|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
twist
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
18.07.2009 18:55:30
|
|
|
Suht mõttetu, Eestis on kaane hind keskmiselt 90.-, kuid lihtsalt sellist tooni, nagu mul vaja, pole kuskil. Ebay tuleb lõppkokkuvõttes palju kallim.
_________________ Nothing will work unless you do |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
18.07.2009 19:30:36
|
|
|
Miks sa arvad et kallim tuleb, ma olen 3 kroonise asja ka tellinud free shippinguga ja kätte saanud. Ainult ooteaeg on
edit: link
Ma peaks endale ka tellima kuna ühel kukkumisel läks paar klemmi kaduma ja hetkel isoleeriga kinni
20kr kahe eest ju pole palju
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.07.2009 13:14:30
|
|
|
| N95-le mingit tarkvara, millega saaks bluetoothi kaudu arvutis media playerit näppida näppida.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
19.07.2009 18:45:26
|
|
|
Selline asi nagu Phone Remote Control Winampi supportis kah.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
21.07.2009 00:33:18
|
|
|
Kaane otsijatele soovitan küsida neid korpuse vidinaid lähimast nn. nurgatagusest mobiilipoest. Kohati on mõned tükid soodsamad kui eesti neti poodides. Seda julgen väita tuginedes isiklikule kogemusele.
Kas keegi on veel täheldanud, et kui helina tüübiks on pandud valjenev ja taustal on logi lahti jäänud heliseb telefon ilma valjenemiseta? Ehmatab päris hästi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
28.07.2009 19:58:32
|
|
|
kiirelt abi vaja N95 kukkus ekraani poolega vee lompi. Kuida mobla lahti käib ??? Mis teha? Kuivatasin fööniga ära
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.07.2009 20:53:23
|
|
|
Aku tagant ja vaikselt hakkad kruvima lahti asja Ekraani pool käib 4 kruviga lahti ja tagumine osa tuleb puhtalt vaikselt tõmmates,ajad küüned vahele ja õrnalt hakkad sikutama Mingid väiksed nagad+kahepoolne teip on asjad mis hoiavad tagust kinni.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
29.07.2009 10:12:30
|
|
|
youtubes avamise video olemas aga pole nii väikest tärni et kruve saaks avada Vb viin pärnusse puhastussele
panin täna mobla tõõle kõik töötab vedas suht Aga puhastusse ikka vaja minna, sest mobla klapp ei liigu hästi kulutab muidu hinged ära siis pekkis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.08.2009 02:53:21
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
youtubes avamise video olemas aga pole nii väikest tärni et kruve saaks avada Vb viin pärnusse puhastussele
panin täna mobla tõõle kõik töötab vedas suht Aga puhastusse ikka vaja minna, sest mobla klapp ei liigu hästi kulutab muidu hinged ära siis pekkis  |
Parem lülita välja ja võta aku tagant, kuniks puhastus tehtud. Hiljem vähem vingumist.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twist
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
04.08.2009 16:00:46
|
|
|
Oskab keegi öelda, kas Eestist võib kuskilt leida n95 kõlareid, ehk siis neid, mis kummalgi küljel on? Hakkavad vaikselt läbi minema, eemaldasin metallipuru kõlarite vahelt, aga pläriseb ikka samamoodi. Või palju remont ligikaudu maksaks?
_________________ Nothing will work unless you do |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
04.08.2009 16:44:58
|
|
|
mobla käis puhastuses ära täitsa korras nüüd. Aga esikaane kaks kruvi on ülekeeratud ja see lahti tuleb tagasi viia. Ta peab uued kruvid panema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.08.2009 16:54:52
|
|
|
| twist, kui Tallinna satud, siis Magistrali kaubanduskeskuses on üks hea remont. Seal lasin isegi mõlemad kõlarid ära vahetada. Kokku oli hind 400.-
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitbull
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
04.08.2009 21:42:37
|
|
|
| Krt see mudel ikka nöögib täiega ja iga nurga pealt.....Nüüd lükkasin moottorratta sinihambaga kiivri hands-free´le järgi ja laseb lobiseda aint loetud sekondid, siis vaikus, nagu kõne katkeks ära. Jube mõttetu kui kuskil kasutada ei saa ja iga asi töötab poolikult....
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.08.2009 11:47:35
|
|
|
| bitbull kirjutas: |
| Krt see mudel ikka nöögib täiega ja iga nurga pealt.....Nüüd lükkasin moottorratta sinihambaga kiivri hands-free´le järgi ja laseb lobiseda aint loetud sekondid, siis vaikus, nagu kõne katkeks ära. Jube mõttetu kui kuskil kasutada ei saa ja iga asi töötab poolikult.... |
Pigem on asi kinni ikkagi mootorratta kiivri sinihambas ma usun.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitbull
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
05.08.2009 20:38:32
|
|
|
| Ei ole kahjuks, kuna toimib kõigi teiste kättesaadavate telefonidega, tõsi küll, tunduvalt vanemad mudelid kõik.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peaspets
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2008
|
19.08.2009 14:24:14
|
|
|
Olen tähele pannud, et linnas läheb ühenduse saavutamisega aega jah mingi 2-3 mintsa. Maal olles edeneb asi sekunditega, ilmselt satelliite rohkem saadaval
_________________ Eit teadis aga eit bänniti ära kui oma kogemusi laialt levitama hakkas. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.08.2009 11:41:42
|
|
|
Kuidas käib telefonil tarkvarauuendus läbi selle Software updateri. Nimelt on mul telefon kasutusel modemina ning tahaks teada kas ta kõigepealt laadib endale uuenduse alla ja siis hakkab uuendama või laadib ja uuendab samal ajal? Tahaks uuenduse ära teha kuna soft on V12.xx ja praegu kõige uuem on V31.xx.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.08.2009 11:54:48
|
|
|
| Laadib alla ja siis uuendab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.08.2009 11:58:05
|
|
|
Selge, proovin.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
25.08.2009 12:39:17
|
|
|
klge probleeb handsfreega, sissetulev k6ne võtab vastu ja saab r22kida, kui v2lja aga hellata ja telefonist valida number ning helistada siis mina kuulen a mind ei kuulda, oskab keegi n6u anda milles v6ix viga olla?
mida v6ix proovida veel katsetada v6i kust n2ppida? igasugu ettepanekud teretulnud.
telefonix N95 8 gig ja peaks viimane tarkvara ka peal olema.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
26.08.2009 13:00:31
|
|
|
A proovi mõne teise bluetooth hands freega ja vaata mis siis teeb. Saad teada kumb minema visata- telefon või HF
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
28.08.2009 09:05:47
|
|
|
| Selline kabel on ka vist olemas: ! pts on usb mis läheb arvutisse ning teine ots on nokia laadija ots mis läheb telefoni. Ehk siis saaks otse laadida usb'st kaabli ülemineku abil?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
07.09.2009 05:03:43
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Selline kabel on ka vist olemas: ! pts on usb mis läheb arvutisse ning teine ots on nokia laadija ots mis läheb telefoni. Ehk siis saaks otse laadida usb'st kaabli ülemineku abil? |
Mul selline jubin olemas. £5 maksin. Läpakast laadida ei saa, kuna vool vist nõrk. Mina laadisin USB hubis, millel toide seinast. Kasutage parem tavalaadjat, mis ikka korralikult laeb. Ja kui tõesti ei saa tavalaadijat kaasas kanda siis osta omale 3000mAh aku - kestab 2x kauem. (mul on ja kiidan)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.09.2009 08:04:14
|
|
|
Mu telefon läks lõpuks lolliks. Täiesti suvaliselt enam ei tööta telefoni enda brauser, korraks vaid vilgutab ekraani selle avamisel ja samamoodi jookseb kokku Google maps 30 sekundi jooksul
Ei tea mis raipel hakkas, panin kõige uuema softi peale ja nüüd on igasugu featuure ka juures, mängud ja puha.
Edit2: nüüd viskas üldse pildi lillakaks ja vahepeal nihkesse, vahelduva eduga kaob üldse eest ära, ei tea kas displei jälle nässus või misasi, tellisin ebayst uue displei ja nuppude ning korpuse komplekti fakk raisk, just siis kui saad telefoni täielikult funktsioneerima omale vajalikkude programmide ja seadistustega, otsustab ta saba anda
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lembo5
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
10.09.2009 17:49:34
|
|
|
Tagasi siis selle keele muutmise juurde. Kõik teen ilusti nemesis service suite installitud,. aga kui paned scan product viskab errori all. ja teiste toimingutega ka. Googeldasin natuke ja sealt kuulsin et uuri kas ikka telefon on ühenduses arvutiga. Mul aga ühendus on, kuna Nokia pc suite leiab telefoni tõrgeteta ülesse:s
Telefon N95-1
Probleem tekkis pärast seda kui uuendasin softi ja eesti keel kadus ära. tuli mingi sonera jama.
_________________ Kaup olgu korralik ja hind mõistlik! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
10.09.2009 21:37:17
|
|
|
| lembo5 kirjutas: |
Tagasi siis selle keele muutmise juurde. Kõik teen ilusti nemesis service suite installitud,. aga kui paned scan product viskab errori all. ja teiste toimingutega ka. Googeldasin natuke ja sealt kuulsin et uuri kas ikka telefon on ühenduses arvutiga. Mul aga ühendus on, kuna Nokia pc suite leiab telefoni tõrgeteta ülesse:s
Telefon N95-1
Probleem tekkis pärast seda kui uuendasin softi ja eesti keel kadus ära. tuli mingi sonera jama. |
Mul pildus ka neid erroreid kui esimest korda proovisin. Hiljem üritasin sama asja teise arvutiga, lugesin instruktsioonid korralikult läbi ja sain asja muretult vahetatud. Võid proovida NSS'i uuesti installida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lembo5
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
10.09.2009 22:34:59
|
|
|
Mul oli asi selles, et Nokia Pc Suite töötas, kinni panin, enam errorit ei visanud
_________________ Kaup olgu korralik ja hind mõistlik! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nistel
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2004
|
26.10.2009 00:06:35
|
|
|
| kui mul läks displei valgustus läbi, kas siis aitab ainult uue displei panek või saaks ka kuidagi muudmoodi asja parandada ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nis
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2004
|
24.11.2009 00:14:05
|
|
|
| kas kuidagi n95 8gb kui filmi vaadata saab ka subtiitrid lisada ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuzim
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004
|
02.01.2010 18:04:30
|
|
|
| oskab keegi öelda, kui palju N95-1 kõige uuema firmware-ga (35.0.002) mälukaarti toetab? 8gb sööb juba või isegi 16gb? kas tavaline micro sd toimib või tuleb seda micro sdhc vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.01.2010 19:31:33
|
|
|
GSMArena väitel 8GB on lagi. muidugi keegi keela suuremat proovida
üle 4GB SD-kaarti polegi vist kohanud, kipuvad ikka SDHC'd olema.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.01.2010 20:01:01
|
|
|
Ametlikult on SD kuni 2GB. 4GB ja üles on SDHC.
Mõned firmad tegid käll ka 4GB SD'd aga need olid mittestandardne omalooming ja paljudes seadmetes ei toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReioO
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
04.01.2010 12:19:38
|
|
|
Äkki kellelgi N95 mingil põhjusel katki ja displei täiesti terve ja üle. Ostaksin väikese summa eest.
50 28 486
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.01.2010 13:28:25
|
|
|
Mul terve displei olemas aga selle lintkaabel jupsib
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReioO
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
04.01.2010 16:54:52
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Mul terve displei olemas aga selle lintkaabel jupsib |
Vast lähen ostan Mati juurest 390 eeguga kasutatud.
_________________ Raamatupidamine - www.arveldused.ee ,Finantskonsultatsioonid |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.01.2010 16:56:57
|
|
|
njah, ma tellisin netist tutika umbes 120 krooni eest ja pool sellest summast oli postikulu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boss666
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2007
|
09.01.2010 22:10:22
|
|
|
| N95-1 toetab juba ammu 16G mälukaarti.Ise kasutan detsembrist 2008 ja probleeme pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
10.01.2010 13:52:25
|
|
|
| nii... minu phone läks garantiisse. Flex kaabel andis otsad. Tegu on selle telefoni tüüpveaga.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
11.01.2010 15:25:51
|
|
|
kellelgi N95 Classicu akukaant pole müüa äkki? Endal läksid nagad tagant katki.
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.01.2010 17:58:16
|
|
|
Osta poest uus. 90.- originaalid
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sissy
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2008
|
12.01.2010 11:24:20
|
|
|
| Küsimus , miks software updatimisel lööb ette kasti "This operating system is not supported. Installation will not continue" ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.01.2010 22:52:23
|
|
|
| sissy kirjutas: |
| Küsimus , miks software updatimisel lööb ette kasti "This operating system is not supported. Installation will not continue" ? |
Kui õigesti mäletan siis Win7 läpakaga üritades E66 Nokiat uuendada sain sellise teate.
Kas sul juhtumisi ka arvutil selline operatsioonisüsteem mida Nokia Updater ei toeta?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
12.01.2010 23:17:10
|
|
|
NSU shorcutil paremklik, atribuudid, ühilduvus ja linnuke eest ära "ühilduvusrežiim" eest.. Eesti keelne win7 siis
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sissy
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2008
|
13.01.2010 09:37:01
|
|
|
| Smir kirjutas: |
NSU shorcutil paremklik, atribuudid, ühilduvus ja linnuke eest ära "ühilduvusrežiim" eest.. Eesti keelne win7 siis  |
Ei olnudki mingit linnukest , ja kuna tabelis ka pole win 7-t siis mis edasi ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sissy
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2008
|
16.01.2010 10:02:58
|
|
|
| Smir kirjutas: |
 |
Ma vist loll vms Me räägime Windows 7-st , sa näitasid et vista on listis , point is ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.01.2010 11:26:49
|
|
|
| Point ongi ju see, et kui seitsme all miski proge ei taha installeeruda, siis valid vista mode setup failile. Nii tekitatakse proge jaoks vista keskkond ja asi lahendatud. Ja kui mõni vana proge näiteks töötaks ainult xp all, siis valid xp mode ja saad samuti asja tööle.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuzim
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004
|
18.01.2010 01:29:40
|
|
|
| selline probleem, et enda n95-1 kadus vibra ära, enam üheski modes ei toimi. tegin reseti ja formati, ikka viga säilis. kuidas käituma peaks? remonditakse seda kusagil vms?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2010 11:59:42
|
|
|
hea uudis navisõpradele http://www.e24.ee/?id=214808
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chuulo
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2006
|
22.01.2010 13:56:58
|
|
|
| onuzim kirjutas: |
| selline probleem, et enda n95-1 kadus vibra ära, enam üheski modes ei toimi. tegin reseti ja formati, ikka viga säilis. kuidas käituma peaks? remonditakse seda kusagil vms? |
Tule Kermetist läbi Vaatame üle.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|