|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
12.10.2003 02:30:43
the star of the month |
|
|
link :: thefutureisnow
see pilt valiti septembrikuu kõige huumoririkkamaks pildiks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2003 10:26:35
Re: the star of the month |
|
|
| Maksuamet kirjutas: |
see pilt valiti septembrikuu kõige huumoririkkamaks pildiks  |
kelle poolt...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
12.10.2003 11:01:07
|
|
|
Täitsa norm, kuigi mul tekkis sama küsimus mis tinasõduril
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2003 14:29:11
|
|
|
| lammas kirjutas: |
| Maksuameti poolt. |
yeah, right, tema nalju me juba teame....
fucking Maksuamet
ok ok...njaa, norm kild!!!
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
12.10.2003 15:55:04
Re: the star of the month |
|
|
| Maksuamet kirjutas: |
see pilt valiti septembrikuu kõige huumoririkkamaks pildiks  |
ülinaljakas
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
12.10.2003 18:01:26
|
|
|
krt ma ilmselt hull plondiin... nu mis selles pildis nii naljakat on? ilmselt enam ei tohi trenni teha;) ajud lähvad kaotsi .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.10.2003 18:02:21
|
|
|
| Pole ka mulle naljakas
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2003 18:24:15
|
|
|
ega's see nali pole...lihtsalt me naerame selle pärast et see valiti Septembrikuu naljaks ......
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
12.10.2003 18:48:03
|
|
|
yeahh, selle üle annab küll naerda et see valiti mingix naljakamax pildix
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.10.2003 18:49:11
|
|
|
| tinasõdur kirjutas: |
ega's see nali pole...lihtsalt me naerame selle pärast et see valiti Septembrikuu naljaks ...... |
hmmm, ma ka vist blond
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
12.10.2003 18:55:06
|
|
|
| 2rge pange yldse t2hele. tty on juba selline asutus et esimese aastaga on viimanegi ajuraas l2inud, siis hakkavad sellised pildid tulema
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
12.10.2003 21:35:28
|
|
|
see nagyu umbes selline "naljapilt" nagu mõni anektootki..
kax lennukit sõidavad,üks kukub alla, aga teine oli ka vene oma
..
midagi sellist. naedaxe selle yle kui mõttetu nagu nali on
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
12.10.2003 22:10:16
|
|
|
| TechZone kirjutas: |
kax lennukit sõidavad,üks kukub alla, aga teine oli ka vene oma
|
See ju kanepivendade nali vennad lämbuvad siukse killu peale
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
12.10.2003 22:15:39
|
|
|
ned lämbuvad kõige peale ,nagu liimarid
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
12.10.2003 22:29:28
|
|
|
| krt ma juba mõtlesin et naljakas on kaa... aga näet, tünga sain (huvitav mis oskusi vaja, et seda pilti naljana võtta?).
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
12.10.2003 23:19:24
|
|
|
väga mõttetu pilt
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
12.10.2003 23:33:03
|
|
|
Ei saanud küll mõttele pihta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.10.2003 10:23:09
|
|
|
| kas te siis tõesti ei näe selles kunstiteoses keerukaid filoosoofilisi keerdkäike mis toovad esile inimeses tema kõige ürgsemad tunded, vaadake seda kala ta sümboliseerib seda milleni ühiskond on jõudnud ja naeruvääristab kõke eelnenut, mis iseeneset on nii huumoririkas, et hävitaks oma naljavõngetega isegi Hiina armee. See edööver on valminud Rene Descartese teose "Maailm ehk Traktaat valgusest" alusel ja ei ole veel nähtud filsoofia doktoranti, kes vaataks seda pilti ja ütleks: "mis lurr see on?" ; vaid kõik on näinud selles oma elu ja oma saatust, mis nii mõnikord on täis huumorit.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
13.10.2003 10:27:58
|
|
|
Väga sügavfilosoofiline. nalja koha pealt paneb pead murdma......
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.10.2003 10:59:16
|
|
|
| ma ei tea miks aga mind pani pilt naerma.....väga.....väga hüsteeriliselt. nüüd on süda paha ja ma ei taha enam elada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
13.10.2003 14:54:53
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| ma ei tea miks aga mind pani pilt naerma.....väga.....väga hüsteeriliselt. nüüd on süda paha ja ma ei taha enam elada |
IRW.........ma miski pärast arvasin et se mõttetu pilt viib meid oopis uute naljadeni........äärmiselt asjalik leiutis margus
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.10.2003 15:45:27
|
|
|
ooh, tuus...elu saatus äkki mõni leiabgi, kuid ise küll ei leidnud sealt midagi, kas on minus viga või...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.10.2003 16:01:25
|
|
|
Kahjuks pean ma teile teatama, et te olete hallimassi kõige madalam kiht, te ei kõlba mitte millekski, edu teile.
Igavesti teie
Jor-Arne
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.10.2003 16:08:38
|
|
|
| Maksuamet kirjutas: |
Kahjuks pean ma teile teatama, et te olete hallimassi kõige madalam kiht, te ei kõlba mitte millekski, edu teile.
Igavesti teie
Jor-Arne |
hmmm, aga ma ikka pean ütlema et su avatar on lihtsalt JUBE
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.10.2003 16:09:25
|
|
|
| sorry maksuamet, ma sain lõpuks laksust pihta. ma vaatasin seda pilti, siis vaatasin sinu avatari ja mõtlesin et äkki on avatariks sinu enda foto.... modimata..... otse elust. aitäh et ei jätnud jonni ja lasid mul lõpuks tõest osa saada. pilt on tõesti naljakas, väga väga naljakas, lihtsalt läks vähe aega kuni ma naljale pihta sain. nali on nii sügavale peitunud et.....
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.10.2003 16:11:09
|
|
|
| tsitaat: |
sinu enda foto.... modimata..... otse elust
|
sel juhul ma loodetavasti ei kohta teda kunagi tänaval
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.10.2003 16:26:54
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| sorry maksuamet, ma sain lõpuks laksust pihta. ma vaatasin seda pilti, siis vaatasin sinu avatari ja mõtlesin et äkki on avatariks sinu enda foto.... modimata..... otse elust. aitäh et ei jätnud jonni ja lasid mul lõpuks tõest osa saada. pilt on tõesti naljakas, väga väga naljakas, lihtsalt läks vähe aega kuni ma naljale pihta sain. nali on nii sügavale peitunud et..... |
margus1000
ma õnnitlen sind, sa oled võitnud 1 000 000 rubla, sinu geniaalsusel lihtsalt pole piire, pole enne juhtunud, et keegi on seostanud mind ja mu avatari, mul pole lihtsalt sõnu, sina oledki geniaalsus.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
13.10.2003 16:37:59
|
|
|
| Maksuamet kirjutas: |
| margus1000 kirjutas: |
| sorry maksuamet, ma sain lõpuks laksust pihta. ma vaatasin seda pilti, siis vaatasin sinu avatari ja mõtlesin et äkki on avatariks sinu enda foto.... modimata..... otse elust. aitäh et ei jätnud jonni ja lasid mul lõpuks tõest osa saada. pilt on tõesti naljakas, väga väga naljakas, lihtsalt läks vähe aega kuni ma naljale pihta sain. nali on nii sügavale peitunud et..... |
margus1000
ma õnnitlen sind, sa oled võitnud 1 000 000 rubla, sinu geniaalsusel lihtsalt pole piire, pole enne juhtunud, et keegi on seostanud mind ja mu avatari, mul pole lihtsalt sõnu, sina oledki geniaalsus. |
kuidas ta raha kätte saab?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.10.2003 16:42:01
|
|
|
meeldiv kuuldaselliseid kauneid sõnu minu tagasihoidliku isiku aadressil kuid see selleks.
1 miljon rubla on tänase eesti panga seisuga 440.000.- eek-i. juhul kui sa oled nagu tegudemees ja selle raha välja maksad mulle , luban et ostan kogu väljamakstud summa eest . kõik HV-lased on seda pruukima teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
13.10.2003 16:52:06
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
meeldiv kuuldaselliseid kauneid sõnu minu tagasihoidliku isiku aadressil kuid see selleks.
1 miljon rubla on tänase eesti panga seisuga 440.000.- eek-i. juhul kui sa oled nagu tegudemees ja selle raha välja maksad mulle , luban et ostan kogu väljamakstud summa eest . kõik HV-lased on seda pruukima teretulnud |
tglt see ikka OT
kas cargoga saadad?, kus elad?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.10.2003 16:53:58
|
|
|
OT
aga jutt ei olnud ju sellest millise riigi rubla ja millisest ajast... ega Venamaa pole ainus, kus rublad. Mul näiteks vedeleb kodus miljonirublane. Mõne aasta tagusest Valgevenes käigust. Hea seda vahel sõrmitseda ja kujutleda, et tegu suure varandusega 8)
Kusjuures kohapeal peaaegu et oligi, kõrtsis maha juua ei suutnud ühe õhtuga miljonit (kurss oli umbes 1 mil rub = $2), sest hinnad olid lihtsalt masendavalt madalad ja muud valiku peale viina ja vahuveine ka ei olnud...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.10.2003 16:57:06
|
|
|
ei ma rohkem mõtlesin et kui papp käes siis nagu rahvas tuleb kokku ise. 440.000.- eek-i=umbes 44.000 liitrit vaadiõlut. saaks korraliku kokkutuleku teha
juhul kui tegemist mõne muu valuutaga siis minu sõna jääb igal juhul jõusse. kogu väljamakstud summa ükskõik kui suur see ka pole
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.10.2003 17:04:26
|
|
|
kulla margus1000, mul on hea meel, et sa suhtud oma kaasfoorumlastesse nii sõbralikult, tänu sellele ma lisan sinu võidusummale veel kaks rubla, rahale paluks järgi tulla Maapanga harukontorisse Kilingi-Nõmme All-linnas Tänav Kukeleegu Maja nr. 666 ees asuvasse prügikasti
olete oodatud
teller
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
13.10.2003 17:07:36
|
|
|
Ma lähen ise...
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.10.2003 17:10:01
|
|
|
| sorry et natuke su kallal õelutsesin. ära siis kohe NII südamesse võta. lihtsalt kui teinekord kirjutad mida sülg suhu toob siis kirjuta ära aga enne postitamist loe uuesti läbi. ma ise ikka loen läbi kui kavas niisama tatti pritsida, tegelikult muudel juhtudel ka
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksuamet
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.10.2003 17:20:35
|
|
|
ehh
ega ma ei õelutse ma niisama tögan
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.10.2003 19:56:54
|
|
|
| Maksuamet kirjutas: |
ehh
ega ma ei õelutse ma niisama tögan  |
Seda oli näha su eelmistes postitustes...ja me ka niisama "tögasime"...nii et head õnne sulle siis
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
01.11.2003 17:40:57
|
|
|
irwe,liiga hull nali
_________________ This girl bites! |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|