Kõiki otsused, mida MW2'e tootmise juures vastu võeti, vaadati peamiselt raha teenimise vaatevinklist. Mis tähendab seda, et tehti mäng nii, et ta läheks massidele hästi peale.

Täiesti sulane õigus. Peaks veel lisama, et olen lõpuks aru saanud, miks MW2'l on IW.net, pole "moddimis" tööriistu, pole Dedicated Serverseid jne. Kõik on selleks, et mäng poleks muudetav mod kommuuni poolt. Mis omakorda annab IW'le võimaluse IW.net'i kraanid kinni keerata ja sundida mängureid ostma MW3'me; Niimoodi see lähebki edasi, ja mass muudkui ostab.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 00:11:41 vasta tsitaadiga

LightsabeR, väga asjalik ja tõene jutt.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 00:21:51 vasta tsitaadiga

MW2 on räme pa*k icon_razz.gif mina mängin seda ainult selle pärast, et MW-s saan räigelt ouni icon_sad.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 15.01.2010 00:42:17 vasta tsitaadiga

Pmslt, täna mäng eriti pole läinud. Eile avastasin enda jaoks sniperi icon_biggrin.gif, ülikõva ikka...Ja noh, mõtlesin, et ok, Highrise, lemmik map, teeb ühe mängu siis tänase päeva lõpetuseks ja OI MILLINE MÄNG, tulemus:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 14:07:26 vasta tsitaadiga

Varem oli juttu aimboti ja wallhacki kasutamisest ning mängufoorumi reeglist nr 3.
tsitaat:
Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid ja ei soovi rikkuda mängurite mängulõbu õpetustega, kuidas mänge läbida või petukoode kasutada. ...

Kuigi reeglites seda otseselt kirjas ei ole, on siiski HV keskkonnas mängude häkkidest rääkimine keelatud. Täpsemalt ei ole määratletud, millised häkid keelatud on. Igal juhul kui kasutate häkke, siis HV ei ole koht, kus sellest rääkida.

Reegel kehtib nii tavakasutajatele kui moderaatoritele. Reeglitega vastuolus postitused kustutatakse ja korduva pahatahtliku reeglite rikkumise korral premeeritakse rikkujaid AM staatusega. Siinkohal retsept thumbs_up.gif kasutajatele, kes suutsid minust selgemini lugeda ridade vahelt välja reegli nr 3 mõtte.


Tuletan meelde ka HV üldreeglit, mis kehtib kõigis HV alamfoorumites ja millega kõik kasutajad on nõustunud foorumiga liitumisel:
tsitaat:
Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega vastuolevaid postitusi. Vastasel juhul võidakse sinu kasutajanimi koheselt kustutada ning sind püsivalt bannida.

Kui on isklikikud probleemid mõne kasutajaga, siis lahenda need PSi teel. Igal juhul avalik foorum ei ole oma tunnete väljaelamiseks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 16:22:24 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..

"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.

Ma tean tuhandeid FPS mängureid oma tutvustest, kes mängivadki MW2-te. Keda huvitab?

Väidetavalt uus patch parandas texture häkke.. ei tea, kas ka tegelt? Elevatorid kaodati ka ära, enam ei ole taevajooksjaid.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 16:58:58 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Aga endiselt kõik mängivad ja enamus kiidavad..

"Kõik mängivad"? Ma tean kümneid FPS mängureid oma tutvusringkonnast, kes MW2'est suure kaarega mööda käivad.

Ma tean tuhandeid FPS mängureid oma tutvustest, kes mängivadki MW2-te. Keda huvitab?

Mind huvitab, sest väide, et kõik mängivad on vale.

Ja sul on tuhandeid FPS mänguritest tuttavaid? Mitte, et ma sinu sõnas kahtlen, kuid äkki räägid lähemalt, kuidas sa neid tuhandeid FPS mängureid tead ja kuidas nemad sind teavad?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.01.2010 17:39:42 vasta tsitaadiga

Ni nii palju kui on sõpru kes mängivad arvutiga,need ka mängivad MW2 icon_rolleyes.gif
Sa ise siis ei mängi? Mõttes oligi rohkem see,et need kes siin halasid ja kirusid on ikka ise ka mängijad..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 15.01.2010 17:50:26 vasta tsitaadiga


hetkeseis /  max täna           TOP5
   81,448   116,084       Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer
   63,586   90,252       Counter-Strike: Source
   56,178   76,284       Counter-Strike
   14,976   20,361       Team Fortress 2
   14,028   18,212       Left 4 Dead 2


Ma niisama aga mängijaid ikka jagub icon_eek.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 18:02:11 vasta tsitaadiga

Ei no ma mängin ka.. aga ütlen ausalt, et iw.net on paras sitt küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dnl
HV vaatleja
dnl

liitunud: 15.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 18:08:01 vasta tsitaadiga

texture hacki see siiski väidetavalt ei parandanud...... siin mingi tegelase tõestus peale uue patchi ilmumist ikka texture hack toimib http://www.youtube.com/watch?v=EHtfkKpcsIE
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 18:33:17 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks siin vingutakse selle iw.net üle? Kui olid dedicated servud siis üle poole serveritest olid nagunii uuendamata ja sisse nendesse nagunii ei saanud. Paljud kuhu sai sisse olid mõttetu pingiga või mõttetu modiga, pooled panid aegajalt pange nagu praegu iw.net. Kui koguaeg ühes samas serveris peeretada siis muidugi ei tea mis mujal toimub. Lõpuks oli Doc4 nii, et ei leidnudki normaalsed S&D serverit kuna pooled olid vana softi peal.
Nüüd vähemalt saan seda mängida mida tahan. Ainuka miinus minu silmis on see, et HC pole kõikidel mode-del.
Vastu pole midagi mõtet ajama hakata kuna tuleks mõttetu vaidlus icon_lol.gif Ma nüüd MW2 mängima beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 19:00:32 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ni nii palju kui on sõpru kes mängivad arvutiga,need ka mängivad MW2 icon_rolleyes.gif

Inimeste sõprusringkonnad on erinevad. Näiteks on mu sõbra väikevennal kindlasti palju sõpru, kes legodega mängivad.
omgwtf kirjutas:
Sa ise siis ei mängi? Mõttes oligi rohkem see,et need kes siin halasid ja kirusid on ikka ise ka mängijad..

Mängin ise, gametime on ~2 päeva. Kuid see, et ma mängin, ei tähenda, et ma rahul olen asjaga. CoD4'jast sai lihtsalt kõrini ja MW2 on selline ajaviite mäng, seni kuni BF: BC2 ja uus MoH välja tulevad.

See halamine ja kirumine oli täiesti õigustatud ja IWnet ja matchmaking on minu silmis täielik läbikukkumine ning suur samm tagasi dedicated serveritest.
-RaiTz- kirjutas:
Ma ei saa aru miks siin vingutakse selle iw.net üle?

Um... ok. Kui sa IWneti halbu külgi pole märganud, siis järelikult kuulud sa sinna inimeste gruppi, kelle jaoks IW rahastajad MW2'e tootsid. See grupp koosneb siis inimestest, kes ei ole eriti nõudlikud mängu kvaliteedi suhtes. Ma tean inimesi, kes mängisid rahumeeli CoD4'ja 150-200 pingiga (USA serverites) ja ütlesid, et nende meelest on kõik väga ok.

Isiklikult kuulun aga kasutajagruppi, kes eriti üle 50 pingi FPS mänge ei soovi mängida, kuna kõrge pingiga kaasnevad igasugu anomaaliad ning lisaks sellele on neil, kel on madal ping teiste ees suur eelis.
-RaiTz- kirjutas:

Kui olid dedicated servud siis üle poole serveritest olid nagunii uuendamata ja sisse nendesse nagunii ei saanud.

CoD4'jas oli tuhandeid servereid. Sa said oma lemmikud välja valida (vastavalt mängu tüübile, mängijate tasemele, pingile, jne).
-RaiTz- kirjutas:
Paljud kuhu sai sisse olid mõttetu pingiga või mõttetu modiga, pooled panid aegajalt pange nagu praegu iw.net.

Miks sa mängisid siis mingites suvalistes serverites? Eestis ja selle lähiümbruses oli küllaldaselt häid servereid, kus ping oli minul alati 50 ringis või alla selle. Nendes serverites, kus mina mängisin, ei kohanud ma kordagi mingeid pange panekuid.
-RaiTz- kirjutas:
Kui koguaeg ühes samas serveris peeretada siis muidugi ei tea mis mujal toimub.

Miks mind peaks huvitama, mis mujal toimub? Igaüks sai endale ise oma maitse järgi serverid valida ning nendes mängida. MW2'es surutakse kõigile ühte ja sama standardit kurgust alla. Mul oli xfire favorites listis ~10 CoD4 serverit ning paar tükki neist olid need, mida ma pidevalt külastasin.
-RaiTz- kirjutas:

Lõpuks oli Doc4 nii, et ei leidnudki normaalsed S&D serverit kuna pooled olid vana softi peal.

See on tõesti oma viga, kui ei oska servereid leida. Eks sinu suguste mängijate jaoks on match making hea asi jah.
-RaiTz- kirjutas:
Vastu pole midagi mõtet ajama hakata kuna tuleks mõttetu vaidlus icon_lol.gif Ma nüüd MW2 mängima beer_yum.gif

Käid oma argumendid välja ja siis ütled, et palun ärge mulle vastu vaielge, kuna vaidlus on mõttetu. Tubli! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 19:12:10 vasta tsitaadiga

LightsabeR, sa võid alati ju unistallida ja seda teemat ignoreerida, kui ei meeldi siis keegi ei käse sul seda mängida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.