Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 12.01.2010 13:57:18 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb üks tühi hall pilt icon_biggrin.gif

viimati muutis J2ru 12.01.2010 14:20:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.01.2010 14:17:27 vasta tsitaadiga

Udumees


Nr 2


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2010 14:18:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
mikk36, üritad Flackolt leiba ära võtta või? icon_rolleyes.gif
On see tõesti nii professionaalselt tehtud et ma võiksin konkureerida Flackoga? Tegu oli lihtsalt mõttevälgatusega mis pähe lõi sõna "udumees" peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 12.01.2010 16:26:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
geisha kirjutas:
Flacko kirjutas:
Aa uups, ma tahtsin seda seksikat poosi teha, nagu natuke varjab ennast ja häbeneb icon_razz.gif.

jah,kael vöiks paista küll,kohe-kohe lendutöusev luik on ilus näiteks.


Ook palun vabandust. Kahjuks seksikus ei tulnud välja icon_biggrin.gif. Liiga häbelikuks kiskus.

Irw @ mikk36 pilt. Sealt sain inspiratsiooni icon_biggrin.gif,

Muideks, Geisha, ma alguses jubedalt ehmatasin et mu õde on mingil ime kombel HVsse roninud icon_biggrin.gif . kuna

a) Tal on ka kassid ning emase kassi nimi on Geisha
b) kassi avatar
c) naissoost.

Tõesti korra jäi klomp kinni icon_biggrin.gif.

heheh,miks klomp,kas sa ei taha et ta siia foorumisse tuleks we.mul ikka õnnestub inimesi ehmatada koguaeg,TEADMATULT,sorry

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.01.2010 16:54:35 vasta tsitaadiga

Ei mitte selles mõttes lihtsalt natuke ehmatasin icon_biggrin.gif. Nüüd tulen aga koju.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wertyui030
HV kasutaja
wertyui030

liitunud: 24.03.2009




sõnum 13.01.2010 18:38:49 vasta tsitaadiga

Sooviks ka siis mingit pilti kui sul aega on icon_biggrin.gif
Pärast saaks seda kuskil kasutada icon_smile.gif
Et võiks siis olla selline lõvi või karu moodi tegelane.
Selline suurem ja kohmakam võiks olla ja laisk ka natuke icon_cool.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 03:58:25 vasta tsitaadiga

hunger kirjutas:
päris head thumbs_up.gif beer_yum.gif
sooviks endast kh ühte, mingi õlu käes ja samm sassis icon_biggrin.gif

bumpin oma soovi icon_smile.gif mingi augusti algusest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 15:29:56 vasta tsitaadiga

mikk36 icon_lol.gif thumbs_up.gif Kuu pilt
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 17.01.2010 15:38:56 vasta tsitaadiga

ozzipov kirjutas:

Kui aega ja viitsimist, siis võid midagi mõelda: ozzipov ja chopper mootorratas näiteks. icon_lol.gif


ahjaa, loom võiks olla hunt nahktagis icon_cool.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.01.2010 15:47:08 vasta tsitaadiga

Vabandan et pilte pole teinud, sutsu busy olen siin. Koolis natuke palju teha. vabandan ette juba ära.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 17.01.2010 16:14:37 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Vabandan et pilte pole teinud, sutsu busy olen siin. Koolis natuke palju teha. vabandan ette juba ära.

ÕIGE, tähtsamad asjad ikka enneköikke.

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 17.01.2010 16:26:39 vasta tsitaadiga

Ma usun keegi HV kasutajatest ei saa pahaseks kui sa kohe ei tee pilti talle. Sa teed ju seda niiehknaa oma vabast ajast ja vabast tahtest icon_cool.gif
Tähtsamad asjad eelkõige loomulikult.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 18.01.2010 06:46:18 vasta tsitaadiga

mis on tähtsam pildist? icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 00:01:16 vasta tsitaadiga

nägin eile, kui sõbranna pisitütrele seda näitas, mingis jänkujussi vms multikas flacko joonistatud tegelast, "piimamees" vist icon_cool.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.01.2010 00:19:07 vasta tsitaadiga

Jah, ma tegin vahepeal neid jusse icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiljotiin
HV kasutaja
kiljotiin

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 02:22:19 vasta tsitaadiga

Edastaks kah oma soovi
Loomaks võiks olla kaljukits või panda. Eelistaks pandat. Võiks olla autos ja selline kaval nägu peas ning üle õla lendav seaduse raamat.
tänud ette
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 19:46:27 vasta tsitaadiga

ainstain see tagasi tulevikku filmist to koer,aga kõik ytlevad,et ma einstein icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


õigemini see peni seal
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.01.2010 21:03:57 vasta tsitaadiga

ainstain, viimane spoilerilink "forbidden" icon_exclaim.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 21:12:27 vasta tsitaadiga

Flacko, sa miskit sellel pildil oleva tegelasega oskaks peale hakata ?

http://s47.radikal.ru/i117/0901/1c/0024f7bfa9ce.jpg

Üldplaanis selliseks kurjakuulutavaks jätta, aga kuidagi mingi pull keha juurde tekitada ja selliseks funiks muuta icon_razz.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 22:08:55 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
ainstain, viimane spoilerilink "forbidden" icon_exclaim.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


vabandan,kui mina pilte otsisin siis veel töötas icon_smile.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 15:47:49 vasta tsitaadiga

Esitan oma soovi ka:
Äkki saaks mingi prillidega väikese poisi, kes mängib kitarri ja on huvi IT vastu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.01.2010 15:03:00 vasta tsitaadiga

Väike uuendus oma kodukale. (Mp3 nupuke)

http://flacko.mikk36.eu/index.html

Praegu vaevab mind "artist block" ehk pole praegu seda loomingulist värki et pilte teha. Palun ärge saage kurjaks icon_redface.gif Püüan tegeleda praegu muude asjadega, tavaliselt on see aidanud ning siis tekib jälle inspiratsiooni.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.01.2010 17:27:32 vasta tsitaadiga

ma tahaks hakata seda 8bit muusikat tegema ala nagu saab siit http://www.micromusic.net
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.01.2010 20:03:07 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib ka 8bit. Megaman 9 mängides näiteks see laul meeldib jubedalt: http://www.youtube.com/watch?v=LCHAJyhh1Ls
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 27.01.2010 21:27:40 vasta tsitaadiga

Kui kunagi uuesti tuhin peale tuleb, ehk saaks mulle veel ühe pildi teha, aga seekord tüdrukule, kes on kaljukits, ehk siis midagi tähtkujuga seonduvat midagi heledamates toonides ehk...
(Ise ta näitas ühte päris head pilti) :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.01.2010 22:16:10 vasta tsitaadiga

Ok, ma olen natukeseks Hvst eemal kui te ei pahanda. Mul tuli sutsu tagasi see inspiratsiooni värk AGA ma tahaks ühte asja proovida. Mäletate ma rääkisin et ma tegin samamoodi seda joonistamist foorumis nimega SoaH City? Well, tänu Sonicu värgile ma olen seal taas aktiivselt osalema hakanud ning kuna avastasin et seal on 340 members, mõtlesin et ah krt prooviks teha KÕIk inimesed kes seal on. Tahaks veelkord ajalukku minna. Esimene asi millega sinna ajalukku juba läksin oli see;

147 pilti 2 nädalaga
Alla kuu vana topic sai üle 10 000 viewi ja 100 lk.
Kõige kiirem joonistaja sellise vanuse kohta icon_razz.gif. (15)

http://www.isoah.com/index.php?showtopic=9109

Siit algas kõik (Jah, ma olin VÄGA noob tol ajal, ise ka tunnen halvasti + see kuda kirjutasin)

Ma tean et see väga miskit ei anna a noh, lihtsalt tahaks another go anda icon_razz.gif.

Naljakas asi oli see et ma usaldasin tol ajal neid inimesi palju rohkem kui päriselu. Ja tänu selle foorumi kaudu saingi endale 2 parimat sõpra.

Vanu pilte vaadates kargas särke värke pähe.


Lõbus fakt!


Chemboti poolt

tsitaat:
Yeah! Alright mark it! smilebiggrin.gif

Feb 5 2004, 11:52AM
Flacko the Weasel has made the very first topic in SoaH history to breach the 10000 mark on both views and replies!! A total of 344 pics, 51 pages so far. All done in under two months! (45 days give or take)

And of course it doesn't stop there...smilewink.gif

Congrats Flacko! *hugs tight* smileparty.gif

*sigh* what I would give to have your speed ^_^

Keep up the awsome stuff! Your work gives me a good reason to visit SoaH on a regular basis. ^_^

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:18:00 vasta tsitaadiga

Neid pilte ei näe seal ju muidu, kui peab kasutajaks tegema icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.02.2010 21:24:19 vasta tsitaadiga

Umm seal ei olegi pilte sest need on ära kadunud. Muidu näeb ikka.

Aga tundub et seal ei lähe nii väga hästi.c

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:26:36 vasta tsitaadiga

A, okei icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.02.2010 22:01:51 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt koht kus see joonistamise asi alguse sai.

Eilse ja tänase päevaga teinud kokku 22 pilti.

Spoiler Spoiler Spoiler




Naljapilte teen ka HVle siis vähemalt on midagi mille peale saab naerda

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 27.02.2010 21:51:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 20:28:49 vasta tsitaadiga

6. pilt võtab muigele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 13:23:01 vasta tsitaadiga

flacko
viitsid muidu mu avatari pilti teha?
tee lihtsalt yks nunnu peni kes istub HV foorumis:D
(computer and dog) icon_smile.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 13:37:12 vasta tsitaadiga

Nii...bumpin siis oma soovi. Kui aega kunagi leiad siis võid teha icon_biggrin.gif

Stiilses ülikonnas kass/kõuts ( usun, et kõuts peaks sobivam olema, kuna ise määssoost icon_biggrin.gif ) kes närib õuna xD

PS! Ei ole ega saa pahaseks kui aega pole

PSS! Kui sa juba tegid mulle midagi valmis siis ise süüdi, aga leidnud mu silm siit seda pole xD
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.02.2010 01:17:41 vasta tsitaadiga

Omg ma leidsin praegu hunnikute viisi vanu pilte.

SELLE PANEN SIIA KUNA VAHEPEAL KADUS ÄRA JA MA EI TAHA ET ENAM KAOB!

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
natuke ropukas

Spoiler Spoiler Spoiler
18+ . Squck jäi vahele!

Spoiler Spoiler Spoiler
18+ mul juhtub ikka imelikke asju.

Niikaua kui ma endast läbi näen!











icon_sad.gif

Yay

http://www.upload.ee/image/387395/sheet.png - jälle mingi sprite sheet



http://www.upload.ee/image/387400/FlackoCharacters.PNG woot
[/spoiler]

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 27.02.2010 21:55:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.02.2010 11:36:14 vasta tsitaadiga

Ei taha eelmist nii pikaks venitada

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 27.02.2010 21:59:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 08.02.2010 17:53:04 vasta tsitaadiga

Võiksid mingi laheda mao joonistada minust icon_biggrin.gif
_________________
Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2010 17:08:32 vasta tsitaadiga

yks ilus kutsikas kes arvuti taga(l2ppari) icon_cool.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.02.2010 22:44:32 vasta tsitaadiga

hunger kirjutas:
hunger kirjutas:
päris head thumbs_up.gif beer_yum.gif
sooviks endast kh ühte, mingi õlu käes ja samm sassis icon_biggrin.gif

bumpin oma soovi icon_smile.gif mingi augusti algusest icon_biggrin.gif


tuleb tuttav ette
Hunger



Ainstain



Zero0



Revan



Miq1988



Vahepeal teen PCle uue wini peale. jamab jubedalt.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 14:23:03 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
tuleb tuttav ette
Hunger
Spoiler Spoiler Spoiler

oii, tänud sulle icon_biggrin.gif väga hea pilt icon_smile.gif silmad ongi aegajalt niimoodi pahupidi mul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis253
HV kasutaja
madis253

liitunud: 03.03.2005




sõnum 26.02.2010 15:17:26 vasta tsitaadiga

istuv kass, nagu garfieldi moodi või siis simons cat-i moodi, eestvaates icon_razz.gif
_________________
M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 16:43:00 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Esitan oma soovi ka:
Äkki saaks mingi prillidega väikese poisi, kes mängib kitarri ja on huvi IT vastu?


Kuigi ma tean et sa joonistad loomi... icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.02.2010 18:18:39 vasta tsitaadiga

eile ei leidnud üles kuid nüüd leidsin


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 26.02.2010 21:15:46 vasta tsitaadiga

Kaneelisai kirjutas:
Päris head koomiksid icon_biggrin.gif .

Kui aega siis võiks mulle ka mingi pildi teha. Võid teha mingi suvalise looma. Pildil võiks olla kaneelisaiakesed icon_razz.gif.


Tuletan ka oma soovi meelde.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 22:39:17 vasta tsitaadiga

Heh, tänud icon_razz.gif
Ülihuvitav ja hästi teostatud.

EDIT:
Meeldetuletuseks, Kaneelisai, tahtis vist midagi ps2 konsooliga ka, võimis?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.02.2010 09:40:44 vasta tsitaadiga

Kaneelisai

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 09:54:31 vasta tsitaadiga

ot/
Küsin midagi mida praegu hommikul oma mõistus ei võta.
Miks Flacko pilti endale avatariks pannes, tuleb pildile must taust?
(Vaata mu avatari)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.02.2010 10:01:37 vasta tsitaadiga

Sest nende taustad on transparent ja HV ei toeta neid.

Paar pilti oma ühest väga heast sõbrast, kes elab Eestis icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler






ta rootsi sõbrale Zebbele
[/spoiler]

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 27.02.2010 21:57:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 10:02:32 vasta tsitaadiga

Ahsoo, okei:)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.02.2010 12:36:40 vasta tsitaadiga

Magic

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.02.2010 13:02:38 vasta tsitaadiga

Zanzcu
[img]

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.