Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Fake e-mailid 4 - saaga läheb edasi! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 17:27:46 Fake e-mailid 4 - saaga läheb edasi! vasta tsitaadiga

link :: Vana teema

HV-s valminud muudatus, mis registreerib kõik fake e-maili juhtumid.
Konto omanik võib seda jälgida profiili kaudu, samast leiab ka kirjelduse oletatava vea kohta.

Pole veel otsustanud, mida profiilis leiduvaga peale hakata aga ilmselt miski n arvu täitumise järel piirab PS-ide saatmist/saamist või koguni muutub HV ainult loetavaks.
Igal PS-i katsel, lisatakse loendurile üks juurde, samas e-mail ei liigu.

Kui keegi ei ole nõus või rahul profiilis leiduvaga, palun sellest mulle PS-i teel teada anda või siis siin teemas asi selgeks rääkida!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.08.2006 23:42:36 vasta tsitaadiga

Huh, miks ma alles nüüd sellest kuulen, peaks HV esilehel uudis olema :S
Tegin korda... Mul oli vana domeeninimega mailiaadress
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitchslap
HV vaatleja
bitchslap

liitunud: 25.06.2006




sõnum 10.04.2007 18:02:45 vasta tsitaadiga

aga mul on selline mure et ma ei saa oma maili panna, sest see ütleb et see on blokeeritud icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 19:25:59 vasta tsitaadiga

bitchslap kirjutas:
aga mul on selline mure et ma ei saa oma maili panna, sest see ütleb et see on blokeeritud icon_sad.gif

kui sa soovid panna näiteks @hotmail.com, siis need ongi blokeeritud, kuna need ei lase läbi HV aktiveerimiskirju

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitchslap
HV vaatleja
bitchslap

liitunud: 25.06.2006




sõnum 21.04.2007 00:13:54 vasta tsitaadiga

aga see tähendab et ma ei saagi oma õiget meili sinna panna?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 00:32:02 vasta tsitaadiga

Kas sul siis ainult üks e-maili konto? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 01:17:12 vasta tsitaadiga

Mul tule küll hotmaili edukalt kirju icon_biggrin.gif et sinu teemale vastatud icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 02:36:15 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Kas sul siis ainult üks e-maili konto? icon_neutral.gif
leidub ka inimesi ,kel yldse pole meili
ma ikka mõtlesin neid kellel on nett

_________________
---


viimati muutis alliance 23.04.2007 01:29:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 11:34:07 vasta tsitaadiga

alliance, ära nüüd üldista.. jah tõesti neil, kes elab paksu metsas sees ja ei tea mis internet ongi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.04.2007 12:51:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
bitchslap kirjutas:
aga mul on selline mure et ma ei saa oma maili panna, sest see ütleb et see on blokeeritud icon_sad.gif

kui sa soovid panna näiteks @hotmail.com, siis need ongi blokeeritud, kuna need ei lase läbi HV aktiveerimiskirju
kui korra ei tule, tuleb HV email panna whitelisti ja edaspidi pole mingit probleemi läbitulemistega, inimeste endi asi
mul kah tulid kohale niikaua kuni mul kontol hotmaili aadress oli (nädal tagasi muutsin)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.06.2007 16:51:37 vasta tsitaadiga

Vabandanud.Polnud oma profiili vaadanud ammu ja näet, email oli blokeeritud.
Nüüd tegin uue kasutaja, lahkun mailist, lähen g-maili peale.
Vabandan ebamugavuste pärast mis sellepärast vb tekkisid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2007 15:32:03 vasta tsitaadiga

gmail on tõesti parem HV-st tulvate pside jaoks.sest seal liiguvad kõik yhe isiku psi-di yhe kirja alla.mitte nagu hotis et kõik eraldi.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis007
Bännitud

liitunud: 28.08.2007




sõnum 29.08.2007 13:40:14 vasta tsitaadiga

Mine:
www.hot.ee
Tee kasutaja.
Registeeri.
E-mail *********@hot.ee ja mine www.hot.ee login ja seal on sõnum icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 13:58:58 vasta tsitaadiga

hmmm kas ".cc" laiendiga meilid on kõik blokeeritud?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 17:08:46 vasta tsitaadiga

jkddp, ei ole blokeeritud, vaid:

----- The following addresses had permanent fatal errors -----
<jkddp@kandar.cc>
(reason: 550 <jkddp@kandar.cc>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table)

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx1.zone.ee.:
>>> RCPT To:<jkddp@kandar.cc>
<<< 550 <jkddp@kandar.cc>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table
550 5.1.1 <jkddp@kandar.cc>... User unknown

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 10:17:33 vasta tsitaadiga

kirjutasin jah valesti #%&@£
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.09.2007 11:27:49 vasta tsitaadiga

kas oleks võimalik ka blacklistist emaile välja tõsta ?
oleks soov et mu email siiski lubatud oleks (vägagi toimiv email on)

edit: tänud isikule, kes eemaldas aadressi blacklistist, kohe hakkasid teated meilile tulema icon_smile.gif


viimati muutis mikk36 01.10.2007 19:49:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 14:38:01 vasta tsitaadiga

hmm kogemata avastasin ka et mul enam emaile ei tule foorumist ja mail asub netpoint serveris,
vist spämmifilter blokeerib ära? kuidas seda toimima saaks jälle, kuskil netpoindi pool kraani lahti keerama vms?

E: nüüdseks panin juba teise emaili ja töötab, kuid tegelt võiks netpoint serveris oleva mailiga ka töötada.
keegi aitaks ehk? või tuleks siis netpoint poole pöörduda?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 20:20:53 vasta tsitaadiga

Läbi foorumi ei lubata sulle e-kirju saata, sest sinu e-posti aadress Renq@email.ee on HV mustas nimekirjas. e-posti saatmist on takistatud juba 79 korral
Keeld on aktiivne järgmis(t)el põhjus(t)el:

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mail.email.ee.:
<<< 421 SMTP service not available, closing transmission channel
<Renq@email.ee>... Deferred: 421 SMTP service not available, closing transmission channel
Warning: message still undelivered after 4 hours
Will keep trying until message is 5 days old

samas ma pole siiamaani veel kuskilt lugenud, et email.ee kontodega oleks probleeme olnud, oskab keegi aidata?

aitäh
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 10:04:05 vasta tsitaadiga

seda teemat vist keegi targem sel alal ei loe.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 10:16:28 vasta tsitaadiga

kuriloom, loeb küll
Asi selles, et osad meiliserverid on HV kirjad ära keelanud, liigitades need spämmiks või hullemal juhul aadressi üldse blokeerinud - sellest ka veateated. Õigem oleks küsimus seega esitada neid meiliservereid haldavatele adminnidele.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.11.2007 17:30:28 vasta tsitaadiga

Tanel: Sihuke tähelepanek - ehk abiks:
Et kui on RE: või RE: RE:, siis lööb spämmiks, kui ilma Re-ta, siis ei löö icon_rolleyes.gif

Vähemalt Hot-iga olen sellist asja kohanud, samas mitte alati icon_question.gif

Edit: Ja ongi nii, et see RE ja RE RE on peasüüdlane.

Spämmirobot jälgib saadetud kirju - laekunud kirju. Seega kui tuleb HV kiri pealdisega Re, siis sellel puudub HV-kasutaja suunalt kiri HV-sse "Ilma Re-ta" ja seetõttu loetaksegi kiri Spämmiks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nickelby
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.04.2008 19:39:47 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, et kui ainus toimiv meiliaadress on just hotmailis siis jama majas? Aadress mida kasutasin kunagi HV-s konto tegemiseks ei eksisteeri juba päris pikka aega enam...
_________________
Have A nice Day!
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 19:52:43 vasta tsitaadiga

Nickelby kirjutas:
Ühesõnaga, et kui ainus toimiv meiliaadress on just hotmailis siis jama majas? Aadress mida kasutasin kunagi HV-s konto tegemiseks ei eksisteeri juba päris pikka aega enam...
No sama jama siin. Tegin mingi hoti oma et registreerida kuid see läks meelest kohe peale regristreerimist. Niikaua kui HV konto töötab ma nutma ei hakka.
Ja Live kontot mis on pmst minu ID ja minu arvutikasutamise algusaegadest, ma muu vastu vahetama ei hakka, ei gmail ega muud lesbi-mailid polnud piisavalt head. AGa kahju et hotmailiga jama on..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 21:16:22 vasta tsitaadiga

Nickelby kirjutas:
Ühesõnaga, et kui ainus toimiv meiliaadress on just hotmailis siis jama majas? Aadress mida kasutasin kunagi HV-s konto tegemiseks ei eksisteeri juba päris pikka aega enam...

soovitav on gmail kasutusele võtta, kuid saan erandkorras ka administraatorina sulle hotmaili aadress panna

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nickelby
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.04.2008 22:27:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid saan erandkorras ka administraatorina sulle hotmaili aadress panna



Oleks tore küll. See hotmaili meil on minuga kaasas käinud juba mõnda aega, selle vahetamine oleks paras peavalu.. Saaksin küll jah puhtalt HV jaoks teha aadressi kuskile, kuid see tähendaks, et kolm kuud hiljem oleks see jällegi kustunud ja kogu teema oleks tagasi alguses..

igaks juhuks lisan siia ka siis toimiva aadressi et ei peaks profiilist otsima.. uunoest@hotmail.com

Tänud beer_yum.gif

_________________
Have A nice Day!
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 01:24:19 vasta tsitaadiga

Nickelby, vahetatud icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 20:09:58 vasta tsitaadiga

Saan aru, et osadel ei tööta, aga miks mõnedel siis töötab? Nii kaua kui mina olen siin HV's eksisteerinud, on mul olnud hotmaili e-mail ja see on koguaeg töötanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 21:59:24 vasta tsitaadiga

juuri321, 2004 võis veel töötada ja sai panna e-mailiks, kuid 2005 või 2006 hakkas hotmail HV (aktiveerimis)kirju liigutama junki alla ja kasutajad ei osanud sealt neid otsida. Kuna neid kirju hakkas seepeale tulema massiliselt, miks aktiveerimiskirja pole tulnud, siis keelasime hotmaili sootuks.
Soovitame kasutada töötavat e-maili teenusepakkujat, näiteks gmail.com
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:14:47 vasta tsitaadiga

Mis kamm sellega siis on - kes pagan on mulle 217 korda üritanud meili saata?
Lisaks sellel aadressil meilid mul muidu liiguvad.
Vaja oleks parooli muuta.

tsitaat:
Läbi foorumi ei lubata sulle e-kirju saata, sest sinu e-posti aadress vallo@infonet.ee on HV mustas nimekirjas. e-posti saatmist on takistatud juba 217 korral
Keeld on aktiivne järgmis(t)el põhjus(t)el:
This is the qmail-send program at infonet.ee.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<vallo@infonet.ee>:
Recipient's mailbox is full, message returned to sender. (#5.2.2)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:16:07 vasta tsitaadiga

vallo, sul on postkast täis olnud, tühenda postkast või kasuta mõnda muud teenusepakkujat, näiteks gmail.com
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 19:43:35 vasta tsitaadiga

enam ei tohiks olla tais, saaks äkki selle piirangu maha.
Ei tahaks hetkel veel ühte meiliaadressi olemasolevatele juurde.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:13:24 vasta tsitaadiga

No seda peab käsitsi tegema, saada kiri nevermind@hv.ee
Kui aega on, võtab piirangu maha.

Üldiselt jälgige, et teie postkastid täis poleks.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 21:45:00 vasta tsitaadiga

ok
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 31.12.2009 16:51:39 vasta tsitaadiga

Palun foorumiisadel muuda minu e-maili aadress selliseks: lauriteidla@hotmail.com

Head vana ja paremat uut beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 17:32:04 vasta tsitaadiga

teitur, HV ei soosi vist hotmaili icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 31.12.2009 17:35:09 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
teitur, HV ei soosi vist hotmaili icon_rolleyes.gif


Erandkorras peaks saama küll, vähemalt loodan. See mu põhiline mail siiski.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 31.12.2009 17:38:03 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
teitur, HV ei soosi vist hotmaili icon_rolleyes.gif


IMO lendasid spämmi alla HV-st tulevad kirjad

regamise lehel
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register
tsitaat:
NB! Hotmail.com ja msn.com lõpuga e-maili aadressid on keelatud, kuna need ei lase läbi HV aktiveerimiskirjasid. Palun kasutage mõnda muud teenusepakkujat.



teitur kirjutas:
ceemic kirjutas:
teitur, HV ei soosi vist hotmaili icon_rolleyes.gif


Erandkorras peaks saama küll, vähemalt loodan. See mu põhiline mail siiski.


Teed näiteks gmaili teise konto ja sealt suunad kõik kirjad hotmaili peale.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 19:45:36 vasta tsitaadiga

kas adminid äkki saaks mu meili üle vaadata - sooviks ps-e meilile ikke. praegu nagu takistaks midagi. antud meili aadressi kasutan igapäevaselt.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 22:59:01 vasta tsitaadiga

jkddp,

----- The following addresses had permanent fatal errors -----
<jkddp@kandar.cc>
(reason: 550 <jkddp@kandar.cc>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table)

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx1.zone.ee.:
>>> RCPT To:<jkddp@kandar.cc>
<<< 550 <jkddp@kandar.cc>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table
550 5.1.1 <jkddp@kandar.cc>... User unknown

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 02:52:28 vasta tsitaadiga

mida saaksin mina teha, et see probleem lahendatud saaks?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 02:53:59 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam muidugi e-maili vahetus, aga kui tingimata soovid sama e-mailiga jätkata, siis kirjuta nevermind@hv.ee sellest probleemist, ehk saab ta midagi teha.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 17.09.2010 18:00:59 vasta tsitaadiga

Soovin kasutajanime ja emaili vahetada, profiili all seda mul ei õnnestu teha.

Email peaks olema: mr.charles.roos@gmail.com
kasutajanimi võiks olla see osa, mis jääb uues emaili aadressist @-märgist vasakule näiteks.

Mul oli vanasti email "estrose@yahoo.com", see enam ammu ei toimi, et tuleks see siit HinnaVaatluse profiilist eemaldada, tänan ette.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 18:35:50 vasta tsitaadiga

kasutajanime vahetamine on tasuline, muu tehakse küll niisama ära
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Fake e-mailid 4 - saaga läheb edasi!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.