Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 223, 224, 225  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.01.2010 17:24:14 vasta tsitaadiga

ei tea, käisin siis uuesti staadionis ja võeti telefon uuesti sisse, testiti kohe kohapeal, minu silme all, ja tunnistasid, et viga on ikka olemas. telefon kotti ja läks kell 4 tehasepoole teele. eks ole näha mis saab, kas tuleb uus isend vms. kuigi nad võiks midagi muud pakkuda mulle parem, mingit uut mudelit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 17:34:11 vasta tsitaadiga

Ise peaks ka selle sama hädapärast lõpuks telefoni garantiisse ära viima, aga kui kontrollima hakkavad kohapeal, siis ma ei tea... See viga tuleb nii kuidas juhtub ju :/
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 08.01.2010 17:36:06 vasta tsitaadiga

Aga mina tahaks teada, et kas on ikka normaalne küsida 2500kr uue emaplaadi eest? Kui seda üldse uut vaja ongi, üks kasutaja ennist ütles, et puhastavad ära ja korras ning siis nõuavad lollilt kliendilt täisraha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 08.01.2010 18:29:00 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Spacefly, RaidoR võtke oma kile ja tõmmake tugevalt mingi terariistaga üle selle. Kas kile on endiselt samasugune nagu uuena?


Ei ole. Siis ma viskan kile minema ja panen uue 15 eeguse kile peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 18:59:56 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
kuunar, tegemist on tarkvaralise veaga. Garantiis see ei parane. Ainuke lootus on oodata uut FW-i ning loota et see on ära fixitud.

Oota mis asi... ostan uue telefoni, uuendan softi, selmet asi paraneks läheb hullemaks ja ravib ainult järgmine FW update mis tuleb krt teab millal?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 08.01.2010 19:09:51 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
Steff. kirjutas:
kuunar, tegemist on tarkvaralise veaga. Garantiis see ei parane. Ainuke lootus on oodata uut FW-i ning loota et see on ära fixitud.

Oota mis asi... ostan uue telefoni, uuendan softi, selmet asi paraneks läheb hullemaks ja ravib ainult järgmine FW update mis tuleb krt teab millal?


Garanteerib väikese närvipinge ja ootusärevuse. Kas järgmine FW parandab icon_question.gif Kas läheb hullemaks icon_question.gif Kas järgmine FW tuleb juba sellel poolaastal icon_question.gif Parem kui Miller icon_biggrin.gif

Ise kontrollin kord päevas, kas uus FW on väljas. Iga kord on laadimisriba vaadates mõnus värin sees- kas seekord tõesti on midagi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 19:21:14 vasta tsitaadiga

Jah unustasin- järgmine ei pruugi ka parandada. Tegijal juhtub kuid hakkan juba rõõmustama, et Nokia teenetest loobusin.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 08.01.2010 19:27:04 vasta tsitaadiga

äkki peaks nokiale kirja saatma , kus on kirjas kõik vead ja apsakad. Äkki see paneb mõtlema, kuigu ma väga kahtlen selles icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 19:32:25 vasta tsitaadiga

Selliseid kirju saavad nad tuhandeid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 08.01.2010 20:02:47 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Selliseid kirju saavad nad tuhandeid.


No neil ju lihtne , taskud raha täis. Las ostja vaatab ise kuda hakkama saab...
Kui aus olla , siis mul pole veel ühtegi jama sellega tiblaga olnud (ostsin selle pandimajast 3 kuuse garantiiga).
Ex näis mis siis saab kui garangas läbi... Unustasin , tibla enda browseriga saa liiga kiiresti vahemälu täis. Mul on juba kopp ees , nii kui on üle 1 mb leht tkeb kohe vahekat kustutada...
Kas 5800-le mingi puhastus proget välja mõeldud? Minu otsingud tulemust ei andnud...[/b]

_________________


viimati muutis mhei 08.01.2010 20:22:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 20:18:21 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
[VaHuR] kirjutas:
Spacefly, RaidoR võtke oma kile ja tõmmake tugevalt mingi terariistaga üle selle. Kas kile on endiselt samasugune nagu uuena?


Ei ole. Siis ma viskan kile minema ja panen uue 15 eeguse kile peale icon_wink.gif


Mugavus ikka ennekõike jah? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 08.01.2010 20:24:13 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
vortex kirjutas:
Selliseid kirju saavad nad tuhandeid.


No neil ju lihtne , taskud raha täis. Las ostja vaatab ise kuda hakkama saab...
Kui aus olla , siis mul pole veel ühtegi jama sellega tiblaga olnud (ostsin selle pandimajast 3 kuuse garantiiga).
Ex näis mis siis saab kui garangas läbi... Unustasin , tibla enda browseriga saa liiga kiiresti vahemälu täis. Mul on juba kopp ees , nii kui on üle 1 mb leht tkeb kohe vahekat kustutada...
Kas 5800-le mingi puhastus proget välja mõeldud? Minu otsingud tulemust ei andnud...[/b]

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.01.2010 20:24:31 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Ise peaks ka selle sama hädapärast lõpuks telefoni garantiisse ära viima, aga kui kontrollima hakkavad kohapeal, siis ma ei tea... See viga tuleb nii kuidas juhtub ju :/


no siis proovid helistada paar korda, mul oli kah õnnega pooleks, et kohe esimese korraga tumm oli. Siis sealne kena noor blond läks kohe taha mehhaaniku juurde kas vaatas ja kuulas sama kõne ja ütles kah, et tehasesse. nad olid eelmine päev veel testinud, ja siis oli veel korralikult oma tööd teinud kuular.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 20:27:57 vasta tsitaadiga

zann, eks paistab, viisin ära.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2010 20:39:09 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
RaidoR kirjutas:
[VaHuR] kirjutas:
Spacefly, RaidoR võtke oma kile ja tõmmake tugevalt mingi terariistaga üle selle. Kas kile on endiselt samasugune nagu uuena?


Ei ole. Siis ma viskan kile minema ja panen uue 15 eeguse kile peale icon_wink.gif


Mugavus ikka ennekõike jah? icon_razz1.gif


Uus kile peale jah, seni pole 5 kuu jooksul veel vajadust vahetada olnud. 5kr kile ja 3 minutit vahetamiseks ei ole just kuigi ebamugav. Üldiselt ei ole mul kombeks mobiili tööriistakastis kanda ja kile on pigem backupiks. Näiteks ühe varasema mobiili suutsin võtta kätte koos liivapaberitükiga nii ,et ekraanil viirud peal. Piisab vaid ühest veast ja ongi pilt aastateks rikutud - jah mul on sama mobiil mitu aastat.. Samas pakun ,et noaga üle tõmmates kõvasti ei jää ükski kile terveks kui ta just mingi kosmosetehnoloogia ei ole.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 08.01.2010 21:01:38 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
Unustasin , tibla enda browseriga saa liiga kiiresti vahemälu täis. Mul on juba kopp ees , nii kui on üle 1 mb leht tkeb kohe vahekat kustutada...
Kas 5800-le mingi puhastus proget välja mõeldud? Minu otsingud tulemust ei andnud...[/b]


Swiss manager võimaldab telefoni mälus ruumi teha küll. Kahjuks peab browseri vahemälu küll ise kustutama. Esimesel korral kui sellega reclaim memory tegin sain 25MB mälu telefonis vabaks ja mul ei olnud isegi mingeid programme töös. Tegu on ainult prooviversiooniga, mis kahe nädala pärast annab teada, et oleks aeg pappi näidata. See põhifunktsioonide kasutust ei sega.

http://www.symbian-freak.com/news/009/11/swiss_manager_pro_s60_manage_your_smartphone_in_detail__sergejs_cuhrajs.htm

Ei leidnud sa siit midagi sellepärast, et eelmine postitus, mis ma sellest tegin sai lilla täpikese ja haihtus.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 08.01.2010 21:34:22 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
mhei kirjutas:
Unustasin , tibla enda browseriga saa liiga kiiresti vahemälu täis. Mul on juba kopp ees , nii kui on üle 1 mb leht tkeb kohe vahekat kustutada...
Kas 5800-le mingi puhastus proget välja mõeldud? Minu otsingud tulemust ei andnud...[/b]


Swiss manager võimaldab telefoni mälus ruumi teha küll. Kahjuks peab browseri vahemälu küll ise kustutama. Esimesel korral kui sellega reclaim memory tegin sain 25MB mälu telefonis vabaks ja mul ei olnud isegi mingeid programme töös. Tegu on ainult prooviversiooniga, mis kahe nädala pärast annab teada, et oleks aeg pappi näidata. See põhifunktsioonide kasutust ei sega.

http://www.symbian-freak.com/news/009/11/swiss_manager_pro_s60_manage_your_smartphone_in_detail__sergejs_cuhrajs.htm

Ei leidnud sa siit midagi sellepärast, et eelmine postitus, mis ma sellest tegin sai lilla täpikese ja haihtus.


THX , proovin järgi , kuna enam ei saa ka Operaga sisse ...
Vahepeal on tunne et sõira põtradele kulla ja office maatsa põletada...
Okex võinud ju vaheka suurema tega ...
Kohe näha et asi tahab si**ks aerendamist

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.01.2010 23:42:41 vasta tsitaadiga

mhei, hard reset/reflash ei ole ka aidanud?
Reflashi saab teha lihtsalt: vahetad tootekoodi ära ja ta paneb teise firmware'i sulle peale, pärast võid uuesti tagasi panna algse tootekoodi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.01.2010 07:22:02 vasta tsitaadiga

ei aita seegi, ja hetkel ei saa ma enam midagi teha. Läpaka kõvaketas suri... icon_evil.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunts591
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2009




sõnum 09.01.2010 13:14:00 vasta tsitaadiga

Mis neil läpakatel viga...Omal ja veel 2 sõbral suri kõvaketas see aasta. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.01.2010 14:40:01 vasta tsitaadiga

Tegin sellise katse, et ei mingit netti, muusikat, gps`i ja muud sarnast. ainult kõned ja sms. Kõnet ca. 20 minutit päevas. Aku kestvus täpselt 6 ööpäeva thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.01.2010 14:43:03 vasta tsitaadiga

raunts591 kirjutas:
Mis neil läpakatel viga...Omal ja veel 2 sõbral suri kõvaketas see aasta. icon_rolleyes.gif


Sata kõvakettad pididki lühikese elueaga olema. Kui garantii läbi,tleb hakata ketta surma ootama. Minul pidas peale garntii lõppu veel 4 kuud icon_mad.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 09.01.2010 17:01:13 vasta tsitaadiga

Rakenduste uuendamine pakub installimiseks "Python S60 jaoks 2.0" Alguses telefon veel üritas seda installida, aga katkestas poole pealt. Lasin igaks juhuks Python 1.9 maha ja üritasin uuesti uuendada. Nüüd teatab kohe "1 uuendus on nurjunud". On kellelgi veel selle uuendusega probleeme? Ei tahaks selle pärast veelkorra hard reseti tegema hakata.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.01.2010 17:54:12 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Rakenduste uuendamine pakub installimiseks "Python S60 jaoks 2.0" Alguses telefon veel üritas seda installida, aga katkestas poole pealt. Lasin igaks juhuks Python 1.9 maha ja üritasin uuesti uuendada. Nüüd teatab kohe "1 uuendus on nurjunud". On kellelgi veel selle uuendusega probleeme? Ei tahaks selle pärast veelkorra hard reseti tegema hakata.


mul ütleb samuti, et nurjub
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunts591
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2009




sõnum 09.01.2010 19:00:58 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
raunts591 kirjutas:
Mis neil läpakatel viga...Omal ja veel 2 sõbral suri kõvaketas see aasta. icon_rolleyes.gif


Sata kõvakettad pididki lühikese elueaga olema. Kui garantii läbi,tleb hakata ketta surma ootama. Minul pidas peale garntii lõppu veel 4 kuud icon_mad.gif


Hehh vedas mul siis, mul veel garantii ja sai säält poolt korda:D
Uue aku ka(Y)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 223, 224, 225  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.