Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 01.01.2010 16:16:59 vasta tsitaadiga

DonNiger, Polnud kahjuks statiivi käepärast. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 01.01.2010 16:27:20 vasta tsitaadiga

Käest tulistatud, paremat ei saanud

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.01.2010 16:28:50 vasta tsitaadiga

DonNiger, mul peaks midagi olema, kuigi ei jõudnud 12-ks õigesse kohta kohale, olin suht augus kuskil metsavahel. Varsti tirin arvutisse siis näeb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 01.01.2010 16:31:55 vasta tsitaadiga

Saiapäts, Eriti stabiilne käsi sul... Või kasutasid mõnda kohta toetuseks?
Vb asi ka selles, et minu kaamera kuradima raske ning vähekenegi pikema säri puhul ei ole just pilt ilus
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 16:59:34 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ilutulestikku pildistada:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 17:21:21 vasta tsitaadiga

Ka käest üritatud midagi korda saata...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.01.2010 17:38:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin pildid üle mõni on isegi vist vaadatav:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi tunni jooksul on ka teised pildid nähtaval sellel aadressil.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 17:40:07 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Vaatasin pildid üle mõni on isegi vist vaadatav:
Spoiler Spoiler Spoiler



vot see mulle meeldib.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Escape
HV vaatleja
Escape

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.01.2010 17:51:01 vasta tsitaadiga

Uue Aasta vastuvõtt Kuressaares.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mõned veel icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Escape 01.01.2010 18:34:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 18:02:31 vasta tsitaadiga

Escape, thumbs_up.gif HighEnd, viimane thumbs_up.gif

Amatöörist forograaf, kes mäe otsa ronides statiivi maha jättis icon_redface.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 01.01.2010 18:04:59 vasta tsitaadiga

siLc,

see teine pilt on s**aks häästi väälja tuld thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 18:07:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks oli ka jube lumesadu. Pildimaterjali oleks olnud küllaga. Näide naabripere "arsenalist"

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 18:39:49 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
Väga ehmatanud näoga kass.
frame on selline või ongi mingi plüüskarvadega asi sul?


plüüskarvadega asi mul

Kassi roosa koobas sihuke, jõuludeks sai.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.01.2010 18:41:49 vasta tsitaadiga

Sama siin, jube lumesadu. icon_cry.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 01.01.2010 18:50:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.01.2010 19:45:00 vasta tsitaadiga

Sai ka mõned klõpsud ikka tehtud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.01.2010 20:53:54 vasta tsitaadiga

monty11, hea idee ja teostus thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 21:07:39 vasta tsitaadiga

zsz, esimene pilt on väga viis
kahjuks ise kaamerat tulevärgile kaasa ei vedanud, polnud vastavas konditsioonis

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 21:26:42 vasta tsitaadiga

Rong see sõitis tsuhh-tsuhh-tsuhh...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 21:59:46 vasta tsitaadiga

Kõrrekesed on väga segavad ja pilti rikkuvad. Nurk ja idee super.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 22:09:30 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kõrrekesed on väga segavad ja pilti rikkuvad. Nurk ja idee super.

Nõus, aga nende välja kloonimine pole ka kõige lihtsam, vähemalt minu jaoks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 02:56:04 vasta tsitaadiga

Rongid Eestis on kole lühikeseks jäänud. öök - läks järgmisele ringile.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 18:44:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss92
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2005




sõnum 03.01.2010 13:59:38 vasta tsitaadiga

Pärnu ilutulestikust


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 14:02:49 vasta tsitaadiga

Juss92, taevas on ägedam kui need tulestikud. Nii et ilma nendeta oleks vist isegi parem icon_razz.gif Eriti teine pilt.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 03.01.2010 17:39:48 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Juss92, taevas on ägedam kui need tulestikud. Nii et ilma nendeta oleks vist isegi parem icon_razz.gif Eriti teine pilt.

Eks see ilutulestiku valgus ole selle tave nii välja toonud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 03.01.2010 19:50:10 vasta tsitaadiga

mingit erilist fotograafiakunsti tegemas ei käinud aga kuna eestimaa talv pole ammu nii ilus olnud,siis viskan mõned võtted ikka.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler



ja natuke mittetalvist ka midagi ( eelmise aasta viimane stuudio )
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 20:00:23 vasta tsitaadiga

ot:
Muidu mul pole deviantarti vastu midagi, aga kurat ta selle exifi ära kaotama peab? icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 20:12:38 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
mingit erilist fotograafiakunsti tegemas ei käinud aga kuna eestimaa talv pole ammu nii ilus olnud,siis viskan mõned võtted ikka.
Spoiler Spoiler Spoiler

vot see mulle meeldib. ilus ja hea.

sai raw'i tulistamist proovitud. pole veel jõudnud näppida raw faili. see jpg'st pärit.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
authentic
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2010 04:00:12 vasta tsitaadiga

Pühajärvel
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2010 14:00:33 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
ot:
Muidu mul pole deviantarti vastu midagi, aga kurat ta selle exifi ära kaotama peab? icon_confused.gif
ot:
usun, et see on pigem photoshopi teema, "save for web" torkab esimesena pähe, mis exif-i ära kaotab

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2010 17:46:00 vasta tsitaadiga

Nt viimati teemasse postitatud pildil samuti exif kadunud. Save for web kaotab ära küll, aga mul kahtlus, et deviantart teeb ka seda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 05.01.2010 10:20:27 vasta tsitaadiga

Ei, see pole kuu
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 14:21:46 vasta tsitaadiga

Väike meenutus ühes hiljutisest reisist Mehhikosse. Ega lühikese ajaga väga palju teha ja näha ei jõudnud, aga väikese drive-thru pildi elus-olust ja loodusest sai kätte küll.

Esmalt sai maandutud Mexico City's. Mis oli suur ja jõuluehtes. Sellist kulda ja karda ja täispuhut jõuluvanu ning lumememmesid mis seal igal tilpnes pole minu silmad veel näinud. Krt Venemaal vist on ka vähe tagasihoidlikumalt isegi.

Sattusime mingi õhtuse lipulangetamise ajal kesväljakule. Kuna lipp on hiiglaslik, oli selleks vaja tervet rügementi, kes lipu kokku keerasid ja rivis minema marssisid.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3317

Üks asi, mis Mehhikot minu jaoks ilmestama jäi on see, et kõik müüvad midagi ning kõik kohad on täis restorane, poode, müügilette või lihtsalt vehivad mingite maisitõlvikutega auto ees. Oli ka omapäraste nimevalikutega kohti.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3321

Riik oli kõvasti pappi magama pannud ja keskväljakule talvepargi üles seadnud. Sai uisutada, kelgutada, mootorsaaniga sõita ja lumemme teha. See viimane käis spetsiaalsete vormide abil icon_biggrin.gif. Väga sürr oli vaadata. 25+ kraadi juures nemad rõõmsalt lasevad mäest alla. Väga populaarne oli see koht igatahes.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=54&pos=175

Nädalavahetusel enne jõule toimus ka mingi indiaaniturg. Aga võibolla on see muidugi igal nädalal, krt seda teab.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3469
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3478
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3484

Samas aeti välja ka kurjad vaimud. Kusjuures see toimus sisuliselt katedraali hoovis.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3476

Mehhiko ongi huvitav selle poolest, et kristlus ja vana usk on nagu segunenud. Minu seal oleku ajal Neitsi Maarja (Guadalupe) auks toimunud palverännakud näiteks toimusid vanadesse pühapaikadesse, vulkaanide juurde ja mägede otsa jne.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3354

Guadalupe auks toimusid ka mingid täiesti arusaamatud tõrvikujooksud. Iga ~100 meetri tagant anti vahetus üle. Üks auto sõitus ees ja lasi inimesi maha, teine sõitis taga ja korjas peale tagasi. Ja selliseid oli kümneid erinevaid. Ei teagi kuhu need tõrvikud lõpuks välja pidid jõudma.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3413

Vulkaani jalamil oli terve palverändurite laager. Kusjuures kõrguse vahe asustatud piirkonnaga oli ~2000 m, kilometraaž mõnikümmend. Jala olid nad sinna roninud ja jala tulid ka alla tagasi. Allatuleku puhul jäi silma, et üsna kangelt astusid icon_biggrin.gif. Siin me alles oleme teel Popocatepetl vulkaani poole
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3349
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3358
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3364

Teepeal oli näha endiste aegade hiilgust, kinni pandud... ee.. restorane
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3363

Erinevaid püramiide ja värke oli ka jalaga segada.
Teotihuacan. Otsa sai ronitud Päikesepüramiidile, kolmandal pildil paistab ka veidi pisem Kuupüramiid.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3330
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3337
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3339
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3327

Guachimontones. Väidetavalt väga ainulaadne, ümmarguse põhjakujuga rajatis. Mingi kümmekond aastat tagasi alles hakati välja kaevama.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3508
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3514
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3502


Stiilinäide - jeesukese sünd + täispuhutav jõuluvana ühe maailma jämedaime puu all
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3397

Puu ümbruses oli kena park
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3393

Järgmine suurem sündmus oli Vaikse ookeani ääres käis. Polnud oma jalga vee sellesse veekogusse saanud. Palmid, delfiinid, merikilpkonnad, ülisoe vesi...
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3426
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3430
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3429
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3440
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3452
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3451
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3436

Ahjaa, kõiksuguseid püssimehi oli ka jalaga segada. Eestpoolt ei julgenud neid eriti pildistada, näod olid küll sellised peas, et enne tulistavad ja siis küsivad. Sai ka mitmest sõjaväe kontrollpunktis läbi sõidetud - hummveed, kuulipildurite laskepesad jne. Turiste õnneks ei kotitud.
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3345

Läbisegi pildikesi teelt
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3378
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3406
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3410
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3461
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3464
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3462
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3352

Ja üks omapärase nimega kohalik karastusjoogi pilt ka. Maitses üsna... nagu nimi lubab icon_lol.gif
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-3496


Kokkuvõttes - ilus mägine maa, kus tahaks pikemalt ringi seigelda. Temperatuur ulatus ookeani ääres +39 kraadini, mis niiskust arvestades oli ikka üsna rõve. Õnneks mägedes oli veidi parem, ikka alla 30 kraadi ka päeval.Inimesed on sõbralikud - tarvitses ainult kusagil seisatada ja kaarti uurida, kui astuti ligi. Rahvas on kirev, selgelt on näha erinevaid juuri ja ajalugu. Üliselt võiks kirjeldada keskmiselt, et väikesed mehed ja suured naised. Kusjuures mehed pikkuselt ja naised laiuselt icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 05.01.2010 14:54:08 vasta tsitaadiga

namstoop, sinu panoraamid on võimsad. Väga kenad pildid ja jutt ka juures thumbs_up.gif
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlad
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2005




sõnum 05.01.2010 15:47:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.01.2010 15:54:39 vasta tsitaadiga

namstoop, tänud muljeid jagamast ja pildid ka väga kobedad thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderpois
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 05.01.2010 15:59:40 vasta tsitaadiga

namstoop, Tõesti väga kenad pildid . Kõige rohkem meeldisid need mägedest tehtud fotod ja ranna panoraamid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 16:23:29 vasta tsitaadiga

zlad, taustapildimaterjal. thumbs_up.gif

Namstoopi piltidest ei hakka rääkimagi, need on alati ilusad, juba kvaliteedi poolest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 17:44:00 vasta tsitaadiga

Enda poolt ka kiidusõnad namstoop'ile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 05.01.2010 20:01:45 vasta tsitaadiga

zlad, IMO suht mõttetu pilt icon_sad.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 20:38:01 vasta tsitaadiga

namstoop, bow.gif ehk siis superpildid icon_biggrin.gif ! See foto endiste aegade hiilguse "restoranist" on üks parimaid neist, kui midagi eraldi välja tuua. Mehhiko üldse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 05.01.2010 21:04:59 vasta tsitaadiga

namstoop,

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
authentic
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 13:38:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 14:10:44 vasta tsitaadiga

authentic, maapind on na-tu-ke-ne viltu, mis sellise pildi puhul ei ole üldse hea.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 06.01.2010 15:27:45 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
authentic, maapind on na-tu-ke-ne viltu, mis sellise pildi puhul ei ole üldse hea.

Kahjuks ei leia mingit ilu ka selles tallatud lumes icon_sad.gif
Oleks sellise ilusa lumega lapp, kus mingeid heinakõrsi asju püsti thumbs_up.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 06.01.2010 16:26:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 16:29:15 vasta tsitaadiga

hea, ent pilti oleks võinud teha teisel kellaajal, et firmanimi ka välja paistaks
tootefoto peab ju toodet reklaamima thumbs_up.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 22:43:56 vasta tsitaadiga





Taas üle pika aja mingi hunnik. Osad lambikad, teised veel lambikamad.
Räme mõõn on ka.. kellelgi nippe, kuidas üle saada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.01.2010 01:36:39 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:



See oleks täitsa lahe, kui kaader vaid natukene rohkem täidetum oleks, praegu on nagu liiga palju ruumi igal pool. Et üks crop kuluks ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.