Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Baltmax (Baltic Broadband AS) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zahhar
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 08.04.2006 15:20:58 Baltmax (Baltic Broadband AS) vasta tsitaadiga

link :: http://baltmax.ee

Kas on on selle teenusepakkuja kasutajad? Mida arvate kvaliteedist ja teenindusest? Kuna ISP on ise noor, kas ta suudab tagada korralik ühenduse uptime, kas tegijate kompetents on ikka tasemel?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 20:22:37 vasta tsitaadiga

esimene wimax'i pakkuv firma Eestis?
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 20:27:42 Re: Baltmax (Baltic Broadband AS) vasta tsitaadiga

zahhar kirjutas:
Kas on on selle teenusepakkuja kasutajad? Mida arvate kvaliteedist ja teenindusest? Kuna ISP on ise noor, kas ta suudab tagada korralik ühenduse uptime, kas tegijate kompetents on ikka tasemel?

kasutan nende Wimax PCMCIA kaarti ja peaks ütlema, et 500kbit/s ühendus püsib ilusti üleval, olenemata saatja kaugusest (2km või 8km) thumbs_up.gif
Nii kesklinnas kui Lasnamäe servas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 09.04.2006 20:52:55 vasta tsitaadiga

PCMCIA kaart - mis kiibistikuga see on?
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 20:58:21 vasta tsitaadiga

kiibistikku ei tea, aga peal kirjutatud

Navini Model: 3475-3600 PCM

mingi pre Wimax värk on

mingi veebileht kah http://www.navini.com/pages/products/cpe.htm

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 09.04.2006 21:16:28 vasta tsitaadiga

suht raju oleks tallinnast tartusse s6ita broadbandiga hvs surfates icon_biggrin.gif
aga las poisid teevad veel t88d. kuumakse 200 eeku, Linuxi tugi ja kohe paneks sisse

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 21:23:41 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
suht raju oleks tallinnast tartusse s6ita broadbandiga hvs surfates icon_biggrin.gif
aga las poisid teevad veel t88d. kuumakse 200 eeku, Linuxi tugi ja kohe paneks sisse

1. Maanteele vaevalt et asi veel jõuab
2. Sõites ei pidavat ühendust olema - pole veel ise testinud
Wimax testist loe siit: http://wifi.ee/?p=news&lang=est&id=900

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 09.04.2006 21:49:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
1. Maanteele vaevalt et asi veel jõuab

varsti kindlasti
Tanel kirjutas:
2. Sõites ei pidavat ühendust olema - pole veel ise testinud

hmm minu fyysika seaduste arusaama j2rgi peaks küll t88tama kui just see andmehulk ei liigu nii kitsal ribalaiusel et t6esti hakkab m6ikama (midagi sini/punanihke moodi)

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee


viimati muutis v6sa 09.04.2006 21:58:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 21:52:42 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
Tanel kirjutas:
1. Maanteele vaevalt et asi veel jõuab

varsti kindlasti

ei usu, et 2006/2007, pigem 2008

Mulle teadaolevalt Tartusse/Pärnusse plaanitakse võrke avada ka alles järgmisel aastal, ja siis juba standardseadmetega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riits
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2005




sõnum 13.08.2006 16:18:32 vasta tsitaadiga

vana teema küll, kuid kas keegi ka teb - on neid Wimaxi PCMCIA kaarte kuskilt mõistliku hinnaga ka juba saadaval...Baltmax küsib asja eest 3490 krooni, mis on väga kallis hind minu arvates.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 14.08.2006 12:20:31 vasta tsitaadiga

riits, ei ole ja ei tule ka. Siin on tegemist nö pre-wimax seadmetega, mis töötavad ainult ühe kontreetse teenusepakkuja võrgus, seega ainult see konkreetne teenusepakkuja müübki neid. Mujal maailmas need kaardid on müügis enam-vähem sama hindadega (mitte vähem kui 200 $) ja selle põhjuseks kõrge omahind, mis on tootja poolt kehtestatud. Tootja üritab uuelt tehnoloogialt "koort võtta" ja ei lase hinnad alla, kuna konkurentsi veel ei ole isegi maailmaturul, konkreetsest riigist või linnast rääkimata. Hinnad langevad alles siis, kui turul ilmuvad päris-wimax seadmed ja teenusepakkujad ning saab suvaline seade poest osta ja suvalise võrguga liituda. Selleks läheb veel paar aastat aega.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riits
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2005




sõnum 14.08.2006 19:16:42 vasta tsitaadiga

kurb küll
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GRANT Computers
HV vaatleja
GRANT Computers

liitunud: 26.04.2003




sõnum 14.08.2006 20:03:39 vasta tsitaadiga

Alati ei pea asi olema tootja kõrges hinnas vaid tavaliselt tehnoloogia patendiomaniku litsentsitasudega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre1
HV vaatleja
indre1

liitunud: 13.12.2004




sõnum 18.10.2006 11:21:56 vasta tsitaadiga

Niiviisi - kasutan ise hetkel Baltmaxi Wimaxi teenust ja olen veel see 7 päeva testija ja siis otsustan, kas hakkan edasi kasutama või mitte. Kuumaks koos PCMCIA kaardiga oleks 349 krooni - poleksi ju palju, kui asi ka kogu aeg töötaks.

Hetkel olen proovinud asja järgmisetel kohtadel:

Merimetsa (levi olematu ja internetti ei saa)
Räägupesa putka nõmme teel (levi hea, nett töötab ja piisavalt kiire)
Lasnamäe lõpp - seal kus see MC donalds ja Statoil asuvad (Aegajalt näitab, et levi on, kuid netti ei lähe sellegipoolest.)
Kesklinn ja hoone sees (akna all on levi olemas ja nett katkendlik.


Üritan veel siin mõned päevad tallinna vahel ringi sõita ja täpsemat infot asja kohta saada. Muidu võiks ju ka kauem testida ja proovida, kuid kui 7 päeva jooksul pole lepingut lõpetanud, siis hakkab leping kehtima ja selle lõpetamine maksab 2000 eeki.

_________________
Indrek
5121868
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 16:10:47 vasta tsitaadiga

Endal oli kasutusel nädalaega ja elan levi piiripeal Lagedil.
Ei toiminud minul korralikult liiga kaugel asi siiski.
Meeldiv suhtumine ja see, et 7päeva sai ka kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 21.06.2007 13:26:28 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi muuga kandis on selle ühendusega probleeme olnud???

Mul läheb pidevalt 50% pakettidest kaduma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 22.06.2007 19:24:18 vasta tsitaadiga

Gotmilk, kui on tegu "ping" käsuga, siis BaltMAX kuni 66% pakettikadu on täitsa loomulik.

Ping, traceroute ja mõned teised ICMP-protokollil baseeruvad utiliidid ei edasta tavakasutajale kasulikku infot, sellepärast nende kasutamine võrgus on piiratud. Praegu modem laseb välja vaid kolmandik ICMP-pakettidest, sellest tulenebki nii suur kadu. Ülejaanud kolmandik, mis välja läheb (ja koos vastusega tavaliselt ka tagasi tuleb) on täitsa piisav veendumiseks, kas pingitav IP on kättesaadav või mitte. Seega, on see üks väike tehniline nipp, millega teenusepakkuja kaitseb oma võrguressursse nt ICMP-flood'i eest või muude kuritarvitamiste eest "tarkade peade" poolt.

Kui sul on aga nii suur pakettikadu muudes rakendustes (HTTP, Skype jt), tuleb ilmselt BaltMAX klienditoega ühendust võtta ja uurida, kui tugev signaal sinu modemil on ning nõrga signaali korral küsida nõu, kuidas saab seda paremaks muuta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2007 19:43:11 vasta tsitaadiga

ei ole probleemi ... DL/UL täitsa okidoki ... kooli ajal oli vahel nats nutune, kuna koolilapsed tõmbasid õhtuti piirkonna saatejaama umbe, aga muidu täitsa bueno.
aga nagu ma aru saan, siis BaltMAXi võrgu järgmine arendusetapp näeb ette lisabaasjaamade paigaldust just Viimsi-Pirita-Muuga piirkonda sel suvel - ehk võrk peaks minema stabiilsemaks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zahhar
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 23.06.2007 01:14:17 vasta tsitaadiga

tommionu, jah, sul on õigus. Viimsi-Pirita-Muuga piirkonnas on tõepoolest suur koormus kõikides sealkandis olevates saatejaamades. Selle leevendamiseks oli mai kuu lõpus ja juuni alguses paigaldatud lisasaatjad, mis muutsid olukorra paremaks, aga ainult Lubja-Randvere-Viimsi piirkonnas. Muugal ja Pirital lisanduvad lisasaatjad suvi lõpuks, seega tuleb veel natuke kannatust varuda ja loota, et päikselise ilmaga leiavad koolipoisid endale muid tegevust ka peale youtube/bitorrenti faile alla tõmbamist.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 23.06.2007 18:02:40 vasta tsitaadiga

Igatahes mul on muugal ühendus palju paremaks läinud. Ennem oli iga teine veebileht timout aga nüüd seda probleemi enam ei esine. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 13:24:26 vasta tsitaadiga

Olen BaltMax'i klient juba peaaegu aasta. Kui sai leping sõlmitud, valisin endale PCMCIA kaardi. Levi oli sellega Mähe aedlinnas poole peal.
Tuli sügis, kolisin oma kodinatega lasna. Paneelmaja kaheksandal korrusel sai vaevaliselt netti ainult läpatsit 120-130 cm kõrgusel hoides, akna juures.
Sai siis käidud BaltMax'i kontoris ning vahetatud PCMCIA kaart USB lauamodemi vastu. Levi oli.

Kevade poole hakkas aga asi halvenema - pidi modemi aknalauale, raamatukuhila otsa panema, et mingisugustki levi saada. Kuna ettevalmistusin suveks taas Mähele minema, lootsin, et saab ka leviprobleemidest lahti. Otsenähtavus ka teletorniga. Aga võta näpust - levist polnud essugi.

Sai siis uuesti BaltMax'i kontorisse mindud ning olemasolev USB modem, Ethernet modemi vastu vahetatud. Tuli välja, et USB-modem oli lihtsalt otsad andnud (ei pidavat eriti töökindel olema).

Lõpp hea, kõik hea.

Teeninduse poole pealt annaks 5/5.
Väikeseks miinuseks loeks lahtiolekuaegu (lühinumbrilt saab ka ainult nendel aegadel kätte).
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 14:33:20 vasta tsitaadiga

Kõige hullema kvaliteediga ISP, mida Tallinnas näinud olen.
Levi ja kvaliteedi pulgad etherneti modemil on positiivsed, samas on tippaegadel (17-22) internet katkev või enamasti puuduv.
Pingidest saab vastuse vaid kolmandik. Kui sama modemi taga on mitu arvutit, siis veelgi vähem. (ja Baltmaxi esindaja väidab, et 2/3 pingidest peavadki kaduma minema, millist väidet ma kuulen ISP-lt esmakordselt)

kui levi olemas, näitab enamikke kiiruseteste väljareklaamitud kiirust, kuid on ka neid kohti, kus näidatakse 30-40kbps 700 asemel icon_wink.gif
Tundub, et teenusepakkuja võltsib tulemusi või avab testimise ajaks teatud lehtedele juurdepääsu , sest vähem näitavad lehed töötavad ühe teise teenusepakkuja juures adekvaatselt.

Niiet kui keegi tahab endale netti, mille kvaliteet kõigub olematu ja halva vahel, valige Baltmax Teletornist.
Paigaldamise hetkel ja juhul, kui nende spetsialist tuleb kohale, on päevaks asjad korras, edasi jätkub elu samamoodi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 07.08.2008 15:08:24 vasta tsitaadiga

Ametlik vastus pingi kohta oli selline (kui küsisin umkaudset pingi): "Ping tegemisel lubatakse läbi üks pakett neljast. Täpset pingi kiirust on raske määrata, seda võib kohapeal kontrollida." Ise sain pingid nii 60-100 vahele nii Kesklinnas kui ka Merivälja kandis. Läbi tuli neid siiski rohkem kui lubatud isegi. Mella sellest siin ju ka eespool juttu, miks ping kinni on.
Samas ruuteri kiirustest jäi küll alla lubatu. Pole muidugi rohkem teste proovinud ka. Sutlemises osas pole küll mitte midagi sellele firmale ette heita. E-mailile sain väga kiirelt vastuse, saatsin neile andmed (firmale tegin ja polnud ise juhatuses ka, ehk siis veel vastavad dokumendid skännitult, et võin esindada) e-mailiga. Ka sellest ei tehtud probleemi. Hakkasin kesklinnast liikuma Ülemistesse. Selleks ajaks olid ilusti paberid valmis ja seade ka ootas kui kohale jõudsin. Nii et esimesest meilist seadme saamiseni käis asi ikka ülikiirelt. Teised analoogsed pakkujad polnud selleks ajaks vastust isegi saatnud. Baltmaxi plussiks ka tasuta seadmed aastase lepingu korral. Eks paistab äkki selleks ajaks juba ka mõni firma suudab kaablit pakkuda ja siis saab ilma igasuguse kuluta teenusest loobuda. Teistelt Wimaxidelt tuleks nii vähemalt 4000 eest seadmed osta.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 15:49:26 vasta tsitaadiga

Eilne kõne teeninduskeskusesse nägi välja umbes nii:

"et ühendus on vilets, seade on niikuinii kusagilt kukkunud või põrandal"
"Kindlasti on ühenduse puudumine teie enda arvutis kinni, meil on kõik korras".
"Arvuti on korras ja korralik"
"Seda, et arvuti on uus ja viiruseid ning pahavara pole, räägivad kõik"
"Ma olen kindel, et arvutis probleem pole, tunnen asja päris põhjalikult"
"Seda räägivad 99% klientidest".

Ja nii edasi. Ühesõnaga, ise loll, et baltmaxi valisin. Kui ei meeldi, lõpeta leping.
Ma ei leia, et seal väga hea teenindus oleks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2008 18:38:03 vasta tsitaadiga

öelnud siis et toogu tehnik kohale oma "korras" arvuti ja tõestagu siis et tema omaga parem on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 10:00:10 vasta tsitaadiga

tehnik tulebki oma korras arvutiga ja näitab, et ongi korras. On ka. järgmisel päeval ehk on ka heal juhul icon_wink.gif

Arvad, et nad keskusest enne tehniku tulekut asja paika ei keera? Samal ajal on kellelgi teisel jälle jama ja nii see neil tundub käima.

EDIT: Baltmax saadeti pikalt, Norby tuli asemele ja elu on kohe märksa ilusam. Net on olemas ja stabiilne.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 25.03.2009 23:03:11 vasta tsitaadiga

Tõstaks siis meeldetuletuseks vana teema üles.
Alates uuest aastast neil muutunud võrguteenuse kasutamise üldtingimusti ja kehtestanud "mõistliku kasutamise piiri", mis on nende arusaama järgi 10 Gb kuus. http://baltmax.ee/aid=98.phtml ehk siis tõmbad a la WIN7 demo ja veel natuke ja ongi täis. Ühendust "tohib" kasutada ainult e-mailide vaatamiseks ja mõnikord võid korra interneti ka kiigata.

Ei teagi kas veel üldse on mõnel ISP-l veel andmemahu piirangut peal?

Igatahes minul see ühes kohas (kus mitu teismelist taga) kasutusel ja sain kirja, et keeravad mul varsti 64 Kb peale ühenduse 512 pealt, kui tarbimine ei vähene. Kuna seal nn kaabliga ISP-d pole, siis saigi Baltmax valitud. Varsti peaks vist aasta täis saama (tasuta seadmed), siis peab vist ikkagi KÕU peale mõtlema. Tänases majandusseisus ka keegi vaevalt sinna kaablit veab, seega see lootus miks aastaks niiöelda olulist investeeringut tegemata Baltmax sai valitud läks tõenäoliselt vett vedama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 23:18:32 vasta tsitaadiga

dellu, sul profiilis asukohaks märgitud Tallinn - kus täpsemalt paikned, et pead WiMax'i kasutama?

See, et nad selle 10Gb/kuu lükke tegid on küll igatepidi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 26.03.2009 10:39:35 vasta tsitaadiga

Mähel, raudteeäärne serv põhimõtteliselt. Sai kunagi valitud selles lootuses, et vast keegi hakkab kaablit ka pakkuma ja siis saab neile lihtsalt aitäh öelda ja tulema tulla (kui üle 1a klient, siis ei pea seadmeid ostma). KÕU koduseade oleks olnud tollel hetkel üle 3000 krooni ja ei tahtnud hakata ajutist kulutust tegema. Praegu tundub, et peab KÕU-le vist ikkagi üle kolima, sest tänases turusituatsioonis vist ei ole väga mõtet loota sinna midagi. Eelmine suvi sai kõvasti uuritud ja helistatud. Ühesõnaga põhines kõik ikkagi Elioni sideliinil (Elisa ja teised) ja kuna Elion sinna ei pakkunud, siis ütlesid ka teised firmad, et kahjuks me ei saa midagi pakkuda.
_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 11:06:55 vasta tsitaadiga

Ise olen Mähel kasutanud traadita interneti tüüpidest BaltMaxi'i poolt pakutavat WiMax kui Eesti Energia KÕU-d (CDMA) lahendust ja ütleks, et hinna ja kvaliteedisuhe on KÕU-l parem. Kui aga on teletorniga otsenähtavus, kiika ka Radionet'i poole
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 26.03.2009 14:06:03 vasta tsitaadiga

Mõtlesin just selles valguses, et KÕU-l pole andmemahupiirangut vähemalt minuteada.
Radionet vaatasin ka eelmine suvi, aga erinevalt teistest küsivad nemad liitumise tasu + seadmed ka kallimad (ehk siis Balmax andis tasuta). Kuna algselt oli lootus, et see jääb niiöelda ajutiseks lahenduseks, siis ei tahtnud väga raha kulutada seadmete peale.
Kõul hetkel koduseadmel mingi kampaaniahind ka.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2009 20:20:34 vasta tsitaadiga

Radionet ei levi vaid teletornist, on mitmeid teisi saatjaid seal piirkonnas... ka wimax.
lihtsaim variant kutsuda sealt tehnik kohale... küll see ise täpsustab mis seal paista on või mitte. minuteada on see kontrollimine tasuta olenemata kas otsustate nende kasuks või mitte.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 08.01.2010 14:18:41 vasta tsitaadiga

nii täiendiks siis oma kogemust.
Sai siis lõpuks ka peale mitmeid ähvarduskirju nii mahupiiranguga kui ka väidetavate muude probleemide korral loobutud.
Sai saadetud digiallkirjastatud lõpetamise taotlus. Suur oli aga üllatus kui mõned päevad hiljem tuli kiri, et tooge nüüd seadmed ka tagasi.
Nimelt kodulehel siis täna selline kiri:

Seadmed 1 aastase tähtajalise lepinguga tasuta*
* Välja arvatud HotCity 256


Ma küll ei mäleta, mis seal suvel 2008 oli, aga umbes sama sõnastus. Ehk siis olin olnud klient ju poolteist aastat. Igatahes praegu klikkasin lehe kiirelt läbi ja esimese hooga ei suutnud ka kuskilt midagi teistsugust välja lugeda. Arvatavasti kuskil tingimustes väikse fondiga on.
Lepingus aga on kirjas punkt, et seadmed küll on üle 12 kuulise lepingu korral tasuta, aga mitte kliendi omad. Ehk siis tegelikult peab tagasi viima ikkagi. Mina neid taga ei nuta, sest midagi peale nendega hakata pole, aga siinseid kasutajaid hoiataks ikkagi. Kui keegi näiteks kalkuleerib, et seamed justkui talle jääks (et need tulevikus maha müüa), siis kindlasti arvestage ka sellega (võrreldes teiste pakkujatega).
Tegelikult peaks arvatavasti ka tarbijakaitset teavitama, kuna kodulehelt ei loe seda kuskilt välja ja jääb petlik mulje.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Baltmax (Baltic Broadband AS)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.