|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
12.01.2010 09:38:35
|
|
|
| jako07 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda miks mul Firefoxiga ei tööta Swedbankis nupp "Allkirjastan" kui ma ID kaarti üritan kasutada? IE'ga töötab Swed ning SEB töötab ka FF'ga. Huvitav. ID-Kaardi tugi on seadistatud jms. |
Swedi netipangas on kuskil seadete all, et kuidas sa digiallkirja tahad anda, et kas Java rakendusega või siis id-kaardi programmiga. Endal on Java valitud ja töötab FF'ga normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
12.01.2010 16:51:32
|
|
|
Ei ühildu, küll aga töötab ilusti.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.01.2010 21:23:35
|
|
|
Rääkides veel addon'idest. Kas oleks kuidagi võimalik teha neid bookmarkside favicon'e suuremaks vms? Mõtlesin, et jätaks ainult ikoonid ja siis paneks kõikidele asjadele ise ikoonid ja oleks hea kui oleks natuke suuremaid võimalik panna.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
12.01.2010 22:42:13
|
|
|
Dude ., ilmselt on selle jaoks olemas mingi võimalus läbi userChrome.css
EDIT: Bookmark toolbari jaoks leidsin sellise lahenduse:
#personal-bookmarks .toolbarbutton-icon {
height: 24px !important;
width: 24px !important
}
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
12.01.2010 22:49:47
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 09:32:59, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.01.2010 09:56:45
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Mozilla Firefox 3.6 RC1 now available, benchmarked |
mul selle uue variandiga ikka sama jama, et mingi hetk enam ei lase kuskile minna. võtan bookmarkid või sisestan aadressi ja anter, ning alla äärde tuleb kiri "valmis" ja ei kuskile. Akent kinni pannes uut avada ei lase, ütleb et protsess ikka käimas. Siis tuleb Task Managerist see sulgeda. Peale arvuti restarti töötab mõnda aega jälle normaalselt. Kasutan Win7 OS-i. Lõhnab kahtlaselt format C järgi
wtf siin toimub?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2010 09:58:40
|
|
|
| KIVIKUJU, mingi muu tarkvara/addon korraldab seda sul, mitte Firefox ise pole vigane.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.01.2010 10:00:54
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| KIVIKUJU, mingi muu tarkvara/addon korraldab seda sul, mitte Firefox ise pole vigane. |
ja mis see olla võiks?
Samas iga kord kui ma firefoxi käivitan viskab ka akna ette, millega uuendusi otsib, kuigi kõik uuendused peal
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2010 10:07:19
|
|
|
| KIVIKUJU, pole ju aimugi mis sul seal arvutis jookseb, igasugu tulemüürid, antiviirused jne kontrolli üle, lisaks vaata %USERPROFILE%\Appdata\Local\Mozilla\Firefox\ kausta ja kustuta seal kasutatava Firefoxi kaust ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.01.2010 10:10:27
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| KIVIKUJU, pole ju aimugi mis sul seal arvutis jookseb, igasugu tulemüürid, antiviirused jne kontrolli üle, lisaks vaata %USERPROFILE%\Appdata\Local\Mozilla\Firefox\ kausta ja kustuta seal kasutatava Firefoxi kaust ära. |
tavaliselt kasutan Avira't ja PC tools firewal ja windowsi enda firewall. Kas keegi neist võib probleeme tekitada?
Kausta kustutasin ära, eks mõne aja pärast on näha, kas kooleb jälle või ei..
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.01.2010 11:15:42
|
|
|
Selle kausta kustutamise eesmärk oli pigem lahti saada sellest uuendamise jamast, kas see kadus ära?
Miks sul topelttülemüür kasutusel on?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
13.01.2010 11:25:02
|
|
|
Korraga 2 tulemüüri kasutamine ei ole küll arukas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.01.2010 14:32:36
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Selle kausta kustutamise eesmärk oli pigem lahti saada sellest uuendamise jamast, kas see kadus ära?
Miks sul topelttülemüür kasutusel on? |
uuendamise jama kadunud jahh. Topelttulemüür seepärast, et windowsi enda oma ei tee midagi kuigi peaks. ja nii tulemüürid, kui avira töötavad ja karjuvad siis kui tuju tuleb, kuigi peaks kõik automaatselt tööle hakkama. nagu saaremaa majakas- kord ei vilgu, kord on kustus
enamuse ajast, tundub siiski, et arvuti töötab ilma viirustõrje ja tulemüürita.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.01.2010 17:07:36
|
|
|
KIVIKUJU, uuri oma viirusetõrje seadeid ja lülita võimalusel HTTP liikluse skaneerimine välja. Piisab, kui ta kettale salvestatud porrigi püüab.
/OT Lülita windowsi tulemüür välja, vähem võimalusi konfliktideks kui miski juba kasutusel. FF soovitaks üldse Comodo't kasutada aga see juba teine teema...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.01.2010 00:14:50
|
|
|
| Siis on sul miski probleem failiõigustega et ta ei suuda mingit faili muuta kuna õigusi pole.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
15.01.2010 17:28:54
|
|
|
Nii voibolla juba läbileierdatud teema. Asi selles kui aknad kinni panen, vahetevahel see ei önnestu. Deskttopil vaadates, näitab, et aknad kinni, aga tegumihalduri lahti tehes firefox ikka töötab. Ja reaalaega seda tegumit suunata ei saanud, ühesönaga löpetasin siis tegumi, alles siis saab uuesti firefox-i uue akna avada. Muidu jah viskab teate, ette- " firefox töötab juba........", kui akent avad .
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.01.2010 17:32:28
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
Nii voibolla juba läbileierdatud teema. Asi selles kui aknad kinni panen, vahetevahel see ei önnestu. Deskttopil vaadates, näitab, et aknad kinni, aga tegumihalduri lahti tehes firefox ikka töötab. Ja reaalaega seda tegumit suunata ei saanud, ühesönaga löpetasin siis tegumi, alles siis saab uuesti firefox-i uue akna avada. Muidu jah viskab teate, ette- " firefox töötab juba........", kui akent avad .  |
Miski addon keerab käru ma arvan
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
15.01.2010 18:24:44
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
Spoiler 
Niimodi hakkas minu Firefox näitama .xml faile. Mida teha? IE näitab korralikult.  |
Nüüd uuendasin 3.6le, aga ikka sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
16.01.2010 14:06:48
|
|
|
Mozilla Drops Firefox 3.7 from Release Schedule
TomsGuide
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2010 23:14:03
|
|
|
Minul on üks tab ja sööb 108MB
Mis viga ometi?
Mingit uuendust toimunud pole ja kõiksugu seaded on ka näppimata, aga ikkagi avanes selline vaatepilt.
Samuti keeldub spoilereid avamast.
Safe mode annab mulle täpselt sama kogemuse.
Konsoolis selline info:
Ja neid on sadu erinedes natukene nimede poolest.
Adblock ega muud keelud HV-l hetkel peal pole.
Nagu ma aru saan, on teatud ujunduse elemendid kadunud minu brauseri jaoks ja näitab rõõmsalt teksti.
Olen restarti arvutile teinud aga see ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.01.2010 03:20:42
|
|
|
| MarioA., Ctrl-F5 / Clear Cache.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.01.2010 02:15:42
|
|
|
Ei tea kas tuleb küsimus õigesse kohta, aga firefox aadressi riba all on koguaeg mingi mobiletoones aadress.
Enda teada pole kunagi seal käinudki, pikemat aega juba ja kuidagi ära ei kao
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
18.01.2010 09:36:33
|
|
|
| Clear Personal Data vms asi see ka polnud (Tools alt?). Hetkel pole FF masinas. Siis peaks ära kaduma. A siis pead vaatama, et oma passworde, bookmarkse jms ära ei kustuta.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.01.2010 10:17:13
|
|
|
taikonaut, jah, personal data on kustutatud, ccleaneriga üle lastud, clean disk ja isegi arvutis sai sellenimelist faili otsitud. Ei midagi.
Ega ta tegelt midagi halba seal ei tee, aga silma häirib
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
18.01.2010 11:46:38
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
taikonaut, jah, personal data on kustutatud, ccleaneriga üle lastud, clean disk ja isegi arvutis sai sellenimelist faili otsitud. Ei midagi.
Ega ta tegelt midagi halba seal ei tee, aga silma häirib  |
ekraanipauku saaks?
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.01.2010 13:26:10
|
|
|
sander85, vaata 3 postitust ülespoole
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
18.01.2010 14:39:54
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
sander85, vaata 3 postitust ülespoole  |
linuxis piisas sellest kui kirje aktiivseks teha (näiteks kursoriga peale liikuda) ja siis Del vajutada.. vast käitub windowsi firefox samal viisil..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.01.2010 14:46:09
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| Lauri0112 kirjutas: |
sander85, vaata 3 postitust ülespoole  |
linuxis piisas sellest kui kirje aktiivseks teha (näiteks kursoriga peale liikuda) ja siis Del vajutada.. vast käitub windowsi firefox samal viisil.. |
Siis kui mul awesomebar aktiivne oli, siis jah nii sai kustutada aga sellest 0 kasu kui kustutad ära.Avad uuesti ja jälle nimekirjas tagasi
Igatahes lülitasin awesomebari juba tükk aega tagasi välja ja kasutan tavaliselt address bari
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
18.01.2010 15:22:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Siis kui mul awesomebar aktiivne oli, siis jah nii sai kustutada aga sellest 0 kasu kui kustutad ära.Avad uuesti ja jälle nimekirjas tagasi
Igatahes lülitasin awesomebari juba tükk aega tagasi välja ja kasutan tavaliselt address bari  |
proovisin ja polnud peale restarti miskit tagasi, kui see tagasi tuleb, siis peab olema tegemist juba mingi spyware'iga.. ja samuti ka awesomebari välja lülitamine on minu jaoks suur ei kujuta enam brauseri kasutamist ilma selleta ette.. alati ei mäleta urli ja alati ei ole see ka seoses pealkirjaga.. ja kui tahad ikka pealkirja järgi mingi lehe uuesti üles leida, siis on awesomebar raudse abilisena olemas..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.01.2010 16:20:53
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| siis peab olema tegemist juba mingi spyware'iga.. |
spywaret peaks tõesti ka kontrollima
EDIT: lahti sain lõpuks, kuidagi moodi oli history all unsorted bookmarksi sattund.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
19.01.2010 10:24:34
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Firefox 3.6 RC2 väljas |
Isegi delfi on kiiremaks muutund . Samas lehekülje kerimine on justkui kiiremaks muutund. Varem oli 3 rida ühe kerimisega, nüüd on 3 palju ja 2 liiga vähe. Loodetavasti harjumuse asi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
19.01.2010 10:36:41
|
|
|
Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha Sealt protsessi lõpetades, protsess listist ära ei kao. Siis uuesti MF avades kirjutab, et protsess käib ja see tuleb sulgeda. Vajutad OK ning siis suleb ise protsessi. Avad uuesti MF-i ja siis toimib. Kurjaks ajab see, et seda tuleb vahest teha 10 minuti jooksul 5 korda Ei tea, kuidas sellest jamast lahti saada.
Positiivne on see, et kui see töötab, siis töötab kiiremni küll. Ka delfit lugedes.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.01.2010 16:30:13
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
| Firefox 3.6 RC2 väljas |
Isegi delfi on kiiremaks muutund . Samas lehekülje kerimine on justkui kiiremaks muutund. Varem oli 3 rida ühe kerimisega, nüüd on 3 palju ja 2 liiga vähe. Loodetavasti harjumuse asi  |
Mõned esialgsed jõudlusetestid minu poolt: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5612761#5612761
Jooksutasin ka Sunspider Javascript benchi aga seal polnud nii suurt vahet kui ma lootsin.
3.5.7 sai seal 1471ms ja 3.6RC2 sai 12xxms millegagi.Ma lootsin tegelikult alla 1000 saada.Kokku siis 0.17x kiirem kui 3.5.7
Mis puutub käivituskiirust siis minu jaoks praktiliselt vahet polnud.Nende kahe käivituskiiruse vahe oli ~0.20sek
Mahukamaid lehti eriti ei jõudnud testida.Ehk seal on mingi suurem vahe tänu async script toele
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
19.01.2010 18:45:34
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha  |
Firefoxi profiili ka uue tegid ikka? Samuti tasub pluginad üle vaadata (kuna need on globaalsed, ei sõltu Windowsi kasutajaprofiilist ega Firefoxi omast), et seal midagi ülearust või sootuks kahtlast ei oleks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.01.2010 21:29:40
|
|
|
| Kuidas takistada downloadimise ajal windowsi sleepi minemast? ff3.5.7
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.01.2010 00:31:47
|
|
|
http://support.mozilla.com/en-US/forum/1/459291?s=downloads
Ega siin ei saagi suurt midagi teha.
Kuskohast Windows aru peaks saama, et üks programm parasjagu midagi kasulikku teeb?
Keela parem automaatne magamaminek ära ja pane alati käsitsi kui tead, et pikemalt arvuti juurest lahkud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
20.01.2010 10:21:59
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| KIVIKUJU kirjutas: |
Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha  |
Firefoxi profiili ka uue tegid ikka? Samuti tasub pluginad üle vaadata (kuna need on globaalsed, ei sõltu Windowsi kasutajaprofiilist ega Firefoxi omast), et seal midagi ülearust või sootuks kahtlast ei oleks. |
Mismoodi see uus kasutaja tehakse?
Küsimus ka: Nimelt- kuidas ma saaks firefoxi bookmarkid ja salvestatud kasutajanimed-paroolid sedasi arvutisse salvestada, et saaksin KÕIK firefoxi seaded maha võtta ja täiesti puhtalt uuesti firefoxi installida ja pärast bookmarksid ja paroolid sinna üle tõsta? Kuna palju lehti ja paroole, mis meeles polegi, siis pärast võib nii mõnigi portaal ununeda/ei pruugi sisse saada. Parooli taastamised igal pool oleks väga aeganõudev
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
20.01.2010 10:28:41
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| KIVIKUJU kirjutas: |
Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha  |
Firefoxi profiili ka uue tegid ikka? Samuti tasub pluginad üle vaadata (kuna need on globaalsed, ei sõltu Windowsi kasutajaprofiilist ega Firefoxi omast), et seal midagi ülearust või sootuks kahtlast ei oleks. |
Mismoodi see uus kasutaja tehakse?
Küsimus ka: Nimelt- kuidas ma saaks firefoxi bookmarkid ja salvestatud kasutajanimed-paroolid sedasi arvutisse salvestada, et saaksin KÕIK firefoxi seaded maha võtta ja täiesti puhtalt uuesti firefoxi installida ja pärast bookmarksid ja paroolid sinna üle tõsta? Kuna palju lehti ja paroole, mis meeles polegi, siis pärast võib nii mõnigi portaal ununeda/ei pruugi sisse saada. Parooli taastamised igal pool oleks väga aeganõudev  |
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/10868
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.01.2010 13:56:15
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
Mismoodi see uus kasutaja tehakse? |
No kui sa installid uue FF versiooni ilma vana uninstallimata siis profiilikausta nimi muutub aga jätab kõik seesolevad asjad samaks.
Selleks et teha uus/default kasutaja peab firefox shortcutile lisama "target" rea lõppu tühik ja:
| KIVIKUJU kirjutas: |
Küsimus ka: Nimelt- kuidas ma saaks firefoxi bookmarkid ja salvestatud kasutajanimed-paroolid sedasi arvutisse salvestada, et saaksin KÕIK firefoxi seaded maha võtta ja täiesti puhtalt uuesti firefoxi installida ja pärast bookmarksid ja paroolid sinna üle tõsta? Kuna palju lehti ja paroole, mis meeles polegi, siis pärast võib nii mõnigi portaal ununeda/ei pruugi sisse saada. Parooli taastamised igal pool oleks väga aeganõudev  |
Aeganõudvam variant oleks teha uus install(vana FF profiil kuhugi mujale ajutiselt kopeerida) ja sinna vajalikud failid ümber kopeerida vana profiili kaustast.Tavaliselt ma teen seda siis kui liigun ühelt versioonilt teisele nagu nt 3.0.xx-->3.5
profiilikasustad on Vista/7 all C:\Users\kasutajanimi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\random123.Kasutajanimi
Uude profiilikausta võib tõsta need failid:
cert8.db - turvasertifiikaadid
cookies.sqlite - küpsised
formhistory.sqlite - otsingu ja vormide ajalugu
key3.db - salasõnad
mimeTypes.rdf - kuidas FF käitub erinevate failitüüpidega
permissions.sqlite - erireeglid mingitele lehtedele
places.sqlite - Bookmarkid
prefs.js - FF sätted
signons.sqlite - salasõnad
Vaata ka: http://support.mozilla.com/en-US/kb/Recovering+important+data+from+an+old+profile
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
20.01.2010 15:50:10
|
|
|
Täiesti masendav juba. Ka uut profili tehes ja kõiki seadeid unustama pannes, hakkab uuesti pange panema
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|